[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2013/2014, grupa: opolsko-śląska (spadkowa - C)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Czaniec 30 54 15 9 6 36-21 7 5 3 17-9 8 4 3 19-12
2.  Górnik II Zabrze 30 50 15 5 10 51-30 9 2 4 27-13 6 3 6 24-17
3.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 43 12 7 11 64-42 7 4 4 41-22 5 3 7 23-20
4.  Odra Wodzisław Śląski 30 40 12 4 14 35-47 7 2 6 19-24 5 2 8 16-23
5.  LZS Piotrówka 30 29 7 8 15 32-36 5 3 7 18-18 2 5 8 14-18
6.  Piast Strzelce Opolskie 30 22 6 4 20 33-74 4 2 9 19-35 2 2 11 14-39
7.  Start Namysłów 30 20 6 2 22 28-87 5 0 10 15-36 1 2 12 13-51
8.  Szczakowianka Jaworzno 30 18 4 6 20 26-66 3 3 9 11-25 1 3 11 15-41

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 LKS Czaniec    0-2 1-0 0-1 0-0 2-1 2-2 2-0 
 2 Górnik II Zabrze1-2     0-2 2-0 1-0 2-2 5-1 3-2 
 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała2-2 2-3     2-0 2-2 3-2 5-2 1-1 
 4 Odra Wodzisław Śląski0-4 0-2 1-0     2-1 2-1 3-2 1-1 
 5 LZS Piotrówka0-1 1-2 3-3 0-1     0-1 2-0 2-0 
 6 Piast Strzelce Opolskie0-1 2-1 2-1 0-0 1-6     4-0 4-1 
 7 Start Namysłów0-2 0-8 0-2 5-3 1-0 2-0     4-2 
 8 Szczakowianka Jaworzno1-0 1-3 3-2 0-3 0-0 0-1 2-3     

Kolejka 23 - 3-4 maja

LZS Piotrówka 0-1 Odra Wodzisław Śląski 3 maja, 17:00 (80)
Artur Gać 22
Start Namysłów 0-8 Górnik II Zabrze 3 maja, 17:00 (150)
Rafał Wolsztyński 20, 31, 52, 57, 59, Wojciech Łuczak 26, 44, Kamil Cupriak 89
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 maja, 17:00 (150)
Przemysław Korchut 38, 43 - Mateusz Stąporski 34
Szczakowianka Jaworzno 1-0 LKS Czaniec 3 maja, 17:00 (100)
Wojciech Wiśniewski 27

Kolejka 24 - 7 maja

Górnik II Zabrze 1-0 LZS Piotrówka 7 maja, 17:30 (200)
Rafał Wolsztyński 55
na stadionie Walki Makoszowy
Odra Wodzisław Śląski 3-2 Start Namysłów 7 maja, 19:30 (400)
Artur Gać 37, Maciej Rozmus 42, 45 - Rafał Samborski 63, Krystian Błach 69
LKS Czaniec 2-1 Piast Strzelce Opolskie 7 maja, 17:30 (100)
Mateusz Konacki 15, Bartosz Praciak 25 - Dawid Wolny 90
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Szczakowianka Jaworzno 7 maja, 17:30 (60)
Maksymilian Wojtasik 42 - Przemysław Niewiedział 90
na boisku przy ul. Młyńskiej

Kolejka 25 - 10-11 maja

LZS Piotrówka 3-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 maja, 17:00 (60)
Kamil Mańkowski 22, Daniel Sroka 57, Taras Nykołyszyn 69 - Dawid Nagi 5, Szymon Jarosz 60, Michal Mravec 63 (k)
Start Namysłów 0-2 LKS Czaniec 10 maja, 17:00 (140)
Bartosz Praciak 30, Dawid Frąckowiak 89
Piast Strzelce Opolskie 0-0 Odra Wodzisław Śląski 10 maja, 17:00 (200)
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Górnik II Zabrze 10 maja, 17:00 (300)
Patryk Kiczyński 90 - Szymon Drewniak 6, Rafał Wolsztyński 77, 90

Kolejka 26 - 17-18 maja

LKS Czaniec 0-0 LZS Piotrówka 21 maja, 18:10 (150)
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-2 Start Namysłów 17 maja, 15:00 (20)
Maksymilian Wojtasik 27, Mikołaj Lebedyński 55, Michal Mravec 63, 75 (k), Patryk Wentland 69 - Rafał Żołnowski 26 (k), Rafał Samborski 72
na boisku przy ul. Młyńskiej
Górnik II Zabrze 2-2 Piast Strzelce Opolskie 17 maja, 17:00 (100)
Tomáš Majtán 67, Kamil Cupriak 87 - Daniel Wolny 22, Dawid Łoziński 63
na stadionie Walki Makoszowy
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Szczakowianka Jaworzno 17 maja, 19:30 (200)
Marek Sobik 76 (k) - Marcin Grzywa 90

Kolejka 27 - 24-25 maja

Odra Wodzisław Śląski 2-1 LZS Piotrówka 24 maja, 18:00 (200)
Marek Sobik 29, Artur Gać 60 - Kamil Mańkowski 81
Górnik II Zabrze 5-1 Start Namysłów 24 maja, 18:00 (70)
Jakub Dankowski 38, Rafał Kucza 60 (k), Róbert Jež 68, Rafał Otwinowski 70, Tomáš Majtán 76 - Witold Kamoś 9
na stadionie Walki Makoszowy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-2 Piast Strzelce Opolskie 24 maja, 15:00 (40)
Łukasz Żegleń 3, Mikołaj Lebedyński 4, Mateusz Stąporski 45 - Patryk Wawrzyniak 26, Paweł Słonecki 47
na boisku przy ul. Młyńskiej
LKS Czaniec 2-0 Szczakowianka Jaworzno 24 maja, 17:00 (150)
Dawid Hałat 30, Bartosz Praciak 90
czerwoną kartką po meczu został ukarany zawodnik gości - Krzysztof Smok

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

LZS Piotrówka 1-2 Górnik II Zabrze 31 maja, 17:00 (50)
Daniel Sroka 44 (k) - Kamil Cupriak 20, Rafał Kucza 58 (k)
Start Namysłów 5-3 Odra Wodzisław Śląski 31 maja, 17:00 (200)
Bartosz Jordan 19, 67, Rafał Samborski 72 (k), Kamil Urbański 75, Kamil Smolarczyk 90 - Marek Sobik 27, 32, Witold Kamoś 49 (s)
Piast Strzelce Opolskie 0-1 LKS Czaniec 31 maja, 17:00 (50)
Bartosz Praciak 73
Szczakowianka Jaworzno 3-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 31 maja, 17:00 (200)
Remigiusz Malicki 16, 84, Damian Mrożek 76 - Mikołaj Lebedyński 49, Bartosz Iskrzycki 63

Kolejka 29 - 4 czerwca

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 LZS Piotrówka 4 czerwca, 18:00 (50)
Przemysław Gladus 7, Maksymilian Wojtasik 90 - Daniel Sroka 74, Ostap Pulkiw 90
na boisku przy ul. Młyńskiej
LKS Czaniec 2-2 Start Namysłów 4 czerwca, 18:00 (120)
Bartosz Praciak 52, Mateusz Konacki 55 - Rafał Samborski 77 (k), 85 (k)
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Piast Strzelce Opolskie 4 czerwca, 18:00 (250)
Marek Sobik 45 (k), Piotr Glenc 66 - Daniel Wolny 20
Górnik II Zabrze 3-2 Szczakowianka Jaworzno 4 czerwca, 18:00 (200)
Radosław Gruszka 27, Rafał Otwinowski 31, Jakub Dankowski 90 (k) - Remigiusz Malicki 8, Damian Mrożek 26
na stadionie Walki Makoszowy

Kolejka 30 - 7 czerwca

LZS Piotrówka 0-1 LKS Czaniec 7 czerwca, 17:00 (80)
Kamil Jaroś 58
Start Namysłów 0-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 czerwca, 17:00 (140)
Adrian Olszowski 4, Bartosz Iskrzycki 60
Piast Strzelce Opolskie 2-1 Górnik II Zabrze 7 czerwca, 17:00 (100)
Kamil Jakubczak 4 (k), Dawid Wolny 56 - Rafał Wolsztyński 89
Szczakowianka Jaworzno 0-3 Odra Wodzisław Śląski 7 czerwca, 17:00 (250)
Bartosz Zyguła 49, Marek Sobik 55, Dawid Hanzel 65

Baraże o udział w II lidze

II liga 2013/2014 (zachodnia)

III liga 2013/2014 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2013/2014 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (mistrzowska - A))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (południe))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (północ))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - B))
III liga 2013/2014 (pomorsko-zachodniopomorska)

Saltex IV liga 2013/2014 (opolska)
IV liga 2013/2014 (śląska I)
IV liga 2013/2014 (śląska II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas