[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Bytom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadzieja Bytom 21 49 16 1 4 76-30 11 0 0 48-11 5 1 4 28-19
2.  Przyszłość Nowe Chechło 21 40 12 4 5 58-28 8 2 1 36-12 4 2 4 22-16
3.  KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 21 39 11 6 4 56-22 7 2 2 28-10 4 4 2 28-12
4.  Silesia II Miechowice (Bytom) 21 35 10 5 6 57-40 6 4 1 30-13 4 1 5 27-27
5.  KS II Piekary Śląskie 21 27 9 0 12 45-44 5 0 5 28-16 4 0 7 17-28 3 6 2 0 1 4-3
6.  Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 21 27 8 3 10 38-32 4 1 5 20-14 4 2 5 18-18 3 3 1 0 2 3-4
7.  Tęcza II Zendek 21 7 2 1 18 22-128 2 1 7 13-60 0 0 11 9-68
8.  Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 21 17 5 2 14 24-52 4 1 5 15-22 1 1 9 9-30
Górnik II Bobrowniki Śląskie wycofał się z rozgrywek po 17. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Nadzieja Bytom    3-1 1-0 
1-0 
5-2 
6-3 
6-0 
3-0 
4-2 8-0 8-3 
3-0* 
 2 Przyszłość Nowe Chechło2-2 
4-1 
    1-1 6-2 5-1 
6-0 
2-0 
0-4 
3-0* 
3-0 
4-1 
 3 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)1-2 6-0 
0-0 
    1-1 1-0 
3-1 
0-1 3-0* 
8-4 
2-1 
3-0* 
 4 Silesia II Miechowice (Bytom)4-1 1-1 
0-1 
2-2 
3-3 
    4-2 4-1 
1-1 
7-0 2-1 
2-0 
 5 KS II Piekary Śląskie0-2 0-3 1-3 3-1 
3-1 
    1-2 
2-1 
5-1 
12-0 
1-2 
 6 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)0-4 
1-0 
2-1 0-1 
1-3 
0-2 0-1     6-1 
9-0 
1-1 
 7 Tęcza II Zendek2-7 
1-7 
1-10 0-13 2-5 
1-9 
0-7 2-2     1-0 
3-0* 
 8 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)4-2 2-1 
1-4 
2-2 0-1 0-2 
0-3* 
2-1 
0-3* 
4-3     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Tęcza II Zendek 2-5 Silesia II Miechowice (Bytom) 25 sierpnia, 17:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 24 sierpnia, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 24 sierpnia, 17:00
KS II Piekary Śląskie 0-2 Nadzieja Bytom 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

KS II Piekary Śląskie 5-1 Tęcza II Zendek 29 sierpnia, 17:30
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-2 Nadzieja Bytom 1 września, 17:00
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Przyszłość Nowe Chechło 1 września, 17:00
Silesia II Miechowice (Bytom) 4-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1 września, 11:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Tęcza II Zendek 2-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 7 września, 15:00
Przyszłość Nowe Chechło 6-2 Silesia II Miechowice (Bytom) 7 września, 17:00
Nadzieja Bytom 8-3 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 7 września, 17:00
KS II Piekary Śląskie 1-3 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 8 września, 11:00

Kolejka 4 - 14-15 września

KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3-0 Tęcza II Zendek 14 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-2 KS II Piekary Śląskie 15 września, 16:30
Silesia II Miechowice (Bytom) 4-1 Nadzieja Bytom 15 września, 11:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Przyszłość Nowe Chechło 14 września, 16:30

Kolejka 5 - 21-22 września

Tęcza II Zendek 1-10 Przyszłość Nowe Chechło 22 września, 16:30
Nadzieja Bytom 4-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 21 września, 16:30
KS II Piekary Śląskie 3-1 Silesia II Miechowice (Bytom) 22 września, 16:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-1 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 21 września, 16:30

Kolejka 6 - 28-29 września

Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-3 Tęcza II Zendek 29 września, 16:00
Silesia II Miechowice (Bytom) 2-2 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 29 września, 15:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 KS II Piekary Śląskie 28 września, 16:00
Przyszłość Nowe Chechło 2-2 Nadzieja Bytom 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Tęcza II Zendek 2-7 Nadzieja Bytom 6 października, 15:30
Przyszłość Nowe Chechło 5-1 KS II Piekary Śląskie 5 października, 15:30
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 5 października, 15:30
Silesia II Miechowice (Bytom) 2-1 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 października, 11:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Nadzieja Bytom 6-0 KS II Piekary Śląskie 13 października, 15:00
Silesia II Miechowice (Bytom) 7-0 Tęcza II Zendek 13 października, 11:00
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 13 października, 15:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 6-0 Przyszłość Nowe Chechło 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Tęcza II Zendek 0-7 KS II Piekary Śląskie 20 października, 15:00
Nadzieja Bytom 1-0 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 19 października, 15:00
Przyszłość Nowe Chechło 4-1 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 19 października, 15:00
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Silesia II Miechowice (Bytom) 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 6-1 Tęcza II Zendek 26 października, 14:30
Silesia II Miechowice (Bytom) 1-1 Przyszłość Nowe Chechło 27 października, 13:15
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-2 Nadzieja Bytom 27 października, 14:30
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-0 KS II Piekary Śląskie 27 października, 14:30

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Tęcza II Zendek 0-13 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3 listopada, 11:00
KS II Piekary Śląskie 1-2 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2 listopada, 11:00
Nadzieja Bytom 5-2 Silesia II Miechowice (Bytom) 3 listopada, 13:00
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 29-30 marca

Przyszłość Nowe Chechło 3-0 Tęcza II Zendek 29 marca, 14:30
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-4 Nadzieja Bytom 29 marca, 14:30
Silesia II Miechowice (Bytom) 4-2 KS II Piekary Śląskie 30 marca, 11:00
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 30 marca, 14:30

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Tęcza II Zendek 1-0 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 kwietnia, 16:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-1 Silesia II Miechowice (Bytom) 5 kwietnia, 15:00
KS II Piekary Śląskie 1-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 6 kwietnia, 16:00
Nadzieja Bytom 3-1 Przyszłość Nowe Chechło 5 kwietnia, 15:30

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

KS II Piekary Śląskie 0-3 Przyszłość Nowe Chechło 13 kwietnia, 15:30
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 13 kwietnia, 15:30
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Silesia II Miechowice (Bytom) 13 kwietnia, 15:30
Nadzieja Bytom 8-0 Tęcza II Zendek 13 kwietnia, 16:30

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Nadzieja Bytom 3-0 KS II Piekary Śląskie 26 kwietnia, 15:30
Przyszłość Nowe Chechło 0-4 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 26 kwietnia, 16:30
Silesia II Miechowice (Bytom) 2-0 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 27 kwietnia, 11:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 8-4 Tęcza II Zendek 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 3-4 maja

Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-3 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3 maja, 17:00
Tęcza II Zendek 1-7 Nadzieja Bytom 4 maja, 14:00
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 Przyszłość Nowe Chechło 4 maja, 17:00
KS II Piekary Śląskie 3-1 Silesia II Miechowice (Bytom) 4 maja, 17:00

Kolejka 17 - 10-11 maja

Nadzieja Bytom 3-0 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 10 maja, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
Przyszłość Nowe Chechło 3-0 Tęcza II Zendek 10 maja, 15:00
Silesia II Miechowice (Bytom) 1-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 11 maja, 11:00
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3-1 KS II Piekary Śląskie 11 maja, 17:00

Kolejka 18 - 17-18 maja

Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Nadzieja Bytom 17 maja, 17:00
Przyszłość Nowe Chechło 6-0 KS II Piekary Śląskie 17 maja, 15:30
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 3-0 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
(wo)
Tęcza II Zendek 1-9 Silesia II Miechowice (Bytom) 28 maja, 18:00

Kolejka 19 - 24-25 maja

Nadzieja Bytom 1-0 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 24 maja, 15:30
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
(wo)
Silesia II Miechowice (Bytom) 0-1 Przyszłość Nowe Chechło 25 maja, 11:00
KS II Piekary Śląskie 12-0 Tęcza II Zendek 25 maja, 17:00

Kolejka 20 - 1 czerwca

Przyszłość Nowe Chechło 4-1 Nadzieja Bytom 31 maja, 17:00
Silesia II Miechowice (Bytom) 3-3 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1 czerwca, 14:00
KS II Piekary Śląskie 2-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1 czerwca, 17:00
Tęcza II Zendek 3-0 Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
(wo)

Kolejka 21 - 7 czerwca

Nadzieja Bytom 6-3 Silesia II Miechowice (Bytom) 7 czerwca, 15:30
KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-0 Przyszłość Nowe Chechło 7 czerwca, 17:30
Górnik II Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-3 KS II Piekary Śląskie
(wo)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 9-0 Tęcza II Zendek 7 czerwca, 17:30

Baraże o ustalenie kolejności w klasie B (Bytom)

Klasa A 2013/2014 (Bytom)

Klasa B 2013/2014 (Bytom II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas