[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Sokół Ostróda Ostródzki Klub Sportowy Sokół Ostróda
Rok założenia: 1945
Barwy: wiśniowo-biało-niebieskie
Adres: 3 Maja 19, 14-100 Ostróda
telefon: (694) 452-254 (dyrektor)
WWW: http://www.sokolostroda.com (oficj.)
http://www.sokolostroda.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski
pojemność - 4 998 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 2000 lx / boisko - 105 m x 68 m
Prezes: Jerzy Sarnecki (od września 2012)
Trener: Piotr Kołc (od 1 lipca 2019)


Sukcesy

Puchar Polski - Warmińsko-Mazurski ZPN - (2x) - 2011/12, 2013/14
1/16 finału Pucharu Polski - (2x) - 2012/13, 2017/18
 
Kadra


Bramkarze: Kamil Dziwulski (04.06.00, 180/61, Elana Toruń), Kacper Leszczyński (12.03.99, Concordia Elbląg), Maciej Mikołajczyk (27.02.98, 183/81).
Obrońcy: Paweł Brzuzy (10.03.93, 180/81, Gryf Wejherowo), Tomasz Panek (10.05.98, 200/97), Kacper Wojciechowski (18.05.99, 181/72).
Pomocnicy: Robert Chwastek (11.09.88, 172/69, Gryf Wejherowo), Filip Czerwonka (31.07.01), Piotr Kołc (15.07.87, 185/79, Gryf Wejherowo), Patryk Kubicki (09.10.93, 177/68, Znicz Pruszków), Andrzej Łyszyk (20.02.98, 175/68), Hubert Otręba (27.07.94, 184/74), Dawid Pietkiewicz (16.05.00, 178/70), Konrad Rybicki (04.10.00, 168/62), Michał Stryjewski (18.09.95, 180/76), Paweł Tomkiewicz (21.12.94, 183/77), Dominik Wasiak (29.03.02, 178/73), Bartłomiej Wasiluk (30.06.95, 178/79, ROW 1964 Rybnik), Filip Wojewoda (22.05.00), Piotr Ziółkowski (30.05.00), Karol Żwir (12.06.95, 180/66, Sokół Aleksandrów Łódzki).
Napastnicy: Robert Hirsz (14.09.89, 191/87), Piotr Okuniewicz (09.08.93, 188/76, ROW 1964 Rybnik), Oskar Rynkowski (27.08.99, Olimpia Elbląg), Krzysztof Wicki (05.06.90, 196/86, Gryf Wejherowo).
Brak danych o pozycji: Adrian Wasiak (16.06.01, Kormoran Zwierzewo).
 
Uwagi

• Nazwy: (1945) ZZK Ostróda -> (1947) Kolejarz Ostróda -> (1956) Ostródzianka Ostróda -> (1956) KKS Sokół Ostróda -> (1995) OKS Sokół Ostróda.
• Inauguracja sztucznego oświetlenia: 28 września 2011 (Wojewódzki Puchar Polski, Sokół 4-0 Polonia Pasłęk)
• Oficjalny serwis stowarzyszenia kibiców pod adresem http://www.sokolostroda.pl/
 
Dane z sezonu: 2019/20
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - III liga 2012/2013, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Baraże o udział w II lidze
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018
   2018/19 - III liga 2018/2019, grupa: I
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - III liga 2019/2020, grupa: I

 

Napisz do nas