[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie Sokołów Podlaski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Hutnik Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Nadnarwianka Pułtusk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Korona Ostrołęka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 ¦wit StaroĽreby 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Z±bkovia Z±bki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Makowianka Maków Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Przasnysz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła II Płock 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Huragan Wołomin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wkra Żuromin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń II Siedlce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Łomianki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Drukarz Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Podlasie Sokołów Podlaski    
 2 Hutnik Warszawa    
 3 Nadnarwianka Pułtusk    
 4 Korona Ostrołęka    
 5 ¦wit StaroĽreby    
 6 Z±bkovia Z±bki    
 7 Makowianka Maków Mazowiecki    
 8 MKS Przasnysz    
 9 Wisła II Płock    
 10 Huragan Wołomin    
 11 Wkra Żuromin    
 12 Pogoń II Siedlce    
 13 Mazovia Mińsk Mazowiecki    
 14 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki    
 15 KS Łomianki    
 16 Drukarz Warszawa    

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Podlasie Sokołów Podlaski - Drukarz Warszawa
Hutnik Warszawa - KS Łomianki
Nadnarwianka Pułtusk - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Mazowiecki
¦wit StaroĽreby - Pogoń II Siedlce
Z±bkovia Z±bki - Wkra Żuromin
Makowianka Maków Mazowiecki - Huragan Wołomin
MKS Przasnysz - Wisła II Płock

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Drukarz Warszawa - Wisła II Płock
Huragan Wołomin - MKS Przasnysz
Wkra Żuromin - Makowianka Maków Mazowiecki
Pogoń II Siedlce - Z±bkovia Z±bki 18 sierpnia, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - ¦wit StaroĽreby
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Korona Ostrołęka
KS Łomianki - Nadnarwianka Pułtusk
Podlasie Sokołów Podlaski - Hutnik Warszawa

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa
Nadnarwianka Pułtusk - Podlasie Sokołów Podlaski
Korona Ostrołęka - KS Łomianki
¦wit StaroĽreby - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Z±bkovia Z±bki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Makowianka Maków Mazowiecki - Pogoń II Siedlce
MKS Przasnysz - Wkra Żuromin
Wisła II Płock - Huragan Wołomin

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 wrze¶nia

Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin
Wkra Żuromin - Wisła II Płock
Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz 1 wrze¶nia, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Makowianka Maków Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Z±bkovia Z±bki
KS Łomianki - ¦wit StaroĽreby
Podlasie Sokołów Podlaski - Korona Ostrołęka
Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk

Kolejka 5 - 7-8 wrze¶nia

Nadnarwianka Pułtusk - Drukarz Warszawa
Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa
¦wit StaroĽreby - Podlasie Sokołów Podlaski
Z±bkovia Z±bki - KS Łomianki
Makowianka Maków Mazowiecki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce
Huragan Wołomin - Wkra Żuromin

Kolejka 6 - 14-15 wrze¶nia

Drukarz Warszawa - Wkra Żuromin
Pogoń II Siedlce - Huragan Wołomin 15 wrze¶nia, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wisła II Płock
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Przasnysz
KS Łomianki - Makowianka Maków Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski - Z±bkovia Z±bki
Hutnik Warszawa - ¦wit StaroĽreby
Nadnarwianka Pułtusk - Korona Ostrołęka

Kolejka 7 - 21-22 wrze¶nia

Korona Ostrołęka - Drukarz Warszawa
¦wit StaroĽreby - Nadnarwianka Pułtusk
Z±bkovia Z±bki - Hutnik Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski
MKS Przasnysz - KS Łomianki
Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wkra Żuromin - Pogoń II Siedlce

Kolejka 8 - 28-29 wrze¶nia

Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Wkra Żuromin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Huragan Wołomin
KS Łomianki - Wisła II Płock
Podlasie Sokołów Podlaski - MKS Przasnysz
Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki
Nadnarwianka Pułtusk - Z±bkovia Z±bki
Korona Ostrołęka - ¦wit StaroĽreby

Kolejka 9 - 5-6 paĽdziernika

¦wit StaroĽreby - Drukarz Warszawa
Z±bkovia Z±bki - Korona Ostrołęka
Makowianka Maków Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk
MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa
Wisła II Płock - Podlasie Sokołów Podlaski
Huragan Wołomin - KS Łomianki
Wkra Żuromin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 paĽdziernika, 11:00

Kolejka 10 - 12-13 paĽdziernika

Drukarz Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Pogoń II Siedlce
KS Łomianki - Wkra Żuromin
Podlasie Sokołów Podlaski - Huragan Wołomin
Hutnik Warszawa - Wisła II Płock
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka - Makowianka Maków Mazowiecki
¦wit StaroĽreby - Z±bkovia Z±bki

Kolejka 11 - 19-20 paĽdziernika

Z±bkovia Z±bki - Drukarz Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki - ¦wit StaroĽreby
MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka
Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk
Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa
Wkra Żuromin - Podlasie Sokołów Podlaski
Pogoń II Siedlce - KS Łomianki 20 paĽdziernika, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 12 - 26-27 paĽdziernika

Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Łomianki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski - Pogoń II Siedlce
Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin
Nadnarwianka Pułtusk - Huragan Wołomin
Korona Ostrołęka - Wisła II Płock
¦wit StaroĽreby - MKS Przasnysz
Z±bkovia Z±bki - Makowianka Maków Mazowiecki

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Makowianka Maków Mazowiecki - Drukarz Warszawa
MKS Przasnysz - Z±bkovia Z±bki
Wisła II Płock - ¦wit StaroĽreby
Huragan Wołomin - Korona Ostrołęka
Wkra Żuromin - Nadnarwianka Pułtusk
Pogoń II Siedlce - Hutnik Warszawa 3 listopada, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - KS Łomianki

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Drukarz Warszawa - KS Łomianki
Podlasie Sokołów Podlaski - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Hutnik Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Nadnarwianka Pułtusk - Pogoń II Siedlce
Korona Ostrołęka - Wkra Żuromin
¦wit StaroĽreby - Huragan Wołomin
Z±bkovia Z±bki - Wisła II Płock
Makowianka Maków Mazowiecki - MKS Przasnysz

Kolejka 15 - 16-17 listopada

MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa
Wisła II Płock - Makowianka Maków Mazowiecki
Huragan Wołomin - Z±bkovia Z±bki
Wkra Żuromin - ¦wit StaroĽreby
Pogoń II Siedlce - Korona Ostrołęka 17 listopada, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Hutnik Warszawa
KS Łomianki - Podlasie Sokołów Podlaski

Kolejka 16

Drukarz Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski
KS Łomianki - Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Korona Ostrołęka
Pogoń II Siedlce - ¦wit StaroĽreby
Wkra Żuromin - Z±bkovia Z±bki
Huragan Wołomin - Makowianka Maków Mazowiecki
Wisła II Płock - MKS Przasnysz

Kolejka 17

Wisła II Płock - Drukarz Warszawa
MKS Przasnysz - Huragan Wołomin
Makowianka Maków Mazowiecki - Wkra Żuromin
Z±bkovia Z±bki - Pogoń II Siedlce
¦wit StaroĽreby - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Korona Ostrołęka - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki
Hutnik Warszawa - Podlasie Sokołów Podlaski

Kolejka 18

Drukarz Warszawa - Hutnik Warszawa
Podlasie Sokołów Podlaski - Nadnarwianka Pułtusk
KS Łomianki - Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - ¦wit StaroĽreby
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Z±bkovia Z±bki
Pogoń II Siedlce - Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Żuromin - MKS Przasnysz
Huragan Wołomin - Wisła II Płock

Kolejka 19

Huragan Wołomin - Drukarz Warszawa
Wisła II Płock - Wkra Żuromin
MKS Przasnysz - Pogoń II Siedlce
Makowianka Maków Mazowiecki - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Z±bkovia Z±bki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
¦wit StaroĽreby - KS Łomianki
Korona Ostrołęka - Podlasie Sokołów Podlaski
Nadnarwianka Pułtusk - Hutnik Warszawa

Kolejka 20

Drukarz Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk
Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka
Podlasie Sokołów Podlaski - ¦wit StaroĽreby
KS Łomianki - Z±bkovia Z±bki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Makowianka Maków Mazowiecki
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Przasnysz
Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock
Wkra Żuromin - Huragan Wołomin

Kolejka 21

Wkra Żuromin - Drukarz Warszawa
Huragan Wołomin - Pogoń II Siedlce
Wisła II Płock - Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Makowianka Maków Mazowiecki - KS Łomianki
Z±bkovia Z±bki - Podlasie Sokołów Podlaski
¦wit StaroĽreby - Hutnik Warszawa
Korona Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk

Kolejka 22

Drukarz Warszawa - Korona Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk - ¦wit StaroĽreby
Hutnik Warszawa - Z±bkovia Z±bki
Podlasie Sokołów Podlaski - Makowianka Maków Mazowiecki
KS Łomianki - MKS Przasnysz
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Huragan Wołomin
Pogoń II Siedlce - Wkra Żuromin

Kolejka 23

Pogoń II Siedlce - Drukarz Warszawa
Wkra Żuromin - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Huragan Wołomin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wisła II Płock - KS Łomianki
MKS Przasnysz - Podlasie Sokołów Podlaski
Makowianka Maków Mazowiecki - Hutnik Warszawa
Z±bkovia Z±bki - Nadnarwianka Pułtusk
¦wit StaroĽreby - Korona Ostrołęka

Kolejka 24

Drukarz Warszawa - ¦wit StaroĽreby
Korona Ostrołęka - Z±bkovia Z±bki
Nadnarwianka Pułtusk - Makowianka Maków Mazowiecki
Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz
Podlasie Sokołów Podlaski - Wisła II Płock
KS Łomianki - Huragan Wołomin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Wkra Żuromin
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce

Kolejka 25

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Drukarz Warszawa
Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wkra Żuromin - KS Łomianki
Huragan Wołomin - Podlasie Sokołów Podlaski
Wisła II Płock - Hutnik Warszawa
MKS Przasnysz - Nadnarwianka Pułtusk
Makowianka Maków Mazowiecki - Korona Ostrołęka
Z±bkovia Z±bki - ¦wit StaroĽreby

Kolejka 26

Drukarz Warszawa - Z±bkovia Z±bki
¦wit StaroĽreby - Makowianka Maków Mazowiecki
Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz
Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock
Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin
Podlasie Sokołów Podlaski - Wkra Żuromin
KS Łomianki - Pogoń II Siedlce
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Kolejka 27

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Drukarz Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki - KS Łomianki
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski
Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa
Huragan Wołomin - Nadnarwianka Pułtusk
Wisła II Płock - Korona Ostrołęka
MKS Przasnysz - ¦wit StaroĽreby
Makowianka Maków Mazowiecki - Z±bkovia Z±bki

Kolejka 28

Drukarz Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki
Z±bkovia Z±bki - MKS Przasnysz
¦wit StaroĽreby - Wisła II Płock
Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin
Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin
Hutnik Warszawa - Pogoń II Siedlce
Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

Kolejka 29

KS Łomianki - Drukarz Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski
Mazovia Mińsk Mazowiecki - Hutnik Warszawa
Pogoń II Siedlce - Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Żuromin - Korona Ostrołęka
Huragan Wołomin - ¦wit StaroĽreby
Wisła II Płock - Z±bkovia Z±bki
MKS Przasnysz - Makowianka Maków Mazowiecki

Kolejka 30

Drukarz Warszawa - MKS Przasnysz
Makowianka Maków Mazowiecki - Wisła II Płock
Z±bkovia Z±bki - Huragan Wołomin
¦wit StaroĽreby - Wkra Żuromin
Korona Ostrołęka - Pogoń II Siedlce
Nadnarwianka Pułtusk - Mazovia Mińsk Mazowiecki
Hutnik Warszawa - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski - KS Łomianki

III liga 2019/2020 (I)

IV liga 2019/2020 (łódzka)
IV liga 2019/2020 (mazowiecka (południe))
forBET IV liga 2019/2020 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa Campeon.pl 2019/2020 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Płock)
Liga okręgowa 2019/2020 (Siedlce)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas