[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Rzeszów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sawa Sonina 32 61 18 7 7 58-38 13 1 2 38-12 5 6 5 20-26
2.  Stal II Rzeszów 32 60 18 6 8 68-47 11 3 2 34-18 7 3 6 34-29
3.  Astra Medynia Głogowska 32 53 15 8 9 50-30 10 2 4 32-17 5 6 5 18-13 2 3 1 0 1 4-3
4.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 32 53 16 5 11 64-60 9 2 5 35-29 7 3 6 29-31 2 3 1 0 1 3-4
5.  Resovia II 32 51 16 3 13 89-64 9 2 5 55-25 7 1 8 34-39
6.  Jawor Krzemienica 32 50 15 5 12 65-52 9 2 5 37-23 6 3 7 28-29
7.  Dynovia Dynów 32 48 14 6 12 64-44 7 4 5 30-19 7 2 7 34-25
8.  KS Stobierna 32 47 14 5 13 66-50 8 4 4 38-20 6 1 9 28-30
9.  KS Dąbrówki 32 46 12 10 10 42-44 8 5 3 27-19 4 5 7 15-25
10.  LKS Trzebownisko 32 45 12 9 11 57-76 7 5 4 33-34 5 4 7 24-42 2 6 2 0 0 5-2
11.  Sokół Sokołów Małopolski 32 45 14 3 15 60-67 8 2 6 31-26 6 1 9 29-41 2 0 0 0 2 2-5
12.  LKS Przybyszówka 32 43 11 10 11 45-45 6 5 5 20-16 5 5 6 25-29
13.  Strug Tyczyn 32 42 12 6 14 42-45 9 3 4 28-15 3 3 10 14-30
14.  Włókniarz Rakszawa 32 36 10 6 16 54-67 6 4 6 36-33 4 2 10 18-34
15.  Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 32 32 8 8 16 42-62 7 2 7 27-28 1 6 9 15-34
16.  Iskra Jawornik Polski 32 27 8 3 21 32-69 7 3 6 21-21 1 0 15 11-48
17.  Głogovia Głogów Małopolski 32 25 7 4 21 45-83 5 3 8 29-37 2 1 13 16-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Sawa Sonina    0-3 3-0 3-1 2-0 0-3 2-1 3-2 2-0 3-0* 1-0 4-1 3-0 5-0 4-0 2-0 1-1 
 2 Stal II Rzeszów2-0     1-0 0-3 4-2 4-1 4-2 1-0 2-2 2-2 0-1 1-1 2-1 3-1 2-0 2-1 4-1 
 3 Astra Medynia Głogowska0-0 1-3     2-3 3-1 3-0 2-0 3-1 3-0 1-3 1-2 1-0 1-0 2-2 1-0 2-0 6-2 
 4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne3-3 2-1 0-2     2-4 4-2 1-0 2-1 1-1 2-3 5-4 3-1 1-2 1-3 3-2 2-0 3-0* 
 5 Resovia II1-1 6-1 1-1 7-1     1-2 3-4 5-3 3-1 9-0 1-6 0-1 2-0 1-0 1-2 9-2 5-0 
 6 Jawor Krzemienica0-1 2-5 0-0 3-1 6-2     0-3 3-2 0-1 2-1 5-2 4-0 0-1 3-2 1-1 4-1 4-0 
 7 Dynovia Dynów1-2 2-0 0-2 4-1 3-0 1-3     0-1 1-1 2-2 0-2 2-2 4-0 2-0 1-1 4-1 3-1 
 8 KS Stobierna1-1 0-2 1-1 0-1 4-0 3-3 2-1     4-1 2-2 6-1 2-3 4-2 3-0 3-0 3-0 0-2 
 9 KS Dąbrówki3-1 2-1 0-0 1-3 3-5 1-1 0-0 3-1     1-1 1-0 1-1 3-0 2-1 3-1 2-0 1-3 
 10 LKS Trzebownisko2-3 5-4 1-0 3-3 2-2 0-4 1-6 0-0 1-1     3-1 1-5 3-2 5-2 1-1 4-0 1-0 
 11 Sokół Sokołów Małopolski1-2 2-4 0-3 3-0 3-0 1-0 1-1 2-5 2-0 1-2     2-1 1-1 3-4 2-0 3-0 4-3 
 12 LKS Przybyszówka1-2 0-0 0-0 2-2 1-5 0-1 1-2 3-1 0-0 3-0 0-2     2-1 2-0 0-0 1-0 4-0 
 13 Strug Tyczyn2-0 1-1 1-0 0-2 0-2 2-0 2-3 2-1 3-0 2-1 6-1 1-1     0-1 1-1 3-0 2-1 
 14 Włókniarz Rakszawa3-0 2-4 1-1 1-1 2-6 1-4 3-0 1-2 0-1 6-1 3-5 4-1 1-1     2-2 4-3 2-1 
 15 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)1-1 2-1 1-5 0-3 2-3 3-0 2-1 0-3 1-2 1-2 4-0 2-2 0-2 2-1     3-1 3-1 
 16 Iskra Jawornik Polski2-0 1-3 2-0 0-3 1-2 1-0 0-3 1-2 2-1 4-2 1-1 1-4 0-0 0-0 2-0     3-0 
 17 Głogovia Głogów Małopolski3-3 1-1 1-3 2-1 1-0 4-4 1-7 1-3 0-3 1-2 4-1 0-1 3-1 0-1 7-4 0-2     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Pauza: KS Stobierna.
 
Iskra Jawornik Polski 2-1 KS Dąbrówki 11 sierpnia, 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-2 LKS Trzebownisko 11 sierpnia, 17:00
Jawor Krzemienica 4-0 LKS Przybyszówka 10 sierpnia, 17:00
Dynovia Dynów 3-1 Głogovia Głogów Małopolski 11 sierpnia, 17:00
Strug Tyczyn 1-0 Astra Medynia Głogowska 10 sierpnia, 17:00
Stal II Rzeszów 2-0 Sawa Sonina 11 sierpnia, 18:00
Włókniarz Rakszawa 2-6 Resovia II 11 sierpnia, 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5-4 Sokół Sokołów Małopolski 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Pauza: KS Dąbrówki.
 
Sawa Sonina 5-0 Włókniarz Rakszawa 17 sierpnia, 17:00
Astra Medynia Głogowska 1-3 Stal II Rzeszów 18 sierpnia, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-1 Strug Tyczyn 15 sierpnia, 17:00
LKS Przybyszówka 1-2 Dynovia Dynów 18 sierpnia, 11:00
LKS Trzebownisko 0-4 Jawor Krzemienica 17 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 18 sierpnia, 14:00
Iskra Jawornik Polski 1-1 Sokół Sokołów Małopolski 17 sierpnia, 16:00
KS Stobierna 4-0 Resovia II 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Pauza: Resovia II.
 
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-1 Iskra Jawornik Polski 25 sierpnia, 11:00
Jawor Krzemienica 3-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 24 sierpnia, 17:00
Dynovia Dynów 2-2 LKS Trzebownisko 24 sierpnia, 17:00
Strug Tyczyn 1-1 LKS Przybyszówka 25 sierpnia, 11:30
Stal II Rzeszów 4-1 Głogovia Głogów Małopolski 25 sierpnia, 18:00
Włókniarz Rakszawa 1-1 Astra Medynia Głogowska 25 sierpnia, 16:00
KS Stobierna 1-1 Sawa Sonina 25 sierpnia, 17:00
KS Dąbrówki 1-0 Sokół Sokołów Małopolski 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28 sierpnia

Pauza: Sawa Sonina.
 
KS Dąbrówki 3-5 Resovia II 28 sierpnia, 18:00
Astra Medynia Głogowska 3-1 KS Stobierna 28 sierpnia, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 Włókniarz Rakszawa 28 sierpnia, 17:00
LKS Przybyszówka 0-0 Stal II Rzeszów 28 sierpnia, 17:00
LKS Trzebownisko 3-2 Strug Tyczyn 28 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0 Dynovia Dynów 28 sierpnia, 17:00
Iskra Jawornik Polski 1-0 Jawor Krzemienica 28 sierpnia, 18:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 4-0 Sokół Sokołów Małopolski 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Pauza: Astra Medynia Głogowska.
 
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-2 KS Dąbrówki 1 września, 11:00
Jawor Krzemienica 5-2 Sokół Sokołów Małopolski 31 sierpnia, 17:00
Dynovia Dynów 4-1 Iskra Jawornik Polski 1 września, 17:00
Strug Tyczyn 0-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 września, 14:00
Stal II Rzeszów 2-2 LKS Trzebownisko 1 września, 18:00
Włókniarz Rakszawa 4-1 LKS Przybyszówka 1 września, 16:00
KS Stobierna 0-2 Głogovia Głogów Małopolski 1 września, 17:00
Resovia II 1-1 Sawa Sonina 1 września, 11:00 (100)

Kolejka 6 - 7 września

Pauza: Głogovia Głogów Małopolski.
 
KS Dąbrówki 3-1 Sawa Sonina 7 września, 17:00
Astra Medynia Głogowska 3-1 Resovia II 7 września, 16:30
LKS Przybyszówka 3-1 KS Stobierna 8 września, 11:00
LKS Trzebownisko 5-2 Włókniarz Rakszawa 8 września, 16:30
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 Stal II Rzeszów 7 września, 17:00
Iskra Jawornik Polski 0-0 Strug Tyczyn 7 września, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-1 Dynovia Dynów 8 września, 15:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-0 Jawor Krzemienica 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 11 września

Pauza: LKS Przybyszówka.
 
Jawor Krzemienica 0-1 KS Dąbrówki 11 września, 17:00
Dynovia Dynów 1-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 11 września, 16:00
Strug Tyczyn 6-1 Sokół Sokołów Małopolski 11 września, 17:00
Stal II Rzeszów 2-1 Iskra Jawornik Polski 11 września, 18:00
Włókniarz Rakszawa 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 11 września, 16:00
KS Stobierna 2-2 LKS Trzebownisko 11 września, 17:00
Resovia II 5-0 Głogovia Głogów Małopolski 11 września, 16:00
Sawa Sonina 3-0 Astra Medynia Głogowska 11 września, 17:00

Kolejka 8 - 14 września

Pauza: LKS Trzebownisko.
 
KS Dąbrówki 0-0 Astra Medynia Głogowska 14 września, 16:30
Głogovia Głogów Małopolski 3-3 Sawa Sonina 14 września, 17:00
LKS Przybyszówka 1-5 Resovia II 14 września, 16:30
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 KS Stobierna 15 września, 16:00
Iskra Jawornik Polski 0-0 Włókniarz Rakszawa 15 września, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 2-4 Stal II Rzeszów 15 września, 15:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-2 Strug Tyczyn 15 września, 11:00
Jawor Krzemienica 0-3 Dynovia Dynów 14 września, 17:00

Kolejka 9 - 21 września

Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne.
 
Dynovia Dynów 1-1 KS Dąbrówki 22 września, 16:00
Strug Tyczyn 2-0 Jawor Krzemienica 22 września, 14:00
Stal II Rzeszów 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 22 września, 18:00
Włókniarz Rakszawa 3-5 Sokół Sokołów Małopolski 22 września, 16:00
KS Stobierna 3-0 Iskra Jawornik Polski 22 września, 14:00
Resovia II 9-0 LKS Trzebownisko 22 września, 11:00
Sawa Sonina 4-1 LKS Przybyszówka 21 września, 16:00
Astra Medynia Głogowska 6-2 Głogovia Głogów Małopolski 22 września, 15:00

Kolejka 10 - 25 września

Pauza: Iskra Jawornik Polski.
 
KS Dąbrówki 1-3 Głogovia Głogów Małopolski 25 września, 17:00
LKS Przybyszówka 0-0 Astra Medynia Głogowska 25 września, 16:00
LKS Trzebownisko 2-3 Sawa Sonina 25 września, 16:30
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-4 Resovia II 25 września, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 2-5 KS Stobierna 25 września, 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-1 Włókniarz Rakszawa 25 września, 16:30
Jawor Krzemienica 2-5 Stal II Rzeszów 25 września, 17:00
Dynovia Dynów 4-0 Strug Tyczyn 25 września, 16:00

Kolejka 11 - 28-29 września

Pauza: Sokół Sokołów Małopolski.
 
Strug Tyczyn 3-0 KS Dąbrówki 29 września, 11:30
Włókniarz Rakszawa 1-4 Jawor Krzemienica 29 września, 16:00
KS Stobierna 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 29 września, 14:00
Resovia II 9-2 Iskra Jawornik Polski 29 września, 11:00
Sawa Sonina 3-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 28 września, 16:00
Astra Medynia Głogowska 1-3 LKS Trzebownisko 29 września, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-1 LKS Przybyszówka 28 września, 16:00
Dynovia Dynów 2-0 Stal II Rzeszów 29 września, 16:00

Kolejka 12 - 5-6 października

Pauza: Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa).
 
KS Dąbrówki 1-1 LKS Przybyszówka 6 października, 14:00
LKS Trzebownisko 1-0 Głogovia Głogów Małopolski 5 października, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-2 Astra Medynia Głogowska 6 października, 13:00
Iskra Jawornik Polski 2-0 Sawa Sonina 5 października, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 3-0 Resovia II 5 października, 15:00
Jawor Krzemienica 3-2 KS Stobierna 5 października, 15:00
Dynovia Dynów 2-0 Włókniarz Rakszawa 6 października, 15:00
Strug Tyczyn 1-1 Stal II Rzeszów 5 października, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 października

Pauza: Jawor Krzemienica.
 
Stal II Rzeszów 2-2 KS Dąbrówki 13 października, 17:00
Włókniarz Rakszawa 1-1 Strug Tyczyn 13 października, 15:00
KS Stobierna 2-1 Dynovia Dynów 13 października, 14:00
Resovia II 1-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 13 października, 11:00
Sawa Sonina 1-0 Sokół Sokołów Małopolski 12 października, 15:00
Astra Medynia Głogowska 2-0 Iskra Jawornik Polski 13 października, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 12 października, 16:00
LKS Przybyszówka 3-0 LKS Trzebownisko 13 października, 11:00

Kolejka 14 - 19 października

Pauza: Dynovia Dynów.
 
KS Dąbrówki 1-1 LKS Trzebownisko 20 października, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-1 LKS Przybyszówka 20 października, 12:00
Iskra Jawornik Polski 3-0 Głogovia Głogów Małopolski 19 października, 15:30
Sokół Sokołów Małopolski 0-3 Astra Medynia Głogowska 20 października, 15:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-1 Sawa Sonina 20 października, 11:00
Jawor Krzemienica 6-2 Resovia II 19 października, 15:00
Strug Tyczyn 2-1 KS Stobierna 20 października, 14:00
Stal II Rzeszów 3-1 Włókniarz Rakszawa 20 października, 17:00

Kolejka 15 - 26 października

Pauza: Strug Tyczyn.
 
Włókniarz Rakszawa 0-1 KS Dąbrówki 27 października, 14:00
KS Stobierna 0-2 Stal II Rzeszów 27 października, 14:00
Resovia II 3-4 Dynovia Dynów 27 października, 11:00
Sawa Sonina 0-3 Jawor Krzemienica 26 października, 14:00
Astra Medynia Głogowska 1-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 27 października, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 4-1 Sokół Sokołów Małopolski 26 października, 15:00
LKS Przybyszówka 1-0 Iskra Jawornik Polski 27 października, 14:00
LKS Trzebownisko 3-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 27 października, 14:00

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Pauza: Stal II Rzeszów.
 
KS Dąbrówki 1-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 listopada, 14:00
Iskra Jawornik Polski 4-2 LKS Trzebownisko 2 listopada, 14:00
Sokół Sokołów Małopolski 2-1 LKS Przybyszówka 3 listopada, 14:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-1 Głogovia Głogów Małopolski 3 listopada, 13:00
Jawor Krzemienica 0-0 Astra Medynia Głogowska 2 listopada, 14:00
Dynovia Dynów 1-2 Sawa Sonina 3 listopada, 14:00
Strug Tyczyn 0-2 Resovia II 2 listopada, 14:00
Włókniarz Rakszawa 1-2 KS Stobierna 3 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 9 listopada

Pauza: Włókniarz Rakszawa.
 
KS Stobierna 4-1 KS Dąbrówki 10 listopada, 14:00
Resovia II 6-1 Stal II Rzeszów 10 listopada, 11:00
Sawa Sonina 3-0 Strug Tyczyn 10 listopada, 13:00
Astra Medynia Głogowska 2-0 Dynovia Dynów 9 listopada, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 4-4 Jawor Krzemienica 10 listopada, 11:00
LKS Przybyszówka 0-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 10 listopada, 11:00
LKS Trzebownisko 3-1 Sokół Sokołów Małopolski 10 listopada, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 Iskra Jawornik Polski 9 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 22-23 marca

Pauza: KS Stobierna.
 
Sokół Sokołów Małopolski 3-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 23 marca, 15:30
KS Dąbrówki 2-0 Iskra Jawornik Polski 22 marca, 15:00
LKS Trzebownisko 1-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 23 marca, 12:00
LKS Przybyszówka 0-1 Jawor Krzemienica 23 marca, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-7 Dynovia Dynów 23 marca, 11:00
Astra Medynia Głogowska 1-0 Strug Tyczyn 23 marca, 15:00
Sawa Sonina 0-3 Stal II Rzeszów 22 marca, 15:00
Resovia II 1-0 Włókniarz Rakszawa 23 marca, 17:00

Kolejka 19 - 29-30 marca

Pauza: KS Dąbrówki.
 
Resovia II 5-3 KS Stobierna 30 marca, 17:00
Włókniarz Rakszawa 3-0 Sawa Sonina 30 marca, 14:00
Stal II Rzeszów 1-0 Astra Medynia Głogowska 30 marca, 17:00
Strug Tyczyn 2-1 Głogovia Głogów Małopolski 30 marca, 16:00
Dynovia Dynów 2-2 LKS Przybyszówka 30 marca, 15:00
Jawor Krzemienica 2-1 LKS Trzebownisko 29 marca, 15:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 marca, 11:00
Sokół Sokołów Małopolski 3-0 Iskra Jawornik Polski 30 marca, 15:30

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Pauza: Resovia II.
 
Sokół Sokołów Małopolski 2-0 KS Dąbrówki 6 kwietnia, 15:30
Iskra Jawornik Polski 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 5 kwietnia, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4-2 Jawor Krzemienica 6 kwietnia, 14:00
LKS Trzebownisko 1-6 Dynovia Dynów 6 kwietnia, 12:00
LKS Przybyszówka 2-1 Strug Tyczyn 6 kwietnia, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Stal II Rzeszów 5 kwietnia, 11:00
Astra Medynia Głogowska 2-2 Włókniarz Rakszawa 6 kwietnia, 15:00
Sawa Sonina 3-2 KS Stobierna 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Pauza: Sawa Sonina.
 
Sokół Sokołów Małopolski 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 13 kwietnia, 15:30
Resovia II 3-1 KS Dąbrówki 13 kwietnia, 17:30
KS Stobierna 1-1 Astra Medynia Głogowska 13 kwietnia, 14:00
Włókniarz Rakszawa 2-1 Głogovia Głogów Małopolski 13 kwietnia, 16:00
Stal II Rzeszów 1-1 LKS Przybyszówka 12 kwietnia, 15:00
Strug Tyczyn 2-1 LKS Trzebownisko 13 kwietnia, 14:00
Dynovia Dynów 4-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 13 kwietnia, 16:00
Jawor Krzemienica 4-1 Iskra Jawornik Polski 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Pauza: Astra Medynia Głogowska.
 
KS Dąbrówki 3-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 19 kwietnia, 11:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-0 Jawor Krzemienica 19 kwietnia, 13:00
Iskra Jawornik Polski 0-3 Dynovia Dynów 19 kwietnia, 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-2 Strug Tyczyn 19 kwietnia, 12:00
LKS Trzebownisko 5-4 Stal II Rzeszów 19 kwietnia, 12:00
LKS Przybyszówka 2-0 Włókniarz Rakszawa 19 kwietnia, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-3 KS Stobierna 19 kwietnia, 11:00
Sawa Sonina 2-0 Resovia II 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Pauza: Głogovia Głogów Małopolski.
 
Sawa Sonina 2-0 KS Dąbrówki 26 kwietnia, 17:00
Resovia II 1-1 Astra Medynia Głogowska 27 kwietnia, 17:30
KS Stobierna 2-3 LKS Przybyszówka 27 kwietnia, 14:00
Włókniarz Rakszawa 6-1 LKS Trzebownisko 27 kwietnia, 15:00
Stal II Rzeszów 0-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 27 kwietnia, 18:00
Strug Tyczyn 3-0 Iskra Jawornik Polski 27 kwietnia, 16:00
Dynovia Dynów 0-2 Sokół Sokołów Małopolski 27 kwietnia, 16:00
Jawor Krzemienica 1-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 1 maja

Pauza: LKS Przybyszówka.
 
KS Dąbrówki 1-1 Jawor Krzemienica 1 maja, 11:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-1 Dynovia Dynów 1 maja, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-1 Strug Tyczyn 1 maja, 16:00
Iskra Jawornik Polski 1-3 Stal II Rzeszów 1 maja, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-3 Włókniarz Rakszawa 1 maja, 15:25
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
LKS Trzebownisko 0-0 KS Stobierna 1 maja, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Resovia II 1 maja, 16:00
Astra Medynia Głogowska 0-0 Sawa Sonina 1 maja, 17:00

Kolejka 25 - 3-4 maja

Pauza: LKS Trzebownisko.
 
Astra Medynia Głogowska 3-0 KS Dąbrówki 4 maja, 15:00
Sawa Sonina 1-1 Głogovia Głogów Małopolski 4 maja, 17:00
Resovia II 0-1 LKS Przybyszówka 4 maja, 17:30
KS Stobierna 0-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 maja, 17:00
Włókniarz Rakszawa 4-3 Iskra Jawornik Polski 4 maja, 16:00
Stal II Rzeszów 0-1 Sokół Sokołów Małopolski 4 maja, 11:00
Strug Tyczyn 1-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 4 maja, 14:00
Dynovia Dynów 1-3 Jawor Krzemienica 4 maja, 17:00

Kolejka 26 - 10-11 maja

Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne.
 
KS Dąbrówki 0-0 Dynovia Dynów 10 maja, 16:30
Jawor Krzemienica 0-1 Strug Tyczyn 10 maja, 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-1 Stal II Rzeszów 10 maja, 14:00
Sokół Sokołów Małopolski 3-4 Włókniarz Rakszawa 11 maja, 15:30
Iskra Jawornik Polski 1-2 KS Stobierna 10 maja, 17:00
LKS Trzebownisko 2-2 Resovia II 10 maja, 12:00
LKS Przybyszówka 1-2 Sawa Sonina 11 maja, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-3 Astra Medynia Głogowska 10 maja, 11:00

Kolejka 27 - 17-18 maja

Pauza: Iskra Jawornik Polski.
 
Głogovia Głogów Małopolski 0-3 KS Dąbrówki 17 maja, 17:30
Astra Medynia Głogowska 1-0 LKS Przybyszówka 18 maja, 15:00
Sawa Sonina 3-0 LKS Trzebownisko 17 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Resovia II 7-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 18 maja, 17:00
KS Stobierna 6-1 Sokół Sokołów Małopolski 18 maja, 17:00
Włókniarz Rakszawa 2-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 17 maja, 16:00
Stal II Rzeszów 4-1 Jawor Krzemienica 18 maja, 19:00
Strug Tyczyn 2-3 Dynovia Dynów 18 maja, 16:00

Kolejka 28 - 24-25 maja

Pauza: Sokół Sokołów Małopolski.
 
Stal II Rzeszów 4-2 Dynovia Dynów 25 maja, 19:30
KS Dąbrówki 3-0 Strug Tyczyn 24 maja, 11:00
Jawor Krzemienica 3-2 Włókniarz Rakszawa 24 maja, 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 KS Stobierna 25 maja, 17:00
Iskra Jawornik Polski 1-2 Resovia II 25 maja, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-3 Sawa Sonina 21 maja, 18:00
LKS Trzebownisko 1-0 Astra Medynia Głogowska 24 maja, 17:00
LKS Przybyszówka 4-0 Głogovia Głogów Małopolski 25 maja, 11:00

Kolejka 29 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa).
 
LKS Przybyszówka 0-0 KS Dąbrówki 1 czerwca, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-2 LKS Trzebownisko 31 maja, 10:00
Astra Medynia Głogowska 2-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 31 maja, 17:00
Sawa Sonina 2-0 Iskra Jawornik Polski 31 maja, 17:00
Resovia II 1-6 Sokół Sokołów Małopolski 1 czerwca, 17:30
KS Stobierna 3-3 Jawor Krzemienica 1 czerwca, 15:00
Włókniarz Rakszawa 3-0 Dynovia Dynów 1 czerwca, 16:00
Stal II Rzeszów 2-1 Strug Tyczyn 1 czerwca, 19:30

Kolejka 30 - 4 czerwca

Pauza: Jawor Krzemienica.
 
KS Dąbrówki 2-1 Stal II Rzeszów 4 czerwca, 17:00
Strug Tyczyn 0-1 Włókniarz Rakszawa 4 czerwca, 17:00
Dynovia Dynów 0-1 KS Stobierna 4 czerwca, 17:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-3 Resovia II 4 czerwca, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-2 Sawa Sonina 4 czerwca, 17:00
Iskra Jawornik Polski 2-0 Astra Medynia Głogowska 4 czerwca, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Głogovia Głogów Małopolski 4 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
LKS Trzebownisko 1-5 LKS Przybyszówka 4 czerwca, 17:00

Kolejka 31 - 7-8 czerwca

Pauza: Dynovia Dynów.
 
LKS Trzebownisko 1-1 KS Dąbrówki 8 czerwca, 17:00
LKS Przybyszówka 2-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 8 czerwca, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-2 Iskra Jawornik Polski 7 czerwca, 18:00
Astra Medynia Głogowska 1-2 Sokół Sokołów Małopolski 8 czerwca, 15:00
Sawa Sonina 4-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 7 czerwca, 17:00
Resovia II 1-2 Jawor Krzemienica 8 czerwca, 13:30
KS Stobierna 4-2 Strug Tyczyn 7 czerwca, 17:00
Włókniarz Rakszawa 2-4 Stal II Rzeszów 8 czerwca, 16:00

Kolejka 32 - 14-15 czerwca

Pauza: Strug Tyczyn.
 
KS Dąbrówki 2-1 Włókniarz Rakszawa 15 czerwca, 15:00
Stal II Rzeszów 1-0 KS Stobierna 13 czerwca, 20:00
Dynovia Dynów 3-0 Resovia II 15 czerwca, 17:00
Jawor Krzemienica 0-1 Sawa Sonina 14 czerwca, 17:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-5 Astra Medynia Głogowska 15 czerwca, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 4-3 Głogovia Głogów Małopolski 15 czerwca, 15:30
Iskra Jawornik Polski 1-4 LKS Przybyszówka 14 czerwca, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-3 LKS Trzebownisko 14 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 19 czerwca

Pauza: Stal II Rzeszów.
 
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 KS Dąbrówki 19 czerwca, 17:00
LKS Trzebownisko 4-0 Iskra Jawornik Polski 19 czerwca, 17:00
LKS Przybyszówka 0-2 Sokół Sokołów Małopolski 19 czerwca, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 7-4 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 19 czerwca, 17:00
Astra Medynia Głogowska 3-0 Jawor Krzemienica 19 czerwca, 17:00
Sawa Sonina 2-1 Dynovia Dynów 19 czerwca, 17:00
Resovia II 2-0 Strug Tyczyn 19 czerwca, 17:00
KS Stobierna 3-0 Włókniarz Rakszawa 19 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 22 czerwca

Pauza: Włókniarz Rakszawa.
 
KS Dąbrówki 3-1 KS Stobierna 22 czerwca, 17:00
Stal II Rzeszów 4-2 Resovia II 22 czerwca, 17:00
Strug Tyczyn 2-0 Sawa Sonina 22 czerwca, 17:00
Dynovia Dynów 0-2 Astra Medynia Głogowska 22 czerwca, 17:00
Jawor Krzemienica 4-0 Głogovia Głogów Małopolski 22 czerwca, 17:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-2 LKS Przybyszówka 22 czerwca, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-2 LKS Trzebownisko 22 czerwca, 17:00
Iskra Jawornik Polski 0-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 22 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Dębica)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Krosno)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Stalowa Wola)

Klasa A 2013/2014 (Rzeszów I)
Klasa A 2013/2014 (Rzeszów II - Łańcut)
Klasa A 2013/2014 (Rzeszów III - Mielec)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas