[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2013/2014, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Kraków 26 67 22 1 3 96-28 11 0 2 53-14 11 1 1 43-14
2.  Strumyk Jakubowice 26 60 19 3 4 72-29 10 2 1 36-8 9 1 3 36-21
3.  Novi Narama 26 51 17 0 9 95-50 9 0 4 52-21 8 0 5 43-29
4.  Olimpia Czaple Wielkie 26 50 15 5 6 78-54 7 4 2 43-30 8 1 4 35-24
5.  PKS Albertus Kraków 26 48 15 3 8 90-57 7 1 5 37-25 8 2 3 53-32
6.  Ekler Baranówka 26 44 12 8 6 65-53 6 4 3 30-25 6 4 3 35-28
7.  Tytan Polekarcice 26 38 11 5 10 47-50 7 2 4 29-24 4 3 6 18-26
8.  Płomień II Jerzmanowice 26 34 10 4 12 66-66 6 2 5 38-32 4 2 7 28-34
9.  LKS II Niedźwiedź 26 31 10 1 15 53-60 6 1 6 34-28 4 0 9 19-32
10.  Czarni 03 II Grzegorzowice 26 25 7 4 15 37-75 3 2 8 20-36 4 2 7 17-39
11.  Maszycanka II Maszyce 26 16 4 4 18 46-79 1 3 9 20-41 3 1 9 26-38
12.  Universum Kraków 26 15 4 3 19 32-100 2 1 10 16-58 2 2 9 16-42
13.  Bibiczanka II Bibice 26 24 7 3 16 38-79 5 0 8 20-29 2 3 8 18-50
 Galicja II Raciborowice 26 20 6 2 18 34-69 4 1 8 18-32 2 1 10 16-37
Siemaszka Piekary i Kosynierzy Łuczyce wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Galicja II Raciborowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Bibiczanka II Bibice wycofała się z rozgrywek po 24. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia Kraków    0-3 4-1 3-1 8-3 1-5 2-0 5-0 5-0 3-0 5-0 1-0 13-1 3-0 
 2 Strumyk Jakubowice0-1     3-2 1-1 5-1 0-0 2-1 3-0* 3-0* 3-0* 6-1 4-0 3-1 3-0* 
 3 Novi Narama3-1 0-1     3-4 3-4 8-2 6-0 5-3 6-2 2-3 5-1 3-0 5-0 3-0* 
 4 Olimpia Czaple Wielkie2-5 3-2 1-3     2-2 4-3 1-1 4-2 1-0 6-2 5-1 6-1 5-5 3-3 
 5 PKS Albertus Kraków2-3 2-0 0-4* 9-3     3-1 1-4 2-2 3-0* 6-0* 1-2 3-1 3-0* 2-5 
 6 Ekler Baranówka2-2 1-2 2-1 1-3 0-4     3-1 2-2 3-1 1-1 4-4 5-3 3-1 3-0* 
 7 Tytan Polekarcice1-3 1-4 5-2 0-3 4-2 3-3     2-0 0-3* 3-0* 3-1 1-1 3-0* 3-2 
 8 Płomień II Jerzmanowice0-4 2-3 2-9 1-4 4-4 0-3* 6-0     3-1 6-2 3-1 8-1 0-0 3-0* 
 9 LKS II Niedźwiedź0-3* 1-2 4-5 0-4 0-4 2-2 0-2 1-0     8-0 2-1 5-2 8-1 3-2 
 10 Czarni 03 II Grzegorzowice2-4 0-3 5-1 2-1 0-3 1-4 2-2 2-3 2-1     0-5 1-1 1-4 2-4 
 11 Maszycanka II Maszyce2-4 3-3 1-5 1-5 3-4 3-4 0-3 1-4 1-4 0-0     0-3* 2-2 3-0* 
 12 Universum Kraków0-7 4-6 0-3* 1-3 1-14 1-4 1-1 1-6 3-1 1-3 0-7*     0-3 3-0* 
 13 Bibiczanka II Bibice0-3 3-2 2-3 2-0 2-5 0-2 2-0 2-4 2-3 0-3* 2-1 0-3*     3-0* 
 14 Galicja II Raciborowice0-3* 1-5 0-4 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 4-2 0-3* 0-3* 2-1 5-0 4-0     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Pauza: Universum Kraków, Novi Narama.
 
Tytan Polekarcice 4-2 PKS Albertus Kraków 17 sierpnia, 17:30
Strumyk Jakubowice 3-1 Bibiczanka II Bibice 17 sierpnia, 17:30
w Klimontowie
Polonia Kraków 3-0 Czarni 03 II Grzegorzowice 18 sierpnia, 17:30
Płomień II Jerzmanowice 0-3 Ekler Baranówka 18 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Olimpia Czaple Wielkie 3-3 Galicja II Raciborowice 18 sierpnia, 17:30
LKS II Niedźwiedź 2-1 Maszycanka II Maszyce 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Pauza: LKS II Niedźwiedź, Maszycanka II Maszyce.
 
Galicja II Raciborowice 0-4 Novi Narama 24 sierpnia, 17:30
Ekler Baranówka 1-3 Olimpia Czaple Wielkie 25 sierpnia, 17:00
Czarni 03 II Grzegorzowice 2-3 Płomień II Jerzmanowice 25 sierpnia, 15:00
Bibiczanka II Bibice 0-3 Polonia Kraków 25 sierpnia, 17:30
PKS Albertus Kraków 2-0 Strumyk Jakubowice 25 sierpnia, 17:00
Universum Kraków 1-1 Tytan Polekarcice 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Maszycanka II Maszyce, Tytan Polekarcice.
 
Strumyk Jakubowice 4-0 Universum Kraków 28 sierpnia, 17:30
Polonia Kraków 8-3 PKS Albertus Kraków 28 sierpnia, 17:30
Płomień II Jerzmanowice 0-0 Bibiczanka II Bibice 29 sierpnia, 17:30
Olimpia Czaple Wielkie 6-2 Czarni 03 II Grzegorzowice 28 sierpnia, 17:30
Novi Narama 8-2 Ekler Baranówka 28 sierpnia, 17:30
LKS II Niedźwiedź 3-2 Galicja II Raciborowice 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Galicja II Raciborowice 2-1 Maszycanka II Maszyce 1 września, 16:00
Ekler Baranówka 3-1 LKS II Niedźwiedź 1 września, 17:00
Czarni 03 II Grzegorzowice 5-1 Novi Narama 31 sierpnia, 13:00
Bibiczanka II Bibice 2-0 Olimpia Czaple Wielkie 1 września, 17:00
PKS Albertus Kraków 2-2 Płomień II Jerzmanowice 1 września, 17:00
Universum Kraków 0-7 Polonia Kraków 1 września, 17:00
Tytan Polekarcice 1-4 Strumyk Jakubowice 1 września, 13:00

Kolejka 5 - 4 września

Pauza: Galicja II Raciborowice, Strumyk Jakubowice.
 
Polonia Kraków 2-0 Tytan Polekarcice 4 września, 17:00
Płomień II Jerzmanowice 8-1 Universum Kraków 4 września, 17:00
Olimpia Czaple Wielkie 2-2 PKS Albertus Kraków 4 września, 17:00
Novi Narama 5-0 Bibiczanka II Bibice 18 września, 16:30
w pierwotnym terminie (5 września, 17:30) odwołany
LKS II Niedźwiedź 8-0 Czarni 03 II Grzegorzowice 5 września, 17:00
Maszycanka II Maszyce 3-4 Ekler Baranówka 5 września, 17:30

Kolejka 6 - 7-8 września

Pauza: Galicja II Raciborowice, Ekler Baranówka.
 
Czarni 03 II Grzegorzowice 0-5 Maszycanka II Maszyce 8 września, 15:00
Bibiczanka II Bibice 2-3 LKS II Niedźwiedź 8 września, 16:30
PKS Albertus Kraków 0-4 Novi Narama 7 września, 16:30
(wo)
utrzymano wynik z boiska - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Universum Kraków 1-3 Olimpia Czaple Wielkie 8 września, 16:30
Tytan Polekarcice 2-0 Płomień II Jerzmanowice 8 września, 13:00
Strumyk Jakubowice 0-1 Polonia Kraków 8 września, 16:30

Kolejka 7 - 14-15 września

Pauza: Czarni 03 II Grzegorzowice, Polonia Kraków.
 
Płomień II Jerzmanowice 2-3 Strumyk Jakubowice 15 września, 13:30
Olimpia Czaple Wielkie 1-1 Tytan Polekarcice 15 września, 16:00
Novi Narama 3-0 Universum Kraków 15 września, 12:30
LKS II Niedźwiedź 0-4 PKS Albertus Kraków 15 września, 16:00
Maszycanka II Maszyce 2-2 Bibiczanka II Bibice 15 września, 16:00
Galicja II Raciborowice 2-2 Ekler Baranówka 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Pauza: Bibiczanka II Bibice, Ekler Baranówka.
 
Czarni 03 II Grzegorzowice 2-4 Galicja II Raciborowice 22 września, 15:00
PKS Albertus Kraków 1-2 Maszycanka II Maszyce 21 września, 16:00
Universum Kraków 3-1 LKS II Niedźwiedź 22 września, 16:00
Tytan Polekarcice 5-2 Novi Narama 21 września, 16:00
Strumyk Jakubowice 1-1 Olimpia Czaple Wielkie 22 września, 16:00
Polonia Kraków 5-0 Płomień II Jerzmanowice 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Pauza: Płomień II Jerzmanowice, PKS Albertus Kraków.
 
Olimpia Czaple Wielkie 2-5 Polonia Kraków 29 września, 15:30
Novi Narama 0-1 Strumyk Jakubowice 28 września, 15:00
LKS II Niedźwiedź 0-2 Tytan Polekarcice 29 września, 15:30
Maszycanka II Maszyce 0-3 Universum Kraków 29 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Galicja II Raciborowice 4-0 Bibiczanka II Bibice 29 września, 14:00
Ekler Baranówka 1-1 Czarni 03 II Grzegorzowice 29 września, 15:30

Kolejka 10 - 5-6 października

Pauza: Universum Kraków, Czarni 03 II Grzegorzowice.
 
Bibiczanka II Bibice 0-2 Ekler Baranówka 5 października, 15:30
PKS Albertus Kraków 2-5 Galicja II Raciborowice 5 października, 15:30
Tytan Polekarcice 3-1 Maszycanka II Maszyce 6 października, 12:30
Strumyk Jakubowice 3-0 LKS II Niedźwiedź 6 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Kraków 4-1 Novi Narama 6 października, 15:30
Płomień II Jerzmanowice 1-4 Olimpia Czaple Wielkie 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 12-13 października

Pauza: Tytan Polekarcice, Olimpia Czaple Wielkie.
 
Novi Narama 5-3 Płomień II Jerzmanowice 12 października, 11:00
LKS II Niedźwiedź 0-3 Polonia Kraków 13 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Maszycanka II Maszyce 3-3 Strumyk Jakubowice 13 października, 15:00
Galicja II Raciborowice 5-0 Universum Kraków 13 października, 11:00
Ekler Baranówka 0-4 PKS Albertus Kraków 13 października, 15:00
Czarni 03 II Grzegorzowice 1-4 Bibiczanka II Bibice 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Pauza: Strumyk Jakubowice, Bibiczanka II Bibice.
 
PKS Albertus Kraków 6-0 Czarni 03 II Grzegorzowice 20 października, 15:00
(wo)
na boisku 6-6; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Universum Kraków 1-4 Ekler Baranówka 20 października, 15:00
Tytan Polekarcice 3-2 Galicja II Raciborowice 20 października, 11:00
Polonia Kraków 5-0 Maszycanka II Maszyce 20 października, 12:00
Płomień II Jerzmanowice 3-1 LKS II Niedźwiedź 20 października, 15:00
Olimpia Czaple Wielkie 1-3 Novi Narama 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Pauza: Novi Narama, Polonia Kraków.
 
LKS II Niedźwiedź 0-4 Olimpia Czaple Wielkie 26 października, 14:30
Maszycanka II Maszyce 1-4 Płomień II Jerzmanowice 27 października, 13:30
Galicja II Raciborowice 1-5 Strumyk Jakubowice 27 października, 12:00
Ekler Baranówka 3-1 Tytan Polekarcice 27 października, 13:30
Czarni 03 II Grzegorzowice 1-1 Universum Kraków 27 października, 13:30
Bibiczanka II Bibice 2-5 PKS Albertus Kraków 27 października, 13:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Pauza: Płomień II Jerzmanowice, PKS Albertus Kraków.
 
Universum Kraków 0-3 Bibiczanka II Bibice 3 listopada, 13:00
Tytan Polekarcice 3-0 Czarni 03 II Grzegorzowice 2 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Strumyk Jakubowice 0-0 Ekler Baranówka 3 listopada, 13:30
Polonia Kraków 3-0 Galicja II Raciborowice 3 listopada, 13:00
Olimpia Czaple Wielkie 5-1 Maszycanka II Maszyce 3 listopada, 13:00
Novi Narama 6-2 LKS II Niedźwiedź 2 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Pauza: Olimpia Czaple Wielkie, LKS II Niedźwiedź.
 
Maszycanka II Maszyce 1-5 Novi Narama 11 listopada, 13:00
Galicja II Raciborowice 4-2 Płomień II Jerzmanowice 10 listopada, 12:00
Ekler Baranówka 2-2 Polonia Kraków 10 listopada, 13:00
Czarni 03 II Grzegorzowice 0-3 Strumyk Jakubowice 10 listopada, 12:00
Bibiczanka II Bibice 2-0 Tytan Polekarcice 9 listopada, 13:00
PKS Albertus Kraków 3-1 Universum Kraków 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

PKS Albertus Kraków 1-4 Tytan Polekarcice 6 kwietnia, 14:00
Bibiczanka II Bibice 3-2 Strumyk Jakubowice 6 kwietnia, 16:00
Czarni 03 II Grzegorzowice 2-4 Polonia Kraków 6 kwietnia, 17:00
Ekler Baranówka 2-2 Płomień II Jerzmanowice 6 kwietnia, 17:00
Galicja II Raciborowice 0-3 Olimpia Czaple Wielkie
(wo)
LKS II Niedźwiedź 5-2 Universum Kraków 5 kwietnia, 11:00
Novi Narama 5-1 Maszycanka II Maszyce 6 kwietnia, 17:30
w Maszycach; Novi gospodarzem

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Maszycanka II Maszyce 1-4 LKS II Niedźwiedź 13 kwietnia, 17:30
Novi Narama 3-0 Galicja II Raciborowice
(wo)
Olimpia Czaple Wielkie 4-3 Ekler Baranówka 13 kwietnia, 16:00
Płomień II Jerzmanowice 6-2 Czarni 03 II Grzegorzowice 12 kwietnia, 17:00
Polonia Kraków 13-1 Bibiczanka II Bibice 13 kwietnia, 17:30
Strumyk Jakubowice 5-1 PKS Albertus Kraków 13 kwietnia, 16:00
Tytan Polekarcice 1-1 Universum Kraków 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 19-21 kwietnia

PKS Albertus Kraków 2-3 Polonia Kraków 21 kwietnia, 16:30
Bibiczanka II Bibice 2-4 Płomień II Jerzmanowice 19 kwietnia, 15:00
Czarni 03 II Grzegorzowice 2-1 Olimpia Czaple Wielkie 21 kwietnia, 15:00
Ekler Baranówka 2-1 Novi Narama 21 kwietnia, 17:00
Galicja II Raciborowice 0-3 LKS II Niedźwiedź
(wo)
Strumyk Jakubowice 2-1 Tytan Polekarcice 19 kwietnia, 16:00
Universum Kraków 0-7 Maszycanka II Maszyce 19 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-7; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

Universum Kraków 4-6 Strumyk Jakubowice 27 kwietnia, 16:00
Maszycanka II Maszyce 3-0 Galicja II Raciborowice
(wo)
LKS II Niedźwiedź 2-2 Ekler Baranówka 26 kwietnia, 17:00
Novi Narama 2-3 Czarni 03 II Grzegorzowice 27 kwietnia, 14:30
Olimpia Czaple Wielkie 5-5 Bibiczanka II Bibice 27 kwietnia, 16:00
Płomień II Jerzmanowice 4-4 PKS Albertus Kraków 27 kwietnia, 15:00
Tytan Polekarcice 1-3 Polonia Kraków 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 1 maja

PKS Albertus Kraków 9-3 Olimpia Czaple Wielkie 1 maja, 16:00
Bibiczanka II Bibice 2-3 Novi Narama 1 maja, 16:00
Czarni 03 II Grzegorzowice 2-1 LKS II Niedźwiedź 1 maja, 17:00
Ekler Baranówka 4-4 Maszycanka II Maszyce 1 maja, 17:00
Płomień II Jerzmanowice 6-0 Tytan Polekarcice 1 maja, 17:30
Polonia Kraków 0-3 Strumyk Jakubowice 1 maja, 12:30
Universum Kraków 3-0 Galicja II Raciborowice
(wo)

Kolejka 21 - 3-4 maja

Polonia Kraków 1-0 Universum Kraków 4 maja, 11:00
na stadionie Korony
Maszycanka II Maszyce 0-0 Czarni 03 II Grzegorzowice 4 maja, 17:30
LKS II Niedźwiedź 8-1 Bibiczanka II Bibice 4 maja, 11:00
Novi Narama 3-4 PKS Albertus Kraków 4 maja, 14:30
w Maszycach
Strumyk Jakubowice 3-0 Płomień II Jerzmanowice 4 maja, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Tytan Polekarcice 0-3 Olimpia Czaple Wielkie 4 maja, 14:00
w Polanowicach
Ekler Baranówka 3-0 Galicja II Raciborowice
(wo)

Kolejka 22 - 10-11 maja

PKS Albertus Kraków 3-0 LKS II Niedźwiedź 11 maja, 16:00
(wo)
przerwany przy stanie 2-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Bibiczanka II Bibice 2-1 Maszycanka II Maszyce 11 maja, 17:00
Galicja II Raciborowice 0-3 Czarni 03 II Grzegorzowice
(wo)
Novi Narama 6-0 Tytan Polekarcice 11 maja, 17:30
Olimpia Czaple Wielkie 3-2 Strumyk Jakubowice 11 maja, 16:00
Płomień II Jerzmanowice 0-4 Polonia Kraków 11 maja, 18:00
Ekler Baranówka 5-3 Universum Kraków 11 maja, 18:00

Kolejka 23 - 17-18 maja

Universum Kraków 1-6 Płomień II Jerzmanowice 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Maszycanka II Maszyce 3-4 PKS Albertus Kraków 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Kraków 3-1 Olimpia Czaple Wielkie 18 maja, 14:00
Strumyk Jakubowice 3-2 Novi Narama 18 maja, 17:30
Tytan Polekarcice 0-3 LKS II Niedźwiedź 18 maja, 14:00
(wo)
w Polanowicach / przerwany w 30. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Bibiczanka II Bibice 3-0 Galicja II Raciborowice
(wo)
Czarni 03 II Grzegorzowice 1-4 Ekler Baranówka 29 maja, 18:00
w Biskupicach / w pierwotnym terminie (17 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 24 - 24-25 maja

Ekler Baranówka 3-1 Bibiczanka II Bibice 25 maja, 17:00
Galicja II Raciborowice 0-3 PKS Albertus Kraków
(wo)
Maszycanka II Maszyce 0-3 Tytan Polekarcice 25 maja, 18:00
LKS II Niedźwiedź 1-2 Strumyk Jakubowice 24 maja, 17:00
Novi Narama 3-1 Polonia Kraków 24 maja, 18:00
w Maszycach
Olimpia Czaple Wielkie 4-2 Płomień II Jerzmanowice 25 maja, 16:00
Universum Kraków 1-3 Czarni 03 II Grzegorzowice 25 maja, 16:00
w Raciborowicach

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

Olimpia Czaple Wielkie 6-1 Universum Kraków 1 czerwca, 17:00
Płomień II Jerzmanowice 2-9 Novi Narama 1 czerwca, 18:00
Polonia Kraków 5-0 LKS II Niedźwiedź 1 czerwca, 13:00
w Niedźwiedziu
Strumyk Jakubowice 6-1 Maszycanka II Maszyce 1 czerwca, 18:00
PKS Albertus Kraków 3-1 Ekler Baranówka 1 czerwca, 16:00
Bibiczanka II Bibice 0-3 Czarni 03 II Grzegorzowice
(wo)
Galicja II Raciborowice 0-3 Tytan Polekarcice
(wo)

Kolejka 26 - 7-8 czerwca

Czarni 03 II Grzegorzowice 0-3 PKS Albertus Kraków 8 czerwca, 17:00
w Biskupicach
Maszycanka II Maszyce 2-4 Polonia Kraków 7 czerwca, 18:00
LKS II Niedźwiedź 1-0 Płomień II Jerzmanowice 8 czerwca, 17:00
Novi Narama 3-4 Olimpia Czaple Wielkie 7 czerwca, 15:00
w Maszycach
Strumyk Jakubowice 3-0 Galicja II Raciborowice
(wo)
Tytan Polekarcice 3-3 Ekler Baranówka 8 czerwca, 14:00
w Polanowicach
Bibiczanka II Bibice 0-3 Universum Kraków
(wo)

Kolejka 27 - 15 czerwca

Universum Kraków 0-3 Novi Narama 15 czerwca, 16:00
(wo)
w Raciborowicach / na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Olimpia Czaple Wielkie 1-0 LKS II Niedźwiedź 14 czerwca, 18:00
Płomień II Jerzmanowice 3-1 Maszycanka II Maszyce 15 czerwca, 15:30
PKS Albertus Kraków 3-0 Bibiczanka II Bibice
(wo)
Czarni 03 II Grzegorzowice 2-2 Tytan Polekarcice 15 czerwca, 17:00
w Biskupicach
Ekler Baranówka 1-2 Strumyk Jakubowice 15 czerwca, 18:00
Galicja II Raciborowice 0-3 Polonia Kraków
(wo)

Kolejka 28 - 22 czerwca

Maszycanka II Maszyce 1-5 Olimpia Czaple Wielkie 22 czerwca, 17:30
LKS II Niedźwiedź 4-5 Novi Narama 22 czerwca, 17:30
Płomień II Jerzmanowice 3-0 Galicja II Raciborowice
(wo)
Polonia Kraków 1-5 Ekler Baranówka 22 czerwca, 11:00
w Baranówce; Polonia gospodarzem
Strumyk Jakubowice 3-0 Czarni 03 II Grzegorzowice 22 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Tytan Polekarcice 3-0 Bibiczanka II Bibice
(wo)
Universum Kraków 1-14 PKS Albertus Kraków 21 czerwca, 18:00
na stadionie Albertusa; Universum gospodarzem

Klasa B 2013/2014 (Kraków I)
Klasa B 2013/2014 (Kraków II)
Klasa B 2013/2014 (Kraków III)

Klasa C 2013/2014 (Kraków II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas