[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2019/2020, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jagiellonia II Białystok 15 40 13 1 1 60-13 6 0 1 39-6 7 1 0 21-7
2.  Tur Bielsk Podlaski 15 37 12 1 2 43-21 6 0 1 23-11 6 1 1 20-10
3.  Wissa Szczuczyn 15 34 11 1 3 32-15 4 0 2 16-6 7 1 1 16-9
4.  Warmia Grajewo 15 29 9 2 4 34-29 7 0 0 20-5 2 2 4 14-24
5.  Sokół 1946 Sokółka 14 26 8 2 4 31-24 5 2 1 19-7 3 0 3 12-17
6.  KS Michałowo 15 24 8 0 7 34-29 6 0 2 24-11 2 0 5 10-18
7.  Promień Mońki 15 23 7 2 6 25-22 6 1 1 21-9 1 1 5 4-13
8.  Sparta Augustów 15 21 6 3 6 31-32 5 3 2 26-16 1 0 4 5-16
9.  Krypnianka Krypno 15 20 6 2 7 25-25 3 1 4 13-14 3 1 3 12-11
10.  Sparta 1951 Szepietowo 15 18 5 3 7 31-33 5 1 3 22-16 0 2 4 9-17
11.  ŁKS 1926 Łomża 15 17 4 5 6 24-30 3 3 2 14-14 1 2 4 10-16
12.  Hetman Białystok 15 16 5 1 9 22-33 2 0 3 9-9 3 1 6 13-24
13.  Biebrza Goniądz 15 14 4 2 9 23-39 2 1 4 12-16 2 1 5 11-23
14.  Dąb Dąbrowa Białostocka 14 9 2 3 9 14-32 1 1 3 2-9 1 2 6 12-23
15.  Cresovia Siemiatycze 15 7 1 4 10 8-33 1 3 4 4-10 0 1 6 4-23
16.  MOSP Białystok 15 5 1 2 12 13-40 0 1 7 6-21 1 1 5 7-19
Do rozgrywek została dokooptowana Jagiellonia II Białystok.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jagiellonia II Białystok    2-0 10-2 9-1 5-0 2-3 8-0 3-0 
 2 Tur Bielsk Podlaski1-2     3-1 4-1 4-2 4-3 3-2 4-0 
 3 Wissa Szczuczyn1-2     3-2 1-2 2-0 6-0 3-0 
 4 Warmia Grajewo3-1     2-1 1-0 4-1 3-1 4-1 3-0 
 5 Sokół 1946 Sokółka0-1     2-0 0-0 5-1 3-1 3-2 4-0 2-2 
 6 KS Michałowo0-2 2-3 2-1 2-1     6-1 4-0 4-2 4-1 
 7 Promień Mońki1-2 1-1 2-1     4-2 2-1 3-1 2-0 6-1 
 8 Sparta Augustów2-3 2-2 1-3 3-0     3-1 3-1 3-0* 3-3 2-2 4-1 
 9 Krypnianka Krypno1-3 0-1 2-2 4-2 3-1     0-2 1-3 2-0 
 10 Sparta 1951 Szepietowo0-1 2-3 5-1 3-2 1-3     3-2 4-2 1-1 3-1 
 11 ŁKS 1926 Łomża3-3 1-4 1-2 0-0 2-1 2-2     1-0 4-2 
 12 Hetman Białystok2-3 5-1 1-2 0-3     1-0 
 13 Biebrza Goniądz1-4 2-2 1-2 1-3 1-2     4-2 2-1 
 14 Dąb Dąbrowa Białostocka0-4 0-1 0-3     1-0 1-1 
 15 Cresovia Siemiatycze0-2 0-1 2-1 0-1 1-1 0-0 1-1     0-3* 
 16 MOSP Białystok0-6 0-1 0-1 2-4 0-3 2-2 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

KS Michałowo 4-0 Biebrza Goniądz 28 sierpnia, 17:00
Sokół 1946 Sokółka 2-2 Cresovia Siemiatycze 11 sierpnia, 17:00
Krypnianka Krypno 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 4 września, 17:00
w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 12:00) odwołany
Sparta Augustów 3-0 Hetman Białystok 10 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 0-1
Sparta 1951 Szepietowo 0-1 Jagiellonia II Białystok 11 sierpnia, 17:00
Warmia Grajewo 3-1 Tur Bielsk Podlaski 10 sierpnia, 17:00
Promień Mońki 1-1 Wissa Szczuczyn 11 sierpnia, 17:00
MOSP Białystok 2-2 ŁKS 1926 Łomża 10 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Biebrza Goniądz 1-3 ŁKS 1926 Łomża 18 sierpnia, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 4-1 Promień Mońki 18 sierpnia, 17:00
Jagiellonia II Białystok 10-2 Warmia Grajewo 18 sierpnia, 12:00
Cresovia Siemiatycze 0-1 Krypnianka Krypno 17 sierpnia, 17:00
KS Michałowo 2-1 Sokół 1946 Sokółka 17 sierpnia, 15:00
MOSP Białystok 0-1 Wissa Szczuczyn 16 sierpnia, 18:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-2 Hetman Białystok 18 sierpnia, 17:00
Sparta Augustów 2-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 28 sierpnia, 19:00
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 16:00) odwołany

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Sokół 1946 Sokółka 4-0 Biebrza Goniądz 25 sierpnia, 17:00
Krypnianka Krypno 4-2 KS Michałowo 25 sierpnia, 17:00
Sparta Augustów 4-1 Cresovia Siemiatycze 24 sierpnia, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 25 sierpnia, 17:00
Warmia Grajewo 3-1 Hetman Białystok 24 sierpnia, 16:00
Promień Mońki 1-2 Jagiellonia II Białystok 24 sierpnia, 13:30
MOSP Białystok 0-6 Tur Bielsk Podlaski 24 sierpnia, 12:00
ŁKS 1926 Łomża 1-4 Wissa Szczuczyn 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Biebrza Goniądz 1-2 Wissa Szczuczyn 1 września, 16:00
Tur Bielsk Podlaski 3-2 ŁKS 1926 Łomża 31 sierpnia, 17:00
Jagiellonia II Białystok 3-0 MOSP Białystok 31 sierpnia, 17:00
na boisku Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii
Hetman Białystok 1-2 Promień Mońki 31 sierpnia, 16:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-3 Warmia Grajewo 1 września, 16:00
Cresovia Siemiatycze 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 31 sierpnia, 17:00
KS Michałowo 6-1 Sparta Augustów 1 września, 16:00
Sokół 1946 Sokółka 0-0 Krypnianka Krypno 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Krypnianka Krypno 0-2 Biebrza Goniądz 8 września, 16:00
Sparta Augustów 1-3 Sokół 1946 Sokółka 7 września, 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-2 KS Michałowo 7 września, 16:00
Warmia Grajewo 3-0 Cresovia Siemiatycze 7 września, 16:00
Promień Mońki 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 7 września, 16:00
MOSP Białystok 1-2 Hetman Białystok 7 września, 12:00
ŁKS 1926 Łomża 3-3 Jagiellonia II Białystok 7 września, 16:00
Wissa Szczuczyn 1-2 Tur Bielsk Podlaski 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Biebrza Goniądz 2-2 Tur Bielsk Podlaski 15 września, 16:00
Jagiellonia II Białystok 2-0 Wissa Szczuczyn 14 września, 17:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 MOSP Białystok 15 września, 16:00
Cresovia Siemiatycze 2-1 Promień Mońki 15 września, 14:00
KS Michałowo 2-1 Warmia Grajewo 15 września, 16:00
Sokół 1946 Sokółka 5-1 Sparta 1951 Szepietowo 14 września, 16:00
Krypnianka Krypno 3-1 Sparta Augustów 14 września, 15:00
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Hetman Białystok 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Sparta Augustów 3-3 Biebrza Goniądz 21 września, 12:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-3 Krypnianka Krypno 22 września, 16:00
Warmia Grajewo 2-1 Sokół 1946 Sokółka 20 września, 16:00
Promień Mońki 2-1 KS Michałowo 21 września, 16:00
ŁKS 1926 Łomża 4-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 22 września, 16:00
Wissa Szczuczyn 6-0 Hetman Białystok 20 września, 17:30
Tur Bielsk Podlaski 1-2 Jagiellonia II Białystok 22 września, 16:00
Cresovia Siemiatycze 0-3 MOSP Białystok 24 września, 16:45
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 8 - 28-29 września

Biebrza Goniądz 1-4 Jagiellonia II Białystok 29 września, 16:00
Hetman Białystok 2-3 Tur Bielsk Podlaski 28 września, 18:30
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Wissa Szczuczyn 29 września, 16:00
Cresovia Siemiatycze 0-0 ŁKS 1926 Łomża 29 września, 14:00
KS Michałowo 4-1 MOSP Białystok 29 września, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 2-0 Promień Mońki 29 września, 15:00
Krypnianka Krypno 2-2 Warmia Grajewo 29 września, 16:00
Sparta Augustów 3-1 Sparta 1951 Szepietowo 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Sparta 1951 Szepietowo 4-2 Biebrza Goniądz 6 października, 16:00
Promień Mońki 4-2 Krypnianka Krypno 7 października, 15:45
MOSP Białystok 2-4 Sokół 1946 Sokółka 5 października, 12:00
ŁKS 1926 Łomża 1-2 KS Michałowo 5 października, 15:00
Wissa Szczuczyn 3-0 Cresovia Siemiatycze 4 października, 17:30
Tur Bielsk Podlaski 4-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 6 października, 13:00
Jagiellonia II Białystok 2-3 Hetman Białystok 5 października, 13:00
Sparta Augustów 2-2 Warmia Grajewo 4 października, 18:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Biebrza Goniądz 1-2 Hetman Białystok 13 października, 15:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-4 Jagiellonia II Białystok 12 października, 11:00
Cresovia Siemiatycze 0-2 Tur Bielsk Podlaski 12 października, 15:00
KS Michałowo 2-3 Wissa Szczuczyn 13 października, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 3-1 ŁKS 1926 Łomża 12 października, 15:00
Krypnianka Krypno 2-0 MOSP Białystok 13 października, 15:00
Sparta Augustów 3-0 Promień Mońki 12 października, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 5-1 Warmia Grajewo 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Warmia Grajewo 4-1 Biebrza Goniądz 19 października, 15:00
Promień Mońki 2-1 Sparta 1951 Szepietowo 19 października, 15:00
MOSP Białystok 0-3 Sparta Augustów 19 października, 12:00
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Krypnianka Krypno 19 października, 15:00
Wissa Szczuczyn 1-2 Sokół 1946 Sokółka 18 października, 19:00
Tur Bielsk Podlaski 3-1 KS Michałowo 19 października, 15:00
Jagiellonia II Białystok 8-0 Cresovia Siemiatycze 20 października, 12:00
Hetman Białystok 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 19 października, 11:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Biebrza Goniądz 4-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 27 października, 14:00
Cresovia Siemiatycze 1-1 Hetman Białystok 26 października, 13:00
KS Michałowo 0-2 Jagiellonia II Białystok 27 października, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 0-1 Tur Bielsk Podlaski 27 października, 14:00
Krypnianka Krypno 0-1 Wissa Szczuczyn 26 października, 13:00
Sparta Augustów 3-1 ŁKS 1926 Łomża 26 października, 14:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-1 MOSP Białystok 27 października, 14:00
Warmia Grajewo 1-0 Promień Mońki 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Promień Mońki 3-1 Biebrza Goniądz 2 listopada, 13:00
MOSP Białystok 0-1 Warmia Grajewo 2 listopada, 13:00
ŁKS 1926 Łomża 2-2 Sparta 1951 Szepietowo 3 listopada, 13:00
Wissa Szczuczyn 2-0 Sparta Augustów 31 października, 19:00
Tur Bielsk Podlaski 4-2 Krypnianka Krypno 2 listopada, 13:00
Jagiellonia II Białystok 9-1 Sokół 1946 Sokółka 31 października, 19:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 15:00) odwołany
Hetman Białystok 5-1 KS Michałowo 3 listopada, 11:00
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Cresovia Siemiatycze 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Biebrza Goniądz 2-1 Cresovia Siemiatycze 10 listopada, 13:00
KS Michałowo 4-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 10 listopada, 13:00
Sokół 1946 Sokółka 3-2 Hetman Białystok 10 listopada, 13:00
Krypnianka Krypno 1-3 Jagiellonia II Białystok 10 listopada, 13:00
Sparta Augustów 2-3 Tur Bielsk Podlaski 9 listopada, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-3 Wissa Szczuczyn 10 listopada, 13:00
Warmia Grajewo 4-1 ŁKS 1926 Łomża 9 listopada, 13:00
Promień Mońki 6-1 MOSP Białystok 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

MOSP Białystok 1-2 Biebrza Goniądz 16 listopada, 12:00
ŁKS 1926 Łomża 0-0 Promień Mońki 16 listopada, 13:00
Wissa Szczuczyn 3-2 Warmia Grajewo 15 listopada, 18:00
Tur Bielsk Podlaski 4-3 Sparta 1951 Szepietowo 16 listopada, 13:00
Jagiellonia II Białystok 5-0 Sparta Augustów 16 listopada, 14:00
Hetman Białystok 0-3 Krypnianka Krypno 16 listopada, 11:00
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół 1946 Sokółka 7 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 11:00) odwołany
Cresovia Siemiatycze 0-1 KS Michałowo 16 listopada, 10:00

Kolejka 16

Biebrza Goniądz - KS Michałowo
Cresovia Siemiatycze - Sokół 1946 Sokółka
Dąb Dąbrowa Białostocka - Krypnianka Krypno
Hetman Białystok - Sparta Augustów
Jagiellonia II Białystok - Sparta 1951 Szepietowo
Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn - Promień Mońki
ŁKS 1926 Łomża - MOSP Białystok

Kolejka 17

Wissa Szczuczyn - MOSP Białystok
Hetman Białystok - Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta Augustów
ŁKS 1926 Łomża - Biebrza Goniądz
Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski
Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok
Krypnianka Krypno - Cresovia Siemiatycze
Sokół 1946 Sokółka - KS Michałowo

Kolejka 18

Biebrza Goniądz - Sokół 1946 Sokółka
KS Michałowo - Krypnianka Krypno
Cresovia Siemiatycze - Sparta Augustów
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta 1951 Szepietowo
Hetman Białystok - Warmia Grajewo
Jagiellonia II Białystok - Promień Mońki
Tur Bielsk Podlaski - MOSP Białystok
Wissa Szczuczyn - ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 19

Wissa Szczuczyn - Biebrza Goniądz
ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski
MOSP Białystok - Jagiellonia II Białystok
Promień Mońki - Hetman Białystok
Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka
Sparta 1951 Szepietowo - Cresovia Siemiatycze
Sparta Augustów - KS Michałowo
Krypnianka Krypno - Sokół 1946 Sokółka

Kolejka 20

Biebrza Goniądz - Krypnianka Krypno
Sokół 1946 Sokółka - Sparta Augustów
KS Michałowo - Sparta 1951 Szepietowo
Cresovia Siemiatycze - Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa Białostocka - Promień Mońki
Hetman Białystok - MOSP Białystok
Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża
Tur Bielsk Podlaski - Wissa Szczuczyn

Kolejka 21

Hetman Białystok - ŁKS 1926 Łomża
Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz
Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok
MOSP Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki - Cresovia Siemiatycze
Warmia Grajewo - KS Michałowo
Sparta 1951 Szepietowo - Sokół 1946 Sokółka
Sparta Augustów - Krypnianka Krypno

Kolejka 22

MOSP Białystok - Cresovia Siemiatycze
Biebrza Goniądz - Sparta Augustów
Krypnianka Krypno - Sparta 1951 Szepietowo
Sokół 1946 Sokółka - Warmia Grajewo
KS Michałowo - Promień Mońki
Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS 1926 Łomża
Hetman Białystok - Wissa Szczuczyn
Jagiellonia II Białystok - Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 23

Jagiellonia II Białystok - Biebrza Goniądz
Tur Bielsk Podlaski - Hetman Białystok
Wissa Szczuczyn - Dąb Dąbrowa Białostocka
ŁKS 1926 Łomża - Cresovia Siemiatycze
MOSP Białystok - KS Michałowo
Promień Mońki - Sokół 1946 Sokółka
Warmia Grajewo - Krypnianka Krypno
Sparta 1951 Szepietowo - Sparta Augustów

Kolejka 24

Warmia Grajewo - Sparta Augustów
Biebrza Goniądz - Sparta 1951 Szepietowo
Krypnianka Krypno - Promień Mońki
Sokół 1946 Sokółka - MOSP Białystok
KS Michałowo - ŁKS 1926 Łomża
Cresovia Siemiatycze - Wissa Szczuczyn
Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski
Hetman Białystok - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 25

Hetman Białystok - Biebrza Goniądz
Jagiellonia II Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka
Tur Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn - KS Michałowo
ŁKS 1926 Łomża - Sokół 1946 Sokółka
MOSP Białystok - Krypnianka Krypno
Promień Mońki - Sparta Augustów
Warmia Grajewo - Sparta 1951 Szepietowo

Kolejka 26

Biebrza Goniądz - Warmia Grajewo
Sparta 1951 Szepietowo - Promień Mońki
Sparta Augustów - MOSP Białystok
Krypnianka Krypno - ŁKS 1926 Łomża
Sokół 1946 Sokółka - Wissa Szczuczyn
KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski
Cresovia Siemiatycze - Jagiellonia II Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka - Hetman Białystok

Kolejka 27

Dąb Dąbrowa Białostocka - Biebrza Goniądz
Hetman Białystok - Cresovia Siemiatycze
Jagiellonia II Białystok - KS Michałowo
Tur Bielsk Podlaski - Sokół 1946 Sokółka
Wissa Szczuczyn - Krypnianka Krypno
ŁKS 1926 Łomża - Sparta Augustów
MOSP Białystok - Sparta 1951 Szepietowo
Promień Mońki - Warmia Grajewo

Kolejka 28

Biebrza Goniądz - Promień Mońki
Warmia Grajewo - MOSP Białystok
Sparta 1951 Szepietowo - ŁKS 1926 Łomża
Sparta Augustów - Wissa Szczuczyn
Krypnianka Krypno - Tur Bielsk Podlaski
Sokół 1946 Sokółka - Jagiellonia II Białystok
KS Michałowo - Hetman Białystok
Cresovia Siemiatycze - Dąb Dąbrowa Białostocka

Kolejka 29

Cresovia Siemiatycze - Biebrza Goniądz
Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Michałowo
Hetman Białystok - Sokół 1946 Sokółka
Jagiellonia II Białystok - Krypnianka Krypno
Tur Bielsk Podlaski - Sparta Augustów
Wissa Szczuczyn - Sparta 1951 Szepietowo
ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo
MOSP Białystok - Promień Mońki

Kolejka 30

Biebrza Goniądz - MOSP Białystok
Promień Mońki - ŁKS 1926 Łomża
Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
Sparta 1951 Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski
Sparta Augustów - Jagiellonia II Białystok
Krypnianka Krypno - Hetman Białystok
Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Michałowo - Cresovia Siemiatycze

III liga 2019/2020 (I)

IV liga 2019/2020 (łódzka)
IV liga 2019/2020 (mazowiecka (południe))
IV liga 2019/2020 (mazowiecka (północ))
forBET IV liga 2019/2020 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2019/2020 (podlaska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas