[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2013/2014, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Września 30 73 22 7 1 82-26 10 4 1 49-12 12 3 0 33-14
2.  Dąbroczanka Pępowo 30 67 20 7 3 63-19 8 5 2 35-11 12 2 1 28-8
3.  Górnik Konin 30 60 18 6 6 57-27 9 3 3 26-10 9 3 3 31-17
4.  Obra Kościan 30 57 17 6 7 56-29 10 1 4 29-10 7 5 3 27-19
5.  LKS Ślesin 30 52 16 4 10 59-42 7 3 5 29-20 9 1 5 30-22
6.  KKS 1925 Kalisz 30 45 13 6 11 47-31 5 2 8 19-18 8 4 3 28-13 2 3 1 0 1 5-1
7.  Orzeł Mroczeń 30 45 13 6 11 44-54 6 4 5 19-20 7 2 6 25-34 2 3 1 0 1 1-5
8.  SKP Słupca 30 43 13 4 13 48-46 10 2 3 33-13 3 2 10 15-33
9.  Grom Wolsztyn 30 40 11 7 12 61-49 7 4 4 42-25 4 3 8 19-24
10.  Olimpia Koło 30 38 11 5 14 44-48 5 3 7 24-26 6 2 7 20-22 2 3 1 0 1 8-5
11.  PKS Racot 30 38 11 5 14 49-64 6 3 6 29-27 5 2 8 20-37 2 3 1 0 1 5-8
12.  Victoria Ostrzeszów 30 35 10 5 15 38-54 5 4 6 24-20 5 1 9 14-34
13.  LKS Gołuchów 30 34 9 7 14 37-35 4 1 10 19-20 5 6 4 18-15
14.  Piast Kobylin 30 20 5 5 20 22-66 5 1 9 16-29 0 4 11 6-37
15.  Warta Krzymów 30 12 3 3 24 22-91 1 2 12 12-38 2 1 12 10-53
16.  Jarota II Jarocin 30 17 4 5 21 23-71 3 2 10 16-32 1 3 11 7-39
Jarota II Jarocin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Września    0-1 0-0 2-1 4-2 2-2 4-2 3-0 5-1 6-1 0-0 5-1 1-1 6-0 6-0 5-0 
 2 Dąbroczanka Pępowo0-2     0-0 2-2 2-1 1-1 6-2 3-1 2-1 0-1 6-0* 5-0 0-0 0-0 5-0* 3-0* 
 3 Górnik Konin0-0 0-0     0-0 0-2 1-0 3-0 1-0 0-1 2-0 4-1 1-2 3-2 2-0 4-0 5-2 
 4 Obra Kościan1-1 1-0 1-3     0-2 2-1 1-2 3-0 1-0 1-0 7-0 3-0 0-1 1-0 4-0 3-0* 
 5 LKS Ślesin1-3 0-2 3-3 3-3     0-1 0-1 0-2 2-0 1-0 3-0 3-2 1-1 3-2 6-0 3-0* 
 6 KKS 1925 Kalisz1-2 0-1 0-1 1-2 1-2     0-1 4-1 1-1 3-1 0-1 0-1 1-0 4-2 2-1 1-1 
 7 Orzeł Mroczeń1-2 2-2 1-3 1-1 2-1 0-5     0-1 1-0 1-1 2-1 2-0 0-0 2-0 1-2 3-1 
 8 SKP Słupca3-4 0-1 1-0 2-2 1-3 3-1 3-0     3-0 0-0 2-1 3-0 1-0 3-0 5-1 3-0* 
 9 Grom Wolsztyn2-4 1-2 2-1 3-0 4-1 1-1 3-3 5-0     4-2 2-2 2-3 2-3 5-0 4-1 2-2 
 10 Olimpia Koło1-3 0-3 0-1 2-3 1-1 0-3 3-3 3-2 1-0     1-3 3-0* 1-2 4-0 2-2 2-0 
 11 PKS Racot1-1 1-2 4-2 0-1 2-3 3-4 5-1 3-2 2-0 2-7     0-1 2-2 2-1 2-0 0-0 
 12 Victoria Ostrzeszów1-2 3-4 1-3 2-1 0-2 0-2 3-0 1-1 1-1 1-2 2-1     1-1 0-0 5-0 3-0* 
 13 LKS Gołuchów1-2 0-1 1-4 0-2 0-1 0-0 1-2 1-0 2-3 0-1 6-1 3-0     4-0 0-2 0-1 
 14 Piast Kobylin0-2 0-2 2-5 0-5 2-5 0-1 0-2 1-3 1-1 1-0 0-3 2-0 1-0     3-0 3-0* 
 15 Warta Krzymów1-2 0-6 0-1 0-2 0-3* 0-3 1-4 1-1 2-7 0-1 2-3 0-2 1-2 1-1     3-0* 
 16 Jarota II Jarocin0-3* 0-1 1-4 1-2 3-1 0-3* 1-2 4-1 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 0-0 4-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

KKS 1925 Kalisz 0-1 Dąbroczanka Pępowo 10 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 3-0 Piast Kobylin 11 sierpnia, 17:00
Victoria Września 5-1 Grom Wolsztyn 10 sierpnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Obra Kościan 11 sierpnia, 16:00
PKS Racot 2-2 LKS Gołuchów 10 sierpnia, 17:00
Warta Krzymów 0-3 LKS Ślesin 11 sierpnia, 17:00
(wo)
Orzeł Mroczeń 1-1 Olimpia Koło 11 sierpnia, 16:00
Jarota II Jarocin 1-4 Górnik Konin 11 sierpnia, 16:00
w Koźmińcu

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Dąbroczanka Pępowo 0-1 Olimpia Koło 14 sierpnia, 18:00
Jarota II Jarocin 1-2 Orzeł Mroczeń 15 sierpnia, 16:00
w Koźmińcu
LKS Ślesin 3-3 Górnik Konin 15 sierpnia, 12:00
LKS Gołuchów 0-2 Warta Krzymów 15 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 7-0 PKS Racot 15 sierpnia, 16:00
Grom Wolsztyn 2-3 Victoria Ostrzeszów 15 sierpnia, 17:00
Piast Kobylin 0-2 Victoria Września 15 sierpnia, 18:00
KKS 1925 Kalisz 4-1 SKP Słupca 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18 sierpnia

SKP Słupca 0-1 Dąbroczanka Pępowo 18 sierpnia, 17:00
Victoria Września 2-2 KKS 1925 Kalisz 18 sierpnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 0-0 Piast Kobylin 18 sierpnia, 16:00
PKS Racot 2-0 Grom Wolsztyn 18 sierpnia, 17:00
Warta Krzymów 0-2 Obra Kościan 18 sierpnia, 17:00
Górnik Konin 3-2 LKS Gołuchów 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Mroczeń 2-1 LKS Ślesin 18 sierpnia, 16:00
Olimpia Koło 2-0 Jarota II Jarocin 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

LKS Ślesin 1-0 Olimpia Koło 24 sierpnia, 11:00
LKS Gołuchów 1-2 Orzeł Mroczeń 24 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 1-3 Górnik Konin 24 sierpnia, 16:00
Grom Wolsztyn 4-1 Warta Krzymów 24 sierpnia, 17:00
Piast Kobylin 0-3 PKS Racot 24 sierpnia, 11:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 Victoria Ostrzeszów 24 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 3-4 Victoria Września 24 sierpnia, 17:00
Jarota II Jarocin 0-1 Dąbroczanka Pępowo 25 sierpnia, 16:00
w Koźmińcu

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Victoria Września 0-1 Dąbroczanka Pępowo 31 sierpnia, 12:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 SKP Słupca 1 września, 16:00
PKS Racot 3-4 KKS 1925 Kalisz 31 sierpnia, 17:00
Warta Krzymów 1-1 Piast Kobylin 31 sierpnia, 17:00
Górnik Konin 0-1 Grom Wolsztyn 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Mroczeń 1-1 Obra Kościan 1 września, 16:00
Olimpia Koło 1-2 LKS Gołuchów 31 sierpnia, 15:00
Jarota II Jarocin 3-1 LKS Ślesin 1 września, 16:00
w Koźmińcu

Kolejka 6 - 7-8 września

Dąbroczanka Pępowo 2-1 LKS Ślesin 7 września, 17:00
LKS Gołuchów 0-1 Jarota II Jarocin 7 września, 17:00
Obra Kościan 1-0 Olimpia Koło 7 września, 16:00
Grom Wolsztyn 3-3 Orzeł Mroczeń 7 września, 11:00
Piast Kobylin 2-5 Górnik Konin 8 września, 17:00
KKS 1925 Kalisz 2-1 Warta Krzymów 7 września, 17:00
SKP Słupca 2-1 PKS Racot 7 września, 17:00
Victoria Września 5-1 Victoria Ostrzeszów 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Victoria Ostrzeszów 3-4 Dąbroczanka Pępowo 15 września, 16:00
PKS Racot 1-1 Victoria Września 14 września, 15:00
Warta Krzymów 1-1 SKP Słupca 15 września, 16:00
Górnik Konin 1-0 KKS 1925 Kalisz 18 września, 16:30
w pierwotnym terminie (14 września) odwołany na wniosek policji
Orzeł Mroczeń 2-0 Piast Kobylin 15 września, 15:00
Olimpia Koło 1-0 Grom Wolsztyn 13 września, 17:00
Jarota II Jarocin 1-2 Obra Kościan 15 września, 16:00
LKS Ślesin 1-1 LKS Gołuchów 14 września, 17:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Dąbroczanka Pępowo 0-0 LKS Gołuchów 21 września, 17:00
Obra Kościan 0-2 LKS Ślesin 21 września, 16:00
Grom Wolsztyn 2-2 Jarota II Jarocin 21 września, 15:00
Piast Kobylin 1-0 Olimpia Koło 22 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 Orzeł Mroczeń 21 września, 17:00
Victoria Września 6-0 Warta Krzymów 21 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 PKS Racot 22 września, 16:00
Górnik Konin 1-0 SKP Słupca 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

PKS Racot 1-2 Dąbroczanka Pępowo 28 września, 16:00
Warta Krzymów 0-2 Victoria Ostrzeszów 29 września, 16:00
Górnik Konin 0-0 Victoria Września 28 września, 16:00
Orzeł Mroczeń 0-1 SKP Słupca 29 września, 15:00
Olimpia Koło 0-3 KKS 1925 Kalisz 2 października, 16:00
w pierwotnym terminie (28 września, 15:00) odwołany na prośbę gospodarzy
Jarota II Jarocin 0-0 Piast Kobylin 29 września, 16:00
w Koźmińcu
LKS Ślesin 2-0 Grom Wolsztyn 28 września, 16:00
LKS Gołuchów 0-2 Obra Kościan 28 września, 16:00
w Pleszewie

Kolejka 10 - 5-6 października

Dąbroczanka Pępowo 2-2 Obra Kościan 5 października, 16:00
Grom Wolsztyn 2-3 LKS Gołuchów 5 października, 15:00
Piast Kobylin 2-5 LKS Ślesin 6 października, 15:00
KKS 1925 Kalisz 1-1 Jarota II Jarocin 6 października, 15:00
SKP Słupca 0-0 Olimpia Koło 5 października, 16:00
Victoria Września 4-2 Orzeł Mroczeń 5 października, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-3 Górnik Konin 6 października, 16:00
PKS Racot 2-0 Warta Krzymów 5 października, 16:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Warta Krzymów 0-6 Dąbroczanka Pępowo 12 października, 15:00
Górnik Konin 4-1 PKS Racot 12 października, 15:00
Orzeł Mroczeń 2-0 Victoria Ostrzeszów 13 października, 15:00
Olimpia Koło 1-3 Victoria Września 12 października, 15:00
Jarota II Jarocin 4-1 SKP Słupca 13 października, 15:00
w Koźmińcu
LKS Ślesin 0-1 KKS 1925 Kalisz 12 października, 15:00
LKS Gołuchów 4-0 Piast Kobylin 12 października, 11:00
w Pleszewie
Obra Kościan 1-0 Grom Wolsztyn 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Dąbroczanka Pępowo 2-1 Grom Wolsztyn 20 października, 14:00
Piast Kobylin 0-5 Obra Kościan 20 października, 15:00
KKS 1925 Kalisz 1-0 LKS Gołuchów 20 października, 15:00
SKP Słupca 1-3 LKS Ślesin 19 października, 16:00
Victoria Września 5-0 Jarota II Jarocin 19 października, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 Olimpia Koło 20 października, 16:00
PKS Racot 5-1 Orzeł Mroczeń 19 października, 15:00
Warta Krzymów 0-1 Górnik Konin 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Górnik Konin 0-0 Dąbroczanka Pępowo 26 października, 15:00
Orzeł Mroczeń 1-2 Warta Krzymów 27 października, 14:00
Olimpia Koło 1-3 PKS Racot 26 października, 13:00
Jarota II Jarocin 2-2 Victoria Ostrzeszów 27 października, 14:00
w Koźmińcu
LKS Ślesin 1-3 Victoria Września 26 października, 14:00
LKS Gołuchów 1-0 SKP Słupca 26 października, 11:00
w Pleszewie
Obra Kościan 2-1 KKS 1925 Kalisz 26 października, 15:00
Grom Wolsztyn 5-0 Piast Kobylin 26 października, 14:00
w Kębłowie

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Dąbroczanka Pępowo 0-0 Piast Kobylin 3 listopada, 14:00
KKS 1925 Kalisz 1-1 Grom Wolsztyn 3 listopada, 14:00
SKP Słupca 2-2 Obra Kościan 2 listopada, 11:00
Victoria Września 1-1 LKS Gołuchów 2 listopada, 14:00
Victoria Ostrzeszów 0-2 LKS Ślesin 3 listopada, 14:00
PKS Racot 0-0 Jarota II Jarocin 2 listopada, 14:00
Warta Krzymów 0-1 Olimpia Koło 3 listopada, 14:00
Górnik Konin 3-0 Orzeł Mroczeń 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Orzeł Mroczeń 2-2 Dąbroczanka Pępowo 10 listopada, 14:00
Olimpia Koło 0-1 Górnik Konin 9 listopada, 14:00
Jarota II Jarocin 4-1 Warta Krzymów 10 listopada, 14:00
w Koźmińcu
LKS Ślesin 3-0 PKS Racot 9 listopada, 14:00
LKS Gołuchów 3-0 Victoria Ostrzeszów 9 listopada, 14:00
w Pleszewie
Obra Kościan 1-1 Victoria Września 9 listopada, 14:00
Grom Wolsztyn 5-0 SKP Słupca 10 listopada, 14:00
w Kębłowie
Piast Kobylin 0-1 KKS 1925 Kalisz 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Górnik Konin 5-2 Jarota II Jarocin 16 listopada, 11:00
Dąbroczanka Pępowo 1-1 KKS 1925 Kalisz 16 listopada, 13:00
Piast Kobylin 1-3 SKP Słupca 17 listopada, 13:00
Grom Wolsztyn 2-4 Victoria Września 16 listopada, 14:00
w Kębłowie
Obra Kościan 3-0 Victoria Ostrzeszów 16 listopada, 14:00
LKS Gołuchów 6-1 PKS Racot 16 listopada, 14:00
w Pleszewie
LKS Ślesin 6-0 Warta Krzymów 16 listopada, 13:00
Olimpia Koło 3-3 Orzeł Mroczeń 17 listopada, 18:00
w Uniejowie

Kolejka 17 - 23-24 listopada

Olimpia Koło 0-3 Dąbroczanka Pępowo 23 listopada, 13:00
w Uniejowie
Orzeł Mroczeń 3-1 Jarota II Jarocin 24 listopada, 13:00
Górnik Konin 0-2 LKS Ślesin 23 listopada, 11:00
Warta Krzymów 1-2 LKS Gołuchów 24 listopada, 13:00
PKS Racot 0-1 Obra Kościan 23 listopada, 13:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 Grom Wolsztyn 24 listopada, 13:00
Victoria Września 6-0 Piast Kobylin 23 listopada, 13:00
SKP Słupca 3-1 KKS 1925 Kalisz 23 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 22-23 marca

Dąbroczanka Pępowo 3-1 SKP Słupca 22 marca, 15:00
KKS 1925 Kalisz 1-2 Victoria Września 22 marca, 15:00
Piast Kobylin 2-0 Victoria Ostrzeszów 23 marca, 14:00
Grom Wolsztyn 2-2 PKS Racot 22 marca, 13:00
Obra Kościan 4-0 Warta Krzymów 22 marca, 15:00
LKS Gołuchów 1-4 Górnik Konin 22 marca, 16:00
w Pleszewie
LKS Ślesin 0-1 Orzeł Mroczeń 22 marca, 15:00
Jarota II Jarocin 0-3 Olimpia Koło
(wo)

Kolejka 19 - 29-30 marca

Dąbroczanka Pępowo 3-0 Jarota II Jarocin
(wo)
Olimpia Koło 1-1 LKS Ślesin 29 marca, 15:00
Orzeł Mroczeń 0-0 LKS Gołuchów 30 marca, 14:00
Górnik Konin 0-0 Obra Kościan 29 marca, 16:00
Warta Krzymów 2-7 Grom Wolsztyn 30 marca, 15:00
PKS Racot 2-1 Piast Kobylin 29 marca, 14:30
Victoria Ostrzeszów 0-2 KKS 1925 Kalisz 30 marca, 16:00
Victoria Września 3-0 SKP Słupca 29 marca, 15:00

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Dąbroczanka Pępowo 0-2 Victoria Września 5 kwietnia, 16:00
SKP Słupca 3-0 Victoria Ostrzeszów 5 kwietnia, 15:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 PKS Racot 5 kwietnia, 16:00
Piast Kobylin 3-0 Warta Krzymów 6 kwietnia, 16:00
Grom Wolsztyn 2-1 Górnik Konin 5 kwietnia, 14:00
Obra Kościan 1-2 Orzeł Mroczeń 5 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów 0-1 Olimpia Koło 5 kwietnia, 17:00
w Pleszewie
LKS Ślesin 3-0 Jarota II Jarocin
(wo)

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

LKS Ślesin 0-2 Dąbroczanka Pępowo 12 kwietnia, 16:00
Jarota II Jarocin 0-3 LKS Gołuchów
(wo)
Olimpia Koło 2-3 Obra Kościan 12 kwietnia, 15:00
Orzeł Mroczeń 1-0 Grom Wolsztyn 13 kwietnia, 15:00
Górnik Konin 2-0 Piast Kobylin 12 kwietnia, 17:00
Warta Krzymów 0-3 KKS 1925 Kalisz 13 kwietnia, 11:00
PKS Racot 3-2 SKP Słupca 12 kwietnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 Victoria Września 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Dąbroczanka Pępowo 5-0 Victoria Ostrzeszów 19 kwietnia, 16:00
Victoria Września 0-0 PKS Racot 19 kwietnia, 16:00
SKP Słupca 5-1 Warta Krzymów 19 kwietnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 Górnik Konin 18 kwietnia, 19:00
Piast Kobylin 0-2 Orzeł Mroczeń 19 kwietnia, 16:00
Grom Wolsztyn 4-2 Olimpia Koło 23 kwietnia, 18:00
Obra Kościan 3-0 Jarota II Jarocin
(wo)
LKS Gołuchów 0-1 LKS Ślesin 19 kwietnia, 14:00
w Pleszewie

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

SKP Słupca 1-0 Górnik Konin 26 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów 0-1 Dąbroczanka Pępowo 26 kwietnia, 17:00
w Pleszewie
LKS Ślesin 3-3 Obra Kościan 26 kwietnia, 16:00
Jarota II Jarocin 0-3 Grom Wolsztyn
(wo)
Olimpia Koło 4-0 Piast Kobylin 26 kwietnia, 15:00
Orzeł Mroczeń 0-5 KKS 1925 Kalisz 25 kwietnia, 18:00
Warta Krzymów 1-2 Victoria Września 27 kwietnia, 16:00
PKS Racot 0-1 Victoria Ostrzeszów 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 maja

Dąbroczanka Pępowo 6-0 PKS Racot 3 maja, 14:00
(wo)
na boisku 6-1
Victoria Ostrzeszów 5-0 Warta Krzymów 4 maja, 16:00
Victoria Września 0-0 Górnik Konin 3 maja, 16:00
SKP Słupca 3-0 Orzeł Mroczeń 3 maja, 17:00
KKS 1925 Kalisz 3-1 Olimpia Koło 1 maja, 16:00
Piast Kobylin 3-0 Jarota II Jarocin
(wo)
Grom Wolsztyn 4-1 LKS Ślesin 3 maja, 17:00
Obra Kościan 0-1 LKS Gołuchów 3 maja, 16:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Obra Kościan 1-0 Dąbroczanka Pępowo 10 maja, 16:00
LKS Gołuchów 2-3 Grom Wolsztyn 10 maja, 17:00
w Pleszewie
LKS Ślesin 3-2 Piast Kobylin 10 maja, 17:00
Jarota II Jarocin 0-3 KKS 1925 Kalisz
(wo)
Olimpia Koło 3-2 SKP Słupca 10 maja, 15:00
Orzeł Mroczeń 1-2 Victoria Września 10 maja, 17:00
Górnik Konin 1-2 Victoria Ostrzeszów 10 maja, 17:00
Warta Krzymów 2-3 PKS Racot 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Dąbroczanka Pępowo 5-0 Warta Krzymów 17 maja, 17:00
(wo)
na boisku 5-1
PKS Racot 4-2 Górnik Konin 18 maja, 18:00
Victoria Ostrzeszów 3-0 Orzeł Mroczeń 18 maja, 16:00
Victoria Września 6-1 Olimpia Koło 17 maja, 17:00
SKP Słupca 3-0 Jarota II Jarocin
(wo)
KKS 1925 Kalisz 1-2 LKS Ślesin 17 maja, 17:00
Piast Kobylin 1-0 LKS Gołuchów 18 maja, 16:00
Grom Wolsztyn 3-0 Obra Kościan 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Grom Wolsztyn 1-2 Dąbroczanka Pępowo 25 maja, 14:00
Obra Kościan 1-0 Piast Kobylin 24 maja, 16:00
LKS Gołuchów 0-0 KKS 1925 Kalisz 24 maja, 17:00
w Kaliszu; LKS Gołuchów gospodarzem
LKS Ślesin 0-2 SKP Słupca 24 maja, 16:00
Jarota II Jarocin 0-3 Victoria Września
(wo)
Olimpia Koło 3-0 Victoria Ostrzeszów 24 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Mroczeń 2-1 PKS Racot 25 maja, 16:00
Górnik Konin 4-0 Warta Krzymów 10 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Dąbroczanka Pępowo 0-0 Górnik Konin 31 maja, 17:00
Warta Krzymów 1-4 Orzeł Mroczeń 1 czerwca, 17:00
PKS Racot 2-7 Olimpia Koło 31 maja, 17:00
Victoria Ostrzeszów 3-0 Jarota II Jarocin
(wo)
Victoria Września 4-2 LKS Ślesin 31 maja, 17:00
SKP Słupca 1-0 LKS Gołuchów 31 maja, 11:00
KKS 1925 Kalisz 1-2 Obra Kościan 31 maja, 17:00
Piast Kobylin 1-1 Grom Wolsztyn 31 maja, 16:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Piast Kobylin 0-2 Dąbroczanka Pępowo 7 czerwca, 14:00
Grom Wolsztyn 1-1 KKS 1925 Kalisz 7 czerwca, 18:00
Obra Kościan 3-0 SKP Słupca 7 czerwca, 17:00
LKS Gołuchów 1-2 Victoria Września 7 czerwca, 18:00
w Pleszewie
LKS Ślesin 3-2 Victoria Ostrzeszów 4 czerwca, 18:00
Jarota II Jarocin 0-3 PKS Racot
(wo)
Olimpia Koło 2-2 Warta Krzymów 6 czerwca, 18:00
Orzeł Mroczeń 1-3 Górnik Konin 7 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 14 czerwca

Dąbroczanka Pępowo 6-2 Orzeł Mroczeń 14 czerwca, 17:00
Górnik Konin 2-0 Olimpia Koło 14 czerwca, 17:00
Warta Krzymów 3-0 Jarota II Jarocin
(wo)
PKS Racot 2-3 LKS Ślesin 8 czerwca, 17:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 LKS Gołuchów 14 czerwca, 17:00
Victoria Września 2-1 Obra Kościan 14 czerwca, 17:00
SKP Słupca 3-0 Grom Wolsztyn 14 czerwca, 17:00
KKS 1925 Kalisz 4-2 Piast Kobylin 14 czerwca, 17:00

III liga 2013/2014 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2013/2014 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2013/2014 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa Zina 2013/2014 (Kalisz)
Klasa okręgowa Select 2013/2014 (Konin)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Leszno)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas