[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Roztocze Narol 26 58 18 4 4 87-35 9 2 2 48-17 9 2 2 39-18
2.  Graniczni Krowica 26 52 15 7 4 71-41 8 3 2 38-18 7 4 2 33-23 2 4 1 1 0 5-3
3.  Czarni Oleszyce 26 52 15 7 4 62-34 8 4 1 32-16 7 3 3 30-18 2 1 0 1 1 3-5
4.  Zryw Młodów 26 42 12 6 8 57-41 7 3 3 31-16 5 3 5 26-25
5.  Zdrój Horyniec 26 39 11 6 9 63-55 7 1 5 40-24 4 5 4 23-31
6.  Victoria Stary Dzików 26 33 8 9 9 53-49 6 3 4 32-19 2 6 5 21-30 2 3 1 0 1 3-2
7.  Start Lisie Jamy 26 33 10 3 13 54-71 5 1 7 23-31 5 2 6 31-40 2 3 1 0 1 2-3
8.  Huragan Basznia Dolna 26 32 9 5 12 53-61 4 4 5 29-30 5 1 7 24-31
9.  Gwiazda Wielkie Oczy 26 30 8 6 12 45-54 5 3 5 23-20 3 3 7 22-34
10.  Roztocze Ruda Różaniecka 26 29 8 5 13 54-62 6 3 4 39-32 2 2 9 15-30 4 9 3 0 1 15-6
11.  Błękitni Futory 26 29 8 5 13 44-77 5 3 5 27-35 3 2 8 17-42 4 9 3 0 1 12-12
12.  Czerwoni Cewków 26 29 8 5 13 49-68 4 4 5 23-27 4 1 8 26-41 4 0 0 0 4 4-13
13.  Juwenia Cieszanów 26 25 6 7 13 44-63 3 4 6 25-25 3 3 7 19-38
14.  Piast Antoniki 26 24 7 3 16 43-68 4 1 8 28-31 3 2 8 15-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Roztocze Narol    3-2 1-2 0-0 1-3 6-1 7-2 5-2 4-1 4-1 5-1 3-0 1-1 8-1 
 2 Graniczni Krowica3-3     1-1 0-2 3-0 2-2 3-1 7-1 2-3 5-1 2-0 3-1 4-2 3-1 
 3 Czarni Oleszyce2-0 2-4     2-1 7-1 1-1 3-3 2-0 1-1 2-1 0-0 3-2 3-1 4-1 
 4 Zryw Młodów1-2 1-1 3-0     1-1 2-1 5-2 2-2 6-2 1-0 0-1 0-3 6-1 3-0 
 5 Zdrój Horyniec3-7 1-2 1-2 1-2     3-3 1-3 1-0 4-0 2-1 5-0 8-2 7-0 3-2 
 6 Victoria Stary Dzików2-1 2-2 0-4 3-0 2-3     1-2 0-3 4-0 4-1 5-2 1-1 0-0 8-0 
 7 Start Lisie Jamy0-7 0-2 2-1 9-2 1-0 0-2     1-4 3-2 2-1 1-2 0-1 1-4 3-3 
 8 Huragan Basznia Dolna2-2 2-2 0-2 1-1 4-0* 1-1 2-3     1-6 2-3 6-4 2-4 3-1 3-1 
 9 Gwiazda Wielkie Oczy1-2 2-1 1-2 3-2 2-2 2-2 1-2 3-2     3-1 0-0 5-2 0-1 0-1 
 10 Roztocze Ruda Różaniecka1-3 4-6 3-3 0-5 2-2 2-1 4-2 3-1 2-2     9-2 4-2 4-1 1-2 
 11 Błękitni Futory0-5 2-2 1-6 0-3 3-3 2-1 5-4 2-3 2-2 2-1     5-2 2-3 1-0 
 12 Czerwoni Cewków1-3 1-3 3-1 3-2 3-3 1-1 2-2 2-1 4-1 0-1 0-3     3-3 0-3 
 13 Juwenia Cieszanów1-2 1-2 2-2 3-3 2-3 6-2 3-4 1-2 1-0 0-0 3-2 2-3     0-0 
 14 Piast Antoniki1-2 2-4 0-4 0-3 0-2 2-3 3-1 2-3 0-2 3-3 6-0 5-3 4-1     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Błękitni Futory 0-5 Roztocze Narol 10 sierpnia, 17:00
Zryw Młodów 1-1 Zdrój Horyniec 11 sierpnia, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 3-2 Huragan Basznia Dolna 11 sierpnia, 11:00
Czarni Oleszyce 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka 10 sierpnia, 17:00
Victoria Stary Dzików 0-0 Juwenia Cieszanów 11 sierpnia, 17:45
Piast Antoniki 5-3 Czerwoni Cewków 11 sierpnia, 17:00
Start Lisie Jamy 0-2 Graniczni Krowica 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Roztocze Narol 3-2 Graniczni Krowica 18 sierpnia, 17:00
Czerwoni Cewków 2-2 Start Lisie Jamy 18 sierpnia, 17:00
Juwenia Cieszanów 0-0 Piast Antoniki 18 sierpnia, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 2-1 Victoria Stary Dzików 18 sierpnia, 17:00
Zdrój Horyniec 4-0 Gwiazda Wielkie Oczy 18 sierpnia, 17:00
Błękitni Futory 0-3 Zryw Młodów 18 sierpnia, 17:00
Czarni Oleszyce 2-0 Huragan Basznia Dolna 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Zryw Młodów 1-2 Roztocze Narol 25 sierpnia, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 0-0 Błękitni Futory 25 sierpnia, 17:00
Czarni Oleszyce 7-1 Zdrój Horyniec 25 sierpnia, 17:00
Victoria Stary Dzików 0-3 Huragan Basznia Dolna 25 sierpnia, 17:00
Piast Antoniki 3-3 Roztocze Ruda Różaniecka 25 sierpnia, 17:00
Start Lisie Jamy 1-4 Juwenia Cieszanów 25 sierpnia, 17:00
Graniczni Krowica 3-1 Czerwoni Cewków 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1 września

Roztocze Narol 3-0 Czerwoni Cewków 1 września, 16:00
Juwenia Cieszanów 1-2 Graniczni Krowica 1 września, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 4-2 Start Lisie Jamy 1 września, 16:00
Zdrój Horyniec 3-3 Victoria Stary Dzików 1 września, 16:00
Błękitni Futory 1-6 Czarni Oleszyce 1 września, 16:00
Zryw Młodów 6-2 Gwiazda Wielkie Oczy 1 września, 16:00
Piast Antoniki 2-3 Huragan Basznia Dolna 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 8 września

Gwiazda Wielkie Oczy 1-2 Roztocze Narol 8 września, 16:00
Czarni Oleszyce 2-1 Zryw Młodów 8 września, 16:00
Victoria Stary Dzików 5-2 Błękitni Futory 8 września, 16:00
Piast Antoniki 0-2 Zdrój Horyniec 8 września, 16:00
Start Lisie Jamy 1-4 Huragan Basznia Dolna 8 września, 16:00
Graniczni Krowica 5-1 Roztocze Ruda Różaniecka 8 września, 16:00
Czerwoni Cewków 3-3 Juwenia Cieszanów 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15 września

Roztocze Narol 1-1 Juwenia Cieszanów 15 września, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 4-2 Czerwoni Cewków 15 września, 16:00
Zdrój Horyniec 1-3 Start Lisie Jamy 15 września, 16:00
Błękitni Futory 1-0 Piast Antoniki 15 września, 16:00
Zryw Młodów 2-1 Victoria Stary Dzików 15 września, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-2 Czarni Oleszyce 15 września, 16:00
Graniczni Krowica 7-1 Huragan Basznia Dolna 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22 września

Czarni Oleszyce 2-0 Roztocze Narol 20 września, 16:00
Victoria Stary Dzików 4-0 Gwiazda Wielkie Oczy 22 września, 16:00
Piast Antoniki 0-3 Zryw Młodów 22 września, 16:00
Start Lisie Jamy 1-2 Błękitni Futory 22 września, 16:00
Graniczni Krowica 3-0 Zdrój Horyniec 22 września, 16:00
Czerwoni Cewków 2-1 Huragan Basznia Dolna 22 września, 16:00
Juwenia Cieszanów 0-0 Roztocze Ruda Różaniecka 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29 września

Roztocze Narol 4-1 Roztocze Ruda Różaniecka 29 września, 16:00
Zdrój Horyniec 8-2 Czerwoni Cewków 29 września, 16:00
Błękitni Futory 2-2 Graniczni Krowica 29 września, 16:00
Zryw Młodów 5-2 Start Lisie Jamy 29 września, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 0-1 Piast Antoniki 29 września, 16:00
Czarni Oleszyce 1-1 Victoria Stary Dzików 29 września, 16:00
Juwenia Cieszanów 1-2 Huragan Basznia Dolna 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6 października

Victoria Stary Dzików 2-1 Roztocze Narol 6 października, 15:00
Piast Antoniki 0-4 Czarni Oleszyce 6 października, 15:00
Start Lisie Jamy 3-2 Gwiazda Wielkie Oczy 6 października, 15:00
Graniczni Krowica 0-2 Zryw Młodów 6 października, 15:00
Czerwoni Cewków 0-3 Błękitni Futory 6 października, 15:00
Juwenia Cieszanów 2-3 Zdrój Horyniec 6 października, 15:00
Roztocze Ruda Różaniecka 3-1 Huragan Basznia Dolna 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 13 października

Roztocze Narol 5-2 Huragan Basznia Dolna 13 października, 15:00
Zdrój Horyniec 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka 13 października, 15:00
Błękitni Futory 2-3 Juwenia Cieszanów 13 października, 15:00
Zryw Młodów 0-3 Czerwoni Cewków 13 października, 15:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Graniczni Krowica 13 października, 15:00
Czarni Oleszyce 3-3 Start Lisie Jamy 13 października, 15:00
Victoria Stary Dzików 8-0 Piast Antoniki 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20 października

Piast Antoniki 1-2 Roztocze Narol 20 października, 15:00
Start Lisie Jamy 0-2 Victoria Stary Dzików 20 października, 15:00
Graniczni Krowica 1-1 Czarni Oleszyce 20 października, 15:00
Czerwoni Cewków 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy 20 października, 15:00
Juwenia Cieszanów 3-3 Zryw Młodów 20 października, 15:00
Roztocze Ruda Różaniecka 9-2 Błękitni Futory 20 października, 15:00
Zdrój Horyniec 1-0 Huragan Basznia Dolna 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 27 października

Roztocze Narol 1-3 Zdrój Horyniec 27 października, 14:00
Błękitni Futory 2-3 Huragan Basznia Dolna 27 października, 14:00
Zryw Młodów 1-0 Roztocze Ruda Różaniecka 27 października, 14:00
Gwiazda Wielkie Oczy 0-1 Juwenia Cieszanów 27 października, 14:00
Victoria Stary Dzików 2-2 Graniczni Krowica 27 października, 14:00
Piast Antoniki 3-1 Start Lisie Jamy 27 października, 14:00
Czerwoni Cewków 3-1 Czarni Oleszyce 27 października, 15:00

Kolejka 13 - 3 listopada

Start Lisie Jamy 0-7 Roztocze Narol 3 listopada, 14:00
Graniczni Krowica 3-1 Piast Antoniki 3 listopada, 14:00
Czerwoni Cewków 1-1 Victoria Stary Dzików 3 listopada, 14:00
Juwenia Cieszanów 2-2 Czarni Oleszyce 3 listopada, 14:00
Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy 3 listopada, 14:00
Huragan Basznia Dolna 1-1 Zryw Młodów 3 listopada, 14:00
Zdrój Horyniec 5-0 Błękitni Futory 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 30 marca

Roztocze Narol 5-1 Błękitni Futory 30 marca, 16:00
Zdrój Horyniec 1-2 Zryw Młodów 30 marca, 16:00
Huragan Basznia Dolna 1-6 Gwiazda Wielkie Oczy 30 marca, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 3-3 Czarni Oleszyce 30 marca, 16:00
Juwenia Cieszanów 6-2 Victoria Stary Dzików 30 marca, 16:00
Czerwoni Cewków 0-3 Piast Antoniki 30 marca, 16:00
Graniczni Krowica 3-1 Start Lisie Jamy 30 marca, 16:00

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Huragan Basznia Dolna 0-2 Czarni Oleszyce 6 kwietnia, 16:00
Graniczni Krowica 3-3 Roztocze Narol 6 kwietnia, 16:00
Start Lisie Jamy 0-1 Czerwoni Cewków 6 kwietnia, 16:00
Piast Antoniki 4-1 Juwenia Cieszanów 6 kwietnia, 16:00
Victoria Stary Dzików 4-1 Roztocze Ruda Różaniecka 6 kwietnia, 16:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Zdrój Horyniec 6 kwietnia, 16:00
Zryw Młodów 0-1 Błękitni Futory 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Roztocze Narol 0-0 Zryw Młodów 13 kwietnia, 16:00
Błękitni Futory 2-2 Gwiazda Wielkie Oczy 13 kwietnia, 16:00
Zdrój Horyniec 1-2 Czarni Oleszyce 13 kwietnia, 16:00
Huragan Basznia Dolna 1-1 Victoria Stary Dzików 13 kwietnia, 16:00
Roztocze Ruda Różaniecka 1-2 Piast Antoniki 13 kwietnia, 16:00
Juwenia Cieszanów 3-4 Start Lisie Jamy 13 kwietnia, 16:00
Czerwoni Cewków 1-3 Graniczni Krowica 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 27 kwietnia

Huragan Basznia Dolna 3-1 Piast Antoniki 27 kwietnia, 17:00
Czerwoni Cewków 1-3 Roztocze Narol 27 kwietnia, 17:00
Graniczni Krowica 4-2 Juwenia Cieszanów 27 kwietnia, 17:00
Start Lisie Jamy 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka 27 kwietnia, 17:00
Victoria Stary Dzików 2-3 Zdrój Horyniec 27 kwietnia, 17:00
Czarni Oleszyce 0-0 Błękitni Futory 27 kwietnia, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 3-2 Zryw Młodów 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 1 maja

Roztocze Narol 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy 1 maja, 17:00
Zryw Młodów 3-0 Czarni Oleszyce 1 maja, 17:00
Błękitni Futory 2-1 Victoria Stary Dzików 1 maja, 17:00
Zdrój Horyniec 3-2 Piast Antoniki 1 maja, 17:00
Huragan Basznia Dolna 2-3 Start Lisie Jamy 1 maja, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 4-6 Graniczni Krowica 1 maja, 17:00
Juwenia Cieszanów 2-3 Czerwoni Cewków 1 maja, 17:00

Kolejka 19 - 4 maja

Huragan Basznia Dolna 2-2 Graniczni Krowica 4 maja, 17:00
Juwenia Cieszanów 1-2 Roztocze Narol 4 maja, 17:00
Czerwoni Cewków 0-1 Roztocze Ruda Różaniecka 4 maja, 17:00
Start Lisie Jamy 1-0 Zdrój Horyniec 4 maja, 17:00
Piast Antoniki 6-0 Błękitni Futory 4 maja, 17:00
Victoria Stary Dzików 3-0 Zryw Młodów 4 maja, 17:00
Czarni Oleszyce 1-1 Gwiazda Wielkie Oczy 4 maja, 17:00

Kolejka 20 - 11 maja

Roztocze Narol 1-2 Czarni Oleszyce 11 maja, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Victoria Stary Dzików 11 maja, 17:00
Zryw Młodów 3-0 Piast Antoniki 11 maja, 17:00
Błękitni Futory 5-4 Start Lisie Jamy 11 maja, 17:00
Zdrój Horyniec 1-2 Graniczni Krowica 11 maja, 17:00
Huragan Basznia Dolna 2-4 Czerwoni Cewków 11 maja, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 4-1 Juwenia Cieszanów 11 maja, 17:00

Kolejka 21 - 18 maja

Huragan Basznia Dolna 3-1 Juwenia Cieszanów 18 maja, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 1-3 Roztocze Narol 18 maja, 17:00
Czerwoni Cewków 3-3 Zdrój Horyniec 18 maja, 17:00
Graniczni Krowica 2-0 Błękitni Futory 18 maja, 17:00
Start Lisie Jamy 9-2 Zryw Młodów 18 maja, 17:00
Piast Antoniki 0-2 Gwiazda Wielkie Oczy 18 maja, 17:00
Victoria Stary Dzików 0-4 Czarni Oleszyce 18 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25 maja

Roztocze Narol 6-1 Victoria Stary Dzików 25 maja, 17:00
Czarni Oleszyce 4-1 Piast Antoniki 25 maja, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 1-2 Start Lisie Jamy 25 maja, 17:00
Zryw Młodów 1-1 Graniczni Krowica 25 maja, 17:00
Błękitni Futory 5-2 Czerwoni Cewków 25 maja, 17:00
Zdrój Horyniec 7-0 Juwenia Cieszanów 25 maja, 17:00
Huragan Basznia Dolna 2-3 Roztocze Ruda Różaniecka 25 maja, 17:00

Kolejka 23 - 1 czerwca

Huragan Basznia Dolna 2-2 Roztocze Narol 1 czerwca, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 2-2 Zdrój Horyniec 1 czerwca, 17:00
Juwenia Cieszanów 3-2 Błękitni Futory 1 czerwca, 17:00
Czerwoni Cewków 3-2 Zryw Młodów 1 czerwca, 17:00
Graniczni Krowica 2-3 Gwiazda Wielkie Oczy 1 czerwca, 17:00
Start Lisie Jamy 2-1 Czarni Oleszyce 1 czerwca, 17:00
Piast Antoniki 2-3 Victoria Stary Dzików 1 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 8 czerwca

Huragan Basznia Dolna 4-0 Zdrój Horyniec 8 czerwca, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 83. minucie przy stanie 4-3
Roztocze Narol 8-1 Piast Antoniki 8 czerwca, 17:00
Victoria Stary Dzików 1-2 Start Lisie Jamy 8 czerwca, 17:00
Czarni Oleszyce 2-4 Graniczni Krowica 8 czerwca, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 5-2 Czerwoni Cewków 8 czerwca, 17:00
Zryw Młodów 6-1 Juwenia Cieszanów 8 czerwca, 17:00
Błękitni Futory 2-1 Roztocze Ruda Różaniecka 8 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Czarni Oleszyce 3-2 Czerwoni Cewków 15 czerwca, 17:00
Zdrój Horyniec 3-7 Roztocze Narol 15 czerwca, 17:00
Huragan Basznia Dolna 6-4 Błękitni Futory 15 czerwca, 17:00
Roztocze Ruda Różaniecka 0-5 Zryw Młodów 15 czerwca, 17:00
Juwenia Cieszanów 1-0 Gwiazda Wielkie Oczy 15 czerwca, 17:00
Graniczni Krowica 2-2 Victoria Stary Dzików 15 czerwca, 17:00
Start Lisie Jamy 3-3 Piast Antoniki 15 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Roztocze Narol 7-2 Start Lisie Jamy 22 czerwca, 17:00
Piast Antoniki 2-4 Graniczni Krowica 22 czerwca, 17:00
Victoria Stary Dzików 1-1 Czerwoni Cewków 22 czerwca, 15:00
Czarni Oleszyce 3-1 Juwenia Cieszanów 22 czerwca, 17:00
Gwiazda Wielkie Oczy 3-1 Roztocze Ruda Różaniecka 22 czerwca, 17:00
Zryw Młodów 2-2 Huragan Basznia Dolna 21 czerwca, 18:00
Błękitni Futory 3-3 Zdrój Horyniec 22 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Jarosław)

Klasa A 2013/2014 (Jarosław)
Klasa A 2013/2014 (Przemyśl)
Klasa A 2013/2014 (Przeworsk)

Klasa B 2013/2014 (Lubaczów)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas