[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tygrys Huta Mińska 15 39 13 0 2 69-16 6 0 1 33-5 7 0 1 36-11
2.  Hutnik Huta Czechy 15 38 12 2 1 63-18 6 1 0 38-9 6 1 1 25-9
3.  Orzeł Unin 15 30 9 3 3 40-16 4 1 2 17-10 5 2 1 23-6 1 3 1 0 0 4-1
4.  Naprzód Skórzec 15 30 10 0 5 37-20 6 0 0 22-5 4 0 5 15-15 1 0 0 0 1 1-4
5.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15 29 9 2 4 41-22 6 1 1 23-10 3 1 3 18-12 1 3 1 0 0 2-1
6.  Płomień Dębe Wielkie 15 29 9 2 4 38-20 4 2 1 15-7 5 0 3 23-13 1 0 0 0 1 1-2
7.  Zryw Sobolew 15 27 8 3 4 40-36 4 1 3 21-22 4 2 1 19-14
8.  Wektra Zbuczyn 15 21 6 3 6 25-24 3 1 4 16-13 3 2 2 9-11 1 1 0 1 0 1-1
9.  Fenix Siennica 15 21 6 3 6 36-24 2 3 3 15-15 4 0 3 21-9 1 1 0 1 0 1-1
10.  Wilga Miastków Kościelny 15 18 5 3 7 21-34 3 0 4 12-19 2 3 3 9-15
11.  Jastrząb Żeliszew 15 15 4 3 8 24-39 3 2 2 11-10 1 1 6 13-29
12.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 15 12 3 3 9 17-42 1 1 5 6-19 2 2 4 11-23
13.  Czarni Węgrów 15 11 3 2 10 19-39 3 1 6 15-23 0 1 4 4-16
14.  MKS Małkinia (Małkinia Górna) 15 10 3 1 11 20-70 3 0 5 12-37 0 1 6 8-33 1 3 1 0 0 1-0
15.  Miedzanka Miedzna 15 10 3 1 11 21-50 2 1 4 12-18 1 0 7 9-32 1 0 0 0 1 0-1
16.  Victoria Kałuszyn 15 4 1 1 13 15-56 0 1 7 7-29 1 0 6 8-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Tygrys Huta Mińska    0-3 4-0 3-1 8-1 10-0 3-0 5-0 
 2 Hutnik Huta Czechy    2-0 3-3 5-2 4-1 8-2 7-0 9-1 
 3 Orzeł Unin2-3 1-4     4-1 2-1 0-0 2-1 6-0 
 4 Naprzód Skórzec5-2     3-0 3-1 5-1 4-0 2-1 
 5 Mazovia II Mińsk Mazowiecki0-5 2-0     2-1 1-0 7-1 1-1 4-2 6-0 
 6 Płomień Dębe Wielkie2-3 1-1     3-2 0-0 2-1 3-0 4-0 
 7 Zryw Sobolew0-3 1-1 3-1 0-5 1-7     8-2 4-2 4-1 
 8 Wektra Zbuczyn1-4 1-2 1-2 2-2 0-1 3-1     5-0 3-1 
 9 Fenix Siennica0-2 1-3 0-4 2-0 4-4 1-1     1-1 6-0 
 10 Wilga Miastków Kościelny2-6 0-4 0-2 3-1 0-3     4-1 3-2 
 11 Jastrząb Żeliszew3-2 1-0 1-2 0-0 2-1 2-3     2-2 
 12 Jabłonianka Jabłonna Lacka1-3 1-3 1-2 0-7 0-0     3-1 0-3* 
 13 Czarni Węgrów1-1 0-3 2-5 2-4 0-1 0-1 3-2 2-1 0-2     5-3 
 14 MKS Małkinia (Małkinia Górna)1-11 1-8 2-1 0-7 1-4 3-2     1-0 3-4 
 15 Miedzanka Miedzna0-5 1-2 2-3 1-4 2-2 3-0     3-2 
 16 Victoria Kałuszyn1-4 0-5 1-2 0-6 1-2 2-4 0-4 2-2     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Czarni Węgrów 0-3 Orzeł Unin 14 sierpnia, 17:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Miedzanka Miedzna 14 sierpnia, 17:30
Jastrząb Żeliszew 2-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 28 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) odwołany
Zryw Sobolew 3-1 Naprzód Skórzec 14 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 1-4 Hutnik Huta Czechy 14 sierpnia, 17:30
Wektra Zbuczyn 1-4 Tygrys Huta Mińska 14 sierpnia, 17:30
Płomień Dębe Wielkie 0-0 Wilga Miastków Kościelny 14 sierpnia, 18:00
w Rudzie
Fenix Siennica 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 14 sierpnia, 18:30

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Orzeł Unin 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 17 sierpnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 0-3 Fenix Siennica 17 sierpnia, 11:00
Tygrys Huta Mińska 3-1 Płomień Dębe Wielkie 18 sierpnia, 11:00
Hutnik Huta Czechy 5-2 Wektra Zbuczyn 17 sierpnia, 16:00
w Trąbkach
Naprzód Skórzec 2-1 Victoria Kałuszyn 18 sierpnia, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Zryw Sobolew 18 sierpnia, 15:00
w Sokołowie Podlaskim
Miedzanka Miedzna 2-2 Jastrząb Żeliszew 18 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 5-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 17 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-8 Orzeł Unin 25 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 4-2 Miedzanka Miedzna 25 sierpnia, 16:00
Victoria Kałuszyn 0-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 25 sierpnia, 17:00
Wektra Zbuczyn 1-2 Naprzód Skórzec 24 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 2-3 Hutnik Huta Czechy 25 sierpnia, 16:00
w Rudzie
Fenix Siennica 0-2 Tygrys Huta Mińska 25 sierpnia, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-0 Wilga Miastków Kościelny 25 sierpnia, 11:00
Czarni Węgrów 2-1 Jastrząb Żeliszew 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Orzeł Unin 0-0 Wilga Miastków Kościelny 31 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 4-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 31 sierpnia, 13:30
Hutnik Huta Czechy 4-1 Fenix Siennica 31 sierpnia, 13:00
w Trąbkach
Naprzód Skórzec 3-0 Płomień Dębe Wielkie 1 września, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-2 Wektra Zbuczyn 1 września, 15:00
w Sokołowie Podlaskim
Miedzanka Miedzna 3-2 Victoria Kałuszyn 1 września, 17:00
Czarni Węgrów 2-4 Zryw Sobolew 1 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-2 Jastrząb Żeliszew 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Jastrząb Żeliszew 1-0 Orzeł Unin 8 września, 15:00
Zryw Sobolew 8-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 8 września, 16:00
Victoria Kałuszyn 2-2 Czarni Węgrów 7 września, 16:30
Wektra Zbuczyn 3-1 Miedzanka Miedzna 8 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 8 września, 16:00
w Rudzie
Fenix Siennica 0-4 Naprzód Skórzec 8 września, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-5 Hutnik Huta Czechy 8 września, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 2-6 Tygrys Huta Mińska 7 września, 16:30

Kolejka 6 - 14-15 września

Orzeł Unin 2-3 Tygrys Huta Mińska 15 września, 16:30
Hutnik Huta Czechy 8-2 Wilga Miastków Kościelny 14 września, 12:00
w Trąbkach
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-7 Fenix Siennica 15 września, 11:00
w Sokołowie Podlaskim
Miedzanka Miedzna 1-4 Płomień Dębe Wielkie 15 września, 16:30
Czarni Węgrów 0-1 Wektra Zbuczyn 14 września, 16:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-4 Victoria Kałuszyn 15 września, 16:00
Jastrząb Żeliszew 1-2 Zryw Sobolew 15 września, 16:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-0 Naprzód Skórzec 11 września, 19:00
w pierwotnym terminie (14 września, 16:00) w Skórcu odwołany na prośbę gości

Kolejka 7 - 21-22 września

Zryw Sobolew 1-1 Orzeł Unin 22 września, 16:00
Victoria Kałuszyn 2-4 Jastrząb Żeliszew 21 września, 15:00
Wektra Zbuczyn 5-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 22 września, 16:00
Fenix Siennica 6-0 Miedzanka Miedzna 22 września, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 22 września, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 0-4 Naprzód Skórzec 21 września, 16:00
Tygrys Huta Mińska 0-3 Hutnik Huta Czechy 21 września, 11:00
Czarni Węgrów 2-5 Płomień Dębe Wielkie 21 września, 13:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Orzeł Unin 1-4 Hutnik Huta Czechy 28 września, 16:00
Naprzód Skórzec 5-2 Tygrys Huta Mińska 28 września, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-0 Wilga Miastków Kościelny 29 września, 15:00
w Sokołowie Podlaskim
Miedzanka Miedzna 2-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 29 września, 15:00
Czarni Węgrów 0-1 Fenix Siennica 29 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-4 Płomień Dębe Wielkie 29 września, 16:00
Jastrząb Żeliszew 0-0 Wektra Zbuczyn 29 września, 16:00
Zryw Sobolew 4-1 Victoria Kałuszyn 29 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Victoria Kałuszyn 0-5 Orzeł Unin 5 października, 11:00
Wektra Zbuczyn 3-1 Zryw Sobolew 6 października, 14:00
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Jastrząb Żeliszew 6 października, 12:00
w Rudzie
Fenix Siennica 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 6 października, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-2 Czarni Węgrów 6 października, 15:30
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Miedzanka Miedzna 6 października, 15:30
Tygrys Huta Mińska 10-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 6 października, 15:30
Hutnik Huta Czechy 2-0 Naprzód Skórzec 5 października, 14:00
w Trąbkach

Kolejka 10 - 12-13 października

Orzeł Unin 4-1 Naprzód Skórzec 13 października, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Hutnik Huta Czechy 12 października, 15:00
w Sokołowie Podlaskim
Miedzanka Miedzna 0-5 Tygrys Huta Mińska 13 października, 15:00
Czarni Węgrów 3-2 Wilga Miastków Kościelny 12 października, 15:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-7 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 13 października, 15:30
Jastrząb Żeliszew 2-1 Fenix Siennica 13 października, 12:00
Zryw Sobolew 1-7 Płomień Dębe Wielkie 13 października, 15:00
Victoria Kałuszyn 1-2 Wektra Zbuczyn 12 października, 12:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Wektra Zbuczyn 1-2 Orzeł Unin 20 października, 14:00
Płomień Dębe Wielkie 4-0 Victoria Kałuszyn 19 października, 15:00
w Rudzie
Fenix Siennica 4-4 Zryw Sobolew 19 października, 13:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7-1 Jastrząb Żeliszew 20 października, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 4-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 19 października, 11:00
Tygrys Huta Mińska 3-0 Czarni Węgrów 19 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 9-1 Miedzanka Miedzna 19 października, 13:00
w Trąbkach
Naprzód Skórzec 5-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Orzeł Unin 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 26 października, 15:00
Miedzanka Miedzna 1-2 Naprzód Skórzec 27 października, 14:00
Czarni Węgrów 1-1 Hutnik Huta Czechy 26 października, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-11 Tygrys Huta Mińska 27 października, 13:30
Jastrząb Żeliszew 2-3 Wilga Miastków Kościelny 27 października, 14:00
Zryw Sobolew 0-5 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 26 października, 11:00
Victoria Kałuszyn 0-6 Fenix Siennica 27 października, 13:30
Wektra Zbuczyn 0-1 Płomień Dębe Wielkie 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Płomień Dębe Wielkie 1-1 Orzeł Unin 3 listopada, 11:00
w Rudzie
Fenix Siennica 1-1 Wektra Zbuczyn 3 listopada, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6-0 Victoria Kałuszyn 3 listopada, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Zryw Sobolew 3 listopada, 11:00
Tygrys Huta Mińska 8-1 Jastrząb Żeliszew 2 listopada, 13:30
Hutnik Huta Czechy 7-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2 listopada, 13:00
w Trąbkach
Naprzód Skórzec 4-0 Czarni Węgrów 3 listopada, 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-3 Miedzanka Miedzna 3 listopada, 13:00
(wo)
w Sokołowie Podlaskim / na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy od 76. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Orzeł Unin 6-0 Miedzanka Miedzna 10 listopada, 12:00
Czarni Węgrów 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 10 listopada, 13:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-1 Naprzód Skórzec 10 listopada, 13:00
Jastrząb Żeliszew 3-2 Hutnik Huta Czechy 9 listopada, 12:30
Zryw Sobolew 0-3 Tygrys Huta Mińska 10 listopada, 13:00
Victoria Kałuszyn 1-2 Wilga Miastków Kościelny 11 listopada, 12:00
Wektra Zbuczyn 2-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 10 listopada, 13:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Fenix Siennica 10 listopada, 12:00
w Rudzie

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Fenix Siennica 1-3 Orzeł Unin 16 listopada, 12:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 Płomień Dębe Wielkie 17 listopada, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 3-1 Wektra Zbuczyn 17 listopada, 13:00
Tygrys Huta Mińska 5-0 Victoria Kałuszyn 16 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 3-3 Zryw Sobolew 16 listopada, 12:00
w Trąbkach
Naprzód Skórzec 3-1 Jastrząb Żeliszew 17 listopada, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 16 listopada, 13:00
w Sokołowie Podlaskim
Miedzanka Miedzna 3-0 Czarni Węgrów 17 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Orzeł Unin - Czarni Węgrów
Miedzanka Miedzna - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Jastrząb Żeliszew
Naprzód Skórzec - Zryw Sobolew
Hutnik Huta Czechy - Victoria Kałuszyn
Tygrys Huta Mińska - Wektra Zbuczyn
Wilga Miastków Kościelny - Płomień Dębe Wielkie
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Fenix Siennica

Kolejka 17 - 21-22 marca

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Orzeł Unin
Fenix Siennica - Wilga Miastków Kościelny
Płomień Dębe Wielkie - Tygrys Huta Mińska
Wektra Zbuczyn - Hutnik Huta Czechy
Victoria Kałuszyn - Naprzód Skórzec
Zryw Sobolew - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Jastrząb Żeliszew - Miedzanka Miedzna
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Czarni Węgrów

Kolejka 18 - 28-29 marca

Jastrząb Żeliszew - Czarni Węgrów
Orzeł Unin - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Miedzanka Miedzna - Zryw Sobolew
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Victoria Kałuszyn
Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn
Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie
Tygrys Huta Mińska - Fenix Siennica
Wilga Miastków Kościelny - Mazovia II Mińsk Mazowiecki

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Wilga Miastków Kościelny - Orzeł Unin
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica - Hutnik Huta Czechy
Płomień Dębe Wielkie - Naprzód Skórzec
Wektra Zbuczyn - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Victoria Kałuszyn - Miedzanka Miedzna
Zryw Sobolew - Czarni Węgrów
Jastrząb Żeliszew - MKS Małkinia (Małkinia Górna)

Kolejka 20 - 10-11 kwietnia

Orzeł Unin - Jastrząb Żeliszew
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Zryw Sobolew
Czarni Węgrów - Victoria Kałuszyn
Miedzanka Miedzna - Wektra Zbuczyn
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Płomień Dębe Wielkie
Naprzód Skórzec - Fenix Siennica
Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tygrys Huta Mińska - Wilga Miastków Kościelny

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Naprzód Skórzec - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Tygrys Huta Mińska - Orzeł Unin
Wilga Miastków Kościelny - Hutnik Huta Czechy
Fenix Siennica - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Płomień Dębe Wielkie - Miedzanka Miedzna
Wektra Zbuczyn - Czarni Węgrów
Victoria Kałuszyn - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Zryw Sobolew - Jastrząb Żeliszew

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Płomień Dębe Wielkie - Czarni Węgrów
Orzeł Unin - Zryw Sobolew
Jastrząb Żeliszew - Victoria Kałuszyn
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Wektra Zbuczyn
Miedzanka Miedzna - Fenix Siennica
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Naprzód Skórzec - Wilga Miastków Kościelny
Hutnik Huta Czechy - Tygrys Huta Mińska

Kolejka 23 - 2-3 maja

Hutnik Huta Czechy - Orzeł Unin
Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec
Wilga Miastków Kościelny - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Miedzanka Miedzna
Fenix Siennica - Czarni Węgrów
Płomień Dębe Wielkie - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Wektra Zbuczyn - Jastrząb Żeliszew
Victoria Kałuszyn - Zryw Sobolew

Kolejka 24 - 9-10 maja

Orzeł Unin - Victoria Kałuszyn
Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn
Jastrząb Żeliszew - Płomień Dębe Wielkie
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Fenix Siennica
Czarni Węgrów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Miedzanka Miedzna - Wilga Miastków Kościelny
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tygrys Huta Mińska
Naprzód Skórzec - Hutnik Huta Czechy

Kolejka 25 - 16-17 maja

Naprzód Skórzec - Orzeł Unin
Hutnik Huta Czechy - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tygrys Huta Mińska - Miedzanka Miedzna
Wilga Miastków Kościelny - Czarni Węgrów
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Fenix Siennica - Jastrząb Żeliszew
Płomień Dębe Wielkie - Zryw Sobolew
Wektra Zbuczyn - Victoria Kałuszyn

Kolejka 26 - 20 maja

Orzeł Unin - Wektra Zbuczyn
Victoria Kałuszyn - Płomień Dębe Wielkie
Zryw Sobolew - Fenix Siennica
Jastrząb Żeliszew - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Wilga Miastków Kościelny
Czarni Węgrów - Tygrys Huta Mińska
Miedzanka Miedzna - Hutnik Huta Czechy
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Naprzód Skórzec

Kolejka 27 - 23-24 maja

Jabłonianka Jabłonna Lacka - Orzeł Unin
Naprzód Skórzec - Miedzanka Miedzna
Hutnik Huta Czechy - Czarni Węgrów
Tygrys Huta Mińska - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Wilga Miastków Kościelny - Jastrząb Żeliszew
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew
Fenix Siennica - Victoria Kałuszyn
Płomień Dębe Wielkie - Wektra Zbuczyn

Kolejka 28 - 30-31 maja

Orzeł Unin - Płomień Dębe Wielkie
Wektra Zbuczyn - Fenix Siennica
Victoria Kałuszyn - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Zryw Sobolew - Wilga Miastków Kościelny
Jastrząb Żeliszew - Tygrys Huta Mińska
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Hutnik Huta Czechy
Czarni Węgrów - Naprzód Skórzec
Miedzanka Miedzna - Jabłonianka Jabłonna Lacka

Kolejka 29 - 6-7 czerwca

Miedzanka Miedzna - Orzeł Unin
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Czarni Węgrów
Naprzód Skórzec - MKS Małkinia (Małkinia Górna)
Hutnik Huta Czechy - Jastrząb Żeliszew
Tygrys Huta Mińska - Zryw Sobolew
Wilga Miastków Kościelny - Victoria Kałuszyn
Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Wektra Zbuczyn
Fenix Siennica - Płomień Dębe Wielkie

Kolejka 30 - 13-14 czerwca

Orzeł Unin - Fenix Siennica
Płomień Dębe Wielkie - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Wektra Zbuczyn - Wilga Miastków Kościelny
Victoria Kałuszyn - Tygrys Huta Mińska
Zryw Sobolew - Hutnik Huta Czechy
Jastrząb Żeliszew - Naprzód Skórzec
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Jabłonianka Jabłonna Lacka
Czarni Węgrów - Miedzanka Miedzna

IV liga 2019/2020 (mazowiecka (południe))
IV liga 2019/2020 (mazowiecka (północ))

Klasa okręgowa Campeon.pl 2019/2020 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Płock)
Klasa okręgowa Campeon 2019/2020 (Radom)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa II)

Klasa A 2019/2020 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas