[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2013/2014, grupa: łódzko-mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia II Warszawa 29 55 17 4 8 52-28 8 2 4 30-16 9 2 4 22-12 1 3 1 0 0 1-0
2.  Broń Radom 29 55 16 7 6 52-31 8 5 2 24-14 8 2 4 28-17 1 0 0 0 1 0-1
3.  Ursus Warszawa 29 54 16 6 7 40-28 7 3 4 19-14 9 3 3 21-14
4.  Warta Sieradz 29 53 15 8 6 50-36 7 4 4 24-19 8 4 2 26-17
5.  Omega Kleszczów 29 47 14 5 10 46-34 7 4 3 26-18 7 1 7 20-16
6.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 45 13 6 10 40-30 6 5 4 20-13 7 1 6 20-17
7.  Start Otwock 29 44 12 8 9 39-28 7 5 3 16-8 5 3 6 23-20 1 1 0 1 0 0-0
8.  MKS Kutno 29 44 12 8 9 39-33 7 4 4 23-15 5 4 5 16-18 1 1 0 1 0 0-0
9.  WKS Wieluń 29 43 12 7 10 43-38 8 2 4 29-15 4 5 6 14-23
10.  Pilica Białobrzegi 29 41 12 5 12 43-38 7 1 6 27-17 5 4 6 16-21 3 4 1 1 1 4-3
11.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 41 11 8 10 35-38 6 3 5 19-18 5 5 5 16-20 3 4 1 1 1 3-6
12.  Widzew II Łódź 29 41 10 11 8 53-47 6 6 3 28-21 4 5 5 25-26 2 3 1 0 1 5-3
13.  Żyrardowianka Żyrardów 29 38 10 8 11 35-44 7 2 6 19-20 3 6 5 16-24
14.  GKP Targówek (Warszawa) 29 37 11 4 14 32-41 7 2 6 18-20 4 2 8 14-21
15.  Sokół Aleksandrów Łódzki 29 35 9 8 12 26-32 5 5 5 15-15 4 3 7 11-17
16.  Huragan Wołomin 29 32 8 8 13 31-35 4 3 8 19-20 4 5 5 12-15
17.  Zawisza Rzgów 29 30 7 9 13 23-42 6 3 5 11-14 1 6 8 12-28
18.  GKS II Bełchatów 29 27 8 3 18 39-56 6 1 7 29-26 2 2 11 10-30
19.  Mechanik Radomsko 29 21 5 6 18 15-45 2 2 10 6-22 3 4 8 9-23
20.  Mazur Karczew 29 18 3 9 17 17-46 2 7 5 8-15 1 2 12 9-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 Legia II Warszawa    3-1 0-1 2-0 1-3 1-2 5-2 2-1 2-2 4-0 0-1 2-2 1-0 4-0 3-1 
 2 Broń Radom0-1     2-2 2-1 0-1 3-2 3-1 1-0 3-3 0-0 1-1 2-0 0-0 3-1 3-1 1-0 
 3 Ursus Warszawa1-0 3-1     1-2 2-1 1-1 1-2 2-0 2-2 2-4 0-1 1-0 1-0 0-0 2-0 
 4 Warta Sieradz2-3 3-2 1-2     0-2 0-0 2-1 5-2 2-1 1-1 3-3 0-0 1-0 2-0 0-1 2-1 
 5 Omega Kleszczów0-5 1-0 1-1     4-0 1-2 3-0 1-3 3-3 2-0 3-1 0-0 4-1 1-1 2-1 
 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki0-0 0-0 0-1     2-1 0-0 1-1 2-1 4-1 3-1 3-0 1-2 3-4 0-1 0-0 1-0 
 7 Start Otwock2-1 1-2 0-1 1-2     0-0 1-0 0-0 2-2 2-0 3-0 1-0 0-0 0-0 2-0 1-0 
 8 MKS Kutno2-0 0-1 1-2 2-4 1-0 1-0     1-1 4-1 0-0 5-1 1-0 1-3 2-0 1-1 1-1 
 9 WKS Wieluń0-0 1-4 1-1 1-2 2-1 1-3 4-1     0-2 3-0 5-0 1-0 1-0 5-1 4-0 
 10 Pilica Białobrzegi1-1 0-1 3-1 2-1 1-3 2-0     4-0 0-3 0-1 4-0 2-1 7-2 0-1 1-2 
 11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki0-1 0-0 2-3 2-0 1-3 2-1 0-0     4-4 0-3 1-0 1-2 2-0 2-0 2-1 
 12 Widzew II Łódź3-0 2-3 3-3 2-0 1-6 1-1 2-1 0-0 2-3     0-0 4-1 0-0 3-3 1-0 4-0 
 13 Żyrardowianka Żyrardów1-0 2-4 0-1 2-0 1-4 2-1 2-0 0-1 0-1 1-4     0-0 1-0 2-2 2-1 3-1 
 14 GKP Targówek (Warszawa)0-1 1-3 1-1 0-2 1-2 2-1 0-1 0-0 3-2 4-1 0-5     1-0 2-0 2-1 1-0 
 15 Sokół Aleksandrów Łódzki1-5 0-1 0-1 0-1 0-0 1-1 0-1 0-0 2-1 4-0 3-2     0-0 1-0 1-1 2-1 
 16 Huragan Wołomin2-4 1-3 2-1 1-1 1-1 1-2 0-1 1-2 0-1 0-1 1-2     3-0 2-0 3-0 1-1 
 17 Zawisza Rzgów0-1 2-1 1-0 0-2 1-0 0-0 0-2 2-1 0-0 1-3 1-1     0-2 2-1 1-0 
 18 GKS II Bełchatów1-3 3-2 0-3 4-0 1-3 1-3 2-4 6-1 1-0 1-1 0-3 2-1     0-2 7-0 
 19 Mechanik Radomsko0-1 0-3 0-1 0-1 0-4 0-2 0-0 0-2 0-3 1-0 1-2 0-2 1-1 3-0*     
 20 Mazur Karczew0-3 0-2 1-2 3-2 1-1 1-1 0-0 1-0 0-1 0-0 0-2 0-0 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zawisza Rzgów 1-0 Omega Kleszczów 10 sierpnia, 17:00
Łukasz Zając 28
WKS Wieluń 1-1 Ursus Warszawa 10 sierpnia, 17:00 (250)
Dawid Przezak 77 - Dawid Jarczak 72
Legia II Warszawa 1-0 GKS II Bełchatów 11 sierpnia, 12:00 (170)
Michał Kopczyński 90
w Sulejówku
Mechanik Radomsko 0-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 sierpnia, 11:00
Łukasz Gołka 5, Marcin Gregorowicz 70, Michał Bal 81
bez udziału publiczności
Pilica Białobrzegi 1-2 Mazur Karczew 10 sierpnia, 17:00
Marek Gołębiewski 43 - Marcin Wojciechowski 7, Bartosz Malesa 74
Huragan Wołomin 1-3 Broń Radom 10 sierpnia, 15:00 (500)
Grzegorz Krystosiak 35 (k) - Mikołaj Skórnicki 45, Mariusz Marczak 73, Jakub Chrzanowski 83
Warta Sieradz 3-3 Widzew II Łódź 10 sierpnia, 17:00 (800)
Łukasz Mitek 23, 28, Maksymilian Rozwandowicz 65 (s) - Bartosz Narożnik 10, 46, Bartłomiej Grube 41
Start Otwock 3-0 GKP Targówek (Warszawa) 10 sierpnia, 17:30 (150)
Michał Gwiazda 32, Paweł Bylak 90, Jarosław Kęsek 90
MKS Kutno 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 sierpnia, 17:00
Dariusz Gorczyczewski 83 - Damian Kaczmarek 9, Mikołaj Zwoliński 19, Konrad Łagodziński 81
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Żyrardowianka Żyrardów 11 sierpnia, 11:00
Klaudiusz Król 20, Mateusz Milczarek 22, Grzegorz Piechna 39, Kamil Szymczak 71 - Łukasz Pakos 15

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Omega Kleszczów 3-3 Żyrardowianka Żyrardów 14 sierpnia, 17:00 (100)
Hubert Górski 23 (k), 65 (k), Szymon Piotrowski 48 - Konrad Rudnicki 15, Dariusz Słomian 45 (s), Paweł Jakóbiak 77 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 sierpnia, 17:00 (400)
Marcin Mirecki 39
GKP Targówek (Warszawa) 0-1 MKS Kutno 14 sierpnia, 17:00 (200)
Sylwester Płacheta 51
Widzew II Łódź 1-1 Start Otwock 14 sierpnia, 17:00 (150)
Mariusz Rybicki 75 (k) - Mateusz Zieliński 10
Broń Radom 2-2 Warta Sieradz 14 sierpnia, 17:30
Jakub Chrzanowski 40 (k), 58 - Przemysław Różycki 82, 90
Mazur Karczew 0-0 Huragan Wołomin 14 sierpnia, 17:00 (200)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Pilica Białobrzegi 14 sierpnia, 17:30 (500)
GKS II Bełchatów 0-2 Mechanik Radomsko 14 sierpnia, 17:00 (900)
Przemysław Kornacki 11, Marcin Antczak 61 (k)
Ursus Warszawa 1-0 Legia II Warszawa 14 sierpnia, 17:00 (400)
Rafał Zaborowski 86
Zawisza Rzgów 0-2 WKS Wieluń 14 sierpnia, 17:00 (50)
Marcin Adamczyk 24, Tomasz Kazimierowicz 67

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

WKS Wieluń 2-1 Omega Kleszczów 17 sierpnia, 17:00
Błażej Karasiak 2, Dawid Przezak 56 - Krzysztof Kowalski 90 (k)
Legia II Warszawa 2-2 Zawisza Rzgów 18 sierpnia, 12:00 (150)
Robert Bartczak 21, Norbert Misiak 34 - Witold Grzywiński 64, Dawid Strzelczyk 90
w Sulejówku
Mechanik Radomsko 0-1 Ursus Warszawa 23 października, 15:00 (150)
Przemysław Bosak 80
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu udziału Ursusa w 1/16 finału Pucharu Polski
Pilica Białobrzegi 7-2 GKS II Bełchatów 17 sierpnia, 17:00 (250)
Marcin Rawski 16, Tomasz Ćwil 26, Marek Gołębiewski 32, Daniel Barzyński 47, Kamil Matulka 55, 78, 90 - Filip Rośniak 39, Paweł Zięba 42
Huragan Wołomin 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia, 14:00 (200)
Konrad Perzyna 54
Warta Sieradz 2-1 Mazur Karczew 17 sierpnia, 17:00 (200)
Przemysław Różycki 38, Kamil Woźniak 72 - Radosław Filipczak 85
Start Otwock 1-2 Broń Radom 17 sierpnia, 14:00 (150)
Łukasz Choiński 3 - Mariusz Marczak 21, Jakub Chrzanowski 72
MKS Kutno 5-1 Widzew II Łódź 17 sierpnia, 17:00
Piotr Michalski 10, Daniel Mitura 54, 72, Sylwester Płacheta 70, 85 - Bartosz Narożnik 90
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 GKP Targówek (Warszawa) 17 sierpnia, 17:00 (900)
Klaudiusz Król 51, Kamil Szymczak 62, Grzegorz Piechna 75 - Marcin Stańczyk 88
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-0 Żyrardowianka Żyrardów 17 sierpnia, 17:00
Damian Antosik 3, Damian Kaczmarek 13, Mikołaj Zwoliński 17, Łukasz Chojecki 60

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Omega Kleszczów 3-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 24 sierpnia, 17:00
Marcin Kabziński 10, Rafał Serwaciński 48, 84 - Michał Łągiewczyk 32
GKP Targówek (Warszawa) 0-5 Żyrardowianka Żyrardów 24 sierpnia, 16:00 (200)
Konrad Rudnicki 10, Przemysław Jakóbiak 24, Bartłomiej Koziarski 59, Batłomiej Mucha 77, 82
Widzew II Łódź 1-6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Grube 84 - Mateusz Milczarek 8, Grzegorz Piechna 21, Marcin Mirecki 53, 75, Klaudiusz Król 78, Michał Iwańczuk 89
Broń Radom 3-1 MKS Kutno 24 sierpnia, 17:00 (500)
Dominik Leśniewski 4, Jakub Chrzanowski 22, Mariusz Marczak 51 (k) - Dariusz Gorczyczewski 3
Mazur Karczew 3-2 Start Otwock 24 sierpnia, 17:00 (800)
Rafał Barzyc 32, 52, 68 - Dawid Brewczyński 26, Łukasz Choiński 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-3 Warta Sieradz 24 sierpnia, 17:00 (450)
Piotr Ćwik 72, Tomasz Feliksiak 90 (k) - Marcin Kobierski 18, 75, Michał Bogdan 73
GKS II Bełchatów 2-1 Huragan Wołomin 25 sierpnia, 12:00 (200)
Filip Rośniak 3, Damian Szymański 47 - Arkadiusz Stępień 62
Ursus Warszawa 2-2 Pilica Białobrzegi 24 sierpnia, 17:00 (150)
Przemysław Sztybrych 31, Patryk Kamiński 40 - Łukasz Jasikowski 55, Rafał Zaborowski 75 (s)
Zawisza Rzgów 2-1 Mechanik Radomsko 24 sierpnia, 16:00
Tomasz Kurstak 31, Bartosz Bronka 44 (k) - Marcin Antczak 82 (k)
WKS Wieluń 0-0 Legia II Warszawa 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Legia II Warszawa 2-0 Omega Kleszczów 1 września, 12:00
Peu 48, Alan 72
w Sulejówku
Mechanik Radomsko 0-0 WKS Wieluń 31 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Pilica Białobrzegi 2-1 Zawisza Rzgów 31 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Janakowski 60, Tomasz Ćwil 90 - Bartosz Bronka 18
Huragan Wołomin 2-1 Ursus Warszawa 31 sierpnia, 14:00
Hubert Kosim 89, Guyguy Pierre Ndakiza 90 - Przemysław Sztybrych 51
Warta Sieradz 2-0 GKS II Bełchatów 31 sierpnia, 16:00 (500)
Michał Stasiak 7, Marcin Kobierski 42
Start Otwock 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 sierpnia, 17:00 (150)
MKS Kutno 1-1 Mazur Karczew 31 sierpnia, 17:00
Daniel Mitura 52 - Przemysław Przysowa 85
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Broń Radom 1 września, 11:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-2 GKP Targówek (Warszawa) 31 sierpnia, 11:00 (200)
Patryk Traczyk 30 (s), Piotr Klepczarek 40, 41 - Kamil Mierzwiński 17, Dariusz Dadacz 47
Widzew II Łódź 0-0 Żyrardowianka Żyrardów 1 września, 13:00

Kolejka 6 - 4 września

Omega Kleszczów 2-0 GKP Targówek (Warszawa) 4 września, 16:00
Hubert Robaszek 56, Michał Czaplarski 90
Widzew II Łódź 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 września, 17:00 (100)
Broń Radom 0-0 Żyrardowianka Żyrardów 4 września, 17:00
Mazur Karczew 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 września, 17:00 (200)
Przemysław Przysowa 21 - Kamil Szymczak 75, Kacper Rakowski 86
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 MKS Kutno 4 września, 17:00 (400)
Piotr Ćwik 23, Konrad Perzyna 47 - Dawid Klepczyński 52
GKS II Bełchatów 1-3 Start Otwock 4 września, 17:00 (150)
Patryk Rynkiewicz 38 - Paweł Bylak 10, 56, Bartosz Bobrowski 71
Ursus Warszawa 1-2 Warta Sieradz 4 września, 17:00 (150)
Rafał Zaborowski 80 - Marcin Kobierski 42, 49
Zawisza Rzgów 1-1 Huragan Wołomin 4 września, 16:00 (70)
Sebastian Przybyszewski 20 - Hubert Kosim 3
WKS Wieluń 0-2 Pilica Białobrzegi 4 września, 17:00
Tomasz Ćwil 6, Marek Gołębiewski 67
Legia II Warszawa 4-0 Mechanik Radomsko 4 września, 16:00 (90)
Peu 14, 32, 52, Norbert Misiak 84
w Sulejówku

Kolejka 7 - 7-8 września

Mechanik Radomsko 0-4 Omega Kleszczów 7 września, 11:00 (500)
Hubert Robaszek 9, Łukasz Marciniak 11, Hubert Górski 39, Rafał Serwaciński 81
Pilica Białobrzegi 1-1 Legia II Warszawa 7 września, 15:15 (600)
Jacek Moryc 90 - Kamil Anczewski 26
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Huragan Wołomin 0-1 WKS Wieluń 7 września, 14:00
Karol Dudek 9
Warta Sieradz 1-0 Zawisza Rzgów 7 września, 16:00
Marcin Kobierski 16
Start Otwock 0-1 Ursus Warszawa 7 września, 16:30 (100)
Dawid Jarczak 43
MKS Kutno 1-1 GKS II Bełchatów 7 września, 17:00
Arkadiusz Błaszczyk 75 - Paweł Zięba 5
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 września, 17:00
Marcin Mirecki 81 - Marcin Gregorowicz 60
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-5 Broń Radom 8 września, 16:00 (300)
Sebastian Ceglarz 70 - Mariusz Marczak 38, 42, 89, Damian Sałek 60, Jakub Chrzanowski 71
GKP Targówek (Warszawa) 4-1 Widzew II Łódź 7 września, 14:00 (140)
Marcin Stańczyk 4, 18, 33, Dawid Duda 48 - David Kwiek 42
Mazur Karczew 0-0 Żyrardowianka Żyrardów 7 września, 16:00 (200)

Kolejka 8 - 14-15 września

Omega Kleszczów 1-3 Widzew II Łódź 14 września, 15:00
Hubert Górski 23 (k) - Aléx Bruno 30, Łukasz Staroń 45, Mariusz Rybicki 58 (k)
Broń Radom 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 14 września, 17:00
Mariusz Marczak 52 (k) - Mateusz Paradowski 21
Mazur Karczew 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 września, 16:30 (150)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-4 Żyrardowianka Żyrardów 15 września, 12:00 (750)
Konrad Perzyna 17, Tomasz Feliksiak 38, Michał Bal 69, Jakub Kołaczek 77 - Paweł Jakóbiak 23 (k), 34, Tomasz Sieński 44, Konrad Rudnicki 90
GKS II Bełchatów 4-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 września, 12:00 (150)
Grzegorz Baran 17, Łukasz Wroński 41, Paweł Zięba 55, 71
Ursus Warszawa 1-2 MKS Kutno 14 września, 16:30
Przemysław Sztybrych 18 - Mariusz Jakubowski 31, Maciej Kowalczyk 90
Zawisza Rzgów 1-0 Start Otwock 14 września, 15:00 (150)
Marcin Pękała 78
WKS Wieluń 1-2 Warta Sieradz 14 września, 16:00 (800)
Marcin Adamczyk 75 - Piotr Kobierski 32, Marcin Kobierski 84
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy Karol Dudek, a drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną zawodnik gości Rafał Swędrowski
Legia II Warszawa 0-1 Huragan Wołomin 15 września, 12:00 (200)
Mateusz Lewicki 65
w Sulejówku
Mechanik Radomsko 0-2 Pilica Białobrzegi 14 września, 11:00 (200)
Marek Gołębiewski 61 (k), Daniel Barzyński 67

Kolejka 9 - 18 września

Pilica Białobrzegi 3-1 Omega Kleszczów 18 września, 16:30 (300)
Kamil Matulka 60, Kamil Ziemnicki 80, Daniel Barzyński 83 - Jakub Rozwandowicz 14
Huragan Wołomin 3-0 Mechanik Radomsko 18 września, 16:30
Hubert Kosim 56, Mateusz Lewicki 72, Grzegorz Krystosiak 79
Warta Sieradz 2-3 Legia II Warszawa 18 września, 15:00 (450)
Michał Szumicki 46, Przemysław Różycki 60 - Kamil Anczewski 10, Peu 64, Jakub Arak 79
Start Otwock 1-0 WKS Wieluń 18 września, 16:30
Pablo Piyuka 6
MKS Kutno 2-0 Zawisza Rzgów 18 września, 16:00 (300)
Sylwester Płacheta 4, Michał Żółtowski 68
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Ursus Warszawa 18 września, 16:30 (400)
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 GKS II Bełchatów 18 września, 16:30
Paweł Jakóbiak 80 (k), 90 (k) - Szymon Stanisławski 49
bez udziału publiczności
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 września, 16:00
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 Mazur Karczew 18 września, 16:00 (120)
Dawid Duda 90
mecz przerwany w 51. minucie na 30 minut z powodu kontuzji zawodnika gospodarzy - Mateusza Paradowskiego
Widzew II Łódź 3-0 Broń Radom 18 września, 15:00
Łukasz Staroń 49, 69, Maksymilian Rozwandowicz 79

Kolejka 10 - 21-22 września

Omega Kleszczów 1-0 Broń Radom 21 września, 15:00
Jakub Rozwandowicz 20
Mazur Karczew 0-1 Widzew II Łódź 21 września, 16:00 (160)
Maksymilian Rozwandowicz 85
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-3 GKP Targówek (Warszawa) 21 września, 16:00 (300)
Łukasz Fijołek 19, Marcin Stańczyk 27, Marcin Kolasiński 44
GKS II Bełchatów 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 września, 12:00
Damian Antosik 47, Damian Pawlak 48, Damian Kaczmarek 59
na bocznym boisku
Ursus Warszawa 0-1 Żyrardowianka Żyrardów 21 września, 16:30 (200)
Konrad Rudnicki 90
Zawisza Rzgów 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 września, 15:00 (200)
Kacper Rakowski 38, Grzegorz Piechna 90
WKS Wieluń 4-1 MKS Kutno 21 września, 16:00
Łukasz Rybak 16, Marcin Adamczyk 25, Sebastian Banaś 30, 69 - Dariusz Gorczyczewski 7
Legia II Warszawa 1-2 Start Otwock 22 września, 12:00 (180)
Jakub Arak 73 (k) - Dawid Brewczyński 6, Pablo Piyuka 23
w Sulejówku
Mechanik Radomsko 0-1 Warta Sieradz 21 września, 16:00
Marcin Nowak 49
Pilica Białobrzegi 4-0 Huragan Wołomin 22 września, 15:00 (400)
Jacek Moryc 23, Marcin Rawski 52 (k), Marcin Janakowski 66, Daniel Barzyński 68

Kolejka 11 - 28-29 września

Huragan Wołomin 1-1 Omega Kleszczów 28 września, 14:20 (150)
Arkadiusz Stępień 67 - Marcin Kabziński 54
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Warta Sieradz 2-1 Pilica Białobrzegi 28 września, 14:00 (500)
Marcin Kobierski 16, Patryk Krymarys 65 - Kamil Matulka 39
Start Otwock 2-0 Mechanik Radomsko 28 września, 16:00
Łukasz Choiński 28 (k), 66 (k)
MKS Kutno 2-0 Legia II Warszawa 28 września, 16:00 (700)
Jarosław Szyc 2, Dariusz Gorczyczewski 62
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 WKS Wieluń 29 września, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-2 Zawisza Rzgów 28 września, 15:00 (400)
Tomasz Sieński 30 (k), 77 - Karol Chmielewski 18, 75
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Ursus Warszawa 28 września, 15:00
Łukasz Radomski 80
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 GKS II Bełchatów 28 września, 16:00 (200)
Marcin Stańczyk 85 (k), Sebastian Dąbrowski 88 - Paweł Zięba 62
Widzew II Łódź 2-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 września, 15:00 (30)
Damian Warchoł 67, 90 - Tomasz Feliksiak 23 (k), 54, Jakub Kołaczek 47
od 23. minuty w bramce gospodarzy stał Patryk Mysłowski
Broń Radom 1-0 Mazur Karczew 27 września, 17:00
Mariusz Marczak 84 (k)

Kolejka 12 - 2 października

Omega Kleszczów 2-1 Mazur Karczew 2 października, 15:00
Jakub Rozwandowicz 20, Krzysztof Kowalski 90 - Filip Trzpil 13
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Broń Radom 2 października, 16:00 (200)
GKS II Bełchatów 1-0 Widzew II Łódź 2 października, 16:00 (200)
Bartłomiej Bartosiak 78 (k)
Ursus Warszawa 1-0 GKP Targówek (Warszawa) 2 października, 16:00 (100)
Patryk Kamiński 80
Zawisza Rzgów 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 września, 16:00 (50)
Marcin Pękała 77 - Sebastian Ceglarz 35, 87, Damian Kaczmarek 69
WKS Wieluń 5-0 Żyrardowianka Żyrardów 2 października, 16:00
Kacper Bargieł 32 (s), Dawid Przezak 50, Tomasz Kazimierowicz 67, Damian Zawieja 73, Jakub Wiśniewski 87
Legia II Warszawa 1-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 października, 16:00 (80)
Marko Šuler 52 (k) - Klaudiusz Król 30, Marcin Mirecki 33, Kacper Rakowski 83
w Sulejówku
Mechanik Radomsko 0-2 MKS Kutno 2 października, 16:00 (140)
Michał Żółtowski 17, Dariusz Gorczyczewski 23
Pilica Białobrzegi 1-3 Start Otwock 2 października, 16:00
Daniel Barzyński 22 - Pablo Piyuka 15, Dawid Brewczyński 70, Łukasz Choiński 90 (k)
Huragan Wołomin 1-1 Warta Sieradz 2 października, 16:00
Michał Kopeć 20 - Michał Bogdan 61

Kolejka 13 - 5-6 października

Warta Sieradz 0-2 Omega Kleszczów 5 października, 14:00 (300)
Jakub Rozwandowicz 8, Hubert Robaszek 43
Start Otwock 1-0 Huragan Wołomin 5 października, 15:30
Bartosz Bobrowski 73
MKS Kutno 4-1 Pilica Białobrzegi 5 października, 15:00 (800)
Sylwester Płacheta 20, Jarosław Szyc 36, Daniel Mitura 39, Rafał Kubiak 69 - Michał Kucharczyk 73
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Mechanik Radomsko 6 października, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 Legia II Warszawa 5 października, 15:30 (450)
Bartosz Drożdżal 80
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 WKS Wieluń 5 października, 15:00
Karol Dudek 84
GKP Targówek (Warszawa) 2-0 Zawisza Rzgów 5 października, 15:00 (200)
Dawid Duda 31, Marcin Stańczyk 53 (k)
Widzew II Łódź 2-3 Ursus Warszawa 5 października, 11:00
Bartosz Narożnik 20, 36 - Sebastian Sikora 45, Michał Dobkowski 79, 85
Broń Radom 3-1 GKS II Bełchatów 5 października, 19:00
Jakub Chrzanowski 17, Łukasz Ślifirczyk 29 (k), Dominik Leśniewski 89 - Paweł Zięba 41
Mazur Karczew 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 października, 15:30 (100)
Rafał Barzyc 5

Kolejka 14 - 12-13 października

Omega Kleszczów 3-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 października, 15:00
Daniel Szymczyk 18, Jakub Rozwandowicz 32, 51
GKS II Bełchatów 7-0 Mazur Karczew 13 października, 12:00
Bartłomiej Bartosiak 20, Kamil Poźniak 27, Andreja Prokić 36, 41, 48, Raúl González 71, Łukasz Wroński 88
na bocznym boisku
Ursus Warszawa 3-1 Broń Radom 12 października, 15:30
Sebastian Bulik 17, Dawid Jarczak 65, Radosław Jankiewicz 90 - Przemysław Nogaj 88
Zawisza Rzgów 0-0 Widzew II Łódź 12 października, 14:00
WKS Wieluń 1-0 GKP Targówek (Warszawa) 12 października, 15:00
Jakub Grodzki 45 (k)
Legia II Warszawa 4-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 października, 18:30
Patryk Mikita 49, Michał Efir 77, Peu 78, Jakub Arak 85
w Sulejówku
Mechanik Radomsko 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 12 października, 15:00 (300)
Tomasz Walioszczyk 12
Pilica Białobrzegi 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 października, 15:30 (200)
Jacek Moryc 29 (k), Michał Kucharczyk 45 - Kacper Rakowski 55
Huragan Wołomin 1-2 MKS Kutno 12 października, 14:00
Guyguy Pierre Ndakiza 37 - Daniel Mitura 52 (k), Dariusz Gorczyczewski 88
Warta Sieradz 2-1 Start Otwock 12 października, 14:00
Michał Stasiak 43, Marcin Kobierski 85 - Paweł Bylak 30

Kolejka 15 - 19-20 października

Start Otwock 1-2 Omega Kleszczów 19 października, 15:00 (100)
Bartłomiej Pacuszka 50 - Rafał Serwaciński 90, Jakub Rozwandowicz 90
MKS Kutno 2-4 Warta Sieradz 19 października, 15:00 (800)
Michał Żółtowski 38, Sylwester Płacheta 83 - Michał Stasiak 20 (k), 85, Piotr Kobierski 65, Przemysław Różycki 88
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Huragan Wołomin 20 października, 11:00
Daniel Potakowski 82 - Arkadiusz Stępień 57, Hubert Kosim 73
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Pilica Białobrzegi 19 października, 15:00
Daniel Barzyński 54
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Mechanik Radomsko 19 października, 14:00
Dariusz Frączyk 9 (s) - Tomasz Walioszczyk 59
GKP Targówek (Warszawa) 0-1 Legia II Warszawa 19 października, 15:00 (400)
Raphael Augusto 38
Widzew II Łódź 0-0 WKS Wieluń 20 października, 13:00
Broń Radom 3-1 Zawisza Rzgów 19 października, 13:00
Damian Sałek 29, Mariusz Marczak 73, 90 - Marcin Pękała 38
Mazur Karczew 0-3 Ursus Warszawa 19 października, 15:00 (130)
Patryk Kamiński 11, 40, Dawid Jarczak 63
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 GKS II Bełchatów 19 października, 15:00
Jakub Kołaczek 89, Tomasz Feliksiak 90

Kolejka 16 - 26-27 października

Omega Kleszczów 4-1 GKS II Bełchatów 26 października, 13:00
Daniel Szymczyk 69, Michał Czaplarski 75, Hubert Górski 78, Dariusz Słomian 89 - Łukasz Wroński 53
Ursus Warszawa 2-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 października, 14:00 (250)
Jarosław Łowicki 33 (k), 85 (k) - Tomasz Feliksiak 20 (k), Piotr Ćwik 45, Daniel Pałuba 57, Michał Bal 74
Zawisza Rzgów 1-0 Mazur Karczew 26 października, 13:00
Krystian Wojtczak 53
WKS Wieluń 1-4 Broń Radom 26 października, 15:00
Łukasz Koper 90 - Jakub Chrzanowski 5, Mariusz Marczak 44, Dominik Leśniewski 77, Łukasz Ślifirczyk 85
Legia II Warszawa 2-2 Widzew II Łódź 27 października, 14:30
Michał Efir 4, Jakub Arak 48 - Arkadiusz Kasperkiewicz 28, Piotr Bartłoszewski 81
w Sulejówku
Mechanik Radomsko 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 26 października, 14:00
Tomasz Walioszczyk 28 - Marcin Stańczyk 74 (k), Mateusz Furman 81
Pilica Białobrzegi 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 października, 14:00
Damian Antosik 43
po meczu żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Damian Kaczmarek
Huragan Wołomin 0-1 Żyrardowianka Żyrardów 26 października, 14:00
Paweł Jakóbiak 13 (k)
Warta Sieradz 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 października, 14:00 (800)
Start Otwock 0-0 MKS Kutno 26 października, 14:00 (150)

Kolejka 17 - 2-3 listopada

MKS Kutno 1-0 Omega Kleszczów 2 listopada, 14:00 (800)
Sylwester Płacheta 73
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Start Otwock 3 listopada, 11:00
Kamil Cyran 48, Grzegorz Piechna 59 - Paweł Bylak 5
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 Warta Sieradz 3 listopada, 13:30
Łukasz Pakos 43, Paweł Jakóbiak 67
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Huragan Wołomin 2 listopada, 13:00
GKP Targówek (Warszawa) 0-0 Pilica Białobrzegi 2 listopada, 12:00 (100)
Widzew II Łódź 1-0 Mechanik Radomsko 3 listopada, 13:00
Maksymilian Rozwandowicz 56 (k)
Broń Radom 0-1 Legia II Warszawa 31 października, 17:00 (1100)
Grzegorz Tomasiewicz 77
Mazur Karczew 1-1 WKS Wieluń 2 listopada, 13:00 (90)
Marcin Pietryka 86 - Tomasz Kazimierowicz 79
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Zawisza Rzgów 2 listopada, 13:30 (250)
Michał Bal 67, 78
GKS II Bełchatów 3-2 Ursus Warszawa 3 listopada, 12:00
Kamil Poźniak 7 (k), Przemysław Sztybrych 54 (s), Jakub Paluszkiewicz 84 - Dawid Jarczak 28, Jarosław Łowicki 60 (k)
na bocznym boisku

Kolejka 18 - 9-10 listopada

Omega Kleszczów 1-1 Ursus Warszawa 9 listopada, 13:00
Michał Czaplarski 85 (k) - Jakub Kabala 30
Zawisza Rzgów 0-2 GKS II Bełchatów 9 listopada, 13:00
Jakub Paluszkiewicz 38, Patryk Rynkiewicz 51
WKS Wieluń 3-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 listopada, 14:00
Dawid Przezak 33, 39, Tomasz Kazimierowicz 52
Legia II Warszawa 3-1 Mazur Karczew 10 listopada, 14:00 (150)
Radosław Filipczak 11 (s), Grzegorz Tomasiewicz 16, Łukasz Moneta 77 - Marcin Wojciechowski 40
w Sulejówku
Mechanik Radomsko 0-3 Broń Radom 9 listopada, 13:30
Jakub Chrzanowski 3, Ajibola Oshikoya 34, Łukasz Ślifirczyk 82
Pilica Białobrzegi 0-3 Widzew II Łódź 10 listopada, 13:00
Łukasz Staroń 42, Damian Warchoł 74, Piotr Bartłoszewski 83
Huragan Wołomin 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 9 listopada, 13:30 (400)
Grzegorz Krystosiak 73 (k) - Rafał Wiśniowski 19, 78
Warta Sieradz 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 listopada, 13:00
Start Otwock 2-0 Żyrardowianka Żyrardów 9 listopada, 12:00
Bartłomiej Pacuszka 62, Ibrahim Kalil Diakité 77
MKS Kutno 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 listopada, 12:00
Piotr Michalski 88

Kolejka 19 - 16-17 listopada

Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Omega Kleszczów 17 listopada, 11:00 (400)
Marcin Kabziński 54
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 MKS Kutno 16 listopada, 12:00
Piotr Wójcik 5, Konrad Rudnicki 27
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Start Otwock 16 listopada, 13:00
GKP Targówek (Warszawa) 1-1 Warta Sieradz 16 listopada, 12:00 (100)
Marcin Stańczyk 49 - Michał Stasiak 34 (k)
Widzew II Łódź 3-3 Huragan Wołomin 16 listopada, 13:00
Bartosz Narożnik 34, 58, 74 - Piotr Stańczuk 5, Rafał Wielądek 13, Michał Herman 88
Broń Radom 1-0 Pilica Białobrzegi 16 listopada, 17:00 (1000)
Marcin Janakowski 78 (s)
Mazur Karczew 1-1 Mechanik Radomsko 16 listopada, 13:00 (100)
Artur Wójcik 21 - Tomasz Walioszczyk 37
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Legia II Warszawa 16 listopada, 13:00 (500)
Kamil Anczewski 76
GKS II Bełchatów 2-4 WKS Wieluń 17 listopada, 12:00
Szymon Stanisławski 45, Bartłomiej Bartosiak 81 - Damian Zawieja 38, Łukasz Rybak 45, Jakub Grodzki 85 (k), Łukasz Koper 90
na bocznym boisku
Ursus Warszawa 0-0 Zawisza Rzgów 16 listopada, 13:00 (80)

Kolejka 20 - 23-24 listopada

Omega Kleszczów 0-0 Zawisza Rzgów 23 listopada, 12:00 (50)
Ursus Warszawa 2-0 WKS Wieluń 23 listopada, 13:00 (100)
Maciej Ofmański 25, Jarosław Łowicki 75 (k)
na bocznym boisku
GKS II Bełchatów 1-3 Legia II Warszawa 24 listopada, 12:00 (90)
Andreja Prokić 21 - Wojciech Kochański 23, Łukasz Moneta 60, Grzegorz Tomasiewicz 79
na bocznym boisku
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Mechanik Radomsko 23 listopada, 12:30 (130)
Tomasz Feliksiak 8, Michał Bal 88 - Tomasz Walioszczyk 44
Mazur Karczew 0-0 Pilica Białobrzegi 24 listopada, 13:00 (130)
Broń Radom 0-0 Huragan Wołomin 23 listopada, 17:00
Widzew II Łódź 3-3 Warta Sieradz 24 listopada, 13:00
Veljko Batrović 7, 62, Łukasz Staroń 38 - Marcin Kobierski 28, 35, Michał Stasiak 41
GKP Targówek (Warszawa) 2-1 Start Otwock 23 listopada, 12:00 (80)
Marcin Stańczyk 10, 38 - Tomasz Karaś 70 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 MKS Kutno 23 listopada, 12:00
Damian Kaczmarek 16 - Daniel Mitura 88
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 listopada, 13:00 (150)
Bartosz Drożdżal 45, Kacper Bargieł 72 - Daniel Potakowski 71

Kolejka 21 - 30 listopada-1 grudnia

Żyrardowianka Żyrardów 1-4 Omega Kleszczów 30 listopada, 13:00 (80)
Przemysław Jakóbiak 80 - Jakub Rozwandowicz 1, 34, Kacper Bargieł 29 (s), Hubert Górski 39
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 grudnia, 11:00 (300)
Daniel Potakowski 52, Marcin Mirecki 58, Kacper Rakowski 61
MKS Kutno 1-0 GKP Targówek (Warszawa) 30 listopada, 12:00
Michał Żółtowski 73
Start Otwock 2-2 Widzew II Łódź 30 listopada, 13:00
Ibrahim Kalil Diakité 20, Pablo Piyuka 66 - Kevin Lafrance 40, Lewon Hajrapetjan 57
Warta Sieradz 3-2 Broń Radom 26 marca, 15:30 (250)
Michał Stasiak 6, Przemysław Różycki 48, Marcin Nowak 90 - Piotr Nowosielski 52, Mariusz Marczak 61
w pierwotnym terminie (30 listopada, 13:00) odwołany z powodu problemów zdrowotnych zawodników drużyny gości
Huragan Wołomin 1-1 Mazur Karczew 1 grudnia, 12:00
Grzegorz Krystosiak 26 (k) - Rafał Barzyc 43
Pilica Białobrzegi 4-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 listopada, 12:00
Jacek Moryc 7 (k), Kamil Hernik 77, 90, Dawid Sala 85
Mechanik Radomsko 3-0 GKS II Bełchatów 30 listopada, 13:00
(wo)
Łukasz Wroński 18
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy - Paweł Baranowski, Bartłomiej Bartosiak, Mateusz Szymorek oraz Łukasz Wroński
Legia II Warszawa 3-1 Ursus Warszawa 1 grudnia, 14:00 (100)
Rafał Zaborowski 32 (s), Bartłomiej Kalinkowski 75, Mateusz Zawal 88 - Dawid Jarczak 31
w Sulejówku
WKS Wieluń 5-1 Zawisza Rzgów 30 listopada, 13:00
Błażej Karasiak 4, Sebastian Banaś 30, Karol Dudek 73, Paweł Ciężki 80, 85 - Witold Grzywiński 74

Kolejka 22 - 8-9 marca

Żyrardowianka Żyrardów 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 marca, 15:30
Konrad Rudnicki 17
Omega Kleszczów 4-0 WKS Wieluń 8 marca, 15:00 (200)
Michał Czaplarski 28 (k), 62, Konrad Szubert 69, Hubert Górski 86
Zawisza Rzgów 0-1 Legia II Warszawa 8 marca, 13:00 (150)
Grzegorz Tomasiewicz 90
Ursus Warszawa 2-0 Mechanik Radomsko 8 marca, 14:00 (100)
Jewhen Radionow 25 (k), Przemysław Sztybrych 68
na bocznym boisku
GKS II Bełchatów 6-1 Pilica Białobrzegi 9 marca, 12:00 (120)
Michał Renusz 2, Łukasz Wroński 45, 59, Damian Szymański 53, Paweł Zięba 55, Marcin Flis 71 - Bartłomiej Czarnecki 67
na bocznym boisku
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Huragan Wołomin 8 marca, 15:30 (350)
Jakub Kołaczek 75 - Marcin Hirsz 15, Rafał Wielądek 68
Mazur Karczew 0-2 Warta Sieradz 8 marca, 15:30 (150)
Przemysław Różycki 47, Łukasz Mitek 47
Broń Radom 3-2 Start Otwock 8 marca, 15:30 (850)
Mariusz Marczak 71 (k), 83, Damian Sałek 80 - Filip Łuszczyński 16, Dawid Brewczyński 36
Widzew II Łódź 2-1 MKS Kutno 9 marca, 13:00
Damian Warchoł 39, Bartosz Narożnik 82 - Sylwester Płacheta 25
na bocznym boisku
GKP Targówek (Warszawa) 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 marca, 12:00
Piotr Papież 14 - Kamil Cyran 40, Wiktor Żytek 45

Kolejka 23 - 15-16 marca

Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Omega Kleszczów 15 marca, 15:00 (100)
Marcin Kabziński 52
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 GKP Targówek (Warszawa) 15 marca, 15:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Widzew II Łódź 15 marca, 15:30 (300)
Łukasz Pierzyński 64, Marcin Mirecki 73 (k) - Marcin Kozłowski 22
MKS Kutno 0-1 Broń Radom 15 marca, 15:00
Przemysław Nogaj 32
Start Otwock 1-0 Mazur Karczew 15 marca, 14:00 (300)
Jarosław Kęsek 90
Warta Sieradz 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 marca, 14:00 (150)
Łukasz Mitek 87 - Łukasz Mitek 45 (s)
Huragan Wołomin 2-0 GKS II Bełchatów 15 marca, 12:00 (100)
Michał Kopeć 1, 31
Pilica Białobrzegi 0-1 Ursus Warszawa 15 marca, 15:00
Dawid Jarczak 24
Mechanik Radomsko 1-1 Zawisza Rzgów 15 marca, 15:00 (100)
Przemysław Kornacki 52 - Rafał Serwaciński 8
Legia II Warszawa 5-2 WKS Wieluń 15 marca, 13:00 (80)
Michał Bajdur 23, Michał Efir 45, Wojciech Kochański 77, Robert Bartczak 90, 90 - Błażej Karasiak 40, Jakub Grodzki 70
w Sulejówku

Kolejka 24 - 22-23 marca

Żyrardowianka Żyrardów 1-4 Widzew II Łódź 22 marca, 15:30 (400)
Paweł Jakóbiak 37 - Mariusz Rybicki 13, Aleksejs Višņakovs 14, 19, Xhevdet Gela 22
Omega Kleszczów 0-5 Legia II Warszawa 23 marca, 15:00 (400)
Michał Bajdur 2, Jakub Arak 44, 53, Michał Efir 68, 85
WKS Wieluń 4-0 Mechanik Radomsko 22 marca, 15:00
Jakub Grodzki 43 (k), 54 (k), Błażej Karasiak 80, Jarosław Bąk 90
Zawisza Rzgów 2-1 Pilica Białobrzegi 22 marca, 15:00
Rafał Serwaciński 38, 72 - Jacek Moryc 64
Ursus Warszawa 1-0 Huragan Wołomin 22 marca, 15:00
Kamil Rytel 52
GKS II Bełchatów 0-3 Warta Sieradz 22 marca, 15:00
Patryk Krymarys 23, Marcin Kobierski 26, Michał Szumicki 84
na bocznym boisku
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-3 Start Otwock 22 marca, 15:30 (150)
Piotr Ćwik 61 - Dominik Dukalski 29, Michał Gwiazda 41, Chinonso Agu 66
Mazur Karczew 1-1 MKS Kutno 22 marca, 15:30 (200)
Radosław Filipczak 90 - Dariusz Gorczyczewski 24
Broń Radom 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 marca, 18:00 (400)
Marcin Mirecki 69
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 marca, 14:00 (100)
Michał Kropiewnicki 90

Kolejka 25 - 29-30 marca

GKP Targówek (Warszawa) 0-2 Omega Kleszczów 29 marca, 14:00 (50)
Dawid Berg 2, 43
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Widzew II Łódź 29 marca, 15:00 (350)
Łukasz Wojtczyk 26, Bartłomiej Gajewski 30 (k) - Damian Warchoł 11
Żyrardowianka Żyrardów 2-4 Broń Radom 30 marca, 16:00 (350)
Marcin Jakóbiak 26, 51 - Damian Sałek 16, 18, 54, Wiktor Lach 29
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Mazur Karczew 30 marca, 11:20
Marcin Mirecki 87
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
MKS Kutno 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 marca, 15:00 (150)
Start Otwock 0-0 GKS II Bełchatów 29 marca, 15:00 (200)
Warta Sieradz 1-2 Ursus Warszawa 29 marca, 15:00 (500)
Michał Bogdan 33 - Patryk Kamiński 44, Jewhen Radionow 46
Huragan Wołomin 3-0 Zawisza Rzgów 29 marca, 12:00
Rafał Wielądek 10, Michał Kopeć 60, Mateusz Lewicki 64
Pilica Białobrzegi 2-0 WKS Wieluń 29 marca, 15:30
Bartłomiej Czarnecki 6, Kacper Wnuk 69
Mechanik Radomsko 0-1 Legia II Warszawa 29 marca, 15:00 (150)
Robert Bartczak 52

Kolejka 26 - 5-6 kwietnia

Żyrardowianka Żyrardów 3-1 Mazur Karczew 5 kwietnia, 16:00 (250)
Paweł Jakóbiak 22, 47 (k), Kamil Łojszczyk 84 - Filip Trzpil 88
Omega Kleszczów 1-1 Mechanik Radomsko 5 kwietnia, 16:00 (200)
Marcin Kabziński 13 - Dariusz Frączyk 89
Legia II Warszawa 2-1 Pilica Białobrzegi 5 kwietnia, 11:00 (150)
Michał Bajdur 8, Michał Efir 24 - Bartłomiej Czarnecki 51
w Sulejówku
WKS Wieluń 1-0 Huragan Wołomin 5 kwietnia, 15:00
Błażej Karasiak 67
Zawisza Rzgów 2-1 Warta Sieradz 5 kwietnia, 16:00
Jakub Mielczarek 40, Michał Osiński 80 - Marcin Kobierski 27
Ursus Warszawa 1-1 Start Otwock 5 kwietnia, 16:00 (150)
Sebastian Bulik 79 - Tomasz Karaś 22 (k)
GKS II Bełchatów 1-3 MKS Kutno 6 kwietnia, 12:00
Jakub Paluszkiewicz 82 - Daniel Mitura 2, 63, Sylwester Płacheta 52
na bocznym boisku
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 kwietnia, 16:00 (250)
Sebastian Czapa 42, 87 (k)
Broń Radom 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 kwietnia, 16:00 (550)
Piotr Nowosielski 49, Mariusz Marczak 59
Widzew II Łódź 4-1 GKP Targówek (Warszawa) 6 kwietnia, 13:00
Marek Wasiluk 10, 90, Alen Melunović 45 (k), Povilas Leimonas 89 - Robert Warakomski 64

Kolejka 27 - 12-13 kwietnia

Widzew II Łódź 2-0 Omega Kleszczów 13 kwietnia, 16:00
Maksymilian Rozwadowicz 14, Alen Melunović 30
GKP Targówek (Warszawa) 1-3 Broń Radom 12 kwietnia, 14:00 (100)
Marcin Kolasiński 1 - Wojciech Gorczyca 12, Piotr Nowosielski 89, Mariusz Marczak 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Mazur Karczew 12 kwietnia, 16:00
Damian Pawlak 84, Przemysław Woźniczak 87 - Radosław Filipczak 69 (k)
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 kwietnia, 16:30 (200)
Odong Obem 14
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 GKS II Bełchatów 12 kwietnia, 17:00 (500)
Andreja Prokić 64
MKS Kutno 1-2 Ursus Warszawa 12 kwietnia, 16:00
Michał Żółtowski 90 - Dawid Jarczak 19, Patryk Kamiński 30
Start Otwock 0-0 Zawisza Rzgów 12 kwietnia, 16:00
Warta Sieradz 5-2 WKS Wieluń 12 kwietnia, 15:00 (500)
Michał Bogdan 11, Łukasz Mitek 23, 73, Michał Stasiak 45, Przemysław Różycki 69 - Dawid Przezak 44, Marcin Adamczyk 56
Huragan Wołomin 2-4 Legia II Warszawa 12 kwietnia, 12:00 (600)
Marcin Mańko 45, Dariusz Dadacz 85 (k) - Michał Bajdur 32, Jakub Arak 35, Kamil Kurowski 44, Raphael Augusto 55
Pilica Białobrzegi 0-1 Mechanik Radomsko 12 kwietnia, 16:00
Tomasz Walioszczyk 45 (k)

Kolejka 28 - 18-19 kwietnia

Omega Kleszczów 1-2 Pilica Białobrzegi 18 kwietnia, 17:00 (50)
Hubert Górski 2 - Arkadiusz Oziewicz 67, 90
Mechanik Radomsko 0-2 Huragan Wołomin 18 kwietnia, 16:00 (150)
Michał Kopeć 67, Dariusz Dadacz 90
Legia II Warszawa 0-1 Warta Sieradz 19 kwietnia, 12:00 (150)
Kacper Jezierski 82
w Sulejówku
WKS Wieluń 1-3 Start Otwock 19 kwietnia, 16:00 (150)
Błażej Karasiak 50 - Dominik Dukalski 11, 56, Mateusz Zieliński 45
Zawisza Rzgów 0-0 MKS Kutno 18 kwietnia, 15:30 (100)
Ursus Warszawa 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 kwietnia, 14:00 (200)
Mariusz Zaradny 27, Przemysław Sztybrych 43 - Łukasz Pierzyński 63
GKS II Bełchatów 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 19 kwietnia, 15:00
Krystian Stolarczyk 7 - Paweł Jakóbiak 48
na bocznym boisku
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 kwietnia, 11:00
Tomasz Feliksiak 82
Mazur Karczew 0-2 GKP Targówek (Warszawa) 18 kwietnia, 17:00 (180)
Mateusz Furman 43, Kamil Kucharski 89
Broń Radom 3-3 Widzew II Łódź 18 kwietnia, 17:00
Mariusz Marczak 66 (k), Piotr Nowosielski 78, Mikołaj Skórnicki 90 - Bartosz Narożnik 33, Krystian Kolasa 38, 53

Kolejka 29 - 23 kwietnia

Broń Radom 2-1 Omega Kleszczów 23 kwietnia, 17:00
Mariusz Marczak 29 (k), Piotr Nowosielski 83 - Mariusz Zawodziński 13
Widzew II Łódź 4-0 Mazur Karczew 23 kwietnia, 17:20
Bartosz Narożnik 29, Igor Vujačić 66, Bartłomiej Grube 70, Jakub Czapliński 72
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
GKP Targówek (Warszawa) 3-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 kwietnia, 17:00 (50)
Daniel Zdzieszyński 13, 82, Kamil Mierzwiński 40 (k) - Piotr Maślanka 8, Marcin Gregorowicz 47
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 GKS II Bełchatów 23 kwietnia, 17:00
Bartłomiej Gajewski 45 (k)
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Ursus Warszawa 23 kwietnia, 17:00
Jewhen Radionow 4
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-4 Zawisza Rzgów 23 kwietnia, 17:00
Wiktor Żytek 44, Kamil Cyran 45, 61 - Witold Grzywiński 14, Rafał Serwaciński 26, Bartosz Bronka 34, Adrian Płuciennik 59
MKS Kutno 1-1 WKS Wieluń 23 kwietnia, 17:00
Michał Żółtowski 66 - Dawid Przezak 85
Start Otwock 2-1 Legia II Warszawa 23 kwietnia, 17:00 (400)
Dominik Dukalski 51, Tomasz Karaś 62 (k) - Wojciech Kochański 8
Warta Sieradz 0-1 Mechanik Radomsko 23 kwietnia, 16:00 (150)
Marcin Lewacki 71
przerwany w 56. minucie na 25 minut z powodu złych warunków atmosferycznych
Huragan Wołomin 1-2 Pilica Białobrzegi 23 kwietnia, 16:30
Rafał Barzyc 52 - Arkadiusz Oziewicz 50 (k), Dawid Sala 88

Kolejka 30 - 26-27 kwietnia

Omega Kleszczów - Huragan Wołomin 26 kwietnia, 16:00
Pilica Białobrzegi - Warta Sieradz 26 kwietnia, 17:00
Mechanik Radomsko - Start Otwock 26 kwietnia, 16:00
Legia II Warszawa - MKS Kutno 26 kwietnia, 13:00
w Sulejówku
WKS Wieluń - Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 kwietnia, 16:00
Zawisza Rzgów - Żyrardowianka Żyrardów 26 kwietnia, 11:00
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 26 kwietnia, 17:00
GKS II Bełchatów - GKP Targówek (Warszawa) 27 kwietnia, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Widzew II Łódź 26 kwietnia, 13:30
Mazur Karczew - Broń Radom 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 31 - 3-4 maja

Mazur Karczew - Omega Kleszczów 3 maja, 17:00
Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 maja, 17:00
Widzew II Łódź - GKS II Bełchatów 1 maja, 15:00
GKP Targówek (Warszawa) - Ursus Warszawa 4 maja, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Zawisza Rzgów 3 maja, 13:00
Żyrardowianka Żyrardów - WKS Wieluń 3 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 3 maja, 17:00
MKS Kutno - Mechanik Radomsko 3 maja, 17:00
Start Otwock - Pilica Białobrzegi 3 maja, 17:00
Warta Sieradz - Huragan Wołomin 3 maja, 16:00

Kolejka 32 - 10-11 maja

Omega Kleszczów - Warta Sieradz 10 maja, 16:00
Huragan Wołomin - Start Otwock 11 maja, 12:00
Pilica Białobrzegi - MKS Kutno 10 maja, 17:00
Mechanik Radomsko - Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 maja, 17:00
Legia II Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów
WKS Wieluń - Sokół Aleksandrów Łódzki 10 maja, 17:00
Zawisza Rzgów - GKP Targówek (Warszawa) 10 maja, 16:00
Ursus Warszawa - Widzew II Łódź 10 maja, 17:00
GKS II Bełchatów - Broń Radom 11 maja, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Mazur Karczew 10 maja, 14:30

Kolejka 33 - 14 maja

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Omega Kleszczów 14 maja, 17:30
Mazur Karczew - GKS II Bełchatów 14 maja, 17:00
Broń Radom - Ursus Warszawa 14 maja, 17:00
Widzew II Łódź - Zawisza Rzgów 14 maja, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) - WKS Wieluń 14 maja, 17:30
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 14 maja, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów - Mechanik Radomsko 14 maja, 17:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 14 maja, 17:00
MKS Kutno - Huragan Wołomin 14 maja, 16:00
Start Otwock - Warta Sieradz 14 maja, 17:30

Kolejka 34 - 17-18 maja

Omega Kleszczów - Start Otwock 17 maja, 16:00
Warta Sieradz - MKS Kutno 17 maja, 16:00
Huragan Wołomin - Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 maja, 12:00
Pilica Białobrzegi - Żyrardowianka Żyrardów 17 maja, 17:00
Mechanik Radomsko - Sokół Aleksandrów Łódzki 17 maja, 17:00
lub o 14:00
Legia II Warszawa - GKP Targówek (Warszawa)
WKS Wieluń - Widzew II Łódź 17 maja, 17:00
Zawisza Rzgów - Broń Radom 17 maja, 16:00
Ursus Warszawa - Mazur Karczew 17 maja, 17:00
GKS II Bełchatów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 maja, 12:00

Kolejka 35 - 24-25 maja

GKS II Bełchatów - Omega Kleszczów 25 maja, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa 24 maja, 14:30
Mazur Karczew - Zawisza Rzgów 24 maja, 17:00
Broń Radom - WKS Wieluń 24 maja, 17:00
Widzew II Łódź - Legia II Warszawa
GKP Targówek (Warszawa) - Mechanik Radomsko 24 maja, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Białobrzegi 24 maja, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów - Huragan Wołomin
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Sieradz 25 maja, 11:00
MKS Kutno - Start Otwock 24 maja, 15:00

Kolejka 36 - 28 maja

Omega Kleszczów - MKS Kutno 28 maja, 16:00
Start Otwock - Lechia Tomaszów Mazowiecki 28 maja, 18:00
Warta Sieradz - Żyrardowianka Żyrardów 28 maja, 17:00
Huragan Wołomin - Sokół Aleksandrów Łódzki 28 maja, 17:00
Pilica Białobrzegi - GKP Targówek (Warszawa) 28 maja, 17:30
Mechanik Radomsko - Widzew II Łódź 28 maja, 17:00
Legia II Warszawa - Broń Radom
WKS Wieluń - Mazur Karczew 28 maja, 17:00
Zawisza Rzgów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 maja, 17:00
Ursus Warszawa - GKS II Bełchatów 28 maja, 17:00

Kolejka 37 - 1 czerwca

Ursus Warszawa - Omega Kleszczów 1 czerwca, 17:00
GKS II Bełchatów - Zawisza Rzgów 1 czerwca, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - WKS Wieluń 1 czerwca, 17:00
Mazur Karczew - Legia II Warszawa 1 czerwca, 17:00
Broń Radom - Mechanik Radomsko 31 maja, 17:00
Widzew II Łódź - Pilica Białobrzegi 1 czerwca, 17:00
GKP Targówek (Warszawa) - Huragan Wołomin 1 czerwca, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Warta Sieradz 1 czerwca, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów - Start Otwock 1 czerwca, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Kutno 1 czerwca, 17:00

Kolejka 38 - 8 czerwca

Omega Kleszczów - Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 czerwca, 17:00
MKS Kutno - Żyrardowianka Żyrardów 8 czerwca, 17:00
Start Otwock - Sokół Aleksandrów Łódzki 8 czerwca, 17:00
Warta Sieradz - GKP Targówek (Warszawa) 8 czerwca, 17:00
Huragan Wołomin - Widzew II Łódź 8 czerwca, 17:00
Pilica Białobrzegi - Broń Radom 8 czerwca, 17:00
Mechanik Radomsko - Mazur Karczew 8 czerwca, 17:00
Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 czerwca, 17:00
WKS Wieluń - GKS II Bełchatów 8 czerwca, 17:00
Zawisza Rzgów - Ursus Warszawa 8 czerwca, 17:00

Baraże o udział w II lidze

II liga 2013/2014 (wschodnia)

III liga 2013/2014 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2013/2014 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2013/2014 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2013/2014 (łódzka)
IV liga 2013/2014 (mazowiecka (południe))
IV liga 2013/2014 (mazowiecka (północ))

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas