[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Kolno 15 32 10 2 3 32-15 5 1 2 16-9 5 1 1 16-6
2.  MKS Mielnik 15 30 9 3 3 34-18 6 1 1 23-8 3 2 2 11-10
3.  Piast Białystok 15 29 9 2 4 51-27 4 1 2 19-9 5 1 2 32-18
4.  Puszcza Hajnówka 15 27 8 3 4 31-23 4 3 1 18-7 4 0 3 13-16 2 3 1 0 1 4-3
5.  KS Grabówka 15 27 8 3 4 37-20 5 2 0 25-4 3 1 4 12-16 2 3 1 0 1 6-6
6.  Rudnia Zabłudów 15 27 8 3 4 43-30 5 0 2 28-15 3 3 2 15-15 2 3 1 0 1 5-6
7.  Pomorzanka Sejny 15 26 8 2 5 42-22 4 2 2 24-8 4 0 3 18-14
8.  UM Krynki 15 25 8 1 6 40-24 6 0 1 25-9 2 1 5 15-15
9.  Czarni Czarna Białostocka 15 21 6 3 6 24-21 2 1 3 11-10 4 2 3 13-11
10.  KS Śniadowo 15 18 4 6 5 28-31 3 2 2 14-13 1 4 3 14-18
11.  Kora Korycin 15 17 5 2 8 27-38 3 1 4 14-19 2 1 4 13-19
12.  Narew Choroszcz 15 16 4 4 7 21-26 1 2 4 8-9 3 2 3 13-17
13.  Hetman Tykocin 15 15 4 3 8 23-38 2 2 3 14-15 2 1 5 9-23
14.  Orlęta Czyżew 15 14 4 2 9 23-34 2 1 5 13-16 2 1 4 10-18
15.  Magnat Juchnowiec Kościelny 15 12 3 3 9 22-49 2 2 5 15-23 1 1 4 7-26
16.  Unia Ciechanowiec 15 3 1 0 14 8-70 0 0 8 5-40 1 0 6 3-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Kolno    2-0 1-2 2-1 3-2 0-2 2-2 3-0 3-0 
 2 MKS Mielnik    5-2 1-2 5-1 1-1 2-1 3-0* 2-1 4-0 
 3 Piast Białystok0-3     7-0 1-2 1-1 4-1 3-0* 3-2 
 4 Puszcza Hajnówka0-0     3-1 3-1 0-1 5-1 2-2 1-1 4-0 
 5 KS Grabówka3-0 0-0     3-1 4-1 4-0 2-2 9-0 
 6 Rudnia Zabłudów2-5 2-1 3-5     4-1 3-2 5-0 9-1 
 7 Pomorzanka Sejny1-1 1-2 1-2     2-1 1-1 5-1 9-0 4-0 
 8 UM Krynki0-4 2-0 3-1     3-0 4-2 5-1 8-1 
 9 Czarni Czarna Białostocka0-1 3-0 1-3     1-1 1-3 5-2 
 10 KS Śniadowo3-2 1-2 3-1 3-3 1-0     2-2 1-3 
 11 Kora Korycin2-5 2-4 1-1 1-4 3-2     1-2 2-1 2-0 
 12 Narew Choroszcz0-1 0-1 0-0 1-4 2-2     0-1 5-0 
 13 Hetman Tykocin3-3 1-2 2-2 3-1 3-2 1-3     1-2 
 14 Orlęta Czyżew1-4 4-1 2-0 2-3 0-1 2-2     1-3 1-2 
 15 Magnat Juchnowiec Kościelny0-3 1-4 4-8 2-4 2-0 2-2 0-1 0-0     4-1 
 16 Unia Ciechanowiec0-6 2-6 0-5 0-6 2-4 0-4 1-4 0-5     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Orlęta Czyżew 0-1 Czarni Czarna Białostocka 11 sierpnia, 16:00
Unia Ciechanowiec 0-5 Hetman Tykocin 10 sierpnia, 17:00
Kora Korycin 1-1 KS Grabówka 11 sierpnia, 17:30
MKS Mielnik 3-0 KS Śniadowo 11 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Puszcza Hajnówka 4-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 11 sierpnia, 16:00
Pomorzanka Sejny 1-2 Rudnia Zabłudów 10 sierpnia, 16:00
Piast Białystok 3-0 Narew Choroszcz 23 października, 20:30
(wo)
w pierwotnym terminie (9 października, 18:30) w Choroszczy odwołany / w drugim terminie na boisku 1-2
Orzeł Kolno 3-2 UM Krynki 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Czarni Czarna Białostocka 1-3 UM Krynki 18 sierpnia, 15:00
Narew Choroszcz 0-1 Orzeł Kolno 17 sierpnia, 17:00
Rudnia Zabłudów 2-5 Piast Białystok 17 sierpnia, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-4 Pomorzanka Sejny 15 sierpnia, 15:00
KS Śniadowo 1-2 Puszcza Hajnówka 18 sierpnia, 15:00
KS Grabówka 0-0 MKS Mielnik 23 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 14:00) odwołany
Hetman Tykocin 1-3 Kora Korycin 15 sierpnia, 16:00
Orlęta Czyżew 1-2 Unia Ciechanowiec 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Unia Ciechanowiec 2-4 Czarni Czarna Białostocka 25 sierpnia, 17:00
Kora Korycin 2-1 Orlęta Czyżew 25 sierpnia, 17:30
MKS Mielnik 2-1 Hetman Tykocin 25 sierpnia, 14:00
Puszcza Hajnówka 3-1 KS Grabówka 25 sierpnia, 16:00
Pomorzanka Sejny 5-1 KS Śniadowo 25 sierpnia, 14:00
Orzeł Kolno 1-2 Rudnia Zabłudów 25 sierpnia, 17:00
UM Krynki 4-2 Narew Choroszcz 25 sierpnia, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 4-8 Piast Białystok 23 sierpnia, 19:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Czarni Czarna Białostocka 1-3 Narew Choroszcz 1 września, 15:00
Rudnia Zabłudów 4-1 UM Krynki 31 sierpnia, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-3 Orzeł Kolno 31 sierpnia, 18:00
KS Śniadowo 3-2 Piast Białystok 1 września, 17:00
KS Grabówka 3-1 Pomorzanka Sejny 1 września, 16:00
Hetman Tykocin 1-2 Puszcza Hajnówka 31 sierpnia, 16:00
Orlęta Czyżew 4-1 MKS Mielnik 1 września, 15:00
Unia Ciechanowiec 1-4 Kora Korycin 1 września, 15:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Kora Korycin 3-2 Czarni Czarna Białostocka 8 września, 14:00
MKS Mielnik 4-0 Unia Ciechanowiec 8 września, 14:00
Puszcza Hajnówka 1-1 Orlęta Czyżew 8 września, 16:00
Pomorzanka Sejny 9-0 Hetman Tykocin 7 września, 16:00
Piast Białystok 1-2 KS Grabówka 8 września, 17:00
Orzeł Kolno 2-2 KS Śniadowo 8 września, 16:00
UM Krynki 8-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 września, 16:00
Narew Choroszcz 0-0 Rudnia Zabłudów 7 września, 11:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Czarni Czarna Białostocka 3-0 Rudnia Zabłudów 14 września, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 Narew Choroszcz 14 września, 17:00
KS Śniadowo 1-0 UM Krynki 15 września, 15:00
KS Grabówka 3-0 Orzeł Kolno 14 września, 16:00
Hetman Tykocin 3-3 Piast Białystok 15 września, 17:00
Orlęta Czyżew 2-3 Pomorzanka Sejny 15 września, 15:00
Unia Ciechanowiec 2-6 Puszcza Hajnówka 14 września, 16:00
Kora Korycin 2-4 MKS Mielnik 14 września, 16:30

Kolejka 7 - 21-22 września

MKS Mielnik 2-1 Czarni Czarna Białostocka 21 września, 15:00
Puszcza Hajnówka 5-1 Kora Korycin 22 września, 16:00
Pomorzanka Sejny 4-0 Unia Ciechanowiec 21 września, 16:00
Piast Białystok 3-2 Orlęta Czyżew 21 września, 18:30
Orzeł Kolno 3-0 Hetman Tykocin 22 września, 16:00
UM Krynki 3-1 KS Grabówka 21 września, 16:30
Narew Choroszcz 2-2 KS Śniadowo 21 września, 16:00
Rudnia Zabłudów 9-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 21 września, 15:00

Kolejka 8 - 28-29 września

KS Śniadowo 3-3 Rudnia Zabłudów 29 września, 16:00
KS Grabówka 4-1 Narew Choroszcz 29 września, 16:00
Hetman Tykocin 3-1 UM Krynki 29 września, 14:00
Orlęta Czyżew 1-4 Orzeł Kolno 29 września, 14:00
Unia Ciechanowiec 0-6 Piast Białystok 28 września, 16:00
Kora Korycin 1-4 Pomorzanka Sejny 29 września, 14:00
MKS Mielnik 1-2 Puszcza Hajnówka 29 września, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-0 Czarni Czarna Białostocka 26 września, 19:30
w pierwotnym terminie (29 września, 15:00) w Czarnej Białostockiej odwołany

Kolejka 9 - 5-6 października

Puszcza Hajnówka 0-1 Czarni Czarna Białostocka 6 października, 14:00
Pomorzanka Sejny 1-1 MKS Mielnik 5 października, 15:00
Piast Białystok 4-1 Kora Korycin 5 października, 18:30
Orzeł Kolno 3-0 Unia Ciechanowiec 6 października, 15:00
UM Krynki 5-1 Orlęta Czyżew 5 października, 15:00
Narew Choroszcz 0-1 Hetman Tykocin 5 października, 16:00
Rudnia Zabłudów 3-5 KS Grabówka 5 października, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-2 KS Śniadowo 5 października, 17:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Czarni Czarna Białostocka 1-1 KS Śniadowo 12 października, 15:00
KS Grabówka 2-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 października, 14:00
Hetman Tykocin 2-2 Rudnia Zabłudów 13 października, 15:30
Orlęta Czyżew 2-2 Narew Choroszcz 13 października, 14:00
Unia Ciechanowiec 0-6 UM Krynki 12 października, 15:00
Kora Korycin 2-5 Orzeł Kolno 13 października, 14:00
MKS Mielnik 5-2 Piast Białystok 12 października, 15:00
Puszcza Hajnówka 3-1 Pomorzanka Sejny 13 października, 14:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pomorzanka Sejny 1-1 Czarni Czarna Białostocka 20 października, 15:00
Piast Białystok 7-0 Puszcza Hajnówka 23 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (20 października, 16:00) odwołany
Orzeł Kolno 2-0 MKS Mielnik 20 października, 14:00
UM Krynki 3-0 Kora Korycin 20 października, 14:00
Narew Choroszcz 5-0 Unia Ciechanowiec 19 października, 15:00
Rudnia Zabłudów 5-0 Orlęta Czyżew 19 października, 15:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Hetman Tykocin 17 października, 19:30
KS Śniadowo 3-1 KS Grabówka 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Czarni Czarna Białostocka 0-1 KS Grabówka 27 października, 14:00
Hetman Tykocin 3-2 KS Śniadowo 27 października, 14:00
Orlęta Czyżew 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 27 października, 14:00
Unia Ciechanowiec 0-5 Rudnia Zabłudów 26 października, 15:00
Kora Korycin 1-2 Narew Choroszcz 27 października, 14:00
MKS Mielnik 1-1 UM Krynki 27 października, 14:00
Puszcza Hajnówka 0-0 Orzeł Kolno 27 października, 14:00
Pomorzanka Sejny 1-2 Piast Białystok 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Piast Białystok 1-1 Czarni Czarna Białostocka 2 listopada, 18:30
Orzeł Kolno 2-1 Pomorzanka Sejny 3 listopada, 13:00
UM Krynki 2-0 Puszcza Hajnówka 2 listopada, 13:00
Narew Choroszcz 0-1 MKS Mielnik 3 listopada, 11:00
Rudnia Zabłudów 3-2 Kora Korycin 2 listopada, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 4-1 Unia Ciechanowiec 3 listopada, 13:00
KS Śniadowo 1-3 Orlęta Czyżew 3 listopada, 13:00
KS Grabówka 4-0 Hetman Tykocin 6 listopada, 20:30
w pierwotnym terminie (3 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Czarni Czarna Białostocka 5-2 Hetman Tykocin 10 listopada, 13:00
Orlęta Czyżew 2-0 KS Grabówka 10 listopada, 13:00
Unia Ciechanowiec 0-4 KS Śniadowo 10 listopada, 13:00
Kora Korycin 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 10 listopada, 13:00
MKS Mielnik 5-1 Rudnia Zabłudów 10 listopada, 13:00
Puszcza Hajnówka 2-2 Narew Choroszcz 9 listopada, 13:00
Pomorzanka Sejny 2-1 UM Krynki 10 listopada, 13:00
Piast Białystok 0-3 Orzeł Kolno 9 listopada, 18:30

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Orzeł Kolno 0-2 Czarni Czarna Białostocka 16 listopada, 13:00
UM Krynki 0-4 Piast Białystok 17 listopada, 13:00
Narew Choroszcz 1-4 Pomorzanka Sejny 16 listopada, 15:00
Rudnia Zabłudów 2-1 Puszcza Hajnówka 16 listopada, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-4 MKS Mielnik 16 listopada, 17:00
KS Śniadowo 2-2 Kora Korycin 17 listopada, 12:00
KS Grabówka 9-0 Unia Ciechanowiec 17 listopada, 12:00
Hetman Tykocin 1-2 Orlęta Czyżew 17 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 14-15 marca

Czarni Czarna Białostocka - Orlęta Czyżew
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Hetman Tykocin - Unia Ciechanowiec
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Grabówka - Kora Korycin
w pierwotnym terminie (14 marca, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Śniadowo - MKS Mielnik
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Magnat Juchnowiec Kościelny - Puszcza Hajnówka
w pierwotnym terminie (14 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Rudnia Zabłudów - Pomorzanka Sejny
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Narew Choroszcz - Piast Białystok
w Białymstoku; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego; Narew gospodarzem / w pierwotnym terminie (14 marca, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
UM Krynki - Orzeł Kolno
w pierwotnym terminie (15 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 21-22 marca

UM Krynki - Czarni Czarna Białostocka
Orzeł Kolno - Narew Choroszcz
Piast Białystok - Rudnia Zabłudów
Pomorzanka Sejny - Magnat Juchnowiec Kościelny
Puszcza Hajnówka - KS Śniadowo
MKS Mielnik - KS Grabówka
Kora Korycin - Hetman Tykocin
Unia Ciechanowiec - Orlęta Czyżew

Kolejka 18 - 28-29 marca

Piast Białystok - Magnat Juchnowiec Kościelny
Czarni Czarna Białostocka - Unia Ciechanowiec
Orlęta Czyżew - Kora Korycin
Hetman Tykocin - MKS Mielnik
KS Grabówka - Puszcza Hajnówka
KS Śniadowo - Pomorzanka Sejny
Rudnia Zabłudów - Orzeł Kolno
Narew Choroszcz - UM Krynki

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Narew Choroszcz - Czarni Czarna Białostocka
UM Krynki - Rudnia Zabłudów
Orzeł Kolno - Magnat Juchnowiec Kościelny
Piast Białystok - KS Śniadowo
Pomorzanka Sejny - KS Grabówka
Puszcza Hajnówka - Hetman Tykocin
MKS Mielnik - Orlęta Czyżew
Kora Korycin - Unia Ciechanowiec

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Czarni Czarna Białostocka - Kora Korycin
Unia Ciechanowiec - MKS Mielnik
Orlęta Czyżew - Puszcza Hajnówka
Hetman Tykocin - Pomorzanka Sejny
KS Grabówka - Piast Białystok
KS Śniadowo - Orzeł Kolno
Magnat Juchnowiec Kościelny - UM Krynki
Rudnia Zabłudów - Narew Choroszcz

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Rudnia Zabłudów - Czarni Czarna Białostocka
Narew Choroszcz - Magnat Juchnowiec Kościelny
UM Krynki - KS Śniadowo
Orzeł Kolno - KS Grabówka
Piast Białystok - Hetman Tykocin
Pomorzanka Sejny - Orlęta Czyżew
Puszcza Hajnówka - Unia Ciechanowiec
MKS Mielnik - Kora Korycin

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Czarni Czarna Białostocka - MKS Mielnik
Kora Korycin - Puszcza Hajnówka
Unia Ciechanowiec - Pomorzanka Sejny
Orlęta Czyżew - Piast Białystok
Hetman Tykocin - Orzeł Kolno
KS Grabówka - UM Krynki
KS Śniadowo - Narew Choroszcz
Magnat Juchnowiec Kościelny - Rudnia Zabłudów

Kolejka 23 - 2-3 maja

Czarni Czarna Białostocka - Magnat Juchnowiec Kościelny
Rudnia Zabłudów - KS Śniadowo
Narew Choroszcz - KS Grabówka
UM Krynki - Hetman Tykocin
Orzeł Kolno - Orlęta Czyżew
Piast Białystok - Unia Ciechanowiec
Pomorzanka Sejny - Kora Korycin
Puszcza Hajnówka - MKS Mielnik

Kolejka 24 - 9-10 maja

Czarni Czarna Białostocka - Puszcza Hajnówka
MKS Mielnik - Pomorzanka Sejny
Kora Korycin - Piast Białystok
Unia Ciechanowiec - Orzeł Kolno
Orlęta Czyżew - UM Krynki
Hetman Tykocin - Narew Choroszcz
KS Grabówka - Rudnia Zabłudów
KS Śniadowo - Magnat Juchnowiec Kościelny

Kolejka 25 - 16-17 maja

KS Śniadowo - Czarni Czarna Białostocka
Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Grabówka
Rudnia Zabłudów - Hetman Tykocin
Narew Choroszcz - Orlęta Czyżew
UM Krynki - Unia Ciechanowiec
Orzeł Kolno - Kora Korycin
Piast Białystok - MKS Mielnik
Pomorzanka Sejny - Puszcza Hajnówka

Kolejka 26 - 23-24 maja

Czarni Czarna Białostocka - Pomorzanka Sejny
Puszcza Hajnówka - Piast Białystok
MKS Mielnik - Orzeł Kolno
Kora Korycin - UM Krynki
Unia Ciechanowiec - Narew Choroszcz
Orlęta Czyżew - Rudnia Zabłudów
Hetman Tykocin - Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Grabówka - KS Śniadowo

Kolejka 27 - 30-31 maja

KS Grabówka - Czarni Czarna Białostocka
KS Śniadowo - Hetman Tykocin
Magnat Juchnowiec Kościelny - Orlęta Czyżew
Rudnia Zabłudów - Unia Ciechanowiec
Narew Choroszcz - Kora Korycin
UM Krynki - MKS Mielnik
Orzeł Kolno - Puszcza Hajnówka
Piast Białystok - Pomorzanka Sejny

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Czarni Czarna Białostocka - Piast Białystok
Pomorzanka Sejny - Orzeł Kolno
Puszcza Hajnówka - UM Krynki
MKS Mielnik - Narew Choroszcz
Kora Korycin - Rudnia Zabłudów
Unia Ciechanowiec - Magnat Juchnowiec Kościelny
Orlęta Czyżew - KS Śniadowo
Hetman Tykocin - KS Grabówka

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Hetman Tykocin - Czarni Czarna Białostocka
KS Grabówka - Orlęta Czyżew
KS Śniadowo - Unia Ciechanowiec
Magnat Juchnowiec Kościelny - Kora Korycin
Rudnia Zabłudów - MKS Mielnik
Narew Choroszcz - Puszcza Hajnówka
UM Krynki - Pomorzanka Sejny
Orzeł Kolno - Piast Białystok

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Czarni Czarna Białostocka - Orzeł Kolno
Piast Białystok - UM Krynki
Pomorzanka Sejny - Narew Choroszcz
Puszcza Hajnówka - Rudnia Zabłudów
MKS Mielnik - Magnat Juchnowiec Kościelny
Kora Korycin - KS Śniadowo
Unia Ciechanowiec - KS Grabówka
Orlęta Czyżew - Hetman Tykocin

IV liga 2019/2020 (podlaska)

Klasa A 2019/2020 (podlaska I)
Klasa A 2019/2020 (podlaska II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas