[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Bytom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rodło Górniki (Bytom) 21 41 12 5 4 52-24 7 3 1 26-11 5 2 3 26-13
2.  Tempo Stolarzowice (Bytom) 21 39 12 3 6 38-24 8 1 2 22-10 4 2 4 16-14
3.  Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 21 38 12 2 7 30-23 9 1 1 19-5 3 1 6 11-18
4.  Naprzód Wieszowa 21 30 9 3 9 34-37 7 1 3 25-21 2 2 6 9-16 3 4 1 1 1 6-4
5.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 21 30 8 6 7 38-41 5 4 1 22-16 3 2 6 16-25 3 4 1 1 1 4-6
6.  Nitron Krupski Młyn 21 21 5 6 10 22-29 5 2 3 13-10 0 4 7 9-19
7.  Orzeł Koty 21 19 5 4 12 31-47 4 3 3 19-19 1 1 9 12-28
8.  Iskra Połomia 21 17 4 5 12 28-48 3 2 5 14-21 1 3 7 14-27

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Rodło Górniki (Bytom)    0-0 
3-2 
2-1 
4-0 
4-0 3-0* 
1-3 
0-0 
4-3 
4-1 1-1 
 2 Tempo Stolarzowice (Bytom)0-1     3-0* 
3-0 
1-0 
3-1 
2-1 
1-3 
1-0 3-2 3-0 
2-2 
 3 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry)0-2 1-0     2-0 
1-0 
3-1 
5-1 
1-0 
2-0 
2-1 
2-0 
0-0 
 4 Naprzód Wieszowa2-1 
1-9 
1-2 0-3*     4-0 1-1 
1-0 
4-2 
3-1 
3-1 
5-1 
 5 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)1-1 3-2 2-1 2-2 
2-0 
    1-1 
3-3 
5-1 1-4 
2-1 
 6 Nitron Krupski Młyn1-1 0-2 
0-1 
0-2 0-0 2-1     1-0 
2-1 
2-0 
5-2 
 7 Orzeł Koty2-4 
1-0 
2-2 
4-1 
0-1 1-4 1-1 
3-3 
2-1     3-2 
 8 Iskra Połomia1-6 
4-1 
0-4 2-2 
2-1 
0-2 0-2 3-0 2-2 
0-1 
    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Nitron Krupski Młyn 0-2 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Koty 1-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 24 sierpnia, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-1 Iskra Połomia 25 sierpnia, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-0 Naprzód Wieszowa 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Naprzód Wieszowa 31 sierpnia, 17:00
Iskra Połomia 0-4 Tempo Stolarzowice (Bytom) 1 września, 13:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Rodło Górniki (Bytom) 1 września, 17:00
Nitron Krupski Młyn 1-0 Orzeł Koty 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Orzeł Koty 0-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 25 września, 16:30
Rodło Górniki (Bytom) 0-0 Nitron Krupski Młyn 8 września, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 7 września, 17:00
Naprzód Wieszowa 3-1 Iskra Połomia 7 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-0 Iskra Połomia 14 września, 16:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Naprzód Wieszowa 15 września, 16:30
Nitron Krupski Młyn 0-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 14 września, 16:30
Orzeł Koty 2-4 Rodło Górniki (Bytom) 14 września, 16:30

Kolejka 5 - 21-22 września

Rodło Górniki (Bytom) 2-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 22 września, 16:30
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-2 Orzeł Koty 21 września, 16:30
Naprzód Wieszowa 1-1 Nitron Krupski Młyn 22 września, 16:00
Iskra Połomia 0-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 22 września, 11:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 września, 16:00
Nitron Krupski Młyn 2-0 Iskra Połomia 28 września, 16:00
Orzeł Koty 1-4 Naprzód Wieszowa 28 września, 16:00
Rodło Górniki (Bytom) 0-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-0 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5 października, 15:30
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Naprzód Wieszowa 2-1 Rodło Górniki (Bytom) 6 października, 15:00
Iskra Połomia 2-2 Orzeł Koty 6 października, 11:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Nitron Krupski Młyn 6 października, 15:30

Kolejka 8 - 12-13 października

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Nitron Krupski Młyn 12 października, 15:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-1 Orzeł Koty 13 października, 15:00
Iskra Połomia 1-6 Rodło Górniki (Bytom) 13 października, 11:00
Naprzód Wieszowa 1-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Naprzód Wieszowa 0-3 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 20 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-0 Iskra Połomia 19 października, 15:00
Rodło Górniki (Bytom) 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Koty 2-1 Nitron Krupski Młyn 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Orzeł Koty 26 października, 14:30
Nitron Krupski Młyn 1-1 Rodło Górniki (Bytom) 26 października, 14:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 27 października, 14:30
Iskra Połomia 0-2 Naprzód Wieszowa 27 października, 11:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Iskra Połomia 2-2 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3 listopada, 11:00
Naprzód Wieszowa 4-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3 listopada, 13:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-0 Nitron Krupski Młyn 3 listopada, 13:00
Rodło Górniki (Bytom) 4-1 Orzeł Koty 3 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 29-30 marca

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Rodło Górniki (Bytom) 29 marca, 14:30
Orzeł Koty 2-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 29 marca, 14:30
Nitron Krupski Młyn 0-0 Naprzód Wieszowa 29 marca, 14:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 Iskra Połomia 30 marca, 14:30

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 6 kwietnia, 16:00
Iskra Połomia 3-0 Nitron Krupski Młyn 6 kwietnia, 11:00
Naprzód Wieszowa 4-2 Orzeł Koty 5 kwietnia, 16:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-1 Rodło Górniki (Bytom) 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Tempo Stolarzowice (Bytom) 12 kwietnia, 15:30
Rodło Górniki (Bytom) 4-0 Naprzód Wieszowa 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Koty 3-2 Iskra Połomia 12 kwietnia, 15:30
Nitron Krupski Młyn 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 12 kwietnia, 15:30

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 26 kwietnia, 16:30
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Orzeł Koty 26 kwietnia, 16:30
Naprzód Wieszowa 5-1 Iskra Połomia 26 kwietnia, 16:30
Rodło Górniki (Bytom) 4-3 Nitron Krupski Młyn 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 3-4 maja

Orzeł Koty 1-0 Rodło Górniki (Bytom) 3 maja, 17:00
Nitron Krupski Młyn 0-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 3 maja, 17:00
Iskra Połomia 2-1 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 4 maja, 11:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 Naprzód Wieszowa 4 maja, 17:30

Kolejka 17 - 10-11 maja

Naprzód Wieszowa 3-1 Orzeł Koty 10 maja, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-2 Iskra Połomia 10 maja, 17:00
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Nitron Krupski Młyn 10 maja, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 10 maja, 17:00

Kolejka 18 - 17-18 maja

Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 17 maja, 17:00
Orzeł Koty 4-1 Tempo Stolarzowice (Bytom) 17 maja, 17:00
Naprzód Wieszowa 1-0 Nitron Krupski Młyn 17 maja, 17:00
Iskra Połomia 4-1 Rodło Górniki (Bytom) 18 maja, 11:00

Kolejka 19 - 24-25 maja

Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-1 Naprzód Wieszowa 24 maja, 17:00
Nitron Krupski Młyn 2-1 Orzeł Koty 24 maja, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 4-0 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 25 maja, 17:00
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Iskra Połomia 25 maja, 17:00

Kolejka 20 - 31 maja

Naprzód Wieszowa 1-9 Rodło Górniki (Bytom) 31 maja, 17:00
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-0 Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 31 maja, 17:00
Nitron Krupski Młyn 5-2 Iskra Połomia 31 maja, 17:00
Orzeł Koty 3-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 31 maja, 17:00

Kolejka 21 - 7 czerwca

Rodło Górniki (Bytom) 3-2 Tempo Stolarzowice (Bytom) 7 czerwca, 17:30
Unia Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Naprzód Wieszowa 7 czerwca, 17:30
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-3 Nitron Krupski Młyn 7 czerwca, 17:30
Iskra Połomia 0-1 Orzeł Koty 7 czerwca, 17:30

Baraże o ustalenie kolejności w klasie B (Bytom)

Klasa A 2013/2014 (Bytom)

Klasa B 2013/2014 (Bytom I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas