[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2013/2014, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wólczanka Wólka Pełkińska 32 70 21 7 4 77-37 10 3 3 41-23 11 4 1 36-14
2.  Wisłoka Dębica 32 65 20 5 7 71-32 12 2 2 35-14 8 3 5 36-18
3.  Cosmos Nowotaniec 32 56 15 11 6 51-36 10 5 1 33-18 5 6 5 18-18
4.  Crasnovia Krasne 32 54 17 3 12 73-48 10 1 5 46-24 7 2 7 27-24 2 3 1 0 1 1-1
5.  Pogoń Leżajsk 32 54 15 9 8 41-22 10 4 2 27-9 5 5 6 14-13 2 3 1 0 1 1-1
6.  Piast Tuczempy 32 49 14 7 11 54-41 8 4 4 30-13 6 3 7 24-28
7.  Czarni 1910 Jasło 32 46 13 7 12 41-42 8 4 4 25-18 5 3 8 16-24
8.  Sokół Nisko 32 45 12 9 11 49-52 7 5 4 25-18 5 4 7 24-34
9.  Rzemieślnik Pilzno 32 44 12 8 12 49-45 5 5 6 23-26 7 3 6 26-19 2 4 1 1 0 3-2
10.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 32 44 12 8 12 48-59 4 3 9 18-31 8 5 3 30-28 2 1 0 1 1 2-3
11.  Strumyk Malawa 32 42 13 3 16 57-60 8 1 7 38-33 5 2 9 19-27
12.  Stal Nowa Dęba 32 41 11 8 13 50-45 6 3 7 23-17 5 5 6 27-28
13.  LKS Pisarowce 32 38 11 5 16 47-72 6 1 9 25-43 5 4 7 22-29
14.  OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 32 29 7 8 17 43-76 4 4 8 18-28 3 4 9 25-48
15.  Jedność Niechobrz 32 27 6 9 17 36-56 3 5 8 20-29 3 4 9 16-27
16.  Przełęcz Dukla 32 26 6 8 18 39-81 4 6 6 24-34 2 2 12 15-47 2 6 2 0 0 5-2
17.  Wisłok Strzyżów 32 26 7 5 20 40-62 1 4 11 11-26 6 1 9 29-36 2 0 0 0 2 2-5
Spadkowicz z III ligi Stal Sanok wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Stal Nowa Dęba.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Wólczanka Wólka Pełkińska    0-0 2-2 2-1 2-1 1-1 4-1 2-1 1-3 1-3 6-1 2-1 4-2 5-1 5-0 0-3* 4-2 
 2 Wisłoka Dębica0-0     2-1 3-0 3-1 2-0 1-0 6-2 2-0 2-4 3-0 2-2 0-1 2-1 1-0 2-0 4-2 
 3 Cosmos Nowotaniec1-4 1-1     2-2 1-0 2-0 3-2 3-3 1-0 5-1 2-1 2-2 2-0 3-1 1-0 1-1 3-0 
 4 Crasnovia Krasne0-1 3-4 2-1     1-0 4-0 1-2 4-0 1-3 1-2 4-1 3-0 4-4 8-3 2-0 3-1 5-2 
 5 Pogoń Leżajsk2-1 0-1 0-0 1-0     3-2 1-2 3-0 1-1 3-1 1-0 2-0 2-0 0-0 1-1 6-0 1-0 
 6 Piast Tuczempy0-3 2-0 0-0 2-0 0-0     0-0 0-1 1-2 2-3 2-0 3-1 1-1 9-0 2-1 2-0 4-1 
 7 Czarni 1910 Jasło1-1 1-0 3-0 1-3 0-1 0-1     3-0 2-1 2-2 2-1 1-3 1-1 2-1 1-1 2-1 3-1 
 8 Sokół Nisko1-4 1-0 0-0 1-2 0-0 1-2 2-2     2-1 0-1 2-1 3-0 4-1 2-2 1-1 2-1 3-0 
 9 Rzemieślnik Pilzno1-2 3-1 1-0 0-3 0-4 1-1 1-0 4-3     2-2 1-1 1-1 2-3 1-2 0-2 4-0 1-1 
 10 Kolbuszowianka Kolbuszowa0-1 1-6 0-1 2-1 0-1 5-4 0-3* 1-1 0-1     1-1 1-3 1-0 2-3 2-1 2-2 0-2 
 11 Strumyk Malawa1-1 0-5 1-2 3-4 0-2 2-1 3-0 3-2 0-4 5-0     3-1 1-2 3-2 6-3 6-0 1-4 
 12 Stal Nowa Dęba2-3 1-2 0-2 1-0 1-0 3-0 0-1 1-1 1-2 1-1 0-2     2-0 3-1 0-0 6-0 1-2 
 13 LKS Pisarowce1-3 0-10 1-3 2-1 2-2 3-4 2-1 1-2 3-1 0-1 1-4 0-2     2-0 2-0 5-3 0-6 
 14 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)0-3 1-1 0-2 2-2 0-1 0-4 2-1 1-2 2-0 0-0 1-2 1-1 2-1     1-5 3-0 2-3 
 15 Jedność Niechobrz0-4 1-2 2-2 1-3 0-0 0-0 4-0 1-2 1-1 1-4 1-0 2-3 1-3 2-2     2-1 1-2 
 16 Przełęcz Dukla3-3 2-1 1-1 1-4 2-0 1-3 0-0 1-4 0-5 3-3 0-2 1-1 1-1 3-5 2-0     3-1 
 17 Wisłok Strzyżów1-2 1-2 3-1 0-1 1-1 0-1 0-1 0-0 1-1 0-2 0-2 1-6 1-2 1-1 0-1 1-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: Crasnovia Krasne.
 
Wólczanka Wólka Pełkińska 6-1 Strumyk Malawa 10 sierpnia, 18:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 Wisłok Strzyżów 10 sierpnia, 18:00
Wisłoka Dębica 1-0 Czarni 1910 Jasło 10 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Cosmos Nowotaniec 2-2 Stal Nowa Dęba 11 sierpnia, 14:00
Piast Tuczempy 0-1 Sokół Nisko 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Leżajsk 2-0 LKS Pisarowce 10 sierpnia, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-0 Rzemieślnik Pilzno 11 sierpnia, 11:30
Przełęcz Dukla 2-0 Jedność Niechobrz 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pauza: Jedność Niechobrz.
 
Strumyk Malawa 3-4 Crasnovia Krasne 28 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 4-0 Przełęcz Dukla 14 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 0-0 Pogoń Leżajsk 21 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 3-0 Piast Tuczempy 28 sierpnia, 17:00
Czarni 1910 Jasło 3-0 Cosmos Nowotaniec 14 sierpnia, 17:00
Wisłok Strzyżów 1-2 Wisłoka Dębica 14 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 14 sierpnia, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-1 LKS Pisarowce 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: Rzemieślnik Pilzno.
 
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Strumyk Malawa 17 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 sierpnia, 17:00
mecz bez udziału publiczności
Cosmos Nowotaniec 3-0 Wisłok Strzyżów 18 sierpnia, 14:00
Piast Tuczempy 0-0 Czarni 1910 Jasło 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Leżajsk 2-0 Stal Nowa Dęba 17 sierpnia, 17:00
Przełęcz Dukla 1-1 LKS Pisarowce 17 sierpnia, 17:00
Crasnovia Krasne 2-0 Jedność Niechobrz 17 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 2-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 17 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: LKS Pisarowce.
 
Strumyk Malawa 6-3 Jedność Niechobrz 25 sierpnia, 11:30
Rzemieślnik Pilzno 0-3 Crasnovia Krasne 25 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 2-1 Przełęcz Dukla 25 sierpnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 24 sierpnia, 17:00
Czarni 1910 Jasło 0-1 Pogoń Leżajsk 25 sierpnia, 11:00
Wisłok Strzyżów 0-1 Piast Tuczempy 25 sierpnia, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2 Cosmos Nowotaniec 25 sierpnia, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-6 Wisłoka Dębica 24 sierpnia, 17:00 (250)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Sokół Nisko.
 
Wisłoka Dębica 3-0 Strumyk Malawa 31 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Cosmos Nowotaniec 5-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 września, 14:00
Piast Tuczempy 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 1 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 1-0 Wisłok Strzyżów 31 sierpnia, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-1 Czarni 1910 Jasło 1 września, 17:00
Przełęcz Dukla 1-1 Stal Nowa Dęba 31 sierpnia, 17:00
Jedność Niechobrz 1-1 Rzemieślnik Pilzno 31 sierpnia, 17:00
LKS Pisarowce 2-1 Crasnovia Krasne 31 sierpnia, 14:00
w Nowotańcu

Kolejka 6 - 4 września

Pauza: Stal Nowa Dęba.
 
Strumyk Malawa 0-4 Rzemieślnik Pilzno 4 września, 17:00
LKS Pisarowce 2-0 Jedność Niechobrz 4 września, 16:00
w Nowotańcu
Sokół Nisko 1-2 Crasnovia Krasne 4 września, 17:00
Czarni 1910 Jasło 2-1 Przełęcz Dukla 4 września, 17:00
Wisłok Strzyżów 1-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 4 września, 16:00 (200)
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Pogoń Leżajsk 4 września, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 5-4 Piast Tuczempy 4 września, 17:00
Wisłoka Dębica 2-1 Cosmos Nowotaniec 4 września, 17:00 (300)

Kolejka 7 - 7-8 września

Pauza: Czarni 1910 Jasło.
 
Cosmos Nowotaniec 2-1 Strumyk Malawa 8 września, 14:00
Piast Tuczempy 2-0 Wisłoka Dębica 7 września, 17:00
Pogoń Leżajsk 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 7 września, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 września, 11:30
Przełęcz Dukla 3-1 Wisłok Strzyżów 8 września, 11:00
Crasnovia Krasne 3-0 Stal Nowa Dęba 7 września, 17:00
Jedność Niechobrz 1-2 Sokół Nisko 8 września, 11:00
Rzemieślnik Pilzno 2-3 LKS Pisarowce 8 września, 16:00

Kolejka 8 - 14-15 września

Pauza: Wisłok Strzyżów.
 
Strumyk Malawa 1-2 LKS Pisarowce 15 września, 11:30
Sokół Nisko 2-1 Rzemieślnik Pilzno 14 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 0-0 Jedność Niechobrz 14 września, 16:00
Czarni 1910 Jasło 1-3 Crasnovia Krasne 15 września, 11:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-3 Przełęcz Dukla 15 września, 15:00
(wo)
na boisku 7-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 14 września, 16:00
Wisłoka Dębica 3-1 Pogoń Leżajsk 14 września, 16:00
Cosmos Nowotaniec 2-0 Piast Tuczempy 15 września, 14:00

Kolejka 9 - 18 września

Pauza: Wólczanka Wólka Pełkińska.
 
Piast Tuczempy 2-0 Strumyk Malawa 18 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 0-0 Cosmos Nowotaniec 18 września, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 Wisłoka Dębica 18 września, 16:30 (350)
Przełęcz Dukla 3-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 18 września, 16:00
Crasnovia Krasne 5-2 Wisłok Strzyżów 18 września, 16:30 (100)
Jedność Niechobrz 4-0 Czarni 1910 Jasło 18 września, 16:30
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Stal Nowa Dęba 18 września, 16:00
LKS Pisarowce 1-2 Sokół Nisko 18 września, 16:00
w Nowotańcu

Kolejka 10 - 21-22 września

Pauza: Kolbuszowianka Kolbuszowa.
 
Strumyk Malawa 3-2 Sokół Nisko 22 września, 11:30
Stal Nowa Dęba 2-0 LKS Pisarowce 21 września, 16:00
Czarni 1910 Jasło 2-1 Rzemieślnik Pilzno 21 września, 16:00
Wisłok Strzyżów 0-1 Jedność Niechobrz 22 września, 15:00 (200)
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Crasnovia Krasne 22 września, 15:00
Wisłoka Dębica 2-0 Przełęcz Dukla 21 września, 15:00 (300)
Cosmos Nowotaniec 3-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 22 września, 14:00
Piast Tuczempy 0-0 Pogoń Leżajsk 21 września, 16:00

Kolejka 11 - 28-29 września

Pauza: Wisłoka Dębica.
 
Pogoń Leżajsk 1-0 Strumyk Malawa 28 września, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-4 Piast Tuczempy 29 września, 11:30
Przełęcz Dukla 1-1 Cosmos Nowotaniec 28 września, 16:00
Crasnovia Krasne 1-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 28 września, 15:00
Jedność Niechobrz 0-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 28 września, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Wisłok Strzyżów 29 września, 15:00
LKS Pisarowce 2-1 Czarni 1910 Jasło 28 września, 16:00
w Nowotańcu
Sokół Nisko 3-0 Stal Nowa Dęba 29 września, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 października

Pauza: Cosmos Nowotaniec.
 
Strumyk Malawa 3-1 Stal Nowa Dęba 6 października, 11:30
Czarni 1910 Jasło 3-0 Sokół Nisko 5 października, 15:00
Wisłok Strzyżów 1-2 LKS Pisarowce 6 października, 15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-3 Rzemieślnik Pilzno 6 października, 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Jedność Niechobrz 6 października, 15:00
Wisłoka Dębica 3-0 Crasnovia Krasne 5 października, 15:00 (400)
Piast Tuczempy 2-0 Przełęcz Dukla 5 października, 15:00
Pogoń Leżajsk 0-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5 października, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 października

Pauza: Piast Tuczempy.
 
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-2 Strumyk Malawa 13 października, 11:30
Przełęcz Dukla 2-0 Pogoń Leżajsk 13 października, 14:00
Crasnovia Krasne 2-1 Cosmos Nowotaniec 12 października, 11:15
Jedność Niechobrz 1-2 Wisłoka Dębica 12 października, 15:00 (250)
Rzemieślnik Pilzno 2-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 października, 15:00
LKS Pisarowce 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 października, 14:00
w Nowotańcu
Sokół Nisko 3-0 Wisłok Strzyżów 13 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 0-1 Czarni 1910 Jasło 12 października, 12:00

Kolejka 14 - 19-20 października

Pauza: Pogoń Leżajsk.
 
Strumyk Malawa 3-0 Czarni 1910 Jasło 20 października, 11:30
Wisłok Strzyżów 1-6 Stal Nowa Dęba 20 października, 14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Sokół Nisko 20 października, 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 LKS Pisarowce 20 października, 14:00
Wisłoka Dębica 2-0 Rzemieślnik Pilzno 19 października, 14:00 (400)
Cosmos Nowotaniec 1-0 Jedność Niechobrz 20 października, 14:00
Piast Tuczempy 2-0 Crasnovia Krasne 19 października, 15:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-0 Przełęcz Dukla 20 października, 11:30

Kolejka 15 - 26-27 października

Pauza: OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg).
 
Przełęcz Dukla 0-2 Strumyk Malawa 27 października, 14:00
Crasnovia Krasne 1-0 Pogoń Leżajsk 27 października, 14:00
Jedność Niechobrz 0-0 Piast Tuczempy 26 października, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Cosmos Nowotaniec 27 października, 13:30
LKS Pisarowce 0-10 Wisłoka Dębica 26 października, 14:00 (250)
w Nowotańcu
Sokół Nisko 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 27 października, 14:30
Stal Nowa Dęba 2-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 27 października, 14:00
Czarni 1910 Jasło 3-1 Wisłok Strzyżów 27 października, 11:00

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Pauza: Przełęcz Dukla.
 
Strumyk Malawa 1-4 Wisłok Strzyżów 3 listopada, 11:30 (150)
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-1 Czarni 1910 Jasło 3 listopada, 14:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-3 Stal Nowa Dęba 3 listopada, 14:00
Wisłoka Dębica 6-2 Sokół Nisko 2 listopada, 14:00 (500)
Cosmos Nowotaniec 2-0 LKS Pisarowce 3 listopada, 14:00
Piast Tuczempy 1-2 Rzemieślnik Pilzno 2 listopada, 14:00
Pogoń Leżajsk 1-1 Jedność Niechobrz 2 listopada, 14:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-2 Crasnovia Krasne 3 listopada, 11:30

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Pauza: Strumyk Malawa.
 
Crasnovia Krasne 3-1 Przełęcz Dukla 9 listopada, 13:00
Jedność Niechobrz 2-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 9 listopada, 14:00
Rzemieślnik Pilzno 0-4 Pogoń Leżajsk 10 listopada, 13:30
LKS Pisarowce 3-4 Piast Tuczempy 9 listopada, 14:00
w Nowotańcu
Sokół Nisko 0-0 Cosmos Nowotaniec 10 listopada, 14:00
Stal Nowa Dęba 1-2 Wisłoka Dębica 9 listopada, 14:00 (250)
Czarni 1910 Jasło 2-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 listopada, 14:00
Wisłok Strzyżów 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 22-23 marca

Pauza: Crasnovia Krasne.
 
Strumyk Malawa 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 marca, 11:30
Wisłok Strzyżów 0-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 23 marca, 14:00
Czarni 1910 Jasło 1-0 Wisłoka Dębica 22 marca, 15:00
Stal Nowa Dęba 0-2 Cosmos Nowotaniec 22 marca, 15:00
Sokół Nisko 1-2 Piast Tuczempy 22 marca, 15:00
LKS Pisarowce 2-2 Pogoń Leżajsk 23 marca, 15:00
w Nowotańcu
Rzemieślnik Pilzno 1-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 23 marca, 15:00
Jedność Niechobrz 2-1 Przełęcz Dukla 22 marca, 14:00

Kolejka 19 - 29-30 marca

Pauza: Jedność Niechobrz.
 
LKS Pisarowce 2-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 29 marca, 15:00 (50)
Crasnovia Krasne 4-1 Strumyk Malawa 29 marca, 15:00 (300)
Przełęcz Dukla 0-5 Rzemieślnik Pilzno 30 marca, 11:00
Pogoń Leżajsk 3-0 Sokół Nisko 30 marca, 15:00 (200)
Piast Tuczempy 3-1 Stal Nowa Dęba 29 marca, 15:00 (120)
Cosmos Nowotaniec 3-2 Czarni 1910 Jasło 30 marca, 14:00
Wisłoka Dębica 4-2 Wisłok Strzyżów 30 marca, 15:00 (500)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 marca, 15:00 (180)

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Pauza: Rzemieślnik Pilzno.
 
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-2 Sokół Nisko 6 kwietnia, 15:00
Strumyk Malawa 5-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 kwietnia, 11:30
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-0 Wisłoka Dębica 5 kwietnia, 16:00
Wisłok Strzyżów 3-1 Cosmos Nowotaniec 6 kwietnia, 15:00
Czarni 1910 Jasło 0-1 Piast Tuczempy 5 kwietnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 1-0 Pogoń Leżajsk 5 kwietnia, 16:00
LKS Pisarowce 5-3 Przełęcz Dukla 6 kwietnia, 14:00
w Nowotańcu
Jedność Niechobrz 1-3 Crasnovia Krasne 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Pauza: LKS Pisarowce.
 
Jedność Niechobrz 1-0 Strumyk Malawa 12 kwietnia, 15:00
Crasnovia Krasne 1-3 Rzemieślnik Pilzno 12 kwietnia, 16:00
Przełęcz Dukla 1-4 Sokół Nisko 13 kwietnia, 11:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 Stal Nowa Dęba 13 kwietnia, 16:00
Pogoń Leżajsk 1-2 Czarni 1910 Jasło 12 kwietnia, 16:00
Piast Tuczempy 4-1 Wisłok Strzyżów 13 kwietnia, 17:00
Cosmos Nowotaniec 1-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 13 kwietnia, 14:00
Wisłoka Dębica 2-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 12 kwietnia, 16:00 (500)

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Pauza: Sokół Nisko.
 
Crasnovia Krasne 4-4 LKS Pisarowce 19 kwietnia, 11:00
Strumyk Malawa 0-5 Wisłoka Dębica 19 kwietnia, 16:00 (200)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-1 Cosmos Nowotaniec 19 kwietnia, 16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Piast Tuczempy 19 kwietnia, 12:00
Wisłok Strzyżów 1-1 Pogoń Leżajsk 19 kwietnia, 12:00
Czarni 1910 Jasło 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 19 kwietnia, 11:00
Stal Nowa Dęba 6-0 Przełęcz Dukla 19 kwietnia, 12:00
Rzemieślnik Pilzno 0-2 Jedność Niechobrz 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Pauza: Stal Nowa Dęba.
 
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Strumyk Malawa 26 kwietnia, 17:00
Jedność Niechobrz 1-3 LKS Pisarowce 26 kwietnia, 16:00
Crasnovia Krasne 4-0 Sokół Nisko 26 kwietnia, 16:00
Przełęcz Dukla 0-0 Czarni 1910 Jasło 27 kwietnia, 11:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-3 Wisłok Strzyżów 27 kwietnia, 16:00
Pogoń Leżajsk 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 27 kwietnia, 16:00
Piast Tuczempy 2-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 27 kwietnia, 17:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 Wisłoka Dębica 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 24 - 1 maja

Pauza: Czarni 1910 Jasło.
 
Strumyk Malawa 1-2 Cosmos Nowotaniec 30 kwietnia, 17:00
Wisłoka Dębica 2-0 Piast Tuczempy 1 maja, 16:00 (400)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-1 Pogoń Leżajsk 1 maja, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 5-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 30 kwietnia, 17:00
Wisłok Strzyżów 1-2 Przełęcz Dukla 1 maja, 13:00
Stal Nowa Dęba 1-0 Crasnovia Krasne 1 maja, 16:00
Sokół Nisko 1-1 Jedność Niechobrz 30 kwietnia, 16:30
LKS Pisarowce 3-1 Rzemieślnik Pilzno 1 maja, 14:00
w Nowotańcu

Kolejka 25 - 4-5 maja

Pauza: Wisłok Strzyżów.
 
LKS Pisarowce 1-4 Strumyk Malawa 4 maja, 14:00
w Nowotańcu
Rzemieślnik Pilzno 4-3 Sokół Nisko 4 maja, 11:00
Jedność Niechobrz 2-3 Stal Nowa Dęba 4 maja, 11:00
Crasnovia Krasne 1-2 Czarni 1910 Jasło 4 maja, 17:00
Przełęcz Dukla 3-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 maja, 11:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 4 maja, 17:00
Pogoń Leżajsk 0-1 Wisłoka Dębica 4 maja, 17:00 (400)
Piast Tuczempy 0-0 Cosmos Nowotaniec 4 maja, 17:00

Kolejka 26 - 10-11 maja

Pauza: Wólczanka Wólka Pełkińska.
 
Strumyk Malawa 2-1 Piast Tuczempy 11 maja, 11:30
Cosmos Nowotaniec 1-0 Pogoń Leżajsk 11 maja, 14:00
Wisłoka Dębica 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 9 maja, 17:00 (300)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-2 Przełęcz Dukla 11 maja, 17:00
Wisłok Strzyżów 0-1 Crasnovia Krasne 10 maja, 16:00
Czarni 1910 Jasło 1-1 Jedność Niechobrz 10 maja, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-2 Rzemieślnik Pilzno 10 maja, 16:00
Sokół Nisko 4-1 LKS Pisarowce 11 maja, 13:00

Kolejka 27 - 17-18 maja

Pauza: Kolbuszowianka Kolbuszowa.
 
Sokół Nisko 2-1 Strumyk Malawa 18 maja, 14:00
LKS Pisarowce 0-2 Stal Nowa Dęba 18 maja, 14:00
w Nowotańcu
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Czarni 1910 Jasło 18 maja, 17:00
Jedność Niechobrz 1-2 Wisłok Strzyżów 17 maja, 17:00
Crasnovia Krasne 0-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 28 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Przełęcz Dukla 2-1 Wisłoka Dębica 17 maja, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-2 Cosmos Nowotaniec 18 maja, 17:00
Pogoń Leżajsk 3-2 Piast Tuczempy 17 maja, 17:00

Kolejka 28 - 24-25 maja

Pauza: Wisłoka Dębica.
 
Strumyk Malawa 0-2 Pogoń Leżajsk 25 maja, 11:30
Piast Tuczempy 9-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 25 maja, 11:30
Cosmos Nowotaniec 1-1 Przełęcz Dukla 25 maja, 14:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Crasnovia Krasne 25 maja, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 5-0 Jedność Niechobrz 24 maja, 17:00
Wisłok Strzyżów 1-1 Rzemieślnik Pilzno 24 maja, 17:00
Czarni 1910 Jasło 1-1 LKS Pisarowce 24 maja, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-1 Sokół Nisko 24 maja, 17:00 (500)

Kolejka 29 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Cosmos Nowotaniec.
 
Stal Nowa Dęba 0-2 Strumyk Malawa 31 maja, 16:00
Sokół Nisko 2-2 Czarni 1910 Jasło 31 maja, 17:00
LKS Pisarowce 0-6 Wisłok Strzyżów 1 czerwca, 14:00
w Nowotańcu
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 31 maja, 17:00
Jedność Niechobrz 1-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 31 maja, 17:00
Crasnovia Krasne 3-4 Wisłoka Dębica 31 maja, 17:00
Przełęcz Dukla 1-3 Piast Tuczempy 1 czerwca, 11:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-1 Pogoń Leżajsk 31 maja, 17:00

Kolejka 30 - 7-8 czerwca

Pauza: Piast Tuczempy.
 
Strumyk Malawa 3-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 8 czerwca, 11:30
Pogoń Leżajsk 6-0 Przełęcz Dukla 7 czerwca, 17:00
Cosmos Nowotaniec 2-2 Crasnovia Krasne 8 czerwca, 14:00
Wisłoka Dębica 1-0 Jedność Niechobrz 7 czerwca, 17:00 (450)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-1 Rzemieślnik Pilzno 7 czerwca, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-2 LKS Pisarowce 7 czerwca, 17:00
Wisłok Strzyżów 0-0 Sokół Nisko 7 czerwca, 17:00
Czarni 1910 Jasło 1-3 Stal Nowa Dęba 7 czerwca, 17:00

Kolejka 31 - 14-15 czerwca

Pauza: Pogoń Leżajsk.
 
Czarni 1910 Jasło 2-1 Strumyk Malawa 14 czerwca, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-2 Wisłok Strzyżów 14 czerwca, 16:00
Sokół Nisko 1-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 czerwca, 13:00
LKS Pisarowce 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 15 czerwca, 14:00
w Nowotańcu
Rzemieślnik Pilzno 3-1 Wisłoka Dębica 15 czerwca, 17:00 (500)
Jedność Niechobrz 2-2 Cosmos Nowotaniec 14 czerwca, 11:00
Crasnovia Krasne 4-0 Piast Tuczempy 14 czerwca, 17:00
Przełęcz Dukla 3-5 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 15 czerwca, 11:00

Kolejka 32 - 19 czerwca

Pauza: OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg).
 
Strumyk Malawa 6-0 Przełęcz Dukla 18 czerwca, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Pogoń Leżajsk 1-0 Crasnovia Krasne 18 czerwca, 17:00
Piast Tuczempy 2-1 Jedność Niechobrz 17 czerwca, 18:00
Cosmos Nowotaniec 1-0 Rzemieślnik Pilzno 19 czerwca, 14:00
Wisłoka Dębica 0-1 LKS Pisarowce 18 czerwca, 17:00 (250)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Sokół Nisko 18 czerwca, 17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 Stal Nowa Dęba 18 czerwca, 18:00
Wisłok Strzyżów 0-1 Czarni 1910 Jasło 19 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 22 czerwca

Pauza: Przełęcz Dukla.
 
Wisłok Strzyżów 0-2 Strumyk Malawa 22 czerwca, 17:00
Czarni 1910 Jasło 1-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 22 czerwca, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 22 czerwca, 17:00
Sokół Nisko 1-0 Wisłoka Dębica 22 czerwca, 17:00
LKS Pisarowce 1-3 Cosmos Nowotaniec 22 czerwca, 17:00
w Nowotańcu; Pisarowce gospodarzem
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Piast Tuczempy 22 czerwca, 17:00
Jedność Niechobrz 0-0 Pogoń Leżajsk 22 czerwca, 17:00
Crasnovia Krasne 8-3 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 22 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 28 czerwca

Pauza: Strumyk Malawa.
 
Przełęcz Dukla 1-4 Crasnovia Krasne 28 czerwca, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-5 Jedność Niechobrz 28 czerwca, 17:00
Pogoń Leżajsk 1-1 Rzemieślnik Pilzno 28 czerwca, 17:00
Piast Tuczempy 1-1 LKS Pisarowce 28 czerwca, 17:00
Cosmos Nowotaniec 3-3 Sokół Nisko 28 czerwca, 17:00
Wisłoka Dębica 2-2 Stal Nowa Dęba 28 czerwca, 17:00 (450)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-3 Czarni 1910 Jasło 28 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-2 Wisłok Strzyżów 28 czerwca, 17:00

III liga 2013/2014 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2013/2014 (lubelska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Dębica)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Krosno)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Stalowa Wola)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas