[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Paszkówka 26 57 18 3 5 76-39 9 1 3 39-23 9 2 2 37-16
2.  Orzeł Ryczów 26 54 16 6 4 68-41 10 0 3 39-21 6 6 1 29-20
3.  Naroże Juszczyn 26 51 16 3 7 62-40 9 2 2 35-17 7 1 5 27-23
4.  Znicz Sułkowice Bolęcina 26 46 13 7 6 46-27 7 5 1 22-11 6 2 5 24-16
5.  Orzeł Wieprz 26 42 13 3 10 60-39 6 1 6 27-18 7 2 4 33-21
6.  Relaks Wysoka 26 39 11 6 9 57-45 8 3 2 35-21 3 3 7 22-24 2 3 1 0 1 7-4
7.  Burza Roczyny 26 39 12 3 11 58-54 6 1 6 29-24 6 2 5 29-30 2 3 1 0 1 4-7
8.  Strzelec Budzów 26 36 10 6 10 51-59 5 3 5 25-25 5 3 5 26-34
9.  Stanisławianka Stanisław Dolny 26 35 9 8 9 56-61 6 4 3 31-26 3 4 6 25-35
10.  Leńczanka Leńcze 26 33 10 3 13 35-55 7 3 3 24-17 3 0 10 11-38
11.  Błyskawica Marcówka 26 29 8 5 13 26-47 5 2 6 14-18 3 3 7 12-29
12.  Leskowiec Rzyki 26 21 5 6 15 46-63 2 3 8 28-34 3 3 7 18-29
13.  Lachy Lachowice 26 16 4 4 18 36-74 2 3 8 21-36 2 1 10 15-38
14.  Jubilat Izdebnik 26 15 4 3 19 35-68 4 2 7 23-29 0 1 12 12-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dąb Paszkówka    3-5 2-1 0-2 1-7 1-0 9-4 4-0 2-1 4-1 6-0 2-2 4-0 1-0 
 2 Orzeł Ryczów0-2     2-1 0-3* 2-1 3-0 2-0 0-3 9-5 4-1 3-0* 4-2 5-1 5-2 
 3 Naroże Juszczyn3-1 2-3     3-0 4-3 3-0 0-3 5-1 1-1 3-1 4-0 0-0 3-1 4-3 
 4 Znicz Sułkowice Bolęcina1-1 2-2 1-2     2-2 2-1 2-0 1-1 3-0 1-0 0-0 3-0* 2-1 2-1 
 5 Orzeł Wieprz0-1 0-1 4-0 1-4     2-1 1-2 3-3 2-0 4-0 3-0 3-4 1-2 3-0 
 6 Relaks Wysoka3-3 0-0 4-2 3-1 0-2     2-4 3-1 3-3 3-0 3-1 4-1 4-1 3-2 
 7 Burza Roczyny3-2 1-1 1-3 3-0 1-2 0-5     3-4 1-4 7-1 0-1 3-0 3-1 3-0 
 8 Strzelec Budzów0-3 2-2 1-4 2-0 1-3 2-2 1-2     4-4 3-1 2-1 1-0 1-3 5-0 
 9 Stanisławianka Stanisław Dolny0-6 1-1 2-1 1-1 1-1 4-4 0-3 5-3     4-0 4-2 2-3 4-1 3-0 
 10 Leńczanka Leńcze1-5 1-1 1-3 1-0 2-0 4-2 2-1 2-2 4-0     0-1 2-1 1-1 3-0 
 11 Błyskawica Marcówka1-2 2-0 1-3 0-3 1-3 1-0 2-0 0-2 1-1 0-2     2-0 2-1 1-1 
 12 Leskowiec Rzyki1-3 3-4 1-3 1-1 2-4 2-2 3-4 1-2 2-4 2-3 2-2     5-1 3-1 
 13 Lachy Lachowice2-3 1-4 1-1 1-6 2-5 0-2 4-4 2-3 3-1 0-1 0-2 2-2     3-2 
 14 Jubilat Izdebnik1-5 2-5 2-3 0-3 2-0 0-3 2-2 5-1 0-1 3-0 2-2 1-3 3-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Leskowiec Rzyki 2-4 Stanisławianka Stanisław Dolny 11 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 3-1 Leńczanka Leńcze 11 sierpnia, 17:00
Dąb Paszkówka 3-5 Orzeł Ryczów 11 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 1-3 Lachy Lachowice 11 sierpnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 1-3 Orzeł Wieprz 10 sierpnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-0 Burza Roczyny 11 sierpnia, 15:00
Relaks Wysoka 3-2 Jubilat Izdebnik 10 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Stanisławianka Stanisław Dolny 3-0 Jubilat Izdebnik 17 sierpnia, 17:00
Burza Roczyny 0-5 Relaks Wysoka 18 sierpnia, 11:00
Orzeł Wieprz 1-4 Znicz Sułkowice Bolęcina 17 sierpnia, 17:00
Lachy Lachowice 0-2 Błyskawica Marcówka 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Ryczów 0-3 Strzelec Budzów 18 sierpnia, 17:00
Leńczanka Leńcze 1-5 Dąb Paszkówka 18 sierpnia, 17:00
Leskowiec Rzyki 1-3 Naroże Juszczyn 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Naroże Juszczyn 1-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 25 sierpnia, 17:00
Dąb Paszkówka 2-2 Leskowiec Rzyki 24 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 3-1 Leńczanka Leńcze 25 sierpnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 2-0 Orzeł Ryczów 24 sierpnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-1 Lachy Lachowice 25 sierpnia, 15:00
Relaks Wysoka 0-2 Orzeł Wieprz 25 sierpnia, 17:00
Burza Roczyny 3-0 Jubilat Izdebnik 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Stanisławianka Stanisław Dolny 0-3 Burza Roczyny 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Wieprz 3-0 Jubilat Izdebnik 31 sierpnia, 17:00
Lachy Lachowice 0-2 Relaks Wysoka 1 września, 17:00
Orzeł Ryczów 0-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 1 września, 17:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 1-0 - kibic uderzył sędziego
Leńczanka Leńcze 0-1 Błyskawica Marcówka 1 września, 17:00
Leskowiec Rzyki 1-2 Strzelec Budzów 1 września, 17:00
Naroże Juszczyn 3-1 Dąb Paszkówka 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Dąb Paszkówka 2-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 7 września, 17:00
Strzelec Budzów 1-4 Naroże Juszczyn 8 września, 17:00
Błyskawica Marcówka 2-0 Leskowiec Rzyki 7 września, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 Leńczanka Leńcze 8 września, 15:00
Relaks Wysoka 0-0 Orzeł Ryczów 8 września, 17:00
Jubilat Izdebnik 3-1 Lachy Lachowice 8 września, 17:00
Burza Roczyny 1-2 Orzeł Wieprz 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Stanisławianka Stanisław Dolny 1-1 Orzeł Wieprz 14 września, 16:00
Lachy Lachowice 4-4 Burza Roczyny 15 września, 16:00
Orzeł Ryczów 5-2 Jubilat Izdebnik 15 września, 16:00
Leńczanka Leńcze 4-2 Relaks Wysoka 15 września, 16:00
Leskowiec Rzyki 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 15 września, 16:00
Naroże Juszczyn 4-0 Błyskawica Marcówka 15 września, 16:00
Dąb Paszkówka 4-0 Strzelec Budzów 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Strzelec Budzów 4-4 Stanisławianka Stanisław Dolny 22 września, 16:00
Błyskawica Marcówka 1-2 Dąb Paszkówka 21 września, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-2 Naroże Juszczyn 22 września, 15:00
Relaks Wysoka 4-1 Leskowiec Rzyki 22 września, 16:00
Jubilat Izdebnik 3-0 Leńczanka Leńcze 21 września, 16:00
Burza Roczyny 1-1 Orzeł Ryczów 22 września, 11:00
Orzeł Wieprz 1-2 Lachy Lachowice 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Stanisławianka Stanisław Dolny 4-1 Lachy Lachowice 28 września, 16:00
Orzeł Ryczów 2-1 Orzeł Wieprz 29 września, 16:00
Leńczanka Leńcze 2-1 Burza Roczyny 29 września, 16:00
Leskowiec Rzyki 3-1 Jubilat Izdebnik 29 września, 16:00
Naroże Juszczyn 3-0 Relaks Wysoka 28 września, 15:00
Dąb Paszkówka 0-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 28 września, 16:00
Strzelec Budzów 2-1 Błyskawica Marcówka 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Błyskawica Marcówka 1-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 5 października, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Strzelec Budzów 6 października, 15:00
Relaks Wysoka 3-3 Dąb Paszkówka 5 października, 12:00
Jubilat Izdebnik 2-3 Naroże Juszczyn 5 października, 15:00
Burza Roczyny 3-0 Leskowiec Rzyki 6 października, 11:00
Orzeł Wieprz 4-0 Leńczanka Leńcze 5 października, 15:00
Lachy Lachowice 1-4 Orzeł Ryczów 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Stanisławianka Stanisław Dolny 1-1 Orzeł Ryczów 12 października, 15:00
Leńczanka Leńcze 1-1 Lachy Lachowice 13 października, 15:00
Leskowiec Rzyki 2-4 Orzeł Wieprz 13 października, 15:00
Naroże Juszczyn 0-3 Burza Roczyny 13 października, 15:00
Dąb Paszkówka 1-0 Jubilat Izdebnik 13 października, 15:00
Strzelec Budzów 2-2 Relaks Wysoka 13 października, 15:00
Błyskawica Marcówka 0-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 13 października, 11:30

Kolejka 11 - 19-20 października

Znicz Sułkowice Bolęcina 3-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 20 października, 14:30
Relaks Wysoka 3-1 Błyskawica Marcówka 20 października, 14:30
Jubilat Izdebnik 5-1 Strzelec Budzów 19 października, 14:30
Burza Roczyny 3-2 Dąb Paszkówka 20 października, 11:00
Orzeł Wieprz 4-0 Naroże Juszczyn 19 października, 14:30
Lachy Lachowice 2-2 Leskowiec Rzyki 20 października, 14:30
Orzeł Ryczów 4-1 Leńczanka Leńcze 20 października, 14:30

Kolejka 12 - 26-27 października

Stanisławianka Stanisław Dolny 4-0 Leńczanka Leńcze 26 października, 14:00
Leskowiec Rzyki 3-4 Orzeł Ryczów 27 października, 14:00
Naroże Juszczyn 3-1 Lachy Lachowice 27 października, 14:00
Dąb Paszkówka 1-7 Orzeł Wieprz 27 października, 14:00
Strzelec Budzów 1-2 Burza Roczyny 27 października, 14:00
Błyskawica Marcówka 1-1 Jubilat Izdebnik 27 października, 11:30
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-1 Relaks Wysoka 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Relaks Wysoka 3-3 Stanisławianka Stanisław Dolny 2 listopada, 13:00
Jubilat Izdebnik 0-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 2 listopada, 13:00
Burza Roczyny 0-1 Błyskawica Marcówka 3 listopada, 11:00
Orzeł Wieprz 3-3 Strzelec Budzów 2 listopada, 13:00
Lachy Lachowice 2-3 Dąb Paszkówka 3 listopada, 13:00
Orzeł Ryczów 2-1 Naroże Juszczyn 3 listopada, 13:00
Leńczanka Leńcze 2-1 Leskowiec Rzyki 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Stanisławianka Stanisław Dolny 2-3 Leskowiec Rzyki 29 marca, 15:00
Leńczanka Leńcze 1-3 Naroże Juszczyn 30 marca, 15:00
Orzeł Ryczów 0-2 Dąb Paszkówka 30 marca, 15:00
Lachy Lachowice 2-3 Strzelec Budzów 30 marca, 15:00
Orzeł Wieprz 3-0 Błyskawica Marcówka 29 marca, 15:00
Burza Roczyny 3-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 30 marca, 11:00
Jubilat Izdebnik 0-3 Relaks Wysoka 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Jubilat Izdebnik 0-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 5 kwietnia, 15:00
Relaks Wysoka 2-4 Burza Roczyny 5 kwietnia, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-2 Orzeł Wieprz 6 kwietnia, 15:00
Błyskawica Marcówka 2-1 Lachy Lachowice 5 kwietnia, 15:00
Strzelec Budzów 2-2 Orzeł Ryczów 6 kwietnia, 16:00
Dąb Paszkówka 4-1 Leńczanka Leńcze 6 kwietnia, 15:00
Naroże Juszczyn 0-0 Leskowiec Rzyki 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Jubilat Izdebnik 2-2 Burza Roczyny 12 kwietnia, 16:00
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-1 Naroże Juszczyn 12 kwietnia, 16:00
Leskowiec Rzyki 1-3 Dąb Paszkówka 13 kwietnia, 16:00
Leńczanka Leńcze 2-2 Strzelec Budzów 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Ryczów 3-0 Błyskawica Marcówka 13 kwietnia, 16:00
(wo)
nie odbył się
Lachy Lachowice 1-6 Znicz Sułkowice Bolęcina 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Wieprz 2-1 Relaks Wysoka 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Burza Roczyny 1-4 Stanisławianka Stanisław Dolny 19 kwietnia, 13:30
Jubilat Izdebnik 2-0 Orzeł Wieprz 19 kwietnia, 15:00
Relaks Wysoka 4-1 Lachy Lachowice 19 kwietnia, 14:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-2 Orzeł Ryczów 19 kwietnia, 15:00
Błyskawica Marcówka 0-2 Leńczanka Leńcze 19 kwietnia, 11:00
Strzelec Budzów 1-0 Leskowiec Rzyki 19 kwietnia, 14:00
Dąb Paszkówka 2-1 Naroże Juszczyn 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Stanisławianka Stanisław Dolny 0-6 Dąb Paszkówka 7 maja, 18:00
Naroże Juszczyn 5-1 Strzelec Budzów 27 kwietnia, 17:00
Leskowiec Rzyki 2-2 Błyskawica Marcówka 26 kwietnia, 17:00
Leńczanka Leńcze 1-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 27 kwietnia, 17:00
Orzeł Ryczów 3-0 Relaks Wysoka 27 kwietnia, 17:00
Lachy Lachowice 3-2 Jubilat Izdebnik 21 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie (7 maja, 17:30) odwołany z powodu niepowiadomienia gości o terminie meczu
Orzeł Wieprz 1-2 Burza Roczyny 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 1 maja

Orzeł Wieprz 2-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 1 maja, 17:00
Burza Roczyny 3-1 Lachy Lachowice 1 maja, 17:00
Jubilat Izdebnik 2-5 Orzeł Ryczów 1 maja, 17:00
Relaks Wysoka 3-0 Leńczanka Leńcze 1 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-0 Leskowiec Rzyki 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błyskawica Marcówka 1-3 Naroże Juszczyn 1 maja, 17:00
Strzelec Budzów 0-3 Dąb Paszkówka 1 maja, 18:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

Stanisławianka Stanisław Dolny 5-3 Strzelec Budzów 4 maja, 17:00
Dąb Paszkówka 6-0 Błyskawica Marcówka 3 maja, 17:00
Naroże Juszczyn 3-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 4 maja, 17:00
Leskowiec Rzyki 2-2 Relaks Wysoka 4 maja, 17:00
Leńczanka Leńcze 3-0 Jubilat Izdebnik 4 maja, 17:00
Orzeł Ryczów 2-0 Burza Roczyny 4 maja, 17:00
Lachy Lachowice 2-5 Orzeł Wieprz 4 maja, 17:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

Lachy Lachowice 3-1 Stanisławianka Stanisław Dolny 11 maja, 17:00
Orzeł Wieprz 0-1 Orzeł Ryczów 10 maja, 17:00
Burza Roczyny 7-1 Leńczanka Leńcze 10 maja, 17:00
Jubilat Izdebnik 1-3 Leskowiec Rzyki 10 maja, 17:00
Relaks Wysoka 4-2 Naroże Juszczyn 10 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Dąb Paszkówka 11 maja, 17:00
Błyskawica Marcówka 0-2 Strzelec Budzów 10 maja, 17:00

Kolejka 22 - 17-18 maja

Stanisławianka Stanisław Dolny 4-2 Błyskawica Marcówka 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelec Budzów 2-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Paszkówka 1-0 Relaks Wysoka 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naroże Juszczyn 4-3 Jubilat Izdebnik 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leskowiec Rzyki 3-4 Burza Roczyny 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leńczanka Leńcze 2-0 Orzeł Wieprz 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Ryczów 5-1 Lachy Lachowice 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 24-25 maja

Orzeł Ryczów 9-5 Stanisławianka Stanisław Dolny 24 maja, 17:00
Lachy Lachowice 0-1 Leńczanka Leńcze 25 maja, 17:00
Orzeł Wieprz 3-4 Leskowiec Rzyki 24 maja, 17:00
Burza Roczyny 1-3 Naroże Juszczyn 24 maja, 17:00
Jubilat Izdebnik 1-5 Dąb Paszkówka 24 maja, 17:00
Relaks Wysoka 3-1 Strzelec Budzów 24 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-0 Błyskawica Marcówka 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Stanisławianka Stanisław Dolny 1-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 31 maja, 17:00
Błyskawica Marcówka 1-0 Relaks Wysoka 31 maja, 17:00
Strzelec Budzów 5-0 Jubilat Izdebnik 1 czerwca, 17:00
Dąb Paszkówka 9-4 Burza Roczyny 31 maja, 11:00
Naroże Juszczyn 4-3 Orzeł Wieprz 1 czerwca, 17:00
Leskowiec Rzyki 5-1 Lachy Lachowice 1 czerwca, 17:00
Leńczanka Leńcze 1-1 Orzeł Ryczów 1 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Leńczanka Leńcze 4-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 8 czerwca, 17:00
Orzeł Ryczów 4-2 Leskowiec Rzyki 8 czerwca, 17:00
Lachy Lachowice 1-1 Naroże Juszczyn 8 czerwca, 17:00
Orzeł Wieprz 0-1 Dąb Paszkówka 7 czerwca, 18:00
Burza Roczyny 3-4 Strzelec Budzów 8 czerwca, 17:00
Jubilat Izdebnik 2-2 Błyskawica Marcówka 7 czerwca, 17:00
Relaks Wysoka 3-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 7 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Stanisławianka Stanisław Dolny 4-4 Relaks Wysoka 15 czerwca, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-1 Jubilat Izdebnik 15 czerwca, 17:00
Błyskawica Marcówka 2-0 Burza Roczyny 15 czerwca, 17:00
Strzelec Budzów 1-3 Orzeł Wieprz 15 czerwca, 17:00
Dąb Paszkówka 4-0 Lachy Lachowice 14 czerwca, 17:30
Naroże Juszczyn 2-3 Orzeł Ryczów 15 czerwca, 17:00
Leskowiec Rzyki 2-3 Leńczanka Leńcze 15 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2013/2014 (Wadowice)

Klasa A 2013/2014 (Chrzanów)
Klasa A 2013/2014 (Oświęcim)

Klasa B 2013/2014 (Wadowice I)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas