[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TS Węgrzce 26 65 20 5 1 87-18 11 1 1 49-8 9 4 0 38-10
2.  Błękitni Modlnica 26 55 17 4 5 91-39 8 3 2 55-20 9 1 3 36-19
3.  Iskra Radwanowice 26 52 16 4 6 56-28 9 3 1 31-9 7 1 5 25-19
4.  Nadwiślan Kraków 26 47 14 5 7 80-49 8 2 3 45-21 6 3 4 35-28
5.  KS Rybitwy (Kraków) 26 45 13 6 7 45-38 6 4 3 21-15 7 2 4 24-23
6.  Sportowiec Modlniczka 26 42 13 3 10 37-42 7 2 4 19-17 6 1 6 18-25
7.  Wawel Kraków 26 38 11 5 10 41-43 6 3 4 21-17 5 2 6 20-26
8.  Dąbski KS Kraków 26 33 10 3 13 43-66 4 2 7 20-35 6 1 6 23-31
9.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 25 7 4 15 28-60 3 1 9 14-29 4 3 6 14-31 4 10 3 1 0 7-2
10.  Zwierzyniecki KS Kraków 26 25 7 4 15 35-57 4 1 8 22-34 3 3 7 13-23 4 6 2 0 2 10-7
11.  Bratniak Kraków 26 25 7 4 15 57-79 4 3 6 31-30 3 1 9 26-49 4 1 0 1 3 4-12
12.  Lot Balice 26 23 5 8 13 35-51 2 5 6 21-23 3 3 7 14-28
13.  Dragon Szczyglice 26 21 5 6 15 43-62 4 1 8 24-28 1 5 7 19-34
14.  Bieżanowianka Kraków 26 16 3 7 16 28-74 1 3 9 13-34 2 4 7 15-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 TS Węgrzce    6-0 2-0 3-1 1-1 5-0 0-1 2-1 3-0 3-0 10-1 4-0 5-2 5-1 
 2 Błękitni Modlnica1-1     1-2 6-0 1-1 4-0 5-2 9-0 8-2 2-1 1-5 5-1 2-2 10-3 
 3 Iskra Radwanowice1-2 1-0     1-1 3-0 1-1 3-1 3-0 3-0 2-0 3-3 3-0 5-0 2-1 
 4 Nadwiślan Kraków2-2 1-3 1-3     4-1 5-1 5-3 2-4 3-0 1-1 7-3 3-0 5-0 6-0 
 5 KS Rybitwy (Kraków)0-0 1-4 2-1 1-2     0-1 3-2 1-1 4-1 2-1 4-2 3-0* 0-0 0-0 
 6 Sportowiec Modlniczka1-2 0-2 3-1 2-5 1-0     0-0 0-3* 5-1 1-1 2-1 2-1 1-0 1-0 
 7 Wawel Kraków0-3 2-1 2-1 1-1 1-3 0-2     2-0 0-1 2-1 7-1 1-1 3-2 0-0 
 8 Dąbski KS Kraków1-9 2-5 2-2 0-5 1-3 1-0 3-0     1-3 1-2 3-0* 2-2 0-3 3-1 
 9 Wanda Nowa Huta (Kraków)1-3 1-4 0-1 3-6 0-1 0-3 0-3 0-2     2-0 3-1 1-3 2-1 1-1 
 10 Zwierzyniecki KS Kraków0-5 0-3 2-5 3-2 1-3 1-4 1-2 2-1 1-2     5-1 1-0 3-3 2-3 
 11 Bratniak Kraków1-2 1-3 0-4 1-4 4-1 2-0 2-2 3-0 0-0 2-4     3-4 3-3 9-3 
 12 Lot Balice0-0 1-1 1-3 2-2 2-3 4-0 3-0* 3-4 0-0 1-2 2-5     2-2 0-1 
 13 Dragon Szczyglice0-3 2-6 3-0 3-1 3-4 1-2 1-2 2-4 2-3 4-0 2-0 0-2     1-1 
 14 Bieżanowianka Kraków2-6 1-4 0-2 2-5 1-3 1-4 0-2 2-3 1-1 0-0 0-3 0-0 3-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Zwierzyniecki KS Kraków 2-3 Bieżanowianka Kraków 17 sierpnia, 17:30
Wawel Kraków 2-1 Błękitni Modlnica 17 sierpnia, 11:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-1 Bratniak Kraków 17 sierpnia, 11:00
Sportowiec Modlniczka 1-0 Dragon Szczyglice 18 sierpnia, 17:00
KS Rybitwy (Kraków) 2-1 Iskra Radwanowice 17 sierpnia, 17:30
Nadwiślan Kraków 3-0 Lot Balice 17 sierpnia, 11:00
Dąbski KS Kraków 1-9 TS Węgrzce 18 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Bieżanowianka Kraków 0-0 Lot Balice 24 sierpnia, 17:30 (80)
Iskra Radwanowice 1-1 Nadwiślan Kraków 25 sierpnia, 17:30
Dragon Szczyglice 3-4 KS Rybitwy (Kraków) 24 sierpnia, 17:30
Dąbski KS Kraków 1-0 Sportowiec Modlniczka 24 sierpnia, 17:30
Bratniak Kraków 1-2 TS Węgrzce 24 sierpnia, 14:00
na stadionie Nadwiślanu
Błękitni Modlnica 8-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 25 sierpnia, 15:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Wawel Kraków 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Wawel Kraków 0-0 Bieżanowianka Kraków 31 sierpnia, 11:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Zwierzyniecki KS Kraków 31 sierpnia, 11:00
TS Węgrzce 6-0 Błękitni Modlnica 31 sierpnia, 11:00
Sportowiec Modlniczka 2-1 Bratniak Kraków 1 września, 17:00
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 Dąbski KS Kraków 31 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Kraków 5-0 Dragon Szczyglice 31 sierpnia, 11:00
Lot Balice 1-3 Iskra Radwanowice 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 4 września

Bieżanowianka Kraków 0-2 Iskra Radwanowice 4 września, 16:30
Dragon Szczyglice 0-2 Lot Balice 4 września, 17:30
Dąbski KS Kraków 0-5 Nadwiślan Kraków 4 września, 16:30
Bratniak Kraków 4-1 KS Rybitwy (Kraków) 4 września, 16:30
na stadionie Nadwiślanu
Błękitni Modlnica 4-0 Sportowiec Modlniczka 3 września, 17:30
Zwierzyniecki KS Kraków 0-5 TS Węgrzce 4 września, 16:30
Wawel Kraków 0-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 4 września, 16:30

Kolejka 5 - 7-8 września

Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Bieżanowianka Kraków 7 września, 16:30
TS Węgrzce 0-1 Wawel Kraków 8 września, 16:30
Sportowiec Modlniczka 1-1 Zwierzyniecki KS Kraków 8 września, 16:30
KS Rybitwy (Kraków) 1-4 Błękitni Modlnica 8 września, 11:00
Nadwiślan Kraków 7-3 Bratniak Kraków 7 września, 11:00
Lot Balice 3-4 Dąbski KS Kraków 8 września, 15:00
Iskra Radwanowice 5-0 Dragon Szczyglice 7 września, 16:30

Kolejka 6 - 14-15 września

Bieżanowianka Kraków 3-1 Dragon Szczyglice 14 września, 16:00
Dąbski KS Kraków 2-2 Iskra Radwanowice 14 września, 16:00
Bratniak Kraków 3-4 Lot Balice 14 września, 14:00
na stadionie Nadwiślanu
Błękitni Modlnica 6-0 Nadwiślan Kraków 15 września, 16:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-3 KS Rybitwy (Kraków) 14 września, 16:00
Wawel Kraków 0-2 Sportowiec Modlniczka 14 września, 11:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 TS Węgrzce 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

TS Węgrzce 5-1 Bieżanowianka Kraków 22 września, 16:00
Sportowiec Modlniczka 5-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 22 września, 16:00
KS Rybitwy (Kraków) 3-2 Wawel Kraków 21 września, 12:00
Nadwiślan Kraków 1-1 Zwierzyniecki KS Kraków 21 września, 11:00
Lot Balice 1-1 Błękitni Modlnica 22 września, 13:00
Iskra Radwanowice 3-3 Bratniak Kraków 22 września, 13:00
Dragon Szczyglice 2-4 Dąbski KS Kraków 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Bieżanowianka Kraków 2-3 Dąbski KS Kraków 28 września, 15:30
Bratniak Kraków 3-3 Dragon Szczyglice 28 września, 14:00
Błękitni Modlnica 1-2 Iskra Radwanowice 29 września, 15:30
Zwierzyniecki KS Kraków 1-0 Lot Balice 28 września, 15:45
Wawel Kraków 1-1 Nadwiślan Kraków 28 września, 11:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 KS Rybitwy (Kraków) 28 września, 15:30
TS Węgrzce 5-0 Sportowiec Modlniczka 29 września, 15:30

Kolejka 9 - 5-6 października

Sportowiec Modlniczka 1-0 Bieżanowianka Kraków 6 października, 15:30
KS Rybitwy (Kraków) 0-0 TS Węgrzce 6 października, 16:00
Nadwiślan Kraków 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 5 października, 11:00
Lot Balice 3-0 Wawel Kraków 6 października, 11:00
(wo)
utrzymano wynik z boiska / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Radwanowice 2-0 Zwierzyniecki KS Kraków 6 października, 13:00
Dragon Szczyglice 2-6 Błękitni Modlnica 5 października, 12:00
Dąbski KS Kraków 3-0 Bratniak Kraków 5 października, 15:30
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 10 - 12-13 października

Bieżanowianka Kraków 0-3 Bratniak Kraków 12 października, 15:00
Błękitni Modlnica 9-0 Dąbski KS Kraków 13 października, 15:00
Zwierzyniecki KS Kraków 3-3 Dragon Szczyglice 12 października, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Lot Balice 12 października, 11:00
TS Węgrzce 3-1 Nadwiślan Kraków 13 października, 11:00
Sportowiec Modlniczka 1-0 KS Rybitwy (Kraków) 13 października, 15:00
Iskra Radwanowice 3-1 Wawel Kraków 13 października, 13:00

Kolejka 11 - 19-20 października

KS Rybitwy (Kraków) 0-0 Bieżanowianka Kraków 19 października, 15:00
Nadwiślan Kraków 5-1 Sportowiec Modlniczka 19 października, 11:00
Lot Balice 0-0 TS Węgrzce 20 października, 13:00
Iskra Radwanowice 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 20 października, 13:00
Dragon Szczyglice 1-2 Wawel Kraków 19 października, 12:00
Dąbski KS Kraków 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków 19 października, 15:00
Bratniak Kraków 1-3 Błękitni Modlnica 19 października, 14:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Bieżanowianka Kraków 1-4 Błękitni Modlnica 26 października, 14:30
Zwierzyniecki KS Kraków 5-1 Bratniak Kraków 26 października, 14:30
Wawel Kraków 2-0 Dąbski KS Kraków 26 października, 11:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Dragon Szczyglice 26 października, 14:30
TS Węgrzce 2-0 Iskra Radwanowice 26 października, 11:00
Sportowiec Modlniczka 2-1 Lot Balice 26 października, 14:00
KS Rybitwy (Kraków) 1-2 Nadwiślan Kraków 27 października, 13:30

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Nadwiślan Kraków 6-0 Bieżanowianka Kraków 2 listopada, 11:00
Lot Balice 2-3 KS Rybitwy (Kraków) 3 listopada, 13:00
Iskra Radwanowice 1-1 Sportowiec Modlniczka 2 listopada, 13:00
Dragon Szczyglice 0-3 TS Węgrzce 2 listopada, 13:00
Dąbski KS Kraków 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 2 listopada, 13:00
Bratniak Kraków 2-2 Wawel Kraków 3 listopada, 12:00
Błękitni Modlnica 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków 3 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

TS Węgrzce 2-1 Dąbski KS Kraków 6 kwietnia, 11:00
Bieżanowianka Kraków 0-0 Zwierzyniecki KS Kraków 5 kwietnia, 17:00
Błękitni Modlnica 5-2 Wawel Kraków 6 kwietnia, 17:00
Bratniak Kraków 0-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 5 kwietnia, 11:00
na stadionie Nadwiślanu
Dragon Szczyglice 1-2 Sportowiec Modlniczka 5 kwietnia, 15:00
Iskra Radwanowice 3-0 KS Rybitwy (Kraków) 6 kwietnia, 13:00
Lot Balice 2-2 Nadwiślan Kraków 6 kwietnia, 12:00
w Szczyglicach

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Lot Balice 0-1 Bieżanowianka Kraków 12 kwietnia, 16:30
Nadwiślan Kraków 1-3 Iskra Radwanowice 12 kwietnia, 11:00
KS Rybitwy (Kraków) 0-0 Dragon Szczyglice 12 kwietnia, 12:30
Sportowiec Modlniczka 0-3 Dąbski KS Kraków 13 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
TS Węgrzce 10-1 Bratniak Kraków 12 kwietnia, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-4 Błękitni Modlnica 12 kwietnia, 11:00
Wawel Kraków 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków 12 kwietnia, 17:00
na stadionie Zwierzynieckiego; Wawel gospodarzem

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Bieżanowianka Kraków 0-2 Wawel Kraków 19 kwietnia, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 19 kwietnia, 10:30
Błękitni Modlnica 1-1 TS Węgrzce 19 kwietnia, 11:00
Bratniak Kraków 2-0 Sportowiec Modlniczka 21 kwietnia, 17:00
Dąbski KS Kraków 1-3 KS Rybitwy (Kraków) 19 kwietnia, 12:00
Dragon Szczyglice 3-1 Nadwiślan Kraków 19 kwietnia, 16:00
Iskra Radwanowice 3-0 Lot Balice 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Iskra Radwanowice 2-1 Bieżanowianka Kraków 26 kwietnia, 17:30
Lot Balice 2-2 Dragon Szczyglice 26 kwietnia, 17:00
Nadwiślan Kraków 2-4 Dąbski KS Kraków 26 kwietnia, 11:00
KS Rybitwy (Kraków) 4-2 Bratniak Kraków 27 kwietnia, 15:30
Sportowiec Modlniczka 0-2 Błękitni Modlnica 26 kwietnia, 17:00
TS Węgrzce 3-0 Zwierzyniecki KS Kraków 26 kwietnia, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 Wawel Kraków 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Bieżanowianka Kraków 1-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 30 kwietnia, 17:30
Wawel Kraków 0-3 TS Węgrzce 7 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:30) odwołany / w drugim terminie na boisku TS-u Węgrzce; Wawel gospodarzem
Zwierzyniecki KS Kraków 1-4 Sportowiec Modlniczka 30 kwietnia, 17:30
Błękitni Modlnica 1-1 KS Rybitwy (Kraków) 29 kwietnia, 18:00
Bratniak Kraków 1-4 Nadwiślan Kraków 30 kwietnia, 17:00
Dąbski KS Kraków 2-2 Lot Balice 30 kwietnia, 17:30
Dragon Szczyglice 3-0 Iskra Radwanowice 29 kwietnia, 18:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Dragon Szczyglice 1-1 Bieżanowianka Kraków 3 maja, 14:30
Iskra Radwanowice 3-0 Dąbski KS Kraków 4 maja, 17:00
Lot Balice 2-5 Bratniak Kraków 4 maja, 16:00
w Szczyglicach
Nadwiślan Kraków 1-3 Błękitni Modlnica 3 maja, 11:00
KS Rybitwy (Kraków) 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków 29 marca, 12:00
Sportowiec Modlniczka 0-0 Wawel Kraków 4 maja, 17:30
TS Węgrzce 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Bieżanowianka Kraków 2-6 TS Węgrzce 18 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 maja, 18:00) przełożony / w drugim terminie w Węgrzcach; Bieżanowianka gospodarzem
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 Sportowiec Modlniczka 10 maja, 16:00
Wawel Kraków 1-3 KS Rybitwy (Kraków) 10 maja, 13:00
na stadionie Rybitw; Wawel gospodarzem
Zwierzyniecki KS Kraków 3-2 Nadwiślan Kraków 10 maja, 18:00
Błękitni Modlnica 5-1 Lot Balice 11 maja, 15:30
Bratniak Kraków 0-4 Iskra Radwanowice 11 maja, 17:30
na stadionie Iskry; Bratniak gospodarzem
Dąbski KS Kraków 0-3 Dragon Szczyglice 10 maja, 17:30

Kolejka 21 - 17-18 maja

Dąbski KS Kraków 3-1 Bieżanowianka Kraków 17 maja, 17:30
Dragon Szczyglice 2-0 Bratniak Kraków 17 maja, 17:30
Iskra Radwanowice 1-0 Błękitni Modlnica 18 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lot Balice 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków 17 czerwca, 18:00
w Szczyglicach / w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślan Kraków 5-3 Wawel Kraków 17 maja, 11:00
KS Rybitwy (Kraków) 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 maja, 13:00
Sportowiec Modlniczka 1-2 TS Węgrzce 18 maja, 18:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

Bieżanowianka Kraków 1-4 Sportowiec Modlniczka 24 maja, 18:00
TS Węgrzce 1-1 KS Rybitwy (Kraków) 24 maja, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-6 Nadwiślan Kraków 23 maja, 17:30
Wawel Kraków 1-1 Lot Balice 24 maja, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 2-5 Iskra Radwanowice 24 maja, 17:30
Błękitni Modlnica 2-2 Dragon Szczyglice 24 maja, 15:30
Bratniak Kraków 3-0 Dąbski KS Kraków 24 maja, 14:00
na stadionie Nadwiślanu

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Wawel Kraków 2-1 Iskra Radwanowice 31 maja, 17:00
Bratniak Kraków 9-3 Bieżanowianka Kraków 1 czerwca, 17:00
na stadionie Nadwiślanu
Dąbski KS Kraków 2-5 Błękitni Modlnica 31 maja, 17:30
Dragon Szczyglice 4-0 Zwierzyniecki KS Kraków 31 maja, 18:00
Lot Balice 0-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 1 czerwca, 17:00
w Szczyglicach
Nadwiślan Kraków 2-2 TS Węgrzce 1 czerwca, 11:00
KS Rybitwy (Kraków) 0-1 Sportowiec Modlniczka 1 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Bieżanowianka Kraków 1-3 KS Rybitwy (Kraków) 7 czerwca, 18:00
Sportowiec Modlniczka 2-5 Nadwiślan Kraków 7 czerwca, 18:00
TS Węgrzce 4-0 Lot Balice 8 czerwca, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 Iskra Radwanowice 7 czerwca, 17:00
Wawel Kraków 3-2 Dragon Szczyglice 7 czerwca, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 2-1 Dąbski KS Kraków 7 czerwca, 17:30
Błękitni Modlnica 1-5 Bratniak Kraków 8 czerwca, 15:30

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Błękitni Modlnica 10-3 Bieżanowianka Kraków 15 czerwca, 15:30
Bratniak Kraków 2-4 Zwierzyniecki KS Kraków 14 czerwca, 14:00
na stadionie Nadwiślanu
Dąbski KS Kraków 3-0 Wawel Kraków 14 czerwca, 17:30
Dragon Szczyglice 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 14 czerwca, 15:30
Iskra Radwanowice 1-2 TS Węgrzce 14 czerwca, 17:30
Lot Balice 4-0 Sportowiec Modlniczka 15 czerwca, 17:00
w Szczyglicach
Nadwiślan Kraków 4-1 KS Rybitwy (Kraków) 14 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Bieżanowianka Kraków 2-5 Nadwiślan Kraków 21 czerwca, 17:00
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Lot Balice 21 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sportowiec Modlniczka 3-1 Iskra Radwanowice 21 czerwca, 17:00
TS Węgrzce 5-2 Dragon Szczyglice 21 czerwca, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Dąbski KS Kraków 21 czerwca, 17:00
Wawel Kraków 7-1 Bratniak Kraków 21 czerwca, 17:00
Zwierzyniecki KS Kraków 0-3 Błękitni Modlnica 21 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków III)

Klasa A 2013/2014 (Kraków I)
Klasa A 2013/2014 (Kraków III)
Klasa A 2013/2014 (Myślenice)
Klasa A 2013/2014 (Olkusz)
Klasa A 2013/2014 (Wieliczka)

Klasa B 2013/2014 (Kraków I)
Klasa B 2013/2014 (Kraków II)
Klasa B 2013/2014 (Kraków III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas