[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Wiśniowa 30 68 22 2 6 74-28 12 1 2 51-15 10 1 4 23-13
2.  Igloopol Dębica 30 67 21 4 5 71-21 11 2 2 42-11 10 2 3 29-10
3.  Błękitni Ropczyce 30 66 20 6 4 65-33 10 4 1 31-15 10 2 3 34-18 2 4 1 1 0 4-2
4.  Lechia Sędziszów Małopolski 30 66 21 3 6 57-19 13 0 2 38-7 8 3 4 19-12 2 1 0 1 1 2-4
5.  Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 53 16 5 9 48-38 9 3 3 27-14 7 2 6 21-24
6.  Chemik Pustków 30 48 13 9 8 41-29 8 4 3 19-11 5 5 5 22-18
7.  Sokół Kolbuszowa Dolna 30 47 14 5 11 63-43 8 3 4 34-19 6 2 7 29-24 2 3 1 0 1 3-2
8.  Victoria Czermin 30 47 13 8 9 32-20 6 3 6 16-13 7 5 3 16-7 2 3 1 0 1 2-3
9.  Monis Bielowy 30 42 12 6 12 45-44 5 3 7 21-27 7 3 5 24-17
10.  Zryw Dzikowiec 30 33 9 6 15 29-46 5 4 6 17-20 4 2 9 12-26
11.  Start Wola Mielecka 30 32 8 8 14 32-52 5 4 6 18-23 3 4 8 14-29
12.  Czarni Trześń 30 26 6 8 16 36-58 2 6 7 16-22 4 2 9 20-36
13.  Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 21 4 9 17 29-59 3 5 7 17-22 1 4 10 12-37
14.  Raniżovia Raniżów 30 20 5 5 20 19-66 3 2 10 8-33 2 3 10 11-33 2 4 1 1 0 2-1
15.  Brzostowianka Brzostek 30 20 4 8 18 17-53 3 3 9 8-22 1 5 9 9-31 2 1 0 1 1 1-2
16.  Tempo Cmolas 30 16 4 4 22 34-83 3 1 11 18-37 1 3 11 16-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisłok Wiśniowa    0-1 4-1 2-0 7-1 4-1 3-3 0-1 1-0 1-0 5-2 6-2 2-1 8-0 2-0 6-2 
 2 Igloopol Dębica2-1     1-2 2-0 1-1 2-2 1-0 0-1 3-1 5-0 2-0 4-1 9-0 2-0 3-0 5-2 
 3 Błękitni Ropczyce2-0 0-4     2-2 3-0 1-0 3-1 0-0 2-0 5-2 2-0 3-1 1-0 3-1 2-2 2-2 
 4 Lechia Sędziszów Małopolski3-1 0-1 0-2     5-0 1-0 4-1 3-0* 1-0 2-1 4-0 3-0 3-0 2-1 1-0 6-0 
 5 Radomyślanka Radomyśl Wielki2-1 2-0 3-2 0-1     0-0 2-4 0-2 1-0 1-0 2-2 1-1 4-1 2-0 5-0 2-0 
 6 Chemik Pustków0-0 0-0 2-1 0-1 2-0     0-2 0-0 2-4 1-0 3-1 4-0 2-1 1-0 1-0 1-1 
 7 Sokół Kolbuszowa Dolna0-1 1-1 2-4 3-1 0-1 1-2     2-0 3-3 1-0 0-0 3-1 4-2 5-1 3-0 6-2 
 8 Victoria Czermin0-1 1-0 1-1 0-1 1-0 0-2 2-1     0-1 5-0 0-2 3-1 0-1 0-0 2-2 1-0 
 9 Monis Bielowy1-4 1-4 1-1 0-3 1-0 2-5 2-2 0-0     0-1 1-2 1-2 3-0 5-2 1-0 2-1 
 10 Zryw Dzikowiec0-1 0-4 0-1 0-3 0-3 1-1 2-1 1-0 0-1     2-0 2-0 1-1 1-1 2-2 5-1 
 11 Start Wola Mielecka1-3 0-2 2-4 0-0 0-0 2-1 0-2 0-4 0-1 1-1     5-2 1-1 2-1 1-0 3-1 
 12 Czarni Trześń0-1 0-1 1-2 0-2 1-3 1-1 2-0 0-2 1-3 1-1 2-2     2-2 1-1 1-1 3-0 
 13 Pogórze Wielopole Skrzyńskie1-2 1-3 0-2 0-1 2-3 0-0 2-4 0-0 1-1 3-2 3-0 0-0     1-0 0-1 3-3 
 14 Raniżovia Raniżów0-2 1-4 0-2 0-2 0-5 1-2 0-4 0-0 0-4 0-2 1-0 0-4 3-1     1-1 1-0 
 15 Brzostowianka Brzostek1-2 3-1 1-3 0-0 0-2 0-4 1-0 0-3 1-1 0-1 0-0 0-3 1-0 0-1     0-1 
 16 Tempo Cmolas0-3 0-3 0-6 3-2 1-2 2-1 0-4 1-3 1-4 0-1 2-3 1-2 1-1 0-2 6-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Czarni Trześń 1-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 10 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 2-5 Chemik Pustków 11 sierpnia, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 10 sierpnia, 17:30
Zryw Dzikowiec 1-1 Raniżovia Raniżów 11 sierpnia, 17:00
Start Wola Mielecka 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 sierpnia, 16:00
Tempo Cmolas 0-6 Błękitni Ropczyce 10 sierpnia, 16:00
Brzostowianka Brzostek 3-1 Igloopol Dębica 11 sierpnia, 17:00
Victoria Czermin 0-1 Wisłok Wiśniowa 11 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 Wisłok Wiśniowa 15 sierpnia, 17:00
Igloopol Dębica 0-1 Victoria Czermin 15 sierpnia, 11:00
Błękitni Ropczyce 2-2 Brzostowianka Brzostek 15 sierpnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 6-2 Tempo Cmolas 15 sierpnia, 17:00
Raniżovia Raniżów 1-0 Start Wola Mielecka 15 sierpnia, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Zryw Dzikowiec 15 sierpnia, 17:00
Chemik Pustków 2-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 15 sierpnia, 17:00
Czarni Trześń 1-3 Monis Bielowy 21 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Monis Bielowy 1-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 18 sierpnia, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-0 Czarni Trześń 28 sierpnia, 17:30
Zryw Dzikowiec 1-1 Chemik Pustków 18 sierpnia, 17:00
Start Wola Mielecka 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 18 sierpnia, 16:00
Tempo Cmolas 0-2 Raniżovia Raniżów 18 sierpnia, 12:00
Brzostowianka Brzostek 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 sierpnia, 17:00
Victoria Czermin 1-1 Błękitni Ropczyce 18 sierpnia, 11:00
Wisłok Wiśniowa 0-1 Igloopol Dębica 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Igloopol Dębica 25 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Wisłok Wiśniowa 24 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Victoria Czermin 25 sierpnia, 17:30
Raniżovia Raniżów 1-1 Brzostowianka Brzostek 25 sierpnia, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 6-0 Tempo Cmolas 24 sierpnia, 17:00
Chemik Pustków 3-1 Start Wola Mielecka 24 sierpnia, 11:00
Czarni Trześń 1-1 Zryw Dzikowiec 24 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 3-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 31 sierpnia, 17:00
Zryw Dzikowiec 0-1 Monis Bielowy 1 września, 17:00
Start Wola Mielecka 5-2 Czarni Trześń 4 września, 17:00
Tempo Cmolas 2-1 Chemik Pustków 1 września, 12:00
Brzostowianka Brzostek 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 31 sierpnia, 17:00
Victoria Czermin 0-0 Raniżovia Raniżów 1 września, 11:00 (150)
Wisłok Wiśniowa 3-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 września, 16:00
Igloopol Dębica 1-2 Błękitni Ropczyce 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-2 Błękitni Ropczyce 8 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Igloopol Dębica 7 września, 17:00
Raniżovia Raniżów 0-2 Wisłok Wiśniowa 8 września, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Victoria Czermin 6 września, 17:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Chemik Pustków 1-0 Brzostowianka Brzostek 8 września, 17:00
Czarni Trześń 3-0 Tempo Cmolas 7 września, 17:00
Monis Bielowy 1-2 Start Wola Mielecka 8 września, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-2 Zryw Dzikowiec 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Zryw Dzikowiec 0-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 września, 16:00
Start Wola Mielecka 1-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 15 września, 15:00
Tempo Cmolas 1-4 Monis Bielowy 15 września, 12:00
Brzostowianka Brzostek 0-3 Czarni Trześń 15 września, 16:00
Victoria Czermin 0-2 Chemik Pustków 15 września, 11:00
Wisłok Wiśniowa 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 15 września, 15:00
Igloopol Dębica 2-0 Raniżovia Raniżów 14 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 września, 16:00
Raniżovia Raniżów 0-2 Błękitni Ropczyce 22 września, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Igloopol Dębica 21 września, 16:00
Chemik Pustków 0-0 Wisłok Wiśniowa 22 września, 16:00
Czarni Trześń 0-2 Victoria Czermin 21 września, 16:00
Monis Bielowy 1-0 Brzostowianka Brzostek 22 września, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-3 Tempo Cmolas 21 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 2-0 Start Wola Mielecka 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Start Wola Mielecka 0-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 29 września, 15:00
Tempo Cmolas 0-1 Zryw Dzikowiec 29 września, 12:00
Brzostowianka Brzostek 1-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 28 września, 16:00
Victoria Czermin 0-1 Monis Bielowy 29 września, 11:00
Wisłok Wiśniowa 6-2 Czarni Trześń 29 września, 14:00
Igloopol Dębica 2-2 Chemik Pustków 28 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 2-2 Lechia Sędziszów Małopolski 28 września, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 5-1 Raniżovia Raniżów 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Raniżovia Raniżów 6 października, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 4-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 października, 15:00
Chemik Pustków 2-1 Błękitni Ropczyce 6 października, 16:00
Czarni Trześń 0-1 Igloopol Dębica 5 października, 15:00
Monis Bielowy 1-4 Wisłok Wiśniowa 6 października, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-0 Victoria Czermin 5 października, 15:30
Zryw Dzikowiec 2-2 Brzostowianka Brzostek 6 października, 15:00
Start Wola Mielecka 3-1 Tempo Cmolas 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Tempo Cmolas 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 13 października, 12:00
Brzostowianka Brzostek 0-0 Start Wola Mielecka 13 października, 15:00
Victoria Czermin 5-0 Zryw Dzikowiec 13 października, 11:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 13 października, 14:00
Igloopol Dębica 3-1 Monis Bielowy 11 października, 16:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Czarni Trześń 12 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Chemik Pustków 12 października, 15:00
Raniżovia Raniżów 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 20 października, 15:00
Chemik Pustków 1-0 Raniżovia Raniżów 19 października, 11:00
Czarni Trześń 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 października, 11:00
Monis Bielowy 1-1 Błękitni Ropczyce 20 października, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-3 Igloopol Dębica 19 października, 15:00
Zryw Dzikowiec 0-1 Wisłok Wiśniowa 20 października, 14:00
Start Wola Mielecka 0-4 Victoria Czermin 20 października, 14:00
Tempo Cmolas 6-0 Brzostowianka Brzostek 20 października, 12:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Brzostowianka Brzostek 0-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 27 października, 14:00
Victoria Czermin 1-0 Tempo Cmolas 27 października, 11:00 (150)
Wisłok Wiśniowa 5-2 Start Wola Mielecka 27 października, 14:00
Igloopol Dębica 5-0 Zryw Dzikowiec 26 października, 14:00
Błękitni Ropczyce 1-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 26 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-3 Monis Bielowy 26 października, 15:00
Raniżovia Raniżów 0-4 Czarni Trześń 27 października, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Chemik Pustków 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-0 Chemik Pustków 2 listopada, 14:00
Czarni Trześń 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 3 listopada, 11:00
Monis Bielowy 5-2 Raniżovia Raniżów 3 listopada, 11:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 listopada, 13:00
Zryw Dzikowiec 0-1 Błękitni Ropczyce 3 listopada, 13:00
Start Wola Mielecka 0-2 Igloopol Dębica 3 listopada, 13:00
Tempo Cmolas 0-3 Wisłok Wiśniowa 3 listopada, 12:00
Brzostowianka Brzostek 0-3 Victoria Czermin 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Victoria Czermin 1-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 10 listopada, 11:00 (280)
Wisłok Wiśniowa 2-0 Brzostowianka Brzostek 9 listopada, 13:00
Igloopol Dębica 5-2 Tempo Cmolas 9 listopada, 14:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Start Wola Mielecka 9 listopada, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Zryw Dzikowiec 9 listopada, 12:00
Raniżovia Raniżów 3-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 10 listopada, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Monis Bielowy 9 listopada, 14:00
Chemik Pustków 4-0 Czarni Trześń 10 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 22-23 marca

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-1 Czarni Trześń 23 marca, 14:00
Chemik Pustków 2-4 Monis Bielowy 2 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie w Pustyni
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 22 marca, 15:00
Raniżovia Raniżów 0-2 Zryw Dzikowiec 23 marca, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-0 Start Wola Mielecka 22 marca, 14:30
Błękitni Ropczyce 2-2 Tempo Cmolas 22 marca, 15:00
Igloopol Dębica 3-0 Brzostowianka Brzostek 22 marca, 14:00
Wisłok Wiśniowa 0-1 Victoria Czermin 23 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Wisłok Wiśniowa 7-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 marca, 14:00
Victoria Czermin 1-0 Igloopol Dębica 30 marca, 11:00 (480)
Brzostowianka Brzostek 1-3 Błękitni Ropczyce 30 marca, 14:00
Tempo Cmolas 0-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 marca, 12:00
Start Wola Mielecka 2-1 Raniżovia Raniżów 30 marca, 14:00
Zryw Dzikowiec 0-3 Lechia Sędziszów Małopolski 30 marca, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-0 Chemik Pustków 29 marca, 15:00
Monis Bielowy 1-2 Czarni Trześń 30 marca, 11:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 Monis Bielowy 6 kwietnia, 14:00
Czarni Trześń 2-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 6 kwietnia, 11:00
Chemik Pustków 1-0 Zryw Dzikowiec 5 kwietnia, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 4-0 Start Wola Mielecka 5 kwietnia, 15:00
Raniżovia Raniżów 1-0 Tempo Cmolas 6 kwietnia, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Brzostowianka Brzostek 5 kwietnia, 15:30
Błękitni Ropczyce 0-0 Victoria Czermin 5 kwietnia, 15:00
Igloopol Dębica 2-1 Wisłok Wiśniowa 5 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Igloopol Dębica 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 12 kwietnia, 16:00
Wisłok Wiśniowa 4-1 Błękitni Ropczyce 13 kwietnia, 15:00
Victoria Czermin 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 13 kwietnia, 11:00
Brzostowianka Brzostek 0-1 Raniżovia Raniżów 13 kwietnia, 15:00
Tempo Cmolas 3-2 Lechia Sędziszów Małopolski 13 kwietnia, 12:00
Start Wola Mielecka 2-1 Chemik Pustków 13 kwietnia, 14:00
Zryw Dzikowiec 2-0 Czarni Trześń 13 kwietnia, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-1 Monis Bielowy 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 19 kwietnia, 14:00
Monis Bielowy 0-1 Zryw Dzikowiec 19 kwietnia, 11:00
Czarni Trześń 2-2 Start Wola Mielecka 19 kwietnia, 15:00
Chemik Pustków 1-1 Tempo Cmolas 19 kwietnia, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Brzostowianka Brzostek 19 kwietnia, 14:00
Raniżovia Raniżów 0-0 Victoria Czermin 19 kwietnia, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Wisłok Wiśniowa 19 kwietnia, 12:30
Błękitni Ropczyce 0-4 Igloopol Dębica 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Błękitni Ropczyce 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 27 kwietnia, 17:00
Igloopol Dębica 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 kwietnia, 16:00
Wisłok Wiśniowa 8-0 Raniżovia Raniżów 27 kwietnia, 16:00
Victoria Czermin 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 27 kwietnia, 17:00
Brzostowianka Brzostek 0-4 Chemik Pustków 27 kwietnia, 16:00
Tempo Cmolas 1-2 Czarni Trześń 26 kwietnia, 17:00
Start Wola Mielecka 0-1 Monis Bielowy 27 kwietnia, 15:00
Zryw Dzikowiec 1-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 1 maja

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 Zryw Dzikowiec 1 maja, 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-0 Start Wola Mielecka 1 maja, 17:00
Monis Bielowy 2-1 Tempo Cmolas 1 maja, 11:00
Czarni Trześń 1-1 Brzostowianka Brzostek 1 maja, 17:00
Chemik Pustków 0-0 Victoria Czermin 1 maja, 18:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-1 Wisłok Wiśniowa 1 maja, 17:00
Raniżovia Raniżów 1-4 Igloopol Dębica 1 maja, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-4 Błękitni Ropczyce 1 maja, 14:30

Kolejka 23 - 3-4 maja

Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Raniżovia Raniżów 3 maja, 17:00
Igloopol Dębica 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 3 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 4-1 Chemik Pustków 4 maja, 17:00
Victoria Czermin 3-1 Czarni Trześń 4 maja, 11:00
Brzostowianka Brzostek 1-1 Monis Bielowy 4 maja, 16:00
Tempo Cmolas 1-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 maja, 17:00
Start Wola Mielecka 1-1 Zryw Dzikowiec 4 maja, 16:30

Kolejka 24 - 10-11 maja

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-2 Start Wola Mielecka 11 maja, 15:00
Zryw Dzikowiec 5-1 Tempo Cmolas 11 maja, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-1 Brzostowianka Brzostek 10 maja, 17:00
Monis Bielowy 0-0 Victoria Czermin 11 maja, 11:00
Czarni Trześń 0-1 Wisłok Wiśniowa 10 maja, 17:00
Chemik Pustków 0-0 Igloopol Dębica 10 maja, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Błękitni Ropczyce 10 maja, 11:00
Raniżovia Raniżów 0-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 maja, 17:30

Kolejka 25 - 17-18 maja

Raniżovia Raniżów 0-5 Radomyślanka Radomyśl Wielki 18 maja, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 17 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 1-0 Chemik Pustków 17 maja, 17:00
Igloopol Dębica 4-1 Czarni Trześń 17 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Monis Bielowy 18 maja, 17:00
Victoria Czermin 0-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 18 maja, 11:00
Brzostowianka Brzostek 0-1 Zryw Dzikowiec 18 maja, 17:00
Tempo Cmolas 2-3 Start Wola Mielecka 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Tempo Cmolas 25 maja, 16:00
Start Wola Mielecka 1-0 Brzostowianka Brzostek 25 maja, 16:30
Zryw Dzikowiec 1-0 Victoria Czermin 25 maja, 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-2 Wisłok Wiśniowa 25 maja, 11:00
Monis Bielowy 1-4 Igloopol Dębica 24 maja, 17:00
w Dębicy, na Stadionie Miejskim; Monis gospodarzem
Czarni Trześń 1-2 Błękitni Ropczyce 24 maja, 17:00
Chemik Pustków 0-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 28 maja, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Raniżovia Raniżów 24 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Lechia Sędziszów Małopolski 5-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 31 maja, 11:00
Raniżovia Raniżów 1-2 Chemik Pustków 1 czerwca, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1 Czarni Trześń 31 maja, 17:30
Błękitni Ropczyce 2-0 Monis Bielowy 31 maja, 11:00
Igloopol Dębica 9-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 31 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Zryw Dzikowiec 31 maja, 11:00
Victoria Czermin 0-2 Start Wola Mielecka 1 czerwca, 11:00 (250)
Brzostowianka Brzostek 0-1 Tempo Cmolas 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-0 Brzostowianka Brzostek 8 czerwca, 16:00
Tempo Cmolas 1-3 Victoria Czermin 8 czerwca, 12:00
Start Wola Mielecka 1-3 Wisłok Wiśniowa 8 czerwca, 13:00
Zryw Dzikowiec 0-4 Igloopol Dębica 11 czerwca, 18:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-2 Błękitni Ropczyce 7 czerwca, 17:30
Monis Bielowy 2-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 czerwca, 11:00
Czarni Trześń 1-1 Raniżovia Raniżów 7 czerwca, 17:00
Chemik Pustków 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 7 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Chemik Pustków 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 14 czerwca, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Czarni Trześń 14 czerwca, 17:00
Raniżovia Raniżów 0-4 Monis Bielowy 14 czerwca, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 14 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce 5-2 Zryw Dzikowiec 14 czerwca, 17:00
Igloopol Dębica 2-0 Start Wola Mielecka 14 czerwca, 17:00
Wisłok Wiśniowa 6-2 Tempo Cmolas 14 czerwca, 17:00
Victoria Czermin 2-2 Brzostowianka Brzostek 14 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 21 czerwca

Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-2 Victoria Czermin 21 czerwca, 17:00
Brzostowianka Brzostek 1-2 Wisłok Wiśniowa 21 czerwca, 17:00
Tempo Cmolas 0-3 Igloopol Dębica 21 czerwca, 17:00
Start Wola Mielecka 2-4 Błękitni Ropczyce 21 czerwca, 17:00
Zryw Dzikowiec 2-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 czerwca, 18:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-0 Raniżovia Raniżów 21 czerwca, 17:00
Monis Bielowy 0-3 Lechia Sędziszów Małopolski 21 czerwca, 17:00
Czarni Trześń 1-1 Chemik Pustków 21 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

IV liga 2013/2014 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Krosno)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Stalowa Wola)

Klasa A 2013/2014 (Dębica I)
Klasa A 2013/2014 (Dębica II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas