[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2013/2014, grupa: małopolsko-świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granat Skarżysko-Kamienna 34 77 24 5 5 71-32 15 1 1 40-9 9 4 4 31-23
2.  Soła Oświęcim 34 73 22 7 5 76-39 11 4 2 46-23 11 3 3 30-16
3.  Hutnik Nowa Huta (Kraków) 34 58 16 10 8 61-48 9 6 2 32-18 7 4 6 29-30
4.  Wisła Sandomierz 34 56 17 5 12 50-31 8 2 7 23-14 9 3 5 27-17
5.  Łysica Bodzentyn 34 54 15 9 10 53-30 8 4 5 32-14 7 5 5 21-16 2 6 2 0 0 4-2
6.  Wisła II Kraków 34 54 16 6 12 57-39 7 4 6 26-20 9 2 6 31-19 2 0 0 0 2 2-4
7.  Unia Tarnów 34 49 13 10 11 40-32 7 5 5 19-12 6 5 6 21-20 2 4 1 1 0 2-0
8.  Beskid Andrychów 34 49 14 7 13 52-43 11 2 4 37-18 3 5 9 15-25 2 1 0 1 1 0-2
9.  Korona II Kielce 34 47 12 11 11 64-54 9 3 5 39-24 3 8 6 25-30
10.  Wierna Małogoszcz 34 45 11 12 11 44-43 9 4 4 29-18 2 8 7 15-25
11.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 34 43 11 10 13 35-39 5 5 7 19-25 6 5 6 16-14 2 3 1 0 1 2-1
12.  Dalin Myślenice 34 43 11 10 13 42-44 4 7 6 23-22 7 3 7 19-22 2 3 1 0 1 1-2
13.  Poprad Muszyna 34 41 10 11 13 35-43 5 5 7 18-23 5 6 6 17-20
14.  Poroniec Poronin 34 38 11 5 18 53-67 7 4 6 33-33 4 1 12 20-34
15.  Górnik Libiąż 34 33 8 9 17 44-74 5 6 6 24-29 3 3 11 20-45
16.  Bocheński KS 34 31 8 7 19 40-75 5 5 7 21-27 3 2 12 19-48
17.  Nida Pińczów 34 28 6 10 18 37-75 5 5 7 21-26 1 5 11 16-49
18.  Przebój Wolbrom 34 24 6 6 22 29-75 3 3 11 14-32 3 3 11 15-43
Przebój Wolbrom wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Spadkowicz z II ligi Limanovia Limanowa oraz Dalin Myślenice wycofały się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymały się Poprad Muszyna i Poroniec Poronin.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Granat Skarżysko-Kamienna    2-1 4-1 1-1 5-1 1-0 2-1 1-0 1-0 2-0 1-0 1-2 2-0 4-0 4-1 3-0* 3-1 3-0 
 2 Soła Oświęcim4-4     4-1 0-1 0-0 3-1 3-0 3-1 4-1 3-1 0-0 3-0 4-2 0-4 2-2 5-1 4-2 4-2 
 3 Hutnik Nowa Huta (Kraków)1-1 1-2     0-1 0-0 3-3 2-1 1-0 1-1 3-1 1-0 2-2 4-1 1-0 2-2 4-2 3-1 3-0* 
 4 Wisła Sandomierz1-2 0-1 5-0     0-2 1-3 0-0 2-0 1-1 1-0 0-1 0-1 1-0 1-0 1-0 4-0 3-0 2-3 
 5 Łysica Bodzentyn0-0 0-1 1-2 0-1     2-1 0-1 3-1 6-2 0-0 2-0 1-1 1-2 4-0 3-1 5-0 1-1 3-0* 
 6 Wisła II Kraków0-0 0-1 1-2 1-1 1-2     0-0 2-1 0-4 3-0 1-0 1-2 0-3* 3-0 4-1 3-2 5-0 1-1 
 7 Unia Tarnów0-1 2-2 2-1 3-1 0-2 1-0     0-0 1-1 1-2 0-0 1-0 0-1 1-0 2-0 0-0 5-0 0-1 
 8 Beskid Andrychów3-1 2-0 1-3 1-2 1-1 1-0 0-2     2-4 2-1 2-1 3-1 1-1 4-0 3-1 5-0 3-0 3-0 
 9 Korona II Kielce2-3 2-2 1-1 1-0 0-3 2-2 3-1 1-2     3-1 1-3 2-1 0-1 4-1 4-0 6-1 4-2 3-0* 
 10 Wierna Małogoszcz3-0 1-3 4-2 2-0 2-1 0-3 1-1 3-3 2-0     0-1 0-0 1-0 1-1 2-3 1-0 3-0 3-0* 
 11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski0-3 3-2 0-2 1-2 1-0 1-2 1-1 1-1 1-0 2-2     0-1 1-1 1-0 3-2 1-2 0-2 2-2 
 12 Dalin Myślenice2-3 1-2 1-1 1-4 1-0 1-3 1-1 0-0 1-1 0-0 0-2     1-1 1-3 7-0 1-0 1-1 3-0* 
 13 Poprad Muszyna0-1 0-3 2-2 2-1 1-1 1-0 2-4 0-1 4-3 0-0 0-0 0-1     1-0 1-3 1-3 0-0 3-0* 
 14 Poroniec Poronin3-2 2-3 2-1 0-4 2-0 0-2 2-1 3-1 2-2 2-4 1-2 3-2 1-1     1-1 5-1 1-1 3-5 
 15 Górnik Libiąż1-3 0-3 0-4 2-1 1-1 1-2 0-1 0-0 1-2 2-2 4-2 2-0 2-1 2-1     2-2 3-3 1-1 
 16 Bocheński KS1-4 0-1 0-3 1-1 0-4 1-4 0-2 2-1 1-1 0-0 0-0 0-2 1-1 3-1 5-0*     3-2 3-0* 
 17 Nida Pińczów2-0 0-0 1-1 1-3 1-2 0-2 3-1 3-0 1-1 1-1 1-1 0-3 0-1 3-6 1-0 0-4     3-0* 
 18 Przebój Wolbrom0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-0 0-3* 3-0* 0-0 0-3* 0-3* 2-1 7-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Beskid Andrychów 1-0 Wisła II Kraków 10 sierpnia, 17:00 (800)
Krzysztof Jurczak 68
Górnik Libiąż 1-3 Granat Skarżysko-Kamienna 10 sierpnia, 17:00 (500)
Piotr Witoń 78 (k) - Marcin Kołodziejczyk 2 (k), 84 (k), Mateusz Dziubek 89
Nida Pińczów 1-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 11 sierpnia, 17:00 (500)
Hubert Drej 40 - Ifeanyi Nwachukwu 22
Poroniec Poronin 3-5 Przebój Wolbrom 11 sierpnia, 17:00 (400)
Rafał Waksmundzki 36 (k), 74, Dawid Bartos 59 - Marek Masiuda 5, Rafał Piszczek 9, 78, Mateusz Majcherczyk 16, Tomasz Jarosz 42
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Poprad Muszyna 2-1 Wisła Sandomierz 10 sierpnia, 12:30 (50)
Mariusz Merklinger 45, Bartłomiej Damasiewicz 86 - Adrian Gębalski 82
w Tyliczu
Łysica Bodzentyn 1-1 Dalin Myślenice 10 sierpnia, 17:00 (120)
Dariusz Anduła 7 - Krzysztof Kozieł 60
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Unia Tarnów 10 sierpnia, 17:00 (1000)
Michał Kosowski 12 - Dawid Sojda 73
Soła Oświęcim 4-1 Korona II Kielce 11 sierpnia, 15:00 (800)
Paweł Cygnar 25, Dawid Wadas 49, 55, Bartłomiej Sałapatek 83 - Ivan Marković 78
Bocheński KS 0-0 Wierna Małogoszcz 10 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Wisła II Kraków 0-4 Korona II Kielce 14 sierpnia, 17:00 (100)
Michał Przybyła 12, 27, Jakub Jaśkiewicz 40, Mateusz Janiec 55
Unia Tarnów 2-2 Soła Oświęcim 15 sierpnia, 17:00 (400)
Adrian Ślęzak 54, Damian Świątek 74 - Jakub Snadny 77, Dawid Wadas 84
Dalin Myślenice 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 sierpnia, 17:00 (170)
Konrad Skwarliński 22, Michał Kosowski 48
Wisła Sandomierz 0-2 Łysica Bodzentyn 14 sierpnia, 17:00 (400)
Krystian Płusa 69, Damian Gardynik 86
Przebój Wolbrom 0-0 Poprad Muszyna 14 sierpnia, 17:00 (250)
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 Nida Pińczów 14 sierpnia, 17:00 (250)
Mateusz Dziubek 11, 42, Paweł Markowicz 51 - Robert Banaszek 73
Bocheński KS 5-0 Górnik Libiąż 14 sierpnia, 17:00 (300)
(wo)
Wojciech Szkotak 57, 61, Sławomir Zubel 63, 83, Sebastian Turczyn 90 - Grzegorz Kmiecik 49
na boisku 5-1; w drużynie gości od 75. do 77. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Beskid Andrychów 2-1 Wierna Małogoszcz 14 sierpnia, 17:00 (400)
Michał Bała 56 (s), Włodzimierz Kierczak 68 - Piotr Ostrowski 58
Poroniec Poronin 2-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 14 sierpnia, 17:00 (350)
Józef Piwowarczyk 59, Robert Drąg 70 - Ifeanyi Nwachukwu 62
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Wierna Małogoszcz 0-3 Wisła II Kraków 18 sierpnia, 17:00 (250)
Piotr Ferens 25, Dominik Kościelniak 86, Dawid Kamiński 90
Górnik Libiąż 0-0 Beskid Andrychów 18 sierpnia, 17:00 (400)
Nida Pińczów 0-4 Bocheński KS 18 sierpnia, 17:00 (350)
Mariusz Łyduch 53, Sławomir Zubel 57, Wojciech Szkotak 62, Jakub Dobranowski 88
Poroniec Poronin 3-2 Granat Skarżysko-Kamienna 18 sierpnia, 16:00 (250)
Marcin Drobny 46, Paweł Mroczka 57, Patryk Banaszkiewicz 87 - Bartosz Gębura 53, 61
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Wisła Sandomierz 17 sierpnia, 17:00 (1000)
Konrad Kijanka 20 - Kamil Stawiarski 14, Przemysław Michalski 87
Soła Oświęcim 3-0 Dalin Myślenice 18 sierpnia, 17:00 (400)
Jakub Snadny 66, Sebastian Domański 73, Jakub Madej 88 (s)
Korona II Kielce 3-1 Unia Tarnów 18 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Wrześniewski 39, Karol Angielski 67, Jakub Kotarzewski 85 - Maciej Gurgul 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4-1 Poprad Muszyna 17 sierpnia, 17:30 (450)
Michał Guja 8, Ifeanyi Nwachukwu 12, Bartłomiej Damasiewicz 76 (s), Damian Lubera 88 - Zbigniew Dąbek 54
Przebój Wolbrom 0-1 Łysica Bodzentyn 17 sierpnia, 17:00 (300)
Dariusz Anduła 17

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Dalin Myślenice 1-1 Korona II Kielce 24 sierpnia, 17:00 (70)
Marek Mizia 90 - Ivan Marković 71
Wisła Sandomierz 0-1 Soła Oświęcim 25 sierpnia, 17:00 (350)
Jakub Snadny 14
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Poprad Muszyna 24 sierpnia, 16:00 (200)
Bartosz Styczyński 41, Marcin Kołodziejczyk 80
Bocheński KS 3-1 Poroniec Poronin 24 sierpnia, 17:00 (300)
Jarosław Siwek 56, Sławomir Zubel 85, 90 - Dawid Bartos 87
Beskid Andrychów 3-0 Nida Pińczów 24 sierpnia, 11:00 (300)
Włodzimierz Kierczak 33, Dawid Rupa 74, Jakub Słupski 89
Wierna Małogoszcz 2-3 Górnik Libiąż 25 sierpnia, 17:00 (200)
Sławomir Jedynak 4, Michał Bała 47 - Piotr Witoń 53, 71, 75
Unia Tarnów 1-0 Wisła II Kraków 24 sierpnia, 15:00 (800)
Łukasz Jamróg 77
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Przebój Wolbrom 24 sierpnia, 17:00 (700)
Kamil Dziadowicz 6 (k), 90 - Radosław Grzesiak 48 (k), Mateusz Majcherczyk 90
Łysica Bodzentyn 1-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 24 sierpnia, 17:00 (150)
Karol Drej 27 - Michał Zdziński 88, Krzysztof Świątek 90

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Nida Pińczów 1-1 Wierna Małogoszcz 1 września, 17:00 (250)
Hubert Drej 54 - Jakub Stachura 17
Poroniec Poronin 3-1 Beskid Andrychów 31 sierpnia, 16:00 (150)
Marcin Drobny 3, Mateusz Chrobak 58, Paweł Mroczka 89 - Mateusz Chrobak 55 (s)
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Poprad Muszyna 1-3 Bocheński KS 31 sierpnia, 16:00 (150)
Piotr Zachariasz 18 - Piotr Górecki 17, Konrad Czapeczka 45, Sławomir Zubel 90
w Tyliczu
Łysica Bodzentyn 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 1 września, 17:00 (300)
Soła Oświęcim 4-2 Przebój Wolbrom 1 września, 17:00 (450)
Bartłomiej Sałapatek 13, Dawid Wadas 27, Grzegorz Talaga 89, Sebastian Stemplewski 90 - Marek Masiuda 26, Tomasz Jarosz 29
Korona II Kielce 1-0 Wisła Sandomierz 1 września, 16:00 (200)
Mateusz Janiec 18
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 1-0 Dalin Myślenice 31 sierpnia, 17:00 (300)
Szymon Adamski 90 (k)
Wisła II Kraków 4-1 Górnik Libiąż 1 września, 11:00 (200)
Tomasz Zając 24, Grzegorz Gulczyński 41, Kamil Kuczak 61, 81 - Piotr Witoń 84 (k)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 września, 17:00 (550)
Michał Guja 39

Kolejka 6 - 4 września

Wisła II Kraków 1-2 Dalin Myślenice 4 września, 17:00 (100)
Tomasz Zając 21 - Krzysztof Kozieł 58, Andrzej Biel 81
Wisła Sandomierz 0-0 Unia Tarnów 4 września, 17:00 (550)
Przebój Wolbrom 1-1 Korona II Kielce 4 września, 16:00 (200)
Mateusz Majcherczyk 82 - Michał Przybyła 86
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-2 Soła Oświęcim 4 września, 17:00 (350)
Krzysztof Świątek 52 - Mateusz Gleń 22, Paweł Cygnar 86
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 września, 16:30 (300)
Paweł Markowicz 60
Bocheński KS 0-4 Łysica Bodzentyn 4 września, 17:00 (300)
Paweł Kiełbasa 28, Mirosław Kalista 46, Krystian Płusa 49 (k), Dariusz Anduła 88
Beskid Andrychów 1-1 Poprad Muszyna 4 września, 17:00 (300)
Nikodem Kołodziej 30 (s) - Paweł Szczepanik 45
Wierna Małogoszcz 1-1 Poroniec Poronin 4 września, 17:00 (100)
Michał Bała 8 - Rafał Waksmundzki 72
Górnik Libiąż 3-3 Nida Pińczów 4 września, 17:00 (100)
Łukasz Wierzba 15, Dawid Adamczyk 31, Artur Szlęzak 67 - Robert Banaszek 24 (k), Krystian Zaręba 57, 68

Kolejka 7 - 7-8 września

Nida Pińczów 0-2 Wisła II Kraków 8 września, 16:00 (150)
Dominik Kościelniak 48, Dawid Kamiński 62
Poroniec Poronin 1-1 Górnik Libiąż 8 września, 15:00 (250)
Rafał Waksmundzki 48 - Grzegorz Kmiecik 32
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Poprad Muszyna 0-0 Wierna Małogoszcz 7 września, 15:00 (150)
w Tyliczu
Łysica Bodzentyn 3-1 Beskid Andrychów 8 września, 16:00 (100)
Damian Gardynik 14, 44, Krystian Płusa 87 (k) - Łukasz Rupa 16
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Bocheński KS 7 września, 16:30 (400)
Kamil Dziadowicz 61 - Mariusz Łyduch 19, Sławomir Zubel 47
Soła Oświęcim 4-4 Granat Skarżysko-Kamienna 8 września, 16:00 (650)
Bartłomiej Sałapatek 10, Paweł Cygnar 72 (k), 74 (k), Dawid Wadas 90 - Bartosz Malinowski 16, Marek Basąg 31, Mateusz Fryc 46, Radosław Mikołajek 66
Korona II Kielce 1-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 7 września, 13:00 (150)
Marcin Trojanowski 26 - Jakub Ochman 45
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 0-1 Przebój Wolbrom 10 września, 16:30 (200)
Tomasz Jarosz 13
w pierwotnym terminie (7 września, 16:30) odwołany z powodu odbywających się w Tarnowie zawodów żużlowych
Dalin Myślenice 1-4 Wisła Sandomierz 8 września, 16:30 (150)
Krzysztof Kozieł 55 (k) - Kamil Stawiarski 19, Damian Nogaj 22 (k), Przemysław Michalski 64, Adrian Gębalski 86

Kolejka 8 - 14-15 września

Przebój Wolbrom 3-0 Dalin Myślenice 14 września, 16:00 (250)
(wo)
Tomasz Jarosz 41, Radosław Grzesiak 68 (k), 71 (k)
na boisku 3-0; w drużynie gości od 72. do 82. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 Unia Tarnów 13 września, 20:00 (1600)
Mateusz Lampart 19, Michał Guja 73 - Szymon Adamski 55
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Korona II Kielce 14 września, 16:00 (250)
Bartosz Malinowski 87
Bocheński KS 0-1 Soła Oświęcim 14 września, 16:00 (400)
Paweł Cygnar 67
Beskid Andrychów 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 września, 16:00 (750)
Łukasz Rupa 7 (k), Tomasz Moskała 72 - Rafał Lasocki 61
Wierna Małogoszcz 2-1 Łysica Bodzentyn 14 września, 11:00 (100)
Sebastian Wijas 15, Piotr Ostrowski 78 - Karol Drej 28
Górnik Libiąż 2-1 Poprad Muszyna 14 września, 16:00 (150)
Grzegorz Kmiecik 31, Piotr Witoń 75 - Nikodem Kołodziej 38
Nida Pińczów 3-6 Poroniec Poronin 15 września, 16:00 (250)
Krystian Zaręba 24, 33, 75 - Rafał Waksmundzki 10, 43, 85, Józef Piwowarczyk 16, Marcin Drobny 27, 31
Wisła Sandomierz 1-3 Wisła II Kraków 15 września, 16:00 (300)
Grzegorz Zimoląg 45 - Tomasz Zając 3, 10, Kamil Kuczak 36

Kolejka 9 - 21-22 września

Poprad Muszyna 0-0 Nida Pińczów 21 września, 13:00 (100)
w Tyliczu
Łysica Bodzentyn 3-1 Górnik Libiąż 22 września, 16:00 (150)
Dariusz Anduła 6, Dariusz Kozubek 30, Damian Gardynik 65 - Karol Drej 15 (s)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Wierna Małogoszcz 21 września, 16:00 (350)
Dawid Żak 26, Rafał Lasocki 87 - Piotr Ostrowski 25, Ernest Supierz 80
Soła Oświęcim 3-1 Beskid Andrychów 21 września, 11:00 (400)
Paweł Cygnar 8, 34, Krzysztof Jurczak 14 (s) - Dawid Rupa 71
Korona II Kielce 6-1 Bocheński KS 22 września, 16:00 (150)
Jakub Kotarzewski 39, Marcin Trojanowski 40, Przemysław Trytko 72, 84, Mateusz Janiec 86, Radosław Szmalec 90 (k) - Mariusz Łyduch 37
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 21 września, 16:00 (250)
Mateusz Dziubek 81
Dalin Myślenice 1-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 21 września, 16:00 (150)
Michał Górecki 58 - Damian Lepiarz 62 (s)
Wisła Sandomierz 2-3 Przebój Wolbrom 22 września, 16:00 (300)
Damian Nogaj 42 (k), 82 (k) - Patryk Kiczyński 3, Marek Masiuda 48 (k), Marcin Szymoniak 68
drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną kartką w 60. minucie został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Bartłomiej Gołasa
Wisła II Kraków 3-0 Poroniec Poronin 20 września, 17:00 (150)
Remigiusz Szywacz 8, Dawid Kamiński 20, Tomasz Zając 57

Kolejka 10 - 28-29 września

Wisła II Kraków 1-1 Przebój Wolbrom 28 września, 11:00 (150)
Grzegorz Gulczyński 87 - Radosław Grzesiak 75 (k)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-1 Wisła Sandomierz 29 września, 15:30 (550)
Mateusz Gamrot 45 (s)
Granat Skarżysko-Kamienna 1-2 Dalin Myślenice 29 września, 15:00 (160)
Marcin Kołodziejczyk 18 - Damian Lepiarz 45, Michał Górecki 67
Bocheński KS 0-2 Unia Tarnów 29 września, 15:30 (400)
Dawid Sojda 72, Kamil Wróbel 76
Beskid Andrychów 2-4 Korona II Kielce 28 września, 15:00 (400)
Jakub Szlosek 1, Dariusz Chowaniec 90 - Piotr Rogala 29, Ivan Marković 56, Tomasz Kaczmarczyk 63 (s), Mateusz Janiec 90
Wierna Małogoszcz 1-3 Soła Oświęcim 29 września, 15:00 (150)
Sławomir Jedynak 88 - Adrian Stanek 44, Mateusz Gleń 65, Bartłomiej Jasiński 67
Górnik Libiąż 4-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 września, 15:30 (300)
Łukasz Wierzba 16, Grzegorz Kmiecik 32, Piotr Witoń 63, 73 - Rafał Lasocki 19, 26
Nida Pińczów 1-2 Łysica Bodzentyn 29 września, 15:00 (200)
Tomasz Bisikiewicz 55 - Krystian Płusa 34 (k), Radosław Kardas 73
Poroniec Poronin 1-1 Poprad Muszyna 28 września, 15:00 (200)
Marcin Drobny 23 - Sylwester Tokarz 31
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO

Kolejka 11 - 5-6 października

Poprad Muszyna 1-0 Wisła II Kraków 5 października, 15:00 (350)
Sylwester Tokarz 7
w Tyliczu
Łysica Bodzentyn 4-0 Poroniec Poronin 5 października, 15:00 (50)
Krystian Płusa 26 (k), Damian Gardynik 39, 86, Mirosław Kalista 51
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Nida Pińczów 5 października, 15:00 (250)
Tomasz Bisikiewicz 52, Krystian Zaręba 83
Soła Oświęcim 2-2 Górnik Libiąż 6 października, 11:00 (500)
Paweł Cygnar 45 (k), Przemysław Knapik 82 - Piotr Witoń 12 (k), 61 (k)
Korona II Kielce 3-1 Wierna Małogoszcz 6 października, 15:00 (500)
Jakub Kotarzewski 52, Przemysław Trytko 81, Ivan Marković 88 - Michał Bała 35 (k)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Dalin Myślenice 1-0 Bocheński KS 5 października, 15:00 (70)
Michał Górecki 48
Wisła Sandomierz 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 6 października, 15:00 (600)
Adrian Gębalski 83 - Stanisław Wierzgacz 10 (s), Marcin Kołodziejczyk 45
Przebój Wolbrom 1-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 5 października, 15:00 (350)
Rafał Piszczek 83 - Ifeanyi Nwachukwu 26, Krzysztof Świątek 45 (k)
Beskid Andrychów 0-2 Unia Tarnów 5 października, 15:00 (500)
Adrian Ślęzak 59, Michał Adamus 90 (s)

Kolejka 12 - 12-13 października

Wisła II Kraków 1-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 12 października, 12:00 (2000)
Alan Uryga 61 - Michał Guja 16, Ifeanyi Nwachukwu 79
Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Przebój Wolbrom 13 października, 15:00 (150)
Radosław Mikołajek 7, Marcin Kołodziejczyk 20, Mateusz Dziubek 63
Bocheński KS 1-1 Wisła Sandomierz 12 października, 13:00 (150)
Jarosław Siwek 84 - Daniel Beszczyński 70
Beskid Andrychów 3-1 Dalin Myślenice 12 października, 15:00 (300)
Tomasz Moskała 71, Dariusz Chowaniec 88, Dawid Rupa 90 - Krzysztof Kozieł 60
Wierna Małogoszcz 1-1 Unia Tarnów 11 października, 15:00 (100)
Sebastian Wijas 71 - Sławomir Matras 66
Górnik Libiąż 1-2 Korona II Kielce 12 października, 11:00 (200)
Piotr Witoń 89 (k) - Przemysław Trytko 74, 85
Nida Pińczów 0-0 Soła Oświęcim 13 października, 15:00 (200)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Tomasz Strąk
Poroniec Poronin 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 13 października, 15:00 (200)
Mateusz Chrobak 34 - Karol Gruszka 74, Rafał Lasocki 86
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Poprad Muszyna 1-1 Łysica Bodzentyn 12 października, 14:00 (100)
Bartłomiej Damasiewicz 12 - Karol Drej 80
w Tyliczu

Kolejka 13 - 19-20 października

Łysica Bodzentyn 2-1 Wisła II Kraków 19 października, 15:00 (50)
Piotr Pawłowski 34, Mirosław Kalista 44 (k) - Kamil Kuczak 64
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Poprad Muszyna 19 października, 15:00 (200)
Rafał Lasocki 73 - Bartłomiej Damasiewicz 90
Soła Oświęcim 0-4 Poroniec Poronin 20 października, 15:00 (600)
Józef Zasadni 10, Paweł Mroczka 32, Rafał Waksmundzki 87, Bolesław Wesołowski 90
Korona II Kielce 4-2 Nida Pińczów 20 października, 15:00 (250)
Jakub Kotarzewski 13, 32, Maciej Korzym 53, Michał Wrześniewski 79 - Krystian Zaręba 64, Robert Banaszek 89
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 2-0 Górnik Libiąż 19 października, 15:00 (250)
Dawid Stambuła 45 (s), Łukasz Kazik 54 (k)
Dalin Myślenice 0-0 Wierna Małogoszcz 19 października, 13:00 (50)
Wisła Sandomierz 2-0 Beskid Andrychów 20 października, 15:00 (500)
Rafał Pydych 8, Daniel Beszczyński 40
Przebój Wolbrom 2-1 Bocheński KS 19 października, 15:00 (350)
Maciej Balawender 29, 55 - Sławomir Zubel 74
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 20 października, 15:00 (700)
Mateusz Lampart 86 - Radosław Mikołajek 51

Kolejka 14 - 26-27 października

Bocheński KS 0-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 25 października, 14:00 (300)
Jakub Ochman 37, Mateusz Lampart 44, Damian Lubera 74
Beskid Andrychów 3-0 Przebój Wolbrom 26 października, 14:30 (300)
Dariusz Chowaniec 25, Dariusz Kapera 48, Dawid Rupa 67
Wierna Małogoszcz 2-0 Wisła Sandomierz 27 października, 13:00 (100)
Michał Jeziorski 20, Tomasz Foksa 26
Górnik Libiąż 2-0 Dalin Myślenice 26 października, 13:30 (100)
Artur Szlęzak 71, Łukasz Wierzba 87
Nida Pińczów 3-1 Unia Tarnów 27 października, 13:30 (150)
Robert Banaszek 8, 44 (k), Mateusz Zacharski 18 - Łukasz Kazik 52 (k)
Poroniec Poronin 2-2 Korona II Kielce 27 października, 13:30 (250)
Rafał Waksmundzki 30, Dawid Bartos 33 (k) - Hubert Laskowski 73, Jakub Kotarzewski 79
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Poprad Muszyna 0-3 Soła Oświęcim 26 października, 14:00 (100)
Bartłomiej Sałapatek 10, Paweł Cygnar 45, Sebastian Domański 65
w Tyliczu
Łysica Bodzentyn 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 26 października, 14:00 (120)
Szymon Michta 37, Dariusz Anduła 51
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Wisła II Kraków 26 października, 14:00 (180)
Damian Chrzanowski 90

Kolejka 15 - 2-3 listopada

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Wisła II Kraków 2 listopada, 13:00 (200)
Rafał Lasocki 39 - Jakub Mordec 72, Rafał Lasocki 81 (s)
Soła Oświęcim 0-0 Łysica Bodzentyn 3 listopada, 13:00 (400)
Korona II Kielce 0-1 Poprad Muszyna 3 listopada, 12:00 (200)
Sylwester Tokarz 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Unia Tarnów 1-0 Poroniec Poronin 2 listopada, 13:00 (200)
Dawid Sojda 51
Dalin Myślenice 1-1 Nida Pińczów 2 listopada, 13:00 (50)
Michał Górecki 74 - Łukasz Mika 50 (k)
Wisła Sandomierz 1-0 Górnik Libiąż 3 listopada, 13:00 (250)
Sebastian Kocój 88
Przebój Wolbrom 0-0 Wierna Małogoszcz 2 listopada, 13:00 (250)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-0 Beskid Andrychów 3 listopada, 18:00 (750)
Krzysztof Świątek 12
Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Bocheński KS 3 listopada, 13:00 (150)
(wo)
Mateusz Dziubek 70, Klaudiusz Łatkowski 90 - Sławomir Zubel 90 (k)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Patryk Górszczyk

Kolejka 16 - 9-10 listopada

Wisła II Kraków 3-2 Bocheński KS 9 listopada, 11:00 (200)
Alan Uryga 67, 76, 90 - Konrad Czapeczka 46, Sławomir Zubel 65
Beskid Andrychów 3-1 Granat Skarżysko-Kamienna 9 listopada, 13:00 (300)
Łukasz Rupa 61, Dariusz Chowaniec 82, Serge Nahle 88 (k) - Marcin Kołodziejczyk 17
Wierna Małogoszcz 4-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 10 listopada, 13:00 (200)
Sebastian Wijas 23, Ernest Supierz 39, Bartłomiej Strzębski 47, Piotr Ostrowski 72 - Kacper Orłowski 63, Mateusz Gamrot 78
Górnik Libiąż 1-1 Przebój Wolbrom 9 listopada, 13:00 (200)
Grzegorz Kmiecik 11 - Wojciech Wiśniewski 61
Nida Pińczów 1-3 Wisła Sandomierz 10 listopada, 13:00 (300)
Krystian Zaręba 57 - Daniel Chorab 20, 34, Damian Nogaj 30
Poroniec Poronin 3-2 Dalin Myślenice 10 listopada, 13:00 (200)
Marcin Drobny 35, Dawid Bartos 44 (k), Rafał Waksmundzki 51 - Michał Górecki 14, Mateusz Czernecki 28 (s)
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Poprad Muszyna 2-4 Unia Tarnów 9 listopada, 13:00 (50)
Bartłomiej Damasiewicz 49 (k), Piotr Zachariasz 70 - Filip Wójcik 4, Łukasz Kazik 16 (k), Roger Radliński 48, Maciej Gurgul 90
w Tyliczu
Łysica Bodzentyn 6-2 Korona II Kielce 10 listopada, 13:00 (70)
Piotr Gardynik 14, 80, Krystian Płusa 16 (k), Karol Drej 23, Karol Mojecki 76, 90 - Jakub Kotarzewski 33, Ivan Marković 84
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Soła Oświęcim 9 listopada, 13:00 (200)
Rafał Lasocki 35 (k), Michał Kosowski 40, Kamil Dziadowicz 90 - Przemysław Knapik 11, 50

Kolejka 17 - 16-17 listopada

Soła Oświęcim 3-1 Wisła II Kraków 16 listopada, 13:00 (400)
Bartłomiej Sałapatek 15, Dawid Dynarek 22, Paweł Cygnar 27 - Dawid Kamiński 39
Korona II Kielce 1-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 listopada, 17:00 (2838)
Maciej Załęcki 46 - Kamil Dziadowicz 15, Rafał Lasocki 18, Michał Kosowski 22
Unia Tarnów 0-2 Łysica Bodzentyn 16 listopada, 13:00 (250)
Krzysztof Trela 45, Dariusz Anduła 54
Dalin Myślenice 1-1 Poprad Muszyna 16 listopada, 11:00 (50)
Krzysztof Kozieł 34 - Bartłomiej Damasiewicz 90
Wisła Sandomierz 1-0 Poroniec Poronin 17 listopada, 12:00 (300)
Adrian Gębalski 74 (k)
Przebój Wolbrom 7-0 Nida Pińczów 16 listopada, 13:00 (200)
Tomasz Jarosz 5, Wojciech Wiśniewski 33, Krzysztof Michalec 37, 76, Rafał Piszczek 56, Maciej Balawender 63, Paweł Sawczuk 85
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-2 Górnik Libiąż 15 listopada, 18:00 (480)
Damian Lubera 37, Bartosz Jagła 64 - Piotr Witoń 23, Grzegorz Kmiecik 55
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Wierna Małogoszcz 17 listopada, 13:00 (200)
Bartosz Malinowski 82, Przemysław Ryński 89
Bocheński KS 2-1 Beskid Andrychów 16 listopada, 13:00 (200)
Sławomir Zubel 60, Konrad Czapeczka 79 - Tomasz Moskała 75

Kolejka 18 - 15-16 marca

Wierna Małogoszcz 1-0 Bocheński KS 16 marca, 15:00 (60)
Bartłomiej Wijas 8
Wisła II Kraków 2-1 Beskid Andrychów 15 marca, 15:00
Tomasz Zając 3, Przemysław Lech 72 - Dawid Rupa 17
bez udziału publiczności / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Tomasz Zając
Granat Skarżysko-Kamienna 4-1 Górnik Libiąż 16 marca, 15:00
Klaudiusz Łatkowski 9, Marcin Kołodziejczyk 38 (k), 82, Bartosz Malinowski 80 - Piotr Witoń 64
bez udziału publiczności
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-1 Nida Pińczów 15 marca, 15:00 (450)
Jakub Ochman 15 (k), Mateusz Stanek 37, Krzysztof Świątek 63 - Łukasz Mika 44
Przebój Wolbrom 0-3 Poroniec Poronin
(wo)
Wisła Sandomierz 1-0 Poprad Muszyna 16 marca, 15:00 (400)
Jarosław Piątkowski 55
Dalin Myślenice 1-0 Łysica Bodzentyn 15 marca, 15:00 (50)
Rafał Piszczek 32
Unia Tarnów 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 marca, 15:00
bez udziału publiczności
Korona II Kielce 2-2 Soła Oświęcim 15 marca, 15:00 (150)
Kyryło Petrow 13, Przemysław Trytko 57 - Paweł Cygnar 45, Adam Janeczko 72
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 19 - 22-23 marca

Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-0 Poroniec Poronin 23 marca, 15:00 (630)
Bartosz Jagła 65
Korona II Kielce 2-2 Wisła II Kraków 23 marca, 15:00 (200)
Michał Przybyła 40, Michał Wrześniewski 74 - Michał Szewczyk 57, Grzegorz Gulczyński 82
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Soła Oświęcim 3-0 Unia Tarnów 23 marca, 15:00 (400)
Mateusz Gleń 22, 82, Paweł Cygnar 35
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Dalin Myślenice 22 marca, 15:00 (600)
Krzysztof Kozieł 53
Łysica Bodzentyn 0-1 Wisła Sandomierz 23 marca, 15:00 (100)
Bartłomiej Gołasa 65
Poprad Muszyna 3-0 Przebój Wolbrom
(wo)
Nida Pińczów 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 23 marca, 15:00 (150)
Marcel Motyl 25, Robert Banaszek 84
w Działoszycach
Górnik Libiąż 2-2 Bocheński KS 23 marca, 15:00 (400)
Damian Patyk 36, Radosław Górka 86 - Tobiasz Stokłosa 58, Mariusz Łyduch 62
Wierna Małogoszcz 3-3 Beskid Andrychów 23 marca, 15:00 (150)
Piotr Ostrowski 14, Bartłomiej Wijas 20, Ernest Supierz 83 - Dariusz Chowaniec 46, Tomasz Moskała 68, Dariusz Kapera 82

Kolejka 20 - 29-30 marca

Poprad Muszyna 2-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 23 kwietnia, 16:30 (110)
Wojciech Janur 58, Piotr Zachariasz 86 - Krzysztof Świątek 5, Mariusz Bienias 23
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) odwołany z powodu remontu stadionu
Łysica Bodzentyn 3-0 Przebój Wolbrom
(wo)
Wisła II Kraków 3-0 Wierna Małogoszcz 29 marca, 15:00
Dominik Kościelniak 48, Dawid Kamiński 63, Danijel Klarić 75
bez udziału publiczności
Beskid Andrychów 3-1 Górnik Libiąż 29 marca, 15:30 (300)
Włodzimierz Kierczak 32, Serge Nahle 55 (k), Dawid Rupa 72 - Artur Szlęzak 82 (k)
Bocheński KS 3-2 Nida Pińczów 29 marca, 15:00 (200)
Sławomir Zubel 12, 90, Tobiasz Stokłosa 72 - Paweł Łuszcz 43, Łukasz Rechowicz 86
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 Poroniec Poronin 30 marca, 16:00 (150)
Mateusz Fryc 25, 53, Marcin Kołodziejczyk 31, 45
Wisła Sandomierz 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 marca, 16:00 (900)
Rafał Lasocki 15
Dalin Myślenice 1-2 Soła Oświęcim 29 marca, 15:00 (100)
Szymon Tokarz 19 - Mateusz Gleń 70, Jakub Snadny 81
Unia Tarnów 1-1 Korona II Kielce 29 marca, 15:30 (500)
Daniel Mikołajczyk 42 - Mateusz Janiec 64

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia

Wisła II Kraków 0-0 Unia Tarnów 6 kwietnia, 11:00
bez udziału publiczności
Przebój Wolbrom 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
(wo)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 0-0 Łysica Bodzentyn 6 kwietnia, 16:30 (710)
Korona II Kielce 2-1 Dalin Myślenice 5 kwietnia, 16:00 (100)
Michał Przybyła 45, 56 - Rafał Piszczek 70
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Soła Oświęcim 0-1 Wisła Sandomierz 6 kwietnia, 16:00 (450)
Przemysław Michalski 90
Poprad Muszyna 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 5 kwietnia, 15:30 (200)
Mateusz Fryc 69
Poroniec Poronin 5-1 Bocheński KS 6 kwietnia, 16:00 (300)
Maciej Gogola 44, Mateusz Chrobak 56, Maciej Lichacz 61, Rafał Gadzina 75, Dawid Bartos 89 (k) - Sławomir Zubel 24 (k)
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Nida Pińczów 3-0 Beskid Andrychów 6 kwietnia, 16:00 (150)
Piotr Rajca 3, Robert Banaszek 24, Łukasz Mika 34 (k)
w Działoszycach
Górnik Libiąż 2-2 Wierna Małogoszcz 5 kwietnia, 16:30 (200)
Piotr Witoń 33 (k), 82 - Michał Jeziorski 39, Bartłomiej Wijas 57

Kolejka 22 - 12-13 kwietnia

Górnik Libiąż 1-2 Wisła II Kraków 12 kwietnia, 17:00 (400)
Jan Pawlak 50 - Michał Czekaj 53, Dawid Kamiński 69
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 12 kwietnia, 17:00 (500)
Mariusz Bienias 23, Mateusz Gamrot 27
Wierna Małogoszcz 3-0 Nida Pińczów 13 kwietnia, 16:00 (200)
Bartłomiej Wijas 25, Sebastian Wijas 38, Tomasz Kita 63
Beskid Andrychów 4-0 Poroniec Poronin 12 kwietnia, 17:00 (300)
Tomasz Moskała 2, Krzysztof Jurczak 10, Serge Nahle 22 (k), 59 (k)
Bocheński KS 1-1 Poprad Muszyna 12 kwietnia, 16:00 (200)
Jakub Dobranowski 55 - Dawid Polański 65
Granat Skarżysko-Kamienna 5-1 Łysica Bodzentyn 13 kwietnia, 16:00 (350)
Mateusz Fryc 7, 31, 65, Michał Gajos 14, Dawid Smolarczyk 55 - Łukasz Szymoniak 18
Przebój Wolbrom 0-3 Soła Oświęcim
(wo)
Wisła Sandomierz 1-1 Korona II Kielce 12 kwietnia, 17:00 (450)
Adrian Gębalski 71 - Michał Przybyła 3
Dalin Myślenice 1-1 Unia Tarnów 12 kwietnia, 17:00 (150)
Maciej Balawender 24 - Łukasz Kazik 53 (k)

Kolejka 23 - 16 kwietnia

Dalin Myślenice 1-3 Wisła II Kraków 16 kwietnia, 17:00 (150)
Krzysztof Kozieł 24 (k) - Remigiusz Szywacz 45, Tomasz Zając 63, Fabian Burdenski 88
Unia Tarnów 3-1 Wisła Sandomierz 16 kwietnia, 17:00
Łukasz Jamróg 71, Paweł Węgrzyn 79, Piotr Drozdowicz 87 - Adrian Gębalski 45
bez udziału publiczności
Korona II Kielce 3-0 Przebój Wolbrom
(wo)
Soła Oświęcim 4-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 16 kwietnia, 17:00 (200)
Bartłomiej Sałapatek 4, Paweł Cygnar 18, Rafał Skrzypek 42, Jakub Snadny 90 - Jakub Ochman 35
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 16 kwietnia, 17:00 (400)
Bartłomiej Michalski 10, 68, Marcin Kołodziejczyk 33 (k)
Łysica Bodzentyn 5-0 Bocheński KS 16 kwietnia, 17:20 (40)
Tomasz Ciesielski 5, 63, Dariusz Anduła 10, Damian Gardynik 11, Piotr Pawłowski 43
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Poprad Muszyna 0-1 Beskid Andrychów 16 kwietnia, 17:00 (150)
Łukasz Rupa 34
Poroniec Poronin 2-4 Wierna Małogoszcz 16 kwietnia, 17:00 (60)
Rafał Gadzina 15 (k), 35 - Szczepan Krzeszowski 27, Sebastian Wijas 40, Karol Drej 68 (k), 84
w Zakopanem; na Boisku Piłkarskim Plato COS OPO / od 46. minuty w bramce gospodarzy stał Artur Prokop
Nida Pińczów 1-0 Górnik Libiąż 16 kwietnia, 17:00 (100)
Artur Karasek 60
w Działoszycach

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Wisła II Kraków 5-0 Nida Pińczów 19 kwietnia, 11:00
Tomasz Zając 19, 73, 74, Rafał Boguski 36 (k), Jakub Bartosz 57
bez udziału publiczności
Górnik Libiąż 2-1 Poroniec Poronin 19 kwietnia, 15:00 (180)
Dawid Adamczyk 1, Dariusz Wilczak 47 - Rafał Gadzina 26 (k)
zawodnik gości Marcin Juszczyk nie został dopuszczony do gry z powodu braku ważnych badań lekarskich
Wierna Małogoszcz 1-0 Poprad Muszyna 19 kwietnia, 13:00 (150)
Karol Drej 68
Beskid Andrychów 1-1 Łysica Bodzentyn 19 kwietnia, 11:00 (400)
Łukasz Rupa 34 - Dariusz Anduła 43
Bocheński KS 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 19 kwietnia, 17:00 (350)
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Soła Oświęcim 19 kwietnia, 13:00 (400)
Marcin Kołodziejczyk 47 (k), 83 (k) - Artur Czarnik 43
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-1 Korona II Kielce 19 kwietnia, 17:00 (550)
Damian Lubera 58 - Marcin Trojanowski 45
Przebój Wolbrom 0-3 Unia Tarnów
(wo)
Wisła Sandomierz 0-1 Dalin Myślenice 19 kwietnia, 13:00 (300)
Marek Mizia 18

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Wisła II Kraków 1-1 Wisła Sandomierz 26 kwietnia, 17:00
Danijel Klarić 40 (k) - Przemysław Michalski 51
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Dalin Myślenice 3-0 Przebój Wolbrom
(wo)
Unia Tarnów 2-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 26 kwietnia, 17:00
Piotr Drozdowicz 23, Kamil Pawlak 73 - Mateusz Gamrot 51
bez udziału publiczności
Korona II Kielce 2-3 Granat Skarżysko-Kamienna 26 kwietnia, 17:00 (400)
Mateusz Janiec 29, Albert Dziubek 83 - Bartosz Malinowski 45, Bartosz Styczyński 89, Marcin Kołodziejczyk 90
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Soła Oświęcim 5-1 Bocheński KS 26 kwietnia, 17:00 (300)
Paweł Cygnar 32, 53, Igor Szopa 38, Mateusz Kasprzyk 41 (s), Jakub Snadny 55 - Mariusz Łyduch 89
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Beskid Andrychów 26 kwietnia, 17:00 (400)
Mateusz Mąka 90 - Dawid Rupa 20
Łysica Bodzentyn 0-0 Wierna Małogoszcz 27 kwietnia, 16:00 (100)
Poprad Muszyna 1-3 Górnik Libiąż 26 kwietnia, 16:00 (200)
Sylwester Tokarz 57 - Artur Szlęzak 21, Piotr Witoń 36, Dariusz Wilczak 38
Poroniec Poronin 1-1 Nida Pińczów 27 kwietnia, 16:00 (200)
Rafał Gadzina 13 (k) - Marcel Motyl 87
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO

Kolejka 26 - 30 kwietnia

Poroniec Poronin 0-2 Wisła II Kraków 30 kwietnia, 17:00 (200)
Danijel Klarić 5, Tomasz Zając 25
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Nida Pińczów 0-1 Poprad Muszyna 30 kwietnia, 17:00 (150)
Piotr Zachariasz 54
w Działoszycach
Górnik Libiąż 1-1 Łysica Bodzentyn 30 kwietnia, 17:00 (250)
Jan Pawlak 70 - Krystian Płusa 90
Wierna Małogoszcz 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 kwietnia, 17:00 (150)
Michał Kosowski 20
Beskid Andrychów 2-0 Soła Oświęcim 30 kwietnia, 17:30 (450)
Dariusz Chowaniec 3, Łukasz Rupa 44 (k)
Bocheński KS 1-1 Korona II Kielce 29 kwietnia, 17:00 (300)
Krystian Lewicki 90 - Damian Ałdaś 15
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Unia Tarnów 30 kwietnia, 17:00 (400)
Klaudiusz Łatkowski 3, Bartosz Gębura 85 - Łukasz Kazik 13 (k)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-2 Dalin Myślenice 30 kwietnia, 17:00 (300)
Michał Guja 20, 54 - Łukasz Górski 18, Maciej Balawender 33
Przebój Wolbrom 0-3 Wisła Sandomierz
(wo)

Kolejka 27 - 3-4 maja

Przebój Wolbrom 0-3 Wisła II Kraków
(wo)
Wisła Sandomierz 5-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4 maja, 16:00 (650)
Erwin Nowik 8, Mariusz Kukiełka 17, Maciej Ziółek 51, 69, Daniel Chorab 64
Dalin Myślenice 2-3 Granat Skarżysko-Kamienna 4 maja, 17:00 (150)
Krzysztof Kozieł 21, Maciej Balawender 37 - Michał Gajos 6, Marcin Kołodziejczyk 71, Dawid Smolarczyk 73
Unia Tarnów 0-0 Bocheński KS 3 maja, 15:00 (350)
Korona II Kielce 1-2 Beskid Andrychów 3 maja, 17:00 (100)
Michał Przybyła 76 - Dariusz Chowaniec 30, 43
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Soła Oświęcim 3-1 Wierna Małogoszcz 4 maja, 17:00 (200)
Adam Janeczko 45, Bartłomiej Sałapatek 54, Przemysław Knapik 65 - Michała Bała 70
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Górnik Libiąż 3 maja, 17:00 (350)
Kamil Dziadowicz 26, Marcin Sudy 86, Michał Kosowski 88 - Sebastian Chojnowski 3, Jan Pawlak 50
Łysica Bodzentyn 1-1 Nida Pińczów 4 maja, 17:00 (100)
Krystian Płusa 34 (k) - Łukasz Szymoniak 24 (s)
Poprad Muszyna 1-0 Poroniec Poronin 3 maja, 16:00 (350)
Piotr Saratowicz 41

Kolejka 28 - 10-11 maja

Unia Tarnów 0-0 Beskid Andrychów 10 maja, 17:00
bez udziału publiczności
Wisła II Kraków 0-3 Poprad Muszyna 10 maja, 17:00
(wo)
bez udziału publiczności / na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Piotr Brożek
Poroniec Poronin 2-0 Łysica Bodzentyn 11 maja, 17:00 (450)
Marcin Folwarski 15, Maciej Żurawski 89
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Nida Pińczów 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 11 maja, 17:00 (50)
Robert Banaszek 65 - Marcin Grunt 28
w Działoszycach
Górnik Libiąż 0-3 Soła Oświęcim 10 maja, 17:30 (300)
Paweł Cygnar 73 (k), Łukasz Ząbek 74, Jakub Snadny 83 (k)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Madej
Wierna Małogoszcz 2-0 Korona II Kielce 11 maja, 17:00 (150)
Michał Wrześniewski 45 (s), Michał Bała 54
Bocheński KS 0-2 Dalin Myślenice 10 maja, 17:00 (200)
Rafał Piszczek 16, Andrzej Biel 28
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Wisła Sandomierz 10 maja, 12:00 (200)
Mateusz Fryc 46 - Adrian Gębalski 70 (k)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-0 Przebój Wolbrom
(wo)

Kolejka 29 - 14 maja

Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-3 Wisła II Kraków 14 maja, 20:00 (800)
Mariusz Bienias 8, Patryk Serafin 19, Mateusz Stanek 64 - Kamil Kuczak 20, Tomasz Zając 51, Alan Uryga 78
Przebój Wolbrom 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna
(wo)
Wisła Sandomierz 4-0 Bocheński KS 14 maja, 17:30 (200)
Adrian Gębalski 42 (k), Wojciech Szkotak 50 (s), Bartłomiej Gołasa 74, Jarosław Pacholarz 90
Dalin Myślenice 0-0 Beskid Andrychów 14 maja, 17:30 (50)
Unia Tarnów 1-2 Wierna Małogoszcz 14 maja, 17:00 (150)
Daniel Mikołajczyk 34 - Karol Drej 41, 90
Korona II Kielce 4-0 Górnik Libiąż 14 maja, 17:00 (50)
Michał Przybyła 7, 27, 32, Vanja Marković 52
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Soła Oświęcim 4-2 Nida Pińczów 14 maja, 17:30 (100)
Jakub Snadny 54, Paweł Cygnar 61, 90 (k), Sebastian Stemplewski 88 - Łukasz Mika 24 (k), Tomasz Bisikiewicz 43
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Poroniec Poronin 14 maja, 17:30 (400)
Arkadiusz Czerwiński 47
Łysica Bodzentyn 1-2 Poprad Muszyna 14 maja, 17:00 (50)
Piotr Fortuna 13 - Wojciech Janur 19 (k), Mariusz Merklinger 90

Kolejka 30 - 17-18 maja

Wisła II Kraków 1-2 Łysica Bodzentyn 17 maja, 16:00
Dawid Kamiński 51 - Krystian Płusa 16 (k), Mirosław Kalista 32
w Myślenicach; na bocznym boisku Stadionu KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Poprad Muszyna 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 21 maja, 17:00 (350)
w pierwotnym terminie (17 maja, 16:00) odwołany z powodu z powodu złego stanu boiska
Poroniec Poronin 2-3 Soła Oświęcim 18 maja, 17:00 (500)
Maciej Żurawski 29, Maciej Gogola 50 - Paweł Cygnar 58, 67, Przemysław Knapik 73
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Nida Pińczów 1-1 Korona II Kielce 21 maja, 17:00 (100)
Patryk Szczygieł 84 - Hubert Laskowski 53
w Działoszycach / w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu z powodu złego stanu boiska
Górnik Libiąż 0-1 Unia Tarnów 21 maja, 17:30 (150)
Filip Wójcik 34
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu z powodu złego stanu boiska
Wierna Małogoszcz 0-0 Dalin Myślenice 18 maja, 17:00 (150)
Beskid Andrychów 1-2 Wisła Sandomierz 21 maja, 17:00 (250)
Serge Nahle 58 (k) - Adrian Gębalski 30, 70
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu z powodu złego stanu boiska
Bocheński KS 3-0 Przebój Wolbrom
(wo)
Granat Skarżysko-Kamienna 4-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 18 maja, 17:00 (300)
Marcin Kołodziejczyk 31, 33, Bartłomiej Michalski 76, Mateusz Dziubek 89 - Jakub Ochman 14 (k)

Kolejka 31 - 24-25 maja

Wisła II Kraków 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 25 maja, 17:00 (50)
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin / bez udziału publiczności
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4-2 Bocheński KS 24 maja, 17:30 (200)
Michał Guja 24, Krzysztof Świątek 31, Jakub Ochman 36, Patryk Serafin 86 - Sławomir Zubel 13, Jakub Majka 26
Przebój Wolbrom 0-3 Beskid Andrychów
(wo)
Wisła Sandomierz 1-0 Wierna Małogoszcz 25 maja, 17:30 (400)
Adrian Gębalski 36
Dalin Myślenice 7-0 Górnik Libiąż 24 maja, 17:00 (100)
Maciej Balawender 23, 62, Krzysztof Kozieł 28, Szymon Kiwacki 41, 68, 82, Michał Wojtan 80
Unia Tarnów 5-0 Nida Pińczów 24 maja, 17:00 (350)
Piotr Drozdowicz 4, 76, Dawid Sojda 13, 73, 79
Korona II Kielce 4-1 Poroniec Poronin 24 maja, 15:00 (100)
Artur Lenartowski 35, Jakub Kotarzewski 37, Matuesz Janiec 62, Albert Dziubek 80 - Rafał Waksmundzki 82
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Soła Oświęcim 4-2 Poprad Muszyna 24 maja, 17:00 (150)
Jakub Snadny 62, 85, Paweł Cygnar 72, Krzysztof Iwanicki 81 (s) - Sylwester Tokarz 63, Krzysztof Iwanicki 89
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Łysica Bodzentyn 24 maja, 17:30 (700)
Kamil Dziadowicz 2 (k)

Kolejka 32 - 28 maja

Wisła II Kraków 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 maja, 17:00
Rafał Lasocki 14 (s)
bez udziału publiczności
Łysica Bodzentyn 0-1 Soła Oświęcim 28 maja, 17:00 (80)
Paweł Cygnar 30
Poprad Muszyna 4-3 Korona II Kielce 28 maja, 17:00 (100)
Dawid Polański 29, Piotr Saratowicz 72, Piotr Zachariasz 78, Krystian Szambelan 90 - Piotr Paprocki 13, 56, Hubert Laskowski 28
Poroniec Poronin 2-1 Unia Tarnów 28 maja, 17:00 (150)
Mateusz Chrobak 80, Maciej Lichacz 84 - Piotr Drozdowicz 13
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Nida Pińczów 0-3 Dalin Myślenice 28 maja, 17:30 (50)
Krzysztof Kozieł 14, Piotr Wajda 52, Szymon Kiwacki 65
w Działoszycach
Górnik Libiąż 2-1 Wisła Sandomierz 28 maja, 17:30 (80)
Dawid Adamczyk 19, Radosław Górka 90 - Jarosław Piątkowski 38
w 90. minucie czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Sebastian Kocój
Wierna Małogoszcz 3-0 Przebój Wolbrom
(wo)
Beskid Andrychów 1-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 28 maja, 17:00 (200)
Dariusz Kapera 81 - Damian Lubera 9, 74, Jakub Ochman 38 (k)
Bocheński KS 1-4 Granat Skarżysko-Kamienna 28 maja, 17:00 (200)
Jarosław Siwek 25 - Mateusz Fryc 53, Piotr Duda 56, Marcin Kołodziejczyk 58 (k), Mateusz Dziubek 74

Kolejka 33 - 31 maja

Bocheński KS 1-4 Wisła II Kraków 31 maja, 17:00 (100)
Rafał Wasyl 25 - Przemysław Lech 5, Grzegorz Gulczyński 11, Kamil Kuczak 73, Konrad Furtak 81
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Beskid Andrychów 31 maja, 17:00 (350)
Mateusz Dziubek 60
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-1 Wierna Małogoszcz 31 maja, 17:00 (300)
Krzysztof Świątek 21, Bartosz Jagła 33, Damian Lubera 80 - Michał Bała 6
Przebój Wolbrom 0-3 Górnik Libiąż
(wo)
Wisła Sandomierz 3-0 Nida Pińczów 31 maja, 17:00 (300)
Maciej Ziółek 54, Adrian Gębalski 61, 68
Dalin Myślenice 1-3 Poroniec Poronin 31 maja, 17:00 (250)
Maciej Balawender 45 - Rafał Waksmundzki 28, Bartłomiej Piszczek 69, Dawid Bartos 84 (k)
Unia Tarnów 0-1 Poprad Muszyna 31 maja, 17:00 (450)
Wojciech Janur 44
Korona II Kielce 0-3 Łysica Bodzentyn 31 maja, 17:00 (100)
Szymon Michta 60, Piotr Pawłowski 74, Mirosław Kalista 86
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Soła Oświęcim 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 31 maja, 17:00 (350)

Kolejka 34 - 7 czerwca

Wisła II Kraków 0-1 Soła Oświęcim 7 czerwca, 17:00
Adam Janeczko 9
bez udziału publiczności
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Korona II Kielce 7 czerwca, 17:00 (1000)
Michał Stachurski 35
Łysica Bodzentyn 0-1 Unia Tarnów 7 czerwca, 17:00 (100)
Piotr Drozdowicz 53
Poprad Muszyna 0-1 Dalin Myślenice 7 czerwca, 17:00 (500)
Szymon Kiwacki 87
Poroniec Poronin 0-4 Wisła Sandomierz 7 czerwca, 17:00 (200)
Adrian Gębalski 38, Maciej Ziółek 41, Damian Nogaj 74, Jarosław Pacholarz 90
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Nida Pińczów 3-0 Przebój Wolbrom
(wo)
Górnik Libiąż 0-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 7 czerwca, 17:00 (300)
Krzysztof Świątek 32, Michał Guja 42, Damian Lubera 61, Jakub Ochman 81 (k)
Wierna Małogoszcz 3-0 Granat Skarżysko-Kamienna 7 czerwca, 17:00 (150)
Michał Bała 51, Karol Drej 84, Jakub Stachura 90
Beskid Andrychów 5-0 Bocheński KS 7 czerwca, 17:00 (200)
Dariusz Kapera 16, Tomasz Moskała 39, Dawid Rupa 55, 87, Serge Nahle 65 (k)

Baraże o udział w II lidze

II liga 2013/2014 (wschodnia)

III liga 2013/2014 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2013/2014 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2013/2014 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2013/2014 (małopolska (wschód))
IV liga 2013/2014 (małopolska (zachód))
IV liga 2013/2014 (świętokrzyska)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas