[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Turza Śląska 30 64 19 7 4 65-27 11 3 1 36-12 8 4 3 29-15
2.  KS 27 Gołkowice 30 59 17 8 5 59-30 11 4 0 34-11 6 4 5 25-19
3.  Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 57 16 9 5 73-36 10 4 1 45-13 6 5 4 28-23
4.  LKS 1908 Nędza 30 51 16 3 11 67-63 8 3 4 39-28 8 0 7 28-35
5.  Silesia Lubomia 30 47 14 5 11 66-45 11 2 2 43-15 3 3 9 23-30
6.  Rafako Racibórz 30 46 14 4 12 76-47 8 1 6 40-22 6 3 6 36-25
7.  Gwiazda Skrzyszów 30 44 14 2 14 53-45 9 0 6 33-20 5 2 8 20-25
8.  Polonia Marklowice 30 43 12 7 11 55-50 9 1 5 34-22 3 6 6 21-28
9.  Naprzód Czyżowice 30 42 12 6 12 57-59 8 5 2 35-20 4 1 10 22-39 2 3 1 0 1 3-2
10.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 42 13 3 14 57-54 8 1 6 26-19 5 2 8 31-35 2 3 1 0 1 2-3
11.  Płomień Połomia 30 40 12 4 14 42-59 7 2 6 23-25 5 2 8 19-34 2 3 1 0 1 3-2
12.  Naprzód Syrynia 30 40 11 7 12 37-49 7 3 5 22-22 4 4 7 15-27 2 3 1 0 1 2-3
13.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 37 10 7 13 56-68 4 4 7 31-38 6 3 6 25-30
14.  Polonia Łaziska Rybnickie 30 35 10 5 15 53-61 6 3 6 25-21 4 2 9 28-40
15.  Górnik Radlin 30 30 8 6 16 30-57 6 5 4 20-20 2 1 12 10-37
16.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 1 0 1 29 29-125 0 1 14 19-62 0 0 15 10-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Turza Śląska    2-2 2-2 4-1 3-1 2-1 3-1 0-1 2-1 1-1 3-0 2-0 1-0 2-1 2-0 7-0 
 2 KS 27 Gołkowice0-0     1-1 2-1 4-1 3-1 1-0 0-0 2-1 4-1 3-1 4-0 2-2 3-0 3-1 2-1 
 3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)1-1 1-1     6-0 4-0 4-0 1-2 1-1 5-2 4-2 3-0 3-0 1-1 5-3 4-0 2-0 
 4 LKS 1908 Nędza0-2 0-2 2-6     1-0 4-3 4-1 0-1 4-0 2-2 3-3 3-3 5-2 5-2 2-1 4-0 
 5 Silesia Lubomia0-0 5-1 2-2 2-1     1-3 1-2 2-1 1-0 4-1 3-0 3-0 4-1 4-0 5-1 6-2 
 6 Rafako Racibórz1-2 2-1 0-2 5-1 0-0     1-5 2-0 6-1 2-0 6-0 1-3 1-3 1-3 6-0 6-1 
 7 Gwiazda Skrzyszów2-3 2-0 0-1 4-0 0-2 1-0     2-1 4-0 1-4 1-0 4-1 3-4 2-3 3-0 4-1 
 8 Polonia Marklowice0-4 1-3 3-1 1-2 2-1 0-0 3-1     5-3 2-3 0-1 2-1 2-1 4-1 3-0 6-0 
 9 Naprzód Czyżowice4-2 3-1 3-1 1-2 2-2 3-3 0-0 0-0     2-0 4-3 1-1 1-2 3-1 3-0 5-2 
 10 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)2-0 0-3 5-1 0-1 2-3 0-3 3-1 1-0 2-1     1-2 0-2 4-0 2-2 3-0 1-0 
 11 Płomień Połomia1-4 0-2 2-1 1-5 4-2 3-1 1-1 1-2 2-2 1-0     2-0 1-3 3-1 0-1 1-0 
 12 Naprzód Syrynia1-1 0-5 0-3* 1-2 2-1 1-1 1-0 4-1 0-1 1-0 2-1     2-2 0-2 2-1 5-1 
 13 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)0-2 1-1 2-3 4-5 3-2 0-4 1-0 2-2 2-4 3-7 1-2 1-1     4-3 0-0 7-2 
 14 Polonia Łaziska Rybnickie2-0 1-0 0-0 1-3 1-1 1-6 2-0 3-3 1-2 5-1 0-1 1-2 1-2     1-0 5-0 
 15 Górnik Radlin1-3 0-0 1-1 2-0 1-0 1-4 1-2 4-2 2-1 0-4 2-2 0-0 2-0 1-1     2-0 
 16 LKS Studzienna (Racibórz)0-5 1-3 0-3 1-4 1-7 1-6 2-4 6-6 1-3 3-5 2-3 0-1 0-2 1-5 0-5     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Płomień Połomia 10 sierpnia, 14:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 Naprzód Syrynia 11 sierpnia, 11:00
KS 27 Gołkowice 0-0 Polonia Marklowice 10 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 4-0 Naprzód Czyżowice 10 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 2-1 Polonia Łaziska Rybnickie 10 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 5-1 LKS 1908 Nędza 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-3 Silesia Lubomia 11 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Płomień Połomia 1-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 14 sierpnia, 18:00
Silesia Lubomia 5-1 Górnik Radlin 14 sierpnia, 18:00
LKS 1908 Nędza 2-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 14 sierpnia, 18:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-6 Rafako Racibórz 14 sierpnia, 18:00
Naprzód Czyżowice 4-2 Unia Turza Śląska 14 sierpnia, 18:00
Polonia Marklowice 3-1 Gwiazda Skrzyszów 14 sierpnia, 18:00
Naprzód Syrynia 0-5 KS 27 Gołkowice 14 sierpnia, 18:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-0 LKS Studzienna (Racibórz) 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

LKS Studzienna (Racibórz) 2-3 Płomień Połomia 18 sierpnia, 11:00
KS 27 Gołkowice 1-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 17 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 4-1 Naprzód Syrynia 17 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 0-1 Polonia Marklowice 17 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 6-1 Naprzód Czyżowice 17 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 Polonia Łaziska Rybnickie 18 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 2-0 LKS 1908 Nędza 18 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-2 Silesia Lubomia 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Płomień Połomia 4-2 Silesia Lubomia 25 sierpnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 5-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 24 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-0 Górnik Radlin 25 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 24 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 0-0 Rafako Racibórz 24 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 1-1 Unia Turza Śląska 24 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Gwiazda Skrzyszów 24 sierpnia, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-3 KS 27 Gołkowice 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

KS 27 Gołkowice 3-1 Płomień Połomia 1 września, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 4-1 LKS Studzienna (Racibórz) 31 sierpnia, 17:00
Unia Turza Śląska 2-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 31 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 1-3 Naprzód Syrynia 31 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-0 Polonia Marklowice 1 września, 17:00
Górnik Radlin 2-1 Naprzód Czyżowice 1 września, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-3 Polonia Łaziska Rybnickie 31 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 2-1 LKS 1908 Nędza 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Polonia Łaziska Rybnickie 1-1 Silesia Lubomia 7 września, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 7 września, 17:00
Polonia Marklowice 3-0 Górnik Radlin 7 września, 11:00
Naprzód Syrynia 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 7 września, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Rafako Racibórz 7 września, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-5 Unia Turza Śląska 8 września, 11:00
KS 27 Gołkowice 1-0 Gwiazda Skrzyszów 7 września, 17:00
LKS 1908 Nędza 3-3 Płomień Połomia 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Gwiazda Skrzyszów 1-0 Płomień Połomia 14 września, 16:30
Unia Turza Śląska 2-2 KS 27 Gołkowice 15 września, 16:30
Rafako Racibórz 6-1 LKS Studzienna (Racibórz) 14 września, 16:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 5-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 15 września, 16:30
Górnik Radlin 0-0 Naprzód Syrynia 14 września, 16:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Polonia Marklowice 14 września, 16:30
Silesia Lubomia 1-0 Naprzód Czyżowice 15 września, 16:30
LKS 1908 Nędza 5-2 Polonia Łaziska Rybnickie 14 września, 16:30

Kolejka 8 - 21-22 września

Płomień Połomia 3-1 Polonia Łaziska Rybnickie 22 września, 16:30
Naprzód Czyżowice 1-2 LKS 1908 Nędza 21 września, 16:30
Polonia Marklowice 2-1 Silesia Lubomia 21 września, 16:30
Naprzód Syrynia 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 21 września, 16:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Górnik Radlin 21 września, 16:30
LKS Studzienna (Racibórz) 3-5 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 22 września, 11:00
KS 27 Gołkowice 3-1 Rafako Racibórz 21 września, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 2-3 Unia Turza Śląska 21 września, 16:30

Kolejka 9 - 28-29 września

Unia Turza Śląska 3-0 Płomień Połomia 29 września, 16:00
Rafako Racibórz 1-5 Gwiazda Skrzyszów 28 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-3 KS 27 Gołkowice 29 września, 16:00
Górnik Radlin 2-0 LKS Studzienna (Racibórz) 28 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 28 września, 16:00
Silesia Lubomia 3-0 Naprzód Syrynia 29 września, 16:00
LKS 1908 Nędza 0-1 Polonia Marklowice 28 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-2 Naprzód Czyżowice 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Płomień Połomia 2-2 Naprzód Czyżowice 6 października, 16:00
Polonia Marklowice 4-1 Polonia Łaziska Rybnickie 5 października, 16:00
Naprzód Syrynia 1-2 LKS 1908 Nędza 5 października, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Silesia Lubomia 5 października, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6 października, 11:00
KS 27 Gołkowice 3-1 Górnik Radlin 5 października, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 1-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 5 października, 16:00
Unia Turza Śląska 2-1 Rafako Racibórz 5 października, 16:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Rafako Racibórz 6-0 Płomień Połomia 12 października, 15:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-0 Unia Turza Śląska 13 października, 15:30
Górnik Radlin 1-2 Gwiazda Skrzyszów 12 października, 15:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 KS 27 Gołkowice 12 października, 15:30
Silesia Lubomia 6-2 LKS Studzienna (Racibórz) 13 października, 15:30
LKS 1908 Nędza 2-6 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 12 października, 15:30
Polonia Łaziska Rybnickie 1-2 Naprzód Syrynia 13 października, 15:30
Naprzód Czyżowice 0-0 Polonia Marklowice 12 października, 15:30

Kolejka 12 - 19-20 października

Płomień Połomia 1-2 Polonia Marklowice 20 października, 14:30
Naprzód Syrynia 0-1 Naprzód Czyżowice 19 października, 15:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-3 Polonia Łaziska Rybnickie 19 października, 15:30
LKS Studzienna (Racibórz) 1-4 LKS 1908 Nędza 20 października, 11:00
KS 27 Gołkowice 4-1 Silesia Lubomia 19 października, 15:30
Gwiazda Skrzyszów 3-4 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 19 października, 15:30
Unia Turza Śląska 2-0 Górnik Radlin 20 października, 15:30
Rafako Racibórz 2-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 19 października, 15:30

Kolejka 13 - 26-27 października

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 Płomień Połomia 27 października, 14:00
Górnik Radlin 1-4 Rafako Racibórz 26 października, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-2 Unia Turza Śląska 26 października, 15:00
Silesia Lubomia 1-2 Gwiazda Skrzyszów 27 października, 14:00
LKS 1908 Nędza 0-2 KS 27 Gołkowice 26 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 5-0 LKS Studzienna (Racibórz) 27 października, 14:00
Naprzód Czyżowice 3-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 26 października, 15:00
Polonia Marklowice 2-1 Naprzód Syrynia 26 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Płomień Połomia 2-0 Naprzód Syrynia 3 listopada, 13:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Polonia Marklowice 2 listopada, 13:30
LKS Studzienna (Racibórz) 1-3 Naprzód Czyżowice 3 listopada, 11:00
KS 27 Gołkowice 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 2 listopada, 13:30
Gwiazda Skrzyszów 4-0 LKS 1908 Nędza 2 listopada, 13:30
Unia Turza Śląska 3-1 Silesia Lubomia 2 listopada, 13:30
Rafako Racibórz 1-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2 listopada, 13:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-0 Górnik Radlin 3 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Górnik Radlin 2-2 Płomień Połomia 9 listopada, 13:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-7 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 9 listopada, 13:30
Silesia Lubomia 1-3 Rafako Racibórz 10 listopada, 13:30
LKS 1908 Nędza 0-2 Unia Turza Śląska 9 listopada, 13:30
Polonia Łaziska Rybnickie 2-0 Gwiazda Skrzyszów 10 listopada, 13:30
Naprzód Czyżowice 3-1 KS 27 Gołkowice 9 listopada, 13:30
Polonia Marklowice 6-0 LKS Studzienna (Racibórz) 9 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 0-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 9 listopada, 13:30
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego asystenta

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Płomień Połomia 2-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 16 listopada, 13:00
Naprzód Syrynia 5-1 LKS Studzienna (Racibórz) 16 listopada, 13:00
Polonia Marklowice 1-3 KS 27 Gołkowice 16 listopada, 13:00
Naprzód Czyżowice 0-0 Gwiazda Skrzyszów 16 listopada, 13:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-0 Unia Turza Śląska 17 listopada, 13:00
LKS 1908 Nędza 4-3 Rafako Racibórz 16 listopada, 13:00
Silesia Lubomia 4-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 listopada, 13:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-0 Górnik Radlin 16 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 Płomień Połomia 22 marca, 15:00
Górnik Radlin 1-0 Silesia Lubomia 22 marca, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 LKS 1908 Nędza 23 marca, 15:00
Rafako Racibórz 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 22 marca, 15:00
Unia Turza Śląska 2-1 Naprzód Czyżowice 22 marca, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Polonia Marklowice 22 marca, 15:00
KS 27 Gołkowice 4-0 Naprzód Syrynia 22 marca, 15:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Płomień Połomia 1-0 LKS Studzienna (Racibórz) 30 marca, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-1 KS 27 Gołkowice 29 marca, 15:00
Naprzód Syrynia 1-0 Gwiazda Skrzyszów 29 marca, 15:00
Polonia Marklowice 0-4 Unia Turza Śląska 29 marca, 15:00
Naprzód Czyżowice 3-3 Rafako Racibórz 29 marca, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 5-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 marca, 15:00
LKS 1908 Nędza 2-1 Górnik Radlin 29 marca, 15:00
Silesia Lubomia 4-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Silesia Lubomia 3-0 Płomień Połomia 6 kwietnia, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-5 LKS 1908 Nędza 5 kwietnia, 16:00
Górnik Radlin 1-1 Polonia Łaziska Rybnickie 5 kwietnia, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Naprzód Czyżowice 6 kwietnia, 16:00
Rafako Racibórz 2-0 Polonia Marklowice 5 kwietnia, 16:00
Unia Turza Śląska 2-0 Naprzód Syrynia 5 kwietnia, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5 kwietnia, 16:00
KS 27 Gołkowice 2-1 LKS Studzienna (Racibórz) 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Płomień Połomia 0-2 KS 27 Gołkowice 12 kwietnia, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 2-4 Gwiazda Skrzyszów 13 kwietnia, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Unia Turza Śląska 12 kwietnia, 16:00 (200)
Naprzód Syrynia 1-1 Rafako Racibórz 12 kwietnia, 16:00
Polonia Marklowice 2-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 12 kwietnia, 16:00
Naprzód Czyżowice 3-0 Górnik Radlin 12 kwietnia, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 kwietnia, 16:00
LKS 1908 Nędza 1-0 Silesia Lubomia 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Płomień Połomia 1-5 LKS 1908 Nędza 19 kwietnia, 13:00
Silesia Lubomia 4-0 Polonia Łaziska Rybnickie 19 kwietnia, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-4 Naprzód Czyżowice 19 kwietnia, 13:00
Górnik Radlin 4-2 Polonia Marklowice 19 kwietnia, 13:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-2 Naprzód Syrynia 19 kwietnia, 13:00
Rafako Racibórz 0-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 19 kwietnia, 13:00
Unia Turza Śląska 7-0 LKS Studzienna (Racibórz) 19 kwietnia, 13:00
Gwiazda Skrzyszów 2-0 KS 27 Gołkowice 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Płomień Połomia 1-1 Gwiazda Skrzyszów 27 kwietnia, 16:00
KS 27 Gołkowice 0-0 Unia Turza Śląska 26 kwietnia, 16:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-6 Rafako Racibórz 27 kwietnia, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 26 kwietnia, 16:00
Naprzód Syrynia 2-1 Górnik Radlin 26 kwietnia, 16:00
Polonia Marklowice 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 26 kwietnia, 16:00
Naprzód Czyżowice 2-2 Silesia Lubomia 26 kwietnia, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-3 LKS 1908 Nędza 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 29 kwietnia

Polonia Łaziska Rybnickie 0-1 Płomień Połomia 30 kwietnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 4-0 Naprzód Czyżowice 29 kwietnia, 17:00
Silesia Lubomia 2-1 Polonia Marklowice 29 kwietnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-1 Naprzód Syrynia 29 kwietnia, 17:00
Górnik Radlin 1-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 29 kwietnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-0 LKS Studzienna (Racibórz) 29 kwietnia, 17:00
Rafako Racibórz 2-1 KS 27 Gołkowice 29 kwietnia, 17:00
Unia Turza Śląska 3-1 Gwiazda Skrzyszów 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 maja

Płomień Połomia 1-4 Unia Turza Śląska 3 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Rafako Racibórz 3 maja, 17:00
KS 27 Gołkowice 4-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3 maja, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 0-5 Górnik Radlin 4 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 2-1 Silesia Lubomia 3 maja, 17:00
Polonia Marklowice 1-2 LKS 1908 Nędza 3 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 3-1 Polonia Łaziska Rybnickie 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Naprzód Czyżowice 4-3 Płomień Połomia 10 maja, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 3-3 Polonia Marklowice 11 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 3-3 Naprzód Syrynia 10 maja, 17:00
Silesia Lubomia 2-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 10 maja, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 7-2 LKS Studzienna (Racibórz) 10 maja, 17:00
Górnik Radlin 0-0 KS 27 Gołkowice 10 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 Gwiazda Skrzyszów 11 maja, 17:00
Rafako Racibórz 1-2 Unia Turza Śląska 10 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Płomień Połomia 3-1 Rafako Racibórz 17 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 17 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Górnik Radlin 17 maja, 17:00
KS 27 Gołkowice 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 17 maja, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-7 Silesia Lubomia 18 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6-0 LKS 1908 Nędza 17 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 0-2 Polonia Łaziska Rybnickie 17 maja, 17:00
Polonia Marklowice 5-3 Naprzód Czyżowice 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Polonia Marklowice 0-1 Płomień Połomia 24 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-1 Naprzód Syrynia 24 maja, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 25 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 4-0 LKS Studzienna (Racibórz) 24 maja, 17:00
Silesia Lubomia 5-1 KS 27 Gołkowice 25 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 Gwiazda Skrzyszów 24 maja, 17:00
Górnik Radlin 1-3 Unia Turza Śląska 25 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-3 Rafako Racibórz 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Płomień Połomia 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1 czerwca, 17:00
Rafako Racibórz 6-0 Górnik Radlin 31 maja, 17:00
Unia Turza Śląska 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 31 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 0-2 Silesia Lubomia 31 maja, 17:00
KS 27 Gołkowice 2-1 LKS 1908 Nędza 31 maja, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 1-5 Polonia Łaziska Rybnickie 1 czerwca, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-2 Naprzód Czyżowice 31 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 4-1 Polonia Marklowice 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Naprzód Syrynia 2-1 Płomień Połomia 7 czerwca, 17:00
Polonia Marklowice 3-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 7 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 5-2 LKS Studzienna (Racibórz) 7 czerwca, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-0 KS 27 Gołkowice 7 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 4-1 Gwiazda Skrzyszów 7 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 0-0 Unia Turza Śląska 7 czerwca, 17:00 (250)
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-4 Rafako Racibórz 7 czerwca, 17:00
Górnik Radlin 0-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Płomień Połomia 0-1 Górnik Radlin 14 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 14 czerwca, 17:00
Rafako Racibórz 0-0 Silesia Lubomia 14 czerwca, 17:00
Unia Turza Śląska 4-1 LKS 1908 Nędza 14 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 2-3 Polonia Łaziska Rybnickie 14 czerwca, 17:00
KS 27 Gołkowice 2-1 Naprzód Czyżowice 14 czerwca, 17:00
LKS Studzienna (Racibórz) 6-6 Polonia Marklowice 14 czerwca, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Naprzód Syrynia 14 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (śląska I)
IV liga 2013/2014 (śląska II)

Liga okręgowa 2013/2014 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2013/2014 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice IV)

Klasa A 2013/2014 (Bytom)
Klasa A 2013/2014 (Racibórz)
Klasa A 2013/2014 (Rybnik)
Klasa A 2013/2014 (Sosnowiec)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas