[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2013/2014, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Powiśle Ochodza 24 57 18 3 3 106-42 10 2 0 50-15 8 1 3 56-27
2.  Bronowicki KS Kraków 24 53 17 2 5 81-41 9 2 1 43-14 8 0 4 38-27
3.  Wiślanie II Jaśkowice 24 52 17 1 6 110-43 10 0 2 68-21 7 1 4 42-22
4.  Wisła Czernichów 24 51 16 3 5 103-38 9 2 1 59-12 7 1 4 44-26
5.  TKKF Kliny (Kraków) 24 42 14 0 10 62-61 8 0 4 34-23 6 0 6 28-38
6.  Orzeł Sidzina 24 37 11 4 9 67-52 9 2 1 50-19 2 2 8 17-33
7.  Lotnik II Kryspinów 24 32 10 2 12 51-57 6 1 5 33-29 4 1 7 18-28
8.  Tęcza II Piekary 24 31 10 1 13 64-76 6 1 5 40-34 4 0 8 24-42
9.  Sankowia Sanka 24 29 9 2 13 56-83 8 0 4 37-30 1 2 9 19-53
10.  Gwiazda Ściejowice 24 27 8 3 13 50-57 7 0 5 34-17 1 3 8 16-40
11.  Fitball Szklary 24 25 7 4 13 47-64 5 2 5 27-32 2 2 8 20-32
12.  Grom Kraków 24 10 3 1 20 23-133 3 1 8 15-56 0 0 12 8-77
13.  Zryw Facimiech 24 9 3 0 21 17-90 3 0 9 12-33 0 0 12 5-57
Liszczanka II Liszki wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Zryw Facimiech wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Powiśle Ochodza    2-1 1-1 4-0 5-3 7-1 2-1 5-0 11-1 3-3 2-1 5-3 3-0* 
 2 Bronowicki KS Kraków7-7     3-1 3-1 0-1 6-0 2-0 3-2 2-2 2-0 4-0* 8-0 3-0* 
 3 Wiślanie II Jaśkowice9-4 1-7     6-1 12-0 3-2 5-1 3-4 2-1 4-1 3-0* 17-0 3-0* 
 4 Wisła Czernichów4-2 3-0 2-3     5-1 3-0 2-2 9-1 9-1 10-0 2-2 5-0 5-0 
 5 TKKF Kliny (Kraków)1-4 1-2 3-1 0-6     0-4 3-0* 5-2 4-1 3-1 5-2 6-0 3-0* 
 6 Orzeł Sidzina1-3 5-2 3-2 6-2 3-0     8-1 5-2 2-2 4-2 3-3 7-0 3-0* 
 7 Lotnik II Kryspinów1-0 3-4 0-4 1-4 2-4 3-6     3-1 3-1 2-2 3-1 4-0 8-2 
 8 Tęcza II Piekary1-5 3-4 1-7 3-3 3-1 2-1 3-7     7-0 3-0* 0-3 6-1 8-2 
 9 Sankowia Sanka2-10 2-3 6-2 3-6 2-3 3-1 2-0 4-1     3-1 3-2 4-1 3-0* 
 10 Gwiazda Ściejowice0-1 2-1 2-3 0-2 2-3 3-0 1-0 2-3 6-3     3-1 5-0 8-0 
 11 Fitball Szklary1-6 2-3 0-8 0-5 2-0 0-0 0-1 3-1 3-1 3-3     6-3 7-1 
 12 Grom Kraków0-11 1-6 1-6 0-11 2-9 1-1 0-2 0-4 0-4 3-0* 4-2     3-0* 
 13 Zryw Facimiech0-3* 2-5 0-4 0-3* 0-3 2-1 0-3* 0-3* 4-2 0-3* 0-3* 4-0     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Tęcza II Piekary.
 
Zryw Facimiech 2-5 Bronowicki KS Kraków 18 sierpnia, 17:30
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 Fitball Szklary 18 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-4; udział nieuprawnionych do gry zawodników
Wisła Czernichów 5-0 Grom Kraków 18 sierpnia, 17:00
TKKF Kliny (Kraków) 3-1 Gwiazda Ściejowice 18 sierpnia, 17:30
Sankowia Sanka 2-0 Lotnik II Kryspinów 17 sierpnia, 17:30
Powiśle Ochodza 7-1 Orzeł Sidzina 18 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: Sankowia Sanka.
 
Bronowicki KS Kraków 6-0 Orzeł Sidzina 24 sierpnia, 15:00
Lotnik II Kryspinów 1-0 Powiśle Ochodza 25 sierpnia, 11:00
Gwiazda Ściejowice 2-3 Tęcza II Piekary 25 sierpnia, 16:00
Grom Kraków 2-9 TKKF Kliny (Kraków) 25 sierpnia, 17:30
Fitball Szklary 0-5 Wisła Czernichów 25 sierpnia, 17:30
Zryw Facimiech 0-4 Wiślanie II Jaśkowice 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Powiśle Ochodza.
 
Wiślanie II Jaśkowice 1-7 Bronowicki KS Kraków 1 września, 17:00
Wisła Czernichów 5-0 Zryw Facimiech 1 września, 17:00
TKKF Kliny (Kraków) 5-2 Fitball Szklary 1 września, 17:00
Tęcza II Piekary 6-1 Grom Kraków 31 sierpnia, 17:00
Sankowia Sanka 3-1 Gwiazda Ściejowice 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Sidzina 8-1 Lotnik II Kryspinów 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Orzeł Sidzina.
 
Bronowicki KS Kraków 2-0 Lotnik II Kryspinów 4 września, 17:30
Gwiazda Ściejowice 0-1 Powiśle Ochodza 4 września, 17:30
Grom Kraków 0-4 Sankowia Sanka 5 września, 17:30
na boisku Armatury
Zryw Facimiech 0-3 TKKF Kliny (Kraków) 4 września, 17:30
Wiślanie II Jaśkowice 6-1 Wisła Czernichów 4 września, 17:30
Tęcza II Piekary 0-3 Fitball Szklary 4 września, 17:30

Kolejka 5 - 7-8 września

Pauza: Lotnik II Kryspinów.
 
Wisła Czernichów 3-0 Bronowicki KS Kraków 8 września, 16:30
TKKF Kliny (Kraków) 3-1 Wiślanie II Jaśkowice 8 września, 16:30
Tęcza II Piekary 8-2 Zryw Facimiech 8 września, 16:30
Sankowia Sanka 3-2 Fitball Szklary 7 września, 16:30
Powiśle Ochodza 5-3 Grom Kraków 8 września, 16:30
Gwiazda Ściejowice 3-0 Orzeł Sidzina 8 września, 15:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Pauza: Bronowicki KS Kraków.
 
Gwiazda Ściejowice 1-0 Lotnik II Kryspinów 15 września, 15:00
Grom Kraków 1-1 Orzeł Sidzina 15 września, 16:00
Fitball Szklary 1-6 Powiśle Ochodza 15 września, 16:00
Zryw Facimiech 4-2 Sankowia Sanka 15 września, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 3-4 Tęcza II Piekary 15 września, 16:00
Wisła Czernichów 5-1 TKKF Kliny (Kraków) 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Pauza: Gwiazda Ściejowice.
 
TKKF Kliny (Kraków) 1-2 Bronowicki KS Kraków 22 września, 16:00
Tęcza II Piekary 3-3 Wisła Czernichów 22 września, 15:00
Sankowia Sanka 6-2 Wiślanie II Jaśkowice 21 września, 16:00
Powiśle Ochodza 3-0 Zryw Facimiech 22 września, 16:00
(wo)
goście nie przyjechali
Orzeł Sidzina 3-3 Fitball Szklary 22 września, 16:00
Lotnik II Kryspinów 4-0 Grom Kraków 22 września, 11:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Pauza: Grom Kraków.
 
Bronowicki KS Kraków 2-0 Gwiazda Ściejowice 28 września, 14:00
Fitball Szklary 0-1 Lotnik II Kryspinów 29 września, 15:00
Zryw Facimiech 2-1 Orzeł Sidzina 29 września, 15:30
Wiślanie II Jaśkowice 9-4 Powiśle Ochodza 29 września, 15:00
Wisła Czernichów 9-1 Sankowia Sanka 29 września, 15:30
TKKF Kliny (Kraków) 5-2 Tęcza II Piekary 29 września, 15:30

Kolejka 9 - 5-6 października

Pauza: Fitball Szklary.
 
Tęcza II Piekary 3-4 Bronowicki KS Kraków 5 października, 15:30
Sankowia Sanka 2-3 TKKF Kliny (Kraków) 5 października, 15:30
Powiśle Ochodza 4-0 Wisła Czernichów 6 października, 15:30
Orzeł Sidzina 3-2 Wiślanie II Jaśkowice 6 października, 11:00
Lotnik II Kryspinów 8-2 Zryw Facimiech 6 października, 11:00
Gwiazda Ściejowice 5-0 Grom Kraków 6 października, 14:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Bronowicki KS Kraków 8-0 Grom Kraków 12 października, 14:00
Fitball Szklary 3-3 Gwiazda Ściejowice 13 października, 15:00
Wiślanie II Jaśkowice 5-1 Lotnik II Kryspinów 13 października, 15:00
Wisła Czernichów 3-0 Orzeł Sidzina 13 października, 15:00
TKKF Kliny (Kraków) 1-4 Powiśle Ochodza 13 października, 15:00
Tęcza II Piekary 7-0 Sankowia Sanka 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: Wiślanie II Jaśkowice.
 
Sankowia Sanka 2-3 Bronowicki KS Kraków 19 października, 15:00
Powiśle Ochodza 5-0 Tęcza II Piekary 20 października, 15:00
Orzeł Sidzina 3-0 TKKF Kliny (Kraków) 20 października, 15:00
Lotnik II Kryspinów 1-4 Wisła Czernichów 20 października, 11:00
Gwiazda Ściejowice 8-0 Zryw Facimiech 20 października, 14:00
Grom Kraków 4-2 Fitball Szklary 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Wisła Czernichów.
 
Bronowicki KS Kraków 4-0 Fitball Szklary 26 października, 13:00
(wo)
mecz przerwany w 20. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gośœci / uznano wynik z boiska
Zryw Facimiech 4-0 Grom Kraków 27 października, 13:00
Wiślanie II Jaśkowice 4-1 Gwiazda Ściejowice 27 października, 13:00
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 Lotnik II Kryspinów 27 października, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza II Piekary 2-1 Orzeł Sidzina 26 października, 14:30 (40)
Sankowia Sanka 2-10 Powiśle Ochodza 26 października, 14:30

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Pauza: TKKF Kliny (Kraków).
 
Powiśle Ochodza 2-1 Bronowicki KS Kraków 3 listopada, 13:00
Orzeł Sidzina 2-2 Sankowia Sanka 3 listopada, 13:00
Lotnik II Kryspinów 3-1 Tęcza II Piekary 3 listopada, 11:00
Gwiazda Ściejowice 0-2 Wisła Czernichów 3 listopada, 13:00
Grom Kraków 1-6 Wiślanie II Jaśkowice 3 listopada, 13:00
Fitball Szklary 7-1 Zryw Facimiech 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Lotnik II Kryspinów 3-1 Sankowia Sanka 5 kwietnia, 16:00
Orzeł Sidzina 1-3 Powiśle Ochodza 5 kwietnia, 16:00
Tęcza II Piekary 3-0 Gwiazda Ściejowice 5 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
TKKF Kliny (Kraków) 6-0 Grom Kraków 6 kwietnia, 16:00
Wisła Czernichów 2-2 Fitball Szklary 6 kwietnia, 16:00
Bronowicki KS Kraków 3-1 Wiślanie II Jaśkowice 5 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Orzeł Sidzina 5-2 Bronowicki KS Kraków 13 kwietnia, 17:00
Powiśle Ochodza 2-1 Lotnik II Kryspinów 13 kwietnia, 17:00
Fitball Szklary 2-0 TKKF Kliny (Kraków) 13 kwietnia, 16:00
Grom Kraków 0-4 Tęcza II Piekary 13 kwietnia, 15:00
Gwiazda Ściejowice 6-3 Sankowia Sanka 13 kwietnia, 15:00
Wisła Czernichów 2-3 Wiślanie II Jaśkowice 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Fitball Szklary 3-1 Tęcza II Piekary 19 kwietnia, 12:00
Lotnik II Kryspinów 3-6 Orzeł Sidzina 19 kwietnia, 11:00
Powiśle Ochodza 3-3 Gwiazda Ściejowice 19 kwietnia, 16:00
Sankowia Sanka 4-1 Grom Kraków 19 kwietnia, 13:00
Bronowicki KS Kraków 3-1 Wisła Czernichów 19 kwietnia, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 12-0 TKKF Kliny (Kraków) 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Orzeł Sidzina 4-2 Gwiazda Ściejowice 27 kwietnia, 17:30
Lotnik II Kryspinów 3-4 Bronowicki KS Kraków 27 kwietnia, 11:00
Fitball Szklary 3-1 Sankowia Sanka 26 kwietnia, 17:00
Grom Kraków 0-11 Powiśle Ochodza 27 kwietnia, 15:00
Tęcza II Piekary 1-7 Wiślanie II Jaśkowice 26 kwietnia, 17:00
TKKF Kliny (Kraków) 0-6 Wisła Czernichów 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 3-4 maja

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Lotnik II Kryspinów 2-2 Gwiazda Ściejowice 4 maja, 11:00
Orzeł Sidzina 7-0 Grom Kraków 4 maja, 18:00
Powiśle Ochodza 2-1 Fitball Szklary 4 maja, 17:00
Bronowicki KS Kraków 0-1 TKKF Kliny (Kraków) 4 maja, 17:30
Wisła Czernichów 9-1 Tęcza II Piekary 4 maja, 17:30
Wiślanie II Jaśkowice 2-1 Sankowia Sanka 4 maja, 17:30

Kolejka 19 - 10-11 maja

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Fitball Szklary 0-0 Orzeł Sidzina 11 maja, 17:00
Grom Kraków 0-2 Lotnik II Kryspinów 11 maja, 16:00
Gwiazda Ściejowice 2-1 Bronowicki KS Kraków 11 maja, 16:00
Powiśle Ochodza 1-1 Wiślanie II Jaśkowice 10 maja, 17:30
Sankowia Sanka 3-6 Wisła Czernichów 11 maja, 18:00
Tęcza II Piekary 3-1 TKKF Kliny (Kraków) 11 maja, 17:00

Kolejka 20 - 17-18 maja

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Lotnik II Kryspinów 3-1 Fitball Szklary 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bronowicki KS Kraków 3-2 Tęcza II Piekary 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
TKKF Kliny (Kraków) 4-1 Sankowia Sanka 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na stadionie Victorii
Wisła Czernichów 4-2 Powiśle Ochodza 18 maja, 17:30
Wiślanie II Jaśkowice 3-2 Orzeł Sidzina 4 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Kraków 3-0 Gwiazda Ściejowice 29 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na stadionie Armatury; goście nie dojechali

Kolejka 21 - 24-25 maja

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Grom Kraków 1-6 Bronowicki KS Kraków 25 maja, 16:30
Gwiazda Ściejowice 3-1 Fitball Szklary 25 maja, 16:00
Lotnik II Kryspinów 0-4 Wiślanie II Jaśkowice 25 maja, 11:00
Orzeł Sidzina 6-2 Wisła Czernichów 24 maja, 18:00
Powiśle Ochodza 5-3 TKKF Kliny (Kraków) 25 maja, 17:30
Sankowia Sanka 4-1 Tęcza II Piekary 25 maja, 18:00

Kolejka 22 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Bronowicki KS Kraków 2-2 Sankowia Sanka 31 maja, 15:00
Tęcza II Piekary 1-5 Powiśle Ochodza 1 czerwca, 17:00
TKKF Kliny (Kraków) 0-4 Orzeł Sidzina 1 czerwca, 18:00
Wisła Czernichów 2-2 Lotnik II Kryspinów 31 maja, 17:30
Fitball Szklary 6-3 Grom Kraków 1 czerwca, 17:00
Gwiazda Ściejowice 2-3 Wiślanie II Jaśkowice 1 czerwca, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 czerwca

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Fitball Szklary 2-3 Bronowicki KS Kraków 8 czerwca, 11:00
Lotnik II Kryspinów 2-4 TKKF Kliny (Kraków) 8 czerwca, 11:00
Orzeł Sidzina 5-2 Tęcza II Piekary 7 czerwca, 18:00
Powiśle Ochodza 11-1 Sankowia Sanka 8 czerwca, 18:00
Wisła Czernichów 10-0 Gwiazda Ściejowice 8 czerwca, 17:30
Wiślanie II Jaśkowice 17-0 Grom Kraków 8 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 14-15 czerwca

Pauza: Zryw Facimiech.
 
Fitball Szklary 0-8 Wiślanie II Jaśkowice 14 czerwca, 17:00
w Rudawie
Grom Kraków 0-11 Wisła Czernichów 14 czerwca, 17:00
w Czernichowie; Grom gospodarzem
Gwiazda Ściejowice 2-3 TKKF Kliny (Kraków) 14 czerwca, 17:00
Bronowicki KS Kraków 7-7 Powiśle Ochodza 14 czerwca, 17:00
Sankowia Sanka 3-1 Orzeł Sidzina 14 czerwca, 17:00
Tęcza II Piekary 3-7 Lotnik II Kryspinów 14 czerwca, 13:00

Walkowery

Bronowicki KS Kraków 3-0 Zryw Facimiech
(wo)
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 Zryw Facimiech
(wo)
Zryw Facimiech 0-3 Wisła Czernichów
(wo)
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 Zryw Facimiech
(wo)
Zryw Facimiech 0-3 Tęcza II Piekary
(wo)
Sankowia Sanka 3-0 Zryw Facimiech
(wo)
Zryw Facimiech 0-3 Powiśle Ochodza
(wo)
Orzeł Sidzina 3-0 Zryw Facimiech
(wo)
Zryw Facimiech 0-3 Lotnik II Kryspinów
(wo)
Zryw Facimiech 0-3 Gwiazda Ściejowice
(wo)
Grom Kraków 3-0 Zryw Facimiech
(wo)
Zryw Facimiech 0-3 Fitball Szklary
(wo)

Klasa B 2013/2014 (Kraków I)
Klasa B 2013/2014 (Kraków II)
Klasa B 2013/2014 (Kraków III)

Klasa C 2013/2014 (Kraków I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas