[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2019/2020, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Ostróda 17 37 11 4 2 37-17 5 2 1 17-7 6 2 1 20-10
2.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 33 9 6 3 30-17 5 1 1 17-6 4 5 2 13-11 2 4 1 1 0 4-3
3.  Legia II Warszawa 17 33 9 6 2 28-17 3 5 1 16-8 6 1 1 12-9 2 2 0 2 0 2-2
4.  Sokół Aleksandrów Łódzki 18 33 9 6 3 33-22 6 1 2 21-12 3 5 1 12-10 2 1 0 1 1 3-4
5.  Znicz Biała Piska 18 32 9 5 4 33-20 5 4 1 17-7 4 1 3 16-13
6.  Pelikan Łowicz 18 29 9 2 7 34-26 4 2 3 16-12 5 0 4 18-14
7.  Huragan Morąg 18 27 7 6 5 24-20 3 4 3 16-13 4 2 2 8-7
8.  Broń Radom 18 26 7 5 6 26-25 2 3 3 8-10 5 2 3 18-15 1 3 1 0 0 3-2
9.  Concordia Elbląg 18 26 7 5 6 23-25 5 3 1 12-6 2 2 5 11-19 1 0 0 0 1 2-3
10.  Unia Skierniewice 18 25 8 1 9 31-39 2 0 7 10-23 6 1 2 21-16
11.  RKS Radomsko 18 24 7 3 8 25-26 4 1 4 14-10 3 2 4 11-16
12.  Olimpia Zambrów 18 23 6 5 7 31-32 4 1 4 20-17 2 4 3 11-15
13.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 18 5 3 10 28-33 2 1 6 8-16 3 2 4 20-17 1 3 1 0 0 1-0
14.  Ursus Warszawa 18 18 4 6 8 17-21 2 4 4 14-14 2 2 4 3-7 1 0 0 0 1 0-1
15.  Ruch Wysokie Mazowieckie 18 17 3 8 7 23-29 1 3 5 12-19 2 5 2 11-10 1 1 0 1 0 2-2
16.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 17 4 5 9 21-31 3 3 3 15-16 1 2 6 6-15 1 1 0 1 0 2-2
17.  Polonia Warszawa 18 16 4 4 10 16-28 2 2 5 9-15 2 2 5 7-13
18.  KS Wasilków 18 8 2 2 14 12-44 0 1 8 2-17 2 1 6 10-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Sokół Ostróda    1-1 2-1 4-1 0-0 1-2 4-1 2-0 3-1 
 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki0-1     1-0 2-0 2-1 5-3 0-0 7-1 
 3 Legia II Warszawa1-1     1-1 1-1 1-2 3-1 2-2 0-0 3-0 4-0 
 4 Sokół Aleksandrów Łódzki2-3 1-1     3-1 4-1 1-0 1-3 2-1 5-2 2-0 
 5 Znicz Biała Piska1-1 5-0     3-2 0-0 0-2 0-0 3-0 1-1 2-0 2-1 
 6 Pelikan Łowicz0-1 1-1 2-4     4-1 2-3 1-1 1-0 1-0 4-1 
 7 Huragan Morąg4-2 1-1 3-1 1-3 1-2     1-1 2-3 0-0 3-0 0-0 
 8 Broń Radom2-3 0-2 0-0 0-1     2-2 1-0 2-1 1-1 
 9 Concordia Elbląg0-0 1-0 3-1 2-3     2-0 1-0 1-1 0-0 2-1 
 10 Unia Skierniewice0-6 0-1 2-3 2-1 2-3 1-3     0-2 3-2 0-2 
 11 RKS Radomsko2-1 0-1 3-0 1-1 2-1     1-3 0-1 0-2 5-0 
 12 Olimpia Zambrów1-2 1-3 4-1 2-4 4-1     2-2 3-1 2-1 1-2 
 13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-2 1-2 3-1 0-5 0-1 0-2 1-2     1-0 1-1 
 14 Ursus Warszawa2-2 1-1 2-3 0-2 1-2 3-0 3-1 0-0 1-1     1-2 
 15 Ruch Wysokie Mazowieckie1-2 2-2 1-1 3-4 0-1 1-4 1-3 1-1     2-1 
 16 Lechia Tomaszów Mazowiecki1-1 0-1 2-0 5-3 4-1 0-5 2-2     0-0 1-3 
 17 Polonia Warszawa0-1 0-2 1-3 4-3 1-1 2-1 0-0 0-2     1-2 
 18 KS Wasilków0-2 0-0 0-3 0-4 0-2 0-1 1-2 1-2 0-1     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Polonia Warszawa 4-3 Unia Skierniewice 3 sierpnia, 19:00
Krystian Pieczara 48, 62, 73, Patryk Zych 83 - Rafał Parobczyk 5, Dawid Przezak 54, Bartosz Bujalski 86
Ursus Warszawa 3-1 Broń Radom 3 sierpnia, 16:00 (200)
Paweł Jabłoński 24, Sebastian Szerszeń 63, Mateusz Muszyński 90 - Patryk Czarnota 20
Huragan Morąg 4-2 Sokół Ostróda 3 sierpnia, 18:00 (530)
Piotr Łysiak 25 (k), 48, 53 (k), Szymon Modrzewski 90 - Robert Hirsz 18 (k), 33 (k)
KS Wasilków 0-4 Pelikan Łowicz 3 sierpnia, 17:00 (200)
Damian Szczepański 53, Piotr Piekarski 58 (k), 68 (k), Grzegorz Wawrzyński 77
Olimpia Zambrów 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 sierpnia, 16:00 (300)
Łukasz Grzybowski 80 - Mateusz Kwiatkowski 87, Rafał Maciejewski 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 sierpnia, 15:00 (600)
Patryk Szymański 60 - Bartłomiej Maćczak 1, Mikołaj Bociek 90 (k)
Znicz Biała Piska 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 sierpnia, 17:00
Mateusz Furman 39 (k) - Rafał Babul 82
RKS Radomsko 0-1 Legia II Warszawa 3 sierpnia, 17:00 (1500)
Mateusz Grudziński 89
Concordia Elbląg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Unia Skierniewice 3-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 sierpnia, 17:00 (200)
Rafał Parobczyk 21 (k), 64 (k), Hubert Gutkowski 39 - Patryk Pasko 3, Paweł Brokowski 81 (k)
w 60. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Michał Grochowski
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Znicz Biała Piska 10 sierpnia, 17:00
Kamil Cupriak 62, Bartłomiej Maćczak 75 (k), Szymon Sołtysiński 82 - Mateusz Romachów 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 sierpnia, 19:35 (263)
Arkadiusz Ciach 10, Jakub Kołaczek 12 (s), Sebastian Cuch 21, Rafał Maciejewski 32 (k), Karol Drwęcki 76 - Michał Strzałkowski 55, 79, Patryk Szymański 57
Pelikan Łowicz 1-1 Olimpia Zambrów 11 sierpnia, 11:15
Damian Warchoł 49 - Łukasz Grzybowski 24 (k)
Concordia Elbląg 2-1 KS Wasilków 10 sierpnia, 17:00 (200)
Dominik Pawłowski 53, Tomasz Szawara 71 (k) - Dawid Ostaszewski 26
Sokół Ostróda 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 sierpnia, 18:00 (410)
Oskar Rynkowski 52, Robert Hirsz 66
RKS Radomsko 3-0 Huragan Morąg 10 sierpnia, 17:00
Paweł Baraniak 25, Krystian Wojtczak 30 (k), Adrian Klepczyński 80
Broń Radom 0-2 Legia II Warszawa 10 sierpnia, 17:00 (535)
Jarosław Niezgoda 28, Aleksander Waniek 52
Polonia Warszawa 0-0 Ursus Warszawa 10 sierpnia, 19:00

Kolejka 3 - 14 sierpnia

Ursus Warszawa 0-0 Unia Skierniewice 14 sierpnia, 16:00 (200)
Legia II Warszawa 3-0 Polonia Warszawa 21 sierpnia, 18:00 (260)
Maciej Rosołek 20 (k), 71 (k), Radosław Cielemęcki 59
w Ząbkach
Huragan Morąg 1-1 Broń Radom 14 sierpnia, 18:00 (150)
Anton Kołosow 87 - Kamil Czarnecki 37
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 RKS Radomsko 14 sierpnia, 18:00 (527)
Igor Kania 56, Adrian Marcioch 67, Bartosz Snopczyński 82, Kamil Lewiński 88 - Krystian Wojtczak 55
KS Wasilków 0-2 Sokół Ostróda 14 sierpnia, 17:00
Robert Chwastek 14, Patryk Kubicki 49
Olimpia Zambrów 4-1 Concordia Elbląg 14 sierpnia, 17:00 (200)
Maciej Bortniczuk 18, Kacper Głowicki 21, 31, Kamil Zalewski 58 - Rafał Lisiecki 51
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-5 Pelikan Łowicz 14 sierpnia, 17:30 (400)
Filip Kowalczyk 3, Michał Żółtowski 40, Damian Warchoł 60, 88, 90
Znicz Biała Piska 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 sierpnia, 17:00
Mateusz Furman 89 (k) - Karol Drwęcki 72
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 sierpnia, 17:00
Mariusz Wierzbowski 46, Rafał Babul 69 - Bartłomiej Maćczak 58, 81

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Unia Skierniewice 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 sierpnia, 15:00
Patryk Bojańczyk 42, Michał Wrzesiński 61 - Bartłomiej Maćczak 14, Mikołaj Bociek 22, Mateusz Stolarczyk 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 sierpnia, 18:00 (200)
Pelikan Łowicz 2-4 Znicz Biała Piska 18 sierpnia, 11:15 (400)
Dawid Kieplin 26, Piotr Piekarski 84 - Maciej Famulak 37, Andrzej Kosiński 41, Bartosz Giełażyn 90, 90
Concordia Elbląg 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia, 17:00 (200)
Sebastian Tomczuk 24, Dominik Pawłowski 29
Sokół Ostróda 4-1 Olimpia Zambrów 17 sierpnia, 18:00 (700)
Oskar Rynkowski 53, Krzysztof Wicki 73, 85 (k), Piotr Okuniewicz 81 - Kamil Zalewski 41
RKS Radomsko 5-0 KS Wasilków 18 sierpnia, 17:00 (600)
Paweł Baraniak 28, 78, Krystian Wojtczak 45, 71, Jakub Rozwandowicz 90
Broń Radom 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 sierpnia, 16:00
Kamil Sternicki 80, Przemysław Śliwiński 90 - Bartosz Snopczyński 90
Polonia Warszawa 0-2 Huragan Morąg 17 sierpnia, 19:00 (500)
Anton Kołosow 75 (k), 90
Ursus Warszawa 2-3 Legia II Warszawa 17 sierpnia, 16:00
Sebastian Szerszeń 33, Grzegorz Skowroński 79 (k) - Piotr Cichocki 54, Kacper Wełniak 84, 89

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Legia II Warszawa 1-2 Unia Skierniewice 25 sierpnia, 12:00
Kacper Wełniak 6 - Marcin Pieńkowski 25, 57
w Ząbkach
Huragan Morąg 3-0 Ursus Warszawa 24 sierpnia, 17:00 (150)
Patryk Burzyński 11, Michał Ressel 32 (k), Mateusz Mętlicki 73
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Polonia Warszawa 24 sierpnia, 17:00 (479)
KS Wasilków 0-1 Broń Radom 24 sierpnia, 17:00 (155)
Przemysław Śliwiński 66
Olimpia Zambrów 4-1 RKS Radomsko 24 sierpnia, 16:00 (200)
Maciej Bortniczuk 28, Kamil Jackiewicz 37, Roman Janicki 55 (s), Marcin Paczkowski 67 - Krystian Wojtczak 69 (k)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Sokół Ostróda 24 sierpnia, 15:30
Patryk Szymański 34 - Piotr Okuniewicz 7, Patryk Kubicki 42
Znicz Biała Piska 0-0 Concordia Elbląg 24 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-4 Pelikan Łowicz 25 sierpnia, 16:00 (320)
Kamil Stankiewicz 21, Michał Hryszko 49, Paweł Brokowski 58 (k) - Damian Warchoł 10, 34 (k), 89, Maciej Wyszogrodzki 43
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 sierpnia, 17:00
Artur Gieraga 13, Jakub Zagórski 61 - Rafał Maciejewski 26, 90, Kamil Waśniowski 90

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Unia Skierniewice 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 sierpnia, 17:00
Mateusz Kwiatkowski 66
Pelikan Łowicz 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 września, 11:15 (400)
Maciej Wyszogrodzki 20 - Bartłomiej Maćczak 82
Concordia Elbląg 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 31 sierpnia, 17:00
Rafał Maciążek 90 - Eryk Matus 67
Sokół Ostróda 2-1 Znicz Biała Piska 31 sierpnia, 18:00 (700)
Piotr Ziółkowski 72, Karol Żwir 78 - Patryk Gondek 55
RKS Radomsko 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 września, 17:00 (800)
Kamil Sadziński 62 - Jakub Kołaczek 50, Patryk Szymański 78, Jakub Łabęda 90
Broń Radom 2-2 Olimpia Zambrów 9 października, 18:00
Kamil Sternicki 12, Przemysław Śliwiński 30 - Kamil Jackiewicz 55, Mateusz Ostaszewski 85
w pierwotnym terminie (23 października, 18:00) odwołany na prośbę gości
Polonia Warszawa 1-2 KS Wasilków 31 sierpnia, 19:00
Bartosz Wiśniewski 53 - Wiktor Babiński 18 (s), 27 (s)
Ursus Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 sierpnia, 16:00 (160)
Sebastian Szerszeń 43 - Bartosz Snopczyński 82, 85
Legia II Warszawa 1-1 Huragan Morąg 1 września, 12:00 (80)
Mateusz Grudziński 72 - Anton Kołosow 46
w Ząbkach

Kolejka 7 - 7-8 września

Huragan Morąg 2-3 Unia Skierniewice 6 września, 17:00 (600)
Anton Kołosow 66, 74 (k) - Michał Wrzesiński 18, Kamil Łojszczyk 65, Marcin Pieńkowski 71
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Legia II Warszawa 23 października, 15:00 (208)
Maciej Rosołek 52 (k)
w pierwotnym terminie (7 września, 16:00) odwołany z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji narodowych
KS Wasilków 0-1 Ursus Warszawa 7 września, 16:00
Filip Dziełak 50
Olimpia Zambrów 1-2 Polonia Warszawa 7 września, 16:00 (200)
Marcin Paczkowski 15 - Sebastian Kobiera 55, Krystian Pieczara 82
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Łukasz Grzybowski
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Broń Radom 7 września, 15:30 (350)
Patryk Czarnota 33, Przemysław Śliwiński 67
Znicz Biała Piska 0-0 RKS Radomsko 7 września, 16:00 (150)
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Sokół Ostróda 8 września, 16:00
Eryk Matus 22 - Paweł Tomkiewicz 13, Michał Stryjewski 45
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1 Concordia Elbląg 5 września, 13:00
Bartłomiej Maćczak 19, 79, Konrad Matuszewski 23, Mikołaj Bociek 77 - Radosław Lenart 87
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Pelikan Łowicz 8 września, 17:00 (232)
Kamil Wiśniewski 90

Kolejka 8 - 14-15 września

Unia Skierniewice 2-1 Pelikan Łowicz 14 września, 14:00 (630)
Michał Wrzesiński 6, Rafał Parobczyk 83 (k) - Damian Warchoł 73
Concordia Elbląg 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 września, 16:30
Adam Duda 20 (k)
Sokół Ostróda 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 września, 18:00 (700)
Patryk Kubicki 30 - Bartłomiej Maćczak 76 (k)
żółta kartka Karola Żwira nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
RKS Radomsko 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 września, 16:00
Rafał Babul 32, 41
Polonia Warszawa 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 września, 19:00 (250)
Kacper Wasilewski 7, Krystian Pieczara 90 - Michał Strzałkowski 54
Ursus Warszawa 1-1 Olimpia Zambrów 14 września, 16:00
Sebastian Szerszeń 27 - Kacper Głowicki 34
Legia II Warszawa 4-0 KS Wasilków 14 września, 16:00
Maciej Rosołek 14, 31, Mateusz Praszelik 43, Patryk Konik 90
Huragan Morąg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 września, 16:00
Znicz Biała Piska 3-2 Broń Radom 14 września, 16:00
Patryk Gondek 13 (k), Bartosz Giełażyn 58, Marcin Fiedorowicz 64 - Kamil Czarnecki 8, Kacper Jedynak 49

Kolejka 9 - 21-22 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-3 Unia Skierniewice 22 września, 11:00 (609)
Patryk Jakubczyk 10, Kamil Szymczak 31, Kamil Cyran 39, Adrian Marcioch 60, Jacek Wuwer 90 - Dawid Przezak 52, Michał Wrzesiński 66, Kacper Karasek 90
KS Wasilków 0-2 Huragan Morąg 22 września, 15:00 (135)
Michał Ressel 32 (k), 73
Olimpia Zambrów 1-3 Legia II Warszawa 21 września, 16:00
Kamil Zalewski 18 - Radosław Cielemęcki 48, Maciej Rosołek 53, Kacper Wełniak 87
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Ursus Warszawa 21 września, 15:30 (450)
Grzegorz Skowroński 58 (s)
Znicz Biała Piska 2-1 Polonia Warszawa 21 września, 14:00
Maciej Famulak 45, 57 - Tomasz Andrzejewski 48
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-4 Broń Radom 22 września, 16:00
Grzegorz Makal 44 - Kamil Czarnecki 23, Przemysław Śliwiński 33, 72, Bartłomiej Ziemak 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 RKS Radomsko 21 września, 16:00
Bartłomiej Maćczak 10
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda 20 września, 19:30 (391)
Karol Żwir 76
Pelikan Łowicz 4-1 Concordia Elbląg 22 września, 11:15
Piotr Piekarski 7, Damian Warchoł 33, 59 (k), Filip Kowalczyk 54 - Konrad Wira 81

Kolejka 10 - 28-29 września

Unia Skierniewice 1-3 Concordia Elbląg 29 września, 11:00
Sebastian Kopeć 70 (s) - Adam Duda 3, 62, Rafał Lisiecki 44
Sokół Ostróda 4-1 Pelikan Łowicz 28 września, 18:00
Patryk Kubicki 7, Krzysztof Wicki 18 (k), 53, Robert Hirsz 76 - Damian Warchoł 70
RKS Radomsko 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 września, 15:00
Paweł Baraniak 40, 67 - Krystian Pomorski 39
Broń Radom 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 września, 16:00
Polonia Warszawa 0-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 września, 20:00
Paweł Brokowski 54, Patryk Pasko 62
Ursus Warszawa 1-2 Znicz Biała Piska 28 września, 16:00
Sebastian Szerszeń 9 - Andrzej Kosiński 28 (k), Bartosz Giełażyn 66
Legia II Warszawa 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 września, 12:00
Mateusz Grudziński 40, Kamil Orlik 77 - Damian Jaroń 59 (k), Patryk Szymański 64
Huragan Morąg 0-0 Olimpia Zambrów 28 września, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 KS Wasilków 29 września, 11:00 (297)
Kamil Szymczak 10 (k) - Michał Poduch 8, Adam Butkiewicz 45 (k), 83 (k)

Kolejka 11 - 5-6 października

KS Wasilków 1-2 Unia Skierniewice 6 października, 15:00
Adam Butkiewicz 88 (k) - Paweł Czarnecki 48, Dawid Przezak 53
Olimpia Zambrów 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 października, 14:00
Kamil Jackiewicz 70, Paweł Kaczmarczyk 90 - Adrian Marcioch 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Huragan Morąg 5 października, 15:00
Rafał Maćkowski 52
Znicz Biała Piska 5-0 Legia II Warszawa 5 października, 14:00
Marcin Fiedorowicz 9, 77, Mateusz Jambrzycki 33, Mateusz Furman 39, Patryk Gondek 74 (k)
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Ursus Warszawa 6 października, 16:00
Maciej Radaszkiewicz 20 - Krzysztof Możdżonek 60
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Polonia Warszawa 5 października, 15:00
Kacper Dziuba 23, Bartłomiej Maćczak 53 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Broń Radom 4 października, 19:30
Rafał Maciejewski 29, 83
Pelikan Łowicz 2-3 RKS Radomsko 6 października, 11:15
Damian Warchoł 75, Piotr Piekarski 78 - Aleksander Ślęzak 52 (k), Adam Saktura 56, Jakub Rozwandowicz 81
Concordia Elbląg 0-0 Sokół Ostróda 5 października, 16:00

Kolejka 12 - 12-13 października

Unia Skierniewice 0-6 Sokół Ostróda 12 października, 15:00
Patryk Kubicki 2, Karol Żwir 6, Bartłomiej Wasiluk 57 (k), Paweł Tomkiewicz 61, Krzysztof Wicki 64, Oskar Rynkowski 70
RKS Radomsko 2-1 Concordia Elbląg 12 października, 15:00
Omar Tall 66, 80 - Adam Duda 90
Broń Radom 0-1 Pelikan Łowicz 13 października, 12:00 (435)
Maciej Wyszogrodzki 64
Polonia Warszawa 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 października, 18:00 (200)
Rafał Maciejewski 36
Ursus Warszawa 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 października, 15:00 (110)
Bartłomiej Maćczak 33, Jakub Szarpak 57
Legia II Warszawa 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych
Huragan Morąg 1-3 Znicz Biała Piska 12 października, 14:00
Piotr Łysiak 9 - Patryk Gondek 40, Mateusz Furman 42, Mateusz Romachów 89
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Paweł Kossyk
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 października, 11:00 (311)
Michał Strzałkowski 27, 55, Damian Jaroń 53 (k), Patryk Szymański 90, 90
KS Wasilków 1-2 Olimpia Zambrów 12 października, 15:00
Karol Styś 78 - Kamil Zalewski 71, Marek Wasiluk 90

Kolejka 13 - 19-20 października

Olimpia Zambrów 2-4 Unia Skierniewice 19 października, 14:00
Kamil Zalewski 6, 55 - Rafał Parobczyk 16, 64, Kamil Łojszczyk 30, Kacper Karasek 59
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 KS Wasilków 19 października, 14:00 (400)
Patryk Szymański 64 - Bartosz Dudziński 83
Znicz Biała Piska 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 października, 14:00 (219)
Bartosz Giełażyn 68, Patryk Gondek 90 (k)
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Huragan Morąg 20 października, 16:00
Paweł Grzybowski 24
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Legia II Warszawa 19 października, 15:00
Kacper Dziuba 29 - Patryk Konik 90
Pelikan Łowicz 1-0 Polonia Warszawa 20 października, 11:15
Piotr Piekarski 9 (k)
Concordia Elbląg 2-3 Broń Radom 19 października, 15:00 (100)
Konrad Wira 37, Rafał Maciążek 71 - Kamil Czarnecki 13, 49, Maksim Kwiencer 41
Sokół Ostróda 1-2 RKS Radomsko 19 października, 18:00 (700)
Bartłomiej Wasiluk 60 - Jakub Rozwandowicz 45, 52
Ursus Warszawa 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 października, 14:00
Paweł Jabłoński 89 - Rafał Maciejewski 49

Kolejka 14 - 26-27 października

Unia Skierniewice 0-2 RKS Radomsko 26 października, 14:00
Daniel Jatczak 18, Aleksander Ślęzak 82
Broń Radom 2-3 Sokół Ostróda 27 października, 12:00
Dominik Leśniewski 56, Kamil Czarnecki 63 - Piotr Kołc 3, Robert Chwastek 21, Oskar Rynkowski 52
Polonia Warszawa 1-3 Concordia Elbląg 26 października, 17:00
Grzegorz Wojdyga 52 - Rafał Maciążek 23, Adam Duda 60, Rafał Lisiecki 63
Ursus Warszawa 3-0 Pelikan Łowicz 26 października, 14:00
Antoni Górecki 71, Marcin Bawolik 84, 90
Legia II Warszawa 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 12:00 (60)
Mikołaj Neuman 47 - Rafał Maciejewski 45 (k)
Huragan Morąg 3-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 października, 14:00
Michał Ressel 15 (k), Paweł Grzybowski 45, 90 - Bartłomiej Maćczak 90 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 października, 11:00 (416)
Kamil Kubiak 2, Igor Kania 50 - Rafał Babul 24, Eryk Matus 31
KS Wasilków 0-3 Znicz Biała Piska 26 października, 14:00
Konrad Niegowski 34 (s), Mateusz Furman 45, Bartosz Giełażyn 49
Olimpia Zambrów 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 października, 14:00
Kamil Zalewski 3, 81 - Grzegorz Gulczyński 5, Franciszek Ratajczyk 75

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Unia Skierniewice 2 listopada, 13:30
Michał Gładysz 22 - Michał Wrzesiński 43, 48
Znicz Biała Piska 3-0 Olimpia Zambrów 2 listopada, 13:00
Patryk Gondek 73 (k), 90, Bartosz Giełażyn 82
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 KS Wasilków 2 listopada, 16:00
Eryk Matus 35, Michał Grochowski 55 - Jan Pawłowski 11
Sokół Aleksandrów Łódzki 5-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 listopada, 13:00
Kacper Dziuba 39, Damian Nowacki 42, Artur Gieraga 47, 66, Bartłomiej Maćczak 81 - Mateusz Bąkowicz 56, Adrian Marcioch 88
Pelikan Łowicz 0-1 Legia II Warszawa 3 listopada, 11:15 (300)
Kacper Kostorz 50
Concordia Elbląg 1-0 Ursus Warszawa 2 listopada, 13:30
Adam Duda 39
Sokół Ostróda 3-1 Polonia Warszawa 3 listopada, 16:00 (500)
Patryk Kubicki 45, Krzysztof Wicki 55 (k), Oskar Rynkowski 88 - Patryk Zych 86
RKS Radomsko 1-1 Broń Radom 3 listopada, 14:00 (500)
Mateusz Wrzesień 63 - Patryk Czarnota 17
Huragan Morąg 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 listopada, 13:00 (115)
Daniel Michałowski 83 - Krystian Pomorski 86 (k)

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Unia Skierniewice 2-3 Broń Radom 9 listopada, 13:00
Rafał Parobczyk 18, 53 - Kamil Czarnecki 11, 61 (k), Przemysław Wicik 35
Polonia Warszawa 1-1 RKS Radomsko 8 listopada, 19:00
Krystian Pieczara 45 (k) - Paweł Baraniak 65
Ursus Warszawa 2-2 Sokół Ostróda 9 listopada, 13:00
Paweł Jabłoński 4, Sebastian Szerszeń 78 - Szymon Wiejak 55 (s), Hubert Otręba 90
Legia II Warszawa 1-1 Concordia Elbląg 10 listopada, 12:00 (80)
Kacper Kostorz 19 - Rafał Lisiecki 69
w Ząbkach
Huragan Morąg 1-2 Pelikan Łowicz 9 listopada, 13:00
Mateusz Szmydt 75 - Damian Warchoł 16, Krystian Białas 65
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 listopada, 11:00 (286)
Igor Kania 58 - Arkadiusz Ciach 85
KS Wasilków 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 listopada, 13:00
Olimpia Zambrów 3-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 listopada, 13:00 (150)
Kamil Zalewski 48, 72, Łukasz Grzybowski 86 (k) - Rafał Babul 21
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Znicz Biała Piska 9 listopada, 13:00 (250)
Damian Jaroń 53, Patryk Szymański 63, Michał Strzałkowski 84 - Jacek Dzienis 55

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Znicz Biała Piska 0-2 Unia Skierniewice 16 listopada, 13:00
Kamil Łojszczyk 18 (k), Dawid Przezak 35
w 85. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Przemysław Masłowski
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 listopada, 16:00 (100)
Rafał Babul 5 - Damian Jaroń 18, Jakub Kołaczek 64, Mateusz Kinast 88
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-3 Olimpia Zambrów 16 listopada, 13:00
Jakub Szarpak 43 - Kamil Jackiewicz 7, Kamil Zalewski 15, 61
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7-1 KS Wasilków 17 listopada, 13:00
Arkadiusz Ciach 6, 77 (k), Rafał Maciejewski 22 (k), 33 (k), 36, 74, Krystian Pomorski 70 - Jan Pawłowski 57
Pelikan Łowicz 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 listopada, 11:15
Damian Warchoł 11
Concordia Elbląg 3-1 Huragan Morąg 16 listopada, 13:30
Mateusz Lawrenc 50 (s), Rafał Lisiecki 86, Bartosz Danowski 90 - Patryk Burzyński 43
Sokół Ostróda - Legia II Warszawa 1 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (16 listopada, 18:00) odwołany
RKS Radomsko 0-1 Ursus Warszawa 17 listopada, 13:00
Krzysztof Możdżonek 1
Broń Radom 1-1 Polonia Warszawa 15 listopada, 18:00 (500)
Przemysław Wicik 11 - Sebastian Kobiera 59

Kolejka 18 - 23-24 listopada

Legia II Warszawa 3-1 RKS Radomsko 24 listopada, 12:00
Piotr Cichocki 30, Maciej Rosołek 49, Kacper Kostorz 64 - Damian Siewiera 84
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Concordia Elbląg 24 listopada, 11:00 (208)
Kamil Szymczak 60, Bartosz Snopczyński 88
Unia Skierniewice 0-2 Polonia Warszawa 23 listopada, 13:00
Mateusz Stępień 9 (s), Maciej Wilanowski 89
Broń Radom 1-0 Ursus Warszawa 23 listopada, 16:00
Przemysław Nogaj 38
Sokół Ostróda 0-0 Huragan Morąg 23 listopada, 18:00
Pelikan Łowicz 4-1 KS Wasilków 24 listopada, 11:15
Damian Warchoł 14, 43, 51, Maciej Wyszogrodzki 16 - Adam Butkiewicz 73 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Olimpia Zambrów 24 listopada, 13:00
Arkadiusz Ciach 69, Rafał Maciejewski 90 - Rafał Kalinowski 21
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 listopada, 13:00
Bartłomiej Maćczak 58 (k), 89 - Jakub Kołaczek 82
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Znicz Biała Piska 23 listopada, 16:00
Michał Grochowski 35 - Patryk Gondek 30 (k)

Kolejka 19 - 7-8 marca

Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice 8 marca, 16:00
Znicz Biała Piska - Sokół Aleksandrów Łódzki 7 marca, 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 marca, 14:00
Olimpia Zambrów - Pelikan Łowicz 7 marca, 14:00
KS Wasilków - Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Ostróda
Huragan Morąg - RKS Radomsko 7 marca, 14:00
Legia II Warszawa - Broń Radom 8 marca, 12:00
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 7 marca, 14:00

Kolejka 20 - 14-15 marca

Unia Skierniewice - Ursus Warszawa 14 marca, 15:00
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa
Broń Radom - Huragan Morąg 15 marca, 12:00
RKS Radomsko - Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 marca, 14:00
Sokół Ostróda - KS Wasilków 14 marca, 18:00
Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 14 marca, 14:00
Pelikan Łowicz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 marca, 11:15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie 14 marca, 13:00

Kolejka 21 - 21-22 marca

Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice 21 marca, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 marca, 16:00
Znicz Biała Piska - Pelikan Łowicz 21 marca, 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Concordia Elbląg 21 marca, 16:00
Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda 21 marca, 15:00
KS Wasilków - RKS Radomsko
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Huragan Morąg - Polonia Warszawa 21 marca, 15:00
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa

Kolejka 22 - 28-29 marca

Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
Ursus Warszawa - Huragan Morąg 28 marca, 15:00
Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - KS Wasilków 29 marca, 12:00
RKS Radomsko - Olimpia Zambrów 29 marca, 14:00
Sokół Ostróda - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 marca, 18:00
Concordia Elbląg - Znicz Biała Piska 28 marca, 15:00
Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie 29 marca, 11:15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 23 - 4-5 kwietnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz 4 kwietnia, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Elbląg 5 kwietnia, 16:00
Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda 4 kwietnia, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - RKS Radomsko 4 kwietnia, 16:00
Olimpia Zambrów - Broń Radom 4 kwietnia, 15:00
KS Wasilków - Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa
Huragan Morąg - Legia II Warszawa 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 11 kwietnia

Unia Skierniewice - Huragan Morąg
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa - KS Wasilków 11 kwietnia, 16:00
Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów
Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 kwietnia, 18:00
RKS Radomsko - Znicz Biała Piska 11 kwietnia, 14:00
Sokół Ostróda - Ruch Wysokie Mazowieckie 11 kwietnia, 18:00
Concordia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki 11 kwietnia, 17:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 18-19 kwietnia

Broń Radom - Znicz Biała Piska 18 kwietnia, 17:00
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice 19 kwietnia, 11:15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki - Sokół Ostróda 18 kwietnia, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko 19 kwietnia, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa 18 kwietnia, 17:00
Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa 18 kwietnia, 16:00
KS Wasilków - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg

Kolejka 26 - 25-26 kwietnia

Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 kwietnia, 15:00
Huragan Morąg - KS Wasilków 25 kwietnia, 16:00
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów
Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 kwietnia, 16:00
Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska
Broń Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie 26 kwietnia, 12:00
RKS Radomsko - Sokół Aleksandrów Łódzki 26 kwietnia, 17:00
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 kwietnia, 18:00
Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 maja

Concordia Elbląg - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda 1 maja, 11:15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom 1 maja, 11:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa 1 maja, 17:30
Olimpia Zambrów - Huragan Morąg
KS Wasilków - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 28 - 6 maja

Unia Skierniewice - KS Wasilków 6 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Huragan Morąg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 maja, 17:00
Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 13 maja, 18:00
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 maja, 18:00
RKS Radomsko - Pelikan Łowicz 6 maja, 17:00
Sokół Ostróda - Concordia Elbląg 6 maja, 18:00

Kolejka 29 - 9-10 maja

Sokół Ostróda - Unia Skierniewice 9 maja, 18:00
Concordia Elbląg - RKS Radomsko 9 maja, 17:00
Pelikan Łowicz - Broń Radom 10 maja, 11:15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa 9 maja, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa 9 maja, 16:00
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg 9 maja, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 maja, 11:00
Olimpia Zambrów - KS Wasilków 9 maja, 16:00

Kolejka 30 - 16-17 maja

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
Unia Skierniewice - Olimpia Zambrów 16 maja, 17:00
KS Wasilków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Huragan Morąg - Ruch Wysokie Mazowieckie 16 maja, 17:00
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz
Broń Radom - Concordia Elbląg 16 maja, 17:00
RKS Radomsko - Sokół Ostróda 17 maja, 17:00

Kolejka 31 - 23-24 maja

RKS Radomsko - Unia Skierniewice 24 maja, 17:00
Sokół Ostróda - Broń Radom 24 maja, 12:00
Concordia Elbląg - Polonia Warszawa 23 maja, 17:00
Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 24 maja, 11:15
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg 23 maja, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 maja, 16:00
Znicz Biała Piska - KS Wasilków 23 maja, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrów 23 maja, 18:00

Kolejka 32 - 30-31 maja

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg
Unia Skierniewice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 maja, 17:00
Olimpia Zambrów - Znicz Biała Piska 30 maja, 15:00
KS Wasilków - Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa - Concordia Elbląg 30 maja, 16:00
Polonia Warszawa - Sokół Ostróda
Broń Radom - RKS Radomsko 30 maja, 17:00

Kolejka 33 - 6-7 czerwca

Broń Radom - Unia Skierniewice 6 czerwca, 17:00
RKS Radomsko - Polonia Warszawa 6 czerwca, 17:00
Sokół Ostróda - Ursus Warszawa 6 czerwca, 17:00
Concordia Elbląg - Legia II Warszawa 6 czerwca, 17:00
Pelikan Łowicz - Huragan Morąg 6 czerwca, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 czerwca, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Wasilków 6 czerwca, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów 6 czerwca, 17:00
Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 13-14 czerwca

Unia Skierniewice - Znicz Biała Piska 13 czerwca, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 13 czerwca, 17:00
Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki 13 czerwca, 17:00
KS Wasilków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 czerwca, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz 13 czerwca, 17:00
Huragan Morąg - Concordia Elbląg 13 czerwca, 17:00
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda 13 czerwca, 17:00
Ursus Warszawa - RKS Radomsko 13 czerwca, 17:00
Polonia Warszawa - Broń Radom 13 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (I)

II liga 2019/2020

III liga 2019/2020 (II)
III liga 2019/2020 (III)
III liga 2019/2020 (IV)

IV liga 2019/2020 (łódzka)
IV liga 2019/2020 (mazowiecka (południe))
IV liga 2019/2020 (mazowiecka (północ))
IV liga 2019/2020 (podlaska)
forBET IV liga 2019/2020 (warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas