[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2013/2014, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Kleczew 34 73 22 7 5 75-33 11 3 3 35-19 11 4 2 40-14
2.  Start Warlubie 34 64 20 4 10 81-42 14 0 3 56-19 6 4 7 25-23
3.  Unia Solec Kujawski 34 61 18 7 9 58-30 9 5 3 33-13 9 2 6 25-17 2 3 1 0 1 1-1
4.  Wda Świecie 34 61 18 7 9 60-42 10 4 3 32-16 8 3 6 28-26 2 3 1 0 1 1-1
5.  Lech II Poznań 34 60 19 3 12 70-51 12 2 3 44-17 7 1 9 26-34
6.  Polonia Środa Wielkopolska 34 56 17 5 12 60-39 8 5 4 31-18 9 0 8 29-21
7.  Włocłavia Włocławek 34 55 16 7 11 51-42 10 4 3 27-15 6 3 8 24-27
8.  Nielba Wągrowiec 34 54 15 9 10 58-41 8 4 5 24-18 7 5 5 34-23
9.  Centra Ostrów Wielkopolski 34 51 15 6 13 53-51 11 3 3 34-20 4 3 10 19-31
10.  Unia Swarzędz 34 50 15 5 14 58-44 10 1 6 33-20 5 4 8 25-24
11.  Pogoń Mogilno 34 49 15 4 15 57-57 9 2 6 29-27 6 2 9 28-30
12.  Polonia 1912 Leszno 34 48 14 6 14 48-45 10 3 4 26-13 4 3 10 22-32
13.  Elana Toruń 34 47 14 5 15 42-48 9 1 7 20-18 5 4 8 22-30
14.  Grom Plewiska 34 43 13 4 17 51-64 7 2 8 27-30 6 2 9 24-34
15.  Cuiavia Inowrocław 34 29 9 2 23 39-88 5 1 11 24-47 4 1 12 15-41
16.  GKS Dopiewo 34 27 7 6 21 39-68 5 1 11 20-35 2 5 10 19-33
17.  Notecianka Pakość 34 22 6 4 24 32-94 3 3 11 19-51 3 1 13 13-43
18.  Fogo Luboń 34 20 5 5 24 28-81 1 4 12 12-38 4 1 12 16-43
Fogo Luboń wycofało się z rozgrywek po 21. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Sokół Kleczew    3-3 2-0 0-0 1-0 4-2 3-1 3-0 1-2 1-0 1-2 2-0 2-2 2-3 3-1 2-1 2-1 3-1 
 2 Start Warlubie1-3     1-0 2-1 3-2 4-1 4-0 1-0 3-2 5-2 3-2 3-1 5-0 5-0 7-0 0-2 7-0 2-3 
 3 Unia Solec Kujawski2-2 3-0     0-1 4-2 2-0 1-1 0-0 0-0 1-3 1-1 3-0 3-0 2-1 2-0 1-0 1-2 7-0 
 4 Wda Świecie0-2 1-0 0-1     5-2 0-2 1-1 0-0 1-1 3-2 2-1 0-0 5-2 4-0 3-0 3-2 2-0 2-0 
 5 Lech II Poznań0-1 1-0 0-1 5-2     4-3 2-1 5-2 4-0 1-0 3-0 3-1 0-1 1-1 8-1 2-2 1-0 4-1 
 6 Polonia Środa Wielkopolska2-3 2-2 3-0 0-1 2-0     1-2 2-2 1-1 1-1 5-1 4-1 1-0 1-2 1-0 2-0 1-1 2-1 
 7 Włocłavia Włocławek3-3 2-0 1-0 3-2 1-3 1-0     0-1 3-0 3-2 1-1 0-0 0-3* 0-0 2-0 3-0 1-0 3-0* 
 8 Nielba Wągrowiec1-1 0-0 0-0 1-1 1-0 1-2 0-2     2-0 1-2 2-1 1-2 2-0 1-4 2-1 3-0 3-2 3-0* 
 9 Centra Ostrów Wielkopolski2-1 2-0 0-3 1-1 4-0 1-0 2-4 0-3     2-1 3-1 2-1 1-0 3-0 0-0 3-3 5-2 3-0* 
 10 Unia Swarzędz1-3 0-2 1-2 3-0 0-2 1-0 2-0 2-1 2-0     1-0 3-1 2-2 4-0 4-5 1-0 5-0 1-2 
 11 Pogoń Mogilno0-2 3-1 2-2 2-4 3-0 0-1 2-0 0-5 2-1 x-x 
1-5 
    2-0 1-1 2-0 1-0 4-0 3-1 1-4 
 12 Polonia 1912 Leszno0-1 1-1 3-2 3-0 1-2 0-1 4-1 0-0 1-0 1-0 1-0     2-1 2-1 2-0 1-1 3-0 1-2 
 13 Elana Toruń0-3 2-0 0-1 0-1 0-3 0-2 0-3 0-0 1-0 2-1 1-3 2-0     1-0 3-1 2-0 3-0 3-0* 
 14 Grom Plewiska2-0 0-4 0-3 1-3 1-1 1-0 0-2 2-3 5-1 0-0 3-4 1-6 3-0     0-1 3-2 3-0 2-0 
 15 Cuiavia Inowrocław0-0 1-3 1-3 3-2 2-0 1-4 2-1 2-7 0-3 0-3 1-6 3-1 1-4 2-4     2-5 0-1 3-0* 
 16 GKS Dopiewo0-6 2-3 2-4 2-4 2-3 0-3 1-0 1-3 2-1 0-1 0-1 1-1 0-1 3-2 0-2     3-0 1-0 
 17 Notecianka Pakość0-6 0-3 1-0 0-4 2-3 1-5 2-5 1-5 1-4 1-1 2-1 2-4 0-3* 1-3 2-1 1-1     2-2 
 18 Fogo Luboń0-3* 0-3* 0-3* 0-1 2-3 0-3* 0-0 4-2 2-3 1-1 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 1-2 0-0 0-3*     

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Włocłavia Włocławek 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 3 sierpnia, 17:00 (600)
Piotr Gląba 51
Wda Świecie 2-0 Fogo Luboń 3 sierpnia, 17:00 (200)
Fabian Chabowski 62, Bartosz Czerwiński 76
Unia Swarzędz 5-0 Notecianka Pakość 3 sierpnia, 16:00
Mateusz Molewski 10, Łukasz Lebioda 22, Konrad Zandrowicz 37 (k), Mateusz Sobkowiak 78, 90
Lech II Poznań 1-1 Grom Plewiska 3 sierpnia, 11:00
Michał Jakóbowski 49 - Adrian Napierała 86
we Wronkach
Start Warlubie 7-0 Cuiavia Inowrocław 3 sierpnia, 16:00
Przemysław Sulej 30, 71, Grzegorz Domżalski 43, Szymon Maziarz 45, Adrian Kural 63, 87, Dariusz Wójcik 84
Sokół Kleczew 1-2 Pogoń Mogilno 3 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Bajerski 18 - Krzysztof Szal 45, Wiktor Mrówczyński 90
Polonia 1912 Leszno 0-0 Nielba Wągrowiec 3 sierpnia, 17:00
Elana Toruń 0-1 Unia Solec Kujawski 3 sierpnia, 17:00
Dawid Janicki 78
Centra Ostrów Wielkopolski 3-3 GKS Dopiewo 3 sierpnia, 17:00
Tomasz Adamczyk 8, Jakub Michalski 11, 48 - Krzysztof Kołodziej 21 (k), 73 (k), Patryk Bordych 26

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Unia Solec Kujawski 10 sierpnia, 16:00 (300)
Jakub Solarek 2, 51 (k), 72
Nielba Wągrowiec 2-0 Elana Toruń 10 sierpnia, 15:00
Marcin Ankudowicz 25, Adrian Pietrowski 66
Pogoń Mogilno 2-0 Polonia 1912 Leszno 10 sierpnia, 17:00
Przemysław Kędziora 62, Krzysztof Szal 76
Cuiavia Inowrocław 0-0 Sokół Kleczew 10 sierpnia, 17:00
Notecianka Pakość 1-1 GKS Dopiewo 10 sierpnia, 17:00
Dawid Zdrojewski 46 - Krzysztof Kołodziej 61 (k)
Włocłavia Włocławek 3-2 Wda Świecie 10 sierpnia, 17:00
Dawid Kwiatkowski 31, Piotr Gląba 38, Mariusz Cichowlas 90 - Łukasz Subkowski 9 (k), Maciej Kot 50
Start Warlubie 5-0 Grom Plewiska 10 sierpnia, 16:00
Przemysław Sulej 40, Adrian Kural 50, 84, 86, Michał Zarembski 51
Lech II Poznań 4-0 Centra Ostrów Wielkopolski 10 sierpnia, 11:00
Dawid Kownacki 8, 39, Michał Jakóbowski 34, Jakub Kapsa 88
we Wronkach
Unia Swarzędz 1-2 Fogo Luboń 10 sierpnia, 16:00
Damian Ludwiczak 66 - Dariusz Imbiorowicz 37, Dawid Skrzycki 87

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Wda Świecie 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 15 sierpnia, 17:00
Dominik Mucha 2, Dawid Lisek 87
Unia Swarzędz 2-0 Włocłavia Włocławek 15 sierpnia, 16:00
Krystian Antczak 80, Łukasz Lebioda 85
GKS Dopiewo 1-0 Fogo Luboń 15 sierpnia, 14:00
Maciej Manelski 32
Lech II Poznań 1-0 Notecianka Pakość 15 sierpnia, 11:00
Dariusz Formella 16
we Wronkach
Start Warlubie 3-2 Centra Ostrów Wielkopolski 15 sierpnia, 16:00
Przemysław Sulej 23, Michał Zarembski 57, Szymon Maziarz 85 - Tomasz Adamiak 19 (k), Krzysztof Matuszak 88
Sokół Kleczew 2-3 Grom Plewiska 14 sierpnia, 17:30
Jakub Dębowski 8 (k), 37 - Maciej Waskowski 32, 86, Ernest Maćkowiak 83
Polonia 1912 Leszno 2-0 Cuiavia Inowrocław 15 sierpnia, 17:00
Przemysław Kowalski 12, Artur Krawczyk 45
Elana Toruń 1-3 Pogoń Mogilno 15 sierpnia, 11:15
Marcin Wróbel 25 - Krzysztof Szal 5 (k), 49, Filip Jagielski 40
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Unia Solec Kujawski 0-0 Nielba Wągrowiec 15 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 18 sierpnia

Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Nielba Wągrowiec 18 sierpnia, 16:00
Jakub Solarek 2 (k), Paweł Przybyłek 48 - Adrian Mikołajczak 45, Jacek Figaszewski 90
Pogoń Mogilno 2-2 Unia Solec Kujawski 18 sierpnia, 17:00
Krzysztof Szal 34, Przemysław Kędziora 54 - Tomasz Rogóż 66, Dawid Janicki 68
Cuiavia Inowrocław 1-4 Elana Toruń 18 sierpnia, 16:00
Borys Klimczewski 4 - Mateusz Parzyszek 59, Bartosz Maćkiewicz 72, 76, Maciej Melerski 85
Grom Plewiska 1-6 Polonia 1912 Leszno 18 sierpnia, 17:00
Jakub Smura 27 - Krystian Woźny 35, Bogumił Ceglarek 45 (k), 56, 81, Hubert Olszak 60, Artur Jęsiek 88
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Sokół Kleczew 18 sierpnia, 11:00
Tomasz Adamiak 16, Krzysztof Matuszak 29 - Arkadiusz Bajerski 55
Notecianka Pakość 0-3 Start Warlubie 18 sierpnia, 17:00
Przemysław Sulej 23, 67, Grzegorz Domżalski 24
Włocłavia Włocławek 3-0 GKS Dopiewo 23 października, 15:00
Dawid Kwiatkowski 43, Bartłomiej Feter 46, Michał Skonieczny 85
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) nie odbył się - goście zrezygnowali z gry
Wda Świecie 3-2 Unia Swarzędz 18 sierpnia, 17:00
Maciej Kot 4, 20, Emil Borowy 12 - Krystian Antczak 18, 90
Lech II Poznań 4-1 Fogo Luboń 18 sierpnia, 11:00
Michał Jakóbowski 19, 47, Dawid Kownacki 72, Dominik Chromiński 87 - Jacek Zielonka 81 (k)
we Wronkach

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Unia Swarzędz 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 24 sierpnia, 16:00
Maciej Łazar 87
GKS Dopiewo 2-4 Wda Świecie 24 sierpnia, 16:00
Maciej Manelski 21, Maciej Stronka 23 - Patryk Urbański 44 (k), 70, Maciej Kot 67, Bartosz Czerwiński 73
Lech II Poznań 2-1 Włocłavia Włocławek 24 sierpnia, 15:00
Dominik Chromiński 13, Jan Bednarek 34 - Szymon Makowski 90
we Wronkach
Start Warlubie 2-3 Fogo Luboń 24 sierpnia, 16:00
Michał Zarembski 70, Robert Frasz 90 - Dariusz Imbiorowicz 33, Jacek Zielonka 62, Michał Chmielecki 88 (k)
Sokół Kleczew 2-1 Notecianka Pakość 24 sierpnia, 17:00
Jakub Dębowski 40, Arkadiusz Bajerski 43 - Dawid Zdrojewski 45
Polonia 1912 Leszno 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 24 sierpnia, 17:00
Bogumił Ceglarek 41 (k)
Unia Solec Kujawski 2-0 Cuiavia Inowrocław 24 sierpnia, 17:00
Jordan Bednarek 25, Paweł Olszewski 43
Nielba Wągrowiec 2-1 Pogoń Mogilno 24 sierpnia, 15:00
Kamil Szewczyk 19, Jacek Figaszewski 45 - Dawid Kierzek 52
Grom Plewiska 3-0 Elana Toruń 24 sierpnia, 17:00
Maciej Waskowski 40, Mateusz Klichowicz 57, 80

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

Polonia Środa Wielkopolska 5-1 Pogoń Mogilno 31 sierpnia, 16:00 (300)
Michał Stańczyk 9, Marcin Dworacki 23 (s), Łukasz Przybyłek 50, Radosław Barabasz 77, Mateusz Pluciński 81 - Przemysław Kędziora 31
Cuiavia Inowrocław 2-7 Nielba Wągrowiec 31 sierpnia, 17:00
Piotr Timm 59 (k), Bartłomiej Kruszewski 90 - Jacek Figaszewski 15, 73, Krzysztof Wojciechowski 32, 47, Michał Gruszka 60, Adrian Pietrowski 65, 86
Grom Plewiska 0-3 Unia Solec Kujawski 31 sierpnia, 17:00
Dawid Janicki 9, 15, 70
Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 Elana Toruń 31 sierpnia, 17:00
Tomasz Adamczyk 29
Notecianka Pakość 2-4 Polonia 1912 Leszno 31 sierpnia, 17:00
Dariusz Swojnóg 58, Ariel Jastrzębski 90 - Bogumił Ceglarek 16, Patryk Kowalski 42, Łukasz Bugzel 52, Patryk Gendera 89
Włocłavia Włocławek 2-0 Start Warlubie 31 sierpnia, 14:00
Mariusz Cichowlas 40, Dawid Kwiatkowski 66
Wda Świecie 5-2 Lech II Poznań 31 sierpnia, 17:00
Maciej Kot 11, 31, Bartosz Czerwiński 27, Łukasz Subkowski 49, Łukasz Wenerski 56 - Michał Jakóbowski 3, Niklas Zulciak 72
Unia Swarzędz 1-0 GKS Dopiewo 31 sierpnia, 16:00
Krystian Antczak 86
Sokół Kleczew 3-1 Fogo Luboń 31 sierpnia, 17:00
Mikołaj Pingot 19, Łukasz Urban 34, Jakub Dębowski 66 (k) - Damian Przepióra 25

Kolejka 7 - 7-8 września

GKS Dopiewo 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 4 września, 17:00 (50)
Radosław Barabasz 43, Krystian Pawlak 81, Łukasz Przybyłek 90
Lech II Poznań 1-0 Unia Swarzędz 8 września, 11:00
Maciej Orłowski 17
we Wronkach
Start Warlubie 2-1 Wda Świecie 7 września, 14:00
Adrian Kural 67, 87 - Patryk Urbański 35
Sokół Kleczew 3-1 Włocłavia Włocławek 8 września, 15:00
Jakub Dębowski 54, Ihor Wons 61, Filip Marciniak 88 - Dawid Kwiatkowski 83
Polonia 1912 Leszno 1-2 Fogo Luboń 7 września, 11:00
Krzysztof Hofman 24 - Damian Przepióra 7, Dawid Skrzycki 68
Elana Toruń 3-0 Notecianka Pakość 7 września, 16:00
Maciej Melerski 25, Bartosz Maćkiewicz 55, Dawid Zamiatowski 65
Unia Solec Kujawski 0-0 Centra Ostrów Wielkopolski 7 września, 17:00
Nielba Wągrowiec 1-4 Grom Plewiska 7 września, 15:15
Adrian Pietrowski 5 - Mateusz Klichowicz 43, 44, 88, Ernest Maćkowiak 85 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Pogoń Mogilno 1-0 Cuiavia Inowrocław 7 września, 17:00
Krzysztof Szal 20

Kolejka 8 - 14-15 września

Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Cuiavia Inowrocław 14 września, 16:00
Jakub Solarek 24
Grom Plewiska 3-4 Pogoń Mogilno 14 września, 17:00
Krystian Swoboda 26, 89, Norbert Okonowski 61 - Bartłomiej Czaplewski 9, Krzysztof Szal 16 (k), 85, Przemysław Kędziora 71
Centra Ostrów Wielkopolski 0-3 Nielba Wągrowiec 14 września, 16:00
Krzysztof Wojciechowski 8, 15, Marcin Sergiel 58
Notecianka Pakość 1-0 Unia Solec Kujawski 14 września, 17:00
Mateusz Chachuła 25
Fogo Luboń 2-2 Elana Toruń 14 września, 12:00
Piotr Sarbinowski 48, Patryk Piotrowski 60 - Łukasz Cięgotura 41, Dawid Zamiatowski 84
Włocłavia Włocławek 0-0 Polonia 1912 Leszno 14 września, 16:00
Wda Świecie 0-2 Sokół Kleczew 14 września, 17:00
Jakub Dębowski 21, 39 (k)
Unia Swarzędz 0-2 Start Warlubie 14 września, 16:00
Adrian Kural 29, Przemysław Sulej 76
GKS Dopiewo 2-3 Lech II Poznań 14 września, 16:00
Patryk Bordych 28 (k), Łukasz Goiński 67 - Wiktor Witt 49, Grzegorz Rogala 87, Dominik Chromiński 90

Kolejka 9 - 21-22 września

Lech II Poznań 4-3 Polonia Środa Wielkopolska 21 września, 11:00
Wiktor Witt 22, Marcin Gawron 63, Maciej Orłowski 66, Dominik Chromiński 74 - Marcin Falgier 2, Łukasz Przybyłek 54 (k), Damian Buczma 80
we Wronkach
Start Warlubie 0-2 GKS Dopiewo 21 września, 14:00
Adrian Wojtkowiak 50, Jakub Budzyń 55
Sokół Kleczew 1-0 Unia Swarzędz 21 września, 15:00
Mikołaj Pingot 70
Polonia 1912 Leszno 3-0 Wda Świecie 21 września, 16:00
Bogumił Ceglarek 12 (k), Artur Krawczyk 63, 74
Elana Toruń 0-3 Włocłavia Włocławek 21 września, 16:00
Michał Skonieczny 31, Piotr Gląba 75, Kamil Kuropatwiński 89
Unia Solec Kujawski 7-0 Fogo Luboń 21 września, 16:00
Paweł Olszewski 14, Dariusz Imbiorowicz 21 (s), Dawid Paczkowski 54, Dawid Janicki 65, Szymon Raczyński 77 (k), 83, Kamil Nytko 90
Nielba Wągrowiec 3-2 Notecianka Pakość 21 września, 15:00
Adrian Pietrowski 13, Marcin Ankudowicz 85 (k), Jacek Figaszewski 90 - Dariusz Swojnóg 60, Karol Fortuna 71
Pogoń Mogilno 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 21 września, 16:00
Mikołaj Plewa 53, Wiktor Mrówczyński 57 - Dawid Piróg 74
Cuiavia Inowrocław 2-4 Grom Plewiska 21 września, 16:00
Sebastian Hulisz 21, 45 - Mateusz Klichowicz 16, 89, Jakub Smura 33, Łukasz Leda 48

Kolejka 10 - 28-29 września

Polonia Środa Wielkopolska 1-2 Grom Plewiska 28 września, 16:00
Radosław Barabasz 17 - Piotr Brych 64, Mateusz Klichowicz 90
Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Cuiavia Inowrocław 28 września, 16:00
Notecianka Pakość 2-1 Pogoń Mogilno 28 września, 16:00
Dariusz Słupski 21, Dariusz Swojnóg 30 - Jacek Wojciechowski 15
Fogo Luboń 4-2 Nielba Wągrowiec 28 września, 12:00
Michał Chmielecki 25 (k), 80 (k), Damian Przepióra 52, Dawid Skrzycki 85 - Patryk Sergiel 65, Mateusz Piechowiak 66
Włocłavia Włocławek 1-0 Unia Solec Kujawski 28 września, 16:00
Michał Skonieczny 4
Wda Świecie 5-2 Elana Toruń 28 września, 16:00
Maciej Kot 3, 84, Sergiusz Kot 18, Patryk Urbański 21, Marcin Wróbel 49 (s) - Damian Tofil 24, Dawid Zamiatowski 37
Unia Swarzędz 3-1 Polonia 1912 Leszno 28 września, 16:00
Marek Gołembowski 15, Michał Stawiński 49, Mateusz Świergiel 53 - Maciej Tomkowiak 90
GKS Dopiewo 0-6 Sokół Kleczew 28 września, 15:00
Paweł Lisiecki 39, Jakub Dębowski 42, 87, Ihor Wons 44, 52, Mikołaj Pingot 64
Lech II Poznań 1-0 Start Warlubie 28 września, 15:00
Dariusz Formella 13
we Wronkach

Kolejka 11 - 5-6 października

Start Warlubie 4-1 Polonia Środa Wielkopolska 5 października, 16:00
Bartłomiej Kowalski 12, Przemysław Sulej 17, Michał Zarembski 69, Grzegorz Domżalski 89 - Dominik Mucha 87
Sokół Kleczew 1-0 Lech II Poznań 5 października, 16:00
Łukasz Urban 78
Polonia 1912 Leszno 1-1 GKS Dopiewo 5 października, 16:00
Patryk Gendera 79 - Mateusz Styczyński 85
Elana Toruń 2-1 Unia Swarzędz 5 października, 15:00
Dawid Zamiatowski 23, Bartosz Maćkiewicz 66 - Marek Gołembowski 88
Unia Solec Kujawski 0-1 Wda Świecie 5 października, 11:00
Łukasz Subkowski 90
Nielba Wągrowiec 0-2 Włocłavia Włocławek 5 października, 15:00
Bartosz Czaplicki 10, Michał Skonieczny 17
Pogoń Mogilno 1-4 Fogo Luboń 5 października, 15:00
Krzysztof Szal 74 - Jacek Zielonka 47, 83, 90, Dariusz Imbiorowicz 64
Cuiavia Inowrocław 0-1 Notecianka Pakość 5 października, 15:00
Bartłomiej Delekta 25
Grom Plewiska 5-1 Centra Ostrów Wielkopolski 5 października, 16:00
Dominik Fierlej 37, Jakub Smura 59, Mateusz Klichowicz 80, 83, Marcin Kaczmarek 90 - Michał Kucharski 57

Kolejka 12 - 12-13 października

Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 12 października, 16:00
Dominik Mucha 42 - Michał Kucharski 33
Notecianka Pakość 1-3 Grom Plewiska 12 października, 15:00
Dawid Zdrojewski 84 - Patryk Niemczyk 19, Mateusz Klichowicz 78, Dominik Fierlej 82
Fogo Luboń 1-2 Cuiavia Inowrocław 12 października, 12:00
Jacek Zielonka 53 (k) - Borys Klimczewski 15, Michał Zawada 82
Włocłavia Włocławek 1-1 Pogoń Mogilno 12 października, 15:00
Bartosz Czaplicki 21 - Damian Malczewski 69
Wda Świecie 0-0 Nielba Wągrowiec 12 października, 16:00
Unia Swarzędz 1-2 Unia Solec Kujawski 12 października, 15:00
Adam Gajda 3 - Tomasz Rogóż 18, Dawid Janicki 57
GKS Dopiewo 0-1 Elana Toruń 12 października, 15:00
Dawid Zamiatowski 18
Lech II Poznań 3-1 Polonia 1912 Leszno 12 października, 11:00
Michał Jakóbowski 25, 36, Łukasz Teodorczyk 89 (k) - Patryk Kowalski 55
we Wronkach
Start Warlubie 1-3 Sokół Kleczew 12 października, 16:00
Szymon Maziarz 88 - Jakub Dębowski 20, Krystian Sobieraj 57, Łukasz Urban 75

Kolejka 13 - 19-20 października

Sokół Kleczew 4-2 Polonia Środa Wielkopolska 19 października, 14:00
Krystian Sobieraj 10, 57, Arkadiusz Bajerski 32, 42 - Łukasz Przybyłek 39, Jakub Solarek 90
Polonia 1912 Leszno 1-1 Start Warlubie 19 października, 15:00
Bogumił Ceglarek 7 - Przemysław Sulej 50
Elana Toruń 0-3 Lech II Poznań 19 października, 15:00
Niklas Zulciak 14, 87, Jakub Kapsa 24
Unia Solec Kujawski 1-0 GKS Dopiewo 19 października, 15:00
Dawid Paczkowski 51
Nielba Wągrowiec 1-2 Unia Swarzędz 19 października, 13:30
Patryk Polak 86 - Tomasz Klepacz 15, Konrad Zandrowicz 90
Pogoń Mogilno 2-4 Wda Świecie 19 października, 15:00
Patryk Straszewski 87, Krzysztof Szal 89 - Łukasz Subkowski 16, Patryk Urbański 30, Radosław Mik 47, Sergiusz Kot 83
Cuiavia Inowrocław 2-1 Włocłavia Włocławek 19 października, 15:00
Michał Zawada 21, Piotr Timm 69 (k) - Dawid Kwiatkowski 16
Grom Plewiska 2-0 Fogo Luboń 19 października, 15:00
Dominik Fierlej 5, Ernest Maćkowiak 17 (k)
Centra Ostrów Wielkopolski 5-2 Notecianka Pakość 19 października, 15:00
Tomasz Adamczyk 13, Jacek Pacyński 15, 56, Tomasz Adamiak 31 (k), Michał Kucharski 44 - Adrian Wysocki 79, Dawid Zdrojewski 86

Kolejka 14 - 26-27 października

Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Notecianka Pakość 26 października, 15:00
Dominik Mucha 76 - Dariusz Słupski 81
Fogo Luboń 2-3 Centra Ostrów Wielkopolski 26 października, 12:00
Piotr Sarbinowski 21, Patryk Piotrowski 43 - Jakub Michalski 38, Jacek Pacyński 55, Sebastian Kościuk 62
Włocłavia Włocławek 0-0 Grom Plewiska 26 października, 15:00
Wda Świecie 3-0 Cuiavia Inowrocław 26 października, 15:00
Łukasz Subkowski 2, Patryk Urbański 26 (k), Radosław Mik 30
Unia Swarzędz 1-0 Pogoń Mogilno 26 października, 15:00
Konrad Zandrowicz 57 (k)
GKS Dopiewo 1-3 Nielba Wągrowiec 26 października, 14:00
Maciej Stronka 72 - Robert Willisch 15, Jan Wiśniewski 78, Patryk Polak 87
Lech II Poznań 0-1 Unia Solec Kujawski 26 października, 11:00
Paweł Olszewski 38
we Wronkach
Start Warlubie 5-0 Elana Toruń 26 października, 15:00
Szymon Maziarz 2, Adrian Kural 13, 70, Grzegorz Domżalski 63, Przemysław Sulej 68
Sokół Kleczew 2-0 Polonia 1912 Leszno 26 października, 14:00
Paweł Lisiecki 2, Arkadiusz Bajerski 62

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Polonia 1912 Leszno 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada, 13:00
Adrian Błaszak 36
Elana Toruń 0-3 Sokół Kleczew 2 listopada, 14:00
Arkadiusz Bajerski 15, Krystian Sobieraj 28, Jakub Dębowski 37
Unia Solec Kujawski 3-0 Start Warlubie 2 listopada, 14:00
Kamil Nytko 52, Dawid Janicki 60, 66
Nielba Wągrowiec 1-0 Lech II Poznań 2 listopada, 13:30
Krzysztof Wojciechowski 31
Pogoń Mogilno 4-0 GKS Dopiewo 2 listopada, 12:00
Przemysław Kędziora 32, Tomasz Gorgoń 57, Jacek Wojciechowski 75, Krzysztof Szal 90
Cuiavia Inowrocław 0-3 Unia Swarzędz 2 listopada, 13:00
Mateusz Świergiel 15, Marek Gołembowski 55, Mateusz Zbierski 90
Grom Plewiska 1-3 Wda Świecie 2 listopada, 14:00
Maciej Waskowski 14 - Łukasz Subkowski 38, 88, Łukasz Wenerski 61
Centra Ostrów Wielkopolski 2-4 Włocłavia Włocławek 2 listopada, 13:00
Tomasz Adamczyk 42, Krzysztof Matuszak 44 - Bartłomiej Feter 62 (k), Mateusz Ewert 63, Piotr Gląba 67, 90
Notecianka Pakość 2-2 Fogo Luboń 2 listopada, 14:00
Michał Szot 37, Dariusz Słupski 70 - Michał Chmielecki 8, 43

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Fogo Luboń 9 listopada, 14:00 (150)
Łukasz Przybyłek 51, Adrian Błaszak 63 - Dariusz Imbiorowicz 82
Włocłavia Włocławek 1-0 Notecianka Pakość 9 listopada, 13:00
Arkadiusz Suchomski 61
Wda Świecie 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 10 listopada, 14:00
Fabian Chabowski 65 - Jacek Pacyński 70
Unia Swarzędz 4-0 Grom Plewiska 9 listopada, 14:00
Mateusz Molewski 25, Krystian Antczak 30, Konrad Zandrowicz 40 (k), Marcin Wasielewski 49
GKS Dopiewo 0-2 Cuiavia Inowrocław 9 listopada, 14:00
Maciej Kołodziej 6, Borys Klimczewski 85
Lech II Poznań 3-0 Pogoń Mogilno 10 listopada, 13:00
Mariusz Woźniak 33 (k), Grzegorz Rogala 46, Szymon Zgarda 90
we Wronkach
Start Warlubie 1-0 Nielba Wągrowiec 9 listopada, 14:00
Szymon Maziarz 51 (k)
Sokół Kleczew 2-0 Unia Solec Kujawski 9 listopada, 13:00
Arkadiusz Bajerski 26, Jakub Dębowski 88
Polonia 1912 Leszno 2-1 Elana Toruń 9 listopada, 13:00
Artur Krawczyk 18, Patryk Kowalski 21 - Bartosz Maćkiewicz 3

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Elana Toruń 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 16 listopada, 14:00
Mateusz Pluciński 51, Jakub Solarek 87
Unia Solec Kujawski 3-0 Polonia 1912 Leszno 16 listopada, 13:00
Paweł Olszewski 12, Radosław Mazurowski 31, Daniel Błaszczak 87
Nielba Wągrowiec 1-1 Sokół Kleczew 16 listopada, 13:30
Marcin Ankudowicz 87 (k) - Kamil Krzyżanowski 82
Pogoń Mogilno 3-1 Start Warlubie 16 listopada, 12:00
Przemysław Kędziora 14, Karol Kopliński 22, 83 - Przemysław Sulej 70
Cuiavia Inowrocław 2-0 Lech II Poznań 16 listopada, 13:00
Mikołaj Ruta 39, Borys Klimczewski 90
Grom Plewiska 3-2 GKS Dopiewo 16 listopada, 13:00
Maciej Waskowski 21, 34, Mateusz Klichowicz 42 - Kamil Kosicki 66, Krzysztof Kołodziej 85
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Unia Swarzędz 16 listopada, 13:00
Tomasz Adamiak 73 (k), Tomasz Adamczyk 89 - Krystian Antczak 21
Notecianka Pakość 0-4 Wda Świecie 16 listopada, 13:00
Maciej Kot 19, Łukasz Subkowski 32, Fabian Chabowski 70, Adrian Talaśka 82
Fogo Luboń 0-0 Włocłavia Włocławek 16 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 23-24 listopada

GKS Dopiewo 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 23 listopada, 13:00
Maciej Stronka 58, 66 - Tomasz Adamiak 5 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 1-2 Włocłavia Włocławek 23 listopada, 13:00
Łukasz Przybyłek 31 (k) - Bartosz Czaplicki 73, Łukasz Stański 83
Fogo Luboń 0-1 Wda Świecie 23 listopada, 12:00
Sergiusz Kot 85
Notecianka Pakość 1-1 Unia Swarzędz 23 listopada, 13:00
Bartłomiej Delekta 40 - Łukasz Lebioda 53
Grom Plewiska 1-1 Lech II Poznań 23 listopada, 13:00
Adrian Napierała 80 - Arkadiusz Gieraszek 24
Cuiavia Inowrocław 1-3 Start Warlubie 23 listopada, 13:00
Michał Zawada 65 - Przemysław Sulej 11, 26, Michał Zarembski 35
Pogoń Mogilno 0-2 Sokół Kleczew 23 listopada, 12:00
Łukasz Urban 10, Robert Sierant 85
Nielba Wągrowiec 1-2 Polonia 1912 Leszno 23 listopada, 13:00
Patryk Polak 83 - Bogumił Ceglarek 34, Maciej Tomkowiak 50
Unia Solec Kujawski 3-0 Elana Toruń 23 listopada, 13:00
Kamil Nytko 12, Patryk Cuper 32, 34

Kolejka 19 - 15-16 marca

Grom Plewiska 0-4 Start Warlubie 15 marca, 16:00
Adrian Kural 11, Radosław Simson 19, Przemysław Sulej 39, Rafał Lipiński 86
Centra Ostrów Wielkopolski 4-0 Lech II Poznań 15 marca, 11:00
Jacek Pacyński 16, Tomasz Adamiak 27 (k), Szymon Strączkowski 36, Michał Kucharski 76
Fogo Luboń 1-1 Unia Swarzędz 15 marca, 12:00
Piotr Sarbinowski 69 - Marcin Wasielewski 90
Unia Solec Kujawski 2-0 Polonia Środa Wielkopolska 15 marca, 12:00
Paweł Olszewski 51, Rafał Kubacki 59
Elana Toruń 0-0 Nielba Wągrowiec 15 marca, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-0 Pogoń Mogilno 15 marca, 16:00 (40)
Patryk Kowalski 68
Sokół Kleczew 3-1 Cuiavia Inowrocław 15 marca, 14:00
Łukasz Urban 25, Łukasz Kempski 52 (s), Krystian Sobieraj 55 - Sebastian Hulisz 45
GKS Dopiewo 3-0 Notecianka Pakość 15 marca, 15:00
Adam Lisiecki 2 (k), 10 (k), Nikodem Szalkowski 26
Wda Świecie 1-1 Włocłavia Włocławek 15 marca, 14:00 (300)
Bartosz Czerwiński 51 - Bartosz Czaplicki 86

Kolejka 20 - 22-23 marca

Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Wda Świecie 22 marca, 15:00 (200)
Maciej Kot 36
Włocłavia Włocławek 3-2 Unia Swarzędz 22 marca, 14:00 (400)
Dawid Kwiatkowski 6, Mateusz Ewert 60, Bartłomiej Feter 63 - Mateusz Świergiel 44, Krystian Antczak 58
Fogo Luboń 0-0 GKS Dopiewo 22 marca, 12:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Notecianka Pakość 2-3 Lech II Poznań 22 marca, 14:00
Dawid Zdrojewski 6, Michał Szot 18 (k) - Dawid Michniewicz 4, 70, Grzegorz Rogala 60 (k)
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Start Warlubie 22 marca, 14:00
Jakub Michalski 1, Jacek Pacyński 63
Grom Plewiska 2-0 Sokół Kleczew 22 marca, 16:00
Łukasz Urban 31 (s), Adrian Napierała 78
Cuiavia Inowrocław 3-1 Polonia 1912 Leszno 22 marca, 15:00
Filip Sąsała 65, Borys Klimczewski 71, 78 - Łukasz Glapiak 3
Pogoń Mogilno 1-1 Elana Toruń 22 marca, 15:00
Antoni Krajnyk 62 - Kiriłł Szriejtor 50
w Toruniu; Pogoń gospodarzem
Nielba Wągrowiec 0-0 Unia Solec Kujawski 22 marca, 15:00

Kolejka 21 - 29-30 marca

Fogo Luboń 2-3 Lech II Poznań 29 marca, 12:00
Dariusz Imbirowicz 55, Michał Chmielewski 61 (k) - Piotr Kurbiel 17, Mateusz Klichowicz 25, 39
Nielba Wągrowiec 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 29 marca, 15:00
Maciej Klawiński 40 - Michał Stańczyk 72, Radosław Barabasz 80
Unia Solec Kujawski 1-1 Pogoń Mogilno 29 marca, 14:00
Damian Rysiewski 71 - Jacek Wojciechowski 33
Elana Toruń 3-1 Cuiavia Inowrocław 29 marca, 14:00
Kiriłł Szriejtor 22, 81, Mateusz Parzyszek 33 - Borys Klimczewski 34
Polonia 1912 Leszno 2-1 Grom Plewiska 29 marca, 16:00
Patryk Kowalski 39, Bogumił Ceglarek 66 (k) - David Paku-Tshela 18
Sokół Kleczew 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski 29 marca, 16:00
Norbert Grzelak 72 - Michał Kucharski 34, 79
Start Warlubie 7-0 Notecianka Pakość 29 marca, 14:00
Szymon Maziarz 15 (k), Michał Zarembski 26, 31, Adrian Kural 35, Dawid Górski 66, Przemysław Sulej 68, 88
GKS Dopiewo 1-0 Włocłavia Włocławek 29 marca, 15:00
Adam Lisiecki 57
Unia Swarzędz 3-0 Wda Świecie 29 marca, 14:00 (100)
Krystian Antczak 39, 75, Jules Sambou 85

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Elana Toruń 1-0 Grom Plewiska 5 kwietnia, 14:00
Tomasz Rogóż 77
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Unia Swarzędz 5 kwietnia, 16:00
Michał Stańczyk 77 - Marek Gołembowski 85
Wda Świecie 3-2 GKS Dopiewo 5 kwietnia, 15:00 (200)
Łukasz Subkowski 28, Bartosz Czerwiński 31, Maciej Kot 87 - Nikodem Szalkowski 78, 90
Włocłavia Włocławek 1-3 Lech II Poznań 5 kwietnia, 12:00
Bartosz Gralewski 85 - Mateusz Klichowicz 4, 60, Tomasz Dejewski 81
Fogo Luboń 0-3 Start Warlubie
(wo)
Notecianka Pakość 0-6 Sokół Kleczew 5 kwietnia, 16:00
Mikołaj Pingot 19, 60, Robert Sierant 26 (k), Norbert Grzelak 62, Łukasz Urban 68, 90
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Polonia 1912 Leszno 5 kwietnia, 16:00
Tomasz Adamiak 50 (k), Michał Giecz 69 - Bogumił Ceglarek 44 (k)
Cuiavia Inowrocław 1-3 Unia Solec Kujawski 5 kwietnia, 16:00
Sebastian Hulisz 35 - Rafał Kubacki 44, Dawid Janicki 48, Daniel Błaszak 90
Pogoń Mogilno 0-5 Nielba Wągrowiec 5 kwietnia, 15:00 (150)
Mateusz Piechowiak 2, 60, Daniel Pawlak 15, Marcin Ankudowicz 39 (k), Adrian Pietrowski 66

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Fogo Luboń 0-3 Sokół Kleczew
(wo)
Pogoń Mogilno 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 12 kwietnia, 16:00
Mirosław Maciejewski 70 (s)
Nielba Wągrowiec 2-1 Cuiavia Inowrocław 12 kwietnia, 16:00
Jacek Figaszewski 18, Paweł Krauz 71 - Borys Klimczewski 26
Unia Solec Kujawski 2-1 Grom Plewiska 12 kwietnia, 16:00
Dawid Janicki 32, Damian Rysiewski 58 - David Paku-Tshela 12
Elana Toruń 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 12 kwietnia, 14:00
Damian Tofil 83
Polonia 1912 Leszno 3-0 Notecianka Pakość 12 kwietnia, 16:00
Piotr Sarbinowski 25, 32, 63
Start Warlubie 4-0 Włocłavia Włocławek 12 kwietnia, 15:00
Łukasz Burkiewicz 54, 70, Grzegorz Domżalski 88, Adrian Kural 90
Lech II Poznań 5-2 Wda Świecie 12 kwietnia, 12:00
Mateusz Klichowicz 17, Piotr Kurbiel 75, 77, 85, Grzegorz Rogala 81 (k) - Patryk Urbański 38 (k), Jakub Witucki 89
GKS Dopiewo 0-1 Unia Swarzędz 12 kwietnia, 16:00
Paweł Koralewski 40

Kolejka 24 - 16 kwietnia

Polonia Środa Wielkopolska 2-0 GKS Dopiewo 16 kwietnia, 17:00
Michał Stańczyk 9, Maciej Ratajski 66 (s)
Unia Swarzędz 0-2 Lech II Poznań 16 kwietnia, 17:00
Tomasz Dejewski 60, Mateusz Klichowicz 65
Wda Świecie 1-0 Start Warlubie 16 kwietnia, 16:00 (300)
Maciej Kot 50
Włocłavia Włocławek 3-3 Sokół Kleczew 16 kwietnia, 17:00 (200)
Bartosz Czaplicki 28, Mateusz Ewert 45, Dawid Kwiatkowski 64 - Arkadiusz Bajerski 8, Łukasz Urban 48, Tomasz Kowalczuk 90
Fogo Luboń 0-3 Polonia 1912 Leszno
(wo)
Notecianka Pakość 0-3 Elana Toruń 16 kwietnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Centra Ostrów Wielkopolski 0-3 Unia Solec Kujawski 16 kwietnia, 16:00
Dawid Janicki 31, 66, Łukasz Nowak 45
Grom Plewiska 2-3 Nielba Wągrowiec 16 kwietnia, 17:00
Piotr Niżnik 34, Jakub Smura 43 - Kacper Wierzbicki 40, Paweł Krauz 70, Krzysztof Wojciechowski 90
w Komornikach
Cuiavia Inowrocław 1-6 Pogoń Mogilno 16 kwietnia, 17:00
Wojciech Mielcarek 3 (s) - Mikołaj Plewa 14, Przemysław Kędziora 29, 53, Łukasz Kempski 70 (s), Błażej Duszyński 78 (k), 90 (k)

Kolejka 25 - 19 kwietnia

Cuiavia Inowrocław 1-4 Polonia Środa Wielkopolska 19 kwietnia, 17:00
Borys Klimczewski 72 - Dawid Lisek 4, Igor Jurga 12, Dominik Mucha 38, Piotr Timm 55 (s)
Pogoń Mogilno 2-0 Grom Plewiska 19 kwietnia, 16:00
Błażej Duszyński 15 (k), Mikołaj Plewa 26 (k)
w 83. minucie czerwoną kartką został ukarany znajdujący się na ławce rezerwowych zawodnik gości - Bartosz Laufer
Nielba Wągrowiec 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 19 kwietnia, 16:00
Jacek Figaszewski 10, Adrian Owczarek 76
Unia Solec Kujawski 1-2 Notecianka Pakość 19 kwietnia, 16:00
Rafał Kubacki 68 - Michał Szot 28, Dariusz Słupski 76
Elana Toruń 3-0 Fogo Luboń
(wo)
Polonia 1912 Leszno 4-1 Włocłavia Włocławek 4 czerwca, 17:30
Patryk Kowalski 37, Artur Krawczyk 64, Patryk Gendera 81, Kamil Pawlicki 87 - Dawid Kwiatkowski 78
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 11:00) odwołany na wniosek gości
Sokół Kleczew 0-0 Wda Świecie 19 kwietnia, 15:00
Start Warlubie 5-2 Unia Swarzędz 19 kwietnia, 15:00
Adrian Kural 3, 65, Przemysław Sulej 16, 23, Dawid Górski 90 - Jules Sambou 71, Paweł Noga 75
Lech II Poznań 2-2 GKS Dopiewo 7 maja, 19:00
Piotr Fontowicz 16, Maciej Orłowski 74 - Szymon Zgarda 32 (s), Maciej Stronka 60
we Wronkach / w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 11:00) odwołany na wniosek gospodarzy

Kolejka 26 - 26-27 kwietnia

Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Lech II Poznań 26 kwietnia, 16:00
Michał Chmielecki 22 (k), Dominik Mucha 64
GKS Dopiewo 2-3 Start Warlubie 26 kwietnia, 16:00
Piotr Żurek 17 (s), Nikodem Szalkowski 75 - Przemysław Sulej 23, Adrian Kural 28, 60
Unia Swarzędz 1-3 Sokół Kleczew 26 kwietnia, 15:00
Krystian Antczak 17 - Paweł Lisiecki 27, Jakub Dębowski 46, 52
Wda Świecie 0-0 Polonia 1912 Leszno 26 kwietnia, 17:00 (150)
Włocłavia Włocławek 0-3 Elana Toruń 26 kwietnia, 12:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Fogo Luboń 0-3 Unia Solec Kujawski
(wo)
Notecianka Pakość 1-5 Nielba Wągrowiec 26 kwietnia, 17:00
Ariel Jastrzembski 43 - Michał Gruszka 34, Patryk Polak 45, 78, Daniel Pawlak 68, 86
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Pogoń Mogilno 26 kwietnia, 17:00 (50)
Konrad Rusek 11, Szymon Kucharski 37, Jacek Pacyński 64 - Arkadiusz Makowiecki 73
Grom Plewiska 0-1 Cuiavia Inowrocław 26 kwietnia, 17:00
Borys Klimczewski 53

Kolejka 27 - 1 maja

Grom Plewiska 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 1 maja, 14:00
Piotr Niżnik 48
Cuiavia Inowrocław 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski 1 maja, 17:00
Jacek Pacyński 11, Michał Giecz 37, Szymon Kucharski 45
Pogoń Mogilno 3-1 Notecianka Pakość 1 maja, 17:00
Przemysław Kędziora 13, Błażej Duszyński 27 (k), Wiktor Mrówczyński 34 - Krzysztof Urtnowski 33
Nielba Wągrowiec 3-0 Fogo Luboń
(wo)
Unia Solec Kujawski 1-1 Włocłavia Włocławek 1 maja, 11:00
Dawid Janicki 4 - Kamil Kuropatwiński 56
Elana Toruń 0-1 Wda Świecie 30 kwietnia, 17:00
Fabian Chabowski 33
Polonia 1912 Leszno 1-0 Unia Swarzędz 1 maja, 16:00
Patryk Kowalski 42
Sokół Kleczew 2-1 GKS Dopiewo 1 maja, 17:00
Robert Sierant 45 (k), Łukasz Cichos 87 - Maciej Stronka 52
Start Warlubie 3-2 Lech II Poznań 1 maja, 14:00
Adrian Kural 47, Michał Zarembski 71, Szymon Maziarz 80 - Dariusz Formella 26, Michał Jakóbowski 50

Kolejka 28 - 3-4 maja

Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Start Warlubie 4 maja, 16:00
Michał Stańczyk 20, Michał Chmielecki 90 - Michał Zarembski 86 (k), Adrian Kural 88
Lech II Poznań 0-1 Sokół Kleczew 21 maja, 17:00
Norbert Grzelak 12
w pierwotnym terminie (4 maja, 15:00) odwołany / w drugim terminie w Kleczewie; Lech II gospodarzem
GKS Dopiewo 1-1 Polonia 1912 Leszno 4 maja, 14:00
Patryk Bordych 38 (k) - Łukasz Bugzel 90
Unia Swarzędz 2-2 Elana Toruń 4 maja, 13:00
Marek Gołembowski 77, Mateusz Molewski 86 - Kiriłł Szriejtor 23, 58
Wda Świecie 0-1 Unia Solec Kujawski 4 maja, 17:00 (150)
Łukasz Ruciński 22
Włocłavia Włocławek 0-1 Nielba Wągrowiec 4 maja, 12:00
Adrian Pietrowski 41
Fogo Luboń 0-3 Pogoń Mogilno
(wo)
Notecianka Pakość 2-1 Cuiavia Inowrocław 4 maja, 17:00
Dariusz Słupski 41, 55 - Kamil Skonieczka 16
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Grom Plewiska 4 maja, 11:00
Patryk Sikora 2, Szymon Kucharski 50, Michał Giecz 54

Kolejka 29 - 10-11 maja

Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 10 maja, 16:00
Tomasz Adamiak 90 (k)
Grom Plewiska 3-0 Notecianka Pakość 10 maja, 17:00
Norbert Okonowski 5, Sebastian Smelkowski 88, David Paku-Tshela 90
Cuiavia Inowrocław 3-0 Fogo Luboń
(wo)
Pogoń Mogilno 2-0 Włocłavia Włocławek 10 maja, 17:00
Krzysztof Szal 35, Jakub Feter 80 (s)
Nielba Wągrowiec 1-1 Wda Świecie 10 maja, 16:00 (200)
Mateusz Piechowiak 70 - Radosław Mik 88
Unia Solec Kujawski 1-3 Unia Swarzędz 10 maja, 17:00
Dawid Janicki 19 - Mateusz Molewski 14, Marek Gołembowski 60, Krystian Antczak 83
Elana Toruń 2-0 GKS Dopiewo 10 maja, 16:00
Damian Tofil 19, Mateusz Poczwardowski 62
Polonia 1912 Leszno 1-2 Lech II Poznań 10 maja, 17:00
Patryk Kowalski 23 - Mateusz Klichowicz 51, Ernest Graś 75
Sokół Kleczew 3-3 Start Warlubie 10 maja, 17:00
Arkadiusz Bajerski 4, Łukasz Urban 25, Robert Sierant 85 (k) - Szymon Maziarz 45, Adrian Kural 52, Przemysław Sulej 71

Kolejka 30 - 17-18 maja

Polonia Środa Wielkopolska 2-3 Sokół Kleczew 18 maja, 16:00
Krystian Pawlak 4, Jakub Solarek 17 - Mikołaj Pingot 14, Arkadiusz Bajerski 28, Łukasz Cichos 40
Start Warlubie 3-1 Polonia 1912 Leszno 17 maja, 16:00
Przemysław Sulej 7, Adrian Kural 51, Sebastian Strzelczyk 90 - Piotr Sarbinowski 31
Lech II Poznań 0-1 Elana Toruń 17 maja, 15:00
Mateusz Poczwardowski 21
we Wronkach
GKS Dopiewo 2-4 Unia Solec Kujawski 17 maja, 17:00
Maciej Ratajski 73, Jacek Kopaniarz 90 - Dawid Janicki 10, 61, Daniel Błaszczak 18, Paweł Olszewski 49
Unia Swarzędz 2-1 Nielba Wągrowiec 17 maja, 16:00
Tomasz Klepacz 45, Krystian Antczak 59 - Marcin Ankudowicz 56
Wda Świecie 2-1 Pogoń Mogilno 17 maja, 17:00 (100)
Maciej Kot 24, Damian Mayer 49 - Jacek Wojciechowski 58
Włocłavia Włocławek 2-0 Cuiavia Inowrocław 17 maja, 17:00
Sebastian Śmieszny 27, Mariusz Cichowlas 43
Fogo Luboń 0-3 Grom Plewiska
(wo)
Notecianka Pakość 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski 17 maja, 17:00
Michał Szot 33 - Tomasz Adamiak 53 (k), Michał Giecz 68, Michał Kucharski 70, Szymon Kucharski 82

Kolejka 31 - 24-25 maja

Notecianka Pakość 1-5 Polonia Środa Wielkopolska 24 maja, 17:00
Michał Szot 78 (k) - Paweł Przybyłek 10, Mateusz Pluciński 45, Krystian Pawlak 70, Jakub Solarek 75, Marcin Falgier 90
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Fogo Luboń
(wo)
Grom Plewiska 0-2 Włocłavia Włocławek 25 maja, 17:00
Dawid Kwiatkowski 66, Piotr Gląba 89
Cuiavia Inowrocław 3-2 Wda Świecie 24 maja, 17:00
Michał Zawada 10 (k), Mikołaj Ruta 78, Borys Klimczewski 82 - Patryk Urbański 69, Damian Meyer 87
Pogoń Mogilno x-x Unia Swarzędz 24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie mecz przerwany w 7. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w drugim terminie (4 czerwca, 17:00) dokończony
Nielba Wągrowiec 3-0 GKS Dopiewo 24 maja, 16:00
Patryk Polak 58, Daniel Pawlak 75, Michał Gruszka 85
Unia Solec Kujawski 4-2 Lech II Poznań 24 maja, 17:00
Dawid Janicki 40, 59 (k), Damian Rysiewski 53, Łukasz Nowak 78 - Franciszek Siwek 51, Mateusz Klichowicz 82
Elana Toruń 2-0 Start Warlubie 25 maja, 16:00
Mateusz Poczwardowski 28, Tomasz Rogóż 30
Polonia 1912 Leszno 0-1 Sokół Kleczew 24 maja, 11:00
Krystian Sobieraj 73
Pogoń Mogilno 1-5 Unia Swarzędz 4 czerwca, 17:00
Przemysław Kędziora 41 - Krystian Antczak 25, Mateusz Świergiel 39, Konrad Zandrowicz 47 (k), Adam Gajda 53, Mateusz Molewski 77 (k)
w pierwotnym terminie (24 maja, 17:00) mecz przerwany w 7. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony

Kolejka 32 - 28 maja

Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Polonia 1912 Leszno 28 maja, 17:00
Krystian Pawlak 11, Michał Chmielecki 35 (k), Michał Stańczyk 50, Jakub Solarek 54 - Patryk Gendera 52
Sokół Kleczew 2-2 Elana Toruń 28 maja, 17:00
Łukasz Cichos 3, Arkadiusz Bajerski 25 - Bartosz Maćkiewicz 61, Rafał Więckowski 63
Start Warlubie 1-0 Unia Solec Kujawski 28 maja, 17:30
Adrian Kural 66
Lech II Poznań 5-2 Nielba Wągrowiec 28 maja, 17:00 (50)
Wiktor Witt 19, Jan Bednarek 69, Mateusz Klichowicz 75, 78, Arkadiusz Gieraszek 89 - Michał Gruszka 7, Patryk Polak 33
GKS Dopiewo 0-1 Pogoń Mogilno 28 maja, 17:30
Przemysław Kędziora 50
Unia Swarzędz 4-5 Cuiavia Inowrocław 28 maja, 17:00
Mateusz Molewski 20, Marcin Wasielewski 45, Krystian Antczak 74, Mateusz Sobkowiak 90 - Borys Klimczewski 7, 17, 42, Fabian Malerowicz 23, Michał Zawada 90
Wda Świecie 4-0 Grom Plewiska 28 maja, 17:00 (80)
Patryk Urbański 37 (k), 51 (k), 67 (k), Oliwer Moranowski 78
Włocłavia Włocławek 3-0 Centra Ostrów Wielkopolski 28 maja, 17:00
Dawid Kwiatkowski 3, Kamil Kuropatwiński 22, Mateusz Ewert 73
Fogo Luboń 0-3 Notecianka Pakość
(wo)

Kolejka 33 - 31 maja

Fogo Luboń 0-3 Polonia Środa Wielkopolska
(wo)
Notecianka Pakość 2-5 Włocłavia Włocławek 31 maja, 17:00
Dawid Zdrojewski 16, Dariusz Słupski 78 - Przemysław Markiewicz 18, Jakub Feter 55, 73, Łukasz Stański 63, Dawid Kwiatkowski 75
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Wda Świecie 31 maja, 17:00 (150)
Michał Kucharski 81 - Jakub Witucki 90
Grom Plewiska 0-0 Unia Swarzędz 31 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 2-5 GKS Dopiewo 1 czerwca, 17:00
Borys Klimczewski 48, Sebastian Hulisz 60 - Patryk Bordych 10 (k), 43, Łukasz Szczudeł 31, Łukasz Goiński 58, Jakub Budzyń 90
Pogoń Mogilno 3-0 Lech II Poznań 31 maja, 17:00
Wojciech Mielcarek 36, Przemysław Kędziora 59, Wiktor Mrówczyński 69
Nielba Wągrowiec 0-0 Start Warlubie 31 maja, 17:00
Unia Solec Kujawski 2-2 Sokół Kleczew 31 maja, 17:00
Dawid Paczkowski 7, Łukasz Nowak 9 - Piotr Kurminowski 61, 86
Elana Toruń 2-0 Polonia 1912 Leszno 31 maja, 17:00
Mateusz Poczwardowski 33, Paweł Mądrzejewski 43

Kolejka 34 - 7 czerwca

Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Elana Toruń 7 czerwca, 17:00 (900)
Michał Chmielecki 16 (k)
Polonia 1912 Leszno 3-2 Unia Solec Kujawski 7 czerwca, 17:00
Michał Płocharczyk 34, Łukasz Bugzel 89, Łukasz Glapiak 90 - Daniel Błaszczak 38, Łukasz Nowak 43
Sokół Kleczew 3-0 Nielba Wągrowiec 6 czerwca, 17:00
Arkadiusz Bajerski 43, Łukasz Cichos 66, Alan Kujawa 80
Start Warlubie 3-2 Pogoń Mogilno 7 czerwca, 17:00
Michał Zarembski 34, 90, Przemysław Sulej 41 - Błażej Duszyński 22 (k), Wiktor Mrówczyński 62
Lech II Poznań 8-1 Cuiavia Inowrocław 7 czerwca, 17:00
Piotr Fontowicz 9, 21, 31, Niklas Zulciak 34, Michał Jakóbowski 42, Mateusz Klichowicz 44, 56, Ernest Graś 59 - Mikołaj Ruta 16
w Popowie
GKS Dopiewo 3-2 Grom Plewiska 7 czerwca, 17:00
Maciej Ratajski 58, Łukasz Goiński 62, Łukasz Szczudeł 65 - Maciej Waskowski 15, 31
Unia Swarzędz 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 7 czerwca, 17:00
Mateusz Świergiel 46, Krystian Antczak 50
Wda Świecie 2-0 Notecianka Pakość 7 czerwca, 17:00
Ariel Jastrzembski 15 (s), Adam Kardas 80
Włocłavia Włocławek 3-0 Fogo Luboń
(wo)

Baraże o udział w II lidze

II liga 2013/2014 (zachodnia)

III liga 2013/2014 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (mistrzowska - A))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (południe))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (północ))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - B))
III liga 2013/2014 (opolsko-śląska (spadkowa - C))
III liga 2013/2014 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2013/2014 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2013/2014 (wielkopolska (południe))
IV liga 2013/2014 (wielkopolska (północ))

Autor: Norbert Lodkowski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas