[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Zabrze-Kończyce 30 64 20 4 6 89-40 12 1 2 56-21 8 3 4 33-19
2.  Zamkowiec Toszek 30 55 17 4 9 69-45 10 2 3 39-20 7 2 6 30-25
3.  Zryw Radonia 30 54 16 6 8 84-46 9 3 3 44-16 7 3 5 40-30
4.  Zaborze Zabrze 30 53 15 8 7 75-49 6 4 5 32-26 9 4 2 43-23
5.  Carbo Gliwice 30 50 15 5 10 74-62 8 2 5 47-26 7 3 5 27-36
6.  Sokół Łany Wielkie 30 44 13 5 12 80-58 6 2 7 38-26 7 3 5 42-32 2 3 1 0 1 8-2
7.  Społem Zabrze 30 44 12 8 10 49-64 4 5 6 18-32 8 3 4 31-32 2 3 1 0 1 2-8
8.  Młodość Rudno 30 42 12 6 12 62-53 5 3 7 35-24 7 3 5 27-29 2 2 0 2 0 2-2
9.  Orły Bojszów 30 42 11 9 10 49-47 8 5 2 32-16 3 4 8 17-31 2 2 0 2 0 2-2
10.  Naprzód Żernica 30 41 13 2 15 48-63 7 0 8 24-27 6 2 7 24-36
11.  Jedność 32 II Przyszowice 30 40 13 1 16 61-71 8 1 6 42-38 5 0 10 19-33
12.  Drama Kamieniec 30 38 11 5 14 59-75 6 3 6 35-39 5 2 8 24-36
13.  MOSiR Stal Zabrze 30 35 10 5 15 54-62 7 2 6 35-23 3 3 9 19-39
14.  Ruch Kozłów 30 33 9 6 15 48-69 5 3 7 27-27 4 3 8 21-42
15.  Przyszłość II Ciochowice 30 30 8 6 16 33-57 5 3 7 19-25 3 3 9 14-32
16.  Orzeł Stanica 30 14 4 2 24 36-109 3 2 10 19-42 1 0 14 17-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKS Zabrze-Kończyce    1-4 4-1 1-1 6-1 4-2 2-3 3-0 3-0 6-0 3-1 4-1 3-2 5-2 5-3 6-0 
 2 Zamkowiec Toszek1-0     4-3 4-1 2-1 0-3 1-2 2-3 1-1 2-1 1-0 3-3 8-0 4-0 2-1 4-1 
 3 Zryw Radonia4-1 1-0     2-2 3-1 2-2 4-0 0-1 3-1 1-1 6-0 0-1 1-3 5-2 5-1 7-0* 
 4 Zaborze Zabrze0-2 1-1 2-2     2-5 1-1 5-1 2-3 2-0 1-3 3-1 1-4 2-2 3-0 3-0 4-1 
 5 Carbo Gliwice2-2 3-4 2-4 1-2     4-0 3-0 2-3 0-1 3-3 2-1 3-2 4-0 6-2 3-1 9-1 
 6 Sokół Łany Wielkie1-2 1-1 4-6 3-4 0-1     0-1 5-0 1-1 2-3 2-4 5-1 4-0 5-1 2-0 3-1 
 7 Społem Zabrze0-2 1-5 0-5 2-2 1-1 1-8     0-0 3-1 1-2 2-1 0-1 2-1 1-1 1-1 3-1 
 8 Młodość Rudno2-0 0-3 1-2 2-3 2-2 2-3 3-4     1-1 6-1 0-1 3-0 1-1 6-1 1-2 5-0 
 9 Orły Bojszów2-2 2-0 1-1 1-0 1-2 1-1 5-2 1-1     5-1 0-1 4-1 1-1 3-1 2-1 3-1 
 10 Naprzód Żernica0-5 3-0 1-3 0-3 0-2 1-2 1-4 2-1 3-0     2-1 2-1 4-0 0-1 0-1 5-3 
 11 Jedność 32 II Przyszowice1-4 2-1 2-1 1-6 3-4 6-4 0-3 4-1 2-2 3-0     8-3 0-3* 2-4 5-0 3-2 
 12 Drama Kamieniec2-1 2-4 3-3 2-5 6-1 4-3 3-3 4-4 0-4 1-2 0-1     3-2 0-3 1-0 4-3 
 13 MOSiR Stal Zabrze2-2 4-1 3-2 0-4 8-1 1-4 2-3 2-0 4-0 2-1 1-2 0-1     1-1 0-1 5-0 
 14 Ruch Kozłów1-4 3-1 2-0 0-3 1-3 1-2 2-2 1-2 2-3 0-2 4-2 2-2 2-0     1-1 5-0* 
 15 Przyszłość II Ciochowice1-3 1-3 0-4 2-5 0-0 4-0 1-1 1-2 2-1 0-2 3-0 1-0 2-1 0-0     1-3 
 16 Orzeł Stanica0-3 0-2 1-3 2-2 1-2 0-7* 0-2 0-6* 4-1 3-2 4-3 0-3 2-3 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

MOSiR Stal Zabrze 5-0 Orzeł Stanica 17 sierpnia, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 3-4 Carbo Gliwice 17 sierpnia, 17:00
Drama Kamieniec 3-3 Zryw Radonia 17 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-1 Społem Zabrze 28 sierpnia, 18:00
Młodość Rudno 6-1 Ruch Kozłów 18 sierpnia, 13:00
Zaborze Zabrze 1-1 Zamkowiec Toszek 17 sierpnia, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 3-0 Orły Bojszów 17 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 0-1 Przyszłość II Ciochowice 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Orzeł Stanica 1-1 Przyszłość II Ciochowice 21 sierpnia, 18:00
Orły Bojszów 5-1 Naprzód Żernica 21 sierpnia, 18:00
Zamkowiec Toszek 1-0 MKS Zabrze-Kończyce 21 sierpnia, 18:00
Ruch Kozłów 0-3 Zaborze Zabrze 21 sierpnia, 18:00
Społem Zabrze 0-0 Młodość Rudno 21 sierpnia, 18:00
Zryw Radonia 2-2 Sokół Łany Wielkie 21 sierpnia, 18:00
Carbo Gliwice 3-2 Drama Kamieniec 21 sierpnia, 18:00
MOSiR Stal Zabrze 1-2 Jedność 32 II Przyszowice 21 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Drama Kamieniec 3-2 MOSiR Stal Zabrze 24 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 0-1 Carbo Gliwice 24 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 1-2 Zryw Radonia 25 sierpnia, 17:00
Zaborze Zabrze 5-1 Społem Zabrze 25 sierpnia, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 5-2 Ruch Kozłów 24 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 3-0 Zamkowiec Toszek 24 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Ciochowice 2-1 Orły Bojszów 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Stanica 4-3 Jedność 32 II Przyszowice 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Orzeł Stanica 4-1 Orły Bojszów 31 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 2-1 Przyszłość II Ciochowice 31 sierpnia, 17:00
Społem Zabrze 0-2 MKS Zabrze-Kończyce 1 września, 17:00
Zryw Radonia 2-2 Zaborze Zabrze 1 września, 17:00
Carbo Gliwice 2-3 Młodość Rudno 1 września, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 1-4 Sokół Łany Wielkie 31 sierpnia, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 8-3 Drama Kamieniec 1 września, 16:00
Naprzód Żernica 0-1 Ruch Kozłów 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4 września

Drama Kamieniec 4-3 Orzeł Stanica 4 września, 17:30
Sokół Łany Wielkie 2-4 Jedność 32 II Przyszowice 4 września, 17:30
Młodość Rudno 1-1 MOSiR Stal Zabrze 4 września, 17:30
Zaborze Zabrze 2-5 Carbo Gliwice 4 września, 17:30
MKS Zabrze-Kończyce 4-1 Zryw Radonia 4 września, 17:30
Naprzód Żernica 1-4 Społem Zabrze 4 września, 17:30
Przyszłość II Ciochowice 0-0 Ruch Kozłów 4 września, 17:30
Orły Bojszów 2-0 Zamkowiec Toszek 4 września, 17:30

Kolejka 6 - 7-8 września

Orzeł Stanica 0-2 Zamkowiec Toszek 8 września, 17:00
Ruch Kozłów 2-3 Orły Bojszów 7 września, 17:00
Społem Zabrze 1-1 Przyszłość II Ciochowice 18 września, 17:00
Zryw Radonia 1-1 Naprzód Żernica 8 września, 17:00
Carbo Gliwice 2-2 MKS Zabrze-Kończyce 7 września, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 0-4 Zaborze Zabrze 7 września, 17:00
Drama Kamieniec 4-3 Sokół Łany Wielkie 7 września, 17:00
Młodość Rudno 0-1 Jedność 32 II Przyszowice 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Sokół Łany Wielkie 3-1 Orzeł Stanica 14 września, 17:00
Młodość Rudno 3-0 Drama Kamieniec 14 września, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 3-2 MOSiR Stal Zabrze 14 września, 17:00
Naprzód Żernica 0-2 Carbo Gliwice 14 września, 17:00
Przyszłość II Ciochowice 0-4 Zryw Radonia 15 września, 17:00
Orły Bojszów 5-2 Społem Zabrze 14 września, 17:00
Zamkowiec Toszek 4-0 Ruch Kozłów 14 września, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-6 Zaborze Zabrze 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Orzeł Stanica 1-2 Ruch Kozłów 22 września, 16:30
Społem Zabrze 1-5 Zamkowiec Toszek 22 września, 16:30
Zryw Radonia 3-1 Orły Bojszów 22 września, 16:30
Carbo Gliwice 3-1 Przyszłość II Ciochowice 22 września, 11:00
MOSiR Stal Zabrze 2-1 Naprzód Żernica 21 września, 16:30
Drama Kamieniec 2-5 Zaborze Zabrze 21 września, 16:30
Sokół Łany Wielkie 5-0 Młodość Rudno 21 września, 16:30
MKS Zabrze-Kończyce 3-1 Jedność 32 II Przyszowice 21 września, 16:30

Kolejka 9 - 28-29 września

Młodość Rudno 5-0 Orzeł Stanica 29 września, 16:00
Zaborze Zabrze 1-1 Sokół Łany Wielkie 28 września, 16:00
MKS Zabrze-Kończyce 4-1 Drama Kamieniec 28 września, 16:00
Przyszłość II Ciochowice 2-1 MOSiR Stal Zabrze 29 września, 16:00
Orły Bojszów 1-2 Carbo Gliwice 28 września, 16:00
Zamkowiec Toszek 4-3 Zryw Radonia 28 września, 16:00
Ruch Kozłów 2-2 Społem Zabrze 28 września, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 3-0 Naprzód Żernica 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Orzeł Stanica 0-2 Społem Zabrze 6 października, 15:30
Zryw Radonia 5-2 Ruch Kozłów 6 października, 15:30
Carbo Gliwice 3-4 Zamkowiec Toszek 6 października, 15:00
MOSiR Stal Zabrze 4-0 Orły Bojszów 5 października, 15:30
Jedność 32 II Przyszowice 5-0 Przyszłość II Ciochowice 5 października, 15:30
Drama Kamieniec 1-2 Naprzód Żernica 5 października, 15:30
Sokół Łany Wielkie 1-2 MKS Zabrze-Kończyce 5 października, 15:30
Młodość Rudno 2-3 Zaborze Zabrze 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 12-13 października

Zaborze Zabrze 4-1 Orzeł Stanica 12 października, 15:30
MKS Zabrze-Kończyce 3-0 Młodość Rudno 12 października, 15:30
Naprzód Żernica 1-2 Sokół Łany Wielkie 12 października, 15:30
Przyszłość II Ciochowice 1-0 Drama Kamieniec 13 października, 15:30
Orły Bojszów 0-1 Jedność 32 II Przyszowice 13 października, 11:00
Zamkowiec Toszek 8-0 MOSiR Stal Zabrze 12 października, 15:30
Ruch Kozłów 1-3 Carbo Gliwice 12 października, 15:30
Społem Zabrze 0-5 Zryw Radonia 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 19-20 października

Orzeł Stanica 1-3 Zryw Radonia 20 października, 15:00
Carbo Gliwice 3-0 Społem Zabrze 19 października, 15:00
MOSiR Stal Zabrze 1-1 Ruch Kozłów 19 października, 15:00
Drama Kamieniec 0-4 Orły Bojszów 19 października, 15:00
Sokół Łany Wielkie 2-0 Przyszłość II Ciochowice 19 października, 15:00
Młodość Rudno 6-1 Naprzód Żernica 20 października, 15:00
Zaborze Zabrze 0-2 MKS Zabrze-Kończyce 19 października, 15:00
Zamkowiec Toszek 1-0 Jedność 32 II Przyszowice 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

MKS Zabrze-Kończyce 6-0 Orzeł Stanica 26 października, 15:00
Naprzód Żernica 0-3 Zaborze Zabrze 26 października, 15:00
Przyszłość II Ciochowice 1-2 Młodość Rudno 27 października, 14:00
Orły Bojszów 1-1 Sokół Łany Wielkie 26 października, 15:00
Zamkowiec Toszek 3-3 Drama Kamieniec 26 października, 15:00
Społem Zabrze 2-1 MOSiR Stal Zabrze 27 października, 14:00
Zryw Radonia 3-1 Carbo Gliwice 27 października, 14:00
Jedność 32 II Przyszowice 2-4 Ruch Kozłów 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Orzeł Stanica 1-2 Carbo Gliwice 3 listopada, 13:30
MOSiR Stal Zabrze 3-2 Zryw Radonia 2 listopada, 13:30
Drama Kamieniec 0-3 Ruch Kozłów 2 listopada, 13:30
Sokół Łany Wielkie 1-1 Zamkowiec Toszek 2 listopada, 13:30
Młodość Rudno 1-1 Orły Bojszów 3 listopada, 13:30
Zaborze Zabrze 3-0 Przyszłość II Ciochowice 2 listopada, 13:30
MKS Zabrze-Kończyce 6-0 Naprzód Żernica 2 listopada, 13:30
Społem Zabrze 2-1 Jedność 32 II Przyszowice 3 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Naprzód Żernica 5-3 Orzeł Stanica 9 listopada, 13:30
Przyszłość II Ciochowice 1-3 MKS Zabrze-Kończyce 10 listopada, 13:30
Orły Bojszów 1-0 Zaborze Zabrze 9 listopada, 13:30
Zamkowiec Toszek 2-3 Młodość Rudno 9 listopada, 13:30
Ruch Kozłów 1-2 Sokół Łany Wielkie 9 listopada, 13:30
Społem Zabrze 0-1 Drama Kamieniec 10 listopada, 13:30
Carbo Gliwice 4-0 MOSiR Stal Zabrze 10 listopada, 13:00
Jedność 32 II Przyszowice 2-1 Zryw Radonia 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Orzeł Stanica 2-3 MOSiR Stal Zabrze 16 listopada, 13:30
Carbo Gliwice 2-1 Jedność 32 II Przyszowice 17 listopada, 13:30
Zryw Radonia 0-1 Drama Kamieniec 17 listopada, 13:00
Społem Zabrze 1-8 Sokół Łany Wielkie 17 listopada, 13:00
Ruch Kozłów 1-2 Młodość Rudno 16 listopada, 13:00
Zamkowiec Toszek 4-1 Zaborze Zabrze 16 listopada, 13:00
Orły Bojszów 2-2 MKS Zabrze-Kończyce 16 listopada, 13:00
Przyszłość II Ciochowice 0-2 Naprzód Żernica 17 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

Przyszłość II Ciochowice 1-3 Orzeł Stanica 23 marca, 15:00
Naprzód Żernica 3-0 Orły Bojszów 22 marca, 15:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-4 Zamkowiec Toszek 22 marca, 15:00
Zaborze Zabrze 3-0 Ruch Kozłów 22 marca, 15:00
Młodość Rudno 3-4 Społem Zabrze 23 marca, 15:00
Sokół Łany Wielkie 4-6 Zryw Radonia 22 marca, 15:00
Drama Kamieniec 6-1 Carbo Gliwice 22 marca, 15:00
Jedność 32 II Przyszowice 0-3 MOSiR Stal Zabrze 23 marca, 11:00
(wo)
na boisku 5-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 18 - 29-30 marca

Jedność 32 II Przyszowice 3-2 Orzeł Stanica 30 marca, 15:00
MOSiR Stal Zabrze 0-1 Drama Kamieniec 29 marca, 15:00
Carbo Gliwice 4-0 Sokół Łany Wielkie 29 marca, 15:00
Zryw Radonia 0-1 Młodość Rudno 30 marca, 15:00
Społem Zabrze 2-2 Zaborze Zabrze 30 marca, 15:00
Ruch Kozłów 1-4 MKS Zabrze-Kończyce 29 marca, 15:00
Zamkowiec Toszek 2-1 Naprzód Żernica 29 marca, 15:00
Orły Bojszów 2-1 Przyszłość II Ciochowice 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Ruch Kozłów 0-2 Naprzód Żernica 5 kwietnia, 16:00
Orły Bojszów 3-1 Orzeł Stanica 5 kwietnia, 16:00
Przyszłość II Ciochowice 1-3 Zamkowiec Toszek 6 kwietnia, 16:00
MKS Zabrze-Kończyce 2-3 Społem Zabrze 5 kwietnia, 16:00
Zaborze Zabrze 2-2 Zryw Radonia 5 kwietnia, 16:00
Młodość Rudno 2-2 Carbo Gliwice 6 kwietnia, 16:00
Sokół Łany Wielkie 4-0 MOSiR Stal Zabrze 5 kwietnia, 16:00
Drama Kamieniec 0-1 Jedność 32 II Przyszowice 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Orzeł Stanica 0-3 Drama Kamieniec 12 kwietnia, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 6-4 Sokół Łany Wielkie 13 kwietnia, 11:00
MOSiR Stal Zabrze 2-0 Młodość Rudno 12 kwietnia, 16:00
Carbo Gliwice 1-2 Zaborze Zabrze 13 kwietnia, 16:00
Zryw Radonia 4-1 MKS Zabrze-Kończyce 13 kwietnia, 16:00
Społem Zabrze 1-2 Naprzód Żernica 13 kwietnia, 16:00
Ruch Kozłów 1-1 Przyszłość II Ciochowice 12 kwietnia, 16:00
Zamkowiec Toszek 1-1 Orły Bojszów 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22 kwietnia

Jedność 32 II Przyszowice 4-1 Młodość Rudno 22 kwietnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 4-1 Orzeł Stanica 22 kwietnia, 17:00
Orły Bojszów 3-1 Ruch Kozłów 22 kwietnia, 17:00
Przyszłość II Ciochowice 1-1 Społem Zabrze 22 kwietnia, 17:00
Naprzód Żernica 1-3 Zryw Radonia 22 kwietnia, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 6-1 Carbo Gliwice 22 kwietnia, 17:00
Zaborze Zabrze 2-2 MOSiR Stal Zabrze 22 kwietnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 5-1 Drama Kamieniec 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Zaborze Zabrze 3-1 Jedność 32 II Przyszowice 26 kwietnia, 16:30
Orzeł Stanica 0-7 Sokół Łany Wielkie 26 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 0-7 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Drama Kamieniec 4-4 Młodość Rudno 26 kwietnia, 16:30
MOSiR Stal Zabrze 2-2 MKS Zabrze-Kończyce 26 kwietnia, 16:30
Carbo Gliwice 3-3 Naprzód Żernica 27 kwietnia, 16:00
Zryw Radonia 5-1 Przyszłość II Ciochowice 27 kwietnia, 16:30
Społem Zabrze 3-1 Orły Bojszów 27 kwietnia, 16:30
Ruch Kozłów 3-1 Zamkowiec Toszek 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Jedność 32 II Przyszowice 1-4 MKS Zabrze-Kończyce 30 kwietnia, 17:30
Ruch Kozłów 5-0 Orzeł Stanica 30 kwietnia, 17:30
(wo)
na boisku 5-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zamkowiec Toszek 1-2 Społem Zabrze 30 kwietnia, 17:30
Orły Bojszów 1-1 Zryw Radonia 30 kwietnia, 17:30
Przyszłość II Ciochowice 0-0 Carbo Gliwice 30 kwietnia, 17:30
Naprzód Żernica 4-0 MOSiR Stal Zabrze 30 kwietnia, 17:30
Zaborze Zabrze 1-4 Drama Kamieniec 30 kwietnia, 17:30
Młodość Rudno 2-3 Sokół Łany Wielkie 30 kwietnia, 17:30

Kolejka 24 - 3-4 maja

Naprzód Żernica 2-1 Jedność 32 II Przyszowice 3 maja, 17:00
Orzeł Stanica 0-6 Młodość Rudno 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-6 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Łany Wielkie 3-4 Zaborze Zabrze 4 maja, 17:00
Drama Kamieniec 2-1 MKS Zabrze-Kończyce 3 maja, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 0-1 Przyszłość II Ciochowice 3 maja, 17:00
Carbo Gliwice 0-1 Orły Bojszów 3 maja, 17:00
Zryw Radonia 1-0 Zamkowiec Toszek 4 maja, 17:00
Społem Zabrze 1-1 Ruch Kozłów 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Społem Zabrze 3-1 Orzeł Stanica 10 maja, 17:00
Ruch Kozłów 2-0 Zryw Radonia 10 maja, 17:00
Zamkowiec Toszek 2-1 Carbo Gliwice 10 maja, 17:00
Orły Bojszów 1-1 MOSiR Stal Zabrze 10 maja, 17:00
Przyszłość II Ciochowice 3-0 Jedność 32 II Przyszowice 11 maja, 17:00
Naprzód Żernica 2-1 Drama Kamieniec 10 maja, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 4-2 Sokół Łany Wielkie 10 maja, 17:00
Zaborze Zabrze 2-3 Młodość Rudno 10 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Orzeł Stanica 2-2 Zaborze Zabrze 17 maja, 17:00
Młodość Rudno 2-0 MKS Zabrze-Kończyce 18 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-3 Naprzód Żernica 17 maja, 17:00
Drama Kamieniec 1-0 Przyszłość II Ciochowice 17 maja, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 2-2 Orły Bojszów 17 maja, 15:00
MOSiR Stal Zabrze 4-1 Zamkowiec Toszek 17 maja, 15:00
Carbo Gliwice 6-2 Ruch Kozłów 17 maja, 17:00
Zryw Radonia 4-0 Społem Zabrze 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Jedność 32 II Przyszowice 2-1 Zamkowiec Toszek 25 maja, 15:00
Zryw Radonia 7-0 Orzeł Stanica 25 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 44. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Społem Zabrze 1-1 Carbo Gliwice 24 maja, 17:00
Ruch Kozłów 2-0 MOSiR Stal Zabrze 24 maja, 17:00
Orły Bojszów 4-1 Drama Kamieniec 24 maja, 17:00
Przyszłość II Ciochowice 4-0 Sokół Łany Wielkie 25 maja, 17:00
Naprzód Żernica 2-1 Młodość Rudno 24 maja, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-1 Zaborze Zabrze 24 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Ruch Kozłów 4-2 Jedność 32 II Przyszowice 31 maja, 17:00
Orzeł Stanica 0-3 MKS Zabrze-Kończyce 31 maja, 17:00
Zaborze Zabrze 1-3 Naprzód Żernica 31 maja, 18:00
Młodość Rudno 1-2 Przyszłość II Ciochowice 1 czerwca, 17:00
Sokół Łany Wielkie 1-1 Orły Bojszów 31 maja, 17:00
Drama Kamieniec 2-4 Zamkowiec Toszek 31 maja, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 2-3 Społem Zabrze 31 maja, 17:00
Carbo Gliwice 2-4 Zryw Radonia 31 maja, 11:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Jedność 32 II Przyszowice 0-3 Społem Zabrze 7 czerwca, 17:00
Carbo Gliwice 9-1 Orzeł Stanica 7 czerwca, 17:00
Zryw Radonia 1-3 MOSiR Stal Zabrze 7 czerwca, 17:00
Ruch Kozłów 2-2 Drama Kamieniec 7 czerwca, 17:00
Zamkowiec Toszek 0-3 Sokół Łany Wielkie 7 czerwca, 17:00
Orły Bojszów 1-1 Młodość Rudno 7 czerwca, 17:00
Przyszłość II Ciochowice 2-5 Zaborze Zabrze 7 czerwca, 17:00
Naprzód Żernica 0-5 MKS Zabrze-Kończyce 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Zryw Radonia 6-0 Jedność 32 II Przyszowice 15 czerwca, 17:00
Orzeł Stanica 3-2 Naprzód Żernica 15 czerwca, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 5-3 Przyszłość II Ciochowice 15 czerwca, 17:00
Zaborze Zabrze 2-0 Orły Bojszów 15 czerwca, 17:00
Młodość Rudno 0-3 Zamkowiec Toszek 15 czerwca, 17:00
Sokół Łany Wielkie 5-1 Ruch Kozłów 15 czerwca, 17:00
Drama Kamieniec 3-3 Społem Zabrze 15 czerwca, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 8-1 Carbo Gliwice 15 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2013/2014 (Katowice IV)

Klasa A 2013/2014 (Bytom)
Klasa A 2013/2014 (Racibórz)
Klasa A 2013/2014 (Rybnik)
Klasa A 2013/2014 (Sosnowiec)

Klasa B 2013/2014 (Zabrze)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas