[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga 2013/2014, grupa: zachodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry Głogów 34 68 19 11 4 55-17 10 6 1 31-7 9 5 3 24-10
2.  Bytovia Bytów 34 62 17 11 6 55-30 12 4 1 35-10 5 7 5 20-20
3.  Zagłębie Sosnowiec 34 59 16 11 7 41-28 9 5 3 23-15 7 6 4 18-13
4.  Błękitni Stargard Szczeciński 34 55 16 7 11 58-40 7 6 4 30-17 9 1 7 28-23
5.  MKS Kluczbork 34 52 14 10 10 57-46 7 4 6 31-25 7 6 4 26-21 4 7 2 1 1 13-6
6.  Górnik Wałbrzych 34 52 15 7 12 40-36 10 3 4 26-18 5 4 8 14-18 4 5 1 2 1 4-6
7.  Rozwój Katowice 34 52 14 10 10 40-36 9 4 4 22-13 5 6 6 18-23 4 3 0 3 1 2-7
8.  Warta Poznań 34 51 14 9 11 52-50 6 7 4 24-20 8 2 7 28-30
9.  Polonia Bytom 34 49 14 9 11 45-34 12 2 3 33-13 2 7 8 12-21
10.  Raków Częstochowa 34 48 13 9 12 44-40 7 7 3 28-18 6 2 9 16-22
11.  Gryf Wejherowo 34 45 13 6 15 52-49 8 3 6 32-22 5 3 9 20-27
12.  Odra Opole 34 43 10 13 11 36-40 7 6 4 19-14 3 7 7 17-26
13.  Ruch Zdzieszowice 34 41 10 11 13 50-52 5 8 4 20-16 5 3 9 30-36
14.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 34 38 9 11 14 32-43 7 6 4 20-16 2 5 10 12-27
15.  Calisia Kalisz 34 36 9 9 16 39-57 3 6 8 18-28 6 3 8 21-29
16.  UKP Zielona Góra 34 34 9 7 18 37-51 6 2 9 22-24 3 5 9 15-27
17.  Jarota Jarocin 34 32 9 5 20 31-56 5 1 11 17-31 4 4 9 14-25
18.  KS Polkowice 34 17 3 8 23 15-74 3 2 12 7-34 0 6 11 8-40
Polonia Bytom została ukarana odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.
KS Polkowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Warta Poznań i Polonia Bytom nie otrzymały licencji na grę w II lidze w sezonie 2014/2015, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Raków Częstochowa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Chrobry Głogów    0-1 0-0 2-0 0-0 1-0 4-1 0-0 1-0 1-0 4-0 4-1 5-2 2-0 1-1 0-0 1-1 5-0 
 2 Bytovia Bytów2-1     1-1 1-0 2-2 2-1 0-0 3-1 1-0 3-0 3-1 2-1 3-0 4-1 6-0 0-0 0-1 2-0 
 3 Zagłębie Sosnowiec1-2 1-1     1-0 0-1 3-1 1-1 2-1 0-0 2-0 3-2 1-0 4-2 1-0 1-1 0-2 2-1 0-0 
 4 Błękitni Stargard Szczeciński0-2 0-0 0-0     4-0 2-0 1-0 4-0 3-1 0-1 1-2 1-1 2-2 2-1 4-0 3-3 2-3 1-1 
 5 MKS Kluczbork0-0 2-1 1-2 1-2     1-2 5-0 0-3 3-1 1-1 2-2 1-0 4-2 3-1 1-2 1-2 2-1 3-3 
 6 Górnik Wałbrzych0-2 3-1 1-0 1-4 2-5     0-0 3-1 1-0 2-0 2-0 1-1 2-1 0-0 0-3 4-0 1-0 3-0* 
 7 Rozwój Katowice0-2 3-0 0-2 2-0 2-2 0-0     1-0 1-1 2-1 1-2 0-1 2-1 1-0 2-1 0-0 2-0 3-0* 
 8 Warta Poznań0-0 1-1 3-0 0-2 0-1 0-1 3-2     2-1 1-1 3-2 2-2 2-2 1-1 1-3 2-1 0-0 3-0* 
 9 Polonia Bytom0-2 2-0 0-1 3-1 1-1 2-1 4-0 1-3     3-0 2-1 4-0 1-0 1-1 2-0 2-1 2-1 3-0* 
 10 Raków Częstochowa2-2 0-0 3-1 1-1 3-0 1-1 0-3 0-1 0-0     3-1 1-1 1-2 4-1 2-1 3-1 3-1 1-1 
 11 Gryf Wejherowo0-0 1-0 2-2 1-2 2-0 0-1 0-1 6-2 3-1 0-3     1-2 4-3 3-1 1-2 4-1 3-0 1-1 
 12 Odra Opole1-0 1-1 0-1 1-2 0-0 0-1 0-4 1-1 1-1 4-1 0-0     1-1 2-0 1-0 2-1 3-0 1-0 
 13 Ruch Zdzieszowice0-1 2-2 0-0 3-4 2-2 3-0 0-0 3-1 0-0 0-1 1-0 2-0     1-0 0-0 0-2 1-1 2-2 
 14 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0-2 1-1 2-1 2-1 3-2 1-1 0-0 2-3 1-1 1-0 1-0 0-0 0-1     1-3 2-0 0-0 3-0* 
 15 Calisia Kalisz1-1 2-3 0-0 2-3 0-4 0-4 2-2 0-3 2-2 2-1 0-1 1-1 0-1 1-2     0-0 2-0 3-0* 
 16 UKP Zielona Góra2-4 0-1 0-2 2-1 0-1 1-0 1-0 1-2 2-0 0-1 1-3 2-2 4-2 0-0 2-3     1-2 3-0* 
 17 Jarota Jarocin1-0 1-4 0-2 0-2 0-2 0-0 1-2 1-3 0-1 0-2 0-3 3-1 1-5 0-2 3-1 3-1     3-0* 
 18 KS Polkowice0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 1-2 2-3 0-2 0-3* 0-0 0-3* 0-3* 1-1 1-0 1-0 0-2     

Kolejka 1 - 27-28 lipca

KS Polkowice 0-0 Gryf Wejherowo 27 lipca, 19:00 (150)
Polonia Bytom 0-2 Chrobry Głogów 28 lipca, 17:00 (1000)
Łukasz Szczepaniak 8, Daniel Ciechański 56
MKS Kluczbork 5-0 Rozwój Katowice 27 lipca, 17:00 (800)
Wojciech Bzdęga 7, Rafał Niziołek 15, Wojciech Hober 29, Krzysztof Wolkiewicz 34, 64
UKP Zielona Góra 4-2 Ruch Zdzieszowice 27 lipca, 18:00 (400)
Maciej Kononowicz 51, Wojciech Okińczyc 59, 64, 70 - Adrian Pajączkowski 66, Maciej Rozmus 85
Raków Częstochowa 2-1 Calisia Kalisz 27 lipca, 17:00 (600)
Krzysztof Napora 15, Adrian Świerk 33 - Marcin Wandzel 85
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Bytovia Bytów 27 lipca, 16:00 (980)
Bartosz Szepeta 49 (k) - Łukasz Wróbel 28
Odra Opole 3-0 Jarota Jarocin 26 lipca, 20:30 (1042)
Adrian Krysian 51 (k), Marcin Kocur 55, Dawid Tomanek 78 (k)
Warta Poznań 3-0 Zagłębie Sosnowiec 27 lipca, 18:00 (1000)
Artur Marciniak 5, Maciej Scherfchen 9, Michał Ciarkowski 68
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Górnik Wałbrzych 27 lipca, 13:00 (1100)
Rafał Gutowski 9, Robert Gajda 60 (k)

Kolejka 2 - 3-4 sierpnia

Gryf Wejherowo 0-1 Górnik Wałbrzych 3 sierpnia, 17:00 (400)
Dariusz Michalak 19
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 3 sierpnia, 19:00 (1500)
Łukasz Grube 78
Jarota Jarocin 1-3 Warta Poznań 4 sierpnia, 15:00 (400)
Krzysztof Bartoszak 34 (k) - Michał Ciarkowski 54, 60, Grzegorz Rasiak 64
Bytovia Bytów 2-1 Odra Opole 3 sierpnia, 18:00 (1300)
Robert Hirsz 16, Janusz Surdykowski 29 - Michał Glanowski 86
Calisia Kalisz 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 sierpnia, 17:00 (600)
Piotr Józefiak 3 (k) - Tomasz Kempiński 16, 72
Ruch Zdzieszowice 0-1 Raków Częstochowa 3 sierpnia, 17:00 (350)
Dawid Retlewski 12
Rozwój Katowice 0-0 UKP Zielona Góra 3 sierpnia, 17:00 (200)
Chrobry Głogów 0-0 MKS Kluczbork 3 sierpnia, 19:00 (600)
KS Polkowice 0-2 Polonia Bytom 3 sierpnia, 19:00 (450)
Bartłomiej Setlak 59, Bartosz Nowak 65

Kolejka 3 - 10-11 sierpnia

Polonia Bytom 2-1 Gryf Wejherowo 9 sierpnia, 18:00 (1050)
Kamil Białkowski 45, Dawid Jarka 74 - Maciej Osłowski 57
MKS Kluczbork 3-3 KS Polkowice 10 sierpnia, 17:00 (750)
Rafał Niziołek 44, Krzysztof Wolkiewicz 61, Adam Orłowicz 90 - Maciej Bancewicz 10, 62, Szymon Sołtyński 27
UKP Zielona Góra 2-4 Chrobry Głogów 10 sierpnia, 18:00 (600)
Filip Barski 42, Wojciech Okińczyc 88 - Adam Samiec 13 (k), Waldemar Gancarczyk 57, Bartosz Machaj 62, Michał Ilków-Gołąb 90
Raków Częstochowa 0-3 Rozwój Katowice 11 sierpnia, 17:00 (800)
Robert Mandrysz 6, Sebastian Gielza 62, Robert Tkocz 90
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 Ruch Zdzieszowice 10 sierpnia, 16:00 (800)
Paweł Baraniak 42
Odra Opole 1-0 Calisia Kalisz 9 sierpnia, 20:30 (1200)
Marcin Kocur 55
Warta Poznań 1-1 Bytovia Bytów 10 sierpnia, 18:00 (1800)
Adrian Bartkowiak 9 - Mateusz Michalski 50
Błękitni Stargard Szczeciński 2-3 Jarota Jarocin 10 sierpnia, 13:00 (1200)
Robert Gajda 7, Piotr Wojtasiak 19 - Piotr Skokowski 8 (k), Krzysztof Czabański 69, Karol Danielak 90
Górnik Wałbrzych 1-0 Zagłębie Sosnowiec 10 sierpnia, 17:00 (1000)
Michał Bartkowiak 23

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Gryf Wejherowo 2-2 Zagłębie Sosnowiec 3 września, 17:00 (400)
Piotr Kołc 11, Rafał Siemaszko 83 - Rafał Jankowski 7 (k), Łukasz Grube 28
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu udziału obu drużyn w 1/16 finału Pucharu Polski
Jarota Jarocin 0-0 Górnik Wałbrzych 18 sierpnia, 15:00 (500)
Bytovia Bytów 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 17 sierpnia, 17:00 (1000)
Robert Hirsz 63
Calisia Kalisz 0-3 Warta Poznań 17 sierpnia, 17:00 (500)
Grzegorz Rasiak 14, 84, Michał Ciarkowski 67
Rozwój Katowice 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 sierpnia, 17:00 (300)
Sebastian Gielza 90
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu udziału Rozwoju w 1/16 finału Pucharu Polski
Chrobry Głogów 1-0 Raków Częstochowa 17 sierpnia, 19:00 (1100)
Łukasz Szczepaniak 69
KS Polkowice 1-0 UKP Zielona Góra 17 sierpnia, 19:00 (300)
Paweł Garyga 55
Polonia Bytom 1-1 MKS Kluczbork 16 sierpnia, 18:00 (1300)
Jacek Broniewicz 65 - Rafał Niziołek 17
Odra Opole 1-1 Ruch Zdzieszowice 16 sierpnia, 20:30 (2000)
Sebastian Deja 87 (k) - Marcin Lachowski 79

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

MKS Kluczbork 2-2 Gryf Wejherowo 24 sierpnia, 17:00 (400)
Jakub Legierski 56, 90 - Rafał Siemaszko 34, Tomasz Bejuk 41
UKP Zielona Góra 2-0 Polonia Bytom 24 sierpnia, 17:00 (400)
Wojciech Okińczyc 20 (k), Michał Sucharek 65
Raków Częstochowa 1-1 KS Polkowice 24 sierpnia, 17:00 (750)
Bartosz Soczyński 45 - Paweł Garyga 42
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Chrobry Głogów 25 sierpnia, 16:00 (950)
Bartosz Machaj 40, 90
Odra Opole 0-4 Rozwój Katowice 24 sierpnia, 20:30 (1300)
Łukasz Winiarczyk 31, Adam Żak 55, 79, Robert Tkocz 63
Warta Poznań 2-2 Ruch Zdzieszowice 24 sierpnia, 17:00 (2000)
Grzegorz Rasiak 11, Paweł Piceluk 59 - Michał Bachor 21, Mateusz Bukowiec 63
Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 Calisia Kalisz 24 sierpnia, 13:00 (650)
Michał Magnuski 30, Tomasz Pustelnik 32, Robert Gajda 50, Wojciech Fadecki 73
Górnik Wałbrzych 3-1 Bytovia Bytów 24 sierpnia, 17:00 (900)
Grzegorz Michalak 13, 72, Adrian Moszyk 58 (k) - Janusz Surdykowski 90 (k)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Jarota Jarocin 23 sierpnia, 19:00 (1450)
Rafał Jankowski 7, Adrian Marek 61 - Damian Pawlak 72

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Gryf Wejherowo 3-0 Jarota Jarocin 31 sierpnia, 17:00 (400)
Rafał Siemaszko 23, Tomasz Bejuk 26, Przemysław Kostuch 81
Bytovia Bytów 1-1 Zagłębie Sosnowiec 31 sierpnia, 17:00 (800)
Janusz Surdykowski 5 - Łukasz Tumicz 29
Calisia Kalisz 0-4 Górnik Wałbrzych 31 sierpnia, 17:00 (400)
Dariusz Michalak 8, Daniel Zinke 16, Adrian Moszyk 39 (k), Marcin Folc 79
Ruch Zdzieszowice 3-4 Błękitni Stargard Szczeciński 31 sierpnia, 17:00 (500)
Paweł Baraniak 14, Dawid Hanzel 26, 83 - Michał Magnuski 45, Robert Gajda 59 (k), Piotr Wojtasiak 65, Maciej Liśkiewicz 76
Rozwój Katowice 1-0 Warta Poznań 31 sierpnia, 17:00 (400)
Maciej Wolny 90
Chrobry Głogów 4-1 Odra Opole 30 sierpnia, 19:00 (2050)
Damian Sędziak 2, Michał Ilków-Gołąb 6, Mateusz Janeczko 58, Bartosz Machaj 62 - Marcin Kocur 87
KS Polkowice 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 sierpnia, 19:00 (500)
Ariel Famulski 53 - Maciej Kowalski-Haberek 67
Polonia Bytom 3-0 Raków Częstochowa 31 sierpnia, 17:00 (1830)
Dawid Jarka 22, 30, Kamil Walesa 90
MKS Kluczbork 1-2 UKP Zielona Góra 31 sierpnia, 15:00 (1500)
Michał Kojder 41 - Wojciech Okińczyc 4 (k), Bartosz Olejniczak 22
żółte kartki Filipa Kilińskiego nie są wliczane do rejestru kartek jako pokazane niesłusznie

Kolejka 7 - 7-8 września

UKP Zielona Góra 1-3 Gryf Wejherowo 7 września, 17:00 (700)
Wojciech Okińczyc 64 - Rafał Siemaszko 18, Tomasz Bejuk 30, Mateusz Łuczak 70
Raków Częstochowa 3-0 MKS Kluczbork 7 września, 16:30 (800)
Damian Lenkiewicz 2, Dawid Retlewski 36, Rafał Czerwiński 70
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Polonia Bytom 7 września, 16:00 (800)
Damian Czech 15 - Dawid Jarka 55
Odra Opole 1-0 KS Polkowice 7 września, 20:30 (800)
Marcin Kocur 43
Warta Poznań 0-0 Chrobry Głogów 7 września, 16:00 (1500)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Rozwój Katowice 7 września, 13:00 (1200)
Maciej Kazimierowicz 72
Górnik Wałbrzych 2-1 Ruch Zdzieszowice 4 września, 17:10 (1000)
Daniel Zinke 82, Sławomir Orzech 90 - Paweł Baraniak 66
w pierwotnym terminie (7 września, 17:00) odwołany z powodu organizacji Dni Wałbrzycha / w drugim terminie mecz zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Calisia Kalisz 7 września, 18:00 (1500)
Radosław Kursa 45 - Szymon Sobczak 24
Jarota Jarocin 1-4 Bytovia Bytów 8 września, 15:00 (500)
Marcin Wojciechowski 75 (k) - Janusz Surdykowski 11 (k), 35, 82, Mateusz Michalski 54

Kolejka 8 - 14-15 września

Gryf Wejherowo 1-0 Bytovia Bytów 14 września, 17:00 (300)
Przemysław Kostuch 88
Calisia Kalisz 2-0 Jarota Jarocin 13 września, 19:00 (250)
Szymon Sobczak 42, Adrian Cieślak 90 (k)
Ruch Zdzieszowice 0-0 Zagłębie Sosnowiec 14 września, 16:00 (400)
Rozwój Katowice 0-0 Górnik Wałbrzych 14 września, 15:00 (300)
Chrobry Głogów 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński 14 września, 19:00 (1200)
Mateusz Hałambiec 21, Mateusz Janeczko 66
KS Polkowice 2-3 Warta Poznań 14 września, 19:00 (600)
Patryk Bryła 22, Mateusz Bartków 33 - Michał Goliński 74, Michał Ciarkowski 76, Grzegorz Rasiak 86
Polonia Bytom 4-0 Odra Opole 14 września, 16:00 (2005)
Dawid Jarka 16, Bartosz Nowak 29, 38, Kamil Białkowski 54
MKS Kluczbork 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 września, 16:00 (500)
Radosław Mikulski 22, Rafał Niziołek 45 (k), Krzysztof Wolkiewicz 83 - Damian Czech 64
UKP Zielona Góra 0-1 Raków Częstochowa 18 września, 17:00 (150)
Łukasz Kowalczyk 75
w pierwotnym terminie (14 września, 17:00) odwołany na wniosek policji

Kolejka 9 - 21-22 września

Raków Częstochowa 3-1 Gryf Wejherowo 21 września, 16:00 (800)
Krzysztof Napora 18, Bartosz Soczyński 65, 73 - Piotr Kołc 59
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 UKP Zielona Góra 21 września, 16:00 (800)
Damian Michalski 31, Michał Wrzesiński 45
Odra Opole 0-0 MKS Kluczbork 20 września, 19:00 (1500)
Warta Poznań 2-1 Polonia Bytom 21 września, 16:00 (2000)
Błażej Nowak 1, Adrian Bartkowiak 29 - Jacek Broniewicz 14 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 KS Polkowice 21 września, 13:00 (600)
Maciej Kazimierowicz 17 - Sebastian Kamiński 33
Górnik Wałbrzych 0-2 Chrobry Głogów 21 września, 16:00 (2500)
Mateusz Hałambiec 61, Waldemar Gancarczyk 76
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Rozwój Katowice 21 września, 18:00 (1000)
Rafał Jankowski 47 - Sebastian Gielza 86
Jarota Jarocin 1-5 Ruch Zdzieszowice 22 września, 15:00 (200)
Marcin Wojciechowski 67 (k) - Marcin Lachowski 51 (k), Przemysław Bella 57, Paweł Baraniak 63, Marek Sobik 78, Piotr Garbarek 90 (s)
Bytovia Bytów 6-0 Calisia Kalisz 21 września, 16:00 (300)
Robert Hirsz 10, 51 (k), Maciej Stefanowicz 21, Łukasz Wróbel 54, Janusz Surdykowski 56, Łukasz Kowalski 83

Kolejka 10 - 28-29 września

Gryf Wejherowo 1-2 Calisia Kalisz 27 września, 16:00 (500)
Marcin Dettlaff 38 - Mateusz Gawlik 67, Daiji Kimura 86
Ruch Zdzieszowice 2-2 Bytovia Bytów 28 września, 16:00 (200)
Przemysław Bella 25, Patryk Sochacki 90 - Wojciech Pięta 53, Robert Hirsz 67
Rozwój Katowice 2-0 Jarota Jarocin 28 września, 15:00 (200)
Sebastian Gielza 19, 87
Chrobry Głogów 0-0 Zagłębie Sosnowiec 27 września, 19:00 (1300)
KS Polkowice 1-0 Górnik Wałbrzych 28 września, 19:00 (500)
Maciej Bancewicz 80
Polonia Bytom 3-1 Błękitni Stargard Szczeciński 28 września, 17:00 (1420)
Bartosz Nowak 20, 45, Adrian Laskowski 24 - Michał Magnuski 1
MKS Kluczbork 0-3 Warta Poznań 28 września, 16:00 (450)
Łukasz Jasiński 18, Michał Goliński 73, Michał Ciarkowski 83
UKP Zielona Góra 2-2 Odra Opole 28 września, 16:00 (300)
Bartosz Olejniczak 11, Wojciech Okińczyc 63 - Marcin Kocur 8, Tomasz Wawrzyniak 73
Raków Częstochowa 4-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 września, 15:35 (800)
Dawid Retlewski 11, 72, Damian Lenkiewicz 43, Łukasz Kmieć 90 - Krzysztof Gościniak 7
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 11 - 5-6 października

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Gryf Wejherowo 5 października, 16:00 (400)
Marek Szymanowski 55
Odra Opole 4-1 Raków Częstochowa 4 października, 19:00 (2400)
Tomasz Wawrzyniak 13, Sebastian Deja 64, Dawid Wolny 88, Dawid Tomanek 90 - Dawid Retlewski 36
Warta Poznań 2-1 UKP Zielona Góra 5 października, 15:00 (1100)
Grzegorz Rasiak 16 (k), Paweł Piceluk 86 - Wojciech Okińczyc 25
Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 MKS Kluczbork 5 października, 13:00 (500)
Tomasz Pustelnik 32, Robert Gajda 62, Michał Magnuski 66, Piotr Wojtasiak 86
Górnik Wałbrzych 1-0 Polonia Bytom 5 października, 15:00 (620)
Grzegorz Michalak 64
Zagłębie Sosnowiec 0-0 KS Polkowice 5 października, 18:00 (1000)
mecz przerwany w 30. minucie na 21 minut z powodu awarii oświetlenia
Jarota Jarocin 1-0 Chrobry Głogów 6 października, 15:00 (300)
Hubert Oczkowski 4
Bytovia Bytów 0-0 Rozwój Katowice 5 października, 16:00 (350)
Calisia Kalisz 0-1 Ruch Zdzieszowice 4 października, 19:00 (250)
Mateusz Gawlik 8 (s)

Kolejka 12 - 12-13 października

Gryf Wejherowo 4-3 Ruch Zdzieszowice 12 października, 16:00 (250)
Maciej Osłowski 16, Rafał Siemaszko 30, 90, Marcin Warcholak 53 (k) - Paweł Dyczek 77, Łukasz Damrat 82, Michał Bachor 88
Rozwój Katowice 2-1 Calisia Kalisz 12 października, 15:00 (200)
Szymon Kapias 58 (k), Przemysław Szkatuła 84 - Adrian Cieślak 86
Chrobry Głogów 0-1 Bytovia Bytów 12 października, 18:00 (900)
Michał Marczak 88
KS Polkowice 0-2 Jarota Jarocin 12 października, 18:00 (300)
Piotr Garbarek 21, Rafał Darda 88 (s)
Polonia Bytom 0-1 Zagłębie Sosnowiec 12 października, 15:00 (2300)
Łukasz Matusiak 10
MKS Kluczbork 1-2 Górnik Wałbrzych 12 października, 15:00 (450)
Mateusz Arian 59 (k) - Sławomir Orzech 36, Grzegorz Michalak 54
UKP Zielona Góra 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 12 października, 15:00 (300)
Wojciech Okińczyc 42, Bartosz Olejniczak 87 - Michał Magnuski 65
Raków Częstochowa 0-1 Warta Poznań 12 października, 15:00 (1000)
Grzegorz Rasiak 4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Odra Opole 12 października, 15:00 (700)

Kolejka 13 - 19-20 października

Odra Opole 0-0 Gryf Wejherowo 18 października, 18:00 (800)
Warta Poznań 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 października, 15:00 (1000)
Grzegorz Rasiak 71 (k) - Tomasz Kempiński 51
Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 Raków Częstochowa 19 października, 13:00 (500)
Dawid Retlewski 29
Górnik Wałbrzych 4-0 UKP Zielona Góra 19 października, 15:00 (700)
Marcin Folc 34, 72, 84, Dominik Radziemski 39
Zagłębie Sosnowiec 0-1 MKS Kluczbork 19 października, 17:00 (800)
Tomasz Szatan 84 (s)
Jarota Jarocin 0-1 Polonia Bytom 20 października, 15:00 (400)
Adrian Laskowski 90
Bytovia Bytów 2-0 KS Polkowice 19 października, 16:00 (500)
Wojciech Pięta 66, Mariusz Kryszak 86
Calisia Kalisz 1-1 Chrobry Głogów 19 października, 17:00 (250)
Arkadiusz Kuciński 69 - Krzysztof Ziemniak 90
Ruch Zdzieszowice 0-0 Rozwój Katowice 19 października, 15:00 (200)

Kolejka 14 - 26-27 października

Gryf Wejherowo 0-1 Rozwój Katowice 27 października, 13:00 (600)
Sebastian Gielza 18
Chrobry Głogów 5-2 Ruch Zdzieszowice 26 października, 18:00 (700)
Łukasz Szczepaniak 30, Michał Ilków-Gołąb 44, Krystian Anioła 61 (s), Bartosz Machaj 66, Łukasz Kuczer 81 - Mateusz Hałambiec 5 (s), Paweł Sendecki 90
KS Polkowice 1-0 Calisia Kalisz 26 października, 18:00 (150)
Dawid Wacławczyk 72
Polonia Bytom 2-0 Bytovia Bytów 26 października, 16:00 (1520)
Norbert Radkiewicz 45, Dawid Jarka 51
MKS Kluczbork 2-1 Jarota Jarocin 26 października, 15:00 (400)
Adam Orłowicz 44, Wojciech Bzdęga 74 - Krzysztof Bartoszak 13
UKP Zielona Góra 0-2 Zagłębie Sosnowiec 26 października, 14:00 (300)
Łukasz Tumicz 73, 90
Raków Częstochowa 1-1 Górnik Wałbrzych 26 października, 14:00 (800)
Krzysztof Napora 10 - Marcin Folc 86
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 26 października, 15:00 (700)
Maciej Kowalski-Haberek 12 (k), 15 (k) - Michał Magnuski 86 (k)
Odra Opole 1-1 Warta Poznań 25 października, 18:00 (1300)
Marcin Kocur 23 - Artur Marciniak 81 (k)

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Warta Poznań 3-2 Gryf Wejherowo 2 listopada, 14:00 (600)
Paweł Piceluk 14, Grzegorz Rasiak 74, Karol Gregorek 90 - Przemysław Kostuch 30, 87
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Odra Opole 2 listopada, 13:00 (300)
Arkadiusz Jasitczak 85 - Tomasz Copik 83
Górnik Wałbrzych 0-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 listopada, 14:00 (800)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Raków Częstochowa 3 listopada, 17:00 (1200)
Hubert Tylec 47, Tomasz Szatan 76
Jarota Jarocin 3-1 UKP Zielona Góra 3 listopada, 14:00 (300)
Hubert Oczkowski 63, Krzysztof Bartoszak 69, Marcin Wojciechowski 83 (k) - Wojciech Okińczyc 42
Bytovia Bytów 2-2 MKS Kluczbork 2 listopada, 14:00 (250)
Łukasz Kowalski 53, Wojciech Wilczyński 74 - Jakub Legierski 21, Mateusz Arian 51 (k)
Calisia Kalisz 2-2 Polonia Bytom 31 października, 17:00 (100)
Szymon Sobczak 33, Piotr Józefiak 90 - Bartłomiej Setlak 57, Jacek Broniewicz 68 (k)
Ruch Zdzieszowice 2-2 KS Polkowice 2 listopada, 13:00 (200)
Marek Sobik 43, Dawid Hanzel 50 - Daniel Nowak 17 (s), Konrad Kaczmarek 81
Rozwój Katowice 0-2 Chrobry Głogów 2 listopada, 13:00 (350)
Michał Szałek 21, Michał Ilków-Gołąb 90

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Gryf Wejherowo 0-0 Chrobry Głogów 10 listopada, 13:00 (450)
KS Polkowice 1-2 Rozwój Katowice 9 listopada, 17:00 (150)
Konrad Kaczmarek 90 - Wojciech Król 22, Łukasz Winiarczyk 45
Polonia Bytom 1-0 Ruch Zdzieszowice 9 listopada, 16:00 (1320)
Dawid Jarka 49
MKS Kluczbork 1-2 Calisia Kalisz 9 listopada, 13:00 (400)
Rafał Niziołek 5 - Szymon Sobczak 2, Marcel Kotwica 36
UKP Zielona Góra 0-1 Bytovia Bytów 9 listopada, 13:00 (300)
Janusz Surdykowski 90
Raków Częstochowa 3-1 Jarota Jarocin 9 listopada, 14:00 (500)
Robert Brzęczek 30, Rafał Czerwiński 60, Piotr Garbarek 81 (s) - Marcin Wojciechowski 90
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Zagłębie Sosnowiec 9 listopada, 14:00 (500)
Michał Wrzesiński 60, Damian Michalski 88 - Hubert Tylec 61
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Błażej Cyfert
Odra Opole 0-1 Górnik Wałbrzych 8 listopada, 18:00 (1600)
Michał Bartkowiak 81
Warta Poznań 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński 9 listopada, 14:00 (600)
Michał Magnuski 53 (k), 54

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Gryf Wejherowo 16 listopada, 13:00 (400)
Tomasz Pustelnik 45 - Rafał Siemaszko 11, Marcin Dettlaff 21
Górnik Wałbrzych 3-1 Warta Poznań 16 listopada, 13:00 (1200)
Grzegorz Michalak 48, 89, Sławomir Orzech 82 - Artur Marciniak 45
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Odra Opole 16 listopada, 13:00 (1500)
Łukasz Tumicz 36
Jarota Jarocin 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 listopada, 13:00 (400)
Maciej Kowalski-Haberek 30 (k), Krzysztof Gościniak 70
Bytovia Bytów 3-0 Raków Częstochowa 16 listopada, 14:00 (300)
Janusz Surdykowski 22, 72, Robert Hirsz 86
Calisia Kalisz 0-0 UKP Zielona Góra 16 listopada, 16:00 (200)
Ruch Zdzieszowice 2-2 MKS Kluczbork 16 listopada, 13:00 (250)
Marcin Lachowski 28, Michał Bachor 90 - Paweł Gierak 71, 76
Rozwój Katowice 1-1 Polonia Bytom 16 listopada, 13:00 (600)
Robert Tkocz 58 - Bartosz Nowak 51
Chrobry Głogów 5-0 KS Polkowice 15 listopada, 18:00 (1080)
Michał Ilków-Gołąb 4, 90, Bartosz Machaj 28, Adam Samiec 38, Damian Sędziak 78

Kolejka 18 - 23-24 listopada

Gryf Wejherowo 1-1 KS Polkowice 24 listopada, 13:00 (350)
Marcin Warcholak 90 - Konrad Kaczmarek 21
Chrobry Głogów 1-0 Polonia Bytom 23 listopada, 16:00 (1500)
Adam Samiec 76 (k)
Rozwój Katowice 2-2 MKS Kluczbork 23 listopada, 13:00 (300)
Wojciech Król 30, Adam Żak 77 (k) - Krzysztof Wolkiewicz 35, Jakub Legierski 65
Ruch Zdzieszowice 0-2 UKP Zielona Góra 23 listopada, 13:00 (250)
Krzysztof Wierzbicki 78 (k), Dominik Skrzyński 81
Calisia Kalisz 2-1 Raków Częstochowa 23 listopada, 16:00 (200)
Szymon Sobczak 36, 63 (k) - Dawid Retlewski 90
Bytovia Bytów 4-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 listopada, 13:00 (500)
Mateusz Michalski 12, Janusz Surdykowski 29, 90, Robert Hirsz 83 - Krzysztof Gościniak 56
Jarota Jarocin 3-1 Odra Opole 24 listopada, 13:00 (200)
Hubert Oczkowski 8, Bartosz Kieliba 30, Krzysztof Bartoszak 61 (k) - Dawid Wolny 48
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Warta Poznań 22 listopada, 17:00 (1000)
Łukasz Tumicz 4, Radosław Kursa 46 - Łukasz Jasiński 86
Górnik Wałbrzych 1-4 Błękitni Stargard Szczeciński 23 listopada, 13:00 (800)
Dariusz Michalak 36 - Michał Magnuski 23, 65, Robert Gajda 25, Ariel Wawszczyk 60

Kolejka 19 - 8-9 marca

Górnik Wałbrzych 2-0 Gryf Wejherowo 8 marca, 13:00 (1000)
Daniel Zinke 70, Michał Bartkowiak 82
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Zagłębie Sosnowiec 8 marca, 13:00 (199)
Warta Poznań 0-0 Jarota Jarocin 8 marca, 14:00 (1500)
Odra Opole 1-1 Bytovia Bytów 8 marca, 15:00 (1200)
Bartosz Pawlak 90 - Wojciech Pięta 90
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-3 Calisia Kalisz 8 marca, 14:00 (500)
Michał Wrzesiński 36 - Daiji Kimura 24, Iwelin Kostow 47, Christian Nnamani 76
Raków Częstochowa 1-2 Ruch Zdzieszowice 8 marca, 14:00 (1400)
Dawid Retlewski 6 - Denis Sotor 8, Mateusz Bodzioch 42
UKP Zielona Góra 1-0 Rozwój Katowice 8 marca, 14:00 (300)
Wojciech Okińczyc 2
MKS Kluczbork 0-0 Chrobry Głogów 8 marca, 15:00 (850)
Polonia Bytom 3-0 KS Polkowice
(wo)

Kolejka 20 - 15-16 marca

Gryf Wejherowo 3-1 Polonia Bytom 16 marca, 14:00 (850)
Rafał Siemaszko 44, Jacek Kusiak 52, Paweł Brzuzy 90 - Marcin Lachowski 20
KS Polkowice 0-3 MKS Kluczbork
(wo)
Chrobry Głogów 0-0 UKP Zielona Góra 15 marca, 18:00 (1000)
Rozwój Katowice 2-1 Raków Częstochowa 14 marca, 15:00 (300)
Adam Żak 11, Robert Tkocz 65 - Krzysztof Napora 29
Ruch Zdzieszowice 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 marca, 14:00 (250)
Przemysław Bella 5 (k)
Calisia Kalisz 1-1 Odra Opole 15 marca, 16:00 (450)
Iwelin Kostow 77 (k) - Donatas Nakrošius 32
Bytovia Bytów 3-1 Warta Poznań 15 marca, 14:00 (400)
Robert Hirsz 68, Michał Pietroń 70, Mateusz Michalski 87 - Dawid Jasiński 15
Jarota Jarocin 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński 16 marca, 15:00 (200)
Robert Gajda 1, Michał Magnuski 84
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Górnik Wałbrzych 15 marca, 15:00 (1200)
Mateusz Wrzesień 46, Łukasz Tumicz 65, Wojciech Wojcieszyński 77 - Dariusz Michalak 33

Kolejka 21 - 22-23 marca

Ruch Zdzieszowice 2-0 Odra Opole 22 marca, 14:00 (1000)
Wojciech Dudek 42, Łukasz Damrat 68
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Gryf Wejherowo 22 marca, 15:00 (1400)
Łukasz Tumicz 54, Łukasz Grube 81, Rafał Sadowski 87 - Michał Twardowski 9, Rafał Siemaszko 90
Górnik Wałbrzych 1-0 Jarota Jarocin 22 marca, 14:00 (800)
Adrian Moszyk 48
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Bytovia Bytów 22 marca, 13:00 (800)
Warta Poznań 1-3 Calisia Kalisz 22 marca, 14:00 (980)
Grzegorz Rasiak 8 - Mateusz Gawlik 78, Daniel Sobas 90, Iwelin Kostow 90 (k)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Rozwój Katowice 22 marca, 15:00 (400)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Łukasz Wiącek
Raków Częstochowa 2-2 Chrobry Głogów 22 marca, 15:00 (1000)
Dawid Retlewski 5, 18 - Łukasz Szczepaniak 66, Damian Sędziak 74
UKP Zielona Góra 3-0 KS Polkowice
(wo)
MKS Kluczbork 3-1 Polonia Bytom 22 marca, 15:00 (850)
Łukasz Reinhard 22, Piotr Giel 23, Wojciech Hober 37 - Marcin Lachowski 89

Kolejka 22 - 29-30 marca

Gryf Wejherowo 2-0 MKS Kluczbork 29 marca, 16:00 (500)
Rafał Siemaszko 33, Łukasz Pietroń 80
Polonia Bytom 2-1 UKP Zielona Góra 29 marca, 17:00 (1010)
Kamil Białkowski 11, Robert Trznadel 28 - Wojciech Okińczyc 55 (k)
KS Polkowice 0-3 Raków Częstochowa
(wo)
Chrobry Głogów 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 29 marca, 18:00 (1251)
Daniel Ciechański 23, Łukasz Szczepaniak 57
Rozwój Katowice 0-1 Odra Opole 29 marca, 15:00 (300)
Paweł Giel 66
Ruch Zdzieszowice 3-1 Warta Poznań 29 marca, 15:00 (500)
Przemysław Bella 6, Sławomir Kierdal 27, Wojciech Dudek 84 - Paweł Piceluk 22
Calisia Kalisz 2-3 Błękitni Stargard Szczeciński 28 marca, 19:00 (700)
Christian Nnamani 27, Daniel Sobas 90 - Wojciech Fadecki 31, Rafał Gutowski 42, Michał Magnuski 90
Bytovia Bytów 2-1 Górnik Wałbrzych 29 marca, 14:00 (1000)
Mariusz Kryszak 73, Janusz Surdykowski 76 - Grzegorz Michalak 60 (k)
Jarota Jarocin 0-2 Zagłębie Sosnowiec 30 marca, 15:00 (300)
Krzysztof Kaliciak 28 (k), Łukasz Grube 90

Kolejka 23 - 5-6 kwietnia

Jarota Jarocin 0-3 Gryf Wejherowo 6 kwietnia, 15:00 (300)
Mateusz Dąbrowski 3, 84, Łukasz Pietroń 57
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Bytovia Bytów 5 kwietnia, 16:00 (2800)
Łukasz Grube 68 - Mariusz Kryszak 15
Górnik Wałbrzych 0-3 Calisia Kalisz 5 kwietnia, 15:00 (350)
Michał Bedronka 29, Iwelin Kostow 63 (k), Daiji Kimura 77
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 Ruch Zdzieszowice 5 kwietnia, 15:00 (750)
Wojciech Fadecki 15, Michał Magnuski 70 - Daniel Nowak 57, Dawid Kiliński 86
Warta Poznań 3-2 Rozwój Katowice 5 kwietnia, 14:00 (700)
Błażej Nowak 26, Grzegorz Rasiak 32, Michał Ciarkowski 90 - Adam Żak 5, Robert Tkocz 74
Odra Opole 1-0 Chrobry Głogów 5 kwietnia, 16:00 (1300)
Tomasz Wawrzyniak 78
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 KS Polkowice
(wo)
Raków Częstochowa 0-0 Polonia Bytom 5 kwietnia, 16:00 (2500)
UKP Zielona Góra 0-1 MKS Kluczbork 5 kwietnia, 15:00 (500)
Michał Kojder 62

Kolejka 24 - 12-13 kwietnia

Gryf Wejherowo 4-1 UKP Zielona Góra 12 kwietnia, 16:00 (600)
Łukasz Pietroń 32 (k), 42, Rafał Siemaszko 63, 90 - Dominik Skrzyński 81
MKS Kluczbork 1-1 Raków Częstochowa 12 kwietnia, 16:00 (750)
Paweł Gierak 52 - Adrian Świerk 81
Polonia Bytom 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 kwietnia, 17:00 (972)
Dawid Cempa 74 - Daniel Kaczmarek 15
KS Polkowice 0-3 Odra Opole
(wo)
Chrobry Głogów 0-0 Warta Poznań 12 kwietnia, 19:00 (1300)
Rozwój Katowice 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński 12 kwietnia, 15:00 (300)
Adam Żak 54, Wojciech Król 56
Ruch Zdzieszowice 3-0 Górnik Wałbrzych 12 kwietnia, 16:00 (500)
Przemysław Bella 24 (k), 90, Mateusz Bodzioch 27
Calisia Kalisz 0-0 Zagłębie Sosnowiec 12 kwietnia, 18:00 (900)
Bytovia Bytów 0-1 Jarota Jarocin 12 kwietnia, 14:00 (700)
Krzysztof Bartoszak 48 (k)

Kolejka 25 - 19 kwietnia

Bytovia Bytów 3-1 Gryf Wejherowo 19 kwietnia, 14:00 (1800)
Mateusz Michalski 14, 70, Mariusz Kryszak 28 - Łukasz Pietroń 85 (k)
Jarota Jarocin 3-1 Calisia Kalisz 19 kwietnia, 13:00 (458)
Hubert Antkowiak 41, Damian Pawlak 63, 90 - Christian Nnamani 30
Zagłębie Sosnowiec 4-2 Ruch Zdzieszowice 19 kwietnia, 13:00 (2500)
Łukasz Tumicz 31, 42, 66, Rafał Jankowski 90 - Łukasz Damrat 11, Przemysław Bella 16
Górnik Wałbrzych 0-0 Rozwój Katowice 19 kwietnia, 16:00 (700)
Błękitni Stargard Szczeciński 0-2 Chrobry Głogów 19 kwietnia, 13:00 (900)
Łukasz Szczepaniak 62, 73
Warta Poznań 3-0 KS Polkowice
(wo)
Odra Opole 1-1 Polonia Bytom 19 kwietnia, 16:00 (2100)
Marcin Kocur 44 - Dawid Cempa 67
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-2 MKS Kluczbork 19 kwietnia, 16:00 (400)
Michał Wrzesiński 8, Maciej Stawiński 45, 71 - Leszek Nowosielski 45, Piotr Giel 90
Raków Częstochowa 3-1 UKP Zielona Góra 19 kwietnia, 16:00 (1000)
Artur Pląskowski 11, 77, Łukasz Kmieć 90 - Bartosz Tyktor 62

Kolejka 26 - 23 kwietnia

Gryf Wejherowo 0-3 Raków Częstochowa 23 kwietnia, 17:00 (400)
Łukasz Kmieć 33, Bartosz Soczyński 59, 83 (k)
UKP Zielona Góra 0-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 kwietnia, 16:00 (300)
MKS Kluczbork 1-0 Odra Opole 23 kwietnia, 17:00 (1300)
Adam Orłowicz 26
Polonia Bytom 1-3 Warta Poznań 23 kwietnia, 19:00 (1004)
Dawid Cempa 47 - Michał Goliński 13, Grzegorz Rasiak 31, Mateusz Pogonowski 90
KS Polkowice 0-3 Błękitni Stargard Szczeciński
(wo)
Chrobry Głogów 1-0 Górnik Wałbrzych 23 kwietnia, 19:00 (2000)
Krystian Pieczara 90 (k)
Rozwój Katowice 0-2 Zagłębie Sosnowiec 23 kwietnia, 17:00 (600)
Tomasz Szatan 14, Łukasz Tumicz 47
Ruch Zdzieszowice 1-1 Jarota Jarocin 23 kwietnia, 16:00 (250)
Mateusz Bodzioch 10 - Krzysztof Bartoszak 20
Calisia Kalisz 2-3 Bytovia Bytów 23 kwietnia, 19:45 (300)
Christian Nnamani 38, Iwelin Kostow 51 - Michał Pietroń 62, Robert Hirsz 68 (k), Janusz Surdykowski 71
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy

Kolejka 27 - 26-27 kwietnia

Calisia Kalisz 0-1 Gryf Wejherowo 26 kwietnia, 18:00 (200)
Krzysztof Rzepa 89
Bytovia Bytów 3-0 Ruch Zdzieszowice 26 kwietnia, 16:00 (600)
Michał Pietroń 18, 88, Maciej Kazimierowicz 33
Jarota Jarocin 1-2 Rozwój Katowice 27 kwietnia, 15:00 (241)
Łukasz Ślifirczyk 85 - Robert Mandrysz 2, Adam Żak 78
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Chrobry Głogów 26 kwietnia, 18:00 (4000)
Mateusz Wrzesień 2 - Mateusz Hałambiec 6, Damian Sędziak 57
Górnik Wałbrzych 3-0 KS Polkowice
(wo)
Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Polonia Bytom 26 kwietnia, 15:00 (650)
Rafał Gutowski 4, Michał Magnuski 41 (k), Robert Gajda 47 - Norbert Radkiewicz 13
Warta Poznań 0-1 MKS Kluczbork 26 kwietnia, 16:00 (852)
Piotr Giel 67
Odra Opole 2-1 UKP Zielona Góra 26 kwietnia, 16:00 (700)
Adrian Krysian 43, Dawid Jarka 55 (k) - Wojciech Okińczyc 77
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Raków Częstochowa 26 kwietnia, 16:00 (400)
Maciej Kowalski-Haberek 24 (k)

Kolejka 28 - 3-4 maja

Gryf Wejherowo 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 maja, 17:00 (400)
Rafał Siemaszko 9, Damian Czech 78 (s), Łukasz Pietroń 80 - Marek Szymanowski 44
Raków Częstochowa 1-1 Odra Opole 3 maja, 17:00 (700)
Adrian Świerk 65 (k) - Mateusz Cieluch 47
UKP Zielona Góra 1-2 Warta Poznań 3 maja, 16:00 (150)
Wojciech Okińczyc 25 - Dawid Jasiński 40, Paweł Piceluk 60
MKS Kluczbork 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 3 maja, 17:00 (750)
Piotr Giel 43 - Łukasz Kosakiewicz 11, 39
Polonia Bytom 2-1 Górnik Wałbrzych 4 maja, 18:00 (1003)
Jacek Broniewicz 18 (k), Dawid Cempa 71 - Marcin Folc 54 (k)
KS Polkowice 0-3 Zagłębie Sosnowiec
(wo)
Chrobry Głogów 1-1 Jarota Jarocin 3 maja, 19:00 (1500)
Damian Sędziak 29 - Krzysztof Bartoszak 74 (k)
Rozwój Katowice 3-0 Bytovia Bytów 3 maja, 17:00 (200)
Przemysław Szkatuła 2, Robert Mandrysz 57, Robert Tkocz 82
Ruch Zdzieszowice 0-0 Calisia Kalisz 3 maja, 17:00 (250)

Kolejka 29 - 10-11 maja

Ruch Zdzieszowice 1-0 Gryf Wejherowo 10 maja, 17:00 (300)
Marek Gładkowski 79
Calisia Kalisz 2-2 Rozwój Katowice 10 maja, 18:00 (250)
Michał Bedronka 33, Marcin Wandzel 88 - Przemysław Szymiński 27, Damian Mielnik 80
Bytovia Bytów 2-1 Chrobry Głogów 10 maja, 16:00 (1000)
Robert Hirsz 20, 89 - Krystian Pieczara 90 (k)
Jarota Jarocin 3-0 KS Polkowice
(wo)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Polonia Bytom 10 maja, 18:00 (5000)
Górnik Wałbrzych 2-5 MKS Kluczbork 10 maja, 15:00 (600)
Marcin Folc 11, 65 - Piotr Giel 1, Adam Orłowicz 20, Krzysztof Wolkiewicz 38, 52, Rafał Niziołek 87
Błękitni Stargard Szczeciński 3-3 UKP Zielona Góra 10 maja, 15:00 (600)
Michał Magnuski 46, Sebastian Inczewski 83, Tomasz Pustelnik 86 - Sebastian Górski 23, Wojciech Okińczyc 30, 33
Warta Poznań 1-1 Raków Częstochowa 10 maja, 16:00 (800)
Artur Marciniak 64 (k) - Robert Brzęczek 38
Odra Opole 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 maja, 15:30 (650)
Adrian Krysian 21, Tomasz Wawrzyniak 52

Kolejka 30 - 17-18 maja

Gryf Wejherowo 1-2 Odra Opole 17 maja, 17:00 (600)
Jacek Kusiak 33 - Dawid Jarka 76, Maciej Michniewicz 87
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-3 Warta Poznań 17 maja, 16:00 (700)
Michał Wrzesiński 28, Łukasz Wiącek 88 - Michał Ciarkowski 31, 73, Alain Ngamayama 40
Raków Częstochowa 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 17 maja, 17:00 (700)
Robert Brzęczek 71 - Tomasz Pustelnik 4
UKP Zielona Góra 1-0 Górnik Wałbrzych 17 maja, 16:00 (700)
Wojciech Okińczyc 78
MKS Kluczbork 1-2 Zagłębie Sosnowiec 17 maja, 17:00 (700)
Piotr Giel 87 - Tomasz Szatan 34, Mateusz Wrzesień 65
Polonia Bytom 2-1 Jarota Jarocin 16 maja, 19:00 (750)
Marcin Lachowski 45, Miroslav Barčík 52 - Robert Menzel 90
od 83. minuty w bramce Polonii stał Marcin Lachowski
KS Polkowice 0-3 Bytovia Bytów
(wo)
Chrobry Głogów 1-1 Calisia Kalisz 17 maja, 19:00 (1000)
Mateusz Janeczko 6 - Iwelin Kostow 88
Rozwój Katowice 2-1 Ruch Zdzieszowice 17 maja, 17:00 (150)
Sebastian Gielza 5, Przemysław Bella 58 (s) - Michał Bachor 12

Kolejka 31 - 21 maja

Rozwój Katowice 1-2 Gryf Wejherowo 21 maja, 17:00 (200)
Rafał Wawrzyńczok 79 - Maciej Osłowski 15, Krzysztof Rzepa 41
Ruch Zdzieszowice 0-1 Chrobry Głogów 21 maja, 17:00 (400)
Mateusz Hałambiec 27
Calisia Kalisz 3-0 KS Polkowice
(wo)
Bytovia Bytów 1-0 Polonia Bytom 21 maja, 16:00 (1000)
Michał Pietroń 71
Jarota Jarocin 0-2 MKS Kluczbork 21 maja, 17:00 (256)
Piotr Giel 7, Piotr Burski 90
Zagłębie Sosnowiec 0-2 UKP Zielona Góra 21 maja, 18:00 (2000)
Krzysztof Wierzbicki 59, Wojciech Okińczyc 69
Górnik Wałbrzych 2-0 Raków Częstochowa 21 maja, 17:00 (700)
Marcin Folc 36, Kamil Śmiałowski 90
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 maja, 17:30 (750)
Michał Magnuski 48, Sebastian Inczewski 90 - Szymon Sołtyński 40
Warta Poznań 2-2 Odra Opole 21 maja, 18:00 (863)
Paweł Piceluk 74, 76 - Paweł Giel 72, Dariusz Zapotoczny 82

Kolejka 32 - 24-25 maja

Gryf Wejherowo 6-2 Warta Poznań 24 maja, 17:00 (600)
Przemysław Kostuch 22, 65, Jacek Kusiak 48, 62, Łukasz Pietroń 90, Michał Twardowski 90 - Michał Goliński 71, Łukasz Spławski 78
Odra Opole 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 24 maja, 17:00 (800)
Dawid Jarka 62 - Rafał Gutowski 24, Sebastian Inczewski 87
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Górnik Wałbrzych 25 maja, 16:00 (400)
Michał Wrzesiński 46 - Adrian Moszyk 89
Raków Częstochowa 3-1 Zagłębie Sosnowiec 24 maja, 17:00 (1200)
Damian Byrtek 1, Dawid Retlewski 50, Damian Lenkiewicz 75 - Hubert Tylec 23
UKP Zielona Góra 1-2 Jarota Jarocin 24 maja, 17:00 (200)
Albert Cipior 90 - Michał Grobelny 12, Damian Pawlak 16
MKS Kluczbork 2-1 Bytovia Bytów 24 maja, 17:00 (800)
Piotr Giel 3, Piotr Burski 80 - Robert Hirsz 32 (k)
Polonia Bytom 2-0 Calisia Kalisz 25 maja, 18:00 (1111)
Marcin Lachowski 63, Jacek Broniewicz 80 (k)
KS Polkowice 0-3 Ruch Zdzieszowice
(wo)
Chrobry Głogów 4-1 Rozwój Katowice 24 maja, 19:00 (1600)
Karol Danielak 2, 58, Łukasz Szczepaniak 72, Mateusz Hałambiec 90 - Wojciech Król 81

Kolejka 33 - 1 czerwca

Chrobry Głogów 4-0 Gryf Wejherowo 1 czerwca, 17:00 (2324)
Michał Ilków-Gołąb 27, Karol Danielak 41, Krystian Pieczara 62 (k), Łukasz Szczepaniak 66
Rozwój Katowice 3-0 KS Polkowice
(wo)
Ruch Zdzieszowice 0-0 Polonia Bytom 1 czerwca, 17:00 (400)
Calisia Kalisz 0-4 MKS Kluczbork 1 czerwca, 17:00 (150)
Piotr Giel 31, 47, 53, Krzysztof Wolkiewicz 71
Bytovia Bytów 0-0 UKP Zielona Góra 1 czerwca, 17:00 (1700)
Jarota Jarocin 0-2 Raków Częstochowa 1 czerwca, 17:00 (406)
Tomasz Pełka 77, Przemysław Mońka 90
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 czerwca, 17:00 (700)
Łukasz Matusiak 27
Górnik Wałbrzych 1-1 Odra Opole 1 czerwca, 17:00 (500)
Grzegorz Michalak 89 (k) - Dawid Jarka 76 (k)
Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 Warta Poznań 1 czerwca, 17:00 (950)
Wojciech Fadecki 12, Robert Gajda 22 (k), Michał Magnuski 40, Piotr Wojtasiak 62

Kolejka 34 - 8 czerwca

Gryf Wejherowo 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 8 czerwca, 17:00 (400)
Rafał Siemaszko 86 - Sebastian Inczewski 9, Jarosław Piskorz 12
Warta Poznań 0-1 Górnik Wałbrzych 8 czerwca, 17:00 (500)
Kamil Śmiałowski 56
Odra Opole 0-1 Zagłębie Sosnowiec 8 czerwca, 17:00 (1500)
Przemysław Mizgała 36
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Jarota Jarocin 8 czerwca, 17:00 (300)
Raków Częstochowa 0-0 Bytovia Bytów 8 czerwca, 17:00 (1700)
UKP Zielona Góra 2-3 Calisia Kalisz 8 czerwca, 17:00 (300)
Sebastian Górski 45, Albert Cipior 87 - Iwelin Kostow 31 (k), Arkadiusz Kuciński 39, Christian Nnamani 51
MKS Kluczbork 4-2 Ruch Zdzieszowice 8 czerwca, 17:00 (950)
Piotr Giel 29, Mateusz Arian 47, Rafał Niziołek 80, Piotr Burski 90 - Mariusz Kapłon 68, Marek Gładkowski 75
Polonia Bytom 4-0 Rozwój Katowice 8 czerwca, 17:00 (1151)
Marcel Ondráš 11, 17, Marcin Lachowski 29, 85
KS Polkowice 0-3 Chrobry Głogów
(wo)

Baraże o udział w II lidze

I liga 2013/2014

II liga 2013/2014 (wschodnia)

III liga 2013/2014 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2013/2014 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (mistrzowska - A))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (południe))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (północ))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - B))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - C))
III liga 2013/2014 (pomorsko-zachodniopomorska)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas