[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fortuna Gliwice 30 62 18 8 4 67-32 9 3 3 32-15 9 5 1 35-17
2.  ŁKS Łagiewniki (Bytom) 30 57 18 3 9 64-47 11 2 2 39-16 7 1 7 25-31
3.  Sokół Orzech 30 54 14 12 4 51-32 10 4 1 29-11 4 8 3 22-21
4.  Wilki Wilcza 30 48 15 3 12 73-45 8 3 4 44-17 7 0 8 29-28
5.  KS 94 Rachowice 30 47 12 11 7 54-43 7 6 2 30-17 5 5 5 24-26
6.  Odra Miasteczko Śląskie 30 46 13 7 10 58-53 8 4 3 32-21 5 3 7 26-32
7.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 44 12 8 10 49-36 8 4 3 25-14 4 4 7 24-22
8.  Orzeł Nakło Śląskie 30 41 11 8 11 55-53 7 4 4 31-22 4 4 7 24-31 2 4 1 1 0 4-3
9.  Silesia Miechowice (Bytom) 30 41 10 11 9 46-48 5 5 5 20-24 5 6 4 26-24 2 1 0 1 1 3-4
10.  Orzeł Mokre (Mikołów) 30 40 11 7 12 53-60 6 3 6 33-32 5 4 6 20-28
11.  Czarni Pyskowice 30 38 12 2 16 50-59 7 2 6 30-24 5 0 10 20-35
12.  Tempo Paniówki 30 37 10 7 13 37-49 6 3 6 25-25 4 4 7 12-24
13.  Orzeł Miedary 30 31 8 7 15 44-71 6 4 5 26-21 2 3 10 18-50
14.  Unia Świerklaniec 30 29 7 8 15 47-70 5 5 5 30-28 2 3 10 17-42
15.  Gwarek Zabrze 30 28 6 10 14 55-60 4 3 8 34-33 2 7 6 21-27
16.  Tęcza Wielowieś 30 18 4 6 20 39-84 3 4 8 26-36 1 2 12 13-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Fortuna Gliwice    1-1 3-0* 2-1 1-2 1-1 1-1 1-3 4-1 3-1 3-0 3-0 2-3 2-0 3-0 2-1 
 2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)3-2     3-3 3-0 1-1 0-1 1-0 1-0 1-0 6-2 2-0 3-0 5-1 4-3 0-3 6-0 
 3 Sokół Orzech0-0 4-0     4-3 2-1 3-1 0-0 2-0 1-2 0-0 3-0 0-0 4-2 3-2 2-0 1-0 
 4 Wilki Wilcza1-1 3-1 2-2     0-1 4-0 1-1 1-2 0-3 4-1 1-2 5-0 6-1 5-0 3-2 8-0 
 5 KS 94 Rachowice1-1 3-1 0-1 0-2     3-3 2-0 2-0 2-2 1-1 2-0 1-1 4-1 3-0* 2-2 4-2 
 6 Odra Miasteczko Śląskie1-4 0-1 1-1 2-3 4-2     2-1 3-1 2-2 5-0 3-2 1-1 4-1 1-0 2-2 1-0 
 7 ŁTS Łabędy (Gliwice)0-1 2-1 3-1 2-0 1-1 0-1     1-1 1-0 1-1 2-0 1-0 6-2 1-3 1-1 3-1 
 8 Orzeł Nakło Śląskie1-3 5-2 0-0 2-0 0-1 3-2 4-1     2-2 3-2 3-2 1-2 1-1 2-2 4-1 0-1 
 9 Silesia Miechowice (Bytom)2-2 2-1 1-1 0-5 1-0 3-3 1-3 1-2     0-3 0-1 3-1 3-1 0-0 0-0 3-1 
 10 Orzeł Mokre (Mikołów)1-2 3-4 1-1 1-5 1-2 3-1 3-2 3-2 2-2     3-1 0-1 4-1 5-2 2-5 1-1 
 11 Czarni Pyskowice0-3 1-2 1-5 3-0 1-4 1-2 0-2 4-2 1-1 1-1     1-0 6-0 3-0 2-1 5-1 
 12 Tempo Paniówki0-2 3-0 2-3 0-1 1-0 1-4 2-1 3-3 0-1 0-2 4-3     3-1 2-2 1-1 3-1 
 13 Orzeł Miedary0-2 1-3 0-0 4-1 3-3 1-3 2-1 3-0 1-0 0-2 1-3 0-0     4-0 1-1 5-2 
 14 Unia Świerklaniec2-4 0-2 3-1 0-4 1-1 4-2 0-2 1-1 3-3 2-0 8-2 0-2 2-2     2-0 2-2 
 15 Gwarek Zabrze1-4 2-4 1-1 2-3 3-3 2-0 2-2 3-5 1-3 1-2 0-2 5-1 0-1 7-2     4-0 
 16 Tęcza Wielowieś4-4 1-2 0-2 3-1 6-2 3-2 1-7 2-2 3-4 1-2 0-2 0-3 0-0 0-1 2-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Orzeł Miedary 10 sierpnia, 17:00
Unia Świerklaniec 2-4 Fortuna Gliwice 10 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 10 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 11 sierpnia, 17:00
KS 94 Rachowice 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 10 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 4-3 Czarni Pyskowice 11 sierpnia, 15:00
Wilki Wilcza 2-2 Sokół Orzech 10 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-2 Gwarek Zabrze 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Orzeł Miedary 1-1 Gwarek Zabrze 14 sierpnia, 18:00
Sokół Orzech 3-1 Odra Miasteczko Śląskie 14 sierpnia, 18:00
Czarni Pyskowice 3-0 Wilki Wilcza 14 sierpnia, 18:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Tempo Paniówki 14 sierpnia, 18:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 KS 94 Rachowice 28 sierpnia, 18:00
Fortuna Gliwice 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 14 sierpnia, 18:00
na stadionie Carbo
Orzeł Nakło Śląskie 2-2 Unia Świerklaniec 14 sierpnia, 18:00
Tęcza Wielowieś 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Unia Świerklaniec 2-2 Orzeł Miedary 17 sierpnia, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 18 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 4-4 Fortuna Gliwice 18 sierpnia, 17:00
KS 94 Rachowice 1-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 4 września, 17:00
Tempo Paniówki 3-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 18 sierpnia, 15:00
Wilki Wilcza 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 17 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-2 Czarni Pyskowice 17 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 1-1 Sokół Orzech 18 sierpnia, 12:30

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Orzeł Miedary 0-0 Sokół Orzech 24 sierpnia, 17:00
Czarni Pyskowice 2-1 Gwarek Zabrze 24 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Odra Miasteczko Śląskie 24 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-0 Wilki Wilcza 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-1 Tempo Paniówki 25 sierpnia, 17:00
Fortuna Gliwice 1-2 KS 94 Rachowice 25 sierpnia, 13:00
na stadionie Carbo
Orzeł Nakło Śląskie 0-1 Tęcza Wielowieś 24 sierpnia, 17:00
Unia Świerklaniec 3-3 Silesia Miechowice (Bytom) 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Silesia Miechowice (Bytom) 3-1 Orzeł Miedary 31 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-1 Unia Świerklaniec 1 września, 17:00
KS 94 Rachowice 2-0 Orzeł Nakło Śląskie 31 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 0-2 Fortuna Gliwice 1 września, 15:00
Wilki Wilcza 4-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 31 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 31 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 2-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 1 września, 12:30
Sokół Orzech 3-0 Czarni Pyskowice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Orzeł Miedary 1-3 Czarni Pyskowice 7 września, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 Sokół Orzech 7 września, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-3 Gwarek Zabrze 7 września, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Odra Miasteczko Śląskie 7 września, 17:00
Fortuna Gliwice 2-1 Wilki Wilcza 7 września, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-2 Tempo Paniówki 7 września, 17:00
Unia Świerklaniec 1-1 KS 94 Rachowice 7 września, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-1 Tęcza Wielowieś 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Tęcza Wielowieś 0-0 Orzeł Miedary 15 września, 16:30
KS 94 Rachowice 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 14 września, 16:30
Tempo Paniówki 2-2 Unia Świerklaniec 15 września, 15:00
Wilki Wilcza 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 14 września, 16:30
Odra Miasteczko Śląskie 1-4 Fortuna Gliwice 14 września, 16:30
Gwarek Zabrze 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 15 września, 12:30
Sokół Orzech 4-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 14 września, 16:30
Czarni Pyskowice 0-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 14 września, 11:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Orzeł Miedary 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 21 września, 16:30
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-0 Czarni Pyskowice 22 września, 11:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-1 Sokół Orzech 21 września, 16:30
Fortuna Gliwice 3-0 Gwarek Zabrze 21 września, 16:30
Orzeł Nakło Śląskie 3-2 Odra Miasteczko Śląskie 21 września, 16:30
Unia Świerklaniec 0-4 Wilki Wilcza 21 września, 16:30
Silesia Miechowice (Bytom) 3-1 Tempo Paniówki 21 września, 16:30
Tęcza Wielowieś 6-2 KS 94 Rachowice 22 września, 16:30

Kolejka 9 - 28-29 września

KS 94 Rachowice 4-1 Orzeł Miedary 28 września, 16:00
Tempo Paniówki 3-1 Tęcza Wielowieś 29 września, 15:00
Wilki Wilcza 0-3 Silesia Miechowice (Bytom) 28 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-0 Unia Świerklaniec 28 września, 16:00
Gwarek Zabrze 3-5 Orzeł Nakło Śląskie 29 września, 12:30
Sokół Orzech 0-0 Fortuna Gliwice 28 września, 16:00
Czarni Pyskowice 1-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 28 września, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Orzeł Miedary 1-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5 października, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 5 października, 16:00
Fortuna Gliwice 3-0 Czarni Pyskowice 5 października, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-0 Sokół Orzech 5 października, 16:00
Unia Świerklaniec 2-0 Gwarek Zabrze 5 października, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-3 Odra Miasteczko Śląskie 5 października, 16:00
Tęcza Wielowieś 3-1 Wilki Wilcza 6 października, 16:00
KS 94 Rachowice 1-1 Tempo Paniówki 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Tempo Paniówki 3-1 Orzeł Miedary 13 października, 15:00
Wilki Wilcza 0-1 KS 94 Rachowice 12 października, 15:30
Odra Miasteczko Śląskie 1-0 Tęcza Wielowieś 12 października, 15:30
Gwarek Zabrze 1-3 Silesia Miechowice (Bytom) 12 października, 13:30
Sokół Orzech 3-2 Unia Świerklaniec 12 października, 15:30
Czarni Pyskowice 4-2 Orzeł Nakło Śląskie 12 października, 15:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Fortuna Gliwice 12 października, 15:30
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 6-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 12 października, 15:30

Kolejka 12 - 19-20 października

Orzeł Miedary 0-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 20 października, 11:00
Fortuna Gliwice 1-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 19 października, 15:30
Orzeł Nakło Śląskie 4-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 19 października, 11:00
Unia Świerklaniec 8-2 Czarni Pyskowice 19 października, 15:30
Silesia Miechowice (Bytom) 1-1 Sokół Orzech 19 października, 15:30
Tęcza Wielowieś 2-2 Gwarek Zabrze 20 października, 15:30
KS 94 Rachowice 3-3 Odra Miasteczko Śląskie 19 października, 15:30
Tempo Paniówki 0-1 Wilki Wilcza 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Wilki Wilcza 6-1 Orzeł Miedary 26 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-1 Tempo Paniówki 26 października, 15:00
Gwarek Zabrze 3-3 KS 94 Rachowice 27 października, 12:30
Sokół Orzech 1-0 Tęcza Wielowieś 26 października, 15:00
Czarni Pyskowice 1-1 Silesia Miechowice (Bytom) 26 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-3 Unia Świerklaniec 26 października, 15:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 26 października, 11:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 Fortuna Gliwice 26 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Orzeł Miedary 0-2 Fortuna Gliwice 2 listopada, 13:30
Orzeł Nakło Śląskie 3-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 2 listopada, 13:30
Unia Świerklaniec 0-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2 listopada, 13:30
Silesia Miechowice (Bytom) 1-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2 listopada, 13:30
Tęcza Wielowieś 0-2 Czarni Pyskowice 3 listopada, 13:30
KS 94 Rachowice 0-1 Sokół Orzech 2 listopada, 13:30
Tempo Paniówki 1-1 Gwarek Zabrze 3 listopada, 13:30
Wilki Wilcza 4-0 Odra Miasteczko Śląskie 2 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Odra Miasteczko Śląskie 4-1 Orzeł Miedary 9 listopada, 13:30
Gwarek Zabrze 2-3 Wilki Wilcza 10 listopada, 12:30
Sokół Orzech 0-0 Tempo Paniówki 9 listopada, 13:30
Czarni Pyskowice 1-4 KS 94 Rachowice 9 listopada, 13:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-1 Tęcza Wielowieś 9 listopada, 13:30
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 9 listopada, 11:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 5-2 Unia Świerklaniec 9 listopada, 13:30
Fortuna Gliwice 1-3 Orzeł Nakło Śląskie 9 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Orzeł Miedary 3-0 Orzeł Nakło Śląskie 16 listopada, 13:00
Fortuna Gliwice 2-0 Unia Świerklaniec 16 listopada, 13:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 16 listopada, 13:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 6-0 Tęcza Wielowieś 16 listopada, 13:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 KS 94 Rachowice 16 listopada, 13:00
Czarni Pyskowice 1-0 Tempo Paniówki 16 listopada, 13:00
Sokół Orzech 4-3 Wilki Wilcza 16 listopada, 13:00
Gwarek Zabrze 2-0 Odra Miasteczko Śląskie 16 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 22-23 marca

Orzeł Mokre (Mikołów) 1-1 Tęcza Wielowieś 22 marca, 15:00
Gwarek Zabrze 0-1 Orzeł Miedary 22 marca, 11:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-1 Sokół Orzech 22 marca, 15:00
Wilki Wilcza 1-2 Czarni Pyskowice 22 marca, 15:00
Tempo Paniówki 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 23 marca, 15:00
KS 94 Rachowice 3-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 22 marca, 15:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-2 Fortuna Gliwice 22 marca, 15:00
Unia Świerklaniec 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 22 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Orzeł Miedary 4-0 Unia Świerklaniec 29 marca, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 29 marca, 15:00
Fortuna Gliwice 2-1 Tęcza Wielowieś 29 marca, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 KS 94 Rachowice 29 marca, 15:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-0 Tempo Paniówki 29 marca, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Wilki Wilcza 29 marca, 15:00
Czarni Pyskowice 1-2 Odra Miasteczko Śląskie 29 marca, 15:00
Sokół Orzech 2-0 Gwarek Zabrze 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Sokół Orzech 4-2 Orzeł Miedary 5 kwietnia, 16:00
Gwarek Zabrze 0-2 Czarni Pyskowice 6 kwietnia, 12:30
Odra Miasteczko Śląskie 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 5 kwietnia, 16:00
Wilki Wilcza 3-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5 kwietnia, 16:00
Tempo Paniówki 0-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 6 kwietnia, 15:00
KS 94 Rachowice 1-1 Fortuna Gliwice 5 kwietnia, 16:00
Tęcza Wielowieś 2-2 Orzeł Nakło Śląskie 6 kwietnia, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-0 Unia Świerklaniec 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Orzeł Miedary 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 12 kwietnia, 16:00
Unia Świerklaniec 2-2 Tęcza Wielowieś 12 kwietnia, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-1 KS 94 Rachowice 12 kwietnia, 16:00
Fortuna Gliwice 3-0 Tempo Paniówki 12 kwietnia, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-5 Wilki Wilcza 12 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-1 Odra Miasteczko Śląskie 12 kwietnia, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Gwarek Zabrze 12 kwietnia, 16:00
Czarni Pyskowice 1-5 Sokół Orzech 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Czarni Pyskowice 6-0 Orzeł Miedary 19 kwietnia, 13:00
Sokół Orzech 0-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 19 kwietnia, 13:00
Gwarek Zabrze 2-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 19 kwietnia, 11:00
Odra Miasteczko Śląskie 5-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 19 kwietnia, 13:00
Wilki Wilcza 1-1 Fortuna Gliwice 19 kwietnia, 13:00
Tempo Paniówki 3-3 Orzeł Nakło Śląskie 19 kwietnia, 11:00
KS 94 Rachowice 3-0 Unia Świerklaniec 19 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tęcza Wielowieś 3-4 Silesia Miechowice (Bytom) 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Orzeł Miedary 5-2 Tęcza Wielowieś 26 kwietnia, 16:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-0 KS 94 Rachowice 26 kwietnia, 16:00
Unia Świerklaniec 0-2 Tempo Paniówki 26 kwietnia, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-0 Wilki Wilcza 26 kwietnia, 16:00
Fortuna Gliwice 1-1 Odra Miasteczko Śląskie 26 kwietnia, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-5 Gwarek Zabrze 26 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-3 Sokół Orzech 26 kwietnia, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Czarni Pyskowice 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 29 kwietnia

ŁTS Łabędy (Gliwice) 6-2 Orzeł Miedary 29 kwietnia, 17:00
Czarni Pyskowice 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 29 kwietnia, 17:00
Sokół Orzech 0-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 29 kwietnia, 17:00
Gwarek Zabrze 1-4 Fortuna Gliwice 29 kwietnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 3-1 Orzeł Nakło Śląskie 29 kwietnia, 18:00
Wilki Wilcza 5-0 Unia Świerklaniec 29 kwietnia, 17:00
Tempo Paniówki 0-1 Silesia Miechowice (Bytom) 29 kwietnia, 17:00
KS 94 Rachowice 4-2 Tęcza Wielowieś 30 kwietnia, 17:30

Kolejka 24 - 3-4 maja

Orzeł Miedary 3-3 KS 94 Rachowice 3 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-3 Tempo Paniówki 3 maja, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-5 Wilki Wilcza 3 maja, 17:00
Unia Świerklaniec 4-2 Odra Miasteczko Śląskie 3 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 4-1 Gwarek Zabrze 3 maja, 17:00
Fortuna Gliwice 3-0 Sokół Orzech 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Czarni Pyskowice 3 maja, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

ŁKS Łagiewniki (Bytom) 5-1 Orzeł Miedary 10 maja, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 10 maja, 17:00
Czarni Pyskowice 0-3 Fortuna Gliwice 10 maja, 17:00
Sokół Orzech 2-0 Orzeł Nakło Śląskie 10 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 7-2 Unia Świerklaniec 11 maja, 11:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 10 maja, 17:00
Wilki Wilcza 8-0 Tęcza Wielowieś 10 maja, 17:00
Tempo Paniówki 1-0 KS 94 Rachowice 11 maja, 15:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Orzeł Miedary 0-0 Tempo Paniówki 17 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 0-2 Wilki Wilcza 17 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 3-2 Odra Miasteczko Śląskie 18 maja, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-0 Gwarek Zabrze 17 maja, 17:00
Unia Świerklaniec 3-1 Sokół Orzech 17 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-2 Czarni Pyskowice 17 maja, 11:00
Fortuna Gliwice 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 17 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Orzeł Mokre (Mikołów) 4-1 Orzeł Miedary 24 maja, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-2 Fortuna Gliwice 24 maja, 11:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 24 maja, 17:00
Czarni Pyskowice 3-0 Unia Świerklaniec 24 maja, 17:00
Sokół Orzech 1-2 Silesia Miechowice (Bytom) 24 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 4-0 Tęcza Wielowieś 24 maja, 12:00
Odra Miasteczko Śląskie 4-2 KS 94 Rachowice 24 maja, 17:00
Wilki Wilcza 5-0 Tempo Paniówki 24 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Orzeł Miedary 4-1 Wilki Wilcza 31 maja, 17:00
Tempo Paniówki 1-4 Odra Miasteczko Śląskie 1 czerwca, 15:00
KS 94 Rachowice 2-2 Gwarek Zabrze 31 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-2 Sokół Orzech 1 czerwca, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-1 Czarni Pyskowice 31 maja, 17:00
Unia Świerklaniec 0-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 31 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 5-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 31 maja, 17:00
Fortuna Gliwice 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Fortuna Gliwice 2-3 Orzeł Miedary 7 czerwca, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-2 Orzeł Nakło Śląskie 7 czerwca, 17:00
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-3 Unia Świerklaniec 7 czerwca, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 4 czerwca, 17:00
Czarni Pyskowice 5-1 Tęcza Wielowieś 7 czerwca, 17:00
Sokół Orzech 2-1 KS 94 Rachowice 7 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 5-1 Tempo Paniówki 7 czerwca, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-3 Wilki Wilcza 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Orzeł Miedary 1-3 Odra Miasteczko Śląskie 14 czerwca, 17:00
Wilki Wilcza 3-2 Gwarek Zabrze 14 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 2-3 Sokół Orzech 14 czerwca, 17:00
KS 94 Rachowice 2-0 Czarni Pyskowice 14 czerwca, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-7 ŁTS Łabędy (Gliwice) 14 czerwca, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom) 14 czerwca, 17:00
Unia Świerklaniec 2-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 14 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-3 Fortuna Gliwice 14 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (śląska I)
IV liga 2013/2014 (śląska II)

Liga okręgowa 2013/2014 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2013/2014 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice III)

Klasa A 2013/2014 (Bytom)
Klasa A 2013/2014 (Racibórz)
Klasa A 2013/2014 (Rybnik)
Klasa A 2013/2014 (Sosnowiec)
Klasa A 2013/2014 (Zabrze)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas