[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia II Bytom 30 66 20 6 4 121-44 12 3 0 68-12 8 3 4 53-32
2.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 30 60 18 6 6 76-38 11 2 2 42-21 7 4 4 34-17
3.  LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 30 57 17 6 7 79-54 9 2 4 46-33 8 4 3 33-21
4.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 55 16 7 7 81-43 9 3 3 46-21 7 4 4 35-22
5.  Piast Ożarowice 30 48 14 6 10 60-50 10 3 2 39-18 4 3 8 21-32 2 4 1 1 0 2-1
6.  KS Piekary Śląskie 30 48 13 9 8 55-42 6 5 4 24-21 7 4 4 31-21 2 1 0 1 1 1-2
7.  Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 30 46 13 7 10 66-52 4 4 7 25-28 9 3 3 41-24 2 3 1 0 1 4-3
8.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 46 14 4 12 81-55 7 2 6 40-26 7 2 6 41-29 2 3 1 0 1 3-4
9.  Rozbark Bytom 30 43 12 7 11 58-48 6 4 5 30-24 6 3 6 28-24
10.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 42 13 3 14 54-69 8 1 6 28-26 5 2 8 26-43
11.  Olimpia Boruszowice 30 35 8 11 11 52-68 3 7 5 28-34 5 4 6 24-34
12.  Gwarek II Tarnowskie Góry 30 33 9 6 15 47-74 5 2 8 22-36 4 4 7 25-38
13.  Czarni Sucha Góra (Bytom) 30 28 8 4 18 50-95 4 2 9 29-46 4 2 9 21-49
14.  Drama Zbrosławice 30 25 7 4 19 49-85 4 2 9 24-37 3 2 10 25-48
15.  Orzeł Bobrowniki 30 22 7 1 22 41-93 6 1 8 27-41 1 0 14 14-52 2 3 1 0 1 6-2
16.  Tęcza Zendek 30 22 7 1 22 40-100 4 1 10 23-45 3 0 12 17-55 2 3 1 0 1 2-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia II Bytom    1-1 4-2 2-0 9-2 3-1 2-2 1-0 4-1 5-0 6-0 7-1 14-0 2-2 4-0 4-0 
 2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)1-6     4-2 1-1 2-0 4-4 0-2 3-2 1-0 4-1 2-0 2-1 4-0 8-1 3-0 3-1 
 3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)3-6 0-4     3-3 3-2 0-2 4-0 2-4 3-2 3-1 5-2 4-0 2-2 5-3 7-1 2-1 
 4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)6-1 0-1 3-3     1-1 0-3 3-2 1-1 3-1 2-1 3-2 1-2 4-0 3-0 5-1 11-2 
 5 Piast Ożarowice2-0 4-1 0-1 2-1     2-1 3-2 2-2 2-2 2-3 0-0 2-1 4-3 5-0 2-0 7-1 
 6 KS Piekary Śląskie1-3 2-1 2-2 2-0 0-0     1-1 1-4 2-0 5-1 2-2 2-2 1-0 1-2 2-1 0-2 
 7 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)3-3 0-1 0-0 3-2 0-4 1-1     2-3 0-1 3-2 1-1 2-3 3-0 1-2 3-1 3-4 
 8 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)2-4 2-0 0-0 4-4 0-1 0-3 0-2     2-4 8-1 9-1 2-4 3-0 3-1 3-1 2-0 
 9 Rozbark Bytom0-0 1-1 0-1 1-1 3-3 4-2 2-3 1-5     2-3 0-2 4-1 4-1 3-0 2-1 3-0 
 10 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)0-8 1-0 0-1 1-2 3-1 3-2 1-2 3-1 1-0     1-2 2-2 0-2 5-3 6-0 1-0 
 11 Olimpia Boruszowice3-3 2-2 4-2 1-3 0-2 2-2 2-2 3-0 1-1 2-2     3-3 1-2 0-4 1-4 3-2 
 12 Gwarek II Tarnowskie Góry2-1 0-3 2-3 0-3 3-2 0-2 0-4 4-3 1-1 0-4 2-2     1-4 3-1 3-1 1-2 
 13 Czarni Sucha Góra (Bytom)3-7 0-2 0-2 1-6 3-1 1-1 1-4 1-7 0-6 1-3 0-3 3-1     2-2 7-1 6-0 
 14 Drama Zbrosławice0-7 1-1 0-3* 0-3 4-1 1-3 4-5 2-3 0-1 2-2 1-3 0-1 3-1     2-1 4-2 
 15 Orzeł Bobrowniki2-4 1-8 1-4 0-4 1-0 0-1 1-4 0-4 1-4 3-0 2-1 3-2 3-3 4-2     5-0 
 16 Tęcza Zendek4-0* 2-8 1-7 1-2 0-1 0-3 0-6 3-2 3-4 1-2 0-3* 1-1 2-3 3-2 2-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

KS Piekary Śląskie 2-2 Gwarek II Tarnowskie Góry 10 sierpnia, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-4 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 8 sierpnia, 18:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Rozbark Bytom 18 września, 16:45
Tęcza Zendek 2-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 11 sierpnia, 17:00
Piast Ożarowice 2-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Bobrowniki 2-1 Olimpia Boruszowice 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-6 Polonia II Bytom 10 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 4-5 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 11 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Gwarek II Tarnowskie Góry 0-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 14 sierpnia, 17:30
Polonia II Bytom 2-2 Drama Zbrosławice 14 sierpnia, 17:30
Olimpia Boruszowice 2-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 14 sierpnia, 17:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-1 Orzeł Bobrowniki 14 sierpnia, 17:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-1 Piast Ożarowice 14 sierpnia, 17:30
Rozbark Bytom 3-0 Tęcza Zendek 14 sierpnia, 17:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 8-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 14 sierpnia, 17:30
KS Piekary Śląskie 2-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4-0 Gwarek II Tarnowskie Góry 17 sierpnia, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-2 KS Piekary Śląskie 17 sierpnia, 17:00
Tęcza Zendek 3-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 17 sierpnia, 17:00
Piast Ożarowice 2-2 Rozbark Bytom 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Bobrowniki 3-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 17 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 1-3 Olimpia Boruszowice 18 sierpnia, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-3 Polonia II Bytom 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Gwarek II Tarnowskie Góry 2-1 Polonia II Bytom 25 sierpnia, 14:00
Olimpia Boruszowice 2-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 24 sierpnia, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Drama Zbrosławice 24 sierpnia, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 24 sierpnia, 17:00
Rozbark Bytom 2-1 Orzeł Bobrowniki 24 sierpnia, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-1 Piast Ożarowice 24 sierpnia, 17:00
KS Piekary Śląskie 0-2 Tęcza Zendek 24 sierpnia, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Gwarek II Tarnowskie Góry 31 sierpnia, 17:00
Tęcza Zendek 1-7 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 28 sierpnia, 17:00
Piast Ożarowice 2-1 KS Piekary Śląskie 1 września, 17:00
Orzeł Bobrowniki 0-4 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-0 Rozbark Bytom 31 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 3-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 1 września, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 sierpnia, 17:30
Olimpia Boruszowice 3-3 Polonia II Bytom 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Gwarek II Tarnowskie Góry 2-2 Olimpia Boruszowice 8 września, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6-1 Polonia II Bytom 7 września, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 7 września, 17:00
Rozbark Bytom 3-0 Drama Zbrosławice 7 września, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 7 września, 17:00
KS Piekary Śląskie 2-1 Orzeł Bobrowniki 7 września, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-2 Piast Ożarowice 7 września, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Tęcza Zendek 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 11 września

Tęcza Zendek 1-1 Gwarek II Tarnowskie Góry 11 września, 17:00
Piast Ożarowice 2-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 11 września, 17:00
Orzeł Bobrowniki 1-4 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 11 września, 17:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 4-4 KS Piekary Śląskie 11 września, 17:00
Drama Zbrosławice 2-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 11 września, 17:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-1 Rozbark Bytom 11 września, 17:00
Polonia II Bytom 14-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 11 września, 17:00
Olimpia Boruszowice 1-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 11 września, 17:00

Kolejka 8 - 14-15 września

Gwarek II Tarnowskie Góry 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 15 września, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-3 Olimpia Boruszowice 14 września, 16:30
Rozbark Bytom 0-0 Polonia II Bytom 14 września, 14:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 14 września, 16:30
KS Piekary Śląskie 1-2 Drama Zbrosławice 14 września, 16:30
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-4 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 14 września, 16:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 6-0 Orzeł Bobrowniki 14 września, 16:30
Tęcza Zendek 0-1 Piast Ożarowice 14 września, 16:30

Kolejka 9 - 21-22 września

Piast Ożarowice 2-1 Gwarek II Tarnowskie Góry 22 września, 16:00
Orzeł Bobrowniki 5-0 Tęcza Zendek 21 września, 16:30
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 4-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 21 września, 16:30
Drama Zbrosławice 0-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 22 września, 11:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-1 KS Piekary Śląskie 21 września, 16:30
Polonia II Bytom 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 22 września, 11:00
Olimpia Boruszowice 1-1 Rozbark Bytom 22 września, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 20 września, 16:30

Kolejka 10 - 28-29 września

Gwarek II Tarnowskie Góry 1-4 Czarni Sucha Góra (Bytom) 29 września, 14:00
Rozbark Bytom 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 września, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 9-1 Olimpia Boruszowice 28 września, 16:00
KS Piekary Śląskie 1-3 Polonia II Bytom 28 września, 15:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 28 września, 16:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5-3 Drama Zbrosławice 28 września, 16:00
Tęcza Zendek 2-8 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 29 września, 13:00
Piast Ożarowice 2-0 Orzeł Bobrowniki 29 września, 16:00

Kolejka 11 - 5-6 października

Orzeł Bobrowniki 3-2 Gwarek II Tarnowskie Góry 5 października, 15:30
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-0 Piast Ożarowice 5 października, 15:30
Drama Zbrosławice 4-2 Tęcza Zendek 6 października, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5 października, 15:30
Polonia II Bytom 4-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 6 października, 11:00
Olimpia Boruszowice 2-2 KS Piekary Śląskie 5 października, 15:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5 października, 15:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-6 Rozbark Bytom 5 października, 15:30

Kolejka 12 - 12-13 października

Gwarek II Tarnowskie Góry 1-1 Rozbark Bytom 13 października, 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 12 października, 15:00
KS Piekary Śląskie 2-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 12 października, 15:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 5-2 Olimpia Boruszowice 12 października, 15:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-8 Polonia II Bytom 12 października, 15:00
Tęcza Zendek 0-6 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 12 października, 15:00
Piast Ożarowice 5-0 Drama Zbrosławice 13 października, 15:00
Orzeł Bobrowniki 1-8 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 12 października, 15:00

Kolejka 13 - 19-20 października

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-1 Gwarek II Tarnowskie Góry 19 października, 15:00
Drama Zbrosławice 2-1 Orzeł Bobrowniki 20 października, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-4 Piast Ożarowice 19 października, 15:00
Polonia II Bytom 4-0 Tęcza Zendek 20 października, 11:00
Olimpia Boruszowice 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 19 października, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 19 października, 15:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-1 KS Piekary Śląskie 19 października, 15:00
Rozbark Bytom 1-5 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 19 października, 15:00

Kolejka 14 - 26-27 października

Gwarek II Tarnowskie Góry 4-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 27 października, 14:00
KS Piekary Śląskie 2-0 Rozbark Bytom 26 października, 15:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 26 października, 14:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 26 października, 14:30
Tęcza Zendek 0-3 Olimpia Boruszowice 27 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Ożarowice 2-0 Polonia II Bytom 26 października, 11:00
Orzeł Bobrowniki 1-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 26 października, 14:30
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 8-1 Drama Zbrosławice 26 października, 14:30

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Drama Zbrosławice 0-1 Gwarek II Tarnowskie Góry 3 listopada, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3 listopada, 13:00
Polonia II Bytom 4-0 Orzeł Bobrowniki 3 listopada, 11:00
Olimpia Boruszowice 0-2 Piast Ożarowice 3 listopada, 13:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 11-2 Tęcza Zendek 3 listopada, 13:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3 listopada, 13:00
Rozbark Bytom 0-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3 listopada, 11:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-3 KS Piekary Śląskie 2 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Gwarek II Tarnowskie Góry 0-2 KS Piekary Śląskie 10 listopada, 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 0-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 9 listopada, 13:00
Rozbark Bytom 2-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 9 listopada, 13:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 6-0 Tęcza Zendek 9 listopada, 13:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Piast Ożarowice 9 listopada, 13:00
Olimpia Boruszowice 1-4 Orzeł Bobrowniki 9 listopada, 13:00
Polonia II Bytom 1-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 10 listopada, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-2 Drama Zbrosławice 9 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-3 Gwarek II Tarnowskie Góry 22 marca, 14:30
Drama Zbrosławice 0-7 Polonia II Bytom 22 marca, 12:30
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-0 Olimpia Boruszowice 22 marca, 14:30
Orzeł Bobrowniki 0-4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 22 marca, 14:30
Piast Ożarowice 4-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 22 marca, 14:30
Tęcza Zendek 3-4 Rozbark Bytom 23 kwietnia, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 22 marca, 14:30
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-2 KS Piekary Śląskie 22 marca, 14:30

Kolejka 18 - 29-30 marca

Gwarek II Tarnowskie Góry 2-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 30 marca, 14:00
KS Piekary Śląskie 5-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 29 marca, 14:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-0 Tęcza Zendek 29 marca, 14:30
Rozbark Bytom 3-3 Piast Ożarowice 29 marca, 14:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 7-1 Orzeł Bobrowniki 29 marca, 14:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 29 marca, 14:30
Olimpia Boruszowice 0-4 Drama Zbrosławice 29 marca, 14:30
Polonia II Bytom 2-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 30 marca, 11:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Polonia II Bytom 7-1 Gwarek II Tarnowskie Góry 6 kwietnia, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-1 Olimpia Boruszowice 5 kwietnia, 16:00
Drama Zbrosławice 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 kwietnia, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 4-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 5 kwietnia, 16:00
Orzeł Bobrowniki 1-4 Rozbark Bytom 5 kwietnia, 16:00
Piast Ożarowice 2-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5 kwietnia, 16:00
Tęcza Zendek 0-3 KS Piekary Śląskie 5 kwietnia, 16:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Polonia II Bytom 6-0 Olimpia Boruszowice 13 kwietnia, 11:00
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-4 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 13 kwietnia, 11:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-1 Tęcza Zendek 12 kwietnia, 16:00
KS Piekary Śląskie 0-0 Piast Ożarowice 12 kwietnia, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-1 Orzeł Bobrowniki 12 kwietnia, 16:00
Rozbark Bytom 1-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 13 kwietnia, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-2 Drama Zbrosławice 12 kwietnia, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Olimpia Boruszowice 3-3 Gwarek II Tarnowskie Góry 26 kwietnia, 16:30
Polonia II Bytom 2-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 27 kwietnia, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 26 kwietnia, 16:30
Drama Zbrosławice 0-1 Rozbark Bytom 27 kwietnia, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 26 kwietnia, 16:30
Orzeł Bobrowniki 0-1 KS Piekary Śląskie 26 kwietnia, 16:30
Piast Ożarowice 0-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 26 kwietnia, 16:30
Tęcza Zendek 1-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 3-4 maja

Gwarek II Tarnowskie Góry 1-2 Tęcza Zendek 4 maja, 14:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Piast Ożarowice 3 maja, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 7-1 Orzeł Bobrowniki 3 maja, 17:00
KS Piekary Śląskie 2-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-1 Drama Zbrosławice 3 maja, 17:00
Rozbark Bytom 2-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3 maja, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-7 Polonia II Bytom 3 maja, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-2 Olimpia Boruszowice 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Gwarek II Tarnowskie Góry 10 maja, 17:00
Olimpia Boruszowice 1-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 10 maja, 17:00
Polonia II Bytom 4-1 Rozbark Bytom 11 maja, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 10 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 1-3 KS Piekary Śląskie 11 maja, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 4-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 10 maja, 17:00
Orzeł Bobrowniki 3-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 10 maja, 17:00
Piast Ożarowice 7-1 Tęcza Zendek 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Gwarek II Tarnowskie Góry 3-2 Piast Ożarowice 18 maja, 14:00
Tęcza Zendek 2-1 Orzeł Bobrowniki 17 maja, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 17 maja, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 5-3 Drama Zbrosławice 17 maja, 17:00
KS Piekary Śląskie 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 18 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-4 Polonia II Bytom 17 maja, 17:00
Rozbark Bytom 0-2 Olimpia Boruszowice 18 maja, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-6 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 24-25 maja

Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-1 Gwarek II Tarnowskie Góry 24 maja, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-1 Rozbark Bytom 24 maja, 17:00
Olimpia Boruszowice 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 24 maja, 17:00
Polonia II Bytom 3-1 KS Piekary Śląskie 25 maja, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 24 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 25 maja, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-1 Tęcza Zendek 24 maja, 17:00
Orzeł Bobrowniki 1-0 Piast Ożarowice 24 maja, 17:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Gwarek II Tarnowskie Góry 3-1 Orzeł Bobrowniki 1 czerwca, 14:00
Piast Ożarowice 4-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1 czerwca, 11:00
Tęcza Zendek 3-2 Drama Zbrosławice 31 maja, 17:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 31 maja, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-6 Polonia II Bytom 1 czerwca, 17:00
KS Piekary Śląskie 2-2 Olimpia Boruszowice 31 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 31 maja, 17:00
Rozbark Bytom 4-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Rozbark Bytom 4-1 Gwarek II Tarnowskie Góry 7 czerwca, 17:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-7 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 7 czerwca, 17:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 KS Piekary Śląskie 7 czerwca, 17:30
Olimpia Boruszowice 4-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 7 czerwca, 17:30
Polonia II Bytom 5-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 8 czerwca, 11:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-4 Tęcza Zendek 7 czerwca, 17:30
Drama Zbrosławice 4-1 Piast Ożarowice 8 czerwca, 11:00
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-0 Orzeł Bobrowniki 7 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

Gwarek II Tarnowskie Góry 0-3 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 15 czerwca, 11:00
Orzeł Bobrowniki 4-2 Drama Zbrosławice 14 czerwca, 17:30
Piast Ożarowice 3-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 15 czerwca, 17:30
Tęcza Zendek 4-0 Polonia II Bytom 15 czerwca, 17:30
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 4-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Olimpia Boruszowice 14 czerwca, 17:30
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 14 czerwca, 17:30
KS Piekary Śląskie 1-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 14 czerwca, 17:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-4 Rozbark Bytom 14 czerwca, 17:30

Kolejka 29 - 18 czerwca

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-4 Gwarek II Tarnowskie Góry 18 czerwca, 17:30
Rozbark Bytom 4-2 KS Piekary Śląskie 18 czerwca, 17:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 18 czerwca, 17:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 18 czerwca, 17:30
Olimpia Boruszowice 3-2 Tęcza Zendek 18 czerwca, 17:30
Polonia II Bytom 9-2 Piast Ożarowice 18 czerwca, 17:30
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-1 Orzeł Bobrowniki 18 czerwca, 17:30
Drama Zbrosławice 1-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 18 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 21 czerwca

Gwarek II Tarnowskie Góry 3-1 Drama Zbrosławice 21 czerwca, 17:30
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 21 czerwca, 17:30
Orzeł Bobrowniki 2-4 Polonia II Bytom 21 czerwca, 17:30
Piast Ożarowice 0-0 Olimpia Boruszowice 21 czerwca, 17:30
Tęcza Zendek 1-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 21 czerwca, 17:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 21 czerwca, 17:30
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-2 Rozbark Bytom 21 czerwca, 17:30
KS Piekary Śląskie 1-4 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 21 czerwca, 17:30

Baraże o ustalenie kolejności w klasie B (Bytom)

Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice III)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice IV)

Klasa A 2013/2014 (Katowice)
Klasa A 2013/2014 (Racibórz)
Klasa A 2013/2014 (Rybnik)
Klasa A 2013/2014 (Sosnowiec)
Klasa A 2013/2014 (Tychy)
Klasa A 2013/2014 (Zabrze)

Klasa B 2013/2014 (Bytom I)
Klasa B 2013/2014 (Bytom II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas