[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2013/2014, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia 32 67 20 7 5 60-24 11 4 1 31-9 9 3 4 29-15
2.  JKS 1909 Jarosław 32 58 17 7 8 42-22 12 3 1 27-7 5 4 7 15-15
3.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 32 55 14 13 5 45-29 6 7 3 22-18 8 6 2 23-11
4.  Izolator Boguchwała 32 53 16 5 11 62-44 11 2 3 37-17 5 3 8 25-27
5.  Stal Kraśnik 32 52 16 4 12 56-40 9 1 6 33-22 7 3 6 23-18 2 3 1 0 1 2-1
6.  Karpaty Krosno 32 52 15 7 10 54-38 8 3 5 27-17 7 4 5 27-21 2 3 1 0 1 1-2
7.  Sokół Sieniawa 32 51 14 9 9 53-34 8 4 4 29-15 6 5 5 24-19 2 4 1 1 0 3-2
8.  Orlęta Radzyń Podlaski 32 51 14 9 9 44-34 7 5 4 25-17 7 4 5 19-17 2 1 0 1 1 2-3
9.  Chełmianka Chełm 32 50 15 5 12 48-36 7 3 6 24-20 8 2 6 24-16
10.  Avia Świdnik 32 47 13 8 11 46-34 8 3 5 28-15 5 5 6 18-19
11.  Lublinianka Wieniawa Lublin 32 42 12 6 14 42-43 4 3 9 17-25 8 3 5 25-18
12.  Orzeł Przeworsk 32 40 13 1 18 36-61 7 0 9 16-23 6 1 9 20-38
13.  Stal Sanok 32 38 10 8 14 28-41 7 3 6 17-17 3 5 8 11-24
14.  Polonia Przemyśl 32 28 7 7 18 35-54 5 4 7 24-22 2 3 11 11-32 4 6 1 3 0 12-5
15.  Podlasie Biała Podlaska 32 28 7 7 18 27-65 4 5 7 15-25 3 2 11 12-40 4 5 1 2 1 6-10
16.  AMSPN Hetman Zamość 32 28 7 7 18 31-65 5 3 8 20-29 2 4 10 11-36 4 3 0 3 1 6-9
17.  Omega Stary Zamość 32 18 4 6 22 18-63 3 5 8 10-27 1 1 14 8-36
W związku z awansem tylko jednej drużyny z IV ligi lubelskiej Podlasie Biała Podlaska utrzymało się w lidze jako najwyżej sklasyfikowany spadkowicz z terytorium Lubelskiego ZPN.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Resovia    1-0 2-0 3-1 1-1 1-1 3-1 0-0 1-0 1-0 2-2 2-0 1-0 3-1 4-0 5-0 1-2 
 2 JKS 1909 Jarosław1-0     0-0 1-4 1-0 5-1 1-0 2-0 1-0 0-0 0-0 3-0 2-0 1-0 4-2 4-0 1-0 
 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski2-2 1-1     2-2 1-1 3-3 2-3 0-2 0-1 2-1 1-0 1-1 2-0 1-1 1-0 1-0 2-0 
 4 Izolator Boguchwała3-2 0-2 0-0     2-1 1-0 1-1 2-0 0-2 3-1 4-1 1-3 3-0 7-1 4-1 3-0 3-2 
 5 Stal Kraśnik1-2 0-1 2-3 3-1     0-1 3-2 1-1 2-0 4-3 0-3 3-0 6-0 3-1 1-0 1-2 3-2 
 6 Karpaty Krosno2-1 1-2 0-0 1-3 0-2     1-3 1-1 2-0 0-2 2-1 4-1 0-0 2-0 4-0 3-1 4-0 
 7 Sokół Sieniawa1-2 1-1 1-2 1-1 4-0 0-1     2-1 3-1 3-1 4-2 5-1 2-0 0-1 0-0 1-1 1-0 
 8 Orlęta Radzyń Podlaski0-2 1-0 1-1 3-1 0-1 3-0 1-1     2-4 1-1 1-1 1-3 3-2 1-0 2-0 0-0 5-0 
 9 Chełmianka Chełm1-1 1-0 0-0 1-4 1-1 2-3 2-0 0-2     0-2 0-1 1-4 2-1 2-0 5-1 2-0 4-0 
 10 Avia Świdnik1-4 1-0 0-1 3-1 1-0 1-1 0-1 4-1 1-3     0-1 3-0 1-1 2-1 4-0 6-0 0-0 
 11 Lublinianka Wieniawa Lublin1-1 3-2 1-3 1-2 0-3 2-1 2-2 1-3 2-2 0-1     0-1 1-2 0-1 2-0 0-1 1-0 
 12 Orzeł Przeworsk1-4 1-0 3-1 1-0 0-1 1-5 1-0 0-1 0-3 0-1 0-2     0-2 3-1 0-1 3-1 2-0 
 13 Stal Sanok0-1 0-2 0-0 2-1 1-0 0-2 1-1 2-0 0-5 1-2 0-2 4-0     2-0 1-1 1-0 2-0 
 14 Polonia Przemyśl0-2 0-0 0-2 0-1 2-4 1-1 0-4 0-0 2-0 1-0 1-3 6-1 0-2     7-0 2-2 2-0 
 15 Podlasie Biała Podlaska0-1 2-2 0-2 2-1 0-5 1-0 0-2 2-5 0-1 1-1 2-0 1-2 0-0 1-1     1-1 2-1 
 16 AMSPN Hetman Zamość1-0 2-1 0-1 2-1 4-2 0-3 1-3 0-1 0-2 1-1 1-3 1-3 1-1 2-2 1-4     3-1 
 17 Omega Stary Zamość0-4 0-1 1-7 1-1 0-1 0-4 0-0 0-1 0-0 1-1 0-3 2-0 0-0 2-0 0-2 3-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: AMSPN Hetman Zamość.
 
JKS 1909 Jarosław 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 sierpnia, 17:00 (700)
Sokół Sieniawa 0-1 Karpaty Krosno 11 sierpnia, 17:00 (800)
Bartłomiej Buczek 60
Omega Stary Zamość 0-2 Podlasie Biała Podlaska 11 sierpnia, 16:00 (600)
Łukasz Sawtyruk 2, Adam Wiraszka 63
Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Orzeł Przeworsk 11 sierpnia, 17:00 (700)
Przemysław Grajek 32 - Paweł Rzeźnik 44, Radosław Sykała 81, Tomasz Walat 90
Stal Sanok 0-2 Lublinianka Wieniawa Lublin 10 sierpnia, 17:00 (500)
Przemysław Gąsior 29, Mateusz Majewski 30
Resovia 3-1 Izolator Boguchwała 10 sierpnia, 17:00 (900)
Wiesław Kozubek 61, 67, Bartosz Madeja 63 - Bartosz Karwat 53
Stal Kraśnik 4-3 Avia Świdnik 11 sierpnia, 17:00 (600)
Filip Drozd 10, 48, Tomasz Ryczek 42, 56 - Wojciech Białek 52, 73, Łukasz Jankowski 81
Chełmianka Chełm 2-0 Polonia Przemyśl 11 sierpnia, 16:30 (600)
Piotr Wójcik 16, Mateusz Olszak 60

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Polonia Przemyśl.
 
Avia Świdnik 1-3 Chełmianka Chełm 15 sierpnia, 17:00 (400)
Kacper Krawiec 34 - Piotr Wójcik 7, Mateusz Olszak 24, 66
w Poniatowej
Izolator Boguchwała 2-1 Stal Kraśnik 15 sierpnia, 11:00 (250)
Bartosz Karwat 12 (k), Sebastian Brocki 41 - Marcin Chrzanowski 5
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-1 Resovia 15 sierpnia, 16:00 (500)
Damian Ścibior 36 - Mateusz Świechowski 65
Orzeł Przeworsk 0-2 Stal Sanok 15 sierpnia, 17:00 (600)
Paweł Poliniewicz 3, Mateusz Faka 59
Podlasie Biała Podlaska 2-5 Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia, 17:00 (650)
Damian Leśniak 53, 66 - Robert Kazubski 5, 38, Adrian Zarzecki 63, Rafał Borysiuk 75 (k), Damian Rusiecki 90
Karpaty Krosno 4-0 Omega Stary Zamość 15 sierpnia, 17:00 (500)
Paweł Fydrych 8, Kamil Walaszczyk 18, 38, Dawid Kuliga 33
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Sokół Sieniawa 15 sierpnia, 17:00 (400)
Marcin Żurawski 63, Łukasz Chwała 66 - Kamil Kołodziej 5, Paweł Hass 53, Paweł Adamczyk 57
AMSPN Hetman Zamość 2-1 JKS 1909 Jarosław 15 sierpnia, 17:00 (800)
Dominik Karaszewski 54, Kamil Pliżga 78 - Bartłomiej Raba 41

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Pauza: JKS 1909 Jarosław.
 
Sokół Sieniawa 1-1 AMSPN Hetman Zamość 18 sierpnia, 17:00 (600)
Paweł Adamczyk 43 (k) - Przemysław Gałka 14
Omega Stary Zamość 1-7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 sierpnia, 16:00 (500)
Łukasz Mikulski 24 - Łukasz Sękowski 23, Piotr Fulara 25 (s), Marcin Żurawski 38, 65, Patryk Słotwiński 51, Michał Kaniewski 76, Adrian Chłoń 90
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Karpaty Krosno 18 sierpnia, 17:00 (600)
Piotr Zmorzyński 29, Wojciech Hołoweńko 34, Rafał Borysiuk 42 (k)
Stal Sanok 1-1 Podlasie Biała Podlaska 18 sierpnia, 17:00 (500)
Piotr Krzanowski 90 - Mateusz Kacik 33
Resovia 2-0 Orzeł Przeworsk 18 sierpnia, 16:00 (400)
Bartosz Bereś 63, Bartosz Madeja 75
Stal Kraśnik 0-3 Lublinianka Wieniawa Lublin 18 sierpnia, 17:00 (500)
Damian Ścibior 21, 49, Przemysław Kanarek 36
Chełmianka Chełm 1-4 Izolator Boguchwała 18 sierpnia, 16:30 (650)
Krzysztof Szpond 83 (s) - Mateusz Wanat 6, 63, Michał Bereś 32, 49
Polonia Przemyśl 1-0 Avia Świdnik 18 sierpnia, 17:00 (100)
Arkadiusz Gosa 69

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: Avia Świdnik.
 
Izolator Boguchwała 7-1 Polonia Przemyśl 25 sierpnia, 11:00 (350)
Michał Bereś 16, 34, 45, Jaromir Skiba 30, Sebastian Brocki 48, Jacek Tyburczy 72, Bartosz Karwat 86 - Paweł Sedlaczek 74
Lublinianka Wieniawa Lublin 2-2 Chełmianka Chełm 24 sierpnia, 16:00 (350)
Mateusz Kozieł 48, Patryk Grzegorczyk 90 - Marek Grzywna 7, Piotr Wójcik 38
Orzeł Przeworsk 0-1 Stal Kraśnik 25 sierpnia, 17:00 (500)
Tomasz Ryczek 28
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Resovia 24 sierpnia, 17:00 (650)
Andrij Nikanowycz 3
Karpaty Krosno 0-0 Stal Sanok 24 sierpnia, 17:00 (1000)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 25 sierpnia, 17:00 (400)
Wojciech Hołoweńko 15, Piotr Zmorzyński 40
AMSPN Hetman Zamość 3-1 Omega Stary Zamość 24 sierpnia, 17:00 (900)
Przemysław Gałka 45, 51, Krystian Szura 64 - Bartosz Nizioł 70
JKS 1909 Jarosław 1-0 Sokół Sieniawa 24 sierpnia, 17:00 (800)
Marek Soczek 42

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Sokół Sieniawa.
 
Omega Stary Zamość 0-1 JKS 1909 Jarosław 1 września, 16:00 (250)
Tomasz Wolan 6
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 AMSPN Hetman Zamość 1 września, 17:00 (600)
Stal Sanok 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 sierpnia, 17:00 (250)
Resovia 1-1 Karpaty Krosno 31 sierpnia, 17:00 (900)
Sebastian Fedan 41 - Paweł Jarząb 82
Stal Kraśnik 1-0 Podlasie Biała Podlaska 1 września, 16:00 (300)
Tomasz Ryczek 69 (k)
Chełmianka Chełm 1-4 Orzeł Przeworsk 31 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Wójcik 41 - Szymon Gruca 38, 66, Radosław Sykała 58, Tomasz Walat 63
Polonia Przemyśl 1-3 Lublinianka Wieniawa Lublin 31 sierpnia, 17:00 (250)
Krystian Kazek 81 (k) - Erwin Sobiech 10, Łukasz Gromba 15, Mateusz Majewski 83
Avia Świdnik 3-1 Izolator Boguchwała 31 sierpnia, 17:00 (200)
Kacper Krawiec 50, 64, Tomasz Lenart 87 - Sebastian Brocki 54
w Poniatowej

Kolejka 6 - 4 września

Pauza: Izolator Boguchwała.
 
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 Avia Świdnik 4 września, 16:00 (350)
Michał Sadło 19
Orzeł Przeworsk 3-1 Polonia Przemyśl 4 września, 17:00 (500)
Mateusz Kocur 23, Michał Słysz 39, Marcin Pilecki 60 - Arkadiusz Gosa 24
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Chełmianka Chełm 4 września, 17:00 (400)
Mateusz Olszak 71
Karpaty Krosno 0-2 Stal Kraśnik 4 września, 17:00 (500)
Tomasz Ryczek 11, 90
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Resovia 4 września, 17:00 (600)
Jacek Kusiak 2, Łukasz Sękowski 90 - Dawid Cempa 5, Bartosz Jaroch 7
AMSPN Hetman Zamość 1-1 Stal Sanok 4 września, 17:00 (300)
Tomasz Sobczyk 44 - Sebastian Sobolak 76
JKS 1909 Jarosław 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 4 września, 17:00 (400)
Mateusz Jurczak 57, Bartłomiej Gliniak 84
Sokół Sieniawa 1-0 Omega Stary Zamość 4 września, 16:00 (150)
Paweł Adamczyk 60 (k)

Kolejka 7 - 7-8 września

Pauza: Omega Stary Zamość.
 
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Sokół Sieniawa 8 września, 16:00 (500)
Dominik Struk 85 - Mateusz Jędryas 28
Stal Sanok 0-2 JKS 1909 Jarosław 7 września, 17:00 (400)
Mateusz Jurczak 45, Artur Bańka 81
Resovia 5-0 AMSPN Hetman Zamość 7 września, 16:00 (1000)
Dawid Cempa 30, Mateusz Świechowski 47, 81, Szymon Kaliniec 56, Michał Ogrodnik 84
Stal Kraśnik 2-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września, 16:00 (500)
Filip Drozd 59, 72 - Jacek Kusiak 8, Michał Kaniewski 18, Krzysztof Wrzosek 21
Chełmianka Chełm 2-3 Karpaty Krosno 13 listopada, 13:00 (200)
Mateusz Tywoniuk 30, Mateusz Olszak 38 (k) - Bartłomiej Buczek 57, 71, Marek Fundakowski 61
Polonia Przemyśl 7-0 Podlasie Biała Podlaska 7 września, 17:00 (200)
Arkadiusz Gosa 5, 33, 34, 41, 58, Paweł Sedlaczek 73, Krystian Kazek 90
Avia Świdnik 3-0 Orzeł Przeworsk 7 września, 16:00 (150)
Adam Nowak 17, Wojciech Białek 75, Michał Sadło 82
w Poniatowej
Izolator Boguchwała 4-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 7 września, 16:00 (170)
Jacek Tyburczy 14, 28, Krzysztof Szpond 76 (k), Mateusz Wanat 80 - Damian Ścibior 50

Kolejka 8 - 14-15 września

Pauza: Lublinianka Wieniawa Lublin.
 
Orzeł Przeworsk 1-0 Izolator Boguchwała 14 września, 16:00 (400)
Paweł Zięba 90 (k)
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Avia Świdnik 14 września, 16:00 (250)
Adrian Jesionek 90 - Wojciech Białek 13
Karpaty Krosno 2-0 Polonia Przemyśl 14 września, 16:00 (900)
Dawid Kuliga 33, Kamil Walaszczyk 55
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Chełmianka Chełm 15 września, 16:00 (450)
Mateusz Olszak 84 (k)
AMSPN Hetman Zamość 4-2 Stal Kraśnik 14 września, 16:00 (150)
Przemysław Gałka 30, 38, 81, Hubert Czady 78 - Marceli Pacek 52, 80
JKS 1909 Jarosław 1-0 Resovia 15 września, 16:00 (1600)
Mateusz Jurczak 36
Sokół Sieniawa 2-0 Stal Sanok 15 września, 16:00 (500)
Paweł Adamczyk 36, 51
Omega Stary Zamość 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 15 września, 16:00 (200)
Tomasz Tymosiak 90
od 90. minuty w bramce Omegi stał Patryk Nowosad

Kolejka 9 - 18 września

Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 
Stal Sanok 2-0 Omega Stary Zamość 18 września, 16:00 (150)
Sebastian Sobolak 34, Ołeksandr Szałamaj 69
Resovia 3-1 Sokół Sieniawa 18 września, 16:00 (500)
Piotr Szkolnik 26, Piotr Krawczyk 79, Bartłomiej Miazga 90 - Paweł Adamczyk 64
Stal Kraśnik 0-1 JKS 1909 Jarosław 18 września, 16:00 (400)
Maciej Saramak 26
Chełmianka Chełm 2-0 AMSPN Hetman Zamość 18 września, 16:00 (500)
Mateusz Krzyżak 20, Piotr Wójcik 84
Polonia Przemyśl 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września, 16:00 (100)
Jacek Kusiak 27, Waldemar Kozyra 90 (k)
Avia Świdnik 1-1 Karpaty Krosno 18 września, 16:00 (100)
Wojciech Białek 11 - Marek Czopko 47
w Poniatowej
Izolator Boguchwała 4-1 Podlasie Biała Podlaska 18 września, 16:00 (100)
Sebastian Brocki 25, 53, 56, Bartosz Karwat 47 - Adrian Jesionek 30
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 Orzeł Przeworsk 18 września, 16:00 (150)
Mateusz Kocur 62

Kolejka 10 - 21-22 września

Pauza: Orzeł Przeworsk.
 
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Lublinianka Wieniawa Lublin 21 września, 16:00 (450)
Adrian Jesionek 24, Damian Leśniak 68
Karpaty Krosno 1-3 Izolator Boguchwała 21 września, 16:00 (400)
Tomasz Kasperkowicz 90 - Sebastian Brocki 45, Jacek Tyburczy 65, Bartosz Karwat 85
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Avia Świdnik 22 września, 16:00 (400)
Tomasz Kłos 75, Jacek Kusiak 90 - Wojciech Białek 61
AMSPN Hetman Zamość 2-2 Polonia Przemyśl 22 września, 16:00 (400)
Hubert Czady 27, Dawid Wurszt 89 - Arkadiusz Gosa 1, Krzysztof Gawłowski 75
JKS 1909 Jarosław 1-0 Chełmianka Chełm 21 września, 16:00 (700)
Maciej Saramak 45 (k)
Sokół Sieniawa 4-0 Stal Kraśnik 22 września, 15:00 (300)
Paweł Adamczyk 31, Mateusz Padiasek 57, Łukasz Bursztyka 64, Andrij Małyk 84
Omega Stary Zamość 0-4 Resovia 22 września, 16:00 (250)
Dawid Cempa 3, 13, Bartłomiej Miazga 30, Mateusz Świechowski 32
Orlęta Radzyń Podlaski 3-2 Stal Sanok 22 września, 16:00 (450)
Tomasz Tymosiak 46, Piotr Zmorzyński 54, Mateusz Łakomy 65 - Piotr Łuczka 11 (k), Sebastian Sobolak 88

Kolejka 11 - 28-29 września

Pauza: Stal Sanok.
 
Resovia 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 28 września, 15:00 (500)
Stal Kraśnik 3-2 Omega Stary Zamość 29 września, 15:00 (150)
Mateusz Kłyk 1, Filip Drozd 33, 81 - Piotr Fulara 45, Bartosz Nizioł 80
Chełmianka Chełm 2-0 Sokół Sieniawa 29 września, 15:00 (350)
Paweł Fornal 70, Batata 83
Polonia Przemyśl 0-0 JKS 1909 Jarosław 28 września, 16:00 (700)
Avia Świdnik 6-0 AMSPN Hetman Zamość 28 września, 15:00 (400)
Bartłomiej Mazurek 21, 45, Wojciech Białek 40, Kacper Krawiec 43, Adrian Ligienza 61, Dawid Dobromilski 63 (s)
w Poniatowej
Izolator Boguchwała 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 września, 16:00 (250)
Lublinianka Wieniawa Lublin 2-1 Karpaty Krosno 29 września, 12:00 (200)
Patryk Grzegorczyk 7, Erwin Sobiech 58 (k) - Bartłomiej Buczek 62
Orzeł Przeworsk 0-1 Podlasie Biała Podlaska 29 września, 16:00 (250)
Tomasz Gawroński 18 (k)

Kolejka 12 - 5-6 października

Pauza: Podlasie Biała Podlaska.
 
Karpaty Krosno 4-1 Orzeł Przeworsk 5 października, 15:00 (250)
Bartłomiej Buczek 20, 85, Tomasz Kasperkowicz 66, Kamil Walaszczyk 74 - Radosław Sykała 60
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Lublinianka Wieniawa Lublin 6 października, 15:00 (250)
Jacek Kusiak 2
AMSPN Hetman Zamość 2-1 Izolator Boguchwała 5 października, 15:00
Kamil Pliżga 16, Przemysław Gałka 40 - Jacek Tyburczy 70
w Boguchwale; AMSPN Hetman gospodarzem / bez udziału publiczności
JKS 1909 Jarosław 0-0 Avia Świdnik 5 października, 15:00 (450)
Sokół Sieniawa 0-1 Polonia Przemyśl 6 października, 15:00 (700)
Marek Gwóźdź 74
Omega Stary Zamość 0-0 Chełmianka Chełm 6 października, 15:00 (350)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Kraśnik 6 października, 15:00 (300)
Filip Drozd 82
Stal Sanok 0-1 Resovia 6 października, 15:00 (1000)
Dorian Buczek 86

Kolejka 13 - 12-13 października

Pauza: Resovia.
 
Stal Kraśnik 6-0 Stal Sanok 13 października, 15:00 (300)
Marcin Chrzanowski 4, Daniel Szewc 21, 76, 85, Mateusz Kłyk 40, Marceli Pacek 75
Chełmianka Chełm 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 13 października, 15:00 (400)
Piotr Zmorzyński 14, Damian Rusiecki 85
Polonia Przemyśl 2-0 Omega Stary Zamość 12 października, 15:00 (200)
Marek Gwóźdź 72, Arkadiusz Gosa 74 (k)
Avia Świdnik 0-1 Sokół Sieniawa 12 października, 14:00 (250)
Bartosz Wróbel 90
w Poniatowej
Izolator Boguchwała 0-2 JKS 1909 Jarosław 13 października, 11:00 (450)
Tomasz Wolan 35, Mateusz Jurczak 78
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 AMSPN Hetman Zamość 13 października, 12:00 (200)
Kamil Pliżga 54
Orzeł Przeworsk 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 października, 15:00 (400)
Łukasz Sękowski 24 (s), Tomasz Walat 70 (k), Paweł Zięba 88 (k) - Patryk Słotwiński 39
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Karpaty Krosno 12 października, 15:00 (200)
Adam Wiraszka 77

Kolejka 14 - 19-20 października

Pauza: Karpaty Krosno.
 
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Podlasie Biała Podlaska 20 października, 15:00 (350)
Jacek Kusiak 34
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Orzeł Przeworsk 19 października, 15:00
Kamil Grela 68 (k) - Tomasz Walat 47 (k), 78, Szymon Gruca 76
w Kraśniku / bez udziału publiczności
JKS 1909 Jarosław 0-0 Lublinianka Wieniawa Lublin 19 października, 15:00 (500)
Sokół Sieniawa 1-1 Izolator Boguchwała 20 października, 14:00 (500)
Paweł Adamczyk 72 - Jacek Tyburczy 76
Omega Stary Zamość 1-1 Avia Świdnik 20 października, 15:00 (300)
Kamil Droździel 53 - Michał Jeleniewski 88
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Polonia Przemyśl 20 października, 14:00 (700)
Adrian Zarzecki 41
Stal Sanok 0-5 Chełmianka Chełm 19 października, 15:00 (250)
Piotr Wójcik 16, 90 (k), Mateusz Olszak 68 (k), 83, Marcin Fiedeń 84
od 32. minuty w bramce Stali stał Jakub Januszczak
Resovia 1-1 Stal Kraśnik 19 października, 14:00 (400)
Mateusz Świechowski 6 - Filip Drozd 77

Kolejka 15 - 26-27 października

Pauza: Stal Kraśnik.
 
Chełmianka Chełm 1-1 Resovia 27 października, 14:00 (700)
Mateusz Olszak 26 - Mateusz Świechowski 32
Polonia Przemyśl 0-2 Stal Sanok 26 października, 14:00 (250)
Piotr Łuczka 15, Jakub Ząbkiewicz 84
Avia Świdnik 4-1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 października, 13:00 (200)
Konrad Tarkowski 2, Adrian Ligienza 11, Wojciech Białek 72, Michał Jeleniewski 90 - Konrad Król 38
w Poniatowej
Izolator Boguchwała 3-2 Omega Stary Zamość 27 października, 11:00 (150)
Michał Bereś 17, Sebastian Brocki 67, Mateusz Wanat 76 - Luann 2, Bartosz Nizioł 29
Lublinianka Wieniawa Lublin 2-2 Sokół Sieniawa 27 października, 12:00 (200)
Łukasz Mazurek 28 (k), Mateusz Kozieł 80 - Tomasz Wilusz 15, Paweł Adamczyk 42 (k)
Orzeł Przeworsk 1-0 JKS 1909 Jarosław 26 października, 14:00 (800)
Marcin Pilecki 88
Podlasie Biała Podlaska 1-1 AMSPN Hetman Zamość 26 października, 14:00 (200)
Bartosz Paszkowski 82 - Przemysław Gałka 74
Karpaty Krosno 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 października, 14:00 (200)

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Pauza: Tomasovia Tomaszów Lubelski.
 
AMSPN Hetman Zamość 0-3 Karpaty Krosno 2 listopada, 13:00 (100)
Artur Wierdak 10, Tomasz Kasperkowicz 72, Kamil Walaszczyk 90 (k)
JKS 1909 Jarosław 4-2 Podlasie Biała Podlaska 2 listopada, 13:00 (500)
Bartłomiej Raba 32, 51, Tomasz Wolan 60, Piotr Kłak 90 - Adam Wiraszka 9, 38
od 62. minuty w bramce Podlasia stał Tomasz Gawroński
Sokół Sieniawa 5-1 Orzeł Przeworsk 3 listopada, 13:00 (800)
Paweł Adamczyk 1, Łukasz Bursztyka 26, Bartosz Wróbel 49, Andrij Małyk 80, 90 - Tomasz Walat 52
Omega Stary Zamość 0-3 Lublinianka Wieniawa Lublin 3 listopada, 13:00 (200)
Łukasz Gromba 22, 53, Przemysław Kanarek 79
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Izolator Boguchwała 3 listopada, 14:00 (400)
Robert Kazubski 19, Wojciech Hołoweńko 38, 68 - Bartosz Karwat 88
Stal Sanok 1-2 Avia Świdnik 2 listopada, 14:00 (300)
Ołeksandr Szałamaj 17 - Wojciech Białek 1, Michał Maciejewski 51 (k)
Resovia 3-1 Polonia Przemyśl 3 listopada, 13:00 (1500)
Dawid Cempa 8, 81, Mateusz Świechowski 24 - Arkadiusz Gosa 72
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (2 listopada, 13:00) odwołany na wniosek policji
Stal Kraśnik 2-0 Chełmianka Chełm 3 listopada, 12:00 (350)
Daniel Szewc 41, Filip Drozd 62

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Pauza: Chełmianka Chełm.
 
Polonia Przemyśl 2-4 Stal Kraśnik 9 listopada, 13:00 (100)
Krystian Kazek 15, Waldemar Jaroch 64 - Marcin Chrzanowski 19, 78, Filip Drozd 55 (k), 71
Avia Świdnik 1-4 Resovia 9 listopada, 13:00 (450)
Michał Sadło 88 - Mateusz Świechowski 22, Michał Ogrodnik 40, Wiesław Kozubek 62, Piotr Krawczyk 75
w Poniatowej
Izolator Boguchwała 3-0 Stal Sanok 10 listopada, 11:00 (250)
Michał Bereś 6, Jacek Tyburczy 15, Mateusz Wanat 90
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 9 listopada, 11:00 (150)
Przemysław Kanarek 55 - Dominik Struk 18, Dariusz Ptaszyński 34, 76
Orzeł Przeworsk 2-0 Omega Stary Zamość 9 listopada, 13:00 (500)
Tomasz Walat 42, 52
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Sokół Sieniawa 9 listopada, 13:00 (250)
Damian Skała 90, Paweł Adamczyk 90
Karpaty Krosno 1-2 JKS 1909 Jarosław 9 listopada, 13:00 (700)
Artur Wierdak 54 - Bartłomiej Raba 67, Mateusz Jurczak 90
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 AMSPN Hetman Zamość 10 listopada, 13:00 (850)
Adrian Chłoń 36

Kolejka 18 - 16-17 listopada

Pauza: AMSPN Hetman Zamość.
 
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 JKS 1909 Jarosław 17 listopada, 13:00 (400)
Łukasz Sękowski 89 - Mateusz Jurczak 15
Karpaty Krosno 1-3 Sokół Sieniawa 17 listopada, 12:00 (400)
Bartłomiej Buczek 8 - Kamil Kołodziej 9, 54, Paweł Adamczyk 72
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Omega Stary Zamość 16 listopada, 13:00 (200)
Adam Wiraszka 67, Łukasz Sawtyruk 88 - Kamil Droździel 78
Orzeł Przeworsk 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 17 listopada, 13:00 (300)
Piotr Zmorzyński 22
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-2 Stal Sanok 17 listopada, 12:00 (150)
Erwin Sobiech 67 - Sebastian Sobolak 36, Piotr Lorenc 80
Izolator Boguchwała 3-2 Resovia 17 listopada, 11:00 (1000)
Sebastian Brocki 7 (k), Michał Bereś 26, 71 - Michał Ogrodnik 57, Kacper Rop 64
Avia Świdnik 1-0 Stal Kraśnik 16 listopada, 11:00 (150)
Wojciech Białek 19
w Kraśniku; Avia gospodarzem
Polonia Przemyśl 2-0 Chełmianka Chełm 17 listopada, 13:00 (600)
Arkadiusz Gosa 65, 70

Kolejka 19 - 22-23 marca

Pauza: Polonia Przemyśl.
 
Chełmianka Chełm 0-2 Avia Świdnik 23 marca, 14:00 (700)
Michał Maciejewski 20 (k), Jakub Majewski 57
Stal Kraśnik 3-1 Izolator Boguchwała 23 marca, 11:00 (500)
Filip Drozd 65, Witalij Melnyczuk 71, Marcin Chrzanowski 89 - Adrian Szyszka 45
Resovia 2-2 Lublinianka Wieniawa Lublin 22 marca, 11:00
Michał Ogrodnik 40, Kacper Rop 62 (k) - Mateusz Majewski 41, Filip Ozimek 86
na bocznym boisku / bez udziału publiczności
Stal Sanok 4-0 Orzeł Przeworsk 22 marca, 14:00 (300)
Ołeksandr Szałamaj 57, Jakub Kokoć 60, Mateusz Kuzio 66, Jakub Januszczak 89
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Podlasie Biała Podlaska 23 marca, 14:00 (1000)
Rafał Borysiuk 40, 56
Omega Stary Zamość 0-4 Karpaty Krosno 22 marca, 14:00 (200)
Kamil Walaszczyk 22, Bartłomiej Buczek 24, Jakub Popielarz 63 (k), Tomasz Kasperkowicz 85
Sokół Sieniawa 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 marca, 13:00 (450)
Andrij Małyk 6 - Kamil Groborz 69, Waldemar Kozyra 86
JKS 1909 Jarosław 4-0 AMSPN Hetman Zamość 22 marca, 15:00 (700)
Mateusz Jurczak 58, Bartłomiej Raba 65, Damian Barszczak 74, Piotr Kłak 80

Kolejka 20 - 29-30 marca

Pauza: JKS 1909 Jarosław.
 
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Sokół Sieniawa 29 marca, 16:00 (300)
Kamil Pliżga 83 - Bartosz Wróbel 29, 76, Andrij Małyk 71
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Omega Stary Zamość 2 kwietnia, 16:00 (350)
Kamil Groborz 14, 77
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu choroby siedmiu zawodników drużyny gości
Karpaty Krosno 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 29 marca, 15:00 (400)
Robert Kazubski 13 (s) - Rafał Borysiuk 50
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Stal Sanok 29 marca, 15:00 (250)
Orzeł Przeworsk 1-4 Resovia 29 marca, 14:00 (700)
Tomasz Walat 83 - Piotr Krawczyk 15, Michał Ogrodnik 32, Kacper Rop 59, Mateusz Świechowski 88
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-3 Stal Kraśnik 29 marca, 12:00 (300)
Mateusz Majewski 45 (s), Marcin Zapał 73 (s), Karol Hudzik 90
Izolator Boguchwała 0-2 Chełmianka Chełm 30 marca, 11:00 (400)
Damian Rusiecki 35, 44
Avia Świdnik 2-1 Polonia Przemyśl 29 marca, 14:00 (300)
Sebastian Orzędowski 1, 77 - Taras Owczar 10
w Poniatowej

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia

Pauza: Avia Świdnik.
 
Polonia Przemyśl 0-1 Izolator Boguchwała 5 kwietnia, 14:00 (250)
Mateusz Wanat 21
Chełmianka Chełm 0-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 6 kwietnia, 16:00 (350)
Adrian Ręba 47
Stal Kraśnik 3-0 Orzeł Przeworsk 6 kwietnia, 11:00 (250)
Filip Drozd 24, Daniel Szewc 60, Marceli Pacek 90
Resovia 4-0 Podlasie Biała Podlaska 5 kwietnia, 16:00 (300)
Sebastian Fedan 30, Kacper Rop 38, 42, Michał Ogrodnik 43
Stal Sanok 0-2 Karpaty Krosno 5 kwietnia, 15:00 (1000)
Marek Fundakowski 19, 64
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 kwietnia, 15:00 (300)
Jewhenij Chorolśkyj 87 - Marcin Żurawski 90 (k)
Omega Stary Zamość 3-2 AMSPN Hetman Zamość 5 kwietnia, 16:00 (1000)
Łukasz Ramian 53, Maciej Bojar 84 (k), Michał Rajtar 90 (s) - Bartłomiej Reszczyński 16, Rafał Kycko 66
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gospodarzy - Mateusz Bojar
Sokół Sieniawa 1-1 JKS 1909 Jarosław 6 kwietnia, 14:00 (700)
Andrij Małyk 28 - Łukasz Tyrawski 18

Kolejka 22 - 12-13 kwietnia

Pauza: Sokół Sieniawa.
 
JKS 1909 Jarosław 1-0 Omega Stary Zamość 12 kwietnia, 16:00 (400)
Mateusz Jurczak 86
AMSPN Hetman Zamość 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 12 kwietnia, 16:00 (200)
Mateusz Łakomy 59
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Stal Sanok 13 kwietnia, 16:00 (450)
Damian Karwacki 75, Jarosław Suchoćkyj 82 (s)
w 65. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany znajdujący się na ławce rezerwowych zawodnik gości - Jakub Ząbkiewicz
Karpaty Krosno 2-1 Resovia 12 kwietnia, 16:00 (1800)
Łukasz Zych 7, Bartłomiej Buczek 40 - Piotr Krawczyk 74
Podlasie Biała Podlaska 0-5 Stal Kraśnik 12 kwietnia, 15:00 (300)
Tomasz Ryczek 28, Daniel Szewc 38, Filip Drozd 44, Grzegorz Leziak 84, Mateusz Kłyk 89
Orzeł Przeworsk 0-3 Chełmianka Chełm 12 kwietnia, 15:00 (250)
Damian Rusiecki 33, 87 (k), Mateusz Olszak 63 (k)
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 Polonia Przemyśl 12 kwietnia, 12:00 (200)
Paweł Sedlaczek 37
Izolator Boguchwała 3-1 Avia Świdnik 13 kwietnia, 11:00 (150)
Jacek Tyburczy 45, Bartosz Karwat 56 (k), Mateusz Wanat 69 - Jarosław Milcz 37

Kolejka 23 - 16 kwietnia

Pauza: Izolator Boguchwała.
 
Avia Świdnik 0-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 16 kwietnia, 16:00 (200)
Stefan Kucharzewski 70
w Lublinie; Avia gospodarzem
Polonia Przemyśl 6-1 Orzeł Przeworsk 16 kwietnia, 16:00 (60)
Arkadiusz Gosa 23, 70, 90, Krzysztof Gawłowski 29, Szymon Rosochacki 65, 90 - Radosław Sykała 80
Chełmianka Chełm 5-1 Podlasie Biała Podlaska 16 kwietnia, 16:00 (250)
Damian Rusiecki 15, Mateusz Olszak 43, Piotr Wójcik 67, 70, 73 - Mateusz Łukasiewicz 90
Stal Kraśnik 0-1 Karpaty Krosno 16 kwietnia, 15:30 (250)
Marek Fundakowski 17
Resovia 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 kwietnia, 16:30 (250)
Szymon Kaliniec 21, Piotr Krawczyk 71
Stal Sanok 1-0 AMSPN Hetman Zamość 16 kwietnia, 16:00 (300)
Bartłomiej Józefiak 67
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 JKS 1909 Jarosław 16 kwietnia, 16:00 (600)
Kamil Oziemczuk 35
Omega Stary Zamość 0-0 Sokół Sieniawa 16 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Pauza: Omega Stary Zamość.
 
Sokół Sieniawa 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 19 kwietnia, 13:00 (300)
Paweł Adamczyk 59 (k), Kamil Kołodziej 76 - Rafał Borysiuk 90
JKS 1909 Jarosław 2-0 Stal Sanok 19 kwietnia, 14:00 (700)
Mateusz Jurczak 55, Tomasz Wolan 65
AMSPN Hetman Zamość 1-0 Resovia 19 kwietnia, 14:00 (400)
Damian Dębicki 34
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Stal Kraśnik 19 kwietnia, 11:00 (500)
Michał Skiba 48 - Daniel Szewc 27
Karpaty Krosno 2-0 Chełmianka Chełm 19 kwietnia, 13:00 (500)
Albert Telesz 14, Bartłomiej Buczek 33
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Polonia Przemyśl 19 kwietnia, 14:00 (280)
Damian Leśniak 90 - Arkadiusz Gosa 67
Orzeł Przeworsk 0-1 Avia Świdnik 19 kwietnia, 13:00 (250)
Sebastian Orzędowski 69
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-2 Izolator Boguchwała 19 kwietnia, 12:00 (200)
Stefan Kucharzewski 16 - Mateusz Wanat 22, Krzysztof Szymański 30

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Pauza: Lublinianka Wieniawa Lublin.
 
Izolator Boguchwała 1-3 Orzeł Przeworsk 26 kwietnia, 11:00 (200)
Krzysztof Szymański 59 - Konrad Karwacki 35, Dariusz Róg 42 (s), Mateusz Walkowicz 52
Avia Świdnik 4-0 Podlasie Biała Podlaska 26 kwietnia, 16:00 (300)
Sebastian Orzędowski 2, 66, Bartłomiej Mazurek 6, Adam Nowak 45
w Poniatowej
Polonia Przemyśl 1-1 Karpaty Krosno 27 kwietnia, 14:00 (400)
Mychajło Riabyj 90 - Kamil Chmielowski 90
Chełmianka Chełm 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 kwietnia, 16:30 (300)
Stal Kraśnik 1-2 AMSPN Hetman Zamość 27 kwietnia, 15:00 (400)
Filip Drozd 46 - Kamil Pliżga 48, Adrian Wołoch 60
Resovia 1-0 JKS 1909 Jarosław 26 kwietnia, 17:00 (800)
Michał Ogrodnik 56
Stal Sanok 1-1 Sokół Sieniawa 26 kwietnia, 16:00 (150)
Mateusz Kuzio 52 - Andrij Małyk 10
Orlęta Radzyń Podlaski 5-0 Omega Stary Zamość 27 kwietnia, 16:00 (500)
Rafał Borysiuk 18 (k), Kamil Oziemczuk 62, Konrad Król 72, Paweł Pliszka 81, Piotr Zmorzyński 86

Kolejka 26 - 1 maja

Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.
 
Omega Stary Zamość 0-0 Stal Sanok 1 maja, 16:00 (100)
Sokół Sieniawa 1-2 Resovia 1 maja, 16:00 (700)
Paweł Adamczyk 72 - Piotr Szkolnik 13, Michał Ogrodnik 28
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Krzysztof Karwacki
JKS 1909 Jarosław 1-0 Stal Kraśnik 1 maja, 17:00 (400)
Maciej Saramak 31 (k)
AMSPN Hetman Zamość 0-2 Chełmianka Chełm 1 maja, 17:00 (400)
Oskar Wróbel 77, Damian Rusiecki 88
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Polonia Przemyśl 1 maja, 17:00 (450)
Adrian Chłoń 25 - Arkadiusz Gosa 38
Karpaty Krosno 0-2 Avia Świdnik 1 maja, 17:00 (400)
Adam Nowak 7, Konrad Tarkowski 68
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Izolator Boguchwała 1 maja, 17:00 (150)
Kamil Kocoł 51 (k), Łukasz Sawtyruk 53 - Jacek Tyburczy 90
Orzeł Przeworsk 0-2 Lublinianka Wieniawa Lublin 1 maja, 17:00 (250)
Mateusz Majewski 16, 73

Kolejka 27 - 4 maja

Pauza: Orzeł Przeworsk.
 
Lublinianka Wieniawa Lublin 2-0 Podlasie Biała Podlaska 4 maja, 12:00 (150)
Stefan Kucharzewski 26, Mateusz Kozieł 79
Izolator Boguchwała 1-0 Karpaty Krosno 4 maja, 11:00 (250)
Jacek Tyburczy 48
Avia Świdnik 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 maja, 12:00 (200)
Arkadiusz Smoła 52
w Poniatowej
Polonia Przemyśl 2-2 AMSPN Hetman Zamość 4 maja, 16:00 (400)
Rafał Rogalski 15, Arkadiusz Gosa 17 - Adrian Wołoch 45, Kamil Pliżga 80 (k)
czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gospodarzy - Artur Kuźma
Chełmianka Chełm 1-0 JKS 1909 Jarosław 4 maja, 16:30 (450)
Mateusz Olszak 19
Stal Kraśnik 3-2 Sokół Sieniawa 4 maja, 17:00 (350)
Tomasz Ryczek 17, Daniel Szewc 24, Filip Drozd 45 - Sebastian Padiasek 56, Andrij Małyk 90
Resovia 1-2 Omega Stary Zamość 4 maja, 14:30 (300)
Piotr Szkolnik 30 (k) - Mateusz Paczkowski 17, Pedro Perin 71
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Krystian Bartoń
Stal Sanok 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 4 maja, 16:00 (200)
Jakub Ząbkiewicz 52 (k), Karol Adamiak 56

Kolejka 28 - 10-11 maja

Pauza: Stal Sanok.
 
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Resovia 11 maja, 16:00 (800)
Andrij Nikanowycz 63 (k), 90
Omega Stary Zamość 0-1 Stal Kraśnik 9 maja, 17:30 (100)
Mateusz Kłyk 76
Sokół Sieniawa 3-1 Chełmianka Chełm 11 maja, 17:00 (500)
Paweł Adamczyk 37, 71 (k), Andrij Małyk 59 - Piotr Wójcik 70 (k)
JKS 1909 Jarosław 1-0 Polonia Przemyśl 10 maja, 17:00 (1400)
Łukasz Tyrawski 11
AMSPN Hetman Zamość 1-1 Avia Świdnik 10 maja, 17:00 (150)
Michał Maciejewski 68 (s) - Sebastian Orzędowski 23
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Izolator Boguchwała 11 maja, 17:00 (400)
Waldemar Kozyra 42, Kamil Groborz 45 - Michał Bereś 81, 88
Karpaty Krosno 2-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 10 maja, 16:00 (350)
Patryk Kapuściński 45, Tomasz Kasperkowicz 88 - Hubert Kotowicz 25
Podlasie Biała Podlaska 1-2 Orzeł Przeworsk 10 maja, 17:00 (200)
Patryk Romaniuk 62 - Tomasz Walat 13, Paweł Zięba 48

Kolejka 29 - 14 maja

Pauza: Podlasie Biała Podlaska.
 
Orzeł Przeworsk 1-5 Karpaty Krosno 14 maja, 17:00 (300)
Mateusz Kolbusz 51 (s) - Bartłomiej Buczek 7, 59, Patryk Kapuściński 47, Kamil Walaszczyk 63, Tomasz Kasperkowicz 78
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 maja, 17:30 (100)
Mateusz Majewski 9 - Łukasz Chwała 11, Adrian Chłoń 35, Damian Karwacki 75
Izolator Boguchwała 3-0 AMSPN Hetman Zamość 14 maja, 16:00 (150)
Adrian Burak 14, Krzysztof Domin 39, Mateusz Wanat 90
Avia Świdnik 1-0 JKS 1909 Jarosław 14 maja, 17:00 (100)
Michał Maciejewski 14 (k)
w Poniatowej
Polonia Przemyśl 0-4 Sokół Sieniawa 14 maja, 17:00 (60)
Dawid Pigan 14, Tomasz Wilusz 21, Andrij Małyk 59 (k), 72
Chełmianka Chełm 4-0 Omega Stary Zamość 14 maja, 17:00 (250)
Oskar Wróbel 12, Damian Rusiecki 50, Paweł Fornal 64, Damian Wacewicz 90
Stal Kraśnik 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 14 maja, 17:00 (200)
Witalij Melnyczuk 84 - Kamil Oziemczuk 23
Resovia 1-0 Stal Sanok 14 maja, 17:00 (400)
Mateusz Świechowski 72

Kolejka 30 - 17-18 maja

Pauza: Resovia.
 
Stal Sanok 1-0 Stal Kraśnik 17 maja, 17:00 (200)
Mateusz Faka 87
Orlęta Radzyń Podlaski 2-4 Chełmianka Chełm 18 maja, 16:00 (500)
Rafał Borysiuk 83, Kamil Oziemczuk 90 - Oskar Wróbel 16, Damian Rusiecki 57, 69, Marcin Fiedeń 81
Omega Stary Zamość 2-0 Polonia Przemyśl 28 maja, 17:00 (100)
Luann 38, Mateusz Paczkowski 52
w pierwotnym terminie (17 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Sieniawa 3-1 Avia Świdnik 28 maja, 17:00 (200)
Paweł Adamczyk 49 (k), Sebastian Padiasek 55, Andrij Małyk 88 - Konrad Tarkowski 75
w pierwotnym terminie (17 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
JKS 1909 Jarosław 1-4 Izolator Boguchwała 17 maja, 17:00 (400)
Artur Bańka 52 (k) - Michał Bereś 3, 5, 7, Bartosz Karwat 20 (k)
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Lublinianka Wieniawa Lublin 20 maja, 17:30 (150)
Adrian Jesionek 33 - Łukasz Mazurek 24 (k), 40 (k), Mateusz Majewski 66
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Orzeł Przeworsk 18 maja, 17:00 (700)
Arkadiusz Smoła 66 - Tomasz Walat 45
Karpaty Krosno 4-0 Podlasie Biała Podlaska 17 maja, 17:00 (300)
Bartłomiej Buczek 26 (k), 71, Albert Telesz 76, Kamil Walaszczyk 90

Kolejka 31 - 24-25 maja

Pauza: Karpaty Krosno.
 
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 maja, 17:00 (80)
Ihor Paśkiw 15, Łukasz Chwała 37
Orzeł Przeworsk 3-1 AMSPN Hetman Zamość 24 maja, 17:00 (350)
Tomasz Walat 13, Mateusz Kocur 52, Paweł Zięba 62 - Adrian Jesionek 37
Lublinianka Wieniawa Lublin 3-2 JKS 1909 Jarosław 24 maja, 12:00 (250)
Przemysław Kanarek 27, Hubert Kotowicz 30, Stefan Kucharzewski 41 - Łukasz Tyrawski 54, Damian Barszczak 58
Izolator Boguchwała 1-1 Sokół Sieniawa 25 maja, 11:00 (250)
Jaromir Skiba 20 - Paweł Adamczyk 35
Avia Świdnik 0-0 Omega Stary Zamość 24 maja, 11:00 (250)
w Starym Zamościu; Avia gospodarzem
Polonia Przemyśl 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 24 maja, 17:00 (200)
Chełmianka Chełm 2-1 Stal Sanok 25 maja, 16:30 (300)
Mateusz Olszak 37, Oskar Wróbel 62 - Mateusz Faka 26
Stal Kraśnik 1-2 Resovia 25 maja, 17:00 (600)
Witalij Melnyczuk 45 - Przemysław Pyrdek 49, Mateusz Świechowski 75

Kolejka 32 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Stal Kraśnik.
 
Resovia 1-0 Chełmianka Chełm 31 maja, 18:00 (700)
Sebastian Dziedzic 54
Stal Sanok 2-0 Polonia Przemyśl 31 maja, 17:00 (600)
Mateusz Faka 39, Tomasz Jaklik 57
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Avia Świdnik 1 czerwca, 17:00 (400)
Robert Kazubski 90 - Kacper Krawiec 74
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gości - Arkadiusz Szulc / po meczu czerwoną kartką został upomniany zawodnik gości - Michał Maciejewski
Omega Stary Zamość 1-1 Izolator Boguchwała 31 maja, 16:00 (150)
Luann 75 - Krzysztof Szymański 82
Sokół Sieniawa 4-2 Lublinianka Wieniawa Lublin 31 maja, 17:00 (200)
Paweł Adamczyk 6 (k), 12, 55, Dawid Pigan 66 - Hubert Kotowicz 54, Mateusz Majewski 68
JKS 1909 Jarosław 3-0 Orzeł Przeworsk 31 maja, 17:00 (350)
Marek Soczek 26, Łukasz Tyrawski 44, Michał Fedor 85
AMSPN Hetman Zamość 1-4 Podlasie Biała Podlaska 31 maja, 17:00 (250)
Kamil Pliżga 85 (k) - Patryk Romaniuk 13, Łukasz Lesiuk 43, Kamil Kocoł 54 (k), 65
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-3 Karpaty Krosno 1 czerwca, 17:00 (500)
Marcin Żurawski 14, 74 (k), Ihor Paśkiw 82 - Kamil Walaszczyk 13, Bartłomiej Buczek 60, Robert Kozubal 85

Kolejka 33 - 4 czerwca

Pauza: Tomasovia Tomaszów Lubelski.
 
Karpaty Krosno 3-1 AMSPN Hetman Zamość 4 czerwca, 17:30 (300)
Patryk Kapuściński 56, Kamil Walaszczyk 63, Bartłomiej Buczek 84 - Dominik Karaszewski 80
Podlasie Biała Podlaska 2-2 JKS 1909 Jarosław 4 czerwca, 17:00 (200)
Bartłomiej Dudek 7, Adam Wiraszka 13 - Maciej Saramak 40 (k), Damian Kania 84
Orzeł Przeworsk 1-0 Sokół Sieniawa 4 czerwca, 17:30 (500)
Tomasz Walat 80
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-0 Omega Stary Zamość 4 czerwca, 17:30 (200)
Stefan Kucharzewski 41
Izolator Boguchwała 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 4 czerwca, 17:30 (150)
Adrian Szyszka 8, Michał Bereś 34
Avia Świdnik 1-1 Stal Sanok 4 czerwca, 17:30 (200)
Karol Kowalski 83 - Mateusz Kuzio 36
w Poniatowej
Polonia Przemyśl 0-2 Resovia 4 czerwca, 17:30 (550)
Michał Ogrodnik 9, Przemysław Pyrdek 23
Chełmianka Chełm 1-1 Stal Kraśnik 4 czerwca, 17:30 (350)
Paweł Fornal 81 - Daniel Szewc 41

Kolejka 34 - 7 czerwca

Pauza: Chełmianka Chełm.
 
Stal Kraśnik 3-1 Polonia Przemyśl 7 czerwca, 17:00 (450)
Daniel Szewc 21, 57, Marceli Pacek 45 - Arkadiusz Orzechowski 53
Resovia 1-0 Avia Świdnik 7 czerwca, 17:00 (200)
Patryk Róg 66
Stal Sanok 2-1 Izolator Boguchwała 7 czerwca, 17:00 (300)
Jakub Januszczak 45, Tomasz Jaklik 71 - Jacek Tyburczy 54
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 7 czerwca, 17:00 (300)
Adrian Zarzecki 62 - Erwin Sobiech 39
Omega Stary Zamość 2-0 Orzeł Przeworsk 7 czerwca, 17:00 (100)
Mychajło Kaznocha 25 (k), Diego 41
Sokół Sieniawa 0-0 Podlasie Biała Podlaska 7 czerwca, 17:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 5-1 Karpaty Krosno 7 czerwca, 17:00 (500)
Łukasz Tyrawski 10, Maciej Saramak 14 (k), Marek Soczek 21, 88, Tomasz Wolan 55 - Bartosz Madeja 41
AMSPN Hetman Zamość 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 czerwca, 17:00 (150)
Marcin Żurawski 90 (k)
po meczu czerwoną kartką został ukarany bramkarz gospodarzy - Patryk Dobromilski

Baraże o udział w II lidze

II liga 2013/2014 (wschodnia)

III liga 2013/2014 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2013/2014 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2013/2014 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2013/2014 (lubelska)
IV liga 2013/2014 (podkarpacka)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas