[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2013/2014, grupa: opolsko-śląska (spadkowa - B)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Łaziska Górne 30 59 18 5 7 68-30 10 3 2 43-13 8 2 5 25-17
2.  Swornica Czarnowąsy 30 55 16 7 7 56-29 8 3 4 29-15 8 4 3 27-14
3.  Szombierki Bytom 30 47 15 2 13 61-39 10 1 4 38-12 5 1 9 23-27
4.  Ruch Radzionków 30 45 13 6 11 44-40 7 5 3 25-13 6 1 8 19-27
5.  Polonia Głubczyce 30 29 7 8 15 32-49 3 6 6 15-20 4 2 9 17-29
6.  Czarni Otmuchów 30 23 6 5 19 20-73 4 2 9 14-28 2 3 10 6-45
7.  LZS Leśnica 30 23 6 5 19 17-59 5 2 8 10-23 1 3 11 7-36
 Przyszłość Rogów 30 11 2 5 23 14-70 2 4 9 9-30 0 1 14 5-40

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Polonia Łaziska Górne    2-2 1-3 6-1 1-1 7-0 3-0* 3-0* 
 2 Swornica Czarnowąsy0-0     1-2 4-0 1-0 1-0 3-0* 3-0* 
 3 Szombierki Bytom4-2 0-1     3-0 2-1 5-0 3-0* 3-0* 
 4 Ruch Radzionków3-0 0-1 2-3     1-1 2-2 3-0* 3-0* 
 5 Polonia Głubczyce1-1 1-4 3-2 3-0     0-0 1-1 1-1 
 6 Czarni Otmuchów0-4 1-1 1-0 1-4 0-2     3-0* 3-0* 
 7 LZS Leśnica0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-0 1-0     *** 
 8 Przyszłość Rogów0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-0 2-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 23 - 3-4 maja

Polonia Łaziska Górne 3-0 Przyszłość Rogów
(wo)
Swornica Czarnowąsy 3-0 LZS Leśnica
(wo)
Szombierki Bytom 5-0 Czarni Otmuchów 4 maja, 11:00 (200)
Sławomir Pach 2, Krzysztof Urbaniak 13, Jakub Stefaniak 53, Piotr Makowski 63, 73
Ruch Radzionków 1-1 Polonia Głubczyce 3 maja, 17:00 (300)
Łukasz Janczarek 53 - Rafał Czarnecki 59

Kolejka 24 - 7 maja

Polonia Głubczyce 1-1 Polonia Łaziska Górne 7 maja, 17:30 (150)
Tomasz Kowalczyk 80 - Daniel Paszek 77
Czarni Otmuchów 1-1 Swornica Czarnowąsy 7 maja, 17:30 (100)
Michał Łoziński 29 - Tomasz Szewczyk 81 (s)
LZS Leśnica 0-3 Szombierki Bytom
(wo)
Przyszłość Rogów 0-3 Ruch Radzionków
(wo)

Kolejka 25 - 10-11 maja

Polonia Łaziska Górne 3-0 LZS Leśnica
(wo)
Swornica Czarnowąsy 3-0 Przyszłość Rogów
(wo)
Szombierki Bytom 2-1 Polonia Głubczyce 10 maja, 17:00 (300)
Sebastian Pączko 59, Sławomir Pach 82 - Łukasz Bawoł 73
Ruch Radzionków 2-2 Czarni Otmuchów 10 maja, 17:00 (300)
Łukasz Janczarek 2, 32 - Piotr Drzewicki 19, Artur Szeląg 90

Kolejka 26 - 17-18 maja

Czarni Otmuchów 0-4 Polonia Łaziska Górne 17 maja, 14:00 (100)
Karol Króliczek 25, Daniel Paszek 79, Jacek Jarnot 84, Łukasz Mieszczak 90
Polonia Głubczyce 1-4 Swornica Czarnowąsy 28 maja, 17:30 (200)
Marcin Ściański 73 - Dominik Franek 48, Jakub Syldorf 77, Tomasz Jaworski 79, Denis Kumiec 88
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przyszłość Rogów 0-3 Szombierki Bytom
(wo)
LZS Leśnica 0-3 Ruch Radzionków
(wo)

Kolejka 27 - 24-25 maja

Przyszłość Rogów 0-3 Polonia Łaziska Górne
(wo)
LZS Leśnica 0-3 Swornica Czarnowąsy
(wo)
Czarni Otmuchów 1-0 Szombierki Bytom 24 maja, 17:00 (250)
Piotr Drzewicki 57
Polonia Głubczyce 3-0 Ruch Radzionków 24 maja, 17:00 (150)
Karol Wanat 13, Mateusz Wawoczny 24, Łukasz Bawoł 35

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Polonia Łaziska Górne 1-1 Polonia Głubczyce 31 maja, 17:00 (300)
Łukasz Mieszczak 80 (k) - Łukasz Bawoł 90
Swornica Czarnowąsy 1-0 Czarni Otmuchów 31 maja, 17:00 (100)
Wojciech Scisło 34 (k)
Szombierki Bytom 3-0 LZS Leśnica
(wo)
Ruch Radzionków 3-0 Przyszłość Rogów
(wo)

Kolejka 29 - 4 czerwca

LZS Leśnica 0-3 Polonia Łaziska Górne
(wo)
Przyszłość Rogów 0-3 Swornica Czarnowąsy
(wo)
Polonia Głubczyce 3-2 Szombierki Bytom 4 czerwca, 18:00 (180)
Mateusz Wawoczny 35 (k), 72 (k), Tomasz Kowalczyk 69 - Krzysztof Malicki 18, Sebastian Pączko 45
Czarni Otmuchów 1-4 Ruch Radzionków 4 czerwca, 18:00 (150)
Arkadiusz Wąchała 41 - Damian Cziba 21, 27, 69 (k), 75

Kolejka 30 - 7 czerwca

Polonia Łaziska Górne 7-0 Czarni Otmuchów 7 czerwca, 17:00 (150)
Mateusz Majsner 10, 33, Łukasz Mieszczak 59, 75, Jacek Jarnot 60, 61, 77
Swornica Czarnowąsy 1-0 Polonia Głubczyce 7 czerwca, 17:00 (100)
Bartosz Brzozowski 79
Szombierki Bytom 3-0 Przyszłość Rogów
(wo)
Ruch Radzionków 3-0 LZS Leśnica
(wo)

Baraże o udział w II lidze

II liga 2013/2014 (zachodnia)

III liga 2013/2014 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2013/2014 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (mistrzowska - A))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (południe))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (północ))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - C))
III liga 2013/2014 (pomorsko-zachodniopomorska)

Saltex IV liga 2013/2014 (opolska)
IV liga 2013/2014 (śląska I)
IV liga 2013/2014 (śląska II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas