[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2013/2014, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bratek Bratkowice 26 58 18 4 4 71-39 9 4 0 30-11 9 0 4 41-28
2.  KP Zabajka 26 54 16 6 4 62-27 9 2 2 41-15 7 4 2 21-12
3.  GKS Niebylec 26 46 14 4 8 46-25 8 1 4 24-11 6 3 4 22-14
4.  Korona Rzeszów 26 42 12 6 8 72-49 8 2 3 51-23 4 4 5 21-26
5.  Granit Wysoka Strzyżowska 26 40 11 7 8 42-38 6 2 5 18-20 5 5 3 24-18
6.  LKS Hermanowa 26 36 11 3 12 54-47 6 1 6 32-24 5 2 6 22-23
7.  KS Zaczernie 26 35 9 8 9 33-34 5 5 3 17-15 4 3 6 16-19
8.  LKS Jasionka 26 34 9 7 10 58-44 5 4 4 30-23 4 3 6 28-21
9.  Junak Słocina (Rzeszów) 26 31 8 7 11 46-53 4 3 6 23-21 4 4 5 23-32 2 6 2 0 0 5-0
10.  Novi Nosówka 26 31 9 4 13 34-52 5 2 6 17-23 4 2 7 17-29 2 0 0 0 2 0-5
11.  Czarni Czudec 26 29 8 5 13 41-63 3 4 6 16-33 5 1 7 25-30
12.  Zimowit Rzeszów 26 26 7 5 14 35-64 5 2 6 18-27 2 3 8 17-37
13.  Diament Pstrągowa 26 25 6 7 13 35-63 3 4 6 22-29 3 3 7 13-34
14.  Victoria Budy Głogowskie 26 20 5 5 16 25-56 2 3 8 13-27 3 2 8 12-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Bratek Bratkowice    2-0 1-1 2-2 0-0 3-2 3-2 2-1 0-0 3-1 4-1 2-0 4-1 4-0 
 2 KP Zabajka3-1     4-2 0-2 4-1 0-0 2-0 2-2 5-1 7-0 3-2 4-2 0-1 7-1 
 3 GKS Niebylec0-4 0-1     3-2 1-2 0-0 2-0 2-0 2-0 2-0 1-2 4-0 6-0 1-0 
 4 Korona Rzeszów4-5 1-2 4-1     3-1 6-1 2-2 0-0 11-3 4-1 5-4 0-2 5-1 6-0 
 5 Granit Wysoka Strzyżowska0-5 1-2 0-0 3-1     0-3 1-0 0-0 3-4 2-1 3-2 3-0 1-0 1-2 
 6 LKS Hermanowa2-3 0-4 0-0 5-1 1-4     4-0 1-4 1-2 3-1 4-0 6-2 5-0 0-3 
 7 KS Zaczernie3-0 2-1 0-3 1-1 0-0 2-3     3-1 0-0 1-1 0-3 3-2 2-0 0-0 
 8 LKS Jasionka3-5 0-0 0-2 3-2 3-3 1-0 0-1     4-0 1-3 4-4 6-0 2-2 3-1 
 9 Junak Słocina (Rzeszów)3-4 2-2 1-5 1-2 0-1 3-0 1-3 3-1     2-0 1-2 0-0 5-0 1-1 
 10 Novi Nosówka3-2 0-0 1-4 0-2 2-2 2-1 0-3 2-0 0-3     2-3 2-0 1-2 2-1 
 11 Czarni Czudec2-5 1-2 1-0 2-2 0-4 0-4 2-1 1-7 2-2 0-2     2-2 1-1 2-1 
 12 Zimowit Rzeszów1-5 0-3 1-2 3-0 2-1 2-1 0-0 3-2 1-6 2-4 1-0     2-2 0-1 
 13 Diament Pstrągowa3-0* 2-2 1-0 1-2 2-2 3-4 2-2 1-7 1-1 1-2 0-1 3-5     2-1 
 14 Victoria Budy Głogowskie1-2 1-2 0-2 2-2 0-3 1-3 0-2 1-3 2-1 1-1 2-1 2-2 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Diament Pstrągowa 0-1 Czarni Czudec 11 sierpnia, 17:00
Novi Nosówka 0-0 KP Zabajka 11 sierpnia, 14:00
LKS Hermanowa 0-0 GKS Niebylec
Zimowit Rzeszów 3-2 LKS Jasionka 11 sierpnia, 11:00
Bratek Bratkowice 3-2 KS Zaczernie 11 sierpnia, 14:00
Korona Rzeszów 6-0 Victoria Budy Głogowskie
Granit Wysoka Strzyżowska 3-4 Junak Słocina (Rzeszów) 11 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Czarni Czudec 2-2 Junak Słocina (Rzeszów) 18 sierpnia, 11:00
Victoria Budy Głogowskie 0-3 Granit Wysoka Strzyżowska 18 sierpnia, 11:00
KS Zaczernie 1-1 Korona Rzeszów
LKS Jasionka 3-5 Bratek Bratkowice 18 sierpnia, 12:00
GKS Niebylec 4-0 Zimowit Rzeszów 18 sierpnia, 14:00
KP Zabajka 0-0 LKS Hermanowa 18 sierpnia, 16:00
Diament Pstrągowa 1-2 Novi Nosówka 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Novi Nosówka 2-3 Czarni Czudec 25 sierpnia, 11:00
w Czudcu; Novi gospodarzem
LKS Hermanowa 5-0 Diament Pstrągowa 25 sierpnia, 17:00
Zimowit Rzeszów 0-3 KP Zabajka 25 sierpnia, 11:00
Bratek Bratkowice 1-1 GKS Niebylec 25 sierpnia, 14:00
Korona Rzeszów 0-0 LKS Jasionka 25 sierpnia, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-0 KS Zaczernie 25 sierpnia, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 1-1 Victoria Budy Głogowskie 25 sierpnia, 11:30

Kolejka 4 - 1 września

Czarni Czudec 2-1 Victoria Budy Głogowskie 1 września, 11:00
KS Zaczernie 0-0 Junak Słocina (Rzeszów) 1 września, 14:00
LKS Jasionka 3-3 Granit Wysoka Strzyżowska 1 września, 12:00
GKS Niebylec 3-2 Korona Rzeszów 1 września, 14:00
KP Zabajka 3-1 Bratek Bratkowice 1 września, 16:00
Diament Pstrągowa 3-5 Zimowit Rzeszów 1 września, 17:00
Novi Nosówka 2-1 LKS Hermanowa 1 września, 14:00

Kolejka 5 - 8 września

LKS Hermanowa 4-0 Czarni Czudec 8 września, 11:00
w Tyczynie
Zimowit Rzeszów 2-4 Novi Nosówka 8 września, 11:00
na boisku przy ul. Świadka
Bratek Bratkowice 4-1 Diament Pstrągowa 8 września, 14:00
Korona Rzeszów 1-2 KP Zabajka 8 września, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-0 GKS Niebylec 8 września, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 3-1 LKS Jasionka 8 września, 11:30
Victoria Budy Głogowskie 0-2 KS Zaczernie 8 września, 14:00

Kolejka 6 - 15 września

Czarni Czudec 2-1 KS Zaczernie 15 września, 11:00
LKS Jasionka 3-1 Victoria Budy Głogowskie 15 września, 12:00
GKS Niebylec 2-0 Junak Słocina (Rzeszów) 15 września, 14:00
KP Zabajka 4-1 Granit Wysoka Strzyżowska 15 września, 14:00
Diament Pstrągowa 1-2 Korona Rzeszów 15 września, 16:00
Novi Nosówka 3-2 Bratek Bratkowice 15 września, 14:00
LKS Hermanowa 6-2 Zimowit Rzeszów 15 września, 11:00

Kolejka 7 - 22 września

Zimowit Rzeszów 1-0 Czarni Czudec 22 września, 11:00
Bratek Bratkowice 3-2 LKS Hermanowa 22 września, 16:30
Korona Rzeszów 4-1 Novi Nosówka 22 września, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-0 Diament Pstrągowa 22 września, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 2-2 KP Zabajka 22 września, 11:30
Victoria Budy Głogowskie 0-2 GKS Niebylec 22 września, 14:00
KS Zaczernie 3-1 LKS Jasionka 22 września, 14:00

Kolejka 8 - 29 września

Czarni Czudec 1-7 LKS Jasionka 29 września, 11:00
GKS Niebylec 2-0 KS Zaczernie 29 września, 14:00
KP Zabajka 7-1 Victoria Budy Głogowskie 29 września, 14:00
Diament Pstrągowa 1-1 Junak Słocina (Rzeszów) 29 września, 16:00
Novi Nosówka 2-2 Granit Wysoka Strzyżowska 29 września, 14:00
LKS Hermanowa 5-1 Korona Rzeszów 29 września, 15:00
w Tyczynie
Zimowit Rzeszów 1-5 Bratek Bratkowice 29 września, 11:00

Kolejka 9 - 6 października

Bratek Bratkowice 4-1 Czarni Czudec 6 października, 14:00
Korona Rzeszów 0-2 Zimowit Rzeszów 6 października, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-3 LKS Hermanowa 6 października, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 2-0 Novi Nosówka 6 października, 11:30
Victoria Budy Głogowskie 0-3 Diament Pstrągowa 6 października, 14:00
KS Zaczernie 2-1 KP Zabajka 6 października, 14:00
LKS Jasionka 0-2 GKS Niebylec 6 października, 12:00

Kolejka 10 - 13 października

Czarni Czudec 1-0 GKS Niebylec 13 października, 11:00
KP Zabajka 2-2 LKS Jasionka 13 października, 14:00
Diament Pstrągowa 2-2 KS Zaczernie 13 października, 11:00
Novi Nosówka 2-1 Victoria Budy Głogowskie 13 października, 14:00
LKS Hermanowa 1-2 Junak Słocina (Rzeszów) 13 października, 11:00
w Tyczynie
Zimowit Rzeszów 2-1 Granit Wysoka Strzyżowska 13 października, 11:00
Bratek Bratkowice 2-2 Korona Rzeszów 13 października, 14:00

Kolejka 11 - 20 października

Korona Rzeszów 5-4 Czarni Czudec 20 października, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-5 Bratek Bratkowice 20 października, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 0-0 Zimowit Rzeszów 19 października, 15:00
Victoria Budy Głogowskie 1-3 LKS Hermanowa 20 października, 14:00
KS Zaczernie 1-1 Novi Nosówka 20 października, 14:00
LKS Jasionka 2-2 Diament Pstrągowa 20 października, 12:00
GKS Niebylec 0-1 KP Zabajka 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 27 października

Czarni Czudec 1-2 KP Zabajka 27 października, 11:00
Diament Pstrągowa 1-0 GKS Niebylec 27 października, 11:00
Novi Nosówka 2-0 LKS Jasionka 27 października, 14:00
LKS Hermanowa 4-0 KS Zaczernie 27 października, 11:00
w Tyczynie
Zimowit Rzeszów 0-1 Victoria Budy Głogowskie 27 października, 11:00
Bratek Bratkowice 0-0 Junak Słocina (Rzeszów) 27 października, 14:00
Korona Rzeszów 3-1 Granit Wysoka Strzyżowska 27 października, 11:00

Kolejka 13 - 3 listopada

Granit Wysoka Strzyżowska 3-2 Czarni Czudec 3 listopada, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 1-2 Korona Rzeszów 3 listopada, 14:00
Victoria Budy Głogowskie 1-2 Bratek Bratkowice 3 listopada, 14:00
KS Zaczernie 3-2 Zimowit Rzeszów 3 listopada, 14:00
LKS Jasionka 1-0 LKS Hermanowa 3 listopada, 12:00
GKS Niebylec 2-0 Novi Nosówka 3 listopada, 14:00
KP Zabajka 0-1 Diament Pstrągowa 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 30 marca

Czarni Czudec 1-1 Diament Pstrągowa 30 marca, 11:00
KP Zabajka 7-0 Novi Nosówka 30 marca, 16:00
GKS Niebylec 0-0 LKS Hermanowa 30 marca, 14:00
LKS Jasionka 6-0 Zimowit Rzeszów 30 marca, 12:00
KS Zaczernie 3-0 Bratek Bratkowice 30 marca, 14:00
Victoria Budy Głogowskie 2-2 Korona Rzeszów 30 marca, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 0-1 Granit Wysoka Strzyżowska 30 marca, 11:00
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Junak Słocina (Rzeszów) 1-2 Czarni Czudec 6 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Granit Wysoka Strzyżowska 1-2 Victoria Budy Głogowskie 6 kwietnia, 14:00
Korona Rzeszów 2-2 KS Zaczernie 6 kwietnia, 11:00
Bratek Bratkowice 2-1 LKS Jasionka 6 kwietnia, 14:00
Zimowit Rzeszów 1-2 GKS Niebylec 6 kwietnia, 11:00
LKS Hermanowa 0-4 KP Zabajka 6 kwietnia, 11:00
Novi Nosówka 1-2 Diament Pstrągowa 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Czarni Czudec 0-2 Novi Nosówka 13 kwietnia, 14:00
Diament Pstrągowa 3-4 LKS Hermanowa 13 kwietnia, 11:00
KP Zabajka 4-2 Zimowit Rzeszów 13 kwietnia, 16:00
GKS Niebylec 0-4 Bratek Bratkowice 13 kwietnia, 14:00
LKS Jasionka 3-2 Korona Rzeszów 13 kwietnia, 12:00
KS Zaczernie 0-0 Granit Wysoka Strzyżowska 13 kwietnia, 14:00
Victoria Budy Głogowskie 2-1 Junak Słocina (Rzeszów) 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Victoria Budy Głogowskie 2-1 Czarni Czudec 19 kwietnia, 11:00
Junak Słocina (Rzeszów) 1-3 KS Zaczernie 19 kwietnia, 11:30
Granit Wysoka Strzyżowska 0-0 LKS Jasionka 19 kwietnia, 14:00
Korona Rzeszów 4-1 GKS Niebylec 19 kwietnia, 11:00
Bratek Bratkowice 2-0 KP Zabajka 19 kwietnia, 14:00
Zimowit Rzeszów 2-2 Diament Pstrągowa 19 kwietnia, 11:00
na boisku przy ul. Świadka
LKS Hermanowa 3-1 Novi Nosówka 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Czarni Czudec 0-4 LKS Hermanowa 27 kwietnia, 11:00
Novi Nosówka 2-0 Zimowit Rzeszów 27 kwietnia, 14:00
Diament Pstrągowa 3-0 Bratek Bratkowice 27 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-5; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
KP Zabajka 0-2 Korona Rzeszów 27 kwietnia, 16:00
GKS Niebylec 1-2 Granit Wysoka Strzyżowska 27 kwietnia, 14:00
LKS Jasionka 4-0 Junak Słocina (Rzeszów) 26 kwietnia, 17:30
KS Zaczernie 0-0 Victoria Budy Głogowskie 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 4 maja

KS Zaczernie 0-3 Czarni Czudec 4 maja, 14:00
Victoria Budy Głogowskie 1-3 LKS Jasionka 4 maja, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 1-5 GKS Niebylec 4 maja, 11:30
Granit Wysoka Strzyżowska 1-2 KP Zabajka 4 maja, 14:00
Korona Rzeszów 5-1 Diament Pstrągowa 4 maja, 11:00
Bratek Bratkowice 3-1 Novi Nosówka 4 maja, 14:00
Zimowit Rzeszów 2-1 LKS Hermanowa 4 maja, 11:00
na boisku przy ul. Świadka

Kolejka 20 - 11 maja

Czarni Czudec 2-2 Zimowit Rzeszów 11 maja, 11:00
LKS Hermanowa 2-3 Bratek Bratkowice 11 maja, 11:00
Novi Nosówka 0-2 Korona Rzeszów 11 maja, 14:00
Diament Pstrągowa 2-2 Granit Wysoka Strzyżowska 11 maja, 11:00
KP Zabajka 5-1 Junak Słocina (Rzeszów) 11 maja, 16:00
GKS Niebylec 1-0 Victoria Budy Głogowskie 11 maja, 14:00
LKS Jasionka 0-1 KS Zaczernie 10 maja, 17:00

Kolejka 21 - 18 maja

LKS Jasionka 4-4 Czarni Czudec 18 maja, 12:00
KS Zaczernie 0-3 GKS Niebylec 18 maja, 14:00
Victoria Budy Głogowskie 1-2 KP Zabajka 18 maja, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 5-0 Diament Pstrągowa 18 maja, 11:30
Granit Wysoka Strzyżowska 2-1 Novi Nosówka 18 maja, 17:00
Korona Rzeszów 6-1 LKS Hermanowa 18 maja, 11:00
Bratek Bratkowice 2-0 Zimowit Rzeszów 18 maja, 14:00

Kolejka 22 - 25 maja

Czarni Czudec 2-5 Bratek Bratkowice 25 maja, 11:00
Zimowit Rzeszów 3-0 Korona Rzeszów 25 maja, 11:00
na boisku przy ul. Świadka
LKS Hermanowa 1-4 Granit Wysoka Strzyżowska 25 maja, 11:00
Novi Nosówka 0-3 Junak Słocina (Rzeszów) 25 maja, 14:00
Diament Pstrągowa 2-1 Victoria Budy Głogowskie 25 maja, 11:00
KP Zabajka 2-0 KS Zaczernie 25 maja, 16:00
GKS Niebylec 2-0 LKS Jasionka 25 maja, 14:00

Kolejka 23 - 1 czerwca

GKS Niebylec 1-2 Czarni Czudec 1 czerwca, 14:00
LKS Jasionka 0-0 KP Zabajka 1 czerwca, 12:00
KS Zaczernie 2-0 Diament Pstrągowa 31 maja, 18:00
Victoria Budy Głogowskie 1-1 Novi Nosówka 1 czerwca, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 3-0 LKS Hermanowa 1 czerwca, 11:30
Granit Wysoka Strzyżowska 3-0 Zimowit Rzeszów 1 czerwca, 14:00
Korona Rzeszów 4-5 Bratek Bratkowice 1 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 8 czerwca

Czarni Czudec 2-2 Korona Rzeszów 8 czerwca, 11:00
Bratek Bratkowice 0-0 Granit Wysoka Strzyżowska 8 czerwca, 16:30
na sztucznym boisku Resovii
Zimowit Rzeszów 1-6 Junak Słocina (Rzeszów) 8 czerwca, 11:00
na Zalesiu
LKS Hermanowa 0-3 Victoria Budy Głogowskie 8 czerwca, 11:00
Novi Nosówka 0-3 KS Zaczernie 8 czerwca, 14:00
Diament Pstrągowa 1-7 LKS Jasionka 8 czerwca, 11:00
KP Zabajka 4-2 GKS Niebylec 8 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

KP Zabajka 3-2 Czarni Czudec 15 czerwca, 11:00
GKS Niebylec 6-0 Diament Pstrągowa 15 czerwca, 11:00
LKS Jasionka 1-3 Novi Nosówka 15 czerwca, 11:00
KS Zaczernie 2-3 LKS Hermanowa 15 czerwca, 11:00
Victoria Budy Głogowskie 2-2 Zimowit Rzeszów 15 czerwca, 11:00
Junak Słocina (Rzeszów) 3-4 Bratek Bratkowice 15 czerwca, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 3-1 Korona Rzeszów 15 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 22 czerwca

Czarni Czudec 0-4 Granit Wysoka Strzyżowska 22 czerwca, 11:00
Korona Rzeszów 11-3 Junak Słocina (Rzeszów) 22 czerwca, 11:00
Bratek Bratkowice 4-0 Victoria Budy Głogowskie 22 czerwca, 11:00
na boisku Resovii
Zimowit Rzeszów 0-0 KS Zaczernie 22 czerwca, 11:00
na Zalesiu
LKS Hermanowa 1-4 LKS Jasionka 22 czerwca, 11:00
Novi Nosówka 1-4 GKS Niebylec 22 czerwca, 11:00
Diament Pstrągowa 2-2 KP Zabajka 22 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Rzeszów)

Klasa A 2013/2014 (Rzeszów II - Łańcut)
Klasa A 2013/2014 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2013/2014 (Rzeszów I)
Klasa B 2013/2014 (Rzeszów II - Strzyżów)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas