[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Ostrówek 13 26 8 2 3 32-22 5 1 0 14-5 3 1 3 18-17
2.  Watra Mrozy 13 25 7 4 2 22-13 4 1 2 10-6 3 3 0 12-7
3.  Kolektyw Oleśnica 13 24 7 3 3 26-15 1 0 0 2-0 6 3 3 24-15 2 4 1 1 0 3-0
4.  Tajfun Jartypory 13 24 7 3 3 24-19 4 2 0 11-4 3 1 3 13-15 2 2 0 2 0 2-2
5.  Polonez Mordy 13 24 7 3 3 37-21 4 1 2 23-11 3 2 1 14-10 2 1 0 1 1 2-5
6.  Wicher Sadowne 13 22 7 1 5 25-24 3 0 4 13-17 4 1 1 12-7
7.  Kosovia Kosów Lacki 13 20 6 2 5 27-24 2 1 4 11-12 4 1 1 16-12
8.  Rywal Ruchna 13 17 4 5 4 21-12 2 5 1 15-6 2 0 3 6-6
9.  ŁDK Łosice 13 15 4 3 6 23-35 2 3 3 15-19 2 0 3 8-16
10.  Tęcza Korczew 13 14 4 2 7 22-32 2 1 3 11-17 2 1 4 11-15
11.  Tęcza Stanisławów 13 12 3 3 7 24-27 2 1 4 14-17 1 2 3 10-10 1 3 1 0 0 2-0
12.  Sęp Żelechów 13 12 3 3 7 24-23 2 2 3 13-11 1 1 4 11-12 1 0 0 0 1 0-2
13.  Olimpia Latowicz 13 11 3 2 8 17-38 3 0 4 13-18 0 2 4 4-20
14.  Iskra Kotuń 13 9 3 0 10 21-40 1 0 6 11-26 2 0 4 10-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Ostrówek    2-2 2-1 1-0 3-1 3-1 3-0 
 2 Watra Mrozy    4-0 2-1 0-3 0-2 1-0 3-0* 0-0 
 3 Kolektyw Oleśnica    2-0 
 4 Tajfun Jartypory3-2 0-0     1-0 1-1 3-0 3-1 
 5 Polonez Mordy5-0 0-3 2-2     1-3 8-2 4-1 3-0 
 6 Wicher Sadowne4-6 1-2 1-0 4-1     1-3 0-5 2-0 
 7 Kosovia Kosów Lacki1-4 1-0 6-1 1-2     1-2 1-1 0-2 
 8 Rywal Ruchna0-0 1-2 1-1 1-1     5-0 0-0 1-1 6-1 
 9 ŁDK Łosice2-2 3-3 1-2 1-4 2-4     2-1 2-2 2-1 
 10 Tęcza Korczew0-4 2-2 2-4 2-1     3-1 2-5 
 11 Tęcza Stanisławów0-3 1-3 3-5 1-1 2-4     2-0 5-1 
 12 Sęp Żelechów0-0 1-2 1-1 5-2 0-2 2-4     4-0 
 13 Olimpia Latowicz2-0 0-7 1-3 1-2 3-4 2-1     4-1 
 14 Iskra Kotuń4-5 0-1 1-3 1-3 1-3 3-2 1-9     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Kosovia Kosów Lacki 1-1 Tęcza Korczew 18 sierpnia, 17:00
Rywal Ruchna 1-1 Sęp Żelechów 18 sierpnia, 16:00
Olimpia Latowicz 1-3 Tajfun Jartypory 18 sierpnia, 17:00
ŁDK Łosice 2-2 LKS Ostrówek 18 sierpnia, 16:00
Iskra Kotuń 1-3 Polonez Mordy 18 sierpnia, 16:15
w Kałuszynie
Wicher Sadowne 0-5 Tęcza Stanisławów 17 sierpnia, 17:00
Watra Mrozy 4-0 Kolektyw Oleśnica 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Wicher Sadowne 4-1 Polonez Mordy 25 sierpnia, 17:00
LKS Ostrówek 3-0 Iskra Kotuń 24 sierpnia, 17:00
Watra Mrozy 1-0 ŁDK Łosice 25 sierpnia, 17:00
Tajfun Jartypory 0-0 Kolektyw Oleśnica 25 sierpnia, 15:30
Sęp Żelechów 4-0 Olimpia Latowicz 25 sierpnia, 17:00
Tęcza Korczew 2-1 Rywal Ruchna 25 sierpnia, 17:00
w Krzymoszach
Tęcza Stanisławów 1-1 Kosovia Kosów Lacki 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Kosovia Kosów Lacki 1-2 Wicher Sadowne 1 września, 17:00
Rywal Ruchna 0-0 Tęcza Stanisławów 1 września, 17:00
Olimpia Latowicz 2-1 Tęcza Korczew 31 sierpnia, 17:00
ŁDK Łosice 1-2 Tajfun Jartypory 1 września, 16:00
Iskra Kotuń 4-5 Watra Mrozy 1 września, 15:15
Polonez Mordy 5-0 LKS Ostrówek 1 września, 15:00
Sęp Żelechów 1-2 Kolektyw Oleśnica 1 września, 16:30

Kolejka 4 - 7-8 września

Wicher Sadowne 4-6 LKS Ostrówek 8 września, 17:00
Watra Mrozy 0-3 Polonez Mordy 8 września, 17:00
Tajfun Jartypory 3-1 Iskra Kotuń 8 września, 16:00
Sęp Żelechów 0-2 ŁDK Łosice 8 września, 16:30
Tęcza Korczew 2-2 Kolektyw Oleśnica 8 września, 16:30
w Krzymoszach
Tęcza Stanisławów 5-1 Olimpia Latowicz 7 września, 11:00
Kosovia Kosów Lacki 1-2 Rywal Ruchna 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Rywal Ruchna 1-1 Wicher Sadowne 15 września, 16:30
Olimpia Latowicz 3-4 Kosovia Kosów Lacki 14 września, 16:30
ŁDK Łosice 2-1 Tęcza Korczew 15 września, 16:00
Iskra Kotuń 1-9 Sęp Żelechów 15 września, 16:15
Polonez Mordy 2-2 Tajfun Jartypory 15 września, 12:00
LKS Ostrówek 2-2 Watra Mrozy 14 września, 16:30
Tęcza Stanisławów 1-3 Kolektyw Oleśnica 14 września, 16:30

Kolejka 6 - 21-22 września

Wicher Sadowne 1-2 Watra Mrozy 22 września, 16:00
Tajfun Jartypory 3-2 LKS Ostrówek 22 września, 16:00
Sęp Żelechów 1-1 Polonez Mordy 22 września, 16:00
Tęcza Korczew 2-5 Iskra Kotuń 22 września, 16:00
w Krzymoszach
Tęcza Stanisławów 2-4 ŁDK Łosice 21 września, 16:00
Kosovia Kosów Lacki 1-0 Kolektyw Oleśnica 22 września, 16:00
Rywal Ruchna 6-1 Olimpia Latowicz 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Olimpia Latowicz 1-2 Wicher Sadowne 28 września, 16:00
ŁDK Łosice 2-4 Kosovia Kosów Lacki 29 września, 16:00
Iskra Kotuń 3-2 Tęcza Stanisławów 29 września, 16:15
Polonez Mordy 4-1 Tęcza Korczew 29 września, 15:00
LKS Ostrówek 3-1 Sęp Żelechów 29 września, 16:30
Watra Mrozy 2-1 Tajfun Jartypory 29 września, 16:00
Rywal Ruchna 1-2 Kolektyw Oleśnica 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Wicher Sadowne 1-0 Tajfun Jartypory 6 października, 16:00
Sęp Żelechów 0-0 Watra Mrozy 5 października, 15:00
Tęcza Korczew 0-4 LKS Ostrówek 6 października, 15:00
w Krzymoszach
Tęcza Stanisławów 3-5 Polonez Mordy 5 października, 15:00
Kosovia Kosów Lacki 0-2 Iskra Kotuń 6 października, 14:00
Rywal Ruchna 5-0 ŁDK Łosice 6 października, 15:00
Olimpia Latowicz 0-7 Kolektyw Oleśnica 5 października, 15:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Kolektyw Oleśnica 2-0 Wicher Sadowne 13 października, 15:30
w Zbuczynie
ŁDK Łosice 2-2 Olimpia Latowicz 13 października, 15:00
Iskra Kotuń 1-3 Rywal Ruchna 13 października, 15:15
Polonez Mordy 1-3 Kosovia Kosów Lacki 12 października, 11:00
LKS Ostrówek 3-1 Tęcza Stanisławów 13 października, 11:00
Watra Mrozy 3-0 Tęcza Korczew 13 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Tajfun Jartypory 3-0 Sęp Żelechów 13 października, 15:30

Kolejka 10 - 19-20 października

Wicher Sadowne 2-0 Sęp Żelechów 20 października, 15:00
Tęcza Korczew 2-4 Tajfun Jartypory 20 października, 15:00
w Krzymoszach
Tęcza Stanisławów 0-3 Watra Mrozy 19 października, 11:00
Kosovia Kosów Lacki 1-4 LKS Ostrówek 20 października, 14:00
Rywal Ruchna 1-1 Polonez Mordy 20 października, 15:00
Olimpia Latowicz 4-1 Iskra Kotuń 20 października, 11:00
ŁDK Łosice 3-3 Kolektyw Oleśnica 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

ŁDK Łosice 1-4 Wicher Sadowne 27 października, 13:30
Iskra Kotuń 0-1 Kolektyw Oleśnica 27 października, 14:00
Polonez Mordy 3-0 Olimpia Latowicz 26 października, 10:30
LKS Ostrówek 1-0 Rywal Ruchna 27 października, 14:00
Watra Mrozy 0-2 Kosovia Kosów Lacki 27 października, 14:00
Tajfun Jartypory 1-1 Tęcza Stanisławów 27 października, 13:30
Sęp Żelechów 2-4 Tęcza Korczew 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Wicher Sadowne 1-3 Tęcza Korczew 3 listopada, 13:30
Tęcza Stanisławów 2-0 Sęp Żelechów 2 listopada, 11:00
Kosovia Kosów Lacki 6-1 Tajfun Jartypory 3 listopada, 12:00
Rywal Ruchna 0-0 Watra Mrozy 3 listopada, 13:00
Olimpia Latowicz 2-0 LKS Ostrówek 3 listopada, 11:00
ŁDK Łosice 2-1 Iskra Kotuń 3 listopada, 13:30
Polonez Mordy 0-3 Kolektyw Oleśnica 2 listopada, 10:30

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Iskra Kotuń 1-3 Wicher Sadowne 10 listopada, 13:00
Polonez Mordy 8-2 ŁDK Łosice 10 listopada, 13:00
LKS Ostrówek 2-1 Kolektyw Oleśnica 10 listopada, 13:00
Watra Mrozy 0-0 Olimpia Latowicz 10 listopada, 13:00
Tajfun Jartypory 1-0 Rywal Ruchna 10 listopada, 13:00
Sęp Żelechów 5-2 Kosovia Kosów Lacki 10 listopada, 12:00
Tęcza Korczew 3-1 Tęcza Stanisławów 10 listopada, 13:00
w Krzymoszach

Kolejka 14 - 28-29 marca

Tęcza Stanisławów - Wicher Sadowne
Kolektyw Oleśnica - Watra Mrozy
Tęcza Korczew - Kosovia Kosów Lacki
Sęp Żelechów - Rywal Ruchna
Tajfun Jartypory - Olimpia Latowicz
LKS Ostrówek - ŁDK Łosice
Polonez Mordy - Iskra Kotuń

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Polonez Mordy - Wicher Sadowne
Iskra Kotuń - LKS Ostrówek
ŁDK Łosice - Watra Mrozy
Kolektyw Oleśnica - Tajfun Jartypory
Olimpia Latowicz - Sęp Żelechów
Rywal Ruchna - Tęcza Korczew
Kosovia Kosów Lacki - Tęcza Stanisławów

Kolejka 16 - 10-11 kwietnia

Kolektyw Oleśnica - Sęp Żelechów
Wicher Sadowne - Kosovia Kosów Lacki
Tęcza Stanisławów - Rywal Ruchna
Tęcza Korczew - Olimpia Latowicz
Tajfun Jartypory - ŁDK Łosice
Watra Mrozy - Iskra Kotuń
LKS Ostrówek - Polonez Mordy

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

LKS Ostrówek - Wicher Sadowne
Polonez Mordy - Watra Mrozy
Iskra Kotuń - Tajfun Jartypory
ŁDK Łosice - Sęp Żelechów
Kolektyw Oleśnica - Tęcza Korczew
Olimpia Latowicz - Tęcza Stanisławów
Rywal Ruchna - Kosovia Kosów Lacki

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Kolektyw Oleśnica - Tęcza Stanisławów
Wicher Sadowne - Rywal Ruchna
Kosovia Kosów Lacki - Olimpia Latowicz
Tęcza Korczew - ŁDK Łosice
Sęp Żelechów - Iskra Kotuń
Tajfun Jartypory - Polonez Mordy
Watra Mrozy - LKS Ostrówek

Kolejka 19 - 2-3 maja

Watra Mrozy - Wicher Sadowne
LKS Ostrówek - Tajfun Jartypory
Polonez Mordy - Sęp Żelechów
Iskra Kotuń - Tęcza Korczew
ŁDK Łosice - Tęcza Stanisławów
Kolektyw Oleśnica - Kosovia Kosów Lacki
Olimpia Latowicz - Rywal Ruchna

Kolejka 20 - 9-10 maja

Kolektyw Oleśnica - Rywal Ruchna
Wicher Sadowne - Olimpia Latowicz
Kosovia Kosów Lacki - ŁDK Łosice
Tęcza Stanisławów - Iskra Kotuń
Tęcza Korczew - Polonez Mordy
Sęp Żelechów - LKS Ostrówek
Tajfun Jartypory - Watra Mrozy

Kolejka 21 - 16-17 maja

Tajfun Jartypory - Wicher Sadowne
Watra Mrozy - Sęp Żelechów
LKS Ostrówek - Tęcza Korczew
Polonez Mordy - Tęcza Stanisławów
Iskra Kotuń - Kosovia Kosów Lacki
ŁDK Łosice - Rywal Ruchna
Kolektyw Oleśnica - Olimpia Latowicz

Kolejka 22 - 23-24 maja

Wicher Sadowne - Kolektyw Oleśnica
Olimpia Latowicz - ŁDK Łosice
Rywal Ruchna - Iskra Kotuń
Kosovia Kosów Lacki - Polonez Mordy
Tęcza Stanisławów - LKS Ostrówek
Tęcza Korczew - Watra Mrozy
Sęp Żelechów - Tajfun Jartypory

Kolejka 23 - 30-31 maja

Kolektyw Oleśnica - ŁDK Łosice
Sęp Żelechów - Wicher Sadowne
Tajfun Jartypory - Tęcza Korczew
Watra Mrozy - Tęcza Stanisławów
LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki
Polonez Mordy - Rywal Ruchna
Iskra Kotuń - Olimpia Latowicz

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Wicher Sadowne - ŁDK Łosice
Kolektyw Oleśnica - Iskra Kotuń
Olimpia Latowicz - Polonez Mordy
Rywal Ruchna - LKS Ostrówek
Kosovia Kosów Lacki - Watra Mrozy
Tęcza Stanisławów - Tajfun Jartypory
Tęcza Korczew - Sęp Żelechów

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Kolektyw Oleśnica - Polonez Mordy
Tęcza Korczew - Wicher Sadowne
Sęp Żelechów - Tęcza Stanisławów
Tajfun Jartypory - Kosovia Kosów Lacki
Watra Mrozy - Rywal Ruchna
LKS Ostrówek - Olimpia Latowicz
Iskra Kotuń - ŁDK Łosice

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Wicher Sadowne - Iskra Kotuń
ŁDK Łosice - Polonez Mordy
Kolektyw Oleśnica - LKS Ostrówek
Olimpia Latowicz - Watra Mrozy
Rywal Ruchna - Tajfun Jartypory
Kosovia Kosów Lacki - Sęp Żelechów
Tęcza Stanisławów - Tęcza Korczew

Liga okręgowa 2019/2020 (Siedlce)

Klasa B 2019/2020 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas