[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strażak Rączna 28 63 20 3 5 90-47 12 1 1 53-22 8 2 4 37-25 2 3 1 0 1 5-3
2.  Rzozovia Rzozów 28 63 20 3 5 81-39 12 2 0 54-18 8 1 5 27-21 2 3 1 0 1 3-5
3.  Podgórze II Kraków 28 59 18 5 5 62-30 10 0 4 28-14 8 5 1 34-16
4.  Sokół Rybna 28 46 15 1 12 74-57 6 0 8 37-33 9 1 4 37-24
5.  Piast II Wołowice 28 45 14 3 11 68-57 9 1 4 38-24 5 2 7 30-33 2 6 2 0 0 7-1
6.  Błękitni Czułówek 28 45 13 6 9 71-70 7 5 2 40-31 6 1 7 31-39 2 0 0 0 2 1-7
7.  Nadwiślan Rusocice 28 44 13 5 10 57-47 7 2 5 26-16 6 3 5 31-31
8.  Strzelcy Kraków 28 40 12 4 12 51-61 4 4 6 18-23 8 0 6 33-38
9.  Borkowianka Borek Szlachecki 28 38 12 2 14 63-62 4 0 10 26-39 8 2 4 37-23
10.  KS Tyniec (Kraków) 28 36 11 3 14 53-67 6 0 8 23-25 5 3 6 30-42
11.  Grzegórzecki KS Kraków 28 34 10 4 14 71-64 3 2 9 34-36 7 2 5 37-28
12.  Polonia Więcławice 28 29 9 2 17 44-65 5 2 7 26-31 4 0 10 18-34
13.  Sparta Przeginia Duchowna 28 24 7 3 18 61-70 5 2 7 37-29 2 1 11 24-41
14.  Trzebol Wielkie Drogi 28 22 7 1 20 52-116 4 1 9 34-53 3 0 11 18-63
15.  Płomień Kostrze (Kraków) 28 17 4 5 19 44-90 1 3 10 23-51 3 2 9 21-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Strażak Rączna    4-0 3-3 1-0 5-0 4-0 3-0 3-0* 2-1 7-3 3-0* 7-4 1-6 6-3 4-2 
 2 Rzozovia Rzozów3-1     2-0 3-1 3-0* 6-3 5-3 6-1 2-2 6-2 5-1 2-0 4-0 4-1 3-3 
 3 Podgórze II Kraków1-0 2-1     2-3 0-2 4-0 3-1 1-2 1-0 2-0 1-2 1-0 1-0 6-1 3-2 
 4 Sokół Rybna3-4 0-3 2-4     3-2 2-1 4-6 3-4 1-3 4-1 3-2 0-1 3-0 8-0* 1-2 
 5 Piast II Wołowice3-6 3-1 1-1 3-1     2-0 5-2 3-1 3-1 1-2 2-5 3-0 4-1 2-3 3-0 
 6 Błękitni Czułówek4-3 2-0 0-0 0-5 1-5     3-3 3-2 4-4 2-2 2-2 6-2 2-1 4-0 7-2 
 7 Nadwiślan Rusocice2-2 0-1 0-1 2-0 0-2 3-1     1-3 0-4 1-0 1-1 4-0 5-1 3-0 4-0 
 8 Strzelcy Kraków1-0 0-2 1-1 3-3 2-0 0-3* 0-0     1-2 1-2 0-5 1-3 2-0 5-1 1-1 
 9 Borkowianka Borek Szlachecki2-4 0-3 0-4 1-3 0-4 2-4 2-0 2-3     2-3 5-2 0-2 4-1 4-5 2-1 
 10 KS Tyniec (Kraków)1-4 3-1 0-2 2-5 2-0 1-3 1-2 3-0 1-3     1-2 2-1 2-0 3-0 1-2 
 11 Grzegórzecki KS Kraków1-2 1-3 4-5 1-2 2-6 3-4 2-3 3-4 1-2 2-2     1-0 3-3 7-0 3-0* 
 12 Polonia Więcławice1-3 1-1 0-3* 3-4 6-2 1-2 0-1 0-3 4-2 2-2 0-6     3-1 3-0 2-1 
 13 Sparta Przeginia Duchowna2-4 2-3 3-3 0-2 4-2 1-3 3-3 4-2 1-3 5-0 1-2 1-2     5-0 5-0 
 14 Trzebol Wielkie Drogi0-3 2-3 0-2 2-6 2-2 9-6 0-3* 3-4 1-7 4-6 4-2 2-1 5-3     0-5 
 15 Płomień Kostrze (Kraków)1-1 1-5 0-5 1-2 3-3 1-1 0-4 3-4 1-3 3-5 0-5 4-2 2-7 3-4     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Trzebol Wielkie Drogi.
 
Strzelcy Kraków 0-3 Błękitni Czułówek 17 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Strażak Rączna 2-1 Borkowianka Borek Szlachecki 18 sierpnia, 17:30
Sparta Przeginia Duchowna 1-2 Grzegórzecki KS Kraków 18 sierpnia, 17:00
Sokół Rybna 4-1 KS Tyniec (Kraków) 17 sierpnia, 17:00
Rzozovia Rzozów 5-3 Nadwiślan Rusocice 17 sierpnia, 17:30
Polonia Więcławice 6-2 Piast II Wołowice 18 sierpnia, 16:00
Podgórze II Kraków 3-2 Płomień Kostrze (Kraków) 18 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Płomień Kostrze (Kraków).
 
Piast II Wołowice 1-1 Podgórze II Kraków 25 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Rusocice 4-0 Polonia Więcławice 25 sierpnia, 17:30
KS Tyniec (Kraków) 3-1 Rzozovia Rzozów 24 sierpnia, 17:00
Grzegórzecki KS Kraków 1-2 Sokół Rybna 25 sierpnia, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 4-1 Sparta Przeginia Duchowna 24 sierpnia, 17:30
Błękitni Czułówek 4-3 Strażak Rączna 25 sierpnia, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 3-4 Strzelcy Kraków 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Strzelcy Kraków.
 
Strażak Rączna 6-3 Trzebol Wielkie Drogi 28 sierpnia, 17:30
Sparta Przeginia Duchowna 1-3 Błękitni Czułówek 28 sierpnia, 17:30
Sokół Rybna 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki 28 sierpnia, 17:30
Rzozovia Rzozów 5-1 Grzegórzecki KS Kraków 28 sierpnia, 17:30
Polonia Więcławice 2-2 KS Tyniec (Kraków) 28 sierpnia, 17:30
Podgórze II Kraków 3-1 Nadwiślan Rusocice 28 sierpnia, 17:30
Płomień Kostrze (Kraków) 3-3 Piast II Wołowice 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Piast II Wołowice.
 
Nadwiślan Rusocice 4-0 Płomień Kostrze (Kraków) 1 września, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 0-2 Podgórze II Kraków 31 sierpnia, 17:00
Grzegórzecki KS Kraków 1-0 Polonia Więcławice 1 września, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 0-3 Rzozovia Rzozów 1 września, 17:00
Błękitni Czułówek 0-5 Sokół Rybna 1 września, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 5-3 Sparta Przeginia Duchowna 1 września, 17:00
Strzelcy Kraków 1-0 Strażak Rączna 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4 września

Pauza: Strażak Rączna.
 
Sparta Przeginia Duchowna 4-2 Strzelcy Kraków 4 września, 17:00
Sokół Rybna 8-0 Trzebol Wielkie Drogi 4 września, 17:00
(wo)
przerwany w 50. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Rzozovia Rzozów 6-3 Błękitni Czułówek 4 września, 17:00
Polonia Więcławice 4-2 Borkowianka Borek Szlachecki 16 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (4 września, 17:00) odwołany
Podgórze II Kraków 1-2 Grzegórzecki KS Kraków 4 września, 17:00
Płomień Kostrze (Kraków) 3-5 KS Tyniec (Kraków) 4 września, 17:00
Piast II Wołowice 5-2 Nadwiślan Rusocice 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Pauza: Nadwiślan Rusocice.
 
KS Tyniec (Kraków) 2-0 Piast II Wołowice 7 września, 16:30
Grzegórzecki KS Kraków 3-0 Płomień Kostrze (Kraków) 8 września, 16:00
(wo)
przerwany przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Borkowianka Borek Szlachecki 0-4 Podgórze II Kraków 7 września, 17:00
Błękitni Czułówek 6-2 Polonia Więcławice 8 września, 14:00
Strzelcy Kraków 3-3 Sokół Rybna 7 września, 16:30
Strażak Rączna 1-6 Sparta Przeginia Duchowna 8 września, 16:30
Rzozovia Rzozów 4-1 Trzebol Wielkie Drogi 7 września, 16:30

Kolejka 7 - 14-15 września

Pauza: Sparta Przeginia Duchowna.
 
Sokół Rybna 3-4 Strażak Rączna 14 września, 16:00
Rzozovia Rzozów 6-1 Strzelcy Kraków 14 września, 16:00
Polonia Więcławice 3-0 Trzebol Wielkie Drogi 14 września, 16:00
Podgórze II Kraków 4-0 Błękitni Czułówek 15 września, 16:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki 14 września, 16:00
Piast II Wołowice 2-5 Grzegórzecki KS Kraków 14 września, 16:00
Nadwiślan Rusocice 1-0 KS Tyniec (Kraków) 15 września, 16:30

Kolejka 8 - 21-22 września

Pauza: KS Tyniec (Kraków).
 
Grzegórzecki KS Kraków 2-3 Nadwiślan Rusocice 22 września, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 0-4 Piast II Wołowice 21 września, 16:00
Błękitni Czułówek 7-2 Płomień Kostrze (Kraków) 22 września, 14:00
Trzebol Wielkie Drogi 0-2 Podgórze II Kraków 21 września, 16:00
Strzelcy Kraków 1-3 Polonia Więcławice 21 września, 16:00
Strażak Rączna 4-0 Rzozovia Rzozów 22 września, 16:00
Sparta Przeginia Duchowna 0-2 Sokół Rybna 22 września, 15:30

Kolejka 9 - 28-29 września

Pauza: Sokół Rybna.
 
Rzozovia Rzozów 4-0 Sparta Przeginia Duchowna 28 września, 15:30
Polonia Więcławice 1-3 Strażak Rączna 28 września, 15:30
Podgórze II Kraków 1-2 Strzelcy Kraków 29 września, 15:30
Płomień Kostrze (Kraków) 3-4 Trzebol Wielkie Drogi 28 września, 15:30
Piast II Wołowice 2-0 Błękitni Czułówek 29 września, 15:30
Nadwiślan Rusocice 0-4 Borkowianka Borek Szlachecki 29 września, 15:30
KS Tyniec (Kraków) 1-2 Grzegórzecki KS Kraków 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Pauza: Grzegórzecki KS Kraków.
 
Borkowianka Borek Szlachecki 2-3 KS Tyniec (Kraków) 5 października, 15:30
Błękitni Czułówek 3-3 Nadwiślan Rusocice 6 października, 14:00
Trzebol Wielkie Drogi 2-2 Piast II Wołowice 5 października, 15:30
Strzelcy Kraków 1-1 Płomień Kostrze (Kraków) 5 października, 15:30
Strażak Rączna 3-3 Podgórze II Kraków 5 października, 15:30
Sparta Przeginia Duchowna 1-2 Polonia Więcławice 6 października, 15:00
Sokół Rybna 0-3 Rzozovia Rzozów 5 października, 15:30

Kolejka 11 - 12-13 października

Pauza: Rzozovia Rzozów.
 
Polonia Więcławice 3-4 Sokół Rybna 12 października, 15:00
Podgórze II Kraków 1-0 Sparta Przeginia Duchowna 13 października, 15:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Strażak Rączna 12 października, 15:00
Piast II Wołowice 3-1 Strzelcy Kraków 13 października, 15:00
Nadwiślan Rusocice 3-0 Trzebol Wielkie Drogi 13 października, 15:00
KS Tyniec (Kraków) 1-3 Błękitni Czułówek 12 października, 15:00
Grzegórzecki KS Kraków 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Pauza: Borkowianka Borek Szlachecki.
 
Błękitni Czułówek 2-2 Grzegórzecki KS Kraków 20 października, 14:00
Trzebol Wielkie Drogi 4-6 KS Tyniec (Kraków) 19 października, 15:00
Strzelcy Kraków 0-0 Nadwiślan Rusocice 19 października, 15:00
Strażak Rączna 5-0 Piast II Wołowice 20 października, 15:00
Sparta Przeginia Duchowna 5-0 Płomień Kostrze (Kraków) 20 października, 15:00
Sokół Rybna 2-4 Podgórze II Kraków 19 października, 15:00
Rzozovia Rzozów 2-0 Polonia Więcławice 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Pauza: Polonia Więcławice.
 
Podgórze II Kraków 2-1 Rzozovia Rzozów 27 października, 11:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-2 Sokół Rybna 26 października, 14:30
Piast II Wołowice 4-1 Sparta Przeginia Duchowna 26 października, 14:30
Nadwiślan Rusocice 2-2 Strażak Rączna 26 października, 14:30
KS Tyniec (Kraków) 3-0 Strzelcy Kraków 26 października, 14:30
Grzegórzecki KS Kraków 7-0 Trzebol Wielkie Drogi 27 października, 13:30
Borkowianka Borek Szlachecki 2-4 Błękitni Czułówek 26 października, 14:30

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Pauza: Błękitni Czułówek.
 
Trzebol Wielkie Drogi 1-7 Borkowianka Borek Szlachecki 3 listopada, 13:00
Strzelcy Kraków 0-5 Grzegórzecki KS Kraków 3 listopada, 13:00
Strażak Rączna 7-3 KS Tyniec (Kraków) 3 listopada, 13:00
Sparta Przeginia Duchowna 3-3 Nadwiślan Rusocice 3 listopada, 13:00
Sokół Rybna 3-2 Piast II Wołowice 3 listopada, 13:00
Rzozovia Rzozów 3-3 Płomień Kostrze (Kraków) 2 listopada, 13:00
Polonia Więcławice 0-3 Podgórze II Kraków 3 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Pauza: Podgórze II Kraków.
 
Płomień Kostrze (Kraków) 4-2 Polonia Więcławice 9 listopada, 13:00
Piast II Wołowice 3-1 Rzozovia Rzozów 10 listopada, 13:00
Nadwiślan Rusocice 2-0 Sokół Rybna 9 listopada, 13:00
KS Tyniec (Kraków) 2-0 Sparta Przeginia Duchowna 10 listopada, 13:00
Grzegórzecki KS Kraków 1-2 Strażak Rączna 9 listopada, 13:00
Borkowianka Borek Szlachecki 2-3 Strzelcy Kraków 9 listopada, 13:00
Błękitni Czułówek 4-0 Trzebol Wielkie Drogi 10 listopada, 11:30

Kolejka 16 - 29-30 marca

Pauza: Trzebol Wielkie Drogi.
 
Błękitni Czułówek 3-2 Strzelcy Kraków 30 marca, 15:00
Borkowianka Borek Szlachecki 2-4 Strażak Rączna 30 marca, 15:00
Grzegórzecki KS Kraków 3-3 Sparta Przeginia Duchowna 29 marca, 15:00
na stadionie Płaszowianki
KS Tyniec (Kraków) 2-5 Sokół Rybna 29 marca, 16:00
Nadwiślan Rusocice 0-1 Rzozovia Rzozów 29 marca, 14:00
Piast II Wołowice 3-0 Polonia Więcławice 30 marca, 16:00
Płomień Kostrze (Kraków) 0-5 Podgórze II Kraków 29 marca, 16:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Pauza: Płomień Kostrze (Kraków).
 
Podgórze II Kraków 0-2 Piast II Wołowice 6 kwietnia, 16:00
Polonia Więcławice 0-1 Nadwiślan Rusocice 5 kwietnia, 16:00
Rzozovia Rzozów 6-2 KS Tyniec (Kraków) 5 kwietnia, 16:00
Sokół Rybna 3-2 Grzegórzecki KS Kraków 5 kwietnia, 16:00
Sparta Przeginia Duchowna 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki 6 kwietnia, 16:00
Strażak Rączna 4-0 Błękitni Czułówek 6 kwietnia, 14:30
Strzelcy Kraków 5-1 Trzebol Wielkie Drogi 5 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Pauza: Strzelcy Kraków.
 
Trzebol Wielkie Drogi 0-3 Strażak Rączna 12 kwietnia, 15:00
Błękitni Czułówek 2-1 Sparta Przeginia Duchowna 13 kwietnia, 16:00
Borkowianka Borek Szlachecki 1-3 Sokół Rybna 13 kwietnia, 16:00
Grzegórzecki KS Kraków 1-3 Rzozovia Rzozów 13 kwietnia, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 2-1 Polonia Więcławice 12 kwietnia, 17:00
Nadwiślan Rusocice 0-1 Podgórze II Kraków 12 kwietnia, 17:00
Piast II Wołowice 3-0 Płomień Kostrze (Kraków) 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Pauza: Piast II Wołowice.
 
Płomień Kostrze (Kraków) 0-4 Nadwiślan Rusocice 19 kwietnia, 11:00
Podgórze II Kraków 2-0 KS Tyniec (Kraków) 19 kwietnia, 11:00
Polonia Więcławice 0-6 Grzegórzecki KS Kraków 19 kwietnia, 16:00
Rzozovia Rzozów 2-2 Borkowianka Borek Szlachecki 19 kwietnia, 16:00
Sokół Rybna 2-1 Błękitni Czułówek 19 kwietnia, 13:00
Sparta Przeginia Duchowna 5-0 Trzebol Wielkie Drogi 21 kwietnia, 16:00
Strażak Rączna 3-0 Strzelcy Kraków 21 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie przyjechali

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Pauza: Strażak Rączna.
 
Strzelcy Kraków 2-0 Sparta Przeginia Duchowna 23 kwietnia, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 2-6 Sokół Rybna 23 kwietnia, 17:00
Błękitni Czułówek 2-0 Rzozovia Rzozów 23 kwietnia, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 0-2 Polonia Więcławice 4 czerwca, 18:00
Grzegórzecki KS Kraków 4-5 Podgórze II Kraków 23 kwietnia, 17:00
na stadionie Płaszowianki
KS Tyniec (Kraków) 1-2 Płomień Kostrze (Kraków) 23 kwietnia, 17:00
Nadwiślan Rusocice 0-2 Piast II Wołowice 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Pauza: Nadwiślan Rusocice.
 
Trzebol Wielkie Drogi 2-3 Rzozovia Rzozów 26 kwietnia, 17:00
Piast II Wołowice 1-2 KS Tyniec (Kraków) 26 kwietnia, 16:00
Płomień Kostrze (Kraków) 0-5 Grzegórzecki KS Kraków 26 kwietnia, 17:30
Podgórze II Kraków 1-0 Borkowianka Borek Szlachecki 26 kwietnia, 12:00
Polonia Więcławice 1-2 Błękitni Czułówek 26 kwietnia, 16:00
Sokół Rybna 3-4 Strzelcy Kraków 26 kwietnia, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 2-4 Strażak Rączna 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Sparta Przeginia Duchowna.
 
Strażak Rączna 1-0 Sokół Rybna 30 kwietnia, 18:00
Strzelcy Kraków 0-2 Rzozovia Rzozów 30 kwietnia, 18:00
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Polonia Więcławice 30 kwietnia, 17:00
Błękitni Czułówek 0-0 Podgórze II Kraków 1 maja, 18:00
Borkowianka Borek Szlachecki 2-1 Płomień Kostrze (Kraków) 1 maja, 17:00
Grzegórzecki KS Kraków 2-6 Piast II Wołowice 30 kwietnia, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 1-2 Nadwiślan Rusocice 30 kwietnia, 18:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Pauza: KS Tyniec (Kraków).
 
Nadwiślan Rusocice 1-1 Grzegórzecki KS Kraków 3 maja, 17:00
Piast II Wołowice 3-1 Borkowianka Borek Szlachecki 3 maja, 16:00
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Błękitni Czułówek 3 maja, 18:00
w Sidzinie
Podgórze II Kraków 6-1 Trzebol Wielkie Drogi 4 maja, 17:00
Polonia Więcławice 0-3 Strzelcy Kraków 4 maja, 15:00
Rzozovia Rzozów 3-1 Strażak Rączna 3 maja, 18:00
Sokół Rybna 3-0 Sparta Przeginia Duchowna 4 maja, 15:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Pauza: Sokół Rybna.
 
Sparta Przeginia Duchowna 2-3 Rzozovia Rzozów 11 maja, 17:00
Strażak Rączna 7-4 Polonia Więcławice 11 maja, 17:00
Strzelcy Kraków 1-1 Podgórze II Kraków 10 maja, 18:00
Trzebol Wielkie Drogi 0-5 Płomień Kostrze (Kraków) 10 maja, 17:30
Błękitni Czułówek 1-5 Piast II Wołowice 11 maja, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 2-0 Nadwiślan Rusocice 11 maja, 17:00
Grzegórzecki KS Kraków 2-2 KS Tyniec (Kraków) 14 maja, 18:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Pauza: Grzegórzecki KS Kraków.
 
KS Tyniec (Kraków) 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślan Rusocice 3-1 Błękitni Czułówek 17 maja, 14:00
Piast II Wołowice 2-3 Trzebol Wielkie Drogi 17 maja, 16:00
Płomień Kostrze (Kraków) 3-4 Strzelcy Kraków 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podgórze II Kraków 1-0 Strażak Rączna 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Więcławice 3-1 Sparta Przeginia Duchowna 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rzozovia Rzozów 3-1 Sokół Rybna 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pauza: Rzozovia Rzozów.
 
Sokół Rybna 0-1 Polonia Więcławice 24 maja, 18:00
Sparta Przeginia Duchowna 3-3 Podgórze II Kraków 25 maja, 17:00
Strażak Rączna 4-2 Płomień Kostrze (Kraków) 25 maja, 16:00
Strzelcy Kraków 2-0 Piast II Wołowice 24 maja, 18:00
Trzebol Wielkie Drogi 0-3 Nadwiślan Rusocice 25 maja, 18:00
(wo)
na boisku 3-2; w zespole gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Błękitni Czułówek 2-2 KS Tyniec (Kraków) 25 maja, 17:00
Borkowianka Borek Szlachecki 5-2 Grzegórzecki KS Kraków 25 maja, 18:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Borkowianka Borek Szlachecki.
 
Grzegórzecki KS Kraków 3-4 Błękitni Czułówek 31 maja, 14:00
na stadionie Płaszowianki
KS Tyniec (Kraków) 3-0 Trzebol Wielkie Drogi 31 maja, 18:00
Nadwiślan Rusocice 1-3 Strzelcy Kraków 1 czerwca, 17:00
Piast II Wołowice 3-6 Strażak Rączna 31 maja, 17:30
Płomień Kostrze (Kraków) 2-7 Sparta Przeginia Duchowna 1 czerwca, 18:00
w Sidzinie
Podgórze II Kraków 2-3 Sokół Rybna 1 czerwca, 17:00
Polonia Więcławice 1-1 Rzozovia Rzozów 31 maja, 16:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pauza: Polonia Więcławice.
 
Rzozovia Rzozów 2-0 Podgórze II Kraków 7 czerwca, 18:00
Sokół Rybna 1-2 Płomień Kostrze (Kraków) 7 czerwca, 18:00
Sparta Przeginia Duchowna 4-2 Piast II Wołowice 7 czerwca, 17:00
Strażak Rączna 3-0 Nadwiślan Rusocice 8 czerwca, 16:00
Strzelcy Kraków 1-2 KS Tyniec (Kraków) 7 czerwca, 18:00
w Tyńcu; Strzelcy gospodarzem
Trzebol Wielkie Drogi 4-2 Grzegórzecki KS Kraków 7 czerwca, 18:00
Błękitni Czułówek 4-4 Borkowianka Borek Szlachecki 8 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Pauza: Błękitni Czułówek.
 
Borkowianka Borek Szlachecki 4-5 Trzebol Wielkie Drogi 15 czerwca, 18:00
Grzegórzecki KS Kraków 3-4 Strzelcy Kraków 15 czerwca, 17:00
na stadionie Płaszowianki
KS Tyniec (Kraków) 1-4 Strażak Rączna 14 czerwca, 18:00
Nadwiślan Rusocice 5-1 Sparta Przeginia Duchowna 14 czerwca, 14:00
Piast II Wołowice 3-1 Sokół Rybna 15 czerwca, 17:30
Płomień Kostrze (Kraków) 1-5 Rzozovia Rzozów 14 czerwca, 18:00
w Sidzinie
Podgórze II Kraków 1-0 Polonia Więcławice 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Pauza: Podgórze II Kraków.
 
Polonia Więcławice 2-1 Płomień Kostrze (Kraków) 21 czerwca, 17:00
Rzozovia Rzozów 3-0 Piast II Wołowice 21 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Rybna 4-6 Nadwiślan Rusocice 21 czerwca, 17:00
Sparta Przeginia Duchowna 5-0 KS Tyniec (Kraków) 21 czerwca, 17:00
Strażak Rączna 3-0 Grzegórzecki KS Kraków 21 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Strzelcy Kraków 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki 21 czerwca, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 9-6 Błękitni Czułówek 21 czerwca, 17:00

Klasa A 2013/2014 (Kraków I)
Klasa A 2013/2014 (Kraków II)
Klasa A 2013/2014 (Kraków III)

Klasa B 2013/2014 (Kraków I)
Klasa B 2013/2014 (Kraków II)

Klasa C 2013/2014 (Kraków I)
Klasa C 2013/2014 (Kraków II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas