[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2013/2014, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Ostróda 34 74 24 2 8 80-32 13 1 3 41-17 11 1 5 39-15
2.  MKS Korsze 34 71 22 5 7 78-35 12 2 3 43-15 10 3 4 35-20
3.  Płomień Ełk 34 68 20 8 6 87-47 10 3 4 46-24 10 5 2 41-23
4.  Start Działdowo 34 67 19 10 5 59-39 11 4 2 34-22 8 6 3 25-17
5.  Jagiellonia II Białystok 34 60 18 6 10 63-46 9 3 5 33-18 9 3 5 30-28
6.  Huragan Morąg 34 54 16 6 12 66-48 9 2 6 35-19 7 4 6 31-29 2 3 1 0 1 5-5
7.  Dąb Dąbrowa Białostocka 34 54 15 9 10 61-45 9 5 3 35-16 6 4 7 26-29 2 3 1 0 1 5-5
8.  Barkas Tolkmicko 34 51 14 9 11 46-41 10 6 1 29-9 4 3 10 17-32
9.  LZS Narewka 34 44 12 8 14 48-56 7 4 6 28-24 5 4 8 20-32
10.  Znicz Biała Piska 34 43 12 7 15 43-46 9 3 5 29-19 3 4 10 14-27
11.  Warmia Grajewo 34 39 11 6 17 37-56 6 2 9 18-28 5 4 8 19-28 2 4 1 1 0 4-2
12.  ŁKS 1926 Łomża 34 39 10 9 15 49-65 7 5 5 31-28 3 4 10 18-37 2 1 0 1 1 2-4
13.  Tur Bielsk Podlaski 34 37 10 7 17 33-56 7 2 8 18-27 3 5 9 15-29
14.  Mrągowia Mrągowo 34 36 10 6 18 44-62 6 3 8 26-31 4 3 10 18-31
15.  Motor Lubawa 34 34 8 10 16 42-63 5 7 5 27-29 3 3 11 15-34
16.  Wissa Szczuczyn 34 32 8 8 18 46-75 3 3 11 22-44 5 5 7 24-31
17.  Granica Kętrzyn 34 27 6 9 19 39-66 3 6 8 18-28 3 3 11 21-38
18.  Promień Mońki 34 22 5 7 22 21-64 4 5 8 12-19 1 2 14 9-45
LZS Narewka wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się ŁKS 1926 Łomża.
Barkas Tolkmicko od nowego sezonu będzie występował jako Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Sokół Ostróda    2-0 1-3 1-0 3-1 1-5 0-2 3-0 7-1 1-0 3-1 5-0 0-0 3-2 4-0 1-0 3-2 3-0 
 2 MKS Korsze0-2     1-3 0-1 3-0 1-1 4-2 3-0* 1-0 2-0 1-1 6-1 4-0 3-1 3-1 4-1 4-0 3-1 
 3 Płomień Ełk1-2 0-2     3-2 2-2 0-2 2-2 1-0 6-2 2-1 0-2 4-1 4-0 2-0 3-0 5-2 3-3 8-1 
 4 Start Działdowo1-0 1-6 3-3     1-0 3-2 1-0 5-1 0-0 2-0 0-4 3-1 2-1 1-1 4-1 4-1 1-1 2-0 
 5 Jagiellonia II Białystok2-1 1-2 1-0 1-2     0-1 3-0 0-2 4-0 1-0 4-2 1-1 0-2 4-0 1-1 4-0 4-2 2-2 
 6 Huragan Morąg2-1 3-0 1-2 0-1 0-1     3-1 5-0 0-0 4-1 3-1 2-2 4-1 2-3 0-3 1-2 4-0 1-0 
 7 Dąb Dąbrowa Białostocka1-2 1-2 0-0 1-1 1-2 4-2     1-1 3-0* 1-1 2-0 1-0 3-1 2-0 5-1 2-2 2-0 5-1 
 8 Barkas Tolkmicko0-0 0-0 1-1 1-1 2-2 1-0 1-0     1-0 4-0 3-0 2-0 1-3 2-1 1-0 1-1 2-0 6-0 
 9 LZS Narewka1-3 0-2 1-7 3-0 2-0 2-2 1-1 1-0     2-2 3-0 1-1 2-0 0-2 4-0 1-2 0-2 4-0 
 10 Znicz Biała Piska1-0 4-0 3-2 1-1 1-2 3-1 1-1 0-2 2-2     1-2 3-0 2-0 2-0 2-0 0-4 3-1 0-1 
 11 Warmia Grajewo0-2 0-4 1-2 0-1 0-3 1-0 1-2 1-0 2-3 1-3     3-1 3-2 0-0 0-2 1-0 2-2 2-1 
 12 ŁKS 1926 Łomża3-2 1-1 1-2 2-2 3-5 3-1 4-2 3-0* 1-2 2-1 1-1     1-1 2-3 1-0 2-2 0-3* 1-0 
 13 Tur Bielsk Podlaski0-2 2-1 2-3 0-5 3-1 2-2 1-3 2-1 1-0 0-0 0-1 0-3     1-0 0-2 1-2 1-0 2-1 
 14 Mrągowia Mrągowo0-3 2-4 1-2 0-1 2-3 2-3 1-3 2-2 2-1 3-1 2-2 3-0* 0-0     2-1 0-3* 3-2 1-0 
 15 Motor Lubawa2-6 0-5 1-1 1-3 0-1 2-2 2-2 0-3 1-1 0-0 3-0 2-1 1-1 2-2     3-1 4-0 3-0 
 16 Wissa Szczuczyn1-6 2-2 2-6 0-1 1-2 2-3 1-2 2-3 1-4 2-1 2-1 1-5 0-3 3-1 1-1     1-3 0-0 
 17 Granica Kętrzyn0-4 1-2 1-2 3-3 3-3 2-3 2-0 2-1 0-3 0-2 0-1 0-0 0-0 0-1 2-2 0-0     2-1 
 18 Promień Mońki0-3 0-2 2-2 0-0 1-2 0-1 1-3 1-1 0-1 0-1 0-0 0-1 2-0 2-1 1-0 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Znicz Biała Piska 0-4 Wissa Szczuczyn 11 września, 16:00
Ihor Berezowśkyj 51, Wojciech Łapiński 80, Maciej Kurcewicz 84, Mateusz Zambrowski 90
w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Barkas Tolkmicko 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 10 sierpnia, 14:00 (150)
Tomasz Wiercioch 87
Promień Mońki 2-2 Płomień Ełk 10 sierpnia, 17:00
Kamil Czeremcha 8, Aleksandr Popławskij 80 - Kamil Jackiewicz 20, Jakub Ciuńczyk 63
LZS Narewka 2-2 Huragan Morąg 11 sierpnia, 15:00 (200)
Mirosław Krasnopolski 45, Damian Zubowski 51 - Radosław Stefanowicz 24, Daniel Chiliński 73
Start Działdowo 1-0 Jagiellonia II Białystok 10 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Ogrodowczyk 30
Sokół Ostróda 2-0 MKS Korsze 10 sierpnia, 18:00
Piotr Głowacki 54, 66
Warmia Grajewo 3-2 Tur Bielsk Podlaski 10 sierpnia, 16:00 (200)
Marcin Arciszewski 32, Mateusz Cybulski 65, Tomasz Dzierzgowski 68 - Mateusz Jakubowski 70, Karol Kosiński 89
Granica Kętrzyn 0-0 ŁKS 1926 Łomża 11 sierpnia, 16:00 (500)
Mrągowia Mrągowo 2-1 Motor Lubawa 10 sierpnia, 16:00 (100)
Paweł Kowalewski 43, 47 - Kamil Ludwiczak 30

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Wissa Szczuczyn 1-1 Motor Lubawa 14 sierpnia, 17:00
Tomasz Dąbrowski 26 - Marek Śnieżawski 90
ŁKS 1926 Łomża 2-3 Mrągowia Mrągowo 14 sierpnia, 19:00
Robert Speichler 43, Mateusz Laskowski 55 - Kacper Rokicki 73, Mariusz Machniak 83, 90
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Granica Kętrzyn 14 sierpnia, 18:00 (270)
Karol Kosiński 90
MKS Korsze 1-1 Warmia Grajewo 14 sierpnia, 17:00 (80)
Damian Roksela 68 - Marcin Strzeliński 36
Jagiellonia II Białystok 2-1 Sokół Ostróda 14 sierpnia, 16:00 (200)
Paweł Drażba 68, Karol Mackiewicz 83 - Maciej Szostek 48
w Supraślu
Huragan Morąg 0-1 Start Działdowo 14 sierpnia, 17:00 (200)
Dominik Bróździński 3
Płomień Ełk 6-2 LZS Narewka 14 sierpnia, 17:00
Kamil Jackiewicz 2, 43, 79, Marcin Trzaskalski 14, Jakub Ciuńczyk 36, Patryk Gondek 85 - Mariusz Łapiński 62 (k), 69
Dąb Dąbrowa Białostocka 5-1 Promień Mońki 14 sierpnia, 17:00
Piotr Bondziul 11, 89, 90, Dawid Korotkiewicz 57, Mateusz Sołowiej 90 - Dawid Grabowski 72
Znicz Biała Piska 0-2 Barkas Tolkmicko 14 sierpnia, 17:00
Karol Styś 72, 84

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Barkas Tolkmicko 1-1 Wissa Szczuczyn 17 sierpnia, 16:30
Damian Kostkowski 2 - Tomasz Dąbrowski 14
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Promień Mońki 0-1 Znicz Biała Piska 17 sierpnia, 17:00
Konrad Radzikowski 85
LZS Narewka 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 18 sierpnia, 15:00
Damian Zubowski 49 - Piotr Bondziul 80
Start Działdowo 3-3 Płomień Ełk 17 sierpnia, 17:00
Dawid Szypulski 45, Krystian Oleszko 48, Marek Wyżlic 57 - Kamil Jackiewicz 10, Patryk Gondek 12, Sewak Safarjan 85
Sokół Ostróda 1-5 Huragan Morąg 17 sierpnia, 18:00
Przemysław Płoszczuk 40 - Dariusz Boczko 3, Krzysztof Filipek 61, 68, Piotr Żórański 83, Paweł Galik 87
Warmia Grajewo 0-3 Jagiellonia II Białystok 17 sierpnia, 11:00 (200)
Tomasz Porębski 7, Karol Mackiewicz 25, Bartosz Giełażyn 61
Granica Kętrzyn 1-2 MKS Korsze 18 sierpnia, 16:00 (300)
Damian Mazurowski 90 - Piotr Kozłowski 68, Michał Miller 75
Mrągowia Mrągowo 0-0 Tur Bielsk Podlaski 17 sierpnia, 16:00 (60)
Motor Lubawa 2-1 ŁKS 1926 Łomża 17 sierpnia, 17:00
Karol Narojczyk 11, Bazyli Jabłonowski 40 - Daniel Lemański 90

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Wissa Szczuczyn 1-5 ŁKS 1926 Łomża 24 sierpnia, 16:00
Radosław Guzowski 50 - Mateusz Laskowski 34, 61, Przemysław Olesiński 37, 52, Marcin Gałązka 67
Tur Bielsk Podlaski 0-2 Motor Lubawa 25 sierpnia, 17:00 (350)
Marek Śnieżawski 27, Bazyli Jabłonowski 62
MKS Korsze 3-1 Mrągowia Mrągowo 24 sierpnia, 15:00
Damian Roksela 4 (k), Michał Miller 60, 80 - Szymon Nałysnyk 65
Jagiellonia II Białystok 4-2 Granica Kętrzyn 25 sierpnia, 16:00
Adam Waszkiewicz 45, Paweł Drażba 55, Karol Mackiewicz 62, Grzegorz Kowalewski 85 - Tomasz Porębski 30 (s), Piotr Sobczuk 88
w Supraślu
Huragan Morąg 3-1 Warmia Grajewo 24 sierpnia, 17:00 (100)
Artur Naczas 22 (k), Krzysztof Filipek 52, Daniel Chiliński 71 - Marcin Arciszewski 7
Płomień Ełk 1-2 Sokół Ostróda 24 sierpnia, 17:00
Kamil Jackiewicz 14 - Wojciech Figurski 65, 75
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo 25 sierpnia, 15:00
Piotr Bondziul 39 - Daniel Orzechowski 82
Znicz Biała Piska 2-2 LZS Narewka 24 sierpnia, 17:00
Karol Janik 7, Konrad Radzikowski 63 - Mariusz Łapiński 16, 55 (k)
Barkas Tolkmicko 6-0 Promień Mońki 24 sierpnia, 16:10
Karol Styś 7, 66, Damian Kostkowski 17, Marek Masztaler 57, 60, Łukasz Konwa 83
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 5 - 28 sierpnia

Promień Mońki 1-1 Wissa Szczuczyn 28 sierpnia, 17:00
Aleksandr Popławskij 76 - Wojciech Łapiński 2
LZS Narewka 1-0 Barkas Tolkmicko 28 sierpnia, 17:00
Mariusz Łapiński 74
Start Działdowo 2-0 Znicz Biała Piska 28 sierpnia, 17:00
Hubert Wieczorek 45, Marcin Ogrodowczyk 90
Sokół Ostróda 0-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 28 sierpnia, 18:00
Piotr Bondziul 28, Jacek Markiewicz 61
Warmia Grajewo 1-2 Płomień Ełk 28 sierpnia, 17:00 (150)
Marcin Mikucki 79 - Kamil Jackiewicz 23, Łukasz Szmydki 45
Granica Kętrzyn 2-3 Huragan Morąg 28 sierpnia, 17:00
Damian Mazurowski 14, Mateusz Lachowski 52 - Paweł Galik 43, Grzegorz Naczas 50, Krzysztof Filipek 70
Mrągowia Mrągowo 2-3 Jagiellonia II Białystok 28 sierpnia, 16:00 (150)
Paweł Kowalewski 29, Kacper Rokicki 33 - Paweł Drażba 13, Piotr Osmański 16 (s), Karol Mackiewicz 65
Motor Lubawa 0-5 MKS Korsze 28 sierpnia, 18:00
Michał Miller 14, Piotr Kozłowski 16, 26, 77, Piotr Trafarski 74
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Tur Bielsk Podlaski 28 sierpnia, 19:00
Maciej Malinowski 22 - Mateusz Jakubowski 75 (k)

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Wissa Szczuczyn 0-3 Tur Bielsk Podlaski 31 sierpnia, 17:00
Wojciech Marcinkiewicz 56, Maciej Kesler 64, Mateusz Jakubowski 72
MKS Korsze 6-1 ŁKS 1926 Łomża 31 sierpnia, 17:00
Damian Roksela 27, Michał Miller 36, Piotr Kozłowski 45, 83, Piotr Trafarski 58 (k), 65 - Przemysław Olesiński 35
Jagiellonia II Białystok 1-1 Motor Lubawa 1 września, 16:00
Bartosz Giełażyn 84 - Marek Śnieżawski 16
w Supraślu
Huragan Morąg 2-3 Mrągowia Mrągowo 31 sierpnia, 17:00
Krzysztof Filipek 35, Dariusz Boczko 88 - Kacper Rokicki 29, Mateusz Niedźwiecki 68, Szymon Nałysnyk 85
Płomień Ełk 3-3 Granica Kętrzyn 31 sierpnia, 17:00
Łukasz Szmydki 64, Łukasz Kuśnierz 89, Kamil Jackiewicz 90 (k) - Damian Mazurowski 8, 18, Konrad Szerszeń 26
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Warmia Grajewo 1 września, 15:00 (100)
Piotr Bondziul 45, Marcin Arciszewski 48 (s)
Znicz Biała Piska 1-0 Sokół Ostróda 31 sierpnia, 17:00 (250)
Paweł Adamiec 2
Barkas Tolkmicko 1-1 Start Działdowo 31 sierpnia, 13:00
Damian Kostkowski 10 - Marcin Ogrodowczyk 78
Promień Mońki 0-1 LZS Narewka 31 sierpnia, 16:00
Mariusz Łapiński 87 (k)

Kolejka 7 - 7-8 września

LZS Narewka 1-2 Wissa Szczuczyn 7 września, 13:00
Marcin Arciuch 45 (k) - Wojciech Łapiński 42, Radosław Guzowski 57 (k)
Start Działdowo 2-0 Promień Mońki 7 września, 17:00
Marcin Ogrodowczyk 37, Marcin Rogoziński 47
Sokół Ostróda 3-0 Barkas Tolkmicko 7 września, 18:00 (416)
Piotr Piceluk 3, 60, Paweł Podhorodecki 67
Warmia Grajewo 1-3 Znicz Biała Piska 7 września, 16:00 (250)
Rafał Kozikowski 72 (k) - Konrad Radzikowski 58, 67, Błażej Gutowski 61
Granica Kętrzyn 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 8 września, 16:00
Daniel Wierzbowski 34, Mikołaj Rałowiec 69
Mrągowia Mrągowo 1-2 Płomień Ełk 7 września, 14:00 (100)
Paweł Kowalewski 62 - Kamil Jackiewicz 19 (k), Przemysław Kulig 87 (s)
Motor Lubawa 2-2 Huragan Morąg 7 września, 17:00
Marek Śnieżawski 39, Adrian Mederski 60 - Paweł Galik 50, Piotr Żórański 63
ŁKS 1926 Łomża 3-5 Jagiellonia II Białystok 7 września, 16:00
Robert Speichler 21, 71 (k), Daniel Lemański 90 - Karol Mackiewicz 25, 43, 75, Bartosz Giełażyn 80, Emil Gajko 84
Tur Bielsk Podlaski 2-1 MKS Korsze 8 września, 17:00 (450)
Maciej Kesler 85, 88 - Wojciech Marcinkiewicz 43 (s)

Kolejka 8 - 14-15 września

Wissa Szczuczyn 2-2 MKS Korsze 18 września, 16:30
Marcin Denert 89, Radosław Guzowski 90 - Piotr Trafarski 24, Piotr Kozłowski 78
w pierwotnym terminie (14 września, 16:00) odwołany z powodu zalania boiska
Jagiellonia II Białystok 0-2 Tur Bielsk Podlaski 15 września, 12:00 (100)
Krystian Tomaszewski 11, Daniel Daniłowski 90
w Supraślu
Huragan Morąg 2-2 ŁKS 1926 Łomża 14 września, 16:00
Krzysztof Filipek 85, 90 - Przemysław Olesiński 50, Daniel Kraska 53
Płomień Ełk 3-0 Motor Lubawa 14 września, 17:00
Kamil Jackiewicz 17, Marcin Trzaskalski 34, Łukasz Szmydki 77
Znicz Biała Piska 3-1 Granica Kętrzyn 14 września, 16:00
Błażej Gutowski 8, 13, Konrad Radzikowski 57 - Szymon Szmelc 74
Barkas Tolkmicko 3-0 Warmia Grajewo 14 września, 16:00
Damian Kostkowski 27, Kamil Kuczkowski 55, Karol Rutkowski 85
Promień Mońki 0-3 Sokół Ostróda 14 września, 16:00
Piotr Piceluk 20, 72, Przemysław Płoszczuk 65 (k)
LZS Narewka 3-0 Start Działdowo 14 września, 17:00
Grzegorz Makal 32, Bartosz Stachelski 41, Mariusz Lasota 42
Mrągowia Mrągowo 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 13 września, 17:00 (100)
Konrad Rusiecki 49 - Jacek Markiewicz 14, Maciej Orpik 19, Michał Łabieniec 84

Kolejka 9 - 21-22 września

Start Działdowo 4-1 Wissa Szczuczyn 21 września, 16:00
Marcin Rogoziński 49, Dawid Szypulski 56, Tomasz Chądzyński 60, Krystian Oleszko 84 - Wojciech Łapiński 61
Sokół Ostróda 7-1 LZS Narewka 21 września, 18:00 (400)
Przemysław Płoszczuk 15, 22 (k), Jarosław Krasnopolski 24 (s), Wojciech Figurski 39, Kamil Smyt 65, 90, Paweł Podhorodecki 87 - Mirosław Krasnopolski 72
Warmia Grajewo 2-1 Promień Mońki 21 września, 16:00
Marcin Mikucki 5, Paweł Sypytkowski 53 - Łukasz Godlewski 68
Granica Kętrzyn 2-1 Barkas Tolkmicko 22 września, 16:00
Tomasz Rotenberg 37, Szymon Szmelc 68 - Kamil Kuczkowski 28 (k)
Mrągowia Mrągowo 3-1 Znicz Biała Piska 21 września, 16:00 (120)
Paweł Kowalewski 10, 55, 90 - Daniel Świderski 69
Motor Lubawa 2-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 21 września, 16:00
Michał Ruszkiewicz 9, Bazyli Jabłonowski 65 - Jacek Markiewicz 18, 88 (k)
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Płomień Ełk 20 września, 19:00
Daniel Kraska 52 - Jakub Ciuńczyk 8, Kamil Jackiewicz 62
Tur Bielsk Podlaski 2-2 Huragan Morąg 21 września, 16:00 (250)
Hubert Karwacki 26, Radosław Żero 90 - Daniel Chiliński 50, Krzysztof Filipek 90
MKS Korsze 3-0 Jagiellonia II Białystok 21 września, 16:00
Damian Roksela 32 (k), Michał Miller 82 (k), Piotr Kozłowski 90

Kolejka 10 - 28-29 września

Wissa Szczuczyn 1-2 Jagiellonia II Białystok 28 września, 16:00
Radosław Guzowski 3 (k) - Mateusz Żebrowski 52, Adam Dźwigała 67
Huragan Morąg 3-0 MKS Korsze 28 września, 15:00
Artur Naczas 27, Dariusz Boczko 40, Piotr Żórański 84
Płomień Ełk 4-0 Tur Bielsk Podlaski 28 września, 15:00
Łukasz Kuśnierz 43, 61, Kamil Jackiewicz 48, Krystian Harasimowicz 82
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 ŁKS 1926 Łomża 29 września, 14:00
Ernest Konon 43
Znicz Biała Piska 2-0 Motor Lubawa 28 września, 16:00
Mateusz Butkiewicz 51, Paweł Adamiec 83
Barkas Tolkmicko 2-1 Mrągowia Mrągowo 28 września, 16:00
Wojciech Pietrzkiewicz 31, Kamil Kuczkowski 86 - Tomasz Sambor 89 (s)
Promień Mońki 1-0 Granica Kętrzyn 28 września, 15:00
Aleksandr Popławskij 90 (k)
czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Szymon Szmelc
LZS Narewka 3-0 Warmia Grajewo 29 września, 16:00 (70)
Mariusz Lasota 57, Piotr Skiepko 61, Mirosław Krasnopolski 78
Start Działdowo 1-0 Sokół Ostróda 28 września, 16:00
Krystian Oleszko 11

Kolejka 11 - 5-6 października

Sokół Ostróda 1-0 Wissa Szczuczyn 5 października, 18:00 (340)
Tomasz Kolibowski 89
Warmia Grajewo 0-1 Start Działdowo 5 października, 15:00 (100)
Łukasz Łukaszewski 90
Granica Kętrzyn 0-3 LZS Narewka 6 października, 15:00
Piotr Skiepko 32, Kamil Stankiewicz 79, Michał Lul 90
Mrągowia Mrągowo 1-0 Promień Mońki 5 października, 15:00 (80)
Szymon Nałysnyk 90
Motor Lubawa 0-3 Barkas Tolkmicko 5 października, 15:00
Kamil Kuczkowski 44, Łukasz Wolak 60, Tomasz Wiercioch 83
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Znicz Biała Piska 5 października, 14:00
Robert Speichler 57 (k), Robert Cychol 60 - Paweł Adamiec 78 (k)
Tur Bielsk Podlaski 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 października, 15:00 (150)
Mateusz Jakubowski 26 (k) - Łukasz Szczepanik 16 (s), Michał Łabieniec 19, Adrian Citko I 71
MKS Korsze 1-3 Płomień Ełk 5 października, 15:00
Piotr Trafarski 61 - Łukasz Szmydki 22, Łukasz Kuśnierz 24, Daniel Fedczak 78 (s)
Jagiellonia II Białystok 0-1 Huragan Morąg 6 października, 15:00
Paweł Galik 64
w Supraślu

Kolejka 12 - 12-13 października

Wissa Szczuczyn 2-3 Huragan Morąg 12 października, 15:00
Tomasz Dąbrowski 12, Maciej Kurcewicz 48 - Grzegorz Naczas 10, 60, Krzysztof Filipek 19
Płomień Ełk 2-2 Jagiellonia II Białystok 12 października, 15:00 (500)
Jakub Ciuńczyk 25, 88 - Patryk Malinowski 53, 66
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 MKS Korsze 13 października, 14:00
Piotr Bondziul 16 - Jacek Bukowski 32, Michał Miller 66
Znicz Biała Piska 2-0 Tur Bielsk Podlaski 12 października, 15:00
Błażej Gutowski 28, Daniel Świderski 90
Barkas Tolkmicko 2-0 ŁKS 1926 Łomża 13 października, 15:00
Mateusz Bogdanowicz 38, 55
Promień Mońki 1-0 Motor Lubawa 12 października, 14:00
Aleksandr Popławskij 88 (k)
LZS Narewka 0-2 Mrągowia Mrągowo 13 października, 14:00
Paweł Kowalewski 34, 56
Start Działdowo 1-1 Granica Kętrzyn 12 października, 15:00
Marcin Rogoziński 82 - Kamil Piątkowski 88
Sokół Ostróda 3-1 Warmia Grajewo 12 października, 18:00 (290)
Michał Osypiuk 39 (s), Piotr Głowacki 41, Piotr Piceluk 53 - Marcin Strzeliński 3

Kolejka 13 - 19-20 października

Warmia Grajewo 1-0 Wissa Szczuczyn 19 października, 14:00
Marcin Strzeliński 62
Granica Kętrzyn 0-4 Sokół Ostróda 20 października, 14:00 (200)
Piotr Piceluk 18, 63, Przemysław Płoszczuk 60, Kamil Smyt 86
Mrągowia Mrągowo 0-1 Start Działdowo 19 października, 14:00 (100)
Dominik Bróździński 31
Motor Lubawa 1-1 LZS Narewka 19 października, 14:00
Bazyli Jabłonowski 16 - Mariusz Lasota 33
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Promień Mońki 19 października, 14:00
Robert Cychol 79
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Barkas Tolkmicko 19 października, 14:00 (200)
Damian Kostkowski 43 (s), Radosław Żero 49 - Damian Kostkowski 55
w 61. minucie czerwoną kartką za niesportowe zachowanie wobec sędziów został ukarany zawodnik gości - Daniel Ciesielski
MKS Korsze 2-0 Znicz Biała Piska 19 października, 14:00
Michał Miller 62, Piotr Kozłowski 72
Jagiellonia II Białystok 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 20 października, 14:00
Karol Mackiewicz 10, 66, Tomasz Porębski 69
w Supraślu
Huragan Morąg 1-2 Płomień Ełk 19 października, 14:00
Radosław Stefanowicz 25 - Sewak Safarjan 27, Kamil Jackiewicz 87

Kolejka 14 - 26-27 października

Wissa Szczuczyn 2-6 Płomień Ełk 26 października, 13:00
Krzysztof Marcinkiewicz 80, Tomasz Dąbrowski 90 - Krzysztof Supiński 12, Jakub Ciuńczyk 20, Łukasz Kuśnierz 24, Janusz Stankiewicz 42, Kamil Jackiewicz 70, 74
Dąb Dąbrowa Białostocka 4-2 Huragan Morąg 27 października, 13:00
Łukasz Kowalewski 20, Maciej Orpik 48, Piotr Bondziul 73, 78 - Artur Naczas 80 (k), Krzysztof Filipek 90
Znicz Biała Piska 1-2 Jagiellonia II Białystok 26 października, 14:00
Daniel Świderski 70 - Emil Gorbacewicz 48, Grzegorz Kowalewski 85
Barkas Tolkmicko 0-0 MKS Korsze 26 października, 13:00
Promień Mońki 2-0 Tur Bielsk Podlaski 26 października, 14:00
Szymon Kolendo 32, Aleksandr Popławskij 78
LZS Narewka 1-1 ŁKS 1926 Łomża 27 października, 13:00
Marcin Arciuch 72 - Robert Speichler 90 (k)
Start Działdowo 4-1 Motor Lubawa 26 października, 14:00
Krzysztof Dąbkowski 24, 58, 64, Krystian Oleszko 31 - Christian Klein 90
Sokół Ostróda 3-2 Mrągowia Mrągowo 26 października, 18:00 (350)
Piotr Głowacki 19, Maciej Szostek 43, Piotr Piceluk 65 - Paweł Kowalewski 9, Mariusz Machniak 54
Warmia Grajewo 2-2 Granica Kętrzyn 26 października, 14:00
Marcin Arciszewski 3 (k), Marcin Strzeliński 49 - Damian Mazurowski 44, 69

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Granica Kętrzyn 0-0 Wissa Szczuczyn 3 listopada, 13:00
Mrągowia Mrągowo 2-2 Warmia Grajewo 2 listopada, 13:00 (110)
Paweł Kowalewski 55, 81 - Tomasz Dzierzgowski 67, Marcin Arciszewski 90
Motor Lubawa 2-6 Sokół Ostróda 2 listopada, 13:00 (260)
Marek Śnieżawski 45, Cezary Nowiński 55 - Łukasz Gwiazda 20, Maciej Szostek 52, Tomasz Kolibowski 65, Paweł Podhorodecki 74, 78, Wojciech Figurski 90
ŁKS 1926 Łomża 2-2 Start Działdowo 3 listopada, 13:00
Rafał Maćkowski 45, Daniel Kraska 90 - Marcin Ogrodowczyk 55, Robert Cychol 58 (s)
Tur Bielsk Podlaski 1-0 LZS Narewka 3 listopada, 13:00 (250)
Maciej Kesler 90
MKS Korsze 3-1 Promień Mońki 2 listopada, 13:00
Piotr Trafarski 5, Michał Miller 20, Paweł Miłoszewski 45 - Szymon Kolendo 38
Jagiellonia II Białystok 0-2 Barkas Tolkmicko 3 listopada, 13:00
Karol Styś 24 (k), Kamil Kuczkowski 36
w Supraślu
Huragan Morąg 4-1 Znicz Biała Piska 2 listopada, 13:00
Krzysztof Filipek 19, Radosław Stefanowicz 21, Artur Naczas 38 (k), 81 (k) - Daniel Świderski 70
Płomień Ełk 2-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 2 listopada, 13:00
Łukasz Kuśnierz 4, Łukasz Sklarzewski 43 - Piotr Bondziul 44, 86

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Wissa Szczuczyn 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 9 listopada, 12:00
Wojciech Łapiński 67 (k) - Piotr Bondziul 14, 74
Znicz Biała Piska 3-2 Płomień Ełk 9 listopada, 13:00
Konrad Radzikowski 20, Paweł Adamiec 40 (k), Daniel Świderski 90 - Jakub Ciuńczyk 88, Łukasz Kuśnierz 90
Barkas Tolkmicko 1-0 Huragan Morąg 9 listopada, 13:00
Karol Styś 37
Promień Mońki 1-2 Jagiellonia II Białystok 9 listopada, 13:00
Kamil Wojtkielewicz 6 - Karol Mackiewicz 45, Paweł Drażba 50
LZS Narewka 0-2 MKS Korsze 10 listopada, 13:00
Michał Miller 58 (k), 90
Start Działdowo 2-1 Tur Bielsk Podlaski 9 listopada, 13:00
Mateusz Mikulak 43, Dawid Szypulski 83 - Karol Kosiński 30
Sokół Ostróda 5-0 ŁKS 1926 Łomża 9 listopada, 18:00
Piotr Piceluk 10, Paweł Podhorodecki 29, Przemysław Płoszczuk 45, Tomasz Śnieżawski 86, Piotr Głowacki 90
Warmia Grajewo 0-2 Motor Lubawa 9 listopada, 13:00
Piotr Remiszewski 18, Bazyli Jabłonowski 70
Granica Kętrzyn 0-1 Mrągowia Mrągowo 10 listopada, 13:00 (500)
Kacper Rokicki 41

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Mrągowia Mrągowo 0-3 Wissa Szczuczyn 16 listopada, 13:00 (70)
(wo)
Szymon Nałysnyk 67 - Krzysztof Marcinkiewicz 74 (k), Wojciech Łapiński 82
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik - Błażej Borowski
Motor Lubawa 4-0 Granica Kętrzyn 16 listopada, 13:00
Cezary Nowiński 12, 72, Christian Klein 83, Jarosław Rzeźnikiewicz 87
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Warmia Grajewo 16 listopada, 19:00 (700)
Rafał Maćkowski 20 - Piotr Chyliński 53
mecz przerwany w 26. minucie na 18 minut z powodu awarii oświetlenia
Tur Bielsk Podlaski 0-2 Sokół Ostróda 17 listopada, 13:00 (150)
Piotr Piceluk 36, 71
MKS Korsze 0-1 Start Działdowo 16 listopada, 13:00
Piotr Sawicki 52 (s)
w 90. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości Daniel Orzechowski
Jagiellonia II Białystok 4-0 LZS Narewka 16 listopada, 13:00
Emil Gajko 10, Patryk Malinowski 15, 28, Rafał Grzyb 18
w Supraślu
Huragan Morąg 1-0 Promień Mońki 16 listopada, 13:00
Piotr Żórański 34
Płomień Ełk 1-0 Barkas Tolkmicko 16 listopada, 13:00
Kamil Jackiewicz 72
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Znicz Biała Piska 17 listopada, 13:00
Piotr Bondziul 65 - Daniel Świderski 53

Kolejka 18 - 23-24 listopada

Wissa Szczuczyn 2-1 Znicz Biała Piska 23 listopada, 13:00
Wojciech Łapiński 55, Mateusz Zambrowski 80 - Konrad Radzikowski 65
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Barkas Tolkmicko 23 listopada, 13:00
Maciej Orpik 20 - Karol Styś 66
Płomień Ełk 8-1 Promień Mońki 3 grudnia, 12:00 (30)
Łukasz Kuśnierz 7, 84, Jakub Ciuńczyk 34, Michał Twardowski 57, Sewak Safarjan 67, Patryk Gondek 73, 86, Kamil Jackiewicz 76 - Marek Kulikowski 45
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:00) odwołany z powodu zatrucia pokarmowego piłkarzy gości
Huragan Morąg 0-0 LZS Narewka 23 listopada, 13:00
Jagiellonia II Białystok 1-2 Start Działdowo 23 listopada, 13:00
Mateusz Żebrowski 45 - Marcin Ogrodowczyk 11 (k), Marek Wyżlic 79
w Supraślu
MKS Korsze 0-2 Sokół Ostróda 23 listopada, 13:00
Łukasz Gwiazda 77, Paweł Podhorodecki 86
Tur Bielsk Podlaski 0-1 Warmia Grajewo 24 listopada, 13:00 (200)
Paweł Sypytkowski 51
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Granica Kętrzyn 23 listopada, 13:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Motor Lubawa 2-2 Mrągowia Mrągowo 23 listopada, 13:00
Adrian Mederski 12, Artur Śmigielski 15 - Przemysław Kulig 4, Damian Majak 38

Kolejka 19 - 30 listopada-1 grudnia

Motor Lubawa 3-1 Wissa Szczuczyn 30 listopada, 13:00
Bazyli Jabłonowski 30 (k), Marek Śnieżawski 38, Christian Klein 81 - Tomasz Dąbrowski 80
Mrągowia Mrągowo 3-0 ŁKS 1926 Łomża 30 listopada, 13:20 (80)
(wo)
Paweł Kowalewski 9, Damian Majak 22
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spoźnienia gości
Granica Kętrzyn 0-0 Tur Bielsk Podlaski 30 listopada, 13:00
Warmia Grajewo 0-4 MKS Korsze 30 listopada, 13:00 (40)
Damian Roksela 3 (k), Michał Miller 29, 33, Krzysztof Piwiszkis 74
Sokół Ostróda 3-1 Jagiellonia II Białystok 30 listopada, 16:00 (342)
Piotr Piceluk 1, 47, Paweł Podhorodecki 25 - Patryk Malinowski 90 (k)
Start Działdowo 3-2 Huragan Morąg 30 listopada, 13:00
Krzysztof Dąbkowski 16 (k), Dominik Bróździński 60, Krystian Oleszko 80 - Mateusz Czorniej 19, Paweł Galik 76
LZS Narewka 1-7 Płomień Ełk 30 listopada, 13:00
Marcin Arciuch 60 - Kamil Jackiewicz 18, 85, Łukasz Kuśnierz 21, 52, 72, Michał Twardowski 28, Marcin Trzaskalski 71
Promień Mońki 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 30 listopada, 13:00
Aleksandr Popławskij 44 - Piotr Bondziul 68, 87, 90 (k)
Barkas Tolkmicko 4-0 Znicz Biała Piska 30 listopada, 13:00
Martin Strach 6, Karol Styś 38, Łukasz Wolak 84, Daniel Ciesielski 90

Kolejka 20 - 8-9 marca

Wissa Szczuczyn 2-3 Barkas Tolkmicko 8 marca, 14:00
Radosław Guzowski 50 (k), Tomasz Dąbrowski 80 - Karol Styś 41 (k), Kamil Kuczkowski 48, 75
Znicz Biała Piska 0-1 Promień Mońki 8 marca, 14:00
Marek Kulikowski 76
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu gry w drużynie gości nieuprawnionego zawodnika - Dawida Ostaszewskiego; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-0 LZS Narewka 9 marca, 14:00
(wo)
Paweł Chańko 26, Ernest Konon 42 (k), Mateusz Sołowiej 52 - Artur Gryko 64
na boisku 3-1; w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik - Marcin Banicki
Płomień Ełk 3-2 Start Działdowo 8 marca, 13:00
Kamil Jackiewicz 55 (k), 85, Daniel Kraska 64 - Dawid Szypulski 38, Hubert Wieczorek 57
Huragan Morąg 2-1 Sokół Ostróda 8 marca, 15:00
Daniel Chiliński 20 (k), Paweł Galik 31 - Paweł Sędrowski 77 (k)
Jagiellonia II Białystok 4-2 Warmia Grajewo 9 marca, 13:00 (100)
Roberts Savaļnieks 65, Bartosz Giełażyn 71, Radosław Gulbierz 73, Grzegorz Kowalewski 90 - Paweł Sypytkowski 32, Łukasz Domurat 45
w Supraślu
MKS Korsze 4-0 Granica Kętrzyn 8 marca, 14:00
Jacek Miłek 5, Piotr Kozłowski 28, Michał Miller 56, Paweł Sawicki 87 (k)
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Mrągowia Mrągowo 9 marca, 13:00 (300)
Radosław Żero 3
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Motor Lubawa 8 marca, 14:00 (350)
Daniel Lemański 38

Kolejka 21 - 15-16 marca

ŁKS 1926 Łomża 2-2 Wissa Szczuczyn 15 marca, 14:00 (270)
Daniel Lemański 24, Robert Speichler 80 - Wojciech Łapiński 13, Kamil Trambecki 61
Motor Lubawa 1-1 Tur Bielsk Podlaski 15 marca, 13:00
Piotr Remiszewski 43 - Mateusz Jakubowski 38
Mrągowia Mrągowo 2-4 MKS Korsze 15 marca, 14:00 (100)
Szymon Nałysnyk 67 (k), Paweł Kowalewski 76 - Michał Miller 13, 48, Piotr Kozłowski 25, Piotr Trafarski 30
od 67. minuty w bramce gości stał Adam Gąsiorowski
Granica Kętrzyn 3-3 Jagiellonia II Białystok 21 maja, 17:00
Tomasz Rotenberg 40, Mikołaj Rałowiec 65, Damian Mazurowski 78 (k) - Patryk Malinowski 37, Emil Gajko 76, Paweł Drażba 89
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warmia Grajewo 1-0 Huragan Morąg 15 marca, 15:00 (80)
Łukasz Domurat 76
Sokół Ostróda 1-3 Płomień Ełk 15 marca, 15:00 (300)
Adrian Bebłowski 52 (s) - Daniel Kraska 3, Hubert Molski 10, Kamil Jackiewicz 82
Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 15 marca, 15:00 (80)
Dawid Szypulski 24
LZS Narewka 2-2 Znicz Biała Piska 16 marca, 14:00
Mirosław Krasnopolski 54, Mariusz Łapiński 70 - Karol Janik 74, Szymon Tuttas 90
Promień Mońki 1-1 Barkas Tolkmicko 15 marca, 15:00
Aleksandr Popławskij 65 (k) - Martin Strach 59

Kolejka 22 - 22-23 marca

Wissa Szczuczyn 0-0 Promień Mońki 22 marca, 15:00
Barkas Tolkmicko 1-0 LZS Narewka 22 marca, 15:00
Patryk Wiliński 30
Znicz Biała Piska 1-1 Start Działdowo 22 marca, 14:00
Marcin Denert 23 - Marcin Ogrodowczyk 90
od 67. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Paweł Tokarewicz (Białystok)
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Sokół Ostróda 23 marca, 15:00
Jacek Markiewicz 25 - Wojciech Figurski 3, Tomasz Nawotka 22
Płomień Ełk 0-2 Warmia Grajewo 22 marca, 14:00 (200)
Marcin Mikucki 71, Marcin Strzeliński 76
Huragan Morąg 4-0 Granica Kętrzyn 22 marca, 15:00
Kacper Nawrocki 17, Daniel Chiliński 25, 65, Mateusz Czorniej 40
Jagiellonia II Białystok 4-0 Mrągowia Mrągowo 23 marca, 13:00
Bartosz Giełażyn 15, Patryk Malinowski 29, Roberts Savaļnieks 49, 76
w Supraślu
MKS Korsze 3-1 Motor Lubawa 22 marca, 15:00
Paweł Miłoszewski 42, Damian Roksela 53 (k), 79 (k) - Piotr Remiszewski 47
Tur Bielsk Podlaski 0-3 ŁKS 1926 Łomża 23 marca, 15:00 (400)
Maciej Malinowski 20, Alex Rodier 30, Mariusz Baranowski 35

Kolejka 23 - 29-30 marca

Tur Bielsk Podlaski 1-2 Wissa Szczuczyn 30 marca, 15:00 (250)
Mateusz Jakubowski 41 (k) - Mateusz Zambrowski 25, Maciej Kurcewicz 90
ŁKS 1926 Łomża 1-1 MKS Korsze 29 marca, 14:00 (300)
Alex Rodier 69 - Piotr Trafarski 15
Motor Lubawa 0-1 Jagiellonia II Białystok 29 marca, 14:00
Roberts Savaļnieks 25
Mrągowia Mrągowo 2-3 Huragan Morąg 29 marca, 15:00 (70)
Damian Majak 28, Kacper Rokicki 37 - Artur Naczas 54, Paweł Galik 66, Jakub Lipka 83
Granica Kętrzyn 1-2 Płomień Ełk 30 marca, 16:00
Paweł Aleksandrowicz 90 (k) - Kamil Jackiewicz 58, 64
Warmia Grajewo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 29 marca, 15:00 (200)
Paweł Górski 65 - Paweł Chańko 11, Mateusz Sołowiej 87
Sokół Ostróda 1-0 Znicz Biała Piska 29 marca, 18:00 (518)
Wojciech Figurski 65
Start Działdowo 5-1 Barkas Tolkmicko 29 marca, 15:00
Marcin Ogrodowczyk 10, Krystian Oleszko 23, 70, Dawid Szypulski 27, Jakub Sierzputowski 89 - Wojciech Pietrzkiewicz 67
LZS Narewka 4-0 Promień Mońki 30 marca, 15:00
Damian Zubowski 33, 56, 82, Mariusz Łapiński 84

Kolejka 24 - 5-6 kwietnia

Wissa Szczuczyn 1-4 LZS Narewka 5 kwietnia, 16:00
Maciej Kurcewicz 83 (k) - Damian Zubowski 4, 19, 59, Marcin Banicki 31
w 90. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Damian Zubowski
Promień Mońki 0-0 Start Działdowo 5 kwietnia, 16:00
Barkas Tolkmicko 0-0 Sokół Ostróda 5 kwietnia, 16:00 (80)
Znicz Biała Piska 1-2 Warmia Grajewo 5 kwietnia, 15:00 (150)
Rafał Kozikowski 13 (s) - Paweł Sypytkowski 60, Tomasz Dzierzgowski 68
Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Granica Kętrzyn 6 kwietnia, 15:00
Mateusz Sołowiej 23, Ernest Konon 49
Płomień Ełk 2-0 Mrągowia Mrągowo 5 kwietnia, 15:00 (50)
Łukasz Kuśnierz 24, Daniel Kraska 75
Huragan Morąg 0-3 Motor Lubawa 5 kwietnia, 16:00
Bazyli Jabłonowski 47 (k), 71, Cezary Nowiński 88
Jagiellonia II Białystok 1-1 ŁKS 1926 Łomża 6 kwietnia, 13:00
Emil Gajko 6 - Robert Speichler 51
w Supraślu
MKS Korsze 4-0 Tur Bielsk Podlaski 5 kwietnia, 15:00
Piotr Trafarski 16, 56, 77, Piotr Kozłowski 85

Kolejka 25 - 12-13 kwietnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Mrągowia Mrągowo 13 kwietnia, 15:00
Mateusz Sołowiej 66, Dawid Korotkiewicz 90
MKS Korsze 4-1 Wissa Szczuczyn 12 kwietnia, 16:00
Michał Miller 3, 10, 90, Damian Roksela 28 - Tomasz Kiljańczyk 70
Tur Bielsk Podlaski 3-1 Jagiellonia II Białystok 12 kwietnia, 17:00 (200)
Karol Jakubowski 33, Krystian Tomaszewski 47, Mateusz Jakubowski 72 - Emil Gajko 66
ŁKS 1926 Łomża 3-1 Huragan Morąg 12 kwietnia, 16:00 (300)
Rafał Maćkowski 34, Daniel Lemański 41, Alex Rodier 43 - Daniel Chiliński 5
Motor Lubawa 1-1 Płomień Ełk 12 kwietnia, 15:00
Bazyli Jabłonowski 18 - Kamil Jackiewicz 24
Granica Kętrzyn 0-2 Znicz Biała Piska 13 kwietnia, 16:00
Daniel Świderski 59, Konrad Radzikowski 90
Warmia Grajewo 1-0 Barkas Tolkmicko 12 kwietnia, 16:00 (200)
Paweł Sypytkowski 59
Sokół Ostróda 3-0 Promień Mońki 12 kwietnia, 18:00 (500)
Tomasz Nawotka 24, Krystian Słowicki 38, Piotr Piceluk 76
Start Działdowo 0-0 LZS Narewka 12 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 26 - 18-19 kwietnia

Wissa Szczuczyn 0-1 Start Działdowo 19 kwietnia, 13:00
Dawid Szypulski 56
LZS Narewka 1-3 Sokół Ostróda 19 kwietnia, 15:00
Damian Zubowski 83 - Piotr Piceluk 12, Maciej Szostek 61, Paweł Podhorodecki 76
Promień Mońki 0-0 Warmia Grajewo 18 kwietnia, 16:00 (100)
Barkas Tolkmicko 2-0 Granica Kętrzyn 18 kwietnia, 17:00
Wojciech Pietrzkiewicz 85, Łukasz Mazurowski 87
Znicz Biała Piska 2-0 Mrągowia Mrągowo 18 kwietnia, 16:00
Jacek Falkowski 31, Aleksander Lipowski 39
Dąb Dąbrowa Białostocka 5-1 Motor Lubawa 18 kwietnia, 17:00
Maciej Orpik 30, Marcin Dzitkowski 61, 77, Marcin Firańczyk 82, Jacek Markiewicz 90 - Bazyli Jabłonowski 42
Płomień Ełk 4-1 ŁKS 1926 Łomża 18 kwietnia, 16:00
Daniel Kraska 2, Marcin Trzaskalski 5, Jakub Ciuńczyk 66, Rafał Niedźwiecki 81 - Artur Bajor 90
Huragan Morąg 4-1 Tur Bielsk Podlaski 19 kwietnia, 14:00
Mateusz Czorniej 9, Artur Naczas 23 (k), Daniel Chiliński 60, Paweł Galik 68 - Mateusz Jakubowski 75
Jagiellonia II Białystok 1-2 MKS Korsze 19 kwietnia, 13:00
Paweł Drażba 30 - Piotr Kozłowski 13, Damian Roksela 58
w Supraślu

Kolejka 27 - 26-27 kwietnia

Jagiellonia II Białystok 4-0 Wissa Szczuczyn 27 kwietnia, 13:00
Sebastian Rajalakso 19, Patryk Malinowski 70 (k), Jan Pawłowski 82, 84
w Supraślu
MKS Korsze 1-1 Huragan Morąg 26 kwietnia, 16:30
Piotr Trafarski 24 - Artur Naczas 63 (k)
Tur Bielsk Podlaski 2-3 Płomień Ełk 25 kwietnia, 18:10 (180)
Karol Kosiński 72, Krystian Tomaszewski 90 (k) - Kamil Jackiewicz 7 (k), 41, 82
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spoźnienia gości
ŁKS 1926 Łomża 4-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 26 kwietnia, 16:00 (270)
Alex Rodier 17, Daniel Lemański 35, 89, Mariusz Baranowski 69 - Ernest Konon 13 (k), 90 (k)
Motor Lubawa 0-0 Znicz Biała Piska 26 kwietnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 2-2 Barkas Tolkmicko 26 kwietnia, 15:00 (70)
Michał Miąsko 70, Szymon Nałysnyk 87 (k) - Karol Styś 29, Wojciech Pietrzkiewicz 38
Granica Kętrzyn 2-1 Promień Mońki 27 kwietnia, 16:00
Piotr Wojnicki 49, Tomasz Rotenberg 79 - Maciej Odyjewski 90
Warmia Grajewo 2-3 LZS Narewka 26 kwietnia, 16:00 (150)
Wojciech Koszczuk 23, Marcin Strzeliński 50 - Mariusz Łapiński 39, Damian Zubowski 43 (k), Maciej Kondracki 54
Sokół Ostróda 1-0 Start Działdowo 26 kwietnia, 18:00 (937)
Krystian Słowicki 85

Kolejka 28 - 1 maja

Wissa Szczuczyn 1-6 Sokół Ostróda 1 maja, 17:00
Mariusz Dzienis 35 (k) - Krystian Słowicki 6, 77, Kamil Smyt 9, Łukasz Gwiazda 37, 72, Paweł Podhorodecki 76
Start Działdowo 0-4 Warmia Grajewo 1 maja, 16:00 (100)
Łukasz Domurat 17, Tomasz Dzierzgowski 45, Paweł Sypytkowski 50, Paweł Górski 79
LZS Narewka 0-2 Granica Kętrzyn 1 maja, 16:00
Konrad Szerszeń 33, Mateusz Lachowski 52
Promień Mońki 2-1 Mrągowia Mrągowo 1 maja, 16:00
Aleksandr Popławskij 21, Szymon Kolendo 70 - Michał Miąsko 50
Barkas Tolkmicko 1-0 Motor Lubawa 1 maja, 17:00
Martin Strach 25
Znicz Biała Piska 3-0 ŁKS 1926 Łomża 1 maja, 17:00
Michał Świderski 64, Kevin Ipina 74 (s), Konrad Radzikowski 84
Dąb Dąbrowa Białostocka 3-1 Tur Bielsk Podlaski 1 maja, 17:00
Marcin Firańczyk 36, Ernest Konon 48, Sebastian Budnik 80 - Krystian Tomaszewski 51
Płomień Ełk 0-2 MKS Korsze 1 maja, 16:00
Piotr Trafarski 18, Piotr Kozłowski 78
Huragan Morąg 0-1 Jagiellonia II Białystok 1 maja, 17:00 (200)
Piotr Murawski 69

Kolejka 29 - 4 maja

Huragan Morąg 1-2 Wissa Szczuczyn 4 maja, 17:00
Artur Naczas 55 (k) - Wojciech Łapiński 14, Maciej Kurcewicz 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Dzidosław Żuberek
Jagiellonia II Białystok 1-0 Płomień Ełk 4 maja, 13:00
Patryk Malinowski 15 (k)
w Supraślu
MKS Korsze 4-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 4 maja, 17:00
Piotr Kozłowski 53, Piotr Trafarski 57, Michał Miller 58, 65 - Marcin Dzitkowski 17, Ernest Konon 30
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Znicz Biała Piska 4 maja, 13:00 (220)
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Barkas Tolkmicko 4 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Motor Lubawa 3-0 Promień Mońki 4 maja, 16:00
Michał Maj 18, Bazyli Jabłonowski 61, Dawid Ksiuk 77
Mrągowia Mrągowo 2-1 LZS Narewka 4 maja, 15:00 (70)
Kacper Rokicki 23, Dawid Bladosz 36 - Mirosław Krasnopolski 76
Granica Kętrzyn 3-3 Start Działdowo 4 maja, 16:00
Konrad Szerszeń 43 (k), 87, Mikołaj Rałowiec 60 - Marcin Rogoziński 45, Marcin Ogrodowczyk 47, Dominik Bróździński 90
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Krzysztof Dąbkowski
Warmia Grajewo 0-2 Sokół Ostróda 4 maja, 16:00 (200)
Wojciech Figurski 23, Kamil Smyt 74

Kolejka 30 - 10-11 maja

Wissa Szczuczyn 2-1 Warmia Grajewo 3 czerwca, 17:00 (120)
Marcin Gałązka 61, Mateusz Zambrowski 82 - Marcin Strzeliński 20 (k)
w pierwotnym terminie (10 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Ostróda 3-2 Granica Kętrzyn 10 maja, 18:00 (814)
Piotr Piceluk 64, Wojciech Figurski 82, Łukasz Gwiazda 88 - Kamil Piątkowski 66, Paweł Aleksandrowicz 90
Start Działdowo 1-1 Mrągowia Mrągowo 10 maja, 17:00
Marcin Ogrodowczyk 62 - Kacper Rokicki 90
LZS Narewka 4-0 Motor Lubawa 10 maja, 16:00
Bartosz Stachelski 37, 54, 76, Damian Zubowski 65
Promień Mońki 0-1 ŁKS 1926 Łomża 10 maja, 17:00 (130)
Daniel Lemański 48
Barkas Tolkmicko 1-3 Tur Bielsk Podlaski 10 maja, 16:00
Marek Masztaler 90 - Krystian Tomaszewski 1 (k), 52, Karol Kosiński 66
Znicz Biała Piska 4-0 MKS Korsze 10 maja, 17:00
Michał Świderski 20, Mateusz Butkiewicz 60, Daniel Świderski 82, Paweł Adamiec 85
Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Jagiellonia II Białystok 10 maja, 17:00
Maciej Orpik 45 - Patryk Malinowski 50, 65 (k)
Płomień Ełk 0-2 Huragan Morąg 11 maja, 16:00
Daniel Chiliński 51, Konrad Kierstan 62

Kolejka 31 - 17-18 maja

Płomień Ełk 5-2 Wissa Szczuczyn 17 maja, 17:00
Daniel Kraska 9, 65, Kamil Jackiewicz 29, 52, 76 (k) - Wojciech Łapiński 68, Maciej Kurcewicz 77
Huragan Morąg 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 17 maja, 17:00
Daniel Chiliński 18, 43, Mateusz Czorniej 81 - Jacek Markiewicz 37
Jagiellonia II Białystok 1-0 Znicz Biała Piska 18 maja, 13:00
Jan Pawłowski 15
w Supraślu
MKS Korsze 3-0 Barkas Tolkmicko 17 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Promień Mońki 17 maja, 17:00 (100)
Michał Walczuk 19, Daniel Daniłowski 76 - Aleksandr Popławskij 37
ŁKS 1926 Łomża 1-2 LZS Narewka 17 maja, 16:00
Alex Rodier 22 - Damian Zubowski 50, Bartosz Stachelski 64
Motor Lubawa 1-3 Start Działdowo 17 maja, 17:00
Paweł Kolcz 83 - Mateusz Mikulak 35, Marcin Rogoziński 51, Marcin Ogrodowczyk 57
Mrągowia Mrągowo 0-3 Sokół Ostróda 17 maja, 15:00 (100)
Piotr Piceluk 4, 34, 75
Granica Kętrzyn 0-1 Warmia Grajewo 18 maja, 16:00 (200)
Łukasz Domurat 71

Kolejka 32 - 24-25 maja

Wissa Szczuczyn 1-3 Granica Kętrzyn 24 maja, 17:00
Wojciech Łapiński 83 - Mikołaj Rałowiec 16, Piotr Wojnicki 30, 54
Warmia Grajewo 0-0 Mrągowia Mrągowo 24 maja, 16:00 (100)
Sokół Ostróda 4-0 Motor Lubawa 23 maja, 18:00 (912)
Krystian Słowicki 15, 17, 59, Piotr Piceluk 86
Start Działdowo 3-1 ŁKS 1926 Łomża 24 maja, 17:00
Marcin Ogrodowczyk 20, 30, Oskar Osika 44 - Daniel Lemański 84
LZS Narewka 2-0 Tur Bielsk Podlaski 24 maja, 17:00 (100)
Bartosz Stachelski 52, Damian Zubowski 90
Promień Mońki 0-2 MKS Korsze 24 maja, 17:00
Michał Miller 16, Adam Krajewski 43
Barkas Tolkmicko 2-2 Jagiellonia II Białystok 24 maja, 16:00
Kamil Kuczkowski 54, Rafał Jakimczuk 71 - Paweł Drażba 31, Radosław Gulbierz 33
Znicz Biała Piska 3-1 Huragan Morąg 24 maja, 17:00
Daniel Świderski 13, Konrad Radzikowski 51, Szymon Tuttas 90 - Artur Naczas 83 (k)
Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Płomień Ełk 25 maja, 15:00

Kolejka 33 - 30 maja-1 czerwca

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Wissa Szczuczyn 30 maja, 17:00
Marcin Firańczyk 42, Jacek Markiewicz 59 - Wojciech Łapiński 48, Tomasz Kiljańczyk 88
Płomień Ełk 2-1 Znicz Biała Piska 31 maja, 13:00
Kamil Jackiewicz 15, Łukasz Kuśnierz 87 (k) - Daniel Świderski 51
Huragan Morąg 5-0 Barkas Tolkmicko 31 maja, 17:00
Daniel Chiliński 7, Paweł Kułakowski 30, Kacper Nawrocki 39, Grzegorz Naczas 79, Piotr Żórański 89
Jagiellonia II Białystok 2-2 Promień Mońki 1 czerwca, 13:00
Paweł Drażba 14, Roberts Savaļnieks 44 - Łukasz Godlewski 47, Michał Szóstko 90
w Supraślu
MKS Korsze 1-0 LZS Narewka 31 maja, 17:00
Michał Miller 73 (k)
Tur Bielsk Podlaski 0-5 Start Działdowo 31 maja, 15:00 (130)
Tomasz Chądzyński 24, Marcin Ogrodowczyk 62, Karol Car 69 (s), Krystian Oleszko 78, 88
ŁKS 1926 Łomża 3-2 Sokół Ostróda 31 maja, 16:00 (300)
Alex Rodier 20, 51, 69 - Paweł Podhorodecki 21, Piotr Piceluk 32
Motor Lubawa 3-0 Warmia Grajewo 31 maja, 17:00 (70)
Bazyli Jabłonowski 7, Piotr Remiszewski 20, Marek Śnieżawski 76
Mrągowia Mrągowo 3-2 Granica Kętrzyn 31 maja, 15:00 (330)
Damian Majak 42, Kacper Rokicki 58, 72 - Mikołaj Rałowiec 48, Damian Mazurowski 54

Kolejka 34 - 7 czerwca

Wissa Szczuczyn 3-1 Mrągowia Mrągowo 7 czerwca, 17:00
Damian Majak 19 (s), Mateusz Zambrowski 32, Wojciech Łapiński 45 - Dawid Bladosz 4
Granica Kętrzyn 2-2 Motor Lubawa 7 czerwca, 17:00
Mariusz Machniak 15, Damian Mazurowski 70 - Dawid Ksiuk 86, 90
Warmia Grajewo 3-1 ŁKS 1926 Łomża 6 czerwca, 18:00 (900)
Paweł Sypytkowski 22, Tomasz Dzierzgowski 71, 90 - Alex Rodier 90 (k)
Sokół Ostróda 0-0 Tur Bielsk Podlaski 7 czerwca, 17:00 (682)
Start Działdowo 1-6 MKS Korsze 7 czerwca, 17:00
Tomasz Chądzyński 81 (k) - Piotr Kozłowski 9, Michał Miller 18, 30, 65, Paweł Branicki 68, Piotr Trafarski 88
LZS Narewka 2-0 Jagiellonia II Białystok 7 czerwca, 17:00
Damian Zubowski 31, 53
Promień Mońki 0-1 Huragan Morąg 7 czerwca, 17:00
Artur Naczas 33 (k)
Barkas Tolkmicko 1-1 Płomień Ełk 7 czerwca, 17:00
Jakub Depka 17 - Łukasz Kuśnierz 43
Znicz Biała Piska 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 6 czerwca, 18:00
Paweł Adamiec 73 - Maciej Orpik 16

Baraże o udział w II lidze

II liga 2013/2014 (wschodnia)

III liga 2013/2014 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2013/2014 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2013/2014 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2013/2014 (podlaska)
IV liga 2013/2014 (warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas