[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Goleszyn 13 29 9 2 2 34-19 5 1 1 22-13 4 1 1 12-6
2.  Kasztelan Sierpc 13 28 9 1 3 53-15 4 0 1 31-5 5 1 2 22-10
3.  Skra Drobin 13 24 8 0 5 43-36 4 0 3 23-20 4 0 2 20-16
4.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 13 23 7 2 4 26-18 3 1 3 11-12 4 1 1 15-6
5.  Mazur Gostynin 13 20 6 2 5 32-31 3 1 3 19-21 3 1 2 13-10 2 6 2 0 0 6-3
6.  Delta Słupno 13 20 6 2 5 27-25 1 1 4 8-13 5 1 1 19-12 2 3 1 0 1 4-3
7.  Zryw Bielsk 13 20 6 2 5 32-28 2 2 3 13-12 4 0 2 19-16 2 0 0 0 2 4-8
8.  Amator Maszewo 13 19 5 4 4 41-24 4 1 2 32-10 1 3 2 9-14 1 3 1 0 0 6-0
9.  Stoczniowiec Płock 13 19 6 1 6 35-24 4 1 3 27-9 2 0 3 8-15 1 0 0 0 1 0-6
10.  Unia Czermno 13 16 4 4 5 23-30 2 1 2 8-6 2 3 3 15-24
11.  Błękitni Gąbin 13 15 4 3 6 20-30 3 2 2 11-10 1 1 4 9-20
12.  Pogoń Słupia 13 11 3 2 8 23-55 0 1 5 9-22 3 1 3 14-33
13.  Skrwa Łukomie 13 10 3 1 9 14-45 0 1 6 5-29 3 0 3 9-16
14.  Unia Iłów 13 6 2 0 11 22-45 0 0 5 6-18 2 0 6 16-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Goleszyn    1-0 1-1 5-3 3-5 4-1 2-0 6-3 
 2 Kasztelan Sierpc    0-1 6-1 6-0 14-1 5-2 
 3 Skra Drobin2-3 4-6     4-3 3-0 4-2 4-3 2-3 
 4 Bzura Chodaków (Sochaczew)3-2 2-3     1-2 1-1 0-3 2-1 2-0 
 5 Mazur Gostynin0-4 5-4 1-4     4-3 1-1 2-4 6-1 
 6 Delta Słupno1-4 0-1 0-2     3-3 3-1 1-2 
 7 Zryw Bielsk1-1 0-1 1-4     4-1 4-0 2-2 1-3 
 8 Amator Maszewo6-0 2-3 6-2     6-0 2-3 9-1 1-1 
 9 Stoczniowiec Płock1-1 0-2 1-2     0-2 2-0 11-1 9-0 3-1 
 10 Unia Czermno0-1 3-0 1-1     1-3 3-1 
 11 Błękitni Gąbin1-0 1-2 2-1 2-2 2-2     2-1 1-2 
 12 Pogoń Słupia1-3 1-5 2-4 2-4 3-3     0-3 
 13 Skrwa Łukomie0-5 2-7 0-4 0-2 1-4 1-1     1-6 
 14 Unia Iłów1-5 1-3 1-4 1-2 2-4     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-2 Kasztelan Sierpc 18 sierpnia, 15:00
Błękitni Gąbin 2-1 Pogoń Słupia 17 sierpnia, 17:30
Mazur Gostynin 6-1 Unia Iłów 17 sierpnia, 11:00
Stoczniowiec Płock 1-2 Delta Słupno 17 sierpnia, 17:00
Skrwa Łukomie 1-1 Amator Maszewo 17 sierpnia, 11:00
Skra Drobin 4-2 Unia Czermno 17 sierpnia, 11:00
Orzeł Goleszyn 3-5 Zryw Bielsk 18 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Unia Czermno 0-1 Orzeł Goleszyn 25 sierpnia, 17:00
Amator Maszewo 6-0 Skra Drobin 25 sierpnia, 11:00
Delta Słupno 3-1 Skrwa Łukomie 24 sierpnia, 11:00
w Wykowie
Pogoń Słupia 2-4 Mazur Gostynin 25 sierpnia, 17:30
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-1 Błękitni Gąbin 25 sierpnia, 15:00
Zryw Bielsk 1-1 Kasztelan Sierpc 24 sierpnia, 17:00
Stoczniowiec Płock 3-1 Unia Iłów 28 sierpnia, 19:30
w Iłowie; Stoczniowiec gospodarzem / w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Błękitni Gąbin 1-2 Kasztelan Sierpc 1 września, 11:00
Mazur Gostynin 1-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 31 sierpnia, 11:00
Stoczniowiec Płock 11-1 Pogoń Słupia 31 sierpnia, 17:00
Skrwa Łukomie 1-6 Unia Iłów 1 września, 17:00
Skra Drobin 4-3 Delta Słupno 31 sierpnia, 11:00
Orzeł Goleszyn 4-1 Amator Maszewo 31 sierpnia, 11:00
Zryw Bielsk 4-0 Unia Czermno 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Kasztelan Sierpc 6-0 Unia Czermno 7 września, 16:00
Amator Maszewo 6-2 Zryw Bielsk 18 września, 17:00
Delta Słupno 1-4 Orzeł Goleszyn 7 września, 12:00
w Wykowie
Unia Iłów 1-5 Skra Drobin 7 września, 11:00
Pogoń Słupia 0-3 Skrwa Łukomie 8 września, 13:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-3 Stoczniowiec Płock 8 września, 15:00
Błękitni Gąbin 2-1 Mazur Gostynin 7 września, 17:30

Kolejka 5 - 14-15 września

Mazur Gostynin 0-4 Kasztelan Sierpc 14 września, 11:00
Stoczniowiec Płock 2-0 Błękitni Gąbin 14 września, 16:30
Skrwa Łukomie 0-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 14 września, 11:00
Skra Drobin 2-3 Pogoń Słupia 16 listopada, 11:00
Orzeł Goleszyn 6-3 Unia Iłów 14 września, 11:00
Zryw Bielsk 1-4 Delta Słupno 14 września, 16:30
Amator Maszewo 2-3 Unia Czermno 13 września, 17:30

Kolejka 6 - 21-22 września

Kasztelan Sierpc 6-1 Amator Maszewo 21 września, 16:00
Delta Słupno 3-3 Unia Czermno 21 września, 12:00
w Wykowie
Unia Iłów 1-3 Zryw Bielsk 21 września, 11:00
Pogoń Słupia 1-3 Orzeł Goleszyn 22 września, 13:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-3 Skra Drobin 22 września, 15:00
Błękitni Gąbin 1-2 Skrwa Łukomie 21 września, 16:30
Mazur Gostynin 2-4 Stoczniowiec Płock 21 września, 11:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Stoczniowiec Płock 0-2 Kasztelan Sierpc 28 września, 11:00
Skrwa Łukomie 0-2 Mazur Gostynin 29 września, 11:00
Skra Drobin 4-3 Błękitni Gąbin 28 września, 13:00
Orzeł Goleszyn 1-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 28 września, 11:00
Zryw Bielsk 1-3 Pogoń Słupia 28 września, 16:00
Unia Czermno 3-1 Unia Iłów 29 września, 16:00
Amator Maszewo 2-3 Delta Słupno 28 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Kasztelan Sierpc 0-1 Delta Słupno 6 października, 11:00
Unia Iłów 1-4 Amator Maszewo 5 października, 15:30
Pogoń Słupia 3-3 Unia Czermno 6 października, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 Zryw Bielsk 6 października, 11:00
Błękitni Gąbin 1-0 Orzeł Goleszyn 5 października, 16:00
Mazur Gostynin 5-4 Skra Drobin 5 października, 11:00
Stoczniowiec Płock 9-0 Skrwa Łukomie 5 października, 15:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Skrwa Łukomie 0-5 Kasztelan Sierpc 12 października, 11:00
Skra Drobin 3-0 Stoczniowiec Płock 12 października, 12:00
Orzeł Goleszyn 5-3 Mazur Gostynin 12 października, 11:00
Zryw Bielsk 2-2 Błękitni Gąbin 12 października, 15:30
Unia Czermno 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 12 października, 16:00
Amator Maszewo 1-1 Pogoń Słupia 12 października, 11:00
Delta Słupno 1-2 Unia Iłów 10 października, 19:30
w pierwotnym terminie (12 października, 13:00) odwołany / w drugim terminie w Płocku; na stadionie Stoczniowca

Kolejka 10 - 19-20 października

Kasztelan Sierpc 5-2 Unia Iłów 19 października, 11:00
Pogoń Słupia 2-4 Delta Słupno 20 października, 15:30
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-1 Amator Maszewo 20 października, 15:00
Błękitni Gąbin 2-2 Unia Czermno 19 października, 11:00
Mazur Gostynin 4-3 Zryw Bielsk 19 października, 11:00
Stoczniowiec Płock 1-1 Orzeł Goleszyn 19 października, 15:00
Skrwa Łukomie 2-7 Skra Drobin 20 października, 12:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Skra Drobin 4-6 Kasztelan Sierpc 27 października, 12:00
Orzeł Goleszyn 2-0 Skrwa Łukomie 26 października, 11:00
Zryw Bielsk 4-1 Stoczniowiec Płock 26 października, 13:30
Unia Czermno 1-1 Mazur Gostynin 26 października, 11:00
Amator Maszewo 9-1 Błękitni Gąbin 26 października, 11:00
Delta Słupno 0-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 26 października, 11:00
w Wykowie
Unia Iłów 2-4 Pogoń Słupia 26 października, 12:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Kasztelan Sierpc 14-1 Pogoń Słupia 2 listopada, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-0 Unia Iłów 3 listopada, 13:30
Błękitni Gąbin 2-2 Delta Słupno 2 listopada, 11:00
Mazur Gostynin 1-1 Amator Maszewo 2 listopada, 11:00
Stoczniowiec Płock 0-2 Unia Czermno 2 listopada, 13:00
Skrwa Łukomie 1-4 Zryw Bielsk 3 listopada, 11:00
Skra Drobin 2-3 Orzeł Goleszyn 2 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Orzeł Goleszyn 1-0 Kasztelan Sierpc 9 listopada, 11:00
Zryw Bielsk 0-1 Skra Drobin 9 listopada, 13:00
Unia Czermno 1-3 Skrwa Łukomie 9 listopada, 14:00
Amator Maszewo 6-0 Stoczniowiec Płock 10 listopada, 13:30
Delta Słupno 0-2 Mazur Gostynin 9 listopada, 12:00
w Wykowie
Unia Iłów 1-2 Błękitni Gąbin 9 listopada, 11:00
Pogoń Słupia 1-5 Bzura Chodaków (Sochaczew) 9 listopada, 11:00

Kolejka 14

Kasztelan Sierpc - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Pogoń Słupia - Błękitni Gąbin
Unia Iłów - Mazur Gostynin
Delta Słupno - Stoczniowiec Płock
Amator Maszewo - Skrwa Łukomie
Unia Czermno - Skra Drobin
Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn

Kolejka 15

Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk
Unia Iłów - Stoczniowiec Płock
Orzeł Goleszyn - Unia Czermno
Skra Drobin - Amator Maszewo
Skrwa Łukomie - Delta Słupno
Mazur Gostynin - Pogoń Słupia
Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 16

Kasztelan Sierpc - Błękitni Gąbin
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Mazur Gostynin
Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock
Unia Iłów - Skrwa Łukomie
Delta Słupno - Skra Drobin
Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn
Unia Czermno - Zryw Bielsk

Kolejka 17

Unia Czermno - Kasztelan Sierpc
Zryw Bielsk - Amator Maszewo
Orzeł Goleszyn - Delta Słupno
Skra Drobin - Unia Iłów
Skrwa Łukomie - Pogoń Słupia
Stoczniowiec Płock - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Mazur Gostynin - Błękitni Gąbin

Kolejka 18

Unia Czermno - Amator Maszewo
Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin
Błękitni Gąbin - Stoczniowiec Płock
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Skrwa Łukomie
Pogoń Słupia - Skra Drobin
Unia Iłów - Orzeł Goleszyn
Delta Słupno - Zryw Bielsk

Kolejka 19

Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc
Unia Czermno - Delta Słupno
Zryw Bielsk - Unia Iłów
Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia
Skra Drobin - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Skrwa Łukomie - Błękitni Gąbin
Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin

Kolejka 20

Kasztelan Sierpc - Stoczniowiec Płock
Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie
Błękitni Gąbin - Skra Drobin
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Orzeł Goleszyn
Pogoń Słupia - Zryw Bielsk
Unia Iłów - Unia Czermno
Delta Słupno - Amator Maszewo

Kolejka 21

Delta Słupno - Kasztelan Sierpc
Amator Maszewo - Unia Iłów
Unia Czermno - Pogoń Słupia
Zryw Bielsk - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Orzeł Goleszyn - Błękitni Gąbin
Skra Drobin - Mazur Gostynin
Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock

Kolejka 22

Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie
Stoczniowiec Płock - Skra Drobin
Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn
Błękitni Gąbin - Zryw Bielsk
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Unia Czermno
Pogoń Słupia - Amator Maszewo
Unia Iłów - Delta Słupno

Kolejka 23

Unia Iłów - Kasztelan Sierpc
Delta Słupno - Pogoń Słupia
Amator Maszewo - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Unia Czermno - Błękitni Gąbin
Zryw Bielsk - Mazur Gostynin
Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock
Skra Drobin - Skrwa Łukomie

Kolejka 24

Kasztelan Sierpc - Skra Drobin
Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn
Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk
Mazur Gostynin - Unia Czermno
Błękitni Gąbin - Amator Maszewo
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Delta Słupno
Pogoń Słupia - Unia Iłów

Kolejka 25

Pogoń Słupia - Kasztelan Sierpc
Unia Iłów - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Delta Słupno - Błękitni Gąbin
Amator Maszewo - Mazur Gostynin
Unia Czermno - Stoczniowiec Płock
Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie
Orzeł Goleszyn - Skra Drobin

Kolejka 26

Kasztelan Sierpc - Orzeł Goleszyn
Skra Drobin - Zryw Bielsk
Skrwa Łukomie - Unia Czermno
Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo
Mazur Gostynin - Delta Słupno
Błękitni Gąbin - Unia Iłów
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Pogoń Słupia

IV liga 2019/2020 (mazowiecka (północ))

Klasa okręgowa Campeon.pl 2019/2020 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2019/2020 (Siedlce)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2019/2020 (Warszawa II)

Klasa A 2019/2020 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas