[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Częstochowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Poraj 30 76 24 4 2 109-12 10 3 2 53-5 14 1 0 56-7
2.  Sparta Lubliniec 30 69 22 3 5 100-35 12 1 2 48-12 10 2 3 52-23
3.  Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 30 56 16 8 6 54-38 6 3 6 23-25 10 5 0 31-13
4.  KS Panki 30 53 16 5 9 75-37 9 1 5 44-19 7 4 4 31-18
5.  MKS Myszków 30 52 14 10 6 52-33 6 7 2 26-13 8 3 4 26-20
6.  Lotnik Kościelec 30 50 16 2 12 69-49 8 0 7 42-25 8 2 5 27-24
7.  Unia Kalety 30 46 13 7 10 49-42 7 3 5 28-20 6 4 5 21-22 2 3 1 0 1 2-2
8.  Jedność Boronów 30 46 14 4 12 45-54 7 1 7 23-31 7 3 5 22-23 2 3 1 0 1 2-2
9.  Warta Mstów 30 44 12 8 10 63-68 6 5 4 35-32 6 3 6 28-36
10.  Liswarta Lisów 30 39 11 6 13 40-62 7 1 7 21-33 4 5 6 19-29
11.  Victoria Częstochowa 30 38 10 8 12 53-56 6 6 3 34-23 4 2 9 19-33
12.  Pogoń Kamyk 30 36 10 6 14 47-54 5 3 7 23-31 5 3 7 24-23
13.  Warta Kamieńskie Młyny 30 33 10 3 17 61-79 7 2 6 31-33 3 1 11 30-46
14.  Orzeł Babienica/Psary 30 25 6 7 17 25-60 4 4 7 12-24 2 3 10 13-36
15.  Orkan Rzerzęczyce 30 11 3 2 25 38-111 2 2 11 20-40 1 0 14 18-71
16.  Znicz Kłobuck 30 4 1 1 28 18-108 1 0 14 11-58 0 1 14 7-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Poraj    1-0 1-1 3-0 1-0 0-1 4-0 1-1 9-0 7-0 0-0 0-1 7-1 2-0 8-0 9-0 
 2 Sparta Lubliniec0-2     1-1 2-0 4-2 1-2 1-0 3-0 2-0 3-0 7-2 2-0 3-1 6-1 11-0 2-1 
 3 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)0-1 0-2     2-2 0-1 0-2 1-1 2-0 0-5 3-2 3-1 1-0 1-3 3-3 5-1 2-1 
 4 KS Panki0-1 4-2 0-2     1-5 3-1 3-0 1-2 1-2 1-1 4-1 4-1 3-1 5-0 8-0 6-0 
 5 MKS Myszków0-3 0-0 1-2 2-2     2-2 0-0 1-1 3-0 0-0 5-1 0-0 5-1 1-0 4-1 2-0 
 6 Lotnik Kościelec1-3 3-6 0-1 1-2 0-2     5-0 3-1 3-1 1-2 3-1 1-3 4-1 2-0 7-2 8-0 
 7 Unia Kalety2-2 7-3 1-2 1-3 1-1 1-2     0-1 1-0 2-0 1-0 0-4 1-1 2-1 6-0 2-0 
 8 Jedność Boronów0-5 1-3 0-4 1-0 0-1 1-5 1-2     2-2 2-0 1-3 3-2 5-3 1-0 3-1 2-0 
 9 Warta Mstów0-6 2-4 2-4 1-1 2-2 1-3 2-2 3-1     1-1 2-2 3-2 3-2 8-0 3-1 2-1 
 10 Liswarta Lisów0-5 1-5 2-3 1-0 2-4 2-1 0-3 2-1 0-1     1-0 0-3 3-2 1-1 4-3 2-1 
 11 Victoria Częstochowa2-3 1-1 0-0 0-2 3-0 3-3 3-1 1-1 1-2 2-2     3-3 6-2 2-0 4-3 3-0 
 12 Pogoń Kamyk1-3 0-4 1-2 0-7 1-2 5-1 2-2 2-3 2-2 1-1 2-0     2-0 0-4 3-0 1-0 
 13 Warta Kamieńskie Młyny1-5 1-5 2-2 0-3 3-1 3-0 0-3 1-2 6-5 2-0 0-2 2-1     1-1 3-2 6-1 
 14 Orzeł Babienica/Psary0-4 0-3 1-2 0-0 0-0 1-0 0-3 1-3 1-1 1-3 0-2 2-0 2-1     2-1 1-1 
 15 Orkan Rzerzęczyce0-7 2-4 1-1 2-3 1-3 0-2 0-2 2-4 2-3 1-3 4-0 1-1 1-4 1-2     2-1 
 16 Znicz Kłobuck0-6 0-10 0-4 2-6 1-2 1-2 0-2 0-1 3-4 2-4 0-4 1-3 0-7 1-0 0-3     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Jedność Boronów 0-4 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 10 sierpnia, 17:00
Sparta Lubliniec 4-2 MKS Myszków 10 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 2-0 Orzeł Babienica/Psary 10 sierpnia, 17:00
Victoria Częstochowa 3-1 Unia Kalety 10 sierpnia, 17:00
Warta Mstów 2-1 Znicz Kłobuck 10 sierpnia, 17:00
Liswarta Lisów 1-0 KS Panki 10 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 4-1 Warta Kamieńskie Młyny 10 sierpnia, 17:00
Pogoń Kamyk 3-0 Orkan Rzerzęczyce 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 5-1 Orkan Rzerzęczyce 14 sierpnia, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 2-1 Pogoń Kamyk 14 sierpnia, 17:00
KS Panki 3-1 Lotnik Kościelec 14 sierpnia, 17:00
Znicz Kłobuck 2-4 Liswarta Lisów 14 sierpnia, 17:00
Unia Kalety 1-0 Warta Mstów 14 sierpnia, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 0-2 Victoria Częstochowa 14 sierpnia, 17:00
MKS Myszków 0-3 Polonia Poraj 14 sierpnia, 17:00
Jedność Boronów 1-3 Sparta Lubliniec 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Sparta Lubliniec 1-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 17 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 1-1 Jedność Boronów 17 sierpnia, 17:00
Victoria Częstochowa 3-0 MKS Myszków 17 sierpnia, 17:00
Warta Mstów 8-0 Orzeł Babienica/Psary 17 sierpnia, 17:00
Liswarta Lisów 0-3 Unia Kalety 17 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 8-0 Znicz Kłobuck 17 sierpnia, 17:00
Pogoń Kamyk 0-7 KS Panki 17 sierpnia, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 1-4 Warta Kamieńskie Młyny 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-3 Warta Kamieńskie Młyny 24 sierpnia, 17:00
Znicz Kłobuck 1-3 Pogoń Kamyk 24 sierpnia, 17:00
Unia Kalety 1-2 Lotnik Kościelec 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 1-3 Liswarta Lisów 24 sierpnia, 17:00
MKS Myszków 3-0 Warta Mstów 24 sierpnia, 17:00
Jedność Boronów 1-3 Victoria Częstochowa 24 sierpnia, 17:00
Sparta Lubliniec 0-2 Polonia Poraj 24 sierpnia, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 2-3 KS Panki 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Polonia Poraj 1-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 31 sierpnia, 17:00
Victoria Częstochowa 1-1 Sparta Lubliniec 31 sierpnia, 17:00
Warta Mstów 3-1 Jedność Boronów 31 sierpnia, 17:00
Liswarta Lisów 2-4 MKS Myszków 31 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 2-0 Orzeł Babienica/Psary 31 sierpnia, 17:00
Pogoń Kamyk 2-2 Unia Kalety 1 września, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 2-1 Znicz Kłobuck 31 sierpnia, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-3 KS Panki 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-2 KS Panki 7 września, 17:00
Znicz Kłobuck 0-7 Warta Kamieńskie Młyny 7 września, 17:00
Unia Kalety 6-0 Orkan Rzerzęczyce 7 września, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 2-0 Pogoń Kamyk 7 września, 17:00
MKS Myszków 2-2 Lotnik Kościelec 7 września, 17:00
Jedność Boronów 2-0 Liswarta Lisów 7 września, 17:00
Sparta Lubliniec 2-0 Warta Mstów 7 września, 17:00
Polonia Poraj 0-0 Victoria Częstochowa 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Victoria Częstochowa 0-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 14 września, 15:00 (100)
Warta Mstów 0-6 Polonia Poraj 8 października, 16:00
w pierwotnym terminie (17 września, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Liswarta Lisów 1-5 Sparta Lubliniec 14 września, 17:00
Lotnik Kościelec 3-1 Jedność Boronów 14 września, 13:00
Pogoń Kamyk 1-2 MKS Myszków 14 września, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 1-2 Orzeł Babienica/Psary 14 września, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-3 Unia Kalety 14 września, 17:00
KS Panki 6-0 Znicz Kłobuck 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-1 Znicz Kłobuck 22 września, 14:00
Unia Kalety 1-3 KS Panki 21 września, 16:30
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Warta Kamieńskie Młyny 21 września, 16:30
MKS Myszków 4-1 Orkan Rzerzęczyce 21 września, 16:30
Jedność Boronów 3-2 Pogoń Kamyk 21 września, 16:30
Sparta Lubliniec 1-2 Lotnik Kościelec 21 września, 11:00
Polonia Poraj 7-0 Liswarta Lisów 21 września, 16:30
Victoria Częstochowa 1-2 Warta Mstów 21 września, 16:30

Kolejka 9 - 28-29 września

Warta Mstów 2-4 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 28 września, 16:00
Liswarta Lisów 1-0 Victoria Częstochowa 28 września, 16:00
Lotnik Kościelec 1-3 Polonia Poraj 28 września, 13:00
Pogoń Kamyk 0-4 Sparta Lubliniec 28 września, 16:00
Orkan Rzerzęczyce 2-4 Jedność Boronów 28 września, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 3-1 MKS Myszków 28 września, 16:00
KS Panki 5-0 Orzeł Babienica/Psary 28 września, 16:00
Znicz Kłobuck 0-2 Unia Kalety 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-1 Unia Kalety 5 października, 16:00
Orzeł Babienica/Psary 1-1 Znicz Kłobuck 5 października, 16:00
MKS Myszków 2-2 KS Panki 5 października, 16:00
Jedność Boronów 5-3 Warta Kamieńskie Młyny 5 października, 16:00
Sparta Lubliniec 11-0 Orkan Rzerzęczyce 5 października, 16:00
Polonia Poraj 0-1 Pogoń Kamyk 5 października, 16:00
Victoria Częstochowa 3-3 Lotnik Kościelec 5 października, 16:00
Warta Mstów 1-1 Liswarta Lisów 5 października, 16:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Liswarta Lisów 2-3 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 12 października, 16:00
Lotnik Kościelec 3-1 Warta Mstów 12 października, 16:00
Pogoń Kamyk 2-0 Victoria Częstochowa 12 października, 16:00
Orkan Rzerzęczyce 0-7 Polonia Poraj 12 października, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-5 Sparta Lubliniec 12 października, 16:00
KS Panki 1-2 Jedność Boronów 13 października, 16:00
Znicz Kłobuck 1-2 MKS Myszków 12 października, 16:00
Unia Kalety 2-1 Orzeł Babienica/Psary 12 października, 16:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 3-3 Orzeł Babienica/Psary 19 października, 15:30
MKS Myszków 0-0 Unia Kalety 19 października, 15:30
Jedność Boronów 2-0 Znicz Kłobuck 19 października, 15:30
Sparta Lubliniec 2-0 KS Panki 19 października, 15:30
Polonia Poraj 7-1 Warta Kamieńskie Młyny 19 października, 15:30
Victoria Częstochowa 4-3 Orkan Rzerzęczyce 19 października, 15:30
Warta Mstów 3-2 Pogoń Kamyk 19 października, 15:30
Liswarta Lisów 2-1 Lotnik Kościelec 19 października, 15:30

Kolejka 13 - 26-27 października

Lotnik Kościelec 0-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 26 października, 15:00
Pogoń Kamyk 1-1 Liswarta Lisów 26 października, 15:00
Orkan Rzerzęczyce 2-3 Warta Mstów 26 października, 15:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-2 Victoria Częstochowa 27 października, 14:00
KS Panki 0-1 Polonia Poraj 27 października, 14:00
Znicz Kłobuck 0-10 Sparta Lubliniec 26 października, 15:00
Unia Kalety 0-1 Jedność Boronów 26 października, 14:00
Orzeł Babienica/Psary 0-0 MKS Myszków 26 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-1 MKS Myszków 2 listopada, 11:00
Jedność Boronów 1-0 Orzeł Babienica/Psary 2 listopada, 11:00
Sparta Lubliniec 1-0 Unia Kalety 2 listopada, 13:00
Polonia Poraj 9-0 Znicz Kłobuck 2 listopada, 11:00
Victoria Częstochowa 0-2 KS Panki 2 listopada, 11:00
Warta Mstów 3-2 Warta Kamieńskie Młyny 2 listopada, 11:00
Liswarta Lisów 4-3 Orkan Rzerzęczyce 2 listopada, 11:00
Lotnik Kościelec 1-3 Pogoń Kamyk 2 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Pogoń Kamyk 1-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 9 listopada, 11:00
Orkan Rzerzęczyce 0-2 Lotnik Kościelec 9 listopada, 11:00
Warta Kamieńskie Młyny 2-0 Liswarta Lisów 10 listopada, 13:30
KS Panki 1-2 Warta Mstów 10 listopada, 11:00
Znicz Kłobuck 0-4 Victoria Częstochowa 9 listopada, 11:00
Unia Kalety 2-2 Polonia Poraj 9 listopada, 11:00
Orzeł Babienica/Psary 0-3 Sparta Lubliniec 9 listopada, 11:00
MKS Myszków 1-1 Jedność Boronów 9 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-0 Jedność Boronów 17 listopada, 12:00
MKS Myszków 0-0 Sparta Lubliniec 16 listopada, 13:00
Orzeł Babienica/Psary 0-4 Polonia Poraj 17 listopada, 12:00
Unia Kalety 1-0 Victoria Częstochowa 17 listopada, 12:00
Znicz Kłobuck 3-4 Warta Mstów 17 listopada, 12:00
KS Panki 1-1 Liswarta Lisów 17 listopada, 12:00
Warta Kamieńskie Młyny 3-0 Lotnik Kościelec 17 listopada, 12:00
Orkan Rzerzęczyce 1-1 Pogoń Kamyk 17 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

Orkan Rzerzęczyce 1-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 22 marca, 16:00
Pogoń Kamyk 2-0 Warta Kamieńskie Młyny 22 marca, 16:00
Lotnik Kościelec 1-2 KS Panki 22 marca, 16:00
Liswarta Lisów 2-1 Znicz Kłobuck 22 marca, 16:00
Warta Mstów 2-2 Unia Kalety 22 marca, 16:00
Victoria Częstochowa 2-0 Orzeł Babienica/Psary 22 marca, 16:00
Polonia Poraj 1-0 MKS Myszków 22 marca, 16:00
Sparta Lubliniec 3-0 Jedność Boronów 22 marca, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-2 Sparta Lubliniec 29 marca, 16:00
w Kamyku
Jedność Boronów 0-5 Polonia Poraj 29 marca, 16:00
MKS Myszków 5-1 Victoria Częstochowa 29 marca, 16:00
Orzeł Babienica/Psary 1-1 Warta Mstów 29 marca, 16:00
Unia Kalety 2-0 Liswarta Lisów 29 marca, 16:00
Znicz Kłobuck 1-2 Lotnik Kościelec 29 marca, 13:00
KS Panki 4-1 Pogoń Kamyk 30 marca, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 3-2 Orkan Rzerzęczyce 30 marca, 16:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

KS Panki 8-0 Orkan Rzerzęczyce 6 kwietnia, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 2-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 6 kwietnia, 16:00
Pogoń Kamyk 1-0 Znicz Kłobuck 5 kwietnia, 16:00
Lotnik Kościelec 5-0 Unia Kalety 5 kwietnia, 16:00
Liswarta Lisów 1-1 Orzeł Babienica/Psary 5 kwietnia, 16:00
Warta Mstów 2-2 MKS Myszków 6 kwietnia, 16:00
Victoria Częstochowa 1-1 Jedność Boronów 6 kwietnia, 12:00
Polonia Poraj 1-0 Sparta Lubliniec 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-1 Polonia Poraj 12 kwietnia, 16:00
w Kamyku
Sparta Lubliniec 7-2 Victoria Częstochowa 12 kwietnia, 16:00
Jedność Boronów 2-2 Warta Mstów 12 kwietnia, 16:00
MKS Myszków 0-0 Liswarta Lisów 12 kwietnia, 16:00
Orzeł Babienica/Psary 1-0 Lotnik Kościelec 12 kwietnia, 16:00
Unia Kalety 0-4 Pogoń Kamyk 12 kwietnia, 16:00
Znicz Kłobuck 0-3 Orkan Rzerzęczyce 12 kwietnia, 13:00
KS Panki 3-1 Warta Kamieńskie Młyny 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

KS Panki 0-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 19 kwietnia, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 6-1 Znicz Kłobuck 19 kwietnia, 11:00
Orkan Rzerzęczyce 0-2 Unia Kalety 19 kwietnia, 16:00
Pogoń Kamyk 0-4 Orzeł Babienica/Psary 19 kwietnia, 14:00
Lotnik Kościelec 0-2 MKS Myszków 19 kwietnia, 16:00
Liswarta Lisów 2-1 Jedność Boronów 19 kwietnia, 16:00
Warta Mstów 2-4 Sparta Lubliniec 19 kwietnia, 16:00
Victoria Częstochowa 2-3 Polonia Poraj 19 kwietnia, 11:00 (100)

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 3-1 Victoria Częstochowa 26 kwietnia, 17:00
w Kamyku
Polonia Poraj 9-0 Warta Mstów 26 kwietnia, 17:00
Sparta Lubliniec 3-0 Liswarta Lisów 26 kwietnia, 17:00
Jedność Boronów 1-5 Lotnik Kościelec 26 kwietnia, 17:00
MKS Myszków 0-0 Pogoń Kamyk 26 kwietnia, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Orkan Rzerzęczyce 26 kwietnia, 17:00
Unia Kalety 1-1 Warta Kamieńskie Młyny 26 kwietnia, 17:00
Znicz Kłobuck 2-6 KS Panki 25 kwietnia, 17:30

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Znicz Kłobuck 0-4 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 30 kwietnia, 17:00
KS Panki 3-0 Unia Kalety 30 kwietnia, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-1 Orzeł Babienica/Psary 30 kwietnia, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 1-3 MKS Myszków 30 kwietnia, 17:00
Pogoń Kamyk 2-3 Jedność Boronów 30 kwietnia, 17:00
Lotnik Kościelec 3-6 Sparta Lubliniec 30 kwietnia, 17:00
Liswarta Lisów 0-5 Polonia Poraj 30 kwietnia, 17:00
Warta Mstów 2-2 Victoria Częstochowa 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 maja

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-5 Warta Mstów 3 maja, 17:00
w Kamyku
Victoria Częstochowa 2-2 Liswarta Lisów 3 maja, 11:00
Polonia Poraj 0-1 Lotnik Kościelec 3 maja, 17:00
Sparta Lubliniec 2-0 Pogoń Kamyk 3 maja, 17:00
Jedność Boronów 3-1 Orkan Rzerzęczyce 3 maja, 17:00
MKS Myszków 5-1 Warta Kamieńskie Młyny 3 maja, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 0-0 KS Panki 3 maja, 17:00
Unia Kalety 2-0 Znicz Kłobuck 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Unia Kalety 1-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 10 maja, 17:00
Znicz Kłobuck 1-0 Orzeł Babienica/Psary 10 maja, 14:00
KS Panki 1-5 MKS Myszków 11 maja, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-2 Jedność Boronów 11 maja, 13:00
Orkan Rzerzęczyce 2-4 Sparta Lubliniec 10 maja, 17:00
Pogoń Kamyk 1-3 Polonia Poraj 10 maja, 17:00
Lotnik Kościelec 3-1 Victoria Częstochowa 10 maja, 17:00
Liswarta Lisów 0-1 Warta Mstów 10 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 3-2 Liswarta Lisów 21 maja, 18:00
w Kamyku / w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Mstów 1-3 Lotnik Kościelec 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Częstochowa 3-3 Pogoń Kamyk 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Poraj 8-0 Orkan Rzerzęczyce 17 maja, 17:00
Sparta Lubliniec 3-1 Warta Kamieńskie Młyny 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Boronów 1-0 KS Panki 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Myszków 2-0 Znicz Kłobuck 17 maja, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 0-3 Unia Kalety 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Orzeł Babienica/Psary 1-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 24 maja, 18:00
Unia Kalety 1-1 MKS Myszków 24 maja, 18:00
Znicz Kłobuck 0-1 Jedność Boronów 24 maja, 14:00
KS Panki 4-2 Sparta Lubliniec 25 maja, 18:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-5 Polonia Poraj 25 maja, 18:00
Orkan Rzerzęczyce 4-0 Victoria Częstochowa 24 maja, 18:00
Pogoń Kamyk 2-2 Warta Mstów 24 maja, 18:00
Lotnik Kościelec 1-2 Liswarta Lisów 24 maja, 18:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-2 Lotnik Kościelec 31 maja, 18:00
w Kamyku
Liswarta Lisów 0-3 Pogoń Kamyk 31 maja, 18:00
Warta Mstów 3-1 Orkan Rzerzęczyce 1 czerwca, 18:00
Victoria Częstochowa 6-2 Warta Kamieńskie Młyny 31 maja, 18:00
Polonia Poraj 3-0 KS Panki 31 maja, 18:00
Sparta Lubliniec 2-1 Znicz Kłobuck 31 maja, 18:00
Jedność Boronów 1-2 Unia Kalety 31 maja, 18:00
MKS Myszków 1-0 Orzeł Babienica/Psary 31 maja, 18:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

MKS Myszków 1-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 7 czerwca, 18:00
Orzeł Babienica/Psary 1-3 Jedność Boronów 7 czerwca, 18:00
Unia Kalety 7-3 Sparta Lubliniec 7 czerwca, 18:00
Znicz Kłobuck 0-6 Polonia Poraj 7 czerwca, 18:00
KS Panki 4-1 Victoria Częstochowa 7 czerwca, 18:00
Warta Kamieńskie Młyny 6-5 Warta Mstów 7 czerwca, 18:00
Orkan Rzerzęczyce 1-3 Liswarta Lisów 7 czerwca, 18:00
Pogoń Kamyk 5-1 Lotnik Kościelec 7 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-0 Pogoń Kamyk 12 czerwca, 17:00
w Kamyku; Orzeł Kiedrzyn gospodarzem
Lotnik Kościelec 7-2 Orkan Rzerzęczyce 14 czerwca, 18:00
Liswarta Lisów 3-2 Warta Kamieńskie Młyny 14 czerwca, 18:00
Warta Mstów 1-1 KS Panki 14 czerwca, 18:00
Victoria Częstochowa 3-0 Znicz Kłobuck 14 czerwca, 18:00
przerwany w 54. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / utrzymano wynik z boiska
Polonia Poraj 4-0 Unia Kalety 15 czerwca, 18:00
Sparta Lubliniec 6-1 Orzeł Babienica/Psary 14 czerwca, 18:00
Jedność Boronów 0-1 MKS Myszków 14 czerwca, 18:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Częstochowa)

IV liga 2013/2014 (śląska I)
IV liga 2013/2014 (śląska II)

Liga okręgowa 2013/2014 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice III)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice IV)

Klasa A 2013/2014 (Częstochowa I)
Klasa A 2013/2014 (Częstochowa II)
Klasa A 2013/2014 (Lubliniec)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas