[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Katowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MK Górnik Katowice 22 57 19 0 3 59-16 8 0 3 28-11 11 0 0 31-5
2.  Sparta Katowice 22 51 17 0 5 58-16 8 0 3 38-10 9 0 2 20-6
3.  Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 22 47 15 2 5 56-24 7 0 4 25-9 8 2 1 31-15
4.  Kolejarz 24 Katowice 22 45 14 3 5 49-22 8 2 1 26-7 6 1 4 23-15
5.  1.FC Katowice (2) 22 28 7 7 8 39-33 6 2 3 20-14 1 5 5 19-19 2 4 1 1 0 3-1
6.  Górnik II Wesoła (Mysłowice) 22 28 9 1 12 23-38 6 1 4 17-15 3 0 8 6-23 2 1 0 1 1 1-3
7.  AKS II Mikołów 22 27 8 3 11 43-48 7 0 4 28-18 1 3 7 15-30 2 3 1 0 1 5-2
8.  Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 22 27 8 3 11 30-52 4 2 5 15-25 4 1 6 15-27 2 3 1 0 1 2-5
9.  Urania II Ruda Śląska 22 24 7 3 12 48-54 6 1 4 35-20 1 2 8 13-34
10.  Hetman 22 Katowice 22 16 4 4 14 28-67 3 3 5 21-23 1 1 9 7-44
11.  Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 22 15 4 3 15 20-40 3 2 6 15-19 1 1 9 5-21
12.  Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 22 14 3 5 14 19-62 2 4 5 13-20 1 1 9 6-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 MK Górnik Katowice    3-1 1-2 1-0 3-2 0-1 3-2 3-0 2-0 9-1 3-0 0-2 
 2 Sparta Katowice0-1     1-4 0-3 2-1 4-0 6-0 4-1 8-0* 3-0* 3-0 7-0 
 3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)0-1 0-2     2-0 3-0 1-0 1-2 0-1 3-2 8-0 3-0 4-1 
 4 Kolejarz 24 Katowice1-2 1-0 3-0     0-0 2-0 3-0 5-2 2-2 3-0 2-1 4-0 
 5 1.FC Katowice (2)1-2 0-1 1-5 2-1     2-0 1-1 2-2 4-2 3-0 1-0 3-0 
 6 Górnik II Wesoła (Mysłowice)0-2 0-1 0-3 2-4 1-1     1-0 3-2 2-1 4-1 2-0 2-0 
 7 AKS II Mikołów0-5 0-1 2-3 3-2 1-0 2-3     5-0 6-2 3-2 2-0 4-0 
 8 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)1-4 0-1 1-5 2-2 0-8 3-0* 2-0     1-2 1-1 3-2 1-0 
 9 Urania II Ruda Śląska2-3 0-4 2-2 0-2 4-2 5-0 4-3 2-3     6-1 1-0 9-0 
 10 Hetman 22 Katowice0-2 0-3 3-3 1-4 2-2 0-1 3-3 2-0 3-2     0-1 7-2 
 11 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)0-4 1-4 0-1 1-2 2-2 2-0 5-3 0-1 3-0* 0-1     1-1 
 12 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie0-5 1-2 1-3 1-3 1-1 2-1 1-1 1-3 0-0 4-0 1-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 0-1 Hetman 22 Katowice 1 września, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-1 MK Górnik Katowice 31 sierpnia, 11:00
Kolejarz 24 Katowice 2-2 Urania II Ruda Śląska 31 sierpnia, 13:30
1.FC Katowice (2) 0-1 Sparta Katowice 31 sierpnia, 16:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 1-0 AKS II Mikołów 1 września, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-3 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1 września, 11:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Hetman 22 Katowice 2-0 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 7 września, 17:00
AKS II Mikołów 4-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 8 września, 11:00
Sparta Katowice 4-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 7 września, 11:00
Urania II Ruda Śląska 4-2 1.FC Katowice (2) 8 września, 11:00
MK Górnik Katowice 1-0 Kolejarz 24 Katowice 8 września, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 0-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 7 września, 11:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 8-0 Hetman 22 Katowice 14 września, 11:00
Kolejarz 24 Katowice 2-1 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 15 września, 11:30
1.FC Katowice (2) 1-2 MK Górnik Katowice 14 września, 16:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 2-1 Urania II Ruda Śląska 15 września, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-2 Sparta Katowice 15 września, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 2-0 AKS II Mikołów 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Hetman 22 Katowice 3-3 AKS II Mikołów 21 września, 17:00
Sparta Katowice 4-1 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 21 września, 15:00
Urania II Ruda Śląska 9-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 22 września, 11:00
MK Górnik Katowice 0-1 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 21 września, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2-2 1.FC Katowice (2) 22 września, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-0 Kolejarz 24 Katowice 21 września, 15:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Kolejarz 24 Katowice 3-0 Hetman 22 Katowice 28 września, 13:30
1.FC Katowice (2) 1-5 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 28 września, 16:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 2-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 29 września, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 0-5 MK Górnik Katowice 29 września, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-2 Urania II Ruda Śląska 28 września, 15:00
AKS II Mikołów 0-1 Sparta Katowice 29 września, 11:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Hetman 22 Katowice 0-3 Sparta Katowice 5 października, 16:00
Urania II Ruda Śląska 4-3 AKS II Mikołów 6 października, 11:00
MK Górnik Katowice 3-0 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 5 października, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 1-1 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 6 października, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 5 października, 15:00
Kolejarz 24 Katowice 0-0 1.FC Katowice (2) 5 października, 13:30

Kolejka 7 - 12-13 października

1.FC Katowice (2) 3-0 Hetman 22 Katowice 12 października, 16:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 2-4 Kolejarz 24 Katowice 13 października, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 13 października, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3-2 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 12 października, 15:00
AKS II Mikołów 0-5 MK Górnik Katowice 13 października, 11:00
Sparta Katowice 8-0 Urania II Ruda Śląska 12 października, 16:00
(wo)
na boisku 8-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 8 - 19-20 października

Hetman 22 Katowice 3-2 Urania II Ruda Śląska 19 października, 15:00
MK Górnik Katowice 3-1 Sparta Katowice 19 października, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 5-3 AKS II Mikołów 20 października, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-1 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 19 października, 15:00
Kolejarz 24 Katowice 4-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 19 października, 13:30
1.FC Katowice (2) 2-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 19 października, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 4-1 Hetman 22 Katowice 27 października, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-1 1.FC Katowice (2) 27 października, 11:30
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 2-2 Kolejarz 24 Katowice 26 października, 15:00
AKS II Mikołów 2-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 27 października, 11:00
Sparta Katowice 3-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 26 października, 15:00
Urania II Ruda Śląska 2-3 MK Górnik Katowice 27 października, 13:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Hetman 22 Katowice 0-2 MK Górnik Katowice 2 listopada, 14:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 3-0 Urania II Ruda Śląska 23 października, 15:30
(wo)
na boisku 3-4 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-2 Sparta Katowice 2 listopada, 14:00
Kolejarz 24 Katowice 3-0 AKS II Mikołów 2 listopada, 13:30
1.FC Katowice (2) 2-2 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3 listopada, 14:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 2-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 3 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 4-0 Hetman 22 Katowice 10 listopada, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 9 listopada, 14:00
(wo)
przerwany w 20. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
AKS II Mikołów 1-0 1.FC Katowice (2) 10 listopada, 11:00
Sparta Katowice 0-3 Kolejarz 24 Katowice 9 listopada, 13:00
Urania II Ruda Śląska 2-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 10 listopada, 13:00
MK Górnik Katowice 3-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 9 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 marca

Hetman 22 Katowice 0-1 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 29 marca, 16:00
MK Górnik Katowice 1-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 29 marca, 11:00
Urania II Ruda Śląska 0-2 Kolejarz 24 Katowice 30 marca, 11:00
Sparta Katowice 2-1 1.FC Katowice (2) 29 marca, 13:30
AKS II Mikołów 2-3 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 30 marca, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 29 marca, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-1 Hetman 22 Katowice 5 kwietnia, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-1 AKS II Mikołów 6 kwietnia, 11:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 0-1 Sparta Katowice 6 kwietnia, 11:00
1.FC Katowice (2) 4-2 Urania II Ruda Śląska 5 kwietnia, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 1-2 MK Górnik Katowice 5 kwietnia, 14:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 5 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Hetman 22 Katowice 3-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 12 kwietnia, 17:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Kolejarz 24 Katowice 13 kwietnia, 11:00
MK Górnik Katowice 3-2 1.FC Katowice (2) 12 kwietnia, 11:00
Urania II Ruda Śląska 5-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 13 kwietnia, 11:00
na stadionie Pogoni Nowy Bytom
Sparta Katowice 7-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 12 kwietnia, 15:30
AKS II Mikołów 5-0 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

AKS II Mikołów 3-2 Hetman 22 Katowice 27 kwietnia, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 0-1 Sparta Katowice 26 kwietnia, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 0-0 Urania II Ruda Śląska 27 kwietnia, 16:30
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 0-2 MK Górnik Katowice 27 kwietnia, 11:00
1.FC Katowice (2) 1-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 26 kwietnia, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 3-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 3-4 maja

Hetman 22 Katowice 1-4 Kolejarz 24 Katowice 1 maja, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-0 1.FC Katowice (2) 3 maja, 12:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 4 maja, 11:00
MK Górnik Katowice 0-2 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 3 maja, 11:00
Urania II Ruda Śląska 2-3 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 4 maja, 11:00
na stadionie Pogoni Nowy Bytom; Urania II gospodarzem
Sparta Katowice 6-0 AKS II Mikołów 3 maja, 13:30

Kolejka 17 - 10-11 maja

Sparta Katowice 3-0 Hetman 22 Katowice 10 maja, 13:30
(wo)
przerwany w 40. minucie przy stanie 0-0 - goście opuścili plac gry
AKS II Mikołów 6-2 Urania II Ruda Śląska 11 maja, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-4 MK Górnik Katowice 10 maja, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-1 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 11 maja, 11:30
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 0-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 11 maja, 11:00
1.FC Katowice (2) 2-1 Kolejarz 24 Katowice 10 maja, 17:00

Kolejka 18 - 17-18 maja

Hetman 22 Katowice 2-2 1.FC Katowice (2) 17 maja, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 2-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 17 maja, 14:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 4-1 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 17 maja, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 0-1 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MK Górnik Katowice 3-2 AKS II Mikołów 17 maja, 11:00
Urania II Ruda Śląska 0-4 Sparta Katowice 18 maja, 11:00

Kolejka 19 - 24-25 maja

Urania II Ruda Śląska 6-1 Hetman 22 Katowice 25 maja, 11:00
na stadionie Pogoni Nowy Bytom
Sparta Katowice 0-1 MK Górnik Katowice 24 maja, 13:30
AKS II Mikołów 2-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 25 maja, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-5 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 24 maja, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-3 Kolejarz 24 Katowice 25 maja, 11:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 1-1 1.FC Katowice (2) 25 maja, 11:00

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Hetman 22 Katowice 0-1 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 31 maja, 17:00
1.FC Katowice (2) 3-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 31 maja, 17:00
Kolejarz 24 Katowice 5-2 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 31 maja, 14:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-2 AKS II Mikołów 31 maja, 12:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 1-4 Sparta Katowice 1 czerwca, 11:00
MK Górnik Katowice 2-0 Urania II Ruda Śląska 31 maja, 11:00

Kolejka 21 - 8 czerwca

MK Górnik Katowice 9-1 Hetman 22 Katowice 8 czerwca, 11:00
Urania II Ruda Śląska 1-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 8 czerwca, 11:00
Sparta Katowice 1-4 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 8 czerwca, 11:00
AKS II Mikołów 3-2 Kolejarz 24 Katowice 8 czerwca, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 0-8 1.FC Katowice (2) 7 czerwca, 15:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 2-1 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 8 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 15 czerwca

Hetman 22 Katowice 7-2 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 15 czerwca, 11:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 3-2 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 15 czerwca, 11:00
1.FC Katowice (2) 1-1 AKS II Mikołów 15 czerwca, 11:00
Kolejarz 24 Katowice 1-0 Sparta Katowice 15 czerwca, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-2 Urania II Ruda Śląska 14 czerwca, 12:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 0-4 MK Górnik Katowice 15 czerwca, 11:00

Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice I)

Klasa A 2013/2014 (Bytom)
Klasa A 2013/2014 (Racibórz)
Klasa A 2013/2014 (Rybnik)
Klasa A 2013/2014 (Sosnowiec)
Klasa A 2013/2014 (Tychy)

Klasa B 2013/2014 (Katowice)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas