[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leśnik Płazów 20 49 16 1 3 90-35 10 0 0 47-13 6 1 3 43-22
2.  Ursus Dachnów 20 47 14 5 1 63-15 8 2 0 42-8 6 3 1 21-7
3.  LKS Zabiała-Stare Sioło 20 43 13 4 3 62-31 7 2 1 37-18 6 2 2 25-13
4.  Rolnik Wólka Krowicka 20 39 12 3 5 78-36 8 2 0 43-14 4 1 5 35-22
5.  Dąb Cetula 20 28 8 4 8 38-37 4 3 3 22-20 4 1 5 16-17 2 3 1 0 1 2-2
6.  Unia Łukawiec 20 28 9 1 10 39-44 4 0 6 16-19 5 1 4 23-25 2 3 1 0 1 2-2
7.  Zalew Stary Lubliniec 20 23 7 2 11 49-71 5 1 4 32-36 2 1 7 17-35
8.  Walter Opaka 20 19 6 1 13 32-59 3 1 6 15-20 3 0 7 17-39
9.  Tanew Wola Wielka 20 17 5 2 13 36-75 4 1 5 19-22 1 1 8 17-53
10.  LKS Ryszkowa Wola 20 12 3 3 14 32-77 3 0 7 23-40 0 3 7 9-37
11.  Błękitni Zalesie 20 10 2 4 14 26-65 1 3 6 10-29 1 1 8 16-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Leśnik Płazów    2-1 3-1 3-0 5-2 8-2 4-1 7-2 6-3 3-0* 6-1 
 2 Ursus Dachnów4-1     2-2 3-1 1-0 1-1 5-1 2-1 13-0 7-0 4-1 
 3 LKS Zabiała-Stare Sioło3-2 0-1     4-2 2-2 3-2 7-1 5-3 5-1 6-2 2-2 
 4 Rolnik Wólka Krowicka6-5 0-0 2-1     2-1 8-1 3-1 9-1 6-2 2-2 5-0 
 5 Dąb Cetula0-5 2-5 1-1 3-3     0-1 4-2 6-0 3-1 1-1 2-1 
 6 Unia Łukawiec2-5 0-2 1-2 1-2 1-2     3-1 0-2 3-0 2-1 3-2 
 7 Zalew Stary Lubliniec1-3 1-1 1-2 2-20 3-1 0-3     7-2 7-1 3-0* 7-3 
 8 Walter Opaka0-3 1-1 1-2 1-2 0-2 0-3 4-2     3-4 3-0* 2-1 
 9 Tanew Wola Wielka0-0 1-3 0-8 1-0 0-2 2-1 3-5 1-2     8-1 3-0 
 10 LKS Ryszkowa Wola6-13 0-4 2-3 3-1 3-2 2-5 1-2 0-3 4-2     2-5 
 11 Błękitni Zalesie0-6* 0-3* 0-3 1-4 0-2 1-4 1-1 2-1 3-3 2-2     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Pauza: LKS Zabiała-Stare Sioło.
 
Tanew Wola Wielka 0-2 Dąb Cetula 25 sierpnia, 14:00
Błękitni Zalesie 0-3 Ursus Dachnów 25 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-0; udział nieuprawnionych do gry zawodników
LKS Ryszkowa Wola 0-3 Walter Opaka 25 sierpnia, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 1-3 Leśnik Płazów 25 sierpnia, 14:00
Unia Łukawiec 1-2 Rolnik Wólka Krowicka 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 1 września

Pauza: Dąb Cetula.
 
Rolnik Wólka Krowicka 2-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 1 września, 13:00
Leśnik Płazów 8-2 Unia Łukawiec 1 września, 13:00
Walter Opaka 4-2 Zalew Stary Lubliniec 1 września, 13:00
Ursus Dachnów 7-0 LKS Ryszkowa Wola 1 września, 13:00
Tanew Wola Wielka 3-0 Błękitni Zalesie 1 września, 13:00

Kolejka 3 - 8 września

Pauza: Rolnik Wólka Krowicka.
 
Błękitni Zalesie 0-2 Dąb Cetula 8 września, 13:00
LKS Ryszkowa Wola 4-2 Tanew Wola Wielka 8 września, 13:00
Zalew Stary Lubliniec 1-1 Ursus Dachnów 8 września, 13:00
Unia Łukawiec 0-2 Walter Opaka 8 września, 13:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-2 Leśnik Płazów 8 września, 11:00

Kolejka 4 - 15 września

Pauza: Leśnik Płazów.
 
Dąb Cetula 3-3 Rolnik Wólka Krowicka 15 września, 13:00
Walter Opaka 1-2 LKS Zabiała-Stare Sioło 15 września, 13:00
Ursus Dachnów 1-1 Unia Łukawiec 14 września, 17:00
Tanew Wola Wielka 3-5 Zalew Stary Lubliniec 15 września, 13:00
Błękitni Zalesie 2-2 LKS Ryszkowa Wola 15 września, 13:00

Kolejka 5 - 22 września

Pauza: Walter Opaka.
 
LKS Ryszkowa Wola 3-2 Dąb Cetula 22 września, 13:00
Zalew Stary Lubliniec 7-3 Błękitni Zalesie 22 września, 13:00
Unia Łukawiec 3-0 Tanew Wola Wielka 22 września, 13:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-1 Ursus Dachnów 22 września, 13:00
Rolnik Wólka Krowicka 6-5 Leśnik Płazów 22 września, 13:00

Kolejka 6 - 29 września

Pauza: Ursus Dachnów.
 
Dąb Cetula 0-5 Leśnik Płazów 29 września, 13:00
Walter Opaka 1-2 Rolnik Wólka Krowicka 29 września, 13:00
Tanew Wola Wielka 0-8 LKS Zabiała-Stare Sioło 29 września, 13:00
Błękitni Zalesie 1-4 Unia Łukawiec 29 września, 13:00
LKS Ryszkowa Wola 1-2 Zalew Stary Lubliniec 29 września, 13:00

Kolejka 7 - 6 października

Pauza: Tanew Wola Wielka.
 
Zalew Stary Lubliniec 3-1 Dąb Cetula 6 października, 12:00
Unia Łukawiec 2-1 LKS Ryszkowa Wola 6 października, 12:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 2-2 Błękitni Zalesie 6 października, 12:00
Rolnik Wólka Krowicka 0-0 Ursus Dachnów 6 października, 12:00
Leśnik Płazów 7-2 Walter Opaka 6 października, 12:00

Kolejka 8 - 13 października

Pauza: Błękitni Zalesie.
 
Dąb Cetula 6-0 Walter Opaka 13 października, 12:00
Ursus Dachnów 4-1 Leśnik Płazów 13 października, 12:00
Tanew Wola Wielka 1-0 Rolnik Wólka Krowicka 13 października, 12:00
LKS Ryszkowa Wola 2-3 LKS Zabiała-Stare Sioło 13 października, 12:00
Zalew Stary Lubliniec 0-3 Unia Łukawiec 13 października, 12:00

Kolejka 9 - 20 października

Pauza: LKS Ryszkowa Wola.
 
Unia Łukawiec 1-2 Dąb Cetula 20 października, 12:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 7-1 Zalew Stary Lubliniec 20 października, 12:00
Rolnik Wólka Krowicka 5-0 Błękitni Zalesie 20 października, 12:00
Leśnik Płazów 6-3 Tanew Wola Wielka 20 października, 12:00
Walter Opaka 1-1 Ursus Dachnów 20 października, 12:00

Kolejka 10 - 27 października

Pauza: Zalew Stary Lubliniec.
 
Dąb Cetula 2-5 Ursus Dachnów 27 października, 11:00
Tanew Wola Wielka 1-2 Walter Opaka 27 października, 11:00
Błękitni Zalesie 0-6 Leśnik Płazów 27 października, 11:00
(wo)
na boisku 6-6; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Ryszkowa Wola 3-1 Rolnik Wólka Krowicka 27 października, 11:00
Unia Łukawiec 1-2 LKS Zabiała-Stare Sioło 27 października, 11:00

Kolejka 11 - 3 listopada

Pauza: Unia Łukawiec.
 
LKS Zabiała-Stare Sioło 2-2 Dąb Cetula 3 listopada, 11:00
Rolnik Wólka Krowicka 3-1 Zalew Stary Lubliniec 3 listopada, 11:00
Leśnik Płazów 3-0 LKS Ryszkowa Wola 3 listopada, 11:00
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 3-1 z powodu zejścia gości z boiska
Walter Opaka 2-1 Błękitni Zalesie 3 listopada, 11:00
Ursus Dachnów 13-0 Tanew Wola Wielka 3 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Pauza: LKS Zabiała-Stare Sioło.
 
Dąb Cetula 3-1 Tanew Wola Wielka 6 kwietnia, 13:00
Ursus Dachnów 4-1 Błękitni Zalesie 6 kwietnia, 13:00
Walter Opaka 3-0 LKS Ryszkowa Wola 6 kwietnia, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Leśnik Płazów 4-1 Zalew Stary Lubliniec 6 kwietnia, 13:00
Rolnik Wólka Krowicka 8-1 Unia Łukawiec 6 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Pauza: Dąb Cetula.
 
LKS Zabiała-Stare Sioło 4-2 Rolnik Wólka Krowicka 13 kwietnia, 13:00
Unia Łukawiec 2-5 Leśnik Płazów 13 kwietnia, 13:00
Zalew Stary Lubliniec 7-2 Walter Opaka 13 kwietnia, 13:00
LKS Ryszkowa Wola 0-4 Ursus Dachnów 13 kwietnia, 13:00
Błękitni Zalesie 3-3 Tanew Wola Wielka 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 27 kwietnia

Pauza: Rolnik Wólka Krowicka.
 
Dąb Cetula 2-1 Błękitni Zalesie 27 kwietnia, 14:00
Tanew Wola Wielka 8-1 LKS Ryszkowa Wola 27 kwietnia, 14:00
Ursus Dachnów 5-1 Zalew Stary Lubliniec 27 kwietnia, 14:00
Walter Opaka 0-3 Unia Łukawiec 27 kwietnia, 14:00
Leśnik Płazów 3-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 4 maja

Pauza: Leśnik Płazów.
 
Rolnik Wólka Krowicka 2-1 Dąb Cetula 4 maja, 14:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 5-3 Walter Opaka 4 maja, 14:00
Unia Łukawiec 0-2 Ursus Dachnów 4 maja, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 7-1 Tanew Wola Wielka 4 maja, 14:00
LKS Ryszkowa Wola 2-5 Błękitni Zalesie 4 maja, 14:00

Kolejka 16 - 11 maja

Pauza: Walter Opaka.
 
Dąb Cetula 1-1 LKS Ryszkowa Wola 11 maja, 14:00
Błękitni Zalesie 1-1 Zalew Stary Lubliniec 11 maja, 14:00
Tanew Wola Wielka 2-1 Unia Łukawiec 11 maja, 14:00
Ursus Dachnów 2-2 LKS Zabiała-Stare Sioło 11 maja, 14:00
Leśnik Płazów 3-0 Rolnik Wólka Krowicka 11 maja, 14:00

Kolejka 17 - 18 maja

Pauza: Ursus Dachnów.
 
Leśnik Płazów 5-2 Dąb Cetula 18 maja, 14:00
Rolnik Wólka Krowicka 9-1 Walter Opaka 18 maja, 14:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 5-1 Tanew Wola Wielka 18 maja, 14:00
Unia Łukawiec 3-2 Błękitni Zalesie 18 maja, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 3-0 LKS Ryszkowa Wola 18 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 18 - 25 maja

Pauza: Tanew Wola Wielka.
 
Dąb Cetula 4-2 Zalew Stary Lubliniec 25 maja, 14:00
LKS Ryszkowa Wola 2-5 Unia Łukawiec 25 maja, 14:00
Błękitni Zalesie 0-3 LKS Zabiała-Stare Sioło 25 maja, 14:00
Ursus Dachnów 3-1 Rolnik Wólka Krowicka 25 maja, 14:00
Walter Opaka 0-3 Leśnik Płazów 25 maja, 14:00

Kolejka 19 - 1 czerwca

Pauza: Błękitni Zalesie.
 
Walter Opaka 0-2 Dąb Cetula 1 czerwca, 14:00
Leśnik Płazów 2-1 Ursus Dachnów 1 czerwca, 14:00
Rolnik Wólka Krowicka 6-2 Tanew Wola Wielka 1 czerwca, 14:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 6-2 LKS Ryszkowa Wola 1 czerwca, 14:00
Unia Łukawiec 3-1 Zalew Stary Lubliniec 1 czerwca, 14:00

Kolejka 20 - 8 czerwca

Pauza: LKS Ryszkowa Wola.
 
Dąb Cetula 0-1 Unia Łukawiec 8 czerwca, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 1-2 LKS Zabiała-Stare Sioło 8 czerwca, 14:00
Błękitni Zalesie 1-4 Rolnik Wólka Krowicka 8 czerwca, 14:00
Tanew Wola Wielka 0-0 Leśnik Płazów 8 czerwca, 14:00
Ursus Dachnów 2-1 Walter Opaka 8 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 15 czerwca

Pauza: Zalew Stary Lubliniec.
 
Ursus Dachnów 1-0 Dąb Cetula 15 czerwca, 14:00
Walter Opaka 3-4 Tanew Wola Wielka 15 czerwca, 14:00
Leśnik Płazów 6-1 Błękitni Zalesie 15 czerwca, 14:00
Rolnik Wólka Krowicka 2-2 LKS Ryszkowa Wola 15 czerwca, 14:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-2 Unia Łukawiec 15 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 22 czerwca

Pauza: Unia Łukawiec.
 
Dąb Cetula 1-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 22 czerwca, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 2-20 Rolnik Wólka Krowicka 22 czerwca, 14:00
LKS Ryszkowa Wola 6-13 Leśnik Płazów 22 czerwca, 14:00
Błękitni Zalesie 2-1 Walter Opaka 22 czerwca, 14:00
Tanew Wola Wielka 1-3 Ursus Dachnów 22 czerwca, 14:00

Klasa A 2013/2014 (Lubaczów)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas