[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Baraże o udział w II lidze

I runda - 14 czerwca, 18 czerwca
(Losowanie - 8 sierpnia 2013 - siedziba PZPN)

Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Sokół Ostróda 14 czerwca, 17:00 (600)
Michał Gajos 22, Mateusz Fryc 66
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Resovia 14 czerwca, 20:00 (2200)
Patryk Pietras 84 - Mateusz Świechowski 69
Ursus Warszawa 1-0 Ślęza Wrocław 14 czerwca, 17:00 (700)
Jarosław Łowicki 8 (k)
Nadwiślan Góra 0-1 Sokół Kleczew 14 czerwca, 17:00 (600)
Norbert Grzelak 41

Sokół Ostróda 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 18 czerwca, 20:00 (1900)
pd. k. 4-2
Kamil Smyt 17, Piotr Piceluk 78
Resovia 0-1 Kotwica Kołobrzeg 18 czerwca, 17:00
Krzysztof Biegański 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Daniel Popiołek
Ślęza Wrocław 1-1 Ursus Warszawa 18 czerwca, 17:00 (500)
pd.
Radosław Flejterski 85 (k) - Jarosław Łowicki 99 (k)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Sokół Kleczew 1-3 Nadwiślan Góra 18 czerwca, 17:00 (400)
Arkadiusz Bajerski 20 - Dawid Tomanek 38, Dariusz Rucki 65, Tomasz Matysek 87

Finał - 25 czerwca, 28 czerwca
(Losowanie - 8 sierpnia 2013 - siedziba PZPN)

Ursus Warszawa 2-4 Kotwica Kołobrzeg 25 czerwca, 18:00 (1200)
Dawid Jarczak 5, 48 - Dawid Ambroziak 17, Krzysztof Biegański 23, 68, Patryk Pietras 62
Nadwiślan Góra 3-1 Sokół Ostróda 25 czerwca, 17:00 (600)
Arkadiusz Kowalczyk 8, 37, Adam Setla 75 - Paweł Sędrowski 19 (k)

Kotwica Kołobrzeg 1-0 Ursus Warszawa 28 czerwca, 18:00
Tomasz Rydzak 49
Sokół Ostróda 0-2 Nadwiślan Góra 28 czerwca, 17:00 (1800)
Dawid Szwarga 38, Adam Setla 89

II liga 2013/2014 (wschodnia)
II liga 2013/2014 (zachodnia)

III liga 2013/2014 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2013/2014 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2013/2014 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2013/2014 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2013/2014 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (mistrzowska - A))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (południe))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (północ))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - B))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - C))
III liga 2013/2014 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2013/2014 (pomorsko-zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas