[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Katowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Bełk 30 75 24 3 3 112-25 13 2 0 60-12 11 1 3 52-13
2.  MKS Lędziny 30 69 21 6 3 98-22 12 1 2 53-12 9 5 1 45-10
3.  Energetyk ROW II Rybnik 30 66 19 9 2 87-34 9 5 1 39-13 10 4 1 48-21
4.  GKS II Tychy 30 52 16 4 10 62-47 8 1 6 31-24 8 3 4 31-23
5.  Rymer Rybnik 30 46 13 7 10 61-58 9 4 2 38-24 4 3 8 23-34
6.  Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 30 43 11 10 9 66-38 7 3 5 44-20 4 7 4 22-18
7.  Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 42 12 6 12 40-58 6 4 5 23-26 6 2 7 17-32 2 6 2 0 0 2-0
8.  Urania Ruda Śląska 30 42 11 9 10 69-56 8 4 3 43-22 3 5 7 26-34 2 0 0 0 2 0-2
9.  Dąb Gaszowice 30 41 12 5 13 54-61 7 3 5 29-24 5 2 8 25-37
10.  Jedność Jejkowice 30 38 11 5 14 70-74 8 1 6 37-25 3 4 8 33-49
11.  Unia Bieruń Stary (Bieruń) 30 31 9 4 17 43-84 4 3 8 23-39 5 1 9 20-45
12.  Sokół Orzesze 30 30 8 6 16 54-71 6 2 7 30-26 2 4 9 24-45
13.  Sokół Wola 30 28 7 7 16 38-74 4 4 7 24-39 3 3 9 14-35
14.  Strażak Mikołów 30 27 7 6 17 37-71 6 2 7 25-35 1 4 10 12-36
15.  LKS Studzionka 30 23 6 5 19 44-95 4 5 6 30-43 2 0 13 14-52
16.  Naprzód Rydułtowy 30 19 5 4 21 25-92 4 4 7 13-34 1 0 14 12-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Bełk    2-2 0-0 2-0 5-1 2-1 5-0 5-0 7-1 8-2 4-1 2-0 3-1 3-0 7-0 5-3 
 2 MKS Lędziny1-0     3-4 5-0 1-0 0-2 2-0 1-1 6-2 9-1 6-0 2-1 6-0 4-0 2-0 5-1 
 3 Energetyk ROW II Rybnik2-1 2-2     0-0 3-3 1-1 3-0 5-0 2-0 3-1 0-2 1-1 4-0 3-1 6-1 4-0 
 4 GKS II Tychy0-5 0-4 0-3     3-0 3-1 3-1 1-2 2-0 0-3* 4-0 7-1 1-2 0-0 3-2 4-0 
 5 Rymer Rybnik0-6 1-1 4-2 3-3     1-0 2-0 3-4 1-1 4-1 3-2 6-0 2-1 2-2 4-0* 2-1 
 6 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)3-0* 1-1 1-3 0-2 3-0     2-3 4-2 0-2 6-2 7-0 2-2 1-1 4-0 1-2 9-0 
 7 Ogrodnik Cielmice (Tychy)1-7 1-1 0-3 1-5 0-0 1-0     1-0 0-3 6-2 5-2 1-1 0-1 0-0 4-0 2-1 
 8 Urania Ruda Śląska1-1 1-6 4-4 1-3 6-1 0-0 0-1     3-2 3-2 7-0 4-0 5-0 2-2 4-0 2-0 
 9 Dąb Gaszowice0-1 0-4 1-2 3-1 2-1 1-3 0-2 1-1     1-1 1-1 5-3 4-2 3-1 4-1 3-0 
 10 Jedność Jejkowice1-2 0-2 1-2 1-4 3-2 1-1 5-1 4-3 6-1     1-2 1-3 1-0 4-0 3-1 5-1 
 11 Unia Bieruń Stary (Bieruń)0-4 0-7 0-4 1-2 1-2 1-1 0-1 0-0 1-1 1-9     3-1 3-4 3-1 6-2 3-0 
 12 Sokół Orzesze1-4 0-2 3-3 1-1 1-3 2-4 5-0 2-1 2-1 0-2 1-3     1-0 1-2 3-0 7-0 
 13 Sokół Wola1-7 0-3 0-5 2-1 1-4 1-1 1-2 3-3 1-2 1-1 3-1 3-3     4-2 1-3 2-1 
 14 Strażak Mikołów0-2 0-3 2-5 0-1 3-1 1-4 2-2 0-6 4-2 3-2 1-3 3-1 0-0     3-2 3-1 
 15 LKS Studzionka1-3 2-1 1-7 2-5 2-2 2-2 2-2 2-1 2-6 3-3 1-3 5-3 2-2 1-0     2-3 
 16 Naprzód Rydułtowy1-9 0-6 1-1 1-3 0-3 1-1 0-2 2-2 0-1 1-1 1-0 0-4 2-0 2-1 1-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

MKS Lędziny 6-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 10 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 0-0 Energetyk ROW II Rybnik 10 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-0 Rymer Rybnik 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 1-1 Jedność Jejkowice 10 sierpnia, 17:00
LKS Studzionka 5-3 Sokół Orzesze 11 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 3-2 Dąb Gaszowice 10 sierpnia, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-2 GKS II Tychy 10 sierpnia, 17:00
Strażak Mikołów 0-0 Sokół Wola 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-4 Sokół Wola 14 sierpnia, 18:00
Dąb Gaszowice 1-3 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 14 sierpnia, 18:00
Sokół Orzesze 2-1 Urania Ruda Śląska 14 sierpnia, 18:00
Jedność Jejkowice 3-1 LKS Studzionka 14 sierpnia, 18:00
Rymer Rybnik 2-1 Naprzód Rydułtowy 14 sierpnia, 18:00
Energetyk ROW II Rybnik 3-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 14 sierpnia, 18:00
MKS Lędziny 1-0 LKS Bełk 14 sierpnia, 18:00
Strażak Mikołów 0-1 GKS II Tychy 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

LKS Bełk 4-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 18 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 MKS Lędziny 17 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 1-1 Energetyk ROW II Rybnik 17 sierpnia, 17:00
LKS Studzionka 2-2 Rymer Rybnik 18 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 3-2 Jedność Jejkowice 17 sierpnia, 11:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-2 Sokół Orzesze 17 sierpnia, 17:00
Strażak Mikołów 4-2 Dąb Gaszowice 17 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 2-1 GKS II Tychy 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 GKS II Tychy 24 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 4-2 Sokół Wola 24 sierpnia, 17:00
Sokół Orzesze 1-2 Strażak Mikołów 24 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 1-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 24 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 3-4 Urania Ruda Śląska 24 sierpnia, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 6-1 LKS Studzionka 24 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 5-1 Naprzód Rydułtowy 24 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 5-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 5-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 31 sierpnia, 17:00
LKS Studzionka 2-1 MKS Lędziny 1 września, 17:00
Urania Ruda Śląska 4-4 Energetyk ROW II Rybnik 31 sierpnia, 11:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3-0 Rymer Rybnik 31 sierpnia, 17:00
Strażak Mikołów 3-2 Jedność Jejkowice 31 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 3-3 Sokół Orzesze 31 sierpnia, 17:00
GKS II Tychy 2-0 Dąb Gaszowice 1 września, 17:00
na głównym boisku Kompleksu Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
LKS Bełk 5-3 Naprzód Rydułtowy 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Dąb Gaszowice 7 września, 17:00
Sokół Orzesze 1-1 GKS II Tychy 7 września, 17:00
Jedność Jejkowice 1-0 Sokół Wola 7 września, 17:00
Rymer Rybnik 2-2 Strażak Mikołów 7 września, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 1-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 8 września, 17:00
MKS Lędziny 1-1 Urania Ruda Śląska 7 września, 17:00
LKS Bełk 7-0 LKS Studzionka 7 września, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Naprzód Rydułtowy 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Naprzód Rydułtowy 1-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 14 września, 16:30
LKS Studzionka 2-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 września, 16:30
Urania Ruda Śląska 1-1 LKS Bełk 14 września, 11:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-1 MKS Lędziny 14 września, 16:30
Strażak Mikołów 2-5 Energetyk ROW II Rybnik 14 września, 16:30
Sokół Wola 1-4 Rymer Rybnik 14 września, 16:30
GKS II Tychy 0-3 Jedność Jejkowice 15 września, 16:30
(wo)
przerwany w 65. minucie przy stanie 0-2 z powodu rzucania przez kibiców gospodarzy petard hukowych
Dąb Gaszowice 5-3 Sokół Orzesze 14 września, 16:30

Kolejka 8 - 21-22 września

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 Sokół Orzesze 21 września, 16:30
Jedność Jejkowice 6-1 Dąb Gaszowice 21 września, 16:30
Rymer Rybnik 3-3 GKS II Tychy 21 września, 16:30
Energetyk ROW II Rybnik 4-0 Sokół Wola 22 września, 16:30
MKS Lędziny 4-0 Strażak Mikołów 21 września, 16:30
LKS Bełk 2-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 21 września, 16:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 Urania Ruda Śląska 21 września, 16:30
Naprzód Rydułtowy 1-0 LKS Studzionka 21 września, 16:30

Kolejka 9 - 28-29 września

LKS Studzionka 1-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 29 września, 16:00
Urania Ruda Śląska 2-0 Naprzód Rydułtowy 28 września, 11:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 2-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 28 września, 16:00
Strażak Mikołów 0-2 LKS Bełk 28 września, 16:00
Sokół Wola 0-3 MKS Lędziny 28 września, 16:00
GKS II Tychy 0-3 Energetyk ROW II Rybnik 29 września, 16:00
na głównym boisku Kompleksu Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Dąb Gaszowice 2-1 Rymer Rybnik 28 września, 16:00
Sokół Orzesze 0-2 Jedność Jejkowice 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-9 Jedność Jejkowice 5 października, 16:00
Rymer Rybnik 6-0 Sokół Orzesze 5 października, 16:00
Energetyk ROW II Rybnik 2-0 Dąb Gaszowice 6 października, 16:00
MKS Lędziny 5-0 GKS II Tychy 5 października, 16:00
LKS Bełk 3-1 Sokół Wola 5 października, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-0 Strażak Mikołów 5 października, 16:00
Naprzód Rydułtowy 1-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 5 października, 16:00
LKS Studzionka 2-1 Urania Ruda Śląska 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 12-13 października

Urania Ruda Śląska 7-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 12 października, 10:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-2 LKS Studzionka 12 października, 15:30
Strażak Mikołów 3-1 Naprzód Rydułtowy 12 października, 15:30
Sokół Wola 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 12 października, 15:30
GKS II Tychy 0-5 LKS Bełk 13 października, 16:00
na głównym boisku Kompleksu Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Dąb Gaszowice 0-4 MKS Lędziny 12 października, 15:30
Sokół Orzesze 3-3 Energetyk ROW II Rybnik 12 października, 15:30
Jedność Jejkowice 3-2 Rymer Rybnik 12 października, 15:30

Kolejka 12 - 19-20 października

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Rymer Rybnik 19 października, 15:30
Energetyk ROW II Rybnik 3-1 Jedność Jejkowice 20 października, 15:30
MKS Lędziny 2-1 Sokół Orzesze 19 października, 15:30
LKS Bełk 7-1 Dąb Gaszowice 19 października, 15:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-5 GKS II Tychy 19 października, 15:30
Naprzód Rydułtowy 2-0 Sokół Wola 19 października, 15:30
LKS Studzionka 1-0 Strażak Mikołów 20 października, 15:30
Urania Ruda Śląska 0-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 19 października, 11:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 7-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 26 października, 15:00
Strażak Mikołów 0-6 Urania Ruda Śląska 26 października, 13:00
Sokół Wola 1-3 LKS Studzionka 26 października, 15:00
GKS II Tychy 4-0 Naprzód Rydułtowy 27 października, 14:00
na głównym boisku Kompleksu Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Dąb Gaszowice 0-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 26 października, 15:00
Sokół Orzesze 1-4 LKS Bełk 26 października, 15:00
Jedność Jejkowice 0-2 MKS Lędziny 26 października, 15:00
Rymer Rybnik 4-2 Energetyk ROW II Rybnik 26 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-4 Energetyk ROW II Rybnik 2 listopada, 13:30
MKS Lędziny 1-0 Rymer Rybnik 2 listopada, 13:30
LKS Bełk 8-2 Jedność Jejkowice 2 listopada, 13:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 Sokół Orzesze 2 listopada, 13:30
Naprzód Rydułtowy 0-1 Dąb Gaszowice 2 listopada, 13:30
LKS Studzionka 2-5 GKS II Tychy 3 listopada, 13:30
Urania Ruda Śląska 5-0 Sokół Wola 2 listopada, 11:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 4-0 Strażak Mikołów 2 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Strażak Mikołów 1-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 9 listopada, 13:30
Sokół Wola 1-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 9 listopada, 13:30
GKS II Tychy 1-2 Urania Ruda Śląska 10 listopada, 13:00
na głównym boisku Kompleksu Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Dąb Gaszowice 4-1 LKS Studzionka 9 listopada, 13:30
Sokół Orzesze 7-0 Naprzód Rydułtowy 9 listopada, 13:30
Jedność Jejkowice 5-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 9 listopada, 13:30
Rymer Rybnik 0-6 LKS Bełk 9 listopada, 11:00
Energetyk ROW II Rybnik 2-2 MKS Lędziny 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-7 MKS Lędziny 16 listopada, 13:00
Energetyk ROW II Rybnik 2-1 LKS Bełk 17 listopada, 13:00
Rymer Rybnik 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 16 listopada, 11:00
Jedność Jejkowice 5-1 Naprzód Rydułtowy 16 listopada, 13:00
Sokół Orzesze 3-0 LKS Studzionka 16 listopada, 13:00
Dąb Gaszowice 1-1 Urania Ruda Śląska 16 listopada, 13:00
GKS II Tychy 3-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 17 listopada, 13:00
na głównym boisku Kompleksu Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Sokół Wola 4-2 Strażak Mikołów 16 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

GKS II Tychy 0-0 Strażak Mikołów 22 marca, 15:00
Sokół Wola 3-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 22 marca, 15:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 0-2 Dąb Gaszowice 22 marca, 15:00
Urania Ruda Śląska 4-0 Sokół Orzesze 22 marca, 11:00
LKS Studzionka 3-3 Jedność Jejkowice 23 marca, 15:00
Naprzód Rydułtowy 0-3 Rymer Rybnik 23 marca, 15:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-3 Energetyk ROW II Rybnik 22 marca, 15:00
LKS Bełk 2-2 MKS Lędziny 22 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-4 LKS Bełk 29 marca, 15:00
MKS Lędziny 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 29 marca, 15:00
Energetyk ROW II Rybnik 4-0 Naprzód Rydułtowy 29 marca, 15:00
na stadionie KS-u Wielopole
Rymer Rybnik 4-0 LKS Studzionka 29 marca, 15:00
(wo)
na boisku 4-0 / w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Jedność Jejkowice 4-3 Urania Ruda Śląska 29 marca, 15:00
Sokół Orzesze 2-4 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 29 marca, 15:00
Dąb Gaszowice 3-1 Strażak Mikołów 29 marca, 15:00
GKS II Tychy 1-2 Sokół Wola 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

GKS II Tychy 4-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 6 kwietnia, 11:00
Sokół Wola 1-2 Dąb Gaszowice 5 kwietnia, 16:00
Strażak Mikołów 3-1 Sokół Orzesze 5 kwietnia, 16:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 6-2 Jedność Jejkowice 5 kwietnia, 16:00
Urania Ruda Śląska 6-1 Rymer Rybnik 5 kwietnia, 11:00
LKS Studzionka 1-7 Energetyk ROW II Rybnik 6 kwietnia, 11:00
Naprzód Rydułtowy 0-6 MKS Lędziny 5 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-7 LKS Bełk 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Naprzód Rydułtowy 1-9 LKS Bełk 13 kwietnia, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 12 kwietnia, 16:00
MKS Lędziny 2-0 LKS Studzionka 12 kwietnia, 16:00
Energetyk ROW II Rybnik 5-0 Urania Ruda Śląska 12 kwietnia, 16:00
na stadionie KS-u Wielopole
Rymer Rybnik 1-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 12 kwietnia, 16:00
Jedność Jejkowice 4-0 Strażak Mikołów 12 kwietnia, 16:00
Sokół Orzesze 1-0 Sokół Wola 12 kwietnia, 11:00
Dąb Gaszowice 3-1 GKS II Tychy 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Dąb Gaszowice 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 19 kwietnia, 13:00
GKS II Tychy 7-1 Sokół Orzesze 19 kwietnia, 11:00
Sokół Wola 1-1 Jedność Jejkowice 19 kwietnia, 13:00
w Międzyrzeczu
Strażak Mikołów 3-1 Rymer Rybnik 19 kwietnia, 13:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-3 Energetyk ROW II Rybnik 19 kwietnia, 13:00
Urania Ruda Śląska 1-6 MKS Lędziny 19 kwietnia, 11:00
LKS Studzionka 1-3 LKS Bełk 19 kwietnia, 13:00
Naprzód Rydułtowy 0-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-0 Naprzód Rydułtowy 26 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4-0 LKS Studzionka 26 kwietnia, 16:00
LKS Bełk 5-0 Urania Ruda Śląska 26 kwietnia, 16:00
MKS Lędziny 0-2 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 26 kwietnia, 16:00
Energetyk ROW II Rybnik 3-1 Strażak Mikołów 26 kwietnia, 16:00
Rymer Rybnik 2-1 Sokół Wola 26 kwietnia, 16:00
Jedność Jejkowice 1-4 GKS II Tychy 26 kwietnia, 16:00
Sokół Orzesze 2-1 Dąb Gaszowice 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 29 kwietnia

Sokół Orzesze 1-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 29 kwietnia, 17:00
Dąb Gaszowice 1-1 Jedność Jejkowice 29 kwietnia, 17:00
GKS II Tychy 3-0 Rymer Rybnik 30 kwietnia, 18:00
Sokół Wola 0-5 Energetyk ROW II Rybnik 29 kwietnia, 17:00
Strażak Mikołów 0-3 MKS Lędziny 29 kwietnia, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3-0 LKS Bełk 29 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-6; w drużynie gości od 74. do 75. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Urania Ruda Śląska 0-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 29 kwietnia, 17:00
LKS Studzionka 2-3 Naprzód Rydułtowy 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 maja

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 6-2 LKS Studzionka 3 maja, 17:00
Naprzód Rydułtowy 2-2 Urania Ruda Śląska 4 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 3 maja, 17:00
LKS Bełk 3-0 Strażak Mikołów 3 maja, 17:00
MKS Lędziny 6-0 Sokół Wola 3 maja, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 0-0 GKS II Tychy 4 maja, 11:00
Rymer Rybnik 1-1 Dąb Gaszowice 3 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 1-3 Sokół Orzesze 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Jedność Jejkowice 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 10 maja, 17:00
Sokół Orzesze 1-3 Rymer Rybnik 10 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 1-2 Energetyk ROW II Rybnik 10 maja, 17:00
GKS II Tychy 0-4 MKS Lędziny 11 maja, 11:00
Sokół Wola 1-7 LKS Bełk 10 maja, 17:00
Strażak Mikołów 2-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 10 maja, 16:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 9-0 Naprzód Rydułtowy 10 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 4-0 LKS Studzionka 10 maja, 11:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Urania Ruda Śląska 17 maja, 17:00
LKS Studzionka 2-2 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 17 maja, 17:00
Naprzód Rydułtowy 2-1 Strażak Mikołów 18 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-1 Sokół Wola 17 maja, 17:00
LKS Bełk 2-0 GKS II Tychy 17 maja, 17:00
MKS Lędziny 6-2 Dąb Gaszowice 17 maja, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 1-1 Sokół Orzesze 18 maja, 17:00
Rymer Rybnik 4-1 Jedność Jejkowice 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Rymer Rybnik 3-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 24 maja, 11:00
Jedność Jejkowice 1-2 Energetyk ROW II Rybnik 24 maja, 17:00
Sokół Orzesze 0-2 MKS Lędziny 24 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 0-1 LKS Bełk 24 maja, 17:00
GKS II Tychy 3-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 24 maja, 17:00
na głównym boisku Kompleksu Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy
Sokół Wola 2-1 Naprzód Rydułtowy 24 maja, 17:00
w Międzyrzeczu
Strażak Mikołów 3-2 LKS Studzionka 24 maja, 16:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 4-2 Urania Ruda Śląska 24 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 31 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-2 Strażak Mikołów 31 maja, 11:00
LKS Studzionka 2-2 Sokół Wola 1 czerwca, 17:00
Naprzód Rydułtowy 1-3 GKS II Tychy 31 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-3 Dąb Gaszowice 31 maja, 17:00
LKS Bełk 2-0 Sokół Orzesze 31 maja, 17:00
MKS Lędziny 9-1 Jedność Jejkowice 31 maja, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 3-3 Rymer Rybnik 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Energetyk ROW II Rybnik 0-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 7 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 1-1 MKS Lędziny 7 czerwca, 11:00
Jedność Jejkowice 1-2 LKS Bełk 7 czerwca, 17:00
Sokół Orzesze 5-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 7 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 3-0 Naprzód Rydułtowy 7 czerwca, 17:00
GKS II Tychy 3-2 LKS Studzionka 7 czerwca, 17:00
Sokół Wola 3-3 Urania Ruda Śląska 7 czerwca, 17:00
w Międzyrzeczu / przerwany w 6. minucie na 30 minut z powodu interwencji pogotowia ratunkowego na boisku
Strażak Mikołów 1-4 Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 Strażak Mikołów 14 czerwca, 17:00
Piast Bieruń Nowy (Bieruń) 1-1 Sokół Wola 14 czerwca, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-3 GKS II Tychy 14 czerwca, 17:00
LKS Studzionka 2-6 Dąb Gaszowice 14 czerwca, 17:00
Naprzód Rydułtowy 0-4 Sokół Orzesze 14 czerwca, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 6-2 Jedność Jejkowice 14 czerwca, 17:00
LKS Bełk 5-1 Rymer Rybnik 14 czerwca, 17:00
MKS Lędziny 3-4 Energetyk ROW II Rybnik 14 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (śląska I)
IV liga 2013/2014 (śląska II)

Liga okręgowa 2013/2014 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2013/2014 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice III)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice IV)

Klasa A 2013/2014 (Bytom)
Klasa A 2013/2014 (Katowice)
Klasa A 2013/2014 (Racibórz)
Klasa A 2013/2014 (Rybnik)
Klasa A 2013/2014 (Sosnowiec)
Klasa A 2013/2014 (Tychy)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas