[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Dobrzyniewo Duże 12 28 9 1 2 35-11 6 0 0 24-3 3 1 2 11-8
2.  Jasion Jasionówka 12 27 8 3 1 32-13 4 2 0 17-6 4 1 1 15-7
3.  Polonia Raczki 12 23 7 2 3 17-10 3 1 2 7-6 4 1 1 10-4
4.  GKS Stawiski 12 22 7 1 4 45-20 4 1 1 31-9 3 0 3 14-11
5.  Supraślanka Supraśl 12 21 7 0 5 21-22 2 0 4 10-15 5 0 1 11-7
6.  Pasja Kleosin 12 20 6 2 4 27-16 3 0 3 13-8 3 2 1 14-8
7.  Narew II Choroszcz 12 19 6 1 5 22-36 5 0 1 16-11 1 1 4 6-25
8.  KS Sokoły 12 15 4 3 5 23-23 2 1 3 8-12 2 2 2 15-11
9.  Jastrząb Knyszyn 12 12 4 0 8 20-26 2 0 4 7-14 2 0 4 13-12
10.  Pogranicze Kuźnica Białostocka 12 11 3 2 7 18-31 2 2 2 13-10 1 0 5 5-21
11.  Sudovia Szudziałowo 12 10 2 4 6 19-26 1 4 1 11-11 1 0 5 8-15
12.  Włókniarz Białystok 12 9 2 3 7 16-32 2 0 4 9-12 0 3 3 7-20
13.  Grab Janówka 12 5 1 2 9 8-37 1 1 4 4-16 0 1 5 4-21

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Korona Dobrzyniewo Duże    7-1 3-0 3-0 4-2 3-0 4-0 
 2 Jasion Jasionówka3-1     1-1 5-0 2-1 1-1 5-2 
 3 Polonia Raczki0-1 1-1     2-1 0-1 2-1 2-1 
 4 GKS Stawiski2-2 5-1     10-1 2-3 3-2 9-0 
 5 Supraślanka Supraśl1-4 0-6 0-3*     1-2 5-0 3-0 
 6 Pasja Kleosin0-2 0-3* 2-0 5-0 2-3     4-0 
 7 Narew II Choroszcz    2-6 2-1 4-1 1-0 3-2 4-1 
 8 KS Sokoły2-1 1-3 0-3 3-2 0-1 2-2     
 9 Jastrząb Knyszyn0-1 1-4 1-5 3-0 2-1 0-3     
 10 Pogranicze Kuźnica Białostocka0-1 3-3 2-1     2-3 2-2 4-0 
 11 Sudovia Szudziałowo0-1 3-3 3-3 2-1     2-2 1-1 
 12 Włókniarz Białystok1-2 1-2 1-3 1-0 2-5     3-0 
 13 Grab Janówka0-0 0-3 1-4 0-4 2-0 1-5     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Włókniarz Białystok.
 
Supraślanka Supraśl 0-3 GKS Stawiski 25 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-2
Sudovia Szudziałowo 1-1 Grab Janówka 25 sierpnia, 15:00
Polonia Raczki 1-1 Jasion Jasionówka 24 sierpnia, 16:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-1 Jastrząb Knyszyn 25 sierpnia, 15:00
Pasja Kleosin 0-2 Korona Dobrzyniewo Duże 24 sierpnia, 17:00
Narew II Choroszcz 2-6 KS Sokoły 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: KS Sokoły.
 
Korona Dobrzyniewo Duże 7-1 Narew II Choroszcz 1 września, 16:00
Jastrząb Knyszyn 2-1 Pasja Kleosin 1 września, 17:00
Jasion Jasionówka 5-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 1 września, 15:00
Grab Janówka 0-0 Polonia Raczki 1 września, 16:00
GKS Stawiski 3-2 Sudovia Szudziałowo 1 września, 15:00
Włókniarz Białystok 1-2 Supraślanka Supraśl 1 września, 16:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Pauza: Supraślanka Supraśl.
 
Sudovia Szudziałowo 2-2 Włókniarz Białystok 7 września, 17:00
Polonia Raczki 2-1 GKS Stawiski 7 września, 15:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 4-0 Grab Janówka 7 września, 16:00
Pasja Kleosin 0-3 Jasion Jasionówka 7 września, 18:00
(wo)
na boisku 0-2
Narew II Choroszcz 2-1 Jastrząb Knyszyn 7 września, 15:00
KS Sokoły 2-1 Korona Dobrzyniewo Duże 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Korona Dobrzyniewo Duże.
 
Jastrząb Knyszyn 0-3 KS Sokoły 15 września, 16:00
Jasion Jasionówka 1-1 Narew II Choroszcz 15 września, 15:00
Grab Janówka 0-4 Pasja Kleosin 15 września, 15:30
GKS Stawiski 2-3 Pogranicze Kuźnica Białostocka 15 września, 15:00
Włókniarz Białystok 1-2 Polonia Raczki 15 września, 15:00
Supraślanka Supraśl 3-0 Sudovia Szudziałowo 14 września, 15:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Pauza: Sudovia Szudziałowo.
 
Polonia Raczki 0-1 Supraślanka Supraśl 21 września, 15:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-2 Włókniarz Białystok 22 września, 15:00
Pasja Kleosin 5-0 GKS Stawiski 21 września, 17:30
Narew II Choroszcz 4-1 Grab Janówka 22 września, 16:00
KS Sokoły 1-3 Jasion Jasionówka 21 września, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Jastrząb Knyszyn 22 września, 14:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Jastrząb Knyszyn.
 
Jasion Jasionówka 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 29 września, 14:00
Grab Janówka 2-0 KS Sokoły 29 września, 15:00
GKS Stawiski 10-1 Narew II Choroszcz 29 września, 15:00
Włókniarz Białystok 1-3 Pasja Kleosin 29 września, 15:00
Supraślanka Supraśl 5-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 29 września, 15:00
Sudovia Szudziałowo 0-1 Polonia Raczki 28 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Pauza: Polonia Raczki.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-3 Sudovia Szudziałowo 6 października, 15:00
Pasja Kleosin 2-3 Supraślanka Supraśl 6 października, 17:00
Narew II Choroszcz 3-2 Włókniarz Białystok 16 października, 19:00
w pierwotnym terminie (5 października, 12:30) odwołany
KS Sokoły 3-2 GKS Stawiski 6 października, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 4-0 Grab Janówka 6 października, 13:00
Jastrząb Knyszyn 0-1 Jasion Jasionówka 6 października, 15:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Pauza: Jasion Jasionówka.
 
Grab Janówka 1-5 Jastrząb Knyszyn 13 października, 14:00
GKS Stawiski 2-2 Korona Dobrzyniewo Duże 13 października, 15:00
Włókniarz Białystok 1-0 KS Sokoły 13 października, 15:00
Supraślanka Supraśl 1-2 Narew II Choroszcz 12 października, 15:00
Sudovia Szudziałowo 3-3 Pasja Kleosin 13 października, 14:00
Polonia Raczki 2-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 13 października, 14:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Pogranicze Kuźnica Białostocka.
 
Pasja Kleosin 2-0 Polonia Raczki 20 października, 17:00
Narew II Choroszcz 1-0 Sudovia Szudziałowo 20 października, 15:00
KS Sokoły 0-1 Supraślanka Supraśl 20 października, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Włókniarz Białystok 20 października, 13:00
Jastrząb Knyszyn 1-5 GKS Stawiski 20 października, 15:00
Jasion Jasionówka 5-2 Grab Janówka 20 października, 14:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Pauza: Grab Janówka.
 
GKS Stawiski 5-1 Jasion Jasionówka 27 października, 14:00
Włókniarz Białystok 2-5 Jastrząb Knyszyn 26 października, 14:00
Supraślanka Supraśl 1-4 Korona Dobrzyniewo Duże 27 października, 14:00
Sudovia Szudziałowo 3-3 KS Sokoły 26 października, 15:00
Polonia Raczki 2-1 Narew II Choroszcz 26 października, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-1 Pasja Kleosin 26 października, 15:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Pasja Kleosin.
 
Narew II Choroszcz 4-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 31 października, 19:00
w pierwotnym terminie (3 listopada, 13:00) odwołany
KS Sokoły 0-3 Polonia Raczki 3 listopada, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 4-2 Sudovia Szudziałowo 3 listopada, 13:00
Jastrząb Knyszyn 3-0 Supraślanka Supraśl 3 listopada, 13:00
Jasion Jasionówka 1-1 Włókniarz Białystok 3 listopada, 13:00
Grab Janówka 0-3 GKS Stawiski 3 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Pauza: GKS Stawiski.
 
Włókniarz Białystok 3-0 Grab Janówka 10 listopada, 13:00
Supraślanka Supraśl 0-6 Jasion Jasionówka 9 listopada, 13:00
Sudovia Szudziałowo 2-1 Jastrząb Knyszyn 10 listopada, 13:00
Polonia Raczki 0-1 Korona Dobrzyniewo Duże 10 listopada, 13:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-3 KS Sokoły 10 listopada, 11:00
Pasja Kleosin 4-0 Narew II Choroszcz 9 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 16-17 listopada

Pauza: Narew II Choroszcz.
 
KS Sokoły 2-2 Pasja Kleosin 17 listopada, 12:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 17 listopada, 13:00
Jastrząb Knyszyn 1-4 Polonia Raczki 17 listopada, 12:00
Jasion Jasionówka 2-1 Sudovia Szudziałowo 17 listopada, 12:00
Grab Janówka 1-4 Supraślanka Supraśl 16 listopada, 12:00
GKS Stawiski 9-0 Włókniarz Białystok 17 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: Włókniarz Białystok.
 
GKS Stawiski - Supraślanka Supraśl
Grab Janówka - Sudovia Szudziałowo
Jasion Jasionówka - Polonia Raczki
Jastrząb Knyszyn - Pogranicze Kuźnica Białostocka
Korona Dobrzyniewo Duże - Pasja Kleosin
KS Sokoły - Narew II Choroszcz

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: KS Sokoły.
 
Narew II Choroszcz - Korona Dobrzyniewo Duże
Pasja Kleosin - Jastrząb Knyszyn
Pogranicze Kuźnica Białostocka - Jasion Jasionówka
Polonia Raczki - Grab Janówka
Sudovia Szudziałowo - GKS Stawiski
Supraślanka Supraśl - Włókniarz Białystok

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Pauza: Supraślanka Supraśl.
 
Włókniarz Białystok - Sudovia Szudziałowo
GKS Stawiski - Polonia Raczki
Grab Janówka - Pogranicze Kuźnica Białostocka
Jasion Jasionówka - Pasja Kleosin
Jastrząb Knyszyn - Narew II Choroszcz
Korona Dobrzyniewo Duże - KS Sokoły

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Korona Dobrzyniewo Duże.
 
KS Sokoły - Jastrząb Knyszyn
Narew II Choroszcz - Jasion Jasionówka
Pasja Kleosin - Grab Janówka
Pogranicze Kuźnica Białostocka - GKS Stawiski
Polonia Raczki - Włókniarz Białystok
Sudovia Szudziałowo - Supraślanka Supraśl

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Sudovia Szudziałowo.
 
Supraślanka Supraśl - Polonia Raczki
Włókniarz Białystok - Pogranicze Kuźnica Białostocka
GKS Stawiski - Pasja Kleosin
Grab Janówka - Narew II Choroszcz
Jasion Jasionówka - KS Sokoły
Jastrząb Knyszyn - Korona Dobrzyniewo Duże

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: Jastrząb Knyszyn.
 
Korona Dobrzyniewo Duże - Jasion Jasionówka
KS Sokoły - Grab Janówka
Narew II Choroszcz - GKS Stawiski
Pasja Kleosin - Włókniarz Białystok
Pogranicze Kuźnica Białostocka - Supraślanka Supraśl
Polonia Raczki - Sudovia Szudziałowo

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Polonia Raczki.
 
Sudovia Szudziałowo - Pogranicze Kuźnica Białostocka
Supraślanka Supraśl - Pasja Kleosin
Włókniarz Białystok - Narew II Choroszcz
GKS Stawiski - KS Sokoły
Grab Janówka - Korona Dobrzyniewo Duże
Jasion Jasionówka - Jastrząb Knyszyn

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Jasion Jasionówka.
 
Jastrząb Knyszyn - Grab Janówka
Korona Dobrzyniewo Duże - GKS Stawiski
KS Sokoły - Włókniarz Białystok
Narew II Choroszcz - Supraślanka Supraśl
Pasja Kleosin - Sudovia Szudziałowo
Pogranicze Kuźnica Białostocka - Polonia Raczki

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Pogranicze Kuźnica Białostocka.
 
Polonia Raczki - Pasja Kleosin
Sudovia Szudziałowo - Narew II Choroszcz
Supraślanka Supraśl - KS Sokoły
Włókniarz Białystok - Korona Dobrzyniewo Duże
GKS Stawiski - Jastrząb Knyszyn
Grab Janówka - Jasion Jasionówka

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Grab Janówka.
 
Jasion Jasionówka - GKS Stawiski
Jastrząb Knyszyn - Włókniarz Białystok
Korona Dobrzyniewo Duże - Supraślanka Supraśl
KS Sokoły - Sudovia Szudziałowo
Narew II Choroszcz - Polonia Raczki
Pasja Kleosin - Pogranicze Kuźnica Białostocka

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Pasja Kleosin.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka - Narew II Choroszcz
Polonia Raczki - KS Sokoły
Sudovia Szudziałowo - Korona Dobrzyniewo Duże
Supraślanka Supraśl - Jastrząb Knyszyn
Włókniarz Białystok - Jasion Jasionówka
GKS Stawiski - Grab Janówka

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Pauza: GKS Stawiski.
 
Grab Janówka - Włókniarz Białystok
Jasion Jasionówka - Supraślanka Supraśl
Jastrząb Knyszyn - Sudovia Szudziałowo
Korona Dobrzyniewo Duże - Polonia Raczki
KS Sokoły - Pogranicze Kuźnica Białostocka
Narew II Choroszcz - Pasja Kleosin

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Pauza: Narew II Choroszcz.
 
Pasja Kleosin - KS Sokoły
Pogranicze Kuźnica Białostocka - Korona Dobrzyniewo Duże
Polonia Raczki - Jastrząb Knyszyn
Sudovia Szudziałowo - Jasion Jasionówka
Supraślanka Supraśl - Grab Janówka
Włókniarz Białystok - GKS Stawiski

Klasa okręgowa 2019/2020 (podlaska)

Klasa A 2019/2020 (podlaska I)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas