[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2013/2014, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jałowiec Stryszawa 30 69 22 3 5 75-24 13 1 1 37-9 9 2 4 38-15
2.  Sosnowianka Stanisław Dolny 30 67 20 7 3 74-28 12 2 1 48-13 8 5 2 26-15
3.  Unia Oświęcim 30 60 18 6 6 61-34 10 3 2 35-15 8 3 4 26-19
4.  Babia Góra Sucha Beskidzka 30 55 16 7 7 66-41 9 3 3 36-20 7 4 4 30-21
5.  Soła Łęki 30 53 15 8 7 69-39 7 4 4 39-17 8 4 3 30-22
6.  Tempo Białka 30 52 15 7 8 60-34 6 5 4 33-14 9 2 4 27-20
7.  Brzezina Osiek 30 48 14 6 10 68-37 8 2 5 44-19 6 4 5 24-18
8.  Górnik Brzeszcze 30 45 13 6 11 59-44 7 2 6 29-20 6 4 5 30-24 2 3 1 0 1 3-3
9.  KS Chełmek 30 45 14 3 13 67-53 7 2 6 36-22 7 1 7 31-31 2 3 1 0 1 3-3
10.  Nadwiślanin Gromiec 30 42 12 6 12 61-51 7 3 5 37-21 5 3 7 24-30
11.  Zagórzanka Zagórze 30 38 11 5 14 56-67 7 4 4 31-26 4 1 10 25-41
12.  Skawa Wadowice 30 35 9 8 13 40-44 6 4 5 22-15 3 4 8 18-29
13.  Orzeł Balin 30 27 8 3 19 32-59 4 1 10 14-29 4 2 9 18-30
14.  Cedron Brody 30 24 6 6 18 47-103 4 3 8 30-47 2 3 10 17-56
15.  Iskra Brzezinka 30 9 2 3 25 23-105 1 1 13 13-47 1 2 12 10-58
16.  Przeciszovia Przeciszów 30 7 1 4 25 22-117 1 4 10 14-48 0 0 15 8-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jałowiec Stryszawa    2-0 2-0 2-1 1-0 0-1 1-0 2-2 4-2 2-0 4-1 3-0 1-0 5-0 4-0 4-2 
 2 Sosnowianka Stanisław Dolny1-0     1-0 1-1 3-4 5-0 2-1 3-1 4-1 4-1 2-2 4-0 3-0 2-1 3-0 10-1 
 3 Unia Oświęcim0-3 2-2     4-1 1-1 2-0 3-0 3-2 2-4 1-0 2-0 2-1 3-0 4-0 1-1 5-0 
 4 Babia Góra Sucha Beskidzka2-2 1-3 1-3     2-2 2-0 2-0 0-0 3-1 4-2 4-1 3-1 1-4 3-0 4-0 4-1 
 5 Soła Łęki0-2 0-1 3-0 4-0     2-2 1-1 1-1 4-1 2-2 3-2 0-2 1-2 7-0 4-1 7-0 
 6 Tempo Białka0-1 0-1 0-0 0-0 5-2     1-1 2-3 7-2 3-0 1-2 1-1 0-0 2-0 7-1 4-0 
 7 Brzezina Osiek4-2 2-4 0-1 1-2 3-0 0-1     2-2 0-0 2-1 6-2 1-2 5-1 8-0 5-1 5-0 
 8 Górnik Brzeszcze1-1 4-0 0-1 1-2 1-2 1-3 1-0     1-0 2-2 2-3 2-0 1-3 4-0 5-2 3-1 
 9 KS Chełmek0-3 1-3 3-3 1-3 0-1 1-2 0-2 3-2     4-0 1-0 2-2 3-0 9-1 3-0 5-0 
 10 Nadwiślanin Gromiec3-0 1-1 1-2 2-1 0-1 2-4 2-2 0-1 1-5     4-0 3-0 1-0 3-3 7-0 7-1 
 11 Zagórzanka Zagórze1-6 1-1 1-1 1-1 1-1 1-0 2-5 3-1 2-4 1-3     2-0 4-0 3-1 3-1 5-1 
 12 Skawa Wadowice2-0 1-1 2-1 0-1 0-1 3-3 0-2 2-1 0-1 0-1 4-2     4-0 1-1 0-0 3-0 
 13 Orzeł Balin0-1 0-2 0-5 1-1 1-2 0-5 1-2 1-2 2-1 0-1 2-1 1-0     2-5 0-1 3-0 
 14 Cedron Brody1-7 0-0 3-4 1-4 2-2 0-1 1-5 1-4 0-6 1-6 4-3 2-2 2-1     10-2 2-0 
 15 Iskra Brzezinka0-4 0-3 1-3 1-7 2-4 0-2 0-2 1-2 1-2 1-2 1-4 3-3 0-6 0-2     2-1 
 16 Przeciszovia Przeciszów0-6 0-4 1-2 1-5 0-7 1-3 1-1 0-6 0-1 3-3 1-2 0-4 1-1 3-3 2-0     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zagórzanka Zagórze 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 11 sierpnia, 17:00 (150)
KS Chełmek 0-2 Brzezina Osiek 10 sierpnia, 17:00 (200)
Tempo Białka 2-0 Cedron Brody 11 sierpnia, 17:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-0 Unia Oświęcim 10 sierpnia, 17:00 (500)
Soła Łęki 1-1 Górnik Brzeszcze 10 sierpnia, 17:00 (200)
Skawa Wadowice 0-0 Iskra Brzezinka 10 sierpnia, 17:00 (100)
Przeciszovia Przeciszów 0-6 Jałowiec Stryszawa 10 sierpnia, 17:00 (100)
Orzeł Balin 0-1 Nadwiślanin Gromiec 10 sierpnia, 17:00 (50)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Babia Góra Sucha Beskidzka 4-2 Nadwiślanin Gromiec 15 sierpnia, 17:00
Jałowiec Stryszawa 1-0 Orzeł Balin 15 sierpnia, 17:00
Iskra Brzezinka 2-1 Przeciszovia Przeciszów 15 sierpnia, 17:00
Górnik Brzeszcze 2-0 Skawa Wadowice 15 sierpnia, 17:00
Unia Oświęcim 1-1 Soła Łęki 15 sierpnia, 17:00
Cedron Brody 0-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 sierpnia, 17:00
Brzezina Osiek 0-1 Tempo Białka 15 sierpnia, 17:00
Zagórzanka Zagórze 2-4 KS Chełmek 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

KS Chełmek 1-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 17 sierpnia, 17:00 (70)
Tempo Białka 1-2 Zagórzanka Zagórze 18 sierpnia, 17:00 (200)
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-1 Brzezina Osiek 18 sierpnia, 17:00 (200)
Soła Łęki 7-0 Cedron Brody 18 sierpnia, 17:00 (200)
Skawa Wadowice 2-1 Unia Oświęcim 17 sierpnia, 17:00 (100)
Przeciszovia Przeciszów 0-6 Górnik Brzeszcze 17 sierpnia, 17:00 (100)
Orzeł Balin 0-1 Iskra Brzezinka 17 sierpnia, 17:00 (50)
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Jałowiec Stryszawa 17 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Jałowiec Stryszawa 24 sierpnia, 17:00 (350)
Iskra Brzezinka 1-2 Nadwiślanin Gromiec 24 sierpnia, 17:00 (70)
Unia Oświęcim 5-0 Przeciszovia Przeciszów 24 sierpnia, 17:00 (50)
Cedron Brody 2-2 Skawa Wadowice 24 sierpnia, 17:00 (100)
Brzezina Osiek 3-0 Soła Łęki 24 sierpnia, 17:00 (350)
Zagórzanka Zagórze 1-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 24 sierpnia, 17:00 (150)
KS Chełmek 1-2 Tempo Białka 24 sierpnia, 17:00 (50)
Orzeł Balin 1-2 Górnik Brzeszcze 24 sierpnia, 17:00 (50)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Tempo Białka 0-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 1 września, 17:00 (350)
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-1 KS Chełmek 1 września, 17:00
Soła Łęki 3-2 Zagórzanka Zagórze 31 sierpnia, 17:00 (100)
Skawa Wadowice 0-2 Brzezina Osiek 31 sierpnia, 17:00 (150)
Przeciszovia Przeciszów 3-3 Cedron Brody 1 września, 17:00 (100)
Orzeł Balin 0-5 Unia Oświęcim 31 sierpnia, 17:00 (60)
Nadwiślanin Gromiec 0-1 Górnik Brzeszcze 1 września, 17:00 (250)
Jałowiec Stryszawa 4-0 Iskra Brzezinka 1 września, 17:00 (200)

Kolejka 6 - 7-8 września

Babia Góra Sucha Beskidzka 4-0 Iskra Brzezinka 7 września, 16:30 (200)
Górnik Brzeszcze 1-1 Jałowiec Stryszawa 7 września, 16:30 (200)
Unia Oświęcim 1-0 Nadwiślanin Gromiec 7 września, 16:30 (50)
Cedron Brody 2-1 Orzeł Balin 7 września, 16:30 (50)
Brzezina Osiek 5-0 Przeciszovia Przeciszów 7 września, 16:30 (400)
Zagórzanka Zagórze 2-0 Skawa Wadowice 8 września, 16:30 (200)
KS Chełmek 0-1 Soła Łęki 7 września, 16:30 (50)
Tempo Białka 0-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 8 września, 16:30 (200)

Kolejka 7 - 14-15 września

Sosnowianka Stanisław Dolny 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 15 września, 16:00 (250)
Soła Łęki 2-2 Tempo Białka 14 września, 16:00 (150)
Skawa Wadowice 0-1 KS Chełmek 14 września, 16:00 (150)
Przeciszovia Przeciszów 1-2 Zagórzanka Zagórze 14 września, 16:00 (100)
Orzeł Balin 1-2 Brzezina Osiek 14 września, 16:00 (100)
Nadwiślanin Gromiec 3-3 Cedron Brody 14 września, 16:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 2-0 Unia Oświęcim 15 września, 16:00 (200)
Iskra Brzezinka 1-2 Górnik Brzeszcze 14 września, 16:00 (200)

Kolejka 8 - 21-22 września

Babia Góra Sucha Beskidzka 0-0 Górnik Brzeszcze 21 września, 16:00 (200)
Unia Oświęcim 1-1 Iskra Brzezinka 21 września, 16:00 (50)
Cedron Brody 1-7 Jałowiec Stryszawa 21 września, 16:00 (100)
Brzezina Osiek 2-1 Nadwiślanin Gromiec 21 września, 16:00 (250)
Zagórzanka Zagórze 4-0 Orzeł Balin 22 września, 16:00 (200)
KS Chełmek 5-0 Przeciszovia Przeciszów 21 września, 16:00 (50)
Tempo Białka 1-1 Skawa Wadowice 22 września, 16:00 (200)
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-4 Soła Łęki 22 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 28-29 września

Soła Łęki 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 28 września, 16:00 (150)
Skawa Wadowice 1-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 28 września, 16:00 (100)
Przeciszovia Przeciszów 1-3 Tempo Białka 28 września, 16:00 (50)
Orzeł Balin 2-1 KS Chełmek 28 września, 16:00 (100)
Nadwiślanin Gromiec 4-0 Zagórzanka Zagórze 28 września, 16:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 1-0 Brzezina Osiek 29 września, 16:00 (300)
Iskra Brzezinka 0-2 Cedron Brody 28 września, 16:00 (80)
Górnik Brzeszcze 0-1 Unia Oświęcim 28 września, 16:00 (300)

Kolejka 10 - 5-6 października

Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Unia Oświęcim 5 października, 15:00 (100)
Cedron Brody 1-4 Górnik Brzeszcze 5 października, 15:00 (100)
Brzezina Osiek 5-1 Iskra Brzezinka 5 października, 15:00 (200)
Zagórzanka Zagórze 1-6 Jałowiec Stryszawa 6 października, 15:00 (100)
KS Chełmek 4-0 Nadwiślanin Gromiec 5 października, 15:00 (80)
Tempo Białka 0-0 Orzeł Balin 6 października, 15:00 (50)
Sosnowianka Stanisław Dolny 10-1 Przeciszovia Przeciszów 6 października, 15:00 (150)
Soła Łęki 0-2 Skawa Wadowice 5 października, 15:00 (100)

Kolejka 11 - 12-13 października

Skawa Wadowice 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 października, 13:00 (150)
Przeciszovia Przeciszów 0-7 Soła Łęki 12 października, 15:00
Orzeł Balin 0-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 12 października, 15:00 (100)
Nadwiślanin Gromiec 2-4 Tempo Białka 12 października, 15:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 4-2 KS Chełmek 12 października, 15:00 (150)
Iskra Brzezinka 1-4 Zagórzanka Zagórze 12 października, 15:00 (80)
Górnik Brzeszcze 1-0 Brzezina Osiek 12 października, 15:00 (350)
Unia Oświęcim 4-0 Cedron Brody 12 października, 15:00 (50)

Kolejka 12 - 19-20 października

Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Cedron Brody 19 października, 14:30 (200)
Brzezina Osiek 0-1 Unia Oświęcim 19 października, 14:30 (200)
Zagórzanka Zagórze 3-1 Górnik Brzeszcze 20 października, 14:30 (100)
KS Chełmek 3-0 Iskra Brzezinka 19 października, 14:30 (60)
Tempo Białka 0-1 Jałowiec Stryszawa 20 października, 14:30 (300)
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-1 Nadwiślanin Gromiec 20 października, 14:30 (200)
Soła Łęki 1-2 Orzeł Balin 19 października, 14:30 (100)
Skawa Wadowice 3-0 Przeciszovia Przeciszów 19 października, 14:30 (150)

Kolejka 13 - 26-27 października

Przeciszovia Przeciszów 1-5 Babia Góra Sucha Beskidzka 26 października, 14:00 (50)
Orzeł Balin 1-0 Skawa Wadowice 26 października, 14:00 (100)
Nadwiślanin Gromiec 0-1 Soła Łęki 26 października, 14:00 (100)
Jałowiec Stryszawa 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 27 października, 14:00 (300)
Iskra Brzezinka 0-2 Tempo Białka 26 października, 14:00 (80)
Górnik Brzeszcze 1-0 KS Chełmek 26 października, 13:00 (100)
Unia Oświęcim 2-0 Zagórzanka Zagórze 26 października, 14:00 (50)
Cedron Brody 1-5 Brzezina Osiek 26 października, 14:00 (100)

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Brzezina Osiek 2 listopada, 13:30 (250)
Zagórzanka Zagórze 3-1 Cedron Brody 3 listopada, 13:30 (80)
KS Chełmek 3-3 Unia Oświęcim 2 listopada, 13:30 (120)
Tempo Białka 2-3 Górnik Brzeszcze 3 listopada, 13:30 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-0 Iskra Brzezinka 3 listopada, 13:30 (150)
Soła Łęki 0-2 Jałowiec Stryszawa 2 listopada, 13:30 (100)
Skawa Wadowice 0-1 Nadwiślanin Gromiec 2 listopada, 13:30 (100)
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Orzeł Balin 2 listopada, 13:30 (50)

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Orzeł Balin 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 9 listopada, 13:00 (100)
Nadwiślanin Gromiec 7-1 Przeciszovia Przeciszów 9 listopada, 13:00 (100)
Jałowiec Stryszawa 3-0 Skawa Wadowice 10 listopada, 13:00 (200)
Iskra Brzezinka 2-4 Soła Łęki 9 listopada, 13:00 (50)
Górnik Brzeszcze 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 9 listopada, 13:00 (150)
Unia Oświęcim 2-0 Tempo Białka 9 listopada, 13:00 (30)
Cedron Brody 0-6 KS Chełmek 9 listopada, 13:00 (50)
Brzezina Osiek 6-2 Zagórzanka Zagórze 9 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 16 - 29-30 marca

Babia Góra Sucha Beskidzka 4-1 Zagórzanka Zagórze 29 marca, 15:00 (100)
Brzezina Osiek 0-0 KS Chełmek 29 marca, 15:00 (250)
Cedron Brody 0-1 Tempo Białka 29 marca, 15:00 (200)
Unia Oświęcim 2-2 Sosnowianka Stanisław Dolny 29 marca, 15:00 (50)
Górnik Brzeszcze 1-2 Soła Łęki 29 marca, 15:00 (150)
Iskra Brzezinka 3-3 Skawa Wadowice 29 marca, 15:00 (50)
Jałowiec Stryszawa 4-2 Przeciszovia Przeciszów 30 marca, 15:00 (250)
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Orzeł Balin 29 marca, 15:00 (250)

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Nadwiślanin Gromiec 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 5 kwietnia, 16:00 (150)
Orzeł Balin 0-1 Jałowiec Stryszawa 5 kwietnia, 16:00 (60)
Przeciszovia Przeciszów 2-0 Iskra Brzezinka 5 kwietnia, 16:00 (100)
Skawa Wadowice 2-1 Górnik Brzeszcze 6 kwietnia, 16:00 (200)
Soła Łęki 3-0 Unia Oświęcim 5 kwietnia, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-1 Cedron Brody 6 kwietnia, 16:00 (150)
Tempo Białka 1-1 Brzezina Osiek 6 kwietnia, 16:00 (250)
KS Chełmek 1-0 Zagórzanka Zagórze 5 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 KS Chełmek 12 kwietnia, 16:00 (200)
Zagórzanka Zagórze 1-0 Tempo Białka 12 kwietnia, 16:00 (200)
Brzezina Osiek 2-4 Sosnowianka Stanisław Dolny 12 kwietnia, 16:00 (150)
Cedron Brody 2-2 Soła Łęki 12 kwietnia, 16:00 (150)
Unia Oświęcim 2-1 Skawa Wadowice 12 kwietnia, 14:00 (40)
Górnik Brzeszcze 3-1 Przeciszovia Przeciszów 12 kwietnia, 16:00 (200)
Iskra Brzezinka 0-6 Orzeł Balin 12 kwietnia, 16:00 (30)
Jałowiec Stryszawa 2-0 Nadwiślanin Gromiec 13 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Górnik Brzeszcze 1-3 Orzeł Balin 19 kwietnia, 14:00 (250)
Jałowiec Stryszawa 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 19 kwietnia, 14:00 (450)
Nadwiślanin Gromiec 7-0 Iskra Brzezinka 19 kwietnia, 14:00 (150)
Przeciszovia Przeciszów 1-2 Unia Oświęcim 19 kwietnia, 14:00 (150)
Skawa Wadowice 1-1 Cedron Brody 19 kwietnia, 14:00 (100)
Soła Łęki 1-1 Brzezina Osiek 19 kwietnia, 14:00 (250)
Sosnowianka Stanisław Dolny 2-2 Zagórzanka Zagórze 19 kwietnia, 12:00 (100)
Tempo Białka 7-2 KS Chełmek 19 kwietnia, 13:00 (100)

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Tempo Białka 26 kwietnia, 16:00 (300)
KS Chełmek 1-3 Sosnowianka Stanisław Dolny 26 kwietnia, 16:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 1-1 Soła Łęki 27 kwietnia, 16:00 (150)
Brzezina Osiek 1-2 Skawa Wadowice 26 kwietnia, 16:00 (150)
Cedron Brody 2-0 Przeciszovia Przeciszów 26 kwietnia, 16:00 (200)
Unia Oświęcim 3-0 Orzeł Balin 26 kwietnia, 16:00 (50)
Górnik Brzeszcze 2-2 Nadwiślanin Gromiec 27 kwietnia, 16:00 (200)
Iskra Brzezinka 0-4 Jałowiec Stryszawa 26 kwietnia, 16:00 (30)

Kolejka 21 - 30 kwietnia

Iskra Brzezinka 1-7 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 kwietnia, 17:00
Jałowiec Stryszawa 2-2 Górnik Brzeszcze 30 kwietnia, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-2 Unia Oświęcim 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Balin 2-5 Cedron Brody 1 maja, 16:00
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Brzezina Osiek 1 maja, 16:00
Skawa Wadowice 4-2 Zagórzanka Zagórze 30 kwietnia, 17:00
Soła Łęki 4-1 KS Chełmek 1 maja, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 5-0 Tempo Białka 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Sosnowianka Stanisław Dolny 3 maja, 17:00 (100)
Tempo Białka 5-2 Soła Łęki 4 maja, 17:00 (250)
KS Chełmek 2-2 Skawa Wadowice 3 maja, 17:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 5-1 Przeciszovia Przeciszów 4 maja, 17:00 (150)
Brzezina Osiek 5-1 Orzeł Balin 3 maja, 17:00 (150)
Cedron Brody 1-6 Nadwiślanin Gromiec 3 maja, 17:00 (100)
Unia Oświęcim 0-3 Jałowiec Stryszawa 3 maja, 17:00 (80)
Górnik Brzeszcze 5-2 Iskra Brzezinka 3 maja, 17:00 (100)

Kolejka 23 - 10-11 maja

Górnik Brzeszcze 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 10 maja, 17:00 (150)
Iskra Brzezinka 1-3 Unia Oświęcim 10 maja, 17:00 (80)
Jałowiec Stryszawa 5-0 Cedron Brody 11 maja, 17:00 (80)
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Brzezina Osiek 10 maja, 17:00 (150)
Orzeł Balin 2-1 Zagórzanka Zagórze 10 maja, 17:00 (120)
Przeciszovia Przeciszów 0-1 KS Chełmek 10 maja, 17:00 (100)
Skawa Wadowice 3-3 Tempo Białka 10 maja, 17:00 (150)
Soła Łęki 0-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 10 maja, 17:00 (150)

Kolejka 24 - 17-18 maja

Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Soła Łęki 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sosnowianka Stanisław Dolny 4-0 Skawa Wadowice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Białka 4-0 Przeciszovia Przeciszów 18 maja, 17:00 (150)
KS Chełmek 3-0 Orzeł Balin 17 maja, 17:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 1-3 Nadwiślanin Gromiec 17 maja, 14:00 (150)
Brzezina Osiek 4-2 Jałowiec Stryszawa 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cedron Brody 10-2 Iskra Brzezinka 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Oświęcim 3-2 Górnik Brzeszcze 17 maja, 17:00 (150)

Kolejka 25 - 21 maja

Unia Oświęcim 4-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 21 maja, 17:00
Górnik Brzeszcze 4-0 Cedron Brody 21 maja, 17:00
Iskra Brzezinka 0-2 Brzezina Osiek 21 maja, 17:00
Jałowiec Stryszawa 4-1 Zagórzanka Zagórze 21 maja, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 1-5 KS Chełmek 21 maja, 17:00
Orzeł Balin 0-5 Tempo Białka 21 maja, 17:00
Przeciszovia Przeciszów 0-4 Sosnowianka Stanisław Dolny 21 maja, 17:00
Skawa Wadowice 0-1 Soła Łęki 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Skawa Wadowice 24 maja, 17:00 (150)
Soła Łęki 7-0 Przeciszovia Przeciszów 24 maja, 17:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-0 Orzeł Balin 25 maja, 17:00 (100)
Tempo Białka 3-0 Nadwiślanin Gromiec 25 maja, 17:00 (100)
KS Chełmek 0-3 Jałowiec Stryszawa 24 maja, 17:00 (150)
Zagórzanka Zagórze 3-1 Iskra Brzezinka 25 maja, 17:00 (150)
Brzezina Osiek 2-2 Górnik Brzeszcze 24 maja, 17:00 (150)
Cedron Brody 3-4 Unia Oświęcim 24 maja, 17:00 (200)

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Cedron Brody 1-4 Babia Góra Sucha Beskidzka 31 maja, 11:00 (150)
Unia Oświęcim 3-0 Brzezina Osiek 31 maja, 17:00 (50)
Górnik Brzeszcze 2-3 Zagórzanka Zagórze 31 maja, 17:00 (150)
Iskra Brzezinka 1-2 KS Chełmek 31 maja, 17:00 (50)
Jałowiec Stryszawa 0-1 Tempo Białka 4 czerwca, 18:00
Nadwiślanin Gromiec 1-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 31 maja, 17:00 (100)
Orzeł Balin 1-2 Soła Łęki 31 maja, 17:00 (100)
Przeciszovia Przeciszów 0-4 Skawa Wadowice 31 maja, 17:00 (100)

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Babia Góra Sucha Beskidzka 4-1 Przeciszovia Przeciszów 7 czerwca, 17:00 (150)
Skawa Wadowice 4-0 Orzeł Balin 7 czerwca, 17:00 (100)
Soła Łęki 2-2 Nadwiślanin Gromiec 8 czerwca, 17:00 (100)
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-0 Jałowiec Stryszawa 8 czerwca, 17:00 (150)
Tempo Białka 7-1 Iskra Brzezinka 8 czerwca, 17:00 (100)
KS Chełmek 3-2 Górnik Brzeszcze 7 czerwca, 17:00 (80)
Zagórzanka Zagórze 1-1 Unia Oświęcim 8 czerwca, 17:00 (100)
Brzezina Osiek 8-0 Cedron Brody 7 czerwca, 17:00 (150)

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Brzezina Osiek 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 14 czerwca, 17:00 (150)
Cedron Brody 4-3 Zagórzanka Zagórze 14 czerwca, 17:00 (200)
Unia Oświęcim 2-4 KS Chełmek 14 czerwca, 17:00 (50)
Górnik Brzeszcze 1-3 Tempo Białka 14 czerwca, 17:00 (120)
Iskra Brzezinka 0-3 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 czerwca, 11:00 (50)
Jałowiec Stryszawa 1-0 Soła Łęki 15 czerwca, 17:00 (150)
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Skawa Wadowice 15 czerwca, 16:00 (150)
Orzeł Balin 3-0 Przeciszovia Przeciszów 14 czerwca, 17:00 (100)

Kolejka 30 - 21 czerwca

Babia Góra Sucha Beskidzka 1-4 Orzeł Balin 21 czerwca, 17:00 (150)
Przeciszovia Przeciszów 3-3 Nadwiślanin Gromiec 21 czerwca, 17:00 (80)
Skawa Wadowice 2-0 Jałowiec Stryszawa 21 czerwca, 17:00 (100)
Soła Łęki 4-1 Iskra Brzezinka 21 czerwca, 17:00 (150)
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-1 Górnik Brzeszcze 21 czerwca, 17:00 (100)
Tempo Białka 0-0 Unia Oświęcim 21 czerwca, 17:00 (150)
KS Chełmek 9-1 Cedron Brody 21 czerwca, 17:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 2-5 Brzezina Osiek 21 czerwca, 17:00 (100)

IV liga 2013/2014 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków II)
Liga okręgowa 2013/2014 (Kraków III)

Klasa A 2013/2014 (Chrzanów)
Klasa A 2013/2014 (Oświęcim)
Klasa A 2013/2014 (Wadowice)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas