[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Skołoszów 30 73 23 4 3 93-17 14 1 0 51-4 9 3 3 42-13
2.  Start Pruchnik 30 66 20 6 4 68-22 10 5 0 26-3 10 1 4 42-19
3.  Granica Stubno 30 54 15 9 6 65-26 9 4 2 41-13 6 5 4 24-13
4.  Błękitni Grzęska 30 52 15 7 8 70-46 11 3 1 45-19 4 4 7 25-27
5.  KS Wiązownica 30 50 14 8 8 55-22 8 3 4 36-10 6 5 4 19-12
6.  MKS Kańczuga 30 49 13 10 7 53-33 7 4 4 24-15 6 6 3 29-18
7.  Huragan Gniewczyna 30 45 13 6 11 75-62 8 4 3 42-22 5 2 8 33-40
8.  Płomień Morawsko 30 44 12 8 10 46-48 7 5 3 29-23 5 3 7 17-25 2 4 1 1 0 5-2
9.  MKS Radymno 30 44 13 5 12 45-38 7 2 6 25-20 6 3 6 20-18 2 1 0 1 1 2-5
10.  KS Kisielów-Pełnatycze 30 42 12 6 12 51-50 8 3 4 35-18 4 3 8 16-32
11.  Santos Piwoda 30 41 12 5 13 51-53 7 2 6 31-28 5 3 7 20-25
12.  Pogoń-Sokół Lubaczów 30 38 11 5 14 43-52 6 3 6 25-22 5 2 8 18-30
13.  Czuwaj Przemyśl 30 36 11 3 16 37-64 6 2 7 19-23 5 1 9 18-41
14.  Wesoła Zadąbrowie 30 26 7 5 18 37-76 5 2 8 23-37 2 3 10 14-39
15.  Żurawianka Żurawica 30 12 3 3 24 23-91 1 2 12 13-51 2 1 12 10-40
16.  Pogórze Rokietnica 30 2 0 2 28 17-129 0 1 14 9-47 0 1 14 8-82

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Skołoszów    3-0 1-1 1-0 1-0 2-0 4-0 1-0 1-0 2-1 3-1 3-1 4-0 5-0 5-0 15-0 
 2 Start Pruchnik0-0     0-0 1-0 1-1 0-0 1-0 0-0 2-0 3-0 2-0 3-0 6-1 2-1 3-0* 2-0 
 3 Granica Stubno0-0 0-2     1-3 3-0 1-1 4-0 1-1 2-1 2-2 4-0 4-1 3-2 4-0 2-0 10-0 
 4 Błękitni Grzęska4-3 4-3 2-0     2-1 2-2 0-4 4-0 1-1 5-0 2-1 4-2 1-1 1-0 4-1 9-0 
 5 KS Wiązownica1-0 0-1 1-1 4-1     0-1 4-1 6-0 0-1 3-3 0-0 0-1 4-0 2-0 3-0 8-0 
 6 MKS Kańczuga3-1 1-1 1-0 0-1 0-0     1-4 3-1 1-1 0-1 2-0 1-2 3-1 2-2 1-0 5-0 
 7 Huragan Gniewczyna1-7 0-4 2-1 3-0 1-1 2-2     2-0 3-0 4-0 1-1 1-1 7-1 4-1 2-3 9-0 
 8 Płomień Morawsko0-3 0-3 3-1 2-2 1-1 1-0 1-1     4-1 3-2 3-0 2-2 0-2 5-3 2-0 2-2 
 9 MKS Radymno1-5 3-1 0-1 2-3 1-0 1-1 2-1 1-1     2-0 2-3 0-2 1-2 2-0 6-0 1-0 
 10 KS Kisielów-Pełnatycze0-4 3-0* 1-1 2-1 0-1 1-1 4-2 3-1 0-1     2-2 3-1 1-2 8-0 2-1 5-0 
 11 Santos Piwoda0-1 2-4 1-4 3-2 0-2 1-3 4-4 1-0 0-4 0-0     6-2 4-0 2-0 3-1 4-1 
 12 Pogoń-Sokół Lubaczów1-1 2-4 0-1 0-0 0-1 2-1 5-1 0-4 1-1 4-0 1-3     3-1 0-3 2-0 4-1 
 13 Czuwaj Przemyśl2-3 0-1 0-2 1-1 0-3 0-2 2-4 1-2 1-0 2-1 2-1 1-0     1-1 2-0 4-2 
 14 Wesoła Zadąbrowie0-5 0-6 0-6 5-4 1-1 1-4 6-3 0-1 1-2 0-2 0-1 2-0 4-0     1-1 2-1 
 15 Żurawianka Żurawica0-5 1-7 1-1 1-6 1-3 1-5 2-4 1-3 1-5 1-2 1-5 0-2 0-2 0-0     2-1 
 16 Pogórze Rokietnica0-4 0-5 0-4 1-1 0-4 3-6 0-4 1-3 0-2 1-2 0-2 0-1 0-3 1-3 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Błękitni Grzęska 1-1 Czuwaj Przemyśl 9 sierpnia, 18:00
MKS Kańczuga 1-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 10 sierpnia, 18:00
Santos Piwoda 4-4 Huragan Gniewczyna 11 sierpnia, 16:00
Płomień Morawsko 0-3 Start Pruchnik 11 sierpnia, 17:30
Wesoła Zadąbrowie 1-1 Żurawianka Żurawica 11 sierpnia, 15:00
MKS Radymno 0-1 Granica Stubno 10 sierpnia, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 0-1 KS Wiązownica 11 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 15-0 Pogórze Rokietnica 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Czuwaj Przemyśl 4-2 Pogórze Rokietnica 17 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 1-0 LKS Skołoszów 17 sierpnia, 18:00
Granica Stubno 2-2 KS Kisielów-Pełnatycze 18 sierpnia, 17:00
Żurawianka Żurawica 1-5 MKS Radymno 17 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik 2-1 Wesoła Zadąbrowie 18 sierpnia, 17:00
Huragan Gniewczyna 2-0 Płomień Morawsko 18 sierpnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-3 Santos Piwoda 17 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 2-2 MKS Kańczuga 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

MKS Kańczuga 3-1 Czuwaj Przemyśl 24 sierpnia, 17:00
Santos Piwoda 3-2 Błękitni Grzęska 25 sierpnia, 17:00
Płomień Morawsko 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 25 sierpnia, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 6-3 Huragan Gniewczyna 25 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 3-1 Start Pruchnik 24 sierpnia, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 2-1 Żurawianka Żurawica 24 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 1-1 Granica Stubno 24 sierpnia, 17:00
Pogórze Rokietnica 0-4 KS Wiązownica 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Czuwaj Przemyśl 0-3 KS Wiązownica 31 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 10-0 Pogórze Rokietnica 1 września, 16:00
Żurawianka Żurawica 0-5 LKS Skołoszów 31 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik 3-0 KS Kisielów-Pełnatycze 1 września, 17:00
Huragan Gniewczyna 3-0 MKS Radymno 1 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-3 Wesoła Zadąbrowie 31 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 4-0 Płomień Morawsko 31 sierpnia, 11:00
MKS Kańczuga 2-0 Santos Piwoda 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Santos Piwoda 4-0 Czuwaj Przemyśl 7 września, 17:00
Płomień Morawsko 1-0 MKS Kańczuga 7 września, 16:30
Wesoła Zadąbrowie 5-4 Błękitni Grzęska 8 września, 16:00
MKS Radymno 0-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 września, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 4-2 Huragan Gniewczyna 8 września, 17:00
LKS Skołoszów 3-0 Start Pruchnik 8 września, 16:30
Pogórze Rokietnica 2-3 Żurawianka Żurawica 8 września, 16:00
KS Wiązownica 1-1 Granica Stubno 7 września, 16:45

Kolejka 6 - 14-15 września

Czuwaj Przemyśl 0-2 Granica Stubno 14 września, 16:00
Żurawianka Żurawica 1-3 KS Wiązownica 14 września, 16:00
Start Pruchnik 2-0 Pogórze Rokietnica 14 września, 16:00
Huragan Gniewczyna 1-7 LKS Skołoszów 15 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-0 KS Kisielów-Pełnatycze 14 września, 16:00
Błękitni Grzęska 1-1 MKS Radymno 15 września, 14:00
MKS Kańczuga 2-2 Wesoła Zadąbrowie 14 września, 16:30
Santos Piwoda 1-0 Płomień Morawsko 15 września, 15:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Płomień Morawsko 0-2 Czuwaj Przemyśl 22 września, 16:00
Wesoła Zadąbrowie 0-1 Santos Piwoda 22 września, 16:00
MKS Radymno 1-1 MKS Kańczuga 21 września, 16:00
KS Kisielów-Pełnatycze 2-1 Błękitni Grzęska 22 września, 15:00
LKS Skołoszów 3-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 września, 11:00
Pogórze Rokietnica 0-4 Huragan Gniewczyna 22 września, 16:00
KS Wiązownica 0-1 Start Pruchnik 21 września, 16:00
Granica Stubno 2-0 Żurawianka Żurawica 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Czuwaj Przemyśl 2-0 Żurawianka Żurawica 28 września, 16:00
Start Pruchnik 0-0 Granica Stubno 29 września, 15:00
Huragan Gniewczyna 1-1 KS Wiązownica 28 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 4-1 Pogórze Rokietnica 29 września, 16:00
Błękitni Grzęska 4-3 LKS Skołoszów 28 września, 13:00
MKS Kańczuga 0-1 KS Kisielów-Pełnatycze 29 września, 14:30
Santos Piwoda 0-4 MKS Radymno 29 września, 16:00
Płomień Morawsko 5-3 Wesoła Zadąbrowie 29 września, 15:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Wesoła Zadąbrowie 4-0 Czuwaj Przemyśl 6 października, 15:00
MKS Radymno 1-1 Płomień Morawsko 5 października, 16:00
KS Kisielów-Pełnatycze 2-2 Santos Piwoda 6 października, 15:00
LKS Skołoszów 2-0 MKS Kańczuga 6 października, 14:00
Pogórze Rokietnica 1-1 Błękitni Grzęska 6 października, 15:00
KS Wiązownica 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 5 października, 15:30
Granica Stubno 4-0 Huragan Gniewczyna 6 października, 15:00
Żurawianka Żurawica 1-7 Start Pruchnik 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Czuwaj Przemyśl 0-1 Start Pruchnik 12 października, 15:00
Huragan Gniewczyna 2-3 Żurawianka Żurawica 13 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Granica Stubno 13 października, 15:00
Błękitni Grzęska 2-1 KS Wiązownica 13 października, 15:00
MKS Kańczuga 5-0 Pogórze Rokietnica 12 października, 15:30
Santos Piwoda 0-1 LKS Skołoszów 13 października, 15:00
Płomień Morawsko 3-2 KS Kisielów-Pełnatycze 13 października, 15:00
Wesoła Zadąbrowie 1-2 MKS Radymno 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

MKS Radymno 1-2 Czuwaj Przemyśl 19 października, 14:00
KS Kisielów-Pełnatycze 8-0 Wesoła Zadąbrowie 20 października, 14:00
LKS Skołoszów 1-0 Płomień Morawsko 19 października, 15:00
Pogórze Rokietnica 0-2 Santos Piwoda 19 października, 15:00
KS Wiązownica 0-1 MKS Kańczuga 20 października, 14:30
Granica Stubno 1-3 Błękitni Grzęska 20 października, 15:00
Żurawianka Żurawica 0-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 19 października, 15:00
Start Pruchnik 1-0 Huragan Gniewczyna 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Czuwaj Przemyśl 2-4 Huragan Gniewczyna 26 października, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-4 Start Pruchnik 27 października, 14:00
Błękitni Grzęska 4-1 Żurawianka Żurawica 27 października, 13:00
MKS Kańczuga 1-0 Granica Stubno 27 października, 13:00
Santos Piwoda 0-2 KS Wiązownica 27 października, 14:00
Płomień Morawsko 2-2 Pogórze Rokietnica 27 października, 14:00
Wesoła Zadąbrowie 0-5 LKS Skołoszów 27 października, 14:00
MKS Radymno 2-0 KS Kisielów-Pełnatycze 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

KS Kisielów-Pełnatycze 1-2 Czuwaj Przemyśl 3 listopada, 14:00
LKS Skołoszów 1-0 MKS Radymno 3 listopada, 14:00
Pogórze Rokietnica 1-3 Wesoła Zadąbrowie 2 listopada, 14:00
KS Wiązownica 6-0 Płomień Morawsko 3 listopada, 13:30
Granica Stubno 4-0 Santos Piwoda 3 listopada, 14:00
Żurawianka Żurawica 1-5 MKS Kańczuga 2 listopada, 14:00
Start Pruchnik 1-0 Błękitni Grzęska 3 listopada, 14:00
Huragan Gniewczyna 1-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Czuwaj Przemyśl 1-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 9 listopada, 13:00
Błękitni Grzęska 0-4 Huragan Gniewczyna 10 listopada, 13:00
MKS Kańczuga 1-1 Start Pruchnik 9 listopada, 14:00
Santos Piwoda 3-1 Żurawianka Żurawica 10 listopada, 13:00
Płomień Morawsko 3-1 Granica Stubno 10 listopada, 13:00
Wesoła Zadąbrowie 1-1 KS Wiązownica 10 listopada, 13:00
MKS Radymno 1-0 Pogórze Rokietnica 9 listopada, 11:00
KS Kisielów-Pełnatycze 0-4 LKS Skołoszów 10 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

LKS Skołoszów 4-0 Czuwaj Przemyśl 16 listopada, 13:00
Pogórze Rokietnica 1-2 KS Kisielów-Pełnatycze 17 listopada, 13:30
KS Wiązownica 0-1 MKS Radymno 17 listopada, 13:30
Granica Stubno 4-0 Wesoła Zadąbrowie 17 listopada, 13:00
Żurawianka Żurawica 1-3 Płomień Morawsko 16 listopada, 13:00
Start Pruchnik 2-0 Santos Piwoda 17 listopada, 13:00
Huragan Gniewczyna 2-2 MKS Kańczuga 16 listopada, 13:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-0 Błękitni Grzęska 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 marca

Czuwaj Przemyśl 1-1 Błękitni Grzęska 22 marca, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 MKS Kańczuga 22 marca, 15:00
Huragan Gniewczyna 1-1 Santos Piwoda 22 marca, 15:00
Start Pruchnik 0-0 Płomień Morawsko 23 marca, 15:00
Żurawianka Żurawica 0-0 Wesoła Zadąbrowie 22 marca, 15:00
Granica Stubno 2-1 MKS Radymno 23 marca, 14:00
KS Wiązownica 3-3 KS Kisielów-Pełnatycze 22 marca, 15:00
Pogórze Rokietnica 0-4 LKS Skołoszów 23 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Pogórze Rokietnica 0-3 Czuwaj Przemyśl 30 marca, 15:00
LKS Skołoszów 1-0 KS Wiązownica 30 marca, 14:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-1 Granica Stubno 30 marca, 12:00
MKS Radymno 6-0 Żurawianka Żurawica 30 marca, 15:00
Wesoła Zadąbrowie 0-6 Start Pruchnik 30 marca, 15:00
Płomień Morawsko 1-1 Huragan Gniewczyna 30 marca, 16:30
Santos Piwoda 6-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 marca, 14:00
MKS Kańczuga 0-1 Błękitni Grzęska 30 marca, 15:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Czuwaj Przemyśl 0-2 MKS Kańczuga 6 kwietnia, 11:00
Błękitni Grzęska 2-1 Santos Piwoda 5 kwietnia, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-4 Płomień Morawsko 5 kwietnia, 16:00
Huragan Gniewczyna 4-1 Wesoła Zadąbrowie 6 kwietnia, 16:30
Start Pruchnik 2-0 MKS Radymno 6 kwietnia, 15:00
Żurawianka Żurawica 1-2 KS Kisielów-Pełnatycze 5 kwietnia, 17:00
Granica Stubno 0-0 LKS Skołoszów 6 kwietnia, 15:00
KS Wiązownica 8-0 Pogórze Rokietnica 6 kwietnia, 16:15

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

KS Wiązownica 4-0 Czuwaj Przemyśl 13 kwietnia, 14:00
Pogórze Rokietnica 0-4 Granica Stubno 13 kwietnia, 17:00
LKS Skołoszów 5-0 Żurawianka Żurawica 13 kwietnia, 14:00
KS Kisielów-Pełnatycze 3-0 Start Pruchnik 13 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
MKS Radymno 2-1 Huragan Gniewczyna 13 kwietnia, 15:00
Wesoła Zadąbrowie 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 kwietnia, 15:00
Płomień Morawsko 2-2 Błękitni Grzęska 13 kwietnia, 16:30
Santos Piwoda 1-3 MKS Kańczuga 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Czuwaj Przemyśl 2-1 Santos Piwoda 19 kwietnia, 11:00
MKS Kańczuga 3-1 Płomień Morawsko 19 kwietnia, 12:00
Błękitni Grzęska 1-0 Wesoła Zadąbrowie 19 kwietnia, 12:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 MKS Radymno 19 kwietnia, 12:00
Huragan Gniewczyna 4-0 KS Kisielów-Pełnatycze 19 kwietnia, 12:00
Start Pruchnik 0-0 LKS Skołoszów 19 kwietnia, 12:00
Żurawianka Żurawica 2-1 Pogórze Rokietnica 19 kwietnia, 12:00
Granica Stubno 3-0 KS Wiązownica 19 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Granica Stubno 3-2 Czuwaj Przemyśl 27 kwietnia, 15:00
KS Wiązownica 3-0 Żurawianka Żurawica 27 kwietnia, 15:00
Pogórze Rokietnica 0-5 Start Pruchnik 27 kwietnia, 14:00
LKS Skołoszów 4-0 Huragan Gniewczyna 27 kwietnia, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 3-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 27 kwietnia, 15:00
MKS Radymno 2-3 Błękitni Grzęska 27 kwietnia, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 1-4 MKS Kańczuga 27 kwietnia, 15:00
Płomień Morawsko 3-0 Santos Piwoda 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Czuwaj Przemyśl 1-2 Płomień Morawsko 1 maja, 11:00
Santos Piwoda 2-0 Wesoła Zadąbrowie 1 maja, 17:00
MKS Kańczuga 1-1 MKS Radymno 1 maja, 16:00
Błękitni Grzęska 5-0 KS Kisielów-Pełnatycze 1 maja, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 LKS Skołoszów 1 maja, 14:00
Huragan Gniewczyna 9-0 Pogórze Rokietnica 1 maja, 14:00
Start Pruchnik 1-1 KS Wiązownica 1 maja, 16:00
Żurawianka Żurawica 1-1 Granica Stubno 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Żurawianka Żurawica 0-2 Czuwaj Przemyśl 4 maja, 11:00
Granica Stubno 0-2 Start Pruchnik 4 maja, 17:00
KS Wiązownica 4-1 Huragan Gniewczyna 4 maja, 17:00
Pogórze Rokietnica 0-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 4 maja, 14:00
LKS Skołoszów 1-0 Błękitni Grzęska 3 maja, 16:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-1 MKS Kańczuga 4 maja, 15:00
MKS Radymno 2-3 Santos Piwoda 4 maja, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 0-1 Płomień Morawsko 4 maja, 16:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Czuwaj Przemyśl 1-1 Wesoła Zadąbrowie 10 maja, 16:00
Płomień Morawsko 4-1 MKS Radymno 11 maja, 16:00
Santos Piwoda 0-0 KS Kisielów-Pełnatycze 11 maja, 17:00
MKS Kańczuga 3-1 LKS Skołoszów 10 maja, 15:00
Błękitni Grzęska 9-0 Pogórze Rokietnica 10 maja, 11:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 KS Wiązownica 11 maja, 16:00
Huragan Gniewczyna 2-1 Granica Stubno 11 maja, 15:00
Start Pruchnik 3-0 Żurawianka Żurawica 11 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 25 - 17-18 maja

Start Pruchnik 6-1 Czuwaj Przemyśl 18 maja, 17:00
Żurawianka Żurawica 2-4 Huragan Gniewczyna 17 maja, 17:00
Granica Stubno 4-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 18 maja, 17:00
KS Wiązownica 4-1 Błękitni Grzęska 18 maja, 17:00
Pogórze Rokietnica 3-6 MKS Kańczuga 17 maja, 13:00
LKS Skołoszów 3-1 Santos Piwoda 17 maja, 11:00
KS Kisielów-Pełnatycze 3-1 Płomień Morawsko 18 maja, 15:00
MKS Radymno 2-0 Wesoła Zadąbrowie 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Czuwaj Przemyśl 1-0 MKS Radymno 24 maja, 14:30
Wesoła Zadąbrowie 0-2 KS Kisielów-Pełnatycze 25 maja, 17:00
Płomień Morawsko 0-3 LKS Skołoszów 25 maja, 16:00
Santos Piwoda 4-1 Pogórze Rokietnica 25 maja, 17:00
MKS Kańczuga 0-0 KS Wiązownica 24 maja, 15:00
Błękitni Grzęska 2-0 Granica Stubno 23 maja, 17:30
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Żurawianka Żurawica 24 maja, 17:00
Huragan Gniewczyna 0-4 Start Pruchnik 25 maja, 15:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Huragan Gniewczyna 7-1 Czuwaj Przemyśl 1 czerwca, 16:00
Start Pruchnik 3-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 1 czerwca, 15:00
Żurawianka Żurawica 1-6 Błękitni Grzęska 31 maja, 17:00
Granica Stubno 1-1 MKS Kańczuga 1 czerwca, 16:00
KS Wiązownica 0-0 Santos Piwoda 1 czerwca, 17:00
Pogórze Rokietnica 1-3 Płomień Morawsko 31 maja, 15:00
LKS Skołoszów 5-0 Wesoła Zadąbrowie 31 maja, 17:30
KS Kisielów-Pełnatycze 0-1 MKS Radymno 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Czuwaj Przemyśl 2-1 KS Kisielów-Pełnatycze 7 czerwca, 17:00
MKS Radymno 1-5 LKS Skołoszów 7 czerwca, 15:00
Wesoła Zadąbrowie 2-1 Pogórze Rokietnica 7 czerwca, 17:00
Płomień Morawsko 1-1 KS Wiązownica 7 czerwca, 17:00
Santos Piwoda 1-4 Granica Stubno 8 czerwca, 17:00
MKS Kańczuga 1-0 Żurawianka Żurawica 7 czerwca, 17:00
Błękitni Grzęska 4-3 Start Pruchnik 8 czerwca, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-1 Huragan Gniewczyna 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Pogoń-Sokół Lubaczów 3-1 Czuwaj Przemyśl 14 czerwca, 17:00
Huragan Gniewczyna 3-0 Błękitni Grzęska 15 czerwca, 17:00
Start Pruchnik 0-0 MKS Kańczuga 15 czerwca, 18:00
Żurawianka Żurawica 1-5 Santos Piwoda 14 czerwca, 17:00
Granica Stubno 1-1 Płomień Morawsko 15 czerwca, 16:00
KS Wiązownica 2-0 Wesoła Zadąbrowie 15 czerwca, 16:00
Pogórze Rokietnica 0-2 MKS Radymno 15 czerwca, 17:00
LKS Skołoszów 2-1 KS Kisielów-Pełnatycze 15 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 21 czerwca

Czuwaj Przemyśl 2-3 LKS Skołoszów 21 czerwca, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 5-0 Pogórze Rokietnica 22 czerwca, 15:00
MKS Radymno 1-0 KS Wiązownica 21 czerwca, 16:00
Wesoła Zadąbrowie 0-6 Granica Stubno 22 czerwca, 17:00
Płomień Morawsko 2-0 Żurawianka Żurawica 20 czerwca, 18:00
Santos Piwoda 2-4 Start Pruchnik 22 czerwca, 17:00
MKS Kańczuga 1-4 Huragan Gniewczyna 18 czerwca, 18:00
Błękitni Grzęska 4-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 czerwca, 16:00

IV liga 2013/2014 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Dębica)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Krosno)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Stalowa Wola)

Klasa A 2013/2014 (Jarosław)
Klasa A 2013/2014 (Lubaczów)
Klasa A 2013/2014 (Przemyśl)
Klasa A 2013/2014 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas