[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liszczanka Liszki 24 56 18 2 4 72-18 9 0 3 39-11 9 2 1 33-7
2.  Wisła Jeziorzany 24 55 17 4 3 66-22 8 3 1 34-12 9 1 2 32-10
3.  Tęcza Piekary 24 45 14 3 7 68-42 8 3 1 31-12 6 0 6 37-30
4.  Radziszowianka Radziszów 24 44 14 2 8 57-33 7 2 3 32-18 7 0 5 25-15
5.  Pychowianka Kraków 24 41 12 5 7 52-47 8 0 4 28-22 4 5 3 24-25
6.  Krakus Swoszowice (Kraków) 24 38 12 2 10 59-42 4 1 7 31-26 8 1 3 28-16
7.  Armatura Kraków 24 33 10 3 11 46-54 4 2 6 21-27 6 1 5 25-27
8.  Iskra Krzęcin 24 32 9 5 10 37-44 5 2 5 18-24 4 3 5 19-20
9.  Cedronka Wola Radziszowska 24 29 9 2 13 41-53 5 2 5 23-23 4 0 8 18-30
10.  Gajowianka Gaj 24 26 8 2 14 38-67 4 0 8 17-33 4 2 6 21-34
11.  Iskra Czułów 24 23 7 2 15 37-56 4 1 7 15-23 3 1 8 22-33
12.  LKS Libertów 24 20 6 2 16 27-58 4 1 7 16-33 2 1 9 11-25
13.  Victoria Kraków 24 8 2 2 20 9-73 2 1 9 7-33 0 1 11 2-40
Victoria Kraków wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Liszczanka Liszki    0-1 2-1 1-5 4-0 2-0 1-0 0-1 5-1 7-1 5-1 4-0 8-0 
 2 Wisła Jeziorzany0-1     3-0 2-0 2-2 5-1 4-1 2-2 2-1 3-2 1-1 4-0 6-1 
 3 Tęcza Piekary3-3 1-0     3-0 2-2 1-1 1-3 2-1 5-1 8-1 1-0 1-0 3-0* 
 4 Radziszowianka Radziszów0-1 1-4 6-3     5-3 2-1 2-2 0-0 2-0 5-0 2-1 2-3 5-0 
 5 Pychowianka Kraków1-6 1-3 3-1 1-0     0-1 3-2 2-0 4-2 4-1 3-4 3-2 3-0* 
 6 Krakus Swoszowice (Kraków)0-2 1-4 4-2 1-3 3-4     8-0 0-2 2-3 0-2 9-2 1-1 2-1 
 7 Armatura Kraków1-4 0-4 1-7 0-1 1-2 2-3     3-3 5-0 1-1 2-1 2-1 3-0* 
 8 Iskra Krzęcin0-0 2-2 3-5 2-1 0-3 1-3 1-3     2-1 1-6 1-0 2-0 3-0* 
 9 Cedronka Wola Radziszowska0-2 3-2 2-4 3-2 1-1 1-4 1-2 5-1     0-3 4-2 3-0 0-0 
 10 Gajowianka Gaj2-0 0-4 3-2 0-4 1-2 1-6 2-3 0-3 3-1     2-5 0-3* 3-0* 
 11 Iskra Czułów0-3 1-3 0-3* 1-3 3-2 1-2 2-3 4-2 0-1 0-0     2-1 1-0 
 12 LKS Libertów0-8 0-2 2-3 1-3 1-1 0-3* 1-6 2-0 0-4 3-1 3-2     3-0* 
 13 Victoria Kraków0-3* 0-3* 1-6 0-3* 2-2 0-3* 1-0 0-4 0-3* 2-3 0-3* 1-0     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Wisła Jeziorzany.
 
Victoria Kraków 1-0 Armatura Kraków 17 sierpnia, 17:30
Tęcza Piekary 5-1 Cedronka Wola Radziszowska 17 sierpnia, 17:30
Radziszowianka Radziszów 5-0 Gajowianka Gaj 18 sierpnia, 17:30
Pychowianka Kraków 3-4 Iskra Czułów 18 sierpnia, 16:30
Liszczanka Liszki 0-1 Iskra Krzęcin 18 sierpnia, 11:00
LKS Libertów 0-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 21 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Krakus Swoszowice (Kraków).
 
Iskra Krzęcin 2-0 LKS Libertów 24 sierpnia, 17:00
Iskra Czułów 0-3 Liszczanka Liszki 25 sierpnia, 17:00
Gajowianka Gaj 1-2 Pychowianka Kraków 25 sierpnia, 17:30
Cedronka Wola Radziszowska 3-2 Radziszowianka Radziszów 25 sierpnia, 17:30
Armatura Kraków 1-7 Tęcza Piekary 24 sierpnia, 17:30
Wisła Jeziorzany 6-1 Victoria Kraków 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Victoria Kraków.
 
Tęcza Piekary 1-0 Wisła Jeziorzany 1 września, 17:00 (200)
Radziszowianka Radziszów 2-2 Armatura Kraków 1 września, 11:00
Pychowianka Kraków 4-2 Cedronka Wola Radziszowska 31 sierpnia, 17:00
Liszczanka Liszki 7-1 Gajowianka Gaj 1 września, 11:00
LKS Libertów 3-2 Iskra Czułów 1 września, 17:00
Iskra Krzęcin 1-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Iskra Krzęcin.
 
Iskra Czułów 1-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 4 września, 16:30
Gajowianka Gaj 0-3 LKS Libertów 4 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Cedronka Wola Radziszowska 0-2 Liszczanka Liszki 10 listopada, 13:00
Armatura Kraków 1-2 Pychowianka Kraków 4 września, 16:30
Wisła Jeziorzany 2-0 Radziszowianka Radziszów 4 września, 16:30
Victoria Kraków 1-6 Tęcza Piekary 4 września, 16:30

Kolejka 5 - 7-8 września

Pauza: Tęcza Piekary.
 
Radziszowianka Radziszów 5-0 Victoria Kraków 8 września, 16:30
Pychowianka Kraków 1-3 Wisła Jeziorzany 7 września, 16:30
Liszczanka Liszki 1-0 Armatura Kraków 8 września, 11:30
LKS Libertów 0-4 Cedronka Wola Radziszowska 8 września, 16:30
Iskra Krzęcin 1-0 Iskra Czułów 7 września, 16:30
Gajowianka Gaj 1-6 Krakus Swoszowice (Kraków) 8 września, 16:30

Kolejka 6 - 14-15 września

Pauza: Iskra Czułów.
 
Gajowianka Gaj 0-3 Iskra Krzęcin 9 listopada, 13:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-4 Krakus Swoszowice (Kraków) 15 września, 16:00
Armatura Kraków 2-1 LKS Libertów 14 września, 16:00
Wisła Jeziorzany 0-1 Liszczanka Liszki 14 września, 16:00
Victoria Kraków 2-2 Pychowianka Kraków 14 września, 16:00
Tęcza Piekary 3-0 Radziszowianka Radziszów 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Pauza: Radziszowianka Radziszów.
 
Pychowianka Kraków 3-1 Tęcza Piekary 21 września, 16:00
Liszczanka Liszki 8-0 Victoria Kraków 22 września, 11:00
LKS Libertów 0-2 Wisła Jeziorzany 22 września, 16:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 8-0 Armatura Kraków 21 września, 16:00
Iskra Krzęcin 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 22 września, 16:00
Iskra Czułów 0-0 Gajowianka Gaj 22 września, 15:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Pauza: Gajowianka Gaj.
 
Cedronka Wola Radziszowska 4-2 Iskra Czułów 29 września, 15:30
Armatura Kraków 3-3 Iskra Krzęcin 28 września, 15:30
Wisła Jeziorzany 5-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 29 września, 15:30
Victoria Kraków 1-0 LKS Libertów 29 września, 15:30
Tęcza Piekary 3-3 Liszczanka Liszki 29 września, 13:00
Radziszowianka Radziszów 5-3 Pychowianka Kraków 29 września, 15:30

Kolejka 9 - 5-6 października

Pauza: Pychowianka Kraków.
 
Liszczanka Liszki 1-5 Radziszowianka Radziszów 6 października, 11:00
LKS Libertów 2-3 Tęcza Piekary 6 października, 11:00 (20)
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Victoria Kraków 5 października, 15:30
Iskra Krzęcin 2-2 Wisła Jeziorzany 5 października, 15:30
Iskra Czułów 2-3 Armatura Kraków 5 października, 15:30
Gajowianka Gaj 3-1 Cedronka Wola Radziszowska 6 października, 15:30

Kolejka 10 - 12-13 października

Pauza: Cedronka Wola Radziszowska.
 
Armatura Kraków 1-1 Gajowianka Gaj 12 października, 15:00
Wisła Jeziorzany 1-1 Iskra Czułów 13 października, 15:00
Victoria Kraków 0-4 Iskra Krzęcin 12 października, 15:00
Tęcza Piekary 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 12 października, 15:00
Radziszowianka Radziszów 2-3 LKS Libertów 13 października, 15:00
Pychowianka Kraków 1-6 Liszczanka Liszki 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: Liszczanka Liszki.
 
LKS Libertów 1-1 Pychowianka Kraków 20 października, 15:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-3 Radziszowianka Radziszów 20 października, 15:00
Iskra Krzęcin 3-5 Tęcza Piekary 20 października, 15:00
Iskra Czułów 1-0 Victoria Kraków 20 października, 14:00
Gajowianka Gaj 0-4 Wisła Jeziorzany 20 października, 15:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-2 Armatura Kraków 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Armatura Kraków.
 
Wisła Jeziorzany 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 27 października, 13:30
Victoria Kraków 2-3 Gajowianka Gaj 26 października, 13:30
Tęcza Piekary 1-0 Iskra Czułów 27 października, 13:30
Radziszowianka Radziszów 0-0 Iskra Krzęcin 27 października, 13:30
Pychowianka Kraków 0-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 26 października, 14:30
Liszczanka Liszki 4-0 LKS Libertów 27 października, 11:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: LKS Libertów.
 
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Liszczanka Liszki 2 listopada, 13:00
Iskra Krzęcin 0-3 Pychowianka Kraków 2 listopada, 13:00
Iskra Czułów 1-3 Radziszowianka Radziszów 2 listopada, 13:00
Gajowianka Gaj 3-2 Tęcza Piekary 3 listopada, 13:00
Cedronka Wola Radziszowska 0-0 Victoria Kraków 3 listopada, 13:00
Armatura Kraków 0-4 Wisła Jeziorzany 2 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Pauza: Victoria Kraków.
 
Cedronka Wola Radziszowska 2-4 Tęcza Piekary 6 kwietnia, 17:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-4; potem anulowany
Gajowianka Gaj 0-4 Radziszowianka Radziszów 5 kwietnia, 15:30
Iskra Czułów 3-2 Pychowianka Kraków 6 kwietnia, 15:00
Iskra Krzęcin 0-0 Liszczanka Liszki 5 kwietnia, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-1 LKS Libertów 5 kwietnia, 17:00
Wisła Jeziorzany 4-1 Armatura Kraków 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Pauza: Victoria Kraków.
 
LKS Libertów 2-0 Iskra Krzęcin 13 kwietnia, 17:00
Liszczanka Liszki 5-1 Iskra Czułów 12 kwietnia, 16:00
Pychowianka Kraków 4-1 Gajowianka Gaj 13 kwietnia, 16:00
Radziszowianka Radziszów 2-0 Cedronka Wola Radziszowska 13 kwietnia, 17:00
Tęcza Piekary 1-3 Armatura Kraków 12 kwietnia, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-4 Wisła Jeziorzany 12 kwietnia, 17:30

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Pauza: Victoria Kraków.
 
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Iskra Krzęcin 19 kwietnia, 11:00
Wisła Jeziorzany 3-0 Tęcza Piekary 19 kwietnia, 15:00
Armatura Kraków 0-1 Radziszowianka Radziszów 19 kwietnia, 11:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Pychowianka Kraków 19 kwietnia, 13:00
Gajowianka Gaj 2-0 Liszczanka Liszki 19 kwietnia, 10:00
Iskra Czułów 2-1 LKS Libertów 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Pauza: Victoria Kraków.
 
Krakus Swoszowice (Kraków) 9-2 Iskra Czułów 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Libertów 3-1 Gajowianka Gaj 27 kwietnia, 17:00
Liszczanka Liszki 5-1 Cedronka Wola Radziszowska 26 kwietnia, 16:00
Pychowianka Kraków 3-2 Armatura Kraków 27 kwietnia, 17:00
Radziszowianka Radziszów 6-3 Tęcza Piekary 27 kwietnia, 17:00
Wisła Jeziorzany 2-2 Iskra Krzęcin 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 3-4 maja

Pauza: Victoria Kraków.
 
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Gajowianka Gaj 3 maja, 17:30
Radziszowianka Radziszów 1-4 Wisła Jeziorzany 3 maja, 18:00
Armatura Kraków 1-4 Liszczanka Liszki 1 maja, 11:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-0 LKS Libertów 4 maja, 17:30
Iskra Czułów 4-2 Iskra Krzęcin 3 maja, 17:00
Tęcza Piekary 2-2 Pychowianka Kraków 3 maja, 18:00

Kolejka 19 - 10-11 maja

Pauza: Victoria Kraków.
 
Iskra Krzęcin 1-6 Gajowianka Gaj 10 maja, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-3 Cedronka Wola Radziszowska 10 maja, 17:00
LKS Libertów 1-6 Armatura Kraków 11 maja, 17:00
Liszczanka Liszki 2-1 Tęcza Piekary 10 maja, 17:00
Pychowianka Kraków 1-0 Radziszowianka Radziszów 11 maja, 17:00
Iskra Czułów 1-3 Wisła Jeziorzany 10 maja, 17:00

Kolejka 20 - 17-18 maja

Pauza: Victoria Kraków.
 
Wisła Jeziorzany 2-2 Pychowianka Kraków 18 maja, 17:00
Armatura Kraków 2-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cedronka Wola Radziszowska 5-1 Iskra Krzęcin 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gajowianka Gaj 2-5 Iskra Czułów 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziszowianka Radziszów 0-1 Liszczanka Liszki 18 maja, 17:00
Tęcza Piekary 1-0 LKS Libertów 17 maja, 18:00

Kolejka 21 - 24-25 maja

Pauza: Victoria Kraków.
 
Iskra Czułów 0-1 Cedronka Wola Radziszowska 24 maja, 17:00
Iskra Krzęcin 1-3 Armatura Kraków 24 maja, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-2 Tęcza Piekary 24 maja, 18:00
LKS Libertów 1-3 Radziszowianka Radziszów 25 maja, 17:00
Liszczanka Liszki 4-0 Pychowianka Kraków 24 maja, 17:00
Wisła Jeziorzany 3-2 Gajowianka Gaj 25 maja, 17:00

Kolejka 22 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Victoria Kraków.
 
Liszczanka Liszki 0-1 Wisła Jeziorzany 31 maja, 17:00
Armatura Kraków 2-1 Iskra Czułów 31 maja, 17:30
Cedronka Wola Radziszowska 0-3 Gajowianka Gaj 1 czerwca, 18:00
Pychowianka Kraków 3-2 LKS Libertów 1 czerwca, 17:00
w Skotnikach
Radziszowianka Radziszów 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 1 czerwca, 17:00
Tęcza Piekary 2-1 Iskra Krzęcin 31 maja, 18:00

Kolejka 23 - 7-8 czerwca

Pauza: Victoria Kraków.
 
Gajowianka Gaj 2-3 Armatura Kraków 8 czerwca, 17:30
Cedronka Wola Radziszowska 3-2 Wisła Jeziorzany 8 czerwca, 18:00
Iskra Czułów 0-3 Tęcza Piekary 19 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (8 czerwca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie gospodarze nie przygotowali boiska
Iskra Krzęcin 2-1 Radziszowianka Radziszów 7 czerwca, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-4 Pychowianka Kraków 7 czerwca, 18:00
LKS Libertów 0-8 Liszczanka Liszki 8 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 czerwca

Pauza: Victoria Kraków.
 
Wisła Jeziorzany 4-0 LKS Libertów 14 czerwca, 17:30
Armatura Kraków 5-0 Cedronka Wola Radziszowska 14 czerwca, 17:30
Liszczanka Liszki 2-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 14 czerwca, 17:30
Pychowianka Kraków 2-0 Iskra Krzęcin 14 czerwca, 17:30
w Skotnikach
Radziszowianka Radziszów 2-1 Iskra Czułów 14 czerwca, 17:30
Tęcza Piekary 8-1 Gajowianka Gaj 14 czerwca, 17:30

Walkowery

Armatura Kraków 3-0 Victoria Kraków
(wo)
Victoria Kraków 0-3 Wisła Jeziorzany
(wo)
Tęcza Piekary 3-0 Victoria Kraków
(wo)
Victoria Kraków 0-3 Radziszowianka Radziszów
(wo)
Pychowianka Kraków 3-0 Victoria Kraków
(wo)
Victoria Kraków 0-3 Liszczanka Liszki
(wo)
LKS Libertów 3-0 Victoria Kraków
(wo)
Victoria Kraków 0-3 Krakus Swoszowice (Kraków)
(wo)
Iskra Krzęcin 3-0 Victoria Kraków
(wo)
Victoria Kraków 0-3 Iskra Czułów
(wo)
Gajowianka Gaj 3-0 Victoria Kraków
(wo)
Victoria Kraków 0-3 Cedronka Wola Radziszowska
(wo)

Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków III)

Klasa A 2013/2014 (Kraków I)
Klasa A 2013/2014 (Kraków II)
Klasa A 2013/2014 (Myślenice)
Klasa A 2013/2014 (Olkusz)
Klasa A 2013/2014 (Wieliczka)

Klasa B 2013/2014 (Kraków I)
Klasa B 2013/2014 (Kraków II)
Klasa B 2013/2014 (Kraków III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas