[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2013/2014, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Trzebinia/Siersza 30 63 19 6 5 72-29 10 4 1 39-12 9 2 4 33-17
2.  Wiślanie Jaśkowice 30 60 18 6 6 71-45 11 2 2 40-17 7 4 4 31-28
3.  Jutrzenka Giebułtów 30 58 17 7 6 60-31 9 3 3 27-14 8 4 3 33-17
4.  Cracovia II 30 52 16 4 10 72-51 8 4 3 42-25 8 0 7 30-26
5.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 48 13 9 8 56-32 5 4 6 35-25 8 5 2 21-7
6.  Iskra Klecza Dolna 30 47 13 8 9 41-36 7 3 5 21-18 6 5 4 20-18
7.  Karpaty Siepraw 30 45 13 6 11 51-58 8 2 5 31-29 5 4 6 20-29
8.  Garbarz Zembrzyce 30 41 12 5 13 43-46 8 3 4 25-13 4 2 9 18-33
9.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 40 12 4 14 43-53 6 3 6 22-21 6 1 8 21-32 4 7 2 1 1 7-4
10.  Halniak Maków Podhalański 30 40 10 10 10 41-36 7 4 4 20-13 3 6 6 21-23 4 6 1 3 0 4-3
11.  Niwa Nowa Wieś 30 40 10 10 10 50-47 7 4 4 32-23 3 6 6 18-24 4 2 0 2 2 4-8
12.  Świt Krzeszowice 30 35 10 5 15 38-57 6 3 6 23-25 4 2 9 15-32
13.  Górnik Wieliczka 30 34 8 10 12 41-48 5 5 5 21-17 3 5 7 20-31
14.  Sokół Przytkowice 30 32 9 5 16 37-50 6 4 5 20-19 3 1 11 17-31
15.  Zieleńczanka Zielonki 30 19 4 7 19 32-69 3 4 8 25-35 1 3 11 7-34
16.  KS Borek (Kraków) 30 13 3 4 23 20-80 2 1 12 5-34 1 3 11 15-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKS Trzebinia/Siersza    2-1 1-0 4-2 0-1 1-1 7-1 3-0* 2-1 1-1 2-2 4-0 1-1 2-0 6-0 3-1 
 2 Wiślanie Jaśkowice2-1     2-3 3-2 0-2 1-1 3-2 0-0 3-0 3-2 3-1 8-2 3-1 2-0 6-0 1-0 
 3 Jutrzenka Giebułtów1-2 2-3     1-3 3-0 0-0 2-0 3-1 2-0 1-1 1-0 1-0 3-0 3-2 2-2 2-0 
 4 Cracovia II3-1 6-4 2-1     2-2 2-2 5-2 2-4 3-0 2-2 0-3 1-3 0-0 4-0 4-0 6-1 
 5 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska2-3 3-4 2-4 5-0     4-0 2-0 2-1 1-2 1-1 0-0 6-1 3-4 1-1 1-1 2-3 
 6 Iskra Klecza Dolna0-4 0-2 0-0 1-4 0-0     3-1 3-0 4-0 4-1 1-1 0-2 1-0 0-2 1-0 3-1 
 7 Karpaty Siepraw0-0 2-1 1-3 1-5 0-2 0-1     4-1 1-2 0-0 7-6 3-2 5-3 2-1 2-1 3-1 
 8 Garbarz Zembrzyce0-1 0-0 0-2 2-0 0-0 0-3 1-1     4-1 2-1 4-0 2-1 0-1 2-1 3-1 5-0 
 9 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)1-1 2-4 3-2 0-2 0-3 2-0 1-2 0-1     1-2 2-0 3-0 3-3 2-0 1-0 1-1 
 10 Halniak Maków Podhalański2-0 1-2 1-1 1-0 0-0 1-2 1-2 0-3 0-0     0-0 1-0 3-1 6-1 1-0 2-1 
 11 Niwa Nowa Wieś1-4 1-3 1-1 2-0 0-3* 3-1 1-1 4-1 2-4 2-2     0-0 4-1 3-0 2-1 6-1 
 12 Świt Krzeszowice1-7 1-1 0-2 0-1 2-1 1-0 1-1 4-1 3-1 0-2 1-1     2-3 2-1 0-1 5-2 
 13 Górnik Wieliczka0-1 2-2 0-2 3-1 0-0 1-3 0-0 5-1 2-0 0-3 0-0 0-0     0-3 3-0 5-1 
 14 Sokół Przytkowice2-1 2-2 1-1 2-3 0-1 0-1 1-2 1-0 3-5 2-1 1-0 2-1 0-0     2-0 1-1 
 15 Zieleńczanka Zielonki1-5 4-0 3-5 1-3 0-2 2-2 1-4 2-2 2-3 2-1 1-2 1-2 2-2 2-1     1-1 
 16 KS Borek (Kraków)1-2 0-2 0-6 0-4 0-4 0-3 0-1 0-2 0-2 2-1 1-2 0-1 1-0 0-4 0-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Niwa Nowa Wieś 2-1 Zieleńczanka Zielonki 10 sierpnia, 17:00 (150)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-4 Wiślanie Jaśkowice 10 sierpnia, 15:00 (350)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Iskra Klecza Dolna 10 sierpnia, 17:30 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 3-0 Garbarz Zembrzyce 10 sierpnia, 17:00 (120)
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Karpaty Siepraw 1-3 Jutrzenka Giebułtów 11 sierpnia, 17:00 (70)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-3 Górnik Wieliczka 11 sierpnia, 12:00 (200)
Świt Krzeszowice 2-1 Sokół Przytkowice 10 sierpnia, 17:00 (130)
Cracovia II 6-1 KS Borek (Kraków) 11 sierpnia, 17:00 (250)

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Zieleńczanka Zielonki 2-1 Sokół Przytkowice 14 sierpnia, 17:00 (100)
Górnik Wieliczka 0-0 Świt Krzeszowice 14 sierpnia, 17:00 (250)
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 14 sierpnia, 17:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 1-1 Karpaty Siepraw 14 sierpnia, 17:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 0-4 MKS Trzebinia/Siersza 14 sierpnia, 17:00 (150)
Cracovia II 2-2 Halniak Maków Podhalański 14 sierpnia, 17:00 (200)
Wiślanie Jaśkowice 1-0 KS Borek (Kraków) 14 sierpnia, 17:00
w Skawinie
Niwa Nowa Wieś 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 sierpnia, 17:00 (150)
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Zieleńczanka Zielonki 17 sierpnia, 17:00 (250)
KS Borek (Kraków) 1-2 Niwa Nowa Wieś 17 sierpnia, 17:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Wiślanie Jaśkowice 17 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Trzebinia/Siersza 4-2 Cracovia II 17 sierpnia, 17:00 (150)
Karpaty Siepraw 0-1 Iskra Klecza Dolna 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Garbarz Zembrzyce 18 sierpnia, 17:00 (200)
Świt Krzeszowice 0-2 Jutrzenka Giebułtów 17 sierpnia, 17:00 (120)
Sokół Przytkowice 0-0 Górnik Wieliczka 18 sierpnia, 16:00 (100)

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Zieleńczanka Zielonki 2-2 Górnik Wieliczka 24 sierpnia, 17:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 3-2 Sokół Przytkowice 24 sierpnia, 17:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 2-1 Świt Krzeszowice 24 sierpnia, 17:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 4-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 24 sierpnia, 17:00 (200)
Cracovia II 5-2 Karpaty Siepraw 25 sierpnia, 11:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 2-1 MKS Trzebinia/Siersza 24 sierpnia, 17:00 (200)
w Skawinie
Niwa Nowa Wieś 2-2 Halniak Maków Podhalański 24 sierpnia, 11:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-3 KS Borek (Kraków) 24 sierpnia, 17:00 (350)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

KS Borek (Kraków) 0-0 Zieleńczanka Zielonki 31 sierpnia, 17:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 31 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Trzebinia/Siersza 2-2 Niwa Nowa Wieś 31 sierpnia, 11:00 (70)
Karpaty Siepraw 2-1 Wiślanie Jaśkowice 31 sierpnia, 17:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 Cracovia II 31 sierpnia, 17:00 (100)
Świt Krzeszowice 1-0 Iskra Klecza Dolna 31 sierpnia, 17:00 (100)
Sokół Przytkowice 1-0 Garbarz Zembrzyce 1 września, 17:00 (100)
Górnik Wieliczka 0-2 Jutrzenka Giebułtów 31 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 6 - 7-8 września

Zieleńczanka Zielonki 3-5 Jutrzenka Giebułtów 7 września, 16:30 (250)
Garbarz Zembrzyce 0-1 Górnik Wieliczka 7 września, 16:30 (100)
Iskra Klecza Dolna 0-2 Sokół Przytkowice 7 września, 15:00 (150)
Cracovia II 1-3 Świt Krzeszowice 8 września, 11:00 (200)
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 września, 16:30 (100)
w Skawinie
Niwa Nowa Wieś 1-1 Karpaty Siepraw 7 września, 16:30 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-3 MKS Trzebinia/Siersza 8 września, 16:30 (100)
KS Borek (Kraków) 2-1 Halniak Maków Podhalański 7 września, 16:30 (100)

Kolejka 7 - 14-15 września

Halniak Maków Podhalański 1-0 Zieleńczanka Zielonki 14 września, 16:30 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 3-1 KS Borek (Kraków) 14 września, 16:30 (120)
Karpaty Siepraw 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 września, 15:00 (80)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Niwa Nowa Wieś 15 września, 12:00 (100)
Świt Krzeszowice 1-1 Wiślanie Jaśkowice 13 września, 16:30 (70)
Sokół Przytkowice 2-3 Cracovia II 15 września, 16:30 (150)
Górnik Wieliczka 1-3 Iskra Klecza Dolna 14 września, 16:30 (100)
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Garbarz Zembrzyce 14 września, 16:30 (150)

Kolejka 8 - 21-22 września

Zieleńczanka Zielonki 2-2 Garbarz Zembrzyce 21 września, 16:00 (50)
Iskra Klecza Dolna 0-0 Jutrzenka Giebułtów 21 września, 14:00 (150)
Cracovia II 0-0 Górnik Wieliczka 22 września, 11:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Sokół Przytkowice 21 września, 16:00 (120)
w Skawinie
Niwa Nowa Wieś 0-0 Świt Krzeszowice 21 września, 16:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 21 września, 16:00 (150)
KS Borek (Kraków) 0-1 Karpaty Siepraw 21 września, 16:00 (70)
Halniak Maków Podhalański 2-0 MKS Trzebinia/Siersza 21 września, 16:00 (150)

Kolejka 9 - 28-29 września

MKS Trzebinia/Siersza 6-0 Zieleńczanka Zielonki 28 września, 16:00 (150)
Karpaty Siepraw 0-0 Halniak Maków Podhalański 28 września, 16:00 (70)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 KS Borek (Kraków) 29 września, 12:00 (150)
Świt Krzeszowice 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 28 września, 16:00 (100)
Sokół Przytkowice 1-0 Niwa Nowa Wieś 28 września, 16:00 (100)
Górnik Wieliczka 2-2 Wiślanie Jaśkowice 28 września, 16:00 (150)
Jutrzenka Giebułtów 1-3 Cracovia II 28 września, 15:30 (100)
Garbarz Zembrzyce 0-3 Iskra Klecza Dolna 28 września, 16:00 (150)

Kolejka 10 - 5-6 października

Zieleńczanka Zielonki 2-2 Iskra Klecza Dolna 5 października, 15:30 (50)
Cracovia II 2-4 Garbarz Zembrzyce 6 października, 11:00 (80)
Wiślanie Jaśkowice 2-3 Jutrzenka Giebułtów 5 października, 15:00 (100)
w Skawinie
Niwa Nowa Wieś 4-1 Górnik Wieliczka 5 października, 15:30 (120)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Sokół Przytkowice 5 października, 15:30 (250)
KS Borek (Kraków) 0-1 Świt Krzeszowice 5 października, 15:30 (70)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5 października, 15:30 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 7-1 Karpaty Siepraw 5 października, 11:00 (150)

Kolejka 11 - 12-13 października

Karpaty Siepraw 2-1 Zieleńczanka Zielonki 12 października, 15:00 (70)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 13 października, 15:00 (100)
Świt Krzeszowice 0-2 Halniak Maków Podhalański 12 października, 15:30 (130)
Sokół Przytkowice 1-1 KS Borek (Kraków) 13 października, 15:00 (100)
Górnik Wieliczka 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 12 października, 15:00 (120)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Niwa Nowa Wieś 12 października, 15:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Wiślanie Jaśkowice 12 października, 15:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 1-4 Cracovia II 12 października, 15:00 (150)

Kolejka 12 - 19-20 października

Zieleńczanka Zielonki 1-3 Cracovia II 19 października, 11:00 (50)
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Iskra Klecza Dolna 19 października, 15:00 (100)
w Skawinie
Niwa Nowa Wieś 4-1 Garbarz Zembrzyce 19 października, 15:00 (70)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-4 Jutrzenka Giebułtów 19 października, 15:00 (150)
KS Borek (Kraków) 1-0 Górnik Wieliczka 19 października, 15:00 (50)
Halniak Maków Podhalański 6-1 Sokół Przytkowice 19 października, 15:00 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 4-0 Świt Krzeszowice 19 października, 15:00 (150)
Karpaty Siepraw 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 19 października, 15:00 (70)

Kolejka 13 - 26-27 października

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Zieleńczanka Zielonki 27 października, 12:00 (100)
Świt Krzeszowice 1-1 Karpaty Siepraw 26 października, 14:00 (100)
Sokół Przytkowice 2-1 MKS Trzebinia/Siersza 27 października, 14:00 (100)
Górnik Wieliczka 0-3 Halniak Maków Podhalański 26 października, 15:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 2-0 KS Borek (Kraków) 26 października, 14:00 (60)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 26 października, 11:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 1-1 Niwa Nowa Wieś 26 października, 15:00 (150)
Cracovia II 6-4 Wiślanie Jaśkowice 27 października, 11:00 (100)

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Zieleńczanka Zielonki 4-0 Wiślanie Jaśkowice 2 listopada, 13:30 (40)
Niwa Nowa Wieś 2-0 Cracovia II 2 listopada, 13:30 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-0 Iskra Klecza Dolna 2 listopada, 13:30 (300)
KS Borek (Kraków) 0-2 Garbarz Zembrzyce 2 listopada, 13:30 (50)
Halniak Maków Podhalański 1-1 Jutrzenka Giebułtów 2 listopada, 13:30 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Górnik Wieliczka 2 listopada, 13:30 (50)
Karpaty Siepraw 2-1 Sokół Przytkowice 2 listopada, 13:30 (60)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Świt Krzeszowice 3 listopada, 12:00 (150)

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Świt Krzeszowice 0-1 Zieleńczanka Zielonki 9 listopada, 13:00 (100)
Sokół Przytkowice 3-5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9 listopada, 13:30 (80)
Górnik Wieliczka 0-0 Karpaty Siepraw 9 listopada, 13:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-2 MKS Trzebinia/Siersza 9 listopada, 12:00 (50)
Garbarz Zembrzyce 2-1 Halniak Maków Podhalański 9 listopada, 13:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 3-1 KS Borek (Kraków) 9 listopada, 13:00 (100)
Cracovia II 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10 listopada, 11:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Niwa Nowa Wieś 9 listopada, 13:00 (50)
w Skawinie

Kolejka 16 - 15-16 marca

KS Borek (Kraków) 0-4 Cracovia II 15 marca, 15:00 (50)
Zieleńczanka Zielonki 1-2 Niwa Nowa Wieś 15 marca, 15:00 (60)
Wiślanie Jaśkowice 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 marca, 15:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 4-1 Halniak Maków Podhalański 15 marca, 15:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 15 marca, 15:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Karpaty Siepraw 16 marca, 12:00 (40)
Górnik Wieliczka 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 marca, 15:00 (100)
Sokół Przytkowice 2-1 Świt Krzeszowice 16 marca, 15:00 (50)

Kolejka 17 - 22-23 marca

Sokół Przytkowice 2-0 Zieleńczanka Zielonki 23 marca, 15:00 (100)
Świt Krzeszowice 2-3 Górnik Wieliczka 22 marca, 15:00 (150)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Jutrzenka Giebułtów 23 marca, 12:00 (120)
Karpaty Siepraw 4-1 Garbarz Zembrzyce 22 marca, 15:00 (50)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Iskra Klecza Dolna 22 marca, 15:00 (50)
Halniak Maków Podhalański 1-0 Cracovia II 22 marca, 15:00 (100)
KS Borek (Kraków) 0-2 Wiślanie Jaśkowice 22 marca, 15:30 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Niwa Nowa Wieś 22 marca, 15:00 (300)

Kolejka 18 - 29-30 marca

Zieleńczanka Zielonki 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 29 marca, 15:00 (70)
Niwa Nowa Wieś 6-1 KS Borek (Kraków) 29 marca, 15:30 (150)
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Halniak Maków Podhalański 29 marca, 15:00 (70)
Cracovia II 3-1 MKS Trzebinia/Siersza 30 marca, 11:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 3-1 Karpaty Siepraw 29 marca, 15:00 (200)
Garbarz Zembrzyce 4-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 marca, 15:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Świt Krzeszowice 29 marca, 13:00 (50)
Górnik Wieliczka 0-3 Sokół Przytkowice 29 marca, 15:00 (80)

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Górnik Wieliczka 3-0 Zieleńczanka Zielonki 5 kwietnia, 16:00 (150)
Sokół Przytkowice 1-1 Jutrzenka Giebułtów 6 kwietnia, 16:00 (100)
Świt Krzeszowice 4-1 Garbarz Zembrzyce 5 kwietnia, 16:00 (150)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Iskra Klecza Dolna 5 kwietnia, 15:30 (80)
Karpaty Siepraw 1-5 Cracovia II 5 kwietnia, 16:00 (250)
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Wiślanie Jaśkowice 5 kwietnia, 12:00 (50)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Niwa Nowa Wieś 5 kwietnia, 16:00 (200)
KS Borek (Kraków) 0-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5 kwietnia, 16:00 (80)

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Zieleńczanka Zielonki 1-1 KS Borek (Kraków) 12 kwietnia, 17:00 (70)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Halniak Maków Podhalański 12 kwietnia, 17:00 (200)
Niwa Nowa Wieś 1-4 MKS Trzebinia/Siersza 12 kwietnia, 16:00 (150)
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Karpaty Siepraw 12 kwietnia, 16:00 (100)
Cracovia II 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 13 kwietnia, 11:00 (300)
Iskra Klecza Dolna 0-2 Świt Krzeszowice 12 kwietnia, 17:00 (200)
Garbarz Zembrzyce 2-1 Sokół Przytkowice 12 kwietnia, 16:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Górnik Wieliczka 12 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Jutrzenka Giebułtów 2-2 Zieleńczanka Zielonki 19 kwietnia, 16:00 (150)
Górnik Wieliczka 5-1 Garbarz Zembrzyce 19 kwietnia, 11:00 (100)
Sokół Przytkowice 0-1 Iskra Klecza Dolna 19 kwietnia, 15:00 (150)
Świt Krzeszowice 0-1 Cracovia II 19 kwietnia, 15:00 (180)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-4 Wiślanie Jaśkowice 19 kwietnia, 16:00
Karpaty Siepraw 7-6 Niwa Nowa Wieś 19 kwietnia, 17:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 19 kwietnia, 12:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 2-1 KS Borek (Kraków) 19 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Zieleńczanka Zielonki 2-1 Halniak Maków Podhalański 27 kwietnia, 17:00 (50)
KS Borek (Kraków) 1-2 MKS Trzebinia/Siersza 26 kwietnia, 17:30 (50)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Karpaty Siepraw 26 kwietnia, 15:00 (200)
Niwa Nowa Wieś 2-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 26 kwietnia, 14:45 (120)
Wiślanie Jaśkowice 8-2 Świt Krzeszowice 26 kwietnia, 17:00 (100)
Cracovia II 4-0 Sokół Przytkowice 23 kwietnia, 17:30
Iskra Klecza Dolna 1-0 Górnik Wieliczka 26 kwietnia, 17:30 (100)
Garbarz Zembrzyce 0-2 Jutrzenka Giebułtów 26 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Garbarz Zembrzyce 3-1 Zieleńczanka Zielonki 30 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Iskra Klecza Dolna 30 kwietnia, 17:30 (50)
Górnik Wieliczka 3-1 Cracovia II 30 kwietnia, 17:00 (150)
Sokół Przytkowice 2-2 Wiślanie Jaśkowice 7 maja, 17:30 (100)
Świt Krzeszowice 1-1 Niwa Nowa Wieś 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 kwietnia, 17:30
Karpaty Siepraw 3-1 KS Borek (Kraków) 30 kwietnia, 17:30
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Halniak Maków Podhalański 30 kwietnia, 17:30

Kolejka 24 - 3-4 maja

Zieleńczanka Zielonki 1-5 MKS Trzebinia/Siersza 4 maja, 17:30 (50)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Karpaty Siepraw 3 maja, 17:00 (100)
KS Borek (Kraków) 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3 maja, 17:30 (50)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6-1 Świt Krzeszowice 3 maja, 14:00 (200)
Niwa Nowa Wieś 3-0 Sokół Przytkowice 3 maja, 16:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Górnik Wieliczka 3 maja, 17:00 (100)
Cracovia II 2-1 Jutrzenka Giebułtów 4 maja, 11:00 (250)
Iskra Klecza Dolna 3-0 Garbarz Zembrzyce 3 maja, 17:30 (100)

Kolejka 25 - 10-11 maja

Iskra Klecza Dolna 1-0 Zieleńczanka Zielonki 10 maja, 17:30 (150)
Garbarz Zembrzyce 2-0 Cracovia II 10 maja, 17:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 2-3 Wiślanie Jaśkowice 10 maja, 17:30 (100)
Górnik Wieliczka 0-0 Niwa Nowa Wieś 10 maja, 17:00 (80)
Sokół Przytkowice 0-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 11 maja, 17:00 (350)
Świt Krzeszowice 5-2 KS Borek (Kraków) 10 maja, 17:30 (150)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Halniak Maków Podhalański 10 maja, 17:30 (80)
Karpaty Siepraw 0-0 MKS Trzebinia/Siersza 11 maja, 17:30 (70)

Kolejka 26 - 17-18 maja

Zieleńczanka Zielonki 1-4 Karpaty Siepraw 21 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 28 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halniak Maków Podhalański 1-0 Świt Krzeszowice 21 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Borek (Kraków) 0-4 Sokół Przytkowice 21 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-4 Górnik Wieliczka 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Niwa Nowa Wieś 1-1 Jutrzenka Giebułtów 17 maja, 16:00 (100)
Wiślanie Jaśkowice 0-0 Garbarz Zembrzyce 28 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cracovia II 2-2 Iskra Klecza Dolna 21 maja, 17:30 (60)
w pierwotnym terminie (18 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 27 - 24-25 maja

Cracovia II 4-0 Zieleńczanka Zielonki 24 maja, 11:00 (60)
Iskra Klecza Dolna 0-2 Wiślanie Jaśkowice 24 maja, 18:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 4-0 Niwa Nowa Wieś 24 maja, 11:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 24 maja, 18:00 (150)
Górnik Wieliczka 5-1 KS Borek (Kraków) 24 maja, 17:00 (100)
Sokół Przytkowice 2-1 Halniak Maków Podhalański 25 maja, 17:30 (150)
Świt Krzeszowice 1-7 MKS Trzebinia/Siersza 24 maja, 18:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Karpaty Siepraw 25 maja, 12:00 (100)

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Zieleńczanka Zielonki 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 czerwca, 11:00 (50)
Karpaty Siepraw 3-2 Świt Krzeszowice 31 maja, 18:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Sokół Przytkowice 1 czerwca, 17:30 (130)
Halniak Maków Podhalański 3-1 Górnik Wieliczka 31 maja, 18:00 (100)
KS Borek (Kraków) 0-6 Jutrzenka Giebułtów 31 maja, 18:00 (75)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Garbarz Zembrzyce 31 maja, 18:00 (100)
Niwa Nowa Wieś 3-1 Iskra Klecza Dolna 31 maja, 16:00 (80)
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Cracovia II 31 maja, 18:00 (100)

Kolejka 29 - 7 czerwca

Wiślanie Jaśkowice 6-0 Zieleńczanka Zielonki 7 czerwca, 17:00 (70)
Cracovia II 0-3 Niwa Nowa Wieś 7 czerwca, 17:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 7 czerwca, 17:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 5-0 KS Borek (Kraków) 7 czerwca, 17:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-1 Halniak Maków Podhalański 7 czerwca, 17:00 (200)
Górnik Wieliczka 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 7 czerwca, 17:00 (200)
Sokół Przytkowice 1-2 Karpaty Siepraw 7 czerwca, 17:00 (100)
Świt Krzeszowice 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 czerwca, 17:00 (150)

Kolejka 30 - 14 czerwca

Zieleńczanka Zielonki 1-2 Świt Krzeszowice 14 czerwca, 17:00 (30)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Sokół Przytkowice 14 czerwca, 17:00 (50)
Karpaty Siepraw 5-3 Górnik Wieliczka 14 czerwca, 17:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Jutrzenka Giebułtów 14 czerwca, 17:00 (450)
Halniak Maków Podhalański 0-3 Garbarz Zembrzyce 14 czerwca, 17:00 (100)
KS Borek (Kraków) 0-3 Iskra Klecza Dolna 14 czerwca, 17:00 (30)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-0 Cracovia II 14 czerwca, 17:00 (250)
Niwa Nowa Wieś 1-3 Wiślanie Jaśkowice 14 czerwca, 12:00 (100)

III liga 2013/2014 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2013/2014 (małopolska (wschód))
IV liga 2013/2014 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków III)
Liga okręgowa 2013/2014 (Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas