[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Proszowianka Proszowice 22 56 18 2 2 95-15 9 1 1 63-8 9 1 1 32-7
2.  Kaszowianka Kaszów 22 43 12 7 3 44-14 5 3 3 22-9 7 4 0 22-5
3.  Skawinka Skawina 22 41 12 5 5 49-27 5 4 2 23-12 7 1 3 26-15
4.  Prokocim Kraków 22 39 11 6 5 54-34 5 3 3 19-17 6 3 2 35-17
5.  Podgórze Kraków 22 38 11 5 6 53-35 6 2 3 25-20 5 3 3 28-15
6.  Kmita Zabierzów 22 33 9 6 7 46-32 5 2 4 22-14 4 4 3 24-18
7.  Garbarnia II Kraków 22 32 9 5 8 58-34 6 3 2 41-12 3 2 6 17-22
8.  Piast Wołowice 22 23 7 2 13 40-49 4 1 6 26-24 3 1 7 14-25
9.  Pogoń Skotniki (Kraków) 22 21 5 6 11 20-51 3 3 5 13-19 2 3 6 7-32
10.  Lotnik Kryspinów 22 17 5 2 15 18-65 3 1 7 12-32 2 1 8 6-33
11.  Pozowianka Pozowice 22 15 4 3 15 17-92 1 2 8 8-39 3 1 7 9-53
12.  Tramwaj Kraków 22 11 2 5 15 17-63 1 2 8 5-26 1 3 7 12-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Proszowianka Proszowice    0-1 4-3 2-2 2-1 7-0 3-0 5-0 7-1 7-0 14-0 12-0 
 2 Kaszowianka Kaszów0-0     0-1 2-2 2-3 2-0 2-3 1-0 0-0 3-0 8-0 2-0 
 3 Skawinka Skawina1-3 0-0     6-1 0-1 1-1 2-1 2-1 1-1 3-0 5-1 2-2 
 4 Prokocim Kraków1-3 0-3 2-1     2-1 2-2 1-1 3-1 1-1 4-2 0-1 3-1 
 5 Podgórze Kraków0-5 2-2 2-3 0-6     0-0 3-1 2-1 3-0 3-0* 7-0 3-2 
 6 Kmita Zabierzów0-2 1-1 0-2 3-2 1-1     3-2 2-3 3-0 0-1 6-0 3-0 
 7 Garbarnia II Kraków3-1 0-0 3-0 1-2 1-1 0-5     7-0 10-0 5-0 9-1 2-2 
 8 Piast Wołowice0-1 0-3 2-2 0-4 3-5 1-4 5-2     4-0 5-0 1-2 5-1 
 9 Pogoń Skotniki (Kraków)0-2 0-1 1-3 1-3 3-3 2-2 2-1 0-4     2-0 0-0 2-0 
 10 Lotnik Kryspinów1-8 0-5 1-4 1-4 1-0 0-3 1-1 2-1 1-2     2-1 2-3 
 11 Pozowianka Pozowice0-3 1-4 0-3 1-9 0-5 1-6 0-3 1-3 2-1 1-1     1-1 
 12 Tramwaj Kraków1-4 1-2 0-4 0-0 0-7 2-1 0-2 0-0 0-1 0-2 1-3     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Kmita Zabierzów 0-2 Proszowianka Proszowice 17 sierpnia, 17:00
Podgórze Kraków 7-0 Pozowianka Pozowice 17 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 5-1 Tramwaj Kraków 18 sierpnia, 16:00
Lotnik Kryspinów 0-5 Kaszowianka Kaszów 17 sierpnia, 17:00
Prokocim Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków 17 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 1-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Proszowianka Proszowice 7-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 25 sierpnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 3-0 Skawinka Skawina 25 sierpnia, 11:00
Kaszowianka Kaszów 2-2 Prokocim Kraków 25 sierpnia, 17:00
na stadionie Zwierzynieckiego KS-u
Tramwaj Kraków 0-2 Lotnik Kryspinów 24 sierpnia, 17:00
Pozowianka Pozowice 1-3 Piast Wołowice 24 sierpnia, 17:00
Kmita Zabierzów 1-1 Podgórze Kraków 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Podgórze Kraków 0-5 Proszowianka Proszowice 31 sierpnia, 17:00
Piast Wołowice 1-4 Kmita Zabierzów 1 września, 14:30
Lotnik Kryspinów 2-1 Pozowianka Pozowice 1 września, 16:30
Prokocim Kraków 3-1 Tramwaj Kraków 31 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 0-0 Kaszowianka Kaszów 31 sierpnia, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Garbarnia II Kraków 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Proszowianka Proszowice 3-0 Garbarnia II Kraków 7 września, 16:30
Kaszowianka Kaszów 0-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 8 września, 16:00
Tramwaj Kraków 0-4 Skawinka Skawina 7 września, 16:30
Pozowianka Pozowice 1-9 Prokocim Kraków 7 września, 16:30
Kmita Zabierzów 0-1 Lotnik Kryspinów 7 września, 16:30
Podgórze Kraków 2-1 Piast Wołowice 8 września, 16:30

Kolejka 5 - 14-15 września

Piast Wołowice 0-1 Proszowianka Proszowice 15 września, 16:00
Lotnik Kryspinów 1-0 Podgórze Kraków 14 września, 16:00
Prokocim Kraków 2-2 Kmita Zabierzów 14 września, 16:00
Skawinka Skawina 5-1 Pozowianka Pozowice 14 września, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-0 Tramwaj Kraków 14 września, 16:00
Garbarnia II Kraków 0-0 Kaszowianka Kaszów 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Proszowianka Proszowice 0-1 Kaszowianka Kaszów 22 września, 16:00
Tramwaj Kraków 0-2 Garbarnia II Kraków 21 września, 14:00
Pozowianka Pozowice 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 21 września, 16:00
Kmita Zabierzów 0-2 Skawinka Skawina 21 września, 16:00
Podgórze Kraków 0-6 Prokocim Kraków 21 września, 16:00
Piast Wołowice 5-0 Lotnik Kryspinów 22 września, 15:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Lotnik Kryspinów 1-8 Proszowianka Proszowice 29 września, 16:00
Prokocim Kraków 3-1 Piast Wołowice 28 września, 16:00
Skawinka Skawina 0-1 Podgórze Kraków 28 września, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-2 Kmita Zabierzów 28 września, 16:00
Garbarnia II Kraków 9-1 Pozowianka Pozowice 29 września, 11:00
Kaszowianka Kaszów 2-0 Tramwaj Kraków 29 września, 14:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Proszowianka Proszowice 12-0 Tramwaj Kraków 6 października, 15:00
Pozowianka Pozowice 1-4 Kaszowianka Kaszów 5 października, 15:30
Kmita Zabierzów 3-2 Garbarnia II Kraków 5 października, 15:00
Podgórze Kraków 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 5 października, 15:30
Piast Wołowice 2-2 Skawinka Skawina 6 października, 15:30
Lotnik Kryspinów 1-4 Prokocim Kraków 5 października, 15:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Prokocim Kraków 1-3 Proszowianka Proszowice 12 października, 15:00
Skawinka Skawina 3-0 Lotnik Kryspinów 12 października, 15:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-4 Piast Wołowice 12 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Podgórze Kraków 13 października, 15:00
Kaszowianka Kaszów 2-0 Kmita Zabierzów 13 października, 14:00
Tramwaj Kraków 1-3 Pozowianka Pozowice 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Proszowianka Proszowice 14-0 Pozowianka Pozowice 20 października, 15:00
Kmita Zabierzów 3-0 Tramwaj Kraków 19 października, 15:00
Podgórze Kraków 2-2 Kaszowianka Kaszów 19 października, 15:00
Piast Wołowice 5-2 Garbarnia II Kraków 19 października, 14:00
Lotnik Kryspinów 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 19 października, 15:00
Prokocim Kraków 2-1 Skawinka Skawina 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Skawinka Skawina 1-3 Proszowianka Proszowice 26 października, 15:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-3 Prokocim Kraków 26 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 5-0 Lotnik Kryspinów 27 października, 14:00
Kaszowianka Kaszów 1-0 Piast Wołowice 27 października, 14:00
Tramwaj Kraków 0-7 Podgórze Kraków 26 października, 15:00
Pozowianka Pozowice 1-6 Kmita Zabierzów 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Proszowianka Proszowice 7-0 Kmita Zabierzów 6 kwietnia, 16:30
Pozowianka Pozowice 0-5 Podgórze Kraków 5 kwietnia, 16:30
Tramwaj Kraków 0-0 Piast Wołowice 5 kwietnia, 16:00 (50)
Kaszowianka Kaszów 3-0 Lotnik Kryspinów 6 kwietnia, 14:00
Garbarnia II Kraków 1-2 Prokocim Kraków 6 kwietnia, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-3 Skawinka Skawina 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Pogoń Skotniki (Kraków) 0-2 Proszowianka Proszowice 12 kwietnia, 17:00
Skawinka Skawina 2-1 Garbarnia II Kraków 12 kwietnia, 17:00
Prokocim Kraków 0-3 Kaszowianka Kaszów 12 kwietnia, 17:00
Lotnik Kryspinów 2-3 Tramwaj Kraków 12 kwietnia, 17:00
Piast Wołowice 1-2 Pozowianka Pozowice 13 kwietnia, 16:30
Podgórze Kraków 0-0 Kmita Zabierzów 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Proszowianka Proszowice 2-1 Podgórze Kraków 19 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów 2-3 Piast Wołowice 19 kwietnia, 17:00
Pozowianka Pozowice 1-1 Lotnik Kryspinów 19 kwietnia, 15:30
Tramwaj Kraków 0-0 Prokocim Kraków 19 kwietnia, 11:00
Kaszowianka Kaszów 0-1 Skawinka Skawina 19 kwietnia, 14:00
Garbarnia II Kraków 10-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Garbarnia II Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice 27 kwietnia, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-1 Kaszowianka Kaszów 26 kwietnia, 17:00
Skawinka Skawina 2-2 Tramwaj Kraków 26 kwietnia, 17:00
Prokocim Kraków 0-1 Pozowianka Pozowice 26 kwietnia, 17:00
Lotnik Kryspinów 0-3 Kmita Zabierzów 26 kwietnia, 17:00
Piast Wołowice 3-5 Podgórze Kraków 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 3-4 maja

Proszowianka Proszowice 5-0 Piast Wołowice 4 maja, 17:30
Podgórze Kraków 3-0 Lotnik Kryspinów 3 maja, 14:30
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kmita Zabierzów 3-2 Prokocim Kraków 3 maja, 17:00
Pozowianka Pozowice 0-3 Skawinka Skawina 3 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 0-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 3 maja, 17:00
Kaszowianka Kaszów 2-3 Garbarnia II Kraków 4 maja, 14:00

Kolejka 17 - 10-11 maja

Kaszowianka Kaszów 0-0 Proszowianka Proszowice 11 maja, 16:00
Garbarnia II Kraków 2-2 Tramwaj Kraków 11 maja, 17:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-0 Pozowianka Pozowice 10 maja, 17:00
Skawinka Skawina 1-1 Kmita Zabierzów 10 maja, 17:30
Prokocim Kraków 2-1 Podgórze Kraków 10 maja, 17:30
Lotnik Kryspinów 2-1 Piast Wołowice 10 maja, 17:00

Kolejka 18 - 17-18 maja

Proszowianka Proszowice 7-0 Lotnik Kryspinów 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Wołowice 0-4 Prokocim Kraków 18 maja, 16:00
Podgórze Kraków 2-3 Skawinka Skawina 21 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kmita Zabierzów 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pozowianka Pozowice 0-3 Garbarnia II Kraków 17 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 1-2 Kaszowianka Kaszów 17 maja, 17:00

Kolejka 19 - 24-25 maja

Tramwaj Kraków 1-4 Proszowianka Proszowice 21 maja, 18:00
Kaszowianka Kaszów 8-0 Pozowianka Pozowice 25 maja, 14:00
Garbarnia II Kraków 0-5 Kmita Zabierzów 25 maja, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-3 Podgórze Kraków 24 maja, 18:00
Skawinka Skawina 2-1 Piast Wołowice 24 maja, 17:00
Prokocim Kraków 4-2 Lotnik Kryspinów 24 maja, 17:30 (80)

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Proszowianka Proszowice 2-2 Prokocim Kraków 1 czerwca, 18:00
Lotnik Kryspinów 1-4 Skawinka Skawina 31 maja, 17:00
Piast Wołowice 4-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 1 czerwca, 16:00
Podgórze Kraków 3-1 Garbarnia II Kraków 31 maja, 18:00
Kmita Zabierzów 1-1 Kaszowianka Kaszów 31 maja, 17:00
Pozowianka Pozowice 1-1 Tramwaj Kraków 31 maja, 18:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu gry w drużynie gości nieuprawnionych zawodników; następnie przywrócono wynik z boiska

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

Pozowianka Pozowice 0-3 Proszowianka Proszowice 7 czerwca, 17:00
Tramwaj Kraków 2-1 Kmita Zabierzów 7 czerwca, 17:00
Kaszowianka Kaszów 2-3 Podgórze Kraków 7 czerwca, 17:00
Garbarnia II Kraków 7-0 Piast Wołowice 7 czerwca, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-0 Lotnik Kryspinów 7 czerwca, 17:00
Skawinka Skawina 6-1 Prokocim Kraków 7 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 14-15 czerwca

Proszowianka Proszowice 4-3 Skawinka Skawina 14 czerwca, 17:00
Prokocim Kraków 1-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 14 czerwca, 17:00
Lotnik Kryspinów 1-1 Garbarnia II Kraków 14 czerwca, 17:00
Piast Wołowice 0-3 Kaszowianka Kaszów 14 czerwca, 17:00
Podgórze Kraków 3-2 Tramwaj Kraków 14 czerwca, 17:00
Kmita Zabierzów 6-0 Pozowianka Pozowice 14 czerwca, 15:00

IV liga 2013/2014 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków III)
Liga okręgowa 2013/2014 (Wadowice)

Klasa A 2013/2014 (Kraków I)
Klasa A 2013/2014 (Kraków II)
Klasa A 2013/2014 (Kraków III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas