[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2013/2014, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grunwald Ruda Śląska 30 63 18 9 3 70-38 9 5 1 36-18 9 4 2 34-20
2.  Górnik Piaski (Czeladź) 30 59 17 8 5 60-37 9 3 3 29-14 8 5 2 31-23
3.  Sarmacja Będzin 30 49 14 7 9 55-28 7 4 4 24-13 7 3 5 31-15 2 4 1 1 0 2-0
4.  Przyszłość Ciochowice 30 49 14 7 9 38-24 6 4 5 18-13 8 3 4 20-11 2 1 0 1 1 0-2
5.  Concordia Knurów 30 48 14 6 10 50-49 8 2 5 27-22 6 4 5 23-27 2 4 1 1 0 5-3
6.  Slavia Ruda Śląska 30 48 13 9 8 53-44 4 5 6 27-29 9 4 2 26-15 2 1 0 1 1 3-5
7.  Gwarek Tarnowskie Góry 30 44 14 2 14 56-47 7 1 7 33-26 7 1 7 23-21 2 3 1 0 1 5-3
8.  Pilica Koniecpol 30 44 12 8 10 34-37 5 6 4 14-15 7 2 6 20-22 2 3 1 0 1 3-5
9.  Raków II Częstochowa 30 43 13 4 13 53-47 7 3 5 28-21 6 1 8 25-26 2 4 1 1 0 2-1
10.  LKS Kamienica Polska 30 43 12 7 11 44-34 8 2 5 26-16 4 5 6 18-18 2 1 0 1 1 1-2
11.  RKS Grodziec (Będzin) 30 42 11 9 10 53-50 7 3 5 28-24 4 6 5 25-26
12.  Zieloni Żarki 30 41 12 5 13 45-53 6 3 6 26-24 6 2 7 19-29
13.  MLKS Woźniki 30 40 11 7 12 42-38 4 4 7 16-20 7 3 5 26-18
14.  Wyzwolenie Chorzów 30 30 8 6 16 40-48 6 2 7 23-20 2 4 9 17-28
15.  Lot Konopiska 30 14 2 8 20 19-76 1 4 10 11-40 1 4 10 8-36
16.  Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 11 3 2 25 23-85 2 1 12 12-42 1 1 13 11-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Grunwald Ruda Śląska    1-1 3-2 0-2 8-3 1-1 2-1 0-0 4-0 4-3 2-2 3-1 1-0 1-1 4-0 2-1 
 2 Górnik Piaski (Czeladź)2-0     2-1 2-1 2-0 0-1 2-2 1-0 3-0 0-1 6-0 1-3 1-1 2-1 1-1 4-2 
 3 Sarmacja Będzin1-3 1-2     0-0 1-3 0-1 2-0 1-1 2-0 1-1 1-0 0-0 2-1 3-0 4-1 5-0 
 4 Przyszłość Ciochowice0-0 1-1 0-2     3-3 0-1 1-0 0-1 3-0 0-0 3-1 3-2 0-1 3-0 0-1 1-0 
 5 Concordia Knurów5-1 1-2 0-4 1-0     2-2 0-5 0-2 2-1 2-1 0-3 5-0 3-0 1-1 1-0 4-0* 
 6 Slavia Ruda Śląska1-1 4-2 0-0 0-0 1-3     1-2 4-2 1-1 0-1 2-2 2-5 3-4 3-4 2-0 3-2 
 7 Gwarek Tarnowskie Góry1-3 1-2 0-0 1-2 2-0 2-4     4-1 1-2 3-2 4-3 2-3 0-2 3-0 4-1 5-1 
 8 Pilica Koniecpol2-3 0-0 3-2 0-1 1-1 0-4 2-1     2-0 1-0 0-0 0-1 1-1 1-0 1-1 0-0 
 9 Raków II Częstochowa0-1 9-5 2-1 0-3 0-0 2-3 0-1 2-1     1-1 1-1 3-0 1-3 3-1 1-0 3-0 
 10 LKS Kamienica Polska1-4 1-1 2-1 1-0 1-3 3-0 1-0 1-3 0-1     0-1 2-0 3-1 0-0 7-0 3-1 
 11 RKS Grodziec (Będzin)2-3 1-1 1-4 1-4 1-3 1-1 2-1 2-1 2-4 2-0     4-0 2-1 1-1 3-0 3-0 
 12 Zieloni Żarki1-4 1-3 0-4 1-1 0-1 2-1 1-2 5-0 1-0 0-0 3-3     0-4 3-1 4-0 4-0 
 13 MLKS Woźniki1-1 0-3 1-2 0-2 2-0 1-2 1-2 0-1 0-2 2-1 2-2 1-1     1-0 1-1 3-0 
 14 Wyzwolenie Chorzów1-1 0-1 0-1 0-1 4-0 1-4 4-1 1-2 4-1 0-3 2-0 2-0 0-3     2-2 2-0 
 15 Lot Konopiska1-5 1-3 1-1 3-0 1-1 0-0 0-2 0-2 1-5 1-1 0-5 1-2 0-3 0-6     1-4 
 16 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1-4 1-4 0-6 1-3 0-2 0-1 2-3 1-3 0-8 1-3 0-2 0-1 1-1 3-1 1-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Slavia Ruda Śląska 1-1 Grunwald Ruda Śląska 10 sierpnia, 17:00 (200)
Przyszłość Ciochowice 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) 10 sierpnia, 17:00 (100)
Lot Konopiska 0-6 Wyzwolenie Chorzów 10 sierpnia, 17:00 (50)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Raków II Częstochowa 10 sierpnia, 17:00 (350)
RKS Grodziec (Będzin) 1-4 Sarmacja Będzin 10 sierpnia, 17:00 (600)
Concordia Knurów 0-2 Pilica Koniecpol 10 sierpnia, 17:00 (350)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-3 LKS Kamienica Polska 10 sierpnia, 11:00 (100)
Zieloni Żarki 0-4 MLKS Woźniki 10 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Grunwald Ruda Śląska 1-0 MLKS Woźniki 14 sierpnia, 17:30 (100)
LKS Kamienica Polska 2-0 Zieloni Żarki 14 sierpnia, 17:30 (50)
Pilica Koniecpol 0-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 14 sierpnia, 17:30 (100)
Sarmacja Będzin 1-3 Concordia Knurów 14 sierpnia, 17:30 (150)
Raków II Częstochowa 1-1 RKS Grodziec (Będzin) 14 sierpnia, 17:30 (150)
Wyzwolenie Chorzów 4-1 Gwarek Tarnowskie Góry 14 sierpnia, 17:30 (70)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 Lot Konopiska 14 sierpnia, 17:30 (150)
Slavia Ruda Śląska 0-0 Przyszłość Ciochowice 14 sierpnia, 17:30 (100)

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Przyszłość Ciochowice 0-0 Grunwald Ruda Śląska 17 sierpnia, 17:00 (100)
Lot Konopiska 0-0 Slavia Ruda Śląska 17 sierpnia, 17:00 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Górnik Piaski (Czeladź) 17 sierpnia, 17:00 (200)
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Wyzwolenie Chorzów 17 sierpnia, 17:00 (150)
Concordia Knurów 2-1 Raków II Częstochowa 17 sierpnia, 17:00 (250)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-6 Sarmacja Będzin 18 sierpnia, 17:00 (150)
Zieloni Żarki 5-0 Pilica Koniecpol 17 sierpnia, 17:00 (200)
MLKS Woźniki 2-1 LKS Kamienica Polska 17 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Grunwald Ruda Śląska 4-3 LKS Kamienica Polska 24 sierpnia, 11:00 (100)
Pilica Koniecpol 1-1 MLKS Woźniki 25 sierpnia, 17:00 (200)
Sarmacja Będzin 0-0 Zieloni Żarki 24 sierpnia, 17:00 (150)
Raków II Częstochowa 3-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 25 sierpnia, 17:00 (100)
Wyzwolenie Chorzów 4-0 Concordia Knurów 24 sierpnia, 17:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 6-0 RKS Grodziec (Będzin) 24 sierpnia, 17:00 (300)
Slavia Ruda Śląska 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 24 sierpnia, 17:00 (150)
Przyszłość Ciochowice 0-1 Lot Konopiska 24 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Lot Konopiska 1-5 Grunwald Ruda Śląska 31 sierpnia, 17:00 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Przyszłość Ciochowice 31 sierpnia, 17:00 (250)
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Slavia Ruda Śląska 31 sierpnia, 17:00 (100)
Concordia Knurów 1-2 Górnik Piaski (Czeladź) 31 sierpnia, 17:00 (200)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-1 Wyzwolenie Chorzów 31 sierpnia, 17:00 (100)
Zieloni Żarki 1-0 Raków II Częstochowa 31 sierpnia, 17:00 (200)
MLKS Woźniki 1-2 Sarmacja Będzin 31 sierpnia, 17:00 (300)
LKS Kamienica Polska 1-3 Pilica Koniecpol 31 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 6 - 7-8 września

Grunwald Ruda Śląska 0-0 Pilica Koniecpol 10 września, 17:15 (100)
Sarmacja Będzin 1-1 LKS Kamienica Polska 7 września, 17:00 (100)
Raków II Częstochowa 1-3 MLKS Woźniki 8 września, 17:00 (100)
Wyzwolenie Chorzów 2-0 Zieloni Żarki 8 września, 17:00 (90)
Górnik Piaski (Czeladź) 4-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 7 września, 16:30 (100)
Slavia Ruda Śląska 1-3 Concordia Knurów 7 września, 17:00 (150)
Przyszłość Ciochowice 3-1 RKS Grodziec (Będzin) 7 września, 17:00 (150)
Gwarek Tarnowskie Góry 4-1 Lot Konopiska 7 września, 15:00 (200)

Kolejka 7 - 14-15 września

Gwarek Tarnowskie Góry 1-3 Grunwald Ruda Śląska 14 września, 16:30 (100)
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Lot Konopiska 14 września, 16:30 (200)
Concordia Knurów 1-0 Przyszłość Ciochowice 14 września, 16:30 (250)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-1 Slavia Ruda Śląska 14 września, 16:30 (100)
Zieloni Żarki 1-3 Górnik Piaski (Czeladź) 14 września, 16:30 (150)
MLKS Woźniki 1-0 Wyzwolenie Chorzów 14 września, 16:30 (200)
LKS Kamienica Polska 0-1 Raków II Częstochowa 15 września, 16:00 (120)
Pilica Koniecpol 3-2 Sarmacja Będzin 15 września, 16:30 (250)

Kolejka 8 - 21-22 września

Grunwald Ruda Śląska 3-2 Sarmacja Będzin 21 września, 11:00 (250)
Raków II Częstochowa 2-1 Pilica Koniecpol 22 września, 16:30 (100)
Wyzwolenie Chorzów 0-3 LKS Kamienica Polska 21 września, 16:30 (50)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-1 MLKS Woźniki 21 września, 16:30 (150)
Slavia Ruda Śląska 2-5 Zieloni Żarki 21 września, 16:30 (100)
Przyszłość Ciochowice 1-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 21 września, 16:30 (100)
Lot Konopiska 1-1 Concordia Knurów 21 września, 16:30 (50)
Gwarek Tarnowskie Góry 4-3 RKS Grodziec (Będzin) 21 września, 16:30 (200)

Kolejka 9 - 28-29 września

RKS Grodziec (Będzin) 2-3 Grunwald Ruda Śląska 28 września, 16:00 (200)
Concordia Knurów 0-5 Gwarek Tarnowskie Góry 28 września, 16:00 (300)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-0 Lot Konopiska 28 września, 16:00 (100)
Zieloni Żarki 1-1 Przyszłość Ciochowice 28 września, 16:00 (150)
MLKS Woźniki 1-2 Slavia Ruda Śląska 28 września, 16:00 (200)
LKS Kamienica Polska 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) 28 września, 16:00 (100)
Pilica Koniecpol 1-0 Wyzwolenie Chorzów 29 września, 16:00 (200)
Sarmacja Będzin 2-0 Raków II Częstochowa 28 września, 16:00 (150)

Kolejka 10 - 5-6 października

Grunwald Ruda Śląska 4-0 Raków II Częstochowa 5 października, 11:00 (100)
Wyzwolenie Chorzów 0-1 Sarmacja Będzin 5 października, 16:00 (70)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-0 Pilica Koniecpol 5 października, 16:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 0-1 LKS Kamienica Polska 5 października, 16:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 0-1 MLKS Woźniki 6 października, 15:00 (100)
Lot Konopiska 1-2 Zieloni Żarki 5 października, 16:00 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 5-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 5 października, 16:00 (250)
RKS Grodziec (Będzin) 1-3 Concordia Knurów 5 października, 16:00 (150)

Kolejka 11 - 12-13 października

Concordia Knurów 5-1 Grunwald Ruda Śląska 12 października, 15:30 (200)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-2 RKS Grodziec (Będzin) 12 października, 15:30 (100)
Zieloni Żarki 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 12 października, 15:30 (150)
MLKS Woźniki 1-1 Lot Konopiska 12 października, 15:30 (150)
LKS Kamienica Polska 1-0 Przyszłość Ciochowice 13 października, 15:30 (100)
Pilica Koniecpol 0-4 Slavia Ruda Śląska 13 października, 15:30 (200)
Sarmacja Będzin 1-2 Górnik Piaski (Czeladź) 12 października, 15:30 (200)
Raków II Częstochowa 3-1 Wyzwolenie Chorzów 13 października, 15:30 (50)

Kolejka 12 - 19-20 października

Grunwald Ruda Śląska 1-1 Wyzwolenie Chorzów 19 października, 11:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 3-0 Raków II Częstochowa 19 października, 15:30 (150)
Slavia Ruda Śląska 0-0 Sarmacja Będzin 19 października, 15:30 (100)
Przyszłość Ciochowice 0-1 Pilica Koniecpol 19 października, 15:30 (150)
Lot Konopiska 1-1 LKS Kamienica Polska 19 października, 15:30 (50)
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 MLKS Woźniki 19 października, 15:30 (250)
RKS Grodziec (Będzin) 4-0 Zieloni Żarki 19 października, 15:30 (200)
Concordia Knurów 4-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 19 października, 15:30 (200)
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 13 - 26-27 października

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-4 Grunwald Ruda Śląska 26 października, 15:00 (100)
Zieloni Żarki 0-1 Concordia Knurów 26 października, 15:00 (100)
MLKS Woźniki 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 26 października, 15:00 (150)
LKS Kamienica Polska 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 26 października, 15:00 (100)
Pilica Koniecpol 1-1 Lot Konopiska 27 października, 14:00 (150)
Sarmacja Będzin 0-0 Przyszłość Ciochowice 26 października, 15:00 (150)
Raków II Częstochowa 2-3 Slavia Ruda Śląska 27 października, 13:30 (50)
Wyzwolenie Chorzów 0-1 Górnik Piaski (Czeladź) 26 października, 15:00 (50)

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Grunwald Ruda Śląska 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) 2 listopada, 11:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 3-4 Wyzwolenie Chorzów 2 listopada, 13:30 (100)
Przyszłość Ciochowice 3-0 Raków II Częstochowa 2 listopada, 13:30 (100)
Lot Konopiska 1-1 Sarmacja Będzin 2 listopada, 13:30 (50)
Gwarek Tarnowskie Góry 4-1 Pilica Koniecpol 2 listopada, 13:30 (200)
RKS Grodziec (Będzin) 2-0 LKS Kamienica Polska 2 listopada, 13:30 (200)
Concordia Knurów 3-0 MLKS Woźniki 2 listopada, 13:30 (400)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-1 Zieloni Żarki 2 listopada, 13:30 (100)

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Zieloni Żarki 1-4 Grunwald Ruda Śląska 9 listopada, 13:30 (150)
MLKS Woźniki 3-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 9 listopada, 13:30 (150)
LKS Kamienica Polska 1-3 Concordia Knurów 9 listopada, 13:30 (100)
Pilica Koniecpol 0-0 RKS Grodziec (Będzin) 10 listopada, 13:30 (200)
Sarmacja Będzin 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry 9 listopada, 13:30 (100)
Raków II Częstochowa 1-0 Lot Konopiska 10 listopada, 13:30 (50)
Wyzwolenie Chorzów 0-1 Przyszłość Ciochowice 9 listopada, 13:30 (50)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 Slavia Ruda Śląska 9 listopada, 12:00 (150)

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Grunwald Ruda Śląska 1-1 Slavia Ruda Śląska 16 listopada, 11:00 (200)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 Przyszłość Ciochowice 16 listopada, 13:00 (200)
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Lot Konopiska 16 listopada, 13:00 (50)
Raków II Częstochowa 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 17 listopada, 13:00 (50)
Sarmacja Będzin 1-0 RKS Grodziec (Będzin) 16 listopada, 13:00 (300)
Pilica Koniecpol 1-1 Concordia Knurów 17 listopada, 13:00 (100)
LKS Kamienica Polska 3-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17 listopada, 13:00 (50)
MLKS Woźniki 1-1 Zieloni Żarki 16 listopada, 13:00 (200)

Kolejka 17 - 22-23 marca

MLKS Woźniki 1-1 Grunwald Ruda Śląska 22 marca, 15:00 (200)
Zieloni Żarki 0-0 LKS Kamienica Polska 22 marca, 15:00 (200)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-3 Pilica Koniecpol 22 marca, 15:00 (50)
Concordia Knurów 0-4 Sarmacja Będzin 22 marca, 15:00 (250)
RKS Grodziec (Będzin) 2-4 Raków II Częstochowa 22 marca, 15:00 (150)
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Wyzwolenie Chorzów 22 marca, 15:00 (200)
Lot Konopiska 1-3 Górnik Piaski (Czeladź) 22 marca, 15:00 (50)
Przyszłość Ciochowice 0-1 Slavia Ruda Śląska 22 marca, 15:00 (100)

Kolejka 18 - 29-30 marca

Grunwald Ruda Śląska 0-2 Przyszłość Ciochowice 29 marca, 11:00 (100)
Slavia Ruda Śląska 2-0 Lot Konopiska 29 marca, 15:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry 29 marca, 15:00 (100)
Wyzwolenie Chorzów 2-0 RKS Grodziec (Będzin) 29 marca, 15:00 (50)
Raków II Częstochowa 0-0 Concordia Knurów 29 marca, 15:00 (50)
Sarmacja Będzin 5-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 29 marca, 15:00 (200)
Pilica Koniecpol 0-1 Zieloni Żarki 30 marca, 15:00 (100)
LKS Kamienica Polska 3-1 MLKS Woźniki 29 marca, 15:00 (150)

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

LKS Kamienica Polska 1-4 Grunwald Ruda Śląska 6 kwietnia, 16:00 (150)
MLKS Woźniki 0-1 Pilica Koniecpol 5 kwietnia, 16:00 (150)
Zieloni Żarki 0-4 Sarmacja Będzin 5 kwietnia, 16:00 (150)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-8 Raków II Częstochowa 5 kwietnia, 16:00 (100)
Concordia Knurów 1-1 Wyzwolenie Chorzów 5 kwietnia, 16:00 (200)
RKS Grodziec (Będzin) 1-1 Górnik Piaski (Czeladź) 5 kwietnia, 16:00 (250)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-4 Slavia Ruda Śląska 5 kwietnia, 16:00 (200)
Lot Konopiska 3-0 Przyszłość Ciochowice 5 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Grunwald Ruda Śląska 4-0 Lot Konopiska 12 kwietnia, 11:00 (100)
Przyszłość Ciochowice 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 12 kwietnia, 16:00 (100)
Slavia Ruda Śląska 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 12 kwietnia, 15:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Concordia Knurów 12 kwietnia, 16:00 (200)
Wyzwolenie Chorzów 2-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 12 kwietnia, 16:00 (50)
Raków II Częstochowa 3-0 Zieloni Żarki 13 kwietnia, 16:00 (100)
Sarmacja Będzin 2-1 MLKS Woźniki 12 kwietnia, 16:00 (200)
Pilica Koniecpol 1-0 LKS Kamienica Polska 13 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Lot Konopiska 0-2 Gwarek Tarnowskie Góry 19 kwietnia, 13:00 (100)
Pilica Koniecpol 2-3 Grunwald Ruda Śląska 19 kwietnia, 13:00 (100)
LKS Kamienica Polska 2-1 Sarmacja Będzin 19 kwietnia, 13:00 (150)
MLKS Woźniki 0-2 Raków II Częstochowa 19 kwietnia, 13:00 (100)
Zieloni Żarki 3-1 Wyzwolenie Chorzów 19 kwietnia, 13:00 (150)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-4 Górnik Piaski (Czeladź) 19 kwietnia, 13:00 (150)
Concordia Knurów 2-2 Slavia Ruda Śląska 19 kwietnia, 13:00 (200)
RKS Grodziec (Będzin) 1-4 Przyszłość Ciochowice 19 kwietnia, 13:00 (200)

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Grunwald Ruda Śląska 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 25 kwietnia, 17:00 (150)
Lot Konopiska 0-5 RKS Grodziec (Będzin) 26 kwietnia, 16:00 (50)
Przyszłość Ciochowice 3-3 Concordia Knurów 26 kwietnia, 16:00 (100)
Slavia Ruda Śląska 3-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 26 kwietnia, 15:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 1-3 Zieloni Żarki 26 kwietnia, 16:00 (150)
Wyzwolenie Chorzów 0-3 MLKS Woźniki 26 kwietnia, 16:00 (50)
Raków II Częstochowa 1-1 LKS Kamienica Polska 27 kwietnia, 16:00 (100)
Sarmacja Będzin 1-1 Pilica Koniecpol 26 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 23 - 29 kwietnia

Sarmacja Będzin 1-3 Grunwald Ruda Śląska 29 kwietnia, 17:00 (200)
Pilica Koniecpol 2-0 Raków II Częstochowa 29 kwietnia, 17:00
LKS Kamienica Polska 0-0 Wyzwolenie Chorzów 29 kwietnia, 17:00
MLKS Woźniki 0-3 Górnik Piaski (Czeladź) 29 kwietnia, 17:00
Zieloni Żarki 2-1 Slavia Ruda Śląska 29 kwietnia, 17:00
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-3 Przyszłość Ciochowice 29 kwietnia, 17:00
Concordia Knurów 1-0 Lot Konopiska 29 kwietnia, 17:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 maja

Grunwald Ruda Śląska 2-2 RKS Grodziec (Będzin) 3 maja, 11:00 (100)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Concordia Knurów 3 maja, 17:00 (200)
Lot Konopiska 1-4 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3 maja, 17:00 (50)
Przyszłość Ciochowice 3-2 Zieloni Żarki 3 maja, 17:00 (50)
Slavia Ruda Śląska 3-4 MLKS Woźniki 2 maja, 17:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 0-1 LKS Kamienica Polska 3 maja, 17:00 (100)
Wyzwolenie Chorzów 1-2 Pilica Koniecpol 3 maja, 17:00 (50)
Raków II Częstochowa 2-1 Sarmacja Będzin 4 maja, 17:00 (50)

Kolejka 25 - 10-11 maja

Raków II Częstochowa 0-1 Grunwald Ruda Śląska 11 maja, 17:00 (40)
Sarmacja Będzin 3-0 Wyzwolenie Chorzów 10 maja, 17:00 (50)
Pilica Koniecpol 0-0 Górnik Piaski (Czeladź) 11 maja, 17:00 (200)
LKS Kamienica Polska 3-0 Slavia Ruda Śląska 10 maja, 17:00 (100)
MLKS Woźniki 0-2 Przyszłość Ciochowice 10 maja, 17:00 (150)
Zieloni Żarki 4-0 Lot Konopiska 10 maja, 17:00 (150)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-3 Gwarek Tarnowskie Góry 10 maja, 17:00 (120)
Concordia Knurów 0-3 RKS Grodziec (Będzin) 10 maja, 17:00 (200)

Kolejka 26 - 17-18 maja

Grunwald Ruda Śląska 8-3 Concordia Knurów 17 maja, 11:00 (50)
RKS Grodziec (Będzin) 3-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17 maja, 17:00 (200)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-3 Zieloni Żarki 17 maja, 17:00 (150)
Lot Konopiska 0-3 MLKS Woźniki 17 maja, 17:00 (50)
Przyszłość Ciochowice 0-0 LKS Kamienica Polska 17 maja, 17:00 (50)
Slavia Ruda Śląska 4-2 Pilica Koniecpol 17 maja, 16:00 (150)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 Sarmacja Będzin 17 maja, 17:00 (100)
Wyzwolenie Chorzów 4-1 Raków II Częstochowa 17 maja, 17:00 (50)

Kolejka 27 - 24-25 maja

Wyzwolenie Chorzów 1-1 Grunwald Ruda Śląska 24 maja, 17:00 (70)
Raków II Częstochowa 9-5 Górnik Piaski (Czeladź) 25 maja, 17:00 (100)
Sarmacja Będzin 0-1 Slavia Ruda Śląska 21 maja, 18:00 (150)
Pilica Koniecpol 0-1 Przyszłość Ciochowice 24 maja, 17:00 (150)
LKS Kamienica Polska 7-0 Lot Konopiska 24 maja, 17:00 (100)
MLKS Woźniki 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry 24 maja, 17:00 (150)
Zieloni Żarki 3-3 RKS Grodziec (Będzin) 28 maja, 18:00 (150)
w pierwotnym terminie (24 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-2 Concordia Knurów 24 maja, 17:00 (50)

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Grunwald Ruda Śląska 2-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 31 maja, 11:00 (300)
Concordia Knurów 5-0 Zieloni Żarki 31 maja, 15:00 (100)
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 MLKS Woźniki 31 maja, 17:00 (200)
Gwarek Tarnowskie Góry 3-2 LKS Kamienica Polska 31 maja, 17:00 (350)
Lot Konopiska 0-2 Pilica Koniecpol 31 maja, 11:00 (50)
Przyszłość Ciochowice 0-2 Sarmacja Będzin 31 maja, 17:00 (100)
Slavia Ruda Śląska 1-1 Raków II Częstochowa 31 maja, 11:00 (100)
Górnik Piaski (Czeladź) 2-1 Wyzwolenie Chorzów 31 maja, 17:00 (150)

Kolejka 29 - 7 czerwca

Górnik Piaski (Czeladź) 2-0 Grunwald Ruda Śląska 7 czerwca, 17:00 (300)
Wyzwolenie Chorzów 1-4 Slavia Ruda Śląska 7 czerwca, 17:00 (50)
Raków II Częstochowa 0-3 Przyszłość Ciochowice 7 czerwca, 17:00 (50)
Sarmacja Będzin 4-1 Lot Konopiska 7 czerwca, 17:00 (150)
Pilica Koniecpol 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry 7 czerwca, 17:00 (200)
LKS Kamienica Polska 0-1 RKS Grodziec (Będzin) 7 czerwca, 17:00 (150)
MLKS Woźniki 2-0 Concordia Knurów 7 czerwca, 17:00 (150)
Zieloni Żarki 4-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 7 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 30 - 14 czerwca

Grunwald Ruda Śląska 3-1 Zieloni Żarki 14 czerwca, 17:00 (300)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-1 MLKS Woźniki 14 czerwca, 17:00 (50)
Concordia Knurów 2-1 LKS Kamienica Polska 14 czerwca, 17:00 (200)
RKS Grodziec (Będzin) 2-1 Pilica Koniecpol 14 czerwca, 17:00 (200)
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Sarmacja Będzin 14 czerwca, 17:00 (200)
Lot Konopiska 1-5 Raków II Częstochowa 14 czerwca, 17:00 (50)
Przyszłość Ciochowice 3-0 Wyzwolenie Chorzów 14 czerwca, 17:00 (100)
Slavia Ruda Śląska 4-2 Górnik Piaski (Czeladź) 14 czerwca, 17:00 (200)

III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (mistrzowska - A))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (południe))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (północ))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - B))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - C))

Saltex IV liga 2013/2014 (opolska)
IV liga 2013/2014 (śląska II)

Liga okręgowa 2013/2014 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2013/2014 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice III)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas