[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2013/2014, grupa: opolsko-śląska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadwiślan Góra 22 50 16 2 4 50-17 9 0 2 31-8 7 2 2 19-9
2.  Rekord Bielsko-Biała 22 45 14 3 5 39-20 6 3 2 19-10 8 0 3 20-10
3.  BKS Stal Bielsko-Biała 22 41 12 5 5 39-21 6 2 3 24-11 6 3 2 15-10
4.  Pniówek Pawłowice Śląskie 22 38 11 5 6 34-25 7 1 3 20-12 4 4 3 14-13
5.  LKS Czaniec 22 37 10 7 5 26-17 5 3 3 11-6 5 4 2 15-11
6.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 31 9 4 9 45-27 5 2 4 30-15 4 2 5 15-12 2 3 1 0 1 4-3
7.  Górnik II Zabrze 22 31 9 4 9 26-21 6 1 4 16-8 3 3 5 10-13 2 3 1 0 1 3-4
8.  Odra Wodzisław Śląski 22 23 7 2 13 20-37 4 1 6 11-19 3 1 7 9-18
9.  Polonia Głubczyce 22 20 5 5 12 21-37 1 5 5 7-13 4 0 7 14-24
10.  Czarni Otmuchów 22 18 5 3 14 15-49 3 1 7 11-19 2 2 7 4-30
11.  LZS Leśnica 22 23 6 5 11 17-35 5 2 4 10-11 1 3 7 7-24
 Przyszłość Rogów 22 11 2 5 15 14-46 2 4 5 9-18 0 1 10 5-28
LZS Leśnica i Przyszłość Rogów wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Nadwiślan Góra    1-0 1-2 4-1 1-2 2-1 2-0 4-0 3-1 8-0 3-0 2-1 
 2 Rekord Bielsko-Biała0-2     4-2 2-3 1-1 1-0 1-1 2-0 3-1 0-0 3-0* 2-0 
 3 BKS Stal Bielsko-Biała3-0 2-3     1-1 0-0 0-3 3-0 3-1 4-0 5-0 1-2 2-1 
 4 Pniówek Pawłowice Śląskie1-2 0-2 2-1     2-0 1-1 1-0 3-0 3-2 1-2 3-1 3-1 
 5 LKS Czaniec0-0 0-2 1-1 0-0     1-0 0-2 0-1 2-0 3-0 3-0* 1-0 
 6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała1-4 2-3 0-1 3-1 2-2     2-3 2-0 5-1 8-0 0-0 5-0 
 7 Górnik II Zabrze2-0 2-0 1-1 0-1 1-2 0-2     2-0 0-1 2-0 3-0* 3-1 
 8 Odra Wodzisław Śląski0-3 0-3 0-0 3-1 0-4 1-0 0-2     2-3 0-2 2-1 3-0* 
 9 Polonia Głubczyce1-1 1-2 1-2 0-0 0-1 0-1 2-1 0-3     0-0 1-1 1-1 
 10 Czarni Otmuchów1-3 1-3 0-1 0-3 1-1 1-3 1-0 0-3 0-2     3-0* 3-0* 
 11 LZS Leśnica0-1 1-0 0-1 0-3* 2-0 2-1 1-1 1-1 2-0 1-0     *** 
 12 Przyszłość Rogów0-3* 0-2 0-3* 0-0 1-2 3-3 0-0 1-0 0-3* 2-0 2-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Szczyrba 48 - Maksymilian Wojtasik 20
Rekord Bielsko-Biała 1-1 LKS Czaniec 10 sierpnia, 17:00 (100)
Dawid Ogrocki 82 - Dawid Frąckowiak 60
Przyszłość Rogów 0-0 Górnik II Zabrze 10 sierpnia, 17:00 (300)
Czarni Otmuchów 0-2 Polonia Głubczyce 10 sierpnia, 17:00 (400)
Maciej Machi 73, Łukasz Bawoł 79
Nadwiślan Góra 3-0 LZS Leśnica 11 sierpnia, 17:00 (400)
Kamil Łączek 15, Damian Furczyk 78, Łukasz Szędzielarz 83
Odra Wodzisław Śląski 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 10 sierpnia, 20:00 (500)

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 14 sierpnia, 18:00 (800)
Seweryn Caputa 56
LZS Leśnica 1-1 Odra Wodzisław Śląski 14 sierpnia, 18:00 (250)
Mateusz Konacki 42 - Artur Gać 2 (k)
Polonia Głubczyce 1-1 Nadwiślan Góra 14 sierpnia, 18:00 (200)
Karol Wanat 28 - Damian Furczyk 52
LKS Czaniec 1-0 Przyszłość Rogów 14 sierpnia, 18:00 (300)
Kamil Karcz 66
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Rekord Bielsko-Biała 14 sierpnia, 18:00 (150)
Krzysztof Koczur 16, Dawid Ogrocki 61
Czarni Otmuchów 1-0 Górnik II Zabrze 14 sierpnia, 18:00 (800)
Przemysław Strąg 24

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 sierpnia, 17:00 (300)
Bartosz Woźniak 48
Przyszłość Rogów 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 sierpnia, 17:00 (250)
Czarni Otmuchów 1-1 LKS Czaniec 17 sierpnia, 17:00 (500)
Maciej Rychlik 73 - Dawid Hałat 13
Nadwiślan Góra 2-0 Górnik II Zabrze 18 sierpnia, 17:00 (500)
Tomasz Matysek 47, 57
Odra Wodzisław Śląski 2-3 Polonia Głubczyce 17 sierpnia, 20:00 (500)
Łukasz Sell 15, Artur Gać 21 - Miłosz Mikołajczak 33, Kamil Hebda 51, Karol Wanat 85
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 LZS Leśnica 17 sierpnia, 17:00 (350)
Marcin Czaicki 68 - Denis Sotor 59, Kacper Fedorowicz 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Tomasz Kasprzik

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 LZS Leśnica 25 sierpnia, 17:00 (100)
Polonia Głubczyce 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 24 sierpnia, 17:00 (100)
Karol Warnat 58 - Marcin Pontus 78, Przemysław Brychlik 80
LKS Czaniec 0-0 Nadwiślan Góra 24 sierpnia, 11:00 (200)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 Czarni Otmuchów 24 sierpnia, 17:00 (250)
Michał Szczyrba 90 - Maciej Rychlik 65, Artur Szeląg 90
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Przyszłość Rogów 25 sierpnia, 17:00 (150)
Andrzej Maślorz 35, Bartosz Woźniak 90
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Górnik II Zabrze 24 sierpnia, 20:00 (500)
Rafał Wolsztyński 67, Rafał Kucza 88

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Przyszłość Rogów 3-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 31 sierpnia, 17:00 (200)
Szymon Ciuberek 29, Piotr Glenc 38, Robert Żbikowski 82 (k) - Adam Deja 14, 53 (k), Krzysztof Chrapek 63
Czarni Otmuchów 1-3 Rekord Bielsko-Biała 31 sierpnia, 17:00 (300)
Przemysław Strąg 75 - Dawid Ogrocki 52, Dariusz Rucki I 67 (k), Bartosz Woźniak 72
Nadwiślan Góra 4-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 września, 17:00 (400)
Tomasz Boczek 53, Krzysztof Zaremba 54, Dawid Szwarga 61, Tomasz Matysek 64 - Arkadiusz Przybyła 27
Odra Wodzisław Śląski 0-4 LKS Czaniec 31 sierpnia, 20:00 (300)
Kamil Młynarczyk 9, Bartosz Praciak 14, Kamil Karcz 44, Dawid Frąckowiak 89
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Górnik II Zabrze 31 sierpnia, 17:00 (250)
Seweryn Caputa 33, 46, Marcin Pontus 57
LZS Leśnica 2-0 Polonia Głubczyce 31 sierpnia, 17:00 (200)
Bartłomiej Kędzierski 10 (k), Denis Sotor 89

Kolejka 6 - 7-8 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-1 Polonia Głubczyce 7 września, 17:00 (200)
Krzysztof Chrapek 13, 17, 37, Damian Nowak 55, Krystian Zelek 85 - Janusz Złoczowski 70
LKS Czaniec 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 7 września, 17:00 (500)
Dawid Hałat 19 - Marcin Pontus 3
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Odra Wodzisław Śląski 7 września, 17:00 (200)
Tomasz Zyzak 14, Mateusz Sitnik 70, Paweł Woniakowski 90
Rekord Bielsko-Biała 0-2 Nadwiślan Góra 8 września, 14:30 (400)
Krzysztof Zaremba 31, 84
Przyszłość Rogów 2-0 Czarni Otmuchów 7 września, 17:00 (200)
Jan Janik 34, Szymon Ciuberek 74
LZS Leśnica 1-1 Górnik II Zabrze 7 września, 16:00 (200)
Dawid Kiliński 26 - Łukasz Wolsztyński 90

Kolejka 7 - 14-15 września

Czarni Otmuchów 1-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 września, 16:30 (250)
Mateusz Michałowicz 17 - Adrian Olszowski 29, Kamil Kurowski 65, Łukasz Żegleń 84
Nadwiślan Góra 2-1 Przyszłość Rogów 15 września, 16:30 (250)
Tomasz Matysek 71, 78 - Kamil Benauer 85
Odra Wodzisław Śląski 0-3 Rekord Bielsko-Biała 14 września, 16:30 (300)
Bartosz Woźniak 56, Dawid Ogrocki 72, Dariusz Rucki I 82 (k)
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 września, 16:30 (300)
Marcin Pontus 50 - Paweł Woniakowski 88
LZS Leśnica 2-0 LKS Czaniec 14 września, 16:30 (100)
Sławomir Kierdal 67 (k), Denis Sotor 82
Polonia Głubczyce 2-1 Górnik II Zabrze 14 września, 16:30 (300)
Karol Wanat 1, Łukasz Bawoł 87 - Przemysław Piwowarczyk 12

Kolejka 8 - 21-22 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-3 Górnik II Zabrze 21 września, 16:30 (150)
Patryk Wentland 1, Damian Nowak 63 - Krystian Furgacz 22, Rafał Otwinowski 72, Michał Płonka 85 (k)
LKS Czaniec 2-0 Polonia Głubczyce 21 września, 16:30 (200)
Piotr Świerczyński 6 (k), Kamil Karcz 25
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 LZS Leśnica 21 września, 16:30 (150)
Tomasz Zyzak 18, 67, Arkadiusz Przybyła 71 - Bartłomiej Kędzierski 73 (k)
Rekord Bielsko-Biała 4-2 BKS Stal Bielsko-Biała 22 września, 16:30 (800)
Dawid Ogrocki 20, Krystian Papatanasiu 27, Artur Cybulski 41, Łukasz Biel 44 (k) - Seweryn Caputa 83, Kamil Sornat 90
Przyszłość Rogów 1-0 Odra Wodzisław Śląski 21 września, 16:30 (300)
Kamil Kucharski 56
Czarni Otmuchów 1-3 Nadwiślan Góra 21 września, 16:30 (200)
Mateusz Michałowicz 90 - Tomasz Matysek 26, 85, Krzysztof Zaremba 49

Kolejka 9 - 28-29 września

Nadwiślan Góra 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 września, 16:00 (350)
Tomasz Boczek 30, Krzysztof Zaremba 90 - Kamil Kurowski 16
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Czarni Otmuchów 28 września, 16:00 (150)
Tomasz Kilian 16, Wojciech Górzyński 80
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Przyszłość Rogów 28 września, 16:00 (150)
Marcin Czaicki 15, Przemysław Brychlik 83 - Kamil Benauer 60
LZS Leśnica 1-0 Rekord Bielsko-Biała 28 września, 16:00 (200)
Sławomir Kierdal 57 (k)
Polonia Głubczyce 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 28 września, 16:00 (150)
Górnik II Zabrze 1-2 LKS Czaniec 29 września, 16:00 (100)
Michał Płonka 41 - Piotr Świerczyński 27, 87 (k)
na stadionie Walki Makoszowy

Kolejka 10 - 5-6 października

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 LKS Czaniec 5 października, 11:00 (50)
Szymon Jarosz 24, Bartosz Iskrzycki 62 - Dawid Frąckowiak 36, Piotr Świerczyński 42 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Górnik II Zabrze 5 października, 15:30 (150)
Michał Szczyrba 81 (k)
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Polonia Głubczyce 5 października, 15:30 (200)
Bartosz Woźniak 9, 53, Dariusz Rucki I 36 - Marcel Fedorowicz 87 (k)
Przyszłość Rogów 2-2 LZS Leśnica 5 października, 15:30 (200)
Kamil Pancer 63, Grzegorz Kolisz 90 - Denis Sotor 23, Wojciech Dudek 80
Czarni Otmuchów 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 5 października, 15:30 (150)
Damian Zdolski 20
Nadwiślan Góra 4-0 Odra Wodzisław Śląski 6 października, 15:30 (350)
Damian Furczyk 19, Adrian Sikora 38, 70, Krzysztof Zaremba 77

Kolejka 11 - 12-13 października

Odra Wodzisław Śląski 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 października, 15:30 (250)
Mateusz Balcer 83
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Nadwiślan Góra 12 października, 15:30 (400)
Uzoma Luke 52, Marcin Pontus 84, Karol Lewandowski 88
LZS Leśnica 1-0 Czarni Otmuchów 12 października, 15:30 (70)
Wojciech Dudek 80
Polonia Głubczyce 1-1 Przyszłość Rogów 12 października, 15:30 (150)
Mateusz Wawoczny 60 - Grzegorz Kolisz 41
Górnik II Zabrze 2-0 Rekord Bielsko-Biała 12 października, 15:00 (150)
Przemysław Oziębała 50, Wojciech Łuczak 52
na stadionie Walki Makoszowy
LKS Czaniec 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 października, 15:30 (150)

Kolejka 12 - 19-20 października

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 19 października, 15:00 (50)
Krzysztof Chrapek 14, 44, Łukasz Żegleń 32 - Marcin Mazurek 68
LKS Czaniec 0-2 Rekord Bielsko-Biała 19 października, 15:00 (300)
Dawid Ogrocki 58, Krystian Papatanasiu 74
Górnik II Zabrze 3-1 Przyszłość Rogów 19 października, 15:00 (100)
Jan Janik 52 (s), Przemysław Oziębała 69, Rafał Wolsztyński 90 - Szymon Ciuberek 16
na stadionie Walki Makoszowy
Polonia Głubczyce 0-0 Czarni Otmuchów 19 października, 15:00 (220)
LZS Leśnica 0-1 Nadwiślan Góra 19 października, 15:00 (50)
Tomasz Matysek 69
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Odra Wodzisław Śląski 19 października, 15:00 (350)
Seweryn Caputa 55, Marcin Pontus 61, Damian Zdolski 64 (k) - Artur Gać 71

Kolejka 13 - 26-27 października

Górnik II Zabrze 2-0 Czarni Otmuchów 26 października, 14:00 (200)
Mateusz Strzalla 47, 74
na stadionie Walki Makoszowy
BKS Stal Bielsko-Biała 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 października, 11:00 (800)
Łukasz Żegleń 48, 90, Kamil Kurowski 52
Odra Wodzisław Śląski 2-1 LZS Leśnica 26 października, 15:00 (250)
Mateusz Krupa 53, Artur Gać 64 (k) - Dawid Kiliński 87
Nadwiślan Góra 3-1 Polonia Głubczyce 27 października, 14:00 (200)
Krzysztof Zaremba 2, Tomasz Matysek 57, 60 - Łukasz Bawoł 58
Przyszłość Rogów 1-2 LKS Czaniec 26 października, 15:00 (50)
Robert Żbikowski 59 - Dawid Frąckowiak 29 (k), 65
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 26 października, 15:00 (100)
Krzysztof Koczur 23, Artur Cybulski 76 - Marcin Sobczak 35, Tomasz Zyzak 40, Michał Szczyrba 55 (k)

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-3 Rekord Bielsko-Biała 2 listopada, 13:00 (100)
Rudolf Urban 11 (k), Dawid Nagi 90 - Mieczysław Sikora 6, 71, Dawid Ogrocki 33
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 Przyszłość Rogów 2 listopada, 13:00 (150)
Michał Szczyrba 28, Tomasz Zyzak 55, Kamil Bezak 83 - Kamil Benauer 13
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Piotr Paś
LKS Czaniec 3-0 Czarni Otmuchów 2 listopada, 13:00 (200)
Tomasz Marzec 3 (s), Dawid Frąckowiak 50, 66
Górnik II Zabrze 2-0 Nadwiślan Góra 3 listopada, 13:00 (100)
Rafał Wolsztyński 31, Maciej Małkowski 56
na stadionie Walki Makoszowy
Polonia Głubczyce 0-3 Odra Wodzisław Śląski 2 listopada, 13:00 (350)
Tomasz Młynek 5, 75, Sebastian Markiewicz 28
LZS Leśnica 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 2 listopada, 13:00 (80)
Sebastian Kopeć 72

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Górnik II Zabrze 2-0 Odra Wodzisław Śląski 9 listopada, 13:00 (200)
Maciej Małkowski 23, Michał Płonka 32 (k)
na stadionie Walki Makoszowy
LZS Leśnica 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 listopada, 13:00 (150)
Denis Sotor 20, Dawid Kiliński 68 - Damian Nowak 38
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Polonia Głubczyce 9 listopada, 13:00 (300)
Kamil Sornat 8, Uzoma Luke 16, Damian Zdolski 38, Dariusz Rucki II 87
Nadwiślan Góra 1-2 LKS Czaniec 10 listopada, 13:00 (600)
Daniel Gurbisz 56 - Dawid Frąckowiak 25, 45
Czarni Otmuchów 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 listopada, 13:00 (100)
Marcin Mazurek 22, Marcin Sobczak 26, Bartosz Wojtków 90
Przyszłość Rogów 0-2 Rekord Bielsko-Biała 9 listopada, 13:00 (100)
Krzysztof Koczur 6, Bartosz Woźniak 36

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-0 Przyszłość Rogów 16 listopada, 13:00 (100)
Łukasz Żegleń 2, Kamil Kurowski 34, Krzysztof Chrapek 50, 56, Maksymilian Wojtasik 66
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Czarni Otmuchów 16 listopada, 13:00 (180)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 Nadwiślan Góra 16 listopada, 13:00 (200)
Tomasz Zyzak 38 - Kamil Łączek 69, Damian Furczyk 90
LKS Czaniec 0-1 Odra Wodzisław Śląski 16 listopada, 13:00 (100)
Piotr Górnicki 12
Górnik II Zabrze 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 16 listopada, 13:00 (150)
Rafał Otwinowski 48 - Damian Zdolski 54
na stadionie Walki Makoszowy
Polonia Głubczyce 1-1 LZS Leśnica 16 listopada, 13:00 (150)
Łukasz Bawoł 56 - Kacper Fedorowicz 85

Kolejka 17 - 22-23 marca

Górnik II Zabrze 3-0 LZS Leśnica
(wo)
Polonia Głubczyce 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 marca, 15:00 (300)
Sebastian Bartlewski 22
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 LKS Czaniec 25 marca, 15:30 (400)
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 22 marca, 18:00 (600)
Marek Walczak 32, Dawid Hanzel 35, Mateusz Balcer 89 - Michał Szczyrba 76 (k)
Nadwiślan Góra 1-0 Rekord Bielsko-Biała 23 marca, 15:00 (600)
Arkadiusz Kowalczyk 3
Czarni Otmuchów 3-0 Przyszłość Rogów
(wo)

Kolejka 18 - 29-30 marca

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8-0 Czarni Otmuchów 29 marca, 15:00 (50)
Mateusz Kupczak 19, 28, Krzysztof Chrapek 25, 49, Mateusz Stąporski 53, 74, 83, Bartłomiej Konieczny 82
na boisku przy ul. Młyńskiej
Przyszłość Rogów 0-3 Nadwiślan Góra
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Odra Wodzisław Śląski 29 marca, 15:00 (200)
Bartłomiej Wasiluk 4, Bartosz Woźniak 75
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała 29 marca, 15:00 (300)
Michał Szczyrba 22 (k), Marcin Sobczak 60 - Marcin Pontus 69
LKS Czaniec 3-0 LZS Leśnica
(wo)
Górnik II Zabrze 0-1 Polonia Głubczyce 29 marca, 15:00 (100)
Łukasz Bawoł 88
na stadionie Walki Makoszowy

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Górnik II Zabrze 0-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 kwietnia, 16:00 (200)
Dariusz Kołodziej 13, Adam Deja 50
na stadionie Walki Makoszowy
Polonia Głubczyce 0-1 LKS Czaniec 5 kwietnia, 16:00 (250)
Dawid Frąckowiak 68
LZS Leśnica 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie
(wo)
BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 Rekord Bielsko-Biała 12 kwietnia, 11:00
Damian Zdolski 39 (k), Przemysław Brychlik 79 - Dariusz Rucki I 10 (k), Bartłomiej Wasiluk 44, Mieczysław Sikora 53
Odra Wodzisław Śląski 3-0 Przyszłość Rogów
(wo)
Nadwiślan Góra 8-0 Czarni Otmuchów 6 kwietnia, 16:00 (300)
Arkadiusz Kowalczyk 9, 49, Daniel Gurbisz 20, Kamil Łączek 31, Tomasz Matysek 36, 82, Dawid Szwarga 67, Dawid Tomanek 88

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-4 Nadwiślan Góra 12 kwietnia, 16:00 (150)
Mikołaj Lebedyński 12 - Tomasz Boczek 41, Dawid Kaszok 55, Łukasz Szędzielarz 69 (k), Dawid Tomanek 87
na boisku przy ul. Młyńskiej
Czarni Otmuchów 0-3 Odra Wodzisław Śląski 12 kwietnia, 16:00 (180)
Artur Gać 47, Mateusz Balcer 79, Sebastian Markiewicz 88
Przyszłość Rogów 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 3-0 LZS Leśnica
(wo)
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-2 Polonia Głubczyce 12 kwietnia, 16:00 (180)
Michał Szczyrba 38 (k), Kamil Kucharski 60, Marcin Sobczak 75 - Łukasz Bawoł 5, 18
LKS Czaniec 0-2 Górnik II Zabrze 12 kwietnia, 16:00 (150)
Przemysław Oziębała 57, Szymon Drewniak 67

Kolejka 21 - 19 kwietnia

LKS Czaniec 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 19 kwietnia, 13:00 (200)
Radosław Karcz 8
Górnik II Zabrze 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 19 kwietnia, 13:00 (300)
Michał Szczyrba 71
na stadionie Walki Makoszowy
Polonia Głubczyce 1-2 Rekord Bielsko-Biała 19 kwietnia, 13:00 (150)
Patryk Krywko 35 - Kamil Żołna 79, Szymon Szymański 83
LZS Leśnica - Przyszłość Rogów
(wo)
obustronny walkower
BKS Stal Bielsko-Biała 5-0 Czarni Otmuchów 19 kwietnia, 13:00 (250)
Damian Zdolski 30, 72 (k), Filip Wiśniewski 35, 90, Kamil Karcz 39
Odra Wodzisław Śląski 0-3 Nadwiślan Góra 19 kwietnia, 13:00 (500)
Tomasz Matysek 70, Damian Furczyk 76, Adam Setla 90

Kolejka 22 - 26 kwietnia

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Odra Wodzisław Śląski 26 kwietnia, 16:00 (150)
Łukasz Żegleń 3, Krzysztof Chrapek 38
na boisku przy ul. Młyńskiej
Nadwiślan Góra 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 26 kwietnia, 16:00 (300)
Tomasz Matysek 32 - Marcin Czaicki 21, Marcin Pontus 89
Czarni Otmuchów 3-0 LZS Leśnica
(wo)
Przyszłość Rogów 0-3 Polonia Głubczyce
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Górnik II Zabrze 26 kwietnia, 16:00 (150)
Bartosz Woźniak 47 - Rafał Wolsztyński 58
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 LKS Czaniec 26 kwietnia, 16:00 (350)
Marcin Sobczak 67, Kamil Benauer 69

Baraże o udział w II lidze

II liga 2013/2014 (zachodnia)

III liga 2013/2014 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2013/2014 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (mistrzowska - A))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (północ))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - B))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - C))
III liga 2013/2014 (pomorsko-zachodniopomorska)

Saltex IV liga 2013/2014 (opolska)
IV liga 2013/2014 (śląska I)
IV liga 2013/2014 (śląska II)

Autor: Artur Michalak
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas