[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Wieliczka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gdovia Gdów 26 62 20 2 4 73-26 11 1 1 41-8 9 1 3 32-18
2.  Targowianka Targowisko 26 49 15 4 7 69-44 7 3 3 37-24 8 1 4 32-20
3.  Zryw Szarów 26 44 13 5 8 63-49 6 3 4 31-22 7 2 4 32-27 2 4 1 1 0 7-5
4.  Piłkarz Podłęże 26 44 13 5 8 64-47 6 3 4 31-24 7 2 4 33-23 2 1 0 1 1 5-7
5.  Wiarusy Igołomia 26 37 10 7 9 46-34 5 4 4 27-17 5 3 5 19-17 2 4 1 1 0 4-2
6.  Strażak Kokotów 26 37 11 4 11 47-51 7 2 4 25-22 4 2 7 22-29 2 1 0 1 1 2-4
7.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 36 11 3 12 54-54 6 2 5 33-31 5 1 7 21-23
8.  Wilga Koźmice Wielkie 26 33 11 0 15 42-56 7 0 6 23-22 4 0 9 19-34 4 9 3 0 1 8-6
9.  Batory Wola Batorska 26 33 10 3 13 47-59 7 2 4 27-20 3 1 9 20-39 4 6 2 0 2 10-9
10.  Nadwiślanka Nowe Brzesko 26 33 10 3 13 44-60 6 1 6 21-27 4 2 7 23-33 4 3 1 0 3 5-8
11.  Wilga Golkowice 26 31 9 4 13 65-61 5 1 7 37-30 4 3 6 28-31
12.  Iskra Zakrzów 26 28 8 4 14 45-68 6 0 7 25-32 2 4 7 20-36 2 3 1 0 1 3-3
13.  Start Brzezie 26 28 8 4 14 41-61 6 1 6 27-24 2 3 8 14-37 2 3 1 0 1 3-3
14.  Tęcza Słomiróg 26 25 7 4 15 47-77 5 3 5 26-33 2 1 10 21-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gdovia Gdów    2-0 4-0 3-1 2-0 4-0 0-2 6-2 3-0 7-0 1-1 3-2 2-0 4-0 
 2 Targowianka Targowisko2-2     3-1 0-4 1-4 2-0 2-2 5-2 4-3 0-1 7-1 1-1 6-1 4-2 
 3 Zryw Szarów2-5 3-1     3-3 1-1 4-4 3-0 1-2 1-2 3-1 4-1 1-0 0-1 5-1 
 4 Piłkarz Podłęże0-4 1-2 2-4     3-0 3-1 2-1 4-1 2-2 2-2 2-1 2-2 1-2 7-2 
 5 Wiarusy Igołomia0-1 0-1 1-1 1-2     3-1 0-2 3-2 5-1 4-1 1-1 2-2 5-0 2-2 
 6 Strażak Kokotów3-0 2-2 1-5 0-4 1-1     3-1 2-1 3-1 1-0 4-3 0-1 4-1 1-2 
 7 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie2-0 3-1 1-5 1-4 0-4 2-3     0-4 5-1 6-2 3-3 5-1 2-2 3-1 
 8 Wilga Koźmice Wielkie1-2 0-4 0-2 2-1 1-0 3-1 0-2     4-2 3-0 1-3 0-2 4-2 4-1 
 9 Batory Wola Batorska1-0 1-2 5-2 0-0 1-2 3-1 3-1 4-0     3-2 0-5 2-2 2-0 2-3 
 10 Nadwiślanka Nowe Brzesko2-3 0-4 0-2 2-1 1-0 0-3 1-5 0-1 3-1     3-0* 4-3 2-2 3-2 
 11 Wilga Golkowice0-3 1-2 2-4 6-1 2-4 2-2 0-1 3-1 1-3 1-3     10-2 6-2 3-2 
 12 Iskra Zakrzów0-2 1-5 1-2 2-5 1-3 2-3 2-0 2-1 6-2 1-6 3-2     2-0 2-1 
 13 Start Brzezie1-2 3-7 5-2 1-3 3-0 1-0 3-1 1-2 0-1 1-1 1-2 3-1     4-2 
 14 Tęcza Słomiróg4-8 3-1 2-2 2-4 0-0 0-3 4-3 3-0 2-1 1-4 1-5 3-1 1-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Zryw Szarów 1-2 Batory Wola Batorska 17 sierpnia, 17:00
Wilga Koźmice Wielkie 1-2 Gdovia Gdów 18 sierpnia, 17:30
Wilga Golkowice 10-2 Iskra Zakrzów 17 sierpnia, 17:00
w Zakrzowie; Wilga gospodarzem
Wiarusy Igołomia 4-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 18 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-4 Piłkarz Podłęże 18 sierpnia, 18:00
Tęcza Słomiróg 1-1 Start Brzezie 18 sierpnia, 17:00
Targowianka Targowisko 2-0 Strażak Kokotów 18 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Batory Wola Batorska 3-1 Strażak Kokotów 24 sierpnia, 17:00
Start Brzezie 3-7 Targowianka Targowisko 25 sierpnia, 17:30
Piłkarz Podłęże 7-2 Tęcza Słomiróg 24 sierpnia, 17:30
Iskra Zakrzów 1-3 Wiarusy Igołomia 24 sierpnia, 17:30
Gdovia Gdów 1-1 Wilga Golkowice 25 sierpnia, 17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 25 sierpnia, 17:30
Wilga Koźmice Wielkie 0-2 Zryw Szarów 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Wilga Golkowice 2-4 Zryw Szarów 28 sierpnia, 17:30
Wiarusy Igołomia 0-1 Gdovia Gdów 28 sierpnia, 17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5-1 Iskra Zakrzów 27 sierpnia, 17:30
Tęcza Słomiróg 1-4 Nadwiślanka Nowe Brzesko 28 sierpnia, 17:30
Targowianka Targowisko 0-4 Piłkarz Podłęże 28 sierpnia, 17:30
Strażak Kokotów 4-1 Start Brzezie 28 sierpnia, 17:30
Batory Wola Batorska 4-0 Wilga Koźmice Wielkie 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Batory Wola Batorska 2-0 Start Brzezie 31 sierpnia, 17:00
Piłkarz Podłęże 3-1 Strażak Kokotów 31 sierpnia, 17:00
Iskra Zakrzów 2-1 Tęcza Słomiróg 31 sierpnia, 11:00
Gdovia Gdów 0-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 września, 17:30
Zryw Szarów 1-1 Wiarusy Igołomia 1 września, 17:00
Wilga Koźmice Wielkie 1-3 Wilga Golkowice 31 sierpnia, 17:00
Targowianka Targowisko 0-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 1 września, 17:30

Kolejka 5 - 4 września

Wilga Golkowice 1-3 Batory Wola Batorska 4 września, 17:00
Wiarusy Igołomia 3-2 Wilga Koźmice Wielkie 4 września, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-5 Zryw Szarów 3 września, 17:00
Tęcza Słomiróg 4-8 Gdovia Gdów 4 września, 17:00
Targowianka Targowisko 1-1 Iskra Zakrzów 4 września, 17:00
Strażak Kokotów 1-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 4 września, 17:00
Start Brzezie 1-3 Piłkarz Podłęże 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Batory Wola Batorska 0-0 Piłkarz Podłęże 8 września, 17:00
Iskra Zakrzów 2-3 Strażak Kokotów 8 września, 17:00
Gdovia Gdów 2-0 Targowianka Targowisko 8 września, 17:00
Zryw Szarów 5-1 Tęcza Słomiróg 8 września, 17:00 (150)
Wilga Koźmice Wielkie 0-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 8 września, 17:00
Wilga Golkowice 2-4 Wiarusy Igołomia 8 września, 16:00
Start Brzezie 1-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Wiarusy Igołomia 5-1 Batory Wola Batorska 15 września, 16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-3 Wilga Golkowice 15 września, 16:30
Tęcza Słomiróg 3-0 Wilga Koźmice Wielkie 14 września, 16:30
Targowianka Targowisko 3-1 Zryw Szarów 15 września, 16:30
Strażak Kokotów 3-0 Gdovia Gdów 14 września, 16:30
Start Brzezie 3-1 Iskra Zakrzów 15 września, 16:30
Piłkarz Podłęże 2-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 14 września, 16:30

Kolejka 8 - 20-21 września

Batory Wola Batorska 3-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 22 września, 16:00
Iskra Zakrzów 2-5 Piłkarz Podłęże 22 września, 16:00
Gdovia Gdów 2-0 Start Brzezie 22 września, 16:00
Zryw Szarów 4-4 Strażak Kokotów 22 września, 16:00
Wilga Koźmice Wielkie 0-4 Targowianka Targowisko 22 września, 16:00
Wilga Golkowice 3-2 Tęcza Słomiróg 22 września, 16:00
Wiarusy Igołomia 0-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5-1 Batory Wola Batorska 29 września, 16:00
Tęcza Słomiróg 0-0 Wiarusy Igołomia 28 września, 16:00
Targowianka Targowisko 7-1 Wilga Golkowice 29 września, 16:00
Strażak Kokotów 2-1 Wilga Koźmice Wielkie 29 września, 16:00
Start Brzezie 5-2 Zryw Szarów 29 września, 16:00
Piłkarz Podłęże 0-4 Gdovia Gdów 28 września, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 4-3 Iskra Zakrzów 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Batory Wola Batorska 2-2 Iskra Zakrzów 5 października, 15:30
Gdovia Gdów 7-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 6 października, 15:30
Zryw Szarów 3-3 Piłkarz Podłęże 5 października, 15:30
Wilga Koźmice Wielkie 4-2 Start Brzezie 5 października, 15:30
Wilga Golkowice 2-2 Strażak Kokotów 6 października, 11:00
Wiarusy Igołomia 0-1 Targowianka Targowisko 6 października, 15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Tęcza Słomiróg 6 października, 12:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Tęcza Słomiróg 2-1 Batory Wola Batorska 12 października, 15:00
Targowianka Targowisko 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 13 października, 15:00
Strażak Kokotów 1-1 Wiarusy Igołomia 13 października, 15:00
Start Brzezie 1-2 Wilga Golkowice 13 października, 15:00
Piłkarz Podłęże 4-1 Wilga Koźmice Wielkie 12 października, 15:00
Iskra Zakrzów 0-2 Gdovia Gdów 13 października, 15:00
Zryw Szarów 3-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Batory Wola Batorska 1-0 Gdovia Gdów 19 października, 14:30
Zryw Szarów 1-0 Iskra Zakrzów 20 października, 14:30
Wilga Koźmice Wielkie 3-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 20 października, 14:30
Wilga Golkowice 6-1 Piłkarz Podłęże 19 października, 14:30
Wiarusy Igołomia 5-0 Start Brzezie 20 października, 14:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-3 Strażak Kokotów 20 października, 14:30
Tęcza Słomiróg 3-1 Targowianka Targowisko 19 października, 14:30

Kolejka 13 - 26-27 października

Targowianka Targowisko 4-3 Batory Wola Batorska 27 października, 14:00
Strażak Kokotów 1-2 Tęcza Słomiróg 26 października, 14:00
Start Brzezie 3-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 27 października, 14:00
Piłkarz Podłęże 3-0 Wiarusy Igołomia 26 października, 14:00
Iskra Zakrzów 2-1 Wilga Koźmice Wielkie 26 października, 14:00
Gdovia Gdów 4-0 Zryw Szarów 27 października, 14:00
Wilga Golkowice 1-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3 listopada

Batory Wola Batorska 5-2 Zryw Szarów 3 listopada, 13:30
Gdovia Gdów 6-2 Wilga Koźmice Wielkie 3 listopada, 13:30
Iskra Zakrzów 3-2 Wilga Golkowice 3 listopada, 13:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-0 Wiarusy Igołomia 3 listopada, 13:30
Piłkarz Podłęże 2-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3 listopada, 13:30
Start Brzezie 4-2 Tęcza Słomiróg 3 listopada, 13:30
Strażak Kokotów 2-2 Targowianka Targowisko 3 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10 listopada

Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-5 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 10 listopada, 13:00
Zryw Szarów 1-2 Wilga Koźmice Wielkie 10 listopada, 13:00
Strażak Kokotów 3-1 Batory Wola Batorska 10 listopada, 13:00
Targowianka Targowisko 6-1 Start Brzezie 10 listopada, 13:00
Tęcza Słomiróg 2-4 Piłkarz Podłęże 10 listopada, 13:00
Wiarusy Igołomia 2-2 Iskra Zakrzów 10 listopada, 13:00
Wilga Golkowice 0-3 Gdovia Gdów 23 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 29-30 marca

Wilga Koźmice Wielkie 4-2 Batory Wola Batorska 30 marca, 15:00
Zryw Szarów 4-1 Wilga Golkowice 30 marca, 15:00
Gdovia Gdów 2-0 Wiarusy Igołomia 30 marca, 15:00
Iskra Zakrzów 2-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 30 marca, 15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 3-2 Tęcza Słomiróg 30 marca, 15:00
Piłkarz Podłęże 1-2 Targowianka Targowisko 29 marca, 15:00
Start Brzezie 1-0 Strażak Kokotów 30 marca, 15:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-4 Targowianka Targowisko 6 kwietnia, 15:30
Start Brzezie 0-1 Batory Wola Batorska 6 kwietnia, 15:30
Strażak Kokotów 0-4 Piłkarz Podłęże 6 kwietnia, 15:30
Tęcza Słomiróg 3-1 Iskra Zakrzów 5 kwietnia, 15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-0 Gdovia Gdów 6 kwietnia, 15:30
Wiarusy Igołomia 1-1 Zryw Szarów 6 kwietnia, 15:30
Wilga Golkowice 3-1 Wilga Koźmice Wielkie 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Batory Wola Batorska 0-5 Wilga Golkowice 12 kwietnia, 16:00
Wilga Koźmice Wielkie 1-0 Wiarusy Igołomia 13 kwietnia, 16:00
Zryw Szarów 3-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 13 kwietnia, 16:00
Gdovia Gdów 4-0 Tęcza Słomiróg 13 kwietnia, 16:00
Iskra Zakrzów 1-5 Targowianka Targowisko 13 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-3 Strażak Kokotów 13 kwietnia, 17:00
Piłkarz Podłęże 1-2 Start Brzezie 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-2 Start Brzezie 27 kwietnia, 17:00
Piłkarz Podłęże 2-2 Batory Wola Batorska 26 kwietnia, 17:00
Strażak Kokotów 0-1 Iskra Zakrzów 26 kwietnia, 17:00
Targowianka Targowisko 2-2 Gdovia Gdów 7 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Tęcza Słomiróg 2-2 Zryw Szarów 26 kwietnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-4 Wilga Koźmice Wielkie 27 kwietnia, 17:00
Wiarusy Igołomia 1-1 Wilga Golkowice 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

Batory Wola Batorska 1-2 Wiarusy Igołomia 3 maja, 17:00
Wilga Golkowice 0-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4 maja, 16:00
Wilga Koźmice Wielkie 4-1 Tęcza Słomiróg 4 maja, 17:00
Zryw Szarów 3-1 Targowianka Targowisko 4 maja, 17:00
Gdovia Gdów 4-0 Strażak Kokotów 4 maja, 17:00
Iskra Zakrzów 2-0 Start Brzezie 4 maja, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-1 Piłkarz Podłęże 3 maja, 17:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

Nadwiślanka Nowe Brzesko 3-1 Batory Wola Batorska 11 maja, 17:00
Piłkarz Podłęże 2-2 Iskra Zakrzów 11 maja, 17:00
Start Brzezie 1-2 Gdovia Gdów 11 maja, 17:00
Strażak Kokotów 1-5 Zryw Szarów 11 maja, 17:00
Targowianka Targowisko 5-2 Wilga Koźmice Wielkie 11 maja, 17:30
Tęcza Słomiróg 1-5 Wilga Golkowice 11 maja, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-4 Wiarusy Igołomia 11 maja, 17:30

Kolejka 22 - 17-18 maja

Batory Wola Batorska 3-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiarusy Igołomia 2-2 Tęcza Słomiróg 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilga Golkowice 1-2 Targowianka Targowisko 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilga Koźmice Wielkie 3-1 Strażak Kokotów 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Szarów 0-1 Start Brzezie 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gdovia Gdów 3-1 Piłkarz Podłęże 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Zakrzów 1-6 Nadwiślanka Nowe Brzesko 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 24-25 maja

Iskra Zakrzów 6-2 Batory Wola Batorska 25 maja, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-3 Gdovia Gdów 25 maja, 17:00
Piłkarz Podłęże 2-4 Zryw Szarów 24 maja, 17:00
Start Brzezie 1-2 Wilga Koźmice Wielkie 25 maja, 17:00
Strażak Kokotów 4-3 Wilga Golkowice 24 maja, 17:30
Targowianka Targowisko 1-4 Wiarusy Igołomia 25 maja, 17:30
Tęcza Słomiróg 4-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 24 maja, 17:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-2 Zryw Szarów 1 czerwca, 18:00
Batory Wola Batorska 2-3 Tęcza Słomiróg 31 maja, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Targowianka Targowisko 1 czerwca, 18:00
Wiarusy Igołomia 3-1 Strażak Kokotów 1 czerwca, 17:00
Wilga Golkowice 6-2 Start Brzezie 31 maja, 17:00
Wilga Koźmice Wielkie 2-1 Piłkarz Podłęże 1 czerwca, 18:00
Gdovia Gdów 3-2 Iskra Zakrzów 1 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 8 czerwca

Gdovia Gdów 3-0 Batory Wola Batorska 8 czerwca, 18:00
Iskra Zakrzów 1-2 Zryw Szarów 8 czerwca, 18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-1 Wilga Koźmice Wielkie 8 czerwca, 18:00
Piłkarz Podłęże 2-1 Wilga Golkowice 8 czerwca, 18:00
Start Brzezie 3-0 Wiarusy Igołomia 8 czerwca, 18:00
Strażak Kokotów 3-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 8 czerwca, 18:00
Targowianka Targowisko 4-2 Tęcza Słomiróg 8 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

Nadwiślanka Nowe Brzesko 3-0 Wilga Golkowice 14 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Batory Wola Batorska 1-2 Targowianka Targowisko 14 czerwca, 18:00
Tęcza Słomiróg 0-3 Strażak Kokotów 14 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-2 Start Brzezie 14 czerwca, 18:00
Wiarusy Igołomia 1-2 Piłkarz Podłęże 14 czerwca, 18:00
Wilga Koźmice Wielkie 0-2 Iskra Zakrzów 14 czerwca, 18:00
Zryw Szarów 2-5 Gdovia Gdów 14 czerwca, 18:00

Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków III)

Klasa A 2013/2014 (Kraków I)
Klasa A 2013/2014 (Kraków II)
Klasa A 2013/2014 (Kraków III)
Klasa A 2013/2014 (Myślenice)

Klasa B 2013/2014 (Wieliczka)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas