[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cyklon Rogoźnik 28 71 23 2 3 90-28 12 1 1 43-10 11 1 2 47-18
2.  MKS Sławków 28 64 20 4 4 56-17 10 2 2 26-7 10 2 2 30-10
3.  Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 28 62 20 2 6 77-42 12 1 1 50-16 8 1 5 27-26
4.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 28 60 19 3 6 82-29 11 1 2 42-10 8 2 4 40-19
5.  Niwy Brudzowice 28 58 18 4 6 76-36 11 1 2 39-18 7 3 4 37-18
6.  Milenium Wojkowice 28 40 12 4 12 51-50 6 3 5 30-23 6 1 7 21-27
7.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 28 38 11 5 12 46-43 9 1 4 28-16 2 4 8 18-27
8.  MKS Poręba 28 34 10 4 14 49-65 6 2 6 32-28 4 2 8 17-37 2 3 1 0 1 3-3
9.  Błękitni Sarnów 28 34 10 4 14 40-51 4 2 8 21-29 6 2 6 19-22 2 3 1 0 1 3-3
10.  Ostoja Żelisławice 28 30 8 6 14 41-52 4 6 4 23-27 4 0 10 18-25
11.  CKS Czeladź (2) 28 29 8 5 15 45-55 5 3 6 27-25 3 2 9 18-30
12.  Jedność Strzyżowice 28 25 8 1 19 33-58 5 1 8 19-23 3 0 11 14-35
13.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 28 24 7 3 18 43-66 4 1 9 21-28 3 2 9 22-38
14.  Skalniak Kroczyce 28 18 5 3 20 23-84 3 1 10 12-32 2 2 10 11-52
15.  Orzeł Dąbie 28 17 5 2 21 27-103 2 0 12 16-58 3 2 9 11-45
Błyskawica Preczów wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Cyklon Rogoźnik    1-0 2-1 0-4 6-0 1-1 2-0 4-0 2-1 3-1 2-1 3-0 2-0 8-0 7-1 
 2 MKS Sławków0-0     0-1 1-0 1-1 1-2 1-0 1-0 1-0 1-0 3-0 2-0 5-1 7-1 2-1 
 3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)4-3 2-0     5-2 1-1 3-1 3-0 5-0 2-0 2-0 2-1 1-3 5-4 6-1 9-0 
 4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)2-3 0-3 6-0     1-0 3-0 5-0 4-2 5-0 4-0 3-0 2-1 4-1 3-0 0-0 
 5 Niwy Brudzowice3-2 1-1 3-1 3-1     3-1 2-1 6-0 1-3 0-3 3-2 2-0 4-3 3-0* 5-0 
 6 Milenium Wojkowice2-3 0-3 0-2 2-2 3-2     3-1 2-2 2-4 2-1 1-1 5-0 5-0 2-0 1-2 
 7 Źródło Kromołów (Zawiercie)2-5 0-3 0-2 2-0 1-1 2-0     5-0 3-0 2-3 2-1 2-1 3-0 3-0 1-0 
 8 MKS Poręba0-7 1-3 2-3 1-4 1-2 5-1 2-2     0-1 2-0 5-1 5-0 4-3 4-1 0-0 
 9 Błękitni Sarnów1-3 0-1 2-4 2-3 0-5 0-2 2-2 2-3     2-1 3-0 4-1 1-1 0-3 2-0 
 10 Ostoja Żelisławice0-7 1-1 3-2 0-3 0-5 0-3 2-2 1-1 0-0     1-1 1-0 1-1 8-0 5-1 
 11 CKS Czeladź (2)1-3 1-4 4-4 2-5 2-0 0-1 0-0 3-0* 0-1 1-5     3-0 2-1 1-1 7-0 
 12 Jedność Strzyżowice2-3 0-1 1-2 0-5 1-4 3-0 2-1 0-1 4-2 1-0 4-1     0-1 1-1 0-1 
 13 Zew Kazimierz (Sosnowiec)0-1 1-3 0-2 1-5 1-3 3-2 0-1 2-1 1-1 1-2 1-2 1-4     5-1 4-0 
 14 Skalniak Kroczyce1-3 0-4 1-2 0-0 0-3 1-2 2-1 0-3 0-3 2-1 0-3 2-0 1-2     2-5 
 15 Orzeł Dąbie0-4 2-3 2-1 0-6 0-10 2-5 1-7 2-4 1-3 2-1 0-4 2-4 1-4 1-2     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Ostoja Żelisławice 18 sierpnia, 16:00
Błękitni Sarnów 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 17 sierpnia, 17:30
MKS Poręba 0-0 Orzeł Dąbie 18 sierpnia, 17:30
Cyklon Rogoźnik 1-1 Milenium Wojkowice 17 sierpnia, 17:30
CKS Czeladź (2) 1-4 MKS Sławków 17 sierpnia, 17:30
Skalniak Kroczyce 0-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 18 sierpnia, 17:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Niwy Brudzowice 17 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 24 sierpnia, 17:30
MKS Sławków 7-1 Skalniak Kroczyce 24 sierpnia, 17:30
Milenium Wojkowice 1-1 CKS Czeladź (2) 25 sierpnia, 11:00
Orzeł Dąbie 0-4 Cyklon Rogoźnik 24 sierpnia, 17:30
Jedność Strzyżowice 0-1 MKS Poręba 24 sierpnia, 17:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Błękitni Sarnów 25 sierpnia, 11:00
Niwy Brudzowice 0-3 Ostoja Żelisławice 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza).
 
Błękitni Sarnów 2-1 Ostoja Żelisławice 31 sierpnia, 17:00
MKS Poręba 4-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1 września, 17:00
Cyklon Rogoźnik 3-0 Jedność Strzyżowice 1 września, 17:00
CKS Czeladź (2) 7-0 Orzeł Dąbie 31 sierpnia, 17:00
Skalniak Kroczyce 1-2 Milenium Wojkowice 1 września, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-3 MKS Sławków 31 sierpnia, 17:00
Niwy Brudzowice 3-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Pauza: Błękitni Sarnów.
 
Ostoja Żelisławice 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 7 września, 17:00
MKS Sławków 1-1 Niwy Brudzowice 8 września, 16:00
Milenium Wojkowice 3-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 7 września, 17:00
Orzeł Dąbie 1-2 Skalniak Kroczyce 7 września, 17:00
Jedność Strzyżowice 4-1 CKS Czeladź (2) 8 września, 11:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 Cyklon Rogoźnik 7 września, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-0 MKS Poręba 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Pauza: Ostoja Żelisławice.
 
MKS Poręba 0-1 Błękitni Sarnów 15 września, 16:00
Cyklon Rogoźnik 2-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 14 września, 16:00
CKS Czeladź (2) 2-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 14 września, 16:00
Skalniak Kroczyce 2-0 Jedność Strzyżowice 15 września, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 Orzeł Dąbie 14 września, 16:00
Niwy Brudzowice 3-1 Milenium Wojkowice 14 września, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-3 MKS Sławków 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Pauza: MKS Poręba.
 
Ostoja Żelisławice 1-1 MKS Sławków 21 września, 16:00
Milenium Wojkowice 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 21 września, 16:00
Orzeł Dąbie 0-10 Niwy Brudzowice 21 września, 16:00
Jedność Strzyżowice 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 22 września, 11:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5-1 Skalniak Kroczyce 21 września, 13:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 CKS Czeladź (2) 21 września, 11:00
Błękitni Sarnów 1-3 Cyklon Rogoźnik 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Pauza: Cyklon Rogoźnik.
 
MKS Poręba 2-0 Ostoja Żelisławice 29 września, 15:30
CKS Czeladź (2) 0-1 Błękitni Sarnów 28 września, 15:30
Skalniak Kroczyce 1-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 29 września, 15:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 28 września, 15:30
Niwy Brudzowice 2-0 Jedność Strzyżowice 28 września, 15:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 0-0 Orzeł Dąbie 28 września, 15:30
MKS Sławków 1-2 Milenium Wojkowice 29 września, 15:30

Kolejka 8 - 5-6 października

Pauza: CKS Czeladź (2).
 
Ostoja Żelisławice 0-3 Milenium Wojkowice 5 października, 15:30
Orzeł Dąbie 2-3 MKS Sławków 5 października, 15:30
Jedność Strzyżowice 0-5 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5 października, 15:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-3 Niwy Brudzowice 5 października, 15:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 5 października, 15:30
Błękitni Sarnów 0-3 Skalniak Kroczyce 5 października, 15:30
MKS Poręba 0-7 Cyklon Rogoźnik 6 października, 15:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Pauza: Skalniak Kroczyce.
 
Cyklon Rogoźnik 3-1 Ostoja Żelisławice 12 października, 15:00
CKS Czeladź (2) 3-0 MKS Poręba 12 października, 15:00
(wo)
przerwany w 8. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Błękitni Sarnów 12 października, 15:00
Niwy Brudzowice 3-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 12 października, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 12 października, 15:00
MKS Sławków 2-0 Jedność Strzyżowice 13 października, 15:00
Milenium Wojkowice 1-2 Orzeł Dąbie 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Pauza: Źródło Kromołów (Zawiercie).
 
Ostoja Żelisławice 5-1 Orzeł Dąbie 19 października, 15:00
Jedność Strzyżowice 3-0 Milenium Wojkowice 19 października, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-3 MKS Sławków 19 października, 15:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 19 października, 15:00
Błękitni Sarnów 0-5 Niwy Brudzowice 19 października, 15:00
MKS Poręba 4-1 Skalniak Kroczyce 20 października, 15:00
Cyklon Rogoźnik 2-1 CKS Czeladź (2) 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: Niwy Brudzowice.
 
CKS Czeladź (2) 1-5 Ostoja Żelisławice 23 października, 15:00
Skalniak Kroczyce 1-3 Cyklon Rogoźnik 23 października, 15:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 5-0 MKS Poręba 23 października, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-0 Błękitni Sarnów 23 października, 15:00
MKS Sławków 0-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 23 października, 15:00
Milenium Wojkowice 5-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 23 października, 15:00
Orzeł Dąbie 2-4 Jedność Strzyżowice 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Łazowianka Łazy (k. Zawiercia).
 
Ostoja Żelisławice 1-0 Jedność Strzyżowice 26 października, 14:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-0 Orzeł Dąbie 26 października, 14:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Milenium Wojkowice 26 października, 14:30
Błękitni Sarnów 0-1 MKS Sławków 26 października, 14:30
MKS Poręba 1-2 Niwy Brudzowice 27 października, 14:30
Cyklon Rogoźnik 2-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 października, 14:30
CKS Czeladź (2) 1-1 Skalniak Kroczyce 26 października, 14:30

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: MKS Sławków.
 
Skalniak Kroczyce 2-1 Ostoja Żelisławice 3 listopada, 13:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 CKS Czeladź (2) 2 listopada, 13:30
Niwy Brudzowice 3-2 Cyklon Rogoźnik 2 listopada, 13:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-2 MKS Poręba 2 listopada, 13:30
Milenium Wojkowice 2-4 Błękitni Sarnów 2 listopada, 13:30
Orzeł Dąbie 2-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2 listopada, 13:30
Jedność Strzyżowice 0-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Pauza: Milenium Wojkowice.
 
Ostoja Żelisławice 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 9 listopada, 13:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Jedność Strzyżowice 9 listopada, 13:30
Błękitni Sarnów 2-0 Orzeł Dąbie 9 listopada, 13:30
MKS Poręba 1-3 MKS Sławków 10 listopada, 13:30
Cyklon Rogoźnik 0-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 9 listopada, 13:30
CKS Czeladź (2) 2-0 Niwy Brudzowice 9 listopada, 13:30
Skalniak Kroczyce 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 10 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Pauza: Orzeł Dąbie.
 
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-3 Ostoja Żelisławice 17 listopada, 13:30
Niwy Brudzowice 3-0 Skalniak Kroczyce 16 listopada, 13:30
(wo)
przerwany w 11. minucie przy stanie 1-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 CKS Czeladź (2) 16 listopada, 13:30
MKS Sławków 0-0 Cyklon Rogoźnik 17 listopada, 12:00
Milenium Wojkowice 2-2 MKS Poręba 16 listopada, 13:30
Jedność Strzyżowice 4-2 Błękitni Sarnów 16 listopada, 13:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 23-24 listopada

Pauza: Jedność Strzyżowice.
 
Ostoja Żelisławice 3-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 23 listopada, 13:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Błękitni Sarnów 23 listopada, 13:00
Orzeł Dąbie 2-4 MKS Poręba 24 listopada, 11:00
Milenium Wojkowice 2-3 Cyklon Rogoźnik 23 listopada, 13:00
MKS Sławków 3-0 CKS Czeladź (2) 15 marca, 14:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 Skalniak Kroczyce 23 listopada, 13:00
Niwy Brudzowice 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 23 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

Pauza: Zew Kazimierz (Sosnowiec).
 
Ostoja Żelisławice 0-5 Niwy Brudzowice 23 marca, 15:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 22 marca, 15:00
Skalniak Kroczyce 0-4 MKS Sławków 23 marca, 15:00
CKS Czeladź (2) 0-1 Milenium Wojkowice 22 marca, 15:00
Cyklon Rogoźnik 7-1 Orzeł Dąbie 23 marca, 15:00
MKS Poręba 5-0 Jedność Strzyżowice 23 marca, 15:00
Błękitni Sarnów 2-4 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 22 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Pauza: Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza).
 
Ostoja Żelisławice 0-0 Błękitni Sarnów 29 marca, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-1 MKS Poręba 29 marca, 15:00
Jedność Strzyżowice 2-3 Cyklon Rogoźnik 29 marca, 15:00
Orzeł Dąbie 0-4 CKS Czeladź (2) 29 marca, 15:00
Milenium Wojkowice 2-0 Skalniak Kroczyce 29 marca, 15:00
MKS Sławków 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 29 marca, 15:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Niwy Brudzowice 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Pauza: Błękitni Sarnów.
 
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-0 Ostoja Żelisławice 5 kwietnia, 15:30
Niwy Brudzowice 1-1 MKS Sławków 5 kwietnia, 15:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-0 Milenium Wojkowice 5 kwietnia, 15:30
Skalniak Kroczyce 2-5 Orzeł Dąbie 6 kwietnia, 15:30
CKS Czeladź (2) 3-0 Jedność Strzyżowice 5 kwietnia, 15:30
Cyklon Rogoźnik 2-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 5 kwietnia, 15:30
MKS Poręba 2-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 6 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Pauza: Ostoja Żelisławice.
 
Błękitni Sarnów 2-3 MKS Poręba 12 kwietnia, 16:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-3 Cyklon Rogoźnik 12 kwietnia, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 CKS Czeladź (2) 12 kwietnia, 16:00
Jedność Strzyżowice 1-1 Skalniak Kroczyce 12 kwietnia, 16:00
Orzeł Dąbie 1-7 Źródło Kromołów (Zawiercie) 12 kwietnia, 16:00
Milenium Wojkowice 3-2 Niwy Brudzowice 12 kwietnia, 16:00
MKS Sławków 1-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Pauza: MKS Poręba.
 
MKS Sławków 1-0 Ostoja Żelisławice 19 kwietnia, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-0 Milenium Wojkowice 19 kwietnia, 16:00
Niwy Brudzowice 5-0 Orzeł Dąbie 19 kwietnia, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 Jedność Strzyżowice 19 kwietnia, 16:00
Skalniak Kroczyce 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 19 kwietnia, 16:00
CKS Czeladź (2) 4-4 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 19 kwietnia, 16:00
Cyklon Rogoźnik 2-1 Błękitni Sarnów 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Pauza: Cyklon Rogoźnik.
 
Ostoja Żelisławice 1-1 MKS Poręba 26 kwietnia, 16:00
Błękitni Sarnów 3-0 CKS Czeladź (2) 26 kwietnia, 16:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 6-1 Skalniak Kroczyce 26 kwietnia, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 kwietnia, 16:00
Jedność Strzyżowice 1-4 Niwy Brudzowice 26 kwietnia, 16:00
Orzeł Dąbie 0-6 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 26 kwietnia, 16:00
Milenium Wojkowice 0-3 MKS Sławków 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Pauza: CKS Czeladź (2).
 
Milenium Wojkowice 2-1 Ostoja Żelisławice 3 maja, 17:00
MKS Sławków 2-1 Orzeł Dąbie 4 maja, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Jedność Strzyżowice 3 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 4-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3 maja, 17:00
Skalniak Kroczyce 0-3 Błękitni Sarnów 3 maja, 17:00
Cyklon Rogoźnik 4-0 MKS Poręba 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Pauza: Skalniak Kroczyce.
 
Ostoja Żelisławice 0-7 Cyklon Rogoźnik 10 maja, 17:00
MKS Poręba 5-1 CKS Czeladź (2) 11 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 2-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 10 maja, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Niwy Brudzowice 10 maja, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-5 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 10 maja, 17:00
Jedność Strzyżowice 0-1 MKS Sławków 10 maja, 17:00
Orzeł Dąbie 2-5 Milenium Wojkowice 10 maja, 17:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Pauza: Źródło Kromołów (Zawiercie).
 
Orzeł Dąbie 2-1 Ostoja Żelisławice 17 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 5-0 Jedność Strzyżowice 17 maja, 17:00
MKS Sławków 5-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 18 maja, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 6-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 17 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 1-3 Błękitni Sarnów 17 maja, 17:00
Skalniak Kroczyce 0-3 MKS Poręba 17 maja, 17:00
CKS Czeladź (2) 1-3 Cyklon Rogoźnik 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pauza: Niwy Brudzowice.
 
Ostoja Żelisławice 1-1 CKS Czeladź (2) 24 maja, 17:00
Cyklon Rogoźnik 8-0 Skalniak Kroczyce 24 maja, 17:00
MKS Poręba 2-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 25 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 2-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 24 maja, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-0 MKS Sławków 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 Milenium Wojkowice 24 maja, 17:00
Jedność Strzyżowice 0-1 Orzeł Dąbie 24 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Łazowianka Łazy (k. Zawiercia).
 
Jedność Strzyżowice 1-0 Ostoja Żelisławice 31 maja, 17:00
Orzeł Dąbie 1-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 31 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 0-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 31 maja, 17:00
MKS Sławków 1-0 Błękitni Sarnów 1 czerwca, 17:00
Niwy Brudzowice 6-0 MKS Poręba 31 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-5 Cyklon Rogoźnik 31 maja, 17:00
Skalniak Kroczyce 0-3 CKS Czeladź (2) 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pauza: MKS Sławków.
 
Ostoja Żelisławice 8-0 Skalniak Kroczyce 7 czerwca, 17:00
CKS Czeladź (2) 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 7 czerwca, 17:00
Cyklon Rogoźnik 6-0 Niwy Brudzowice 7 czerwca, 17:00
MKS Poręba 1-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 7 czerwca, 17:30
Błękitni Sarnów 0-2 Milenium Wojkowice 7 czerwca, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 9-0 Orzeł Dąbie 7 czerwca, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-4 Jedność Strzyżowice 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Pauza: Milenium Wojkowice.
 
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 Ostoja Żelisławice 14 czerwca, 17:00
Jedność Strzyżowice 1-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 14 czerwca, 17:00
Orzeł Dąbie 1-3 Błękitni Sarnów 14 czerwca, 17:00
MKS Sławków 1-0 MKS Poręba 14 czerwca, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-3 Cyklon Rogoźnik 14 czerwca, 17:00
Niwy Brudzowice 3-2 CKS Czeladź (2) 14 czerwca, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Skalniak Kroczyce 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Pauza: Orzeł Dąbie.
 
Ostoja Żelisławice 2-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 21 czerwca, 17:00
Skalniak Kroczyce 0-3 Niwy Brudzowice 21 czerwca, 17:00
CKS Czeladź (2) 2-5 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 21 czerwca, 17:00
Cyklon Rogoźnik 1-0 MKS Sławków 21 czerwca, 17:00
MKS Poręba 5-1 Milenium Wojkowice 21 czerwca, 17:00
Błękitni Sarnów 4-1 Jedność Strzyżowice 21 czerwca, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 21 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Sosnowiec)

Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice III)
Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice IV)

Klasa A 2013/2014 (Bytom)
Klasa A 2013/2014 (Katowice)
Klasa A 2013/2014 (Racibórz)
Klasa A 2013/2014 (Rybnik)
Klasa A 2013/2014 (Tychy)
Klasa A 2013/2014 (Zabrze)

Klasa B 2013/2014 (Sosnowiec)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas