[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2013/2014, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń II Siedlce 32 63 20 3 9 76-59 14 2 0 52-25 6 1 9 24-34
2.  Mszczonowianka Mszczonów 32 61 18 7 7 64-33 10 2 4 37-17 8 5 3 27-16
3.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 32 58 16 10 6 50-36 9 4 3 27-17 7 6 3 23-19
4.  Energia Kozienice 32 56 17 5 10 70-40 12 0 4 47-15 5 5 6 23-25
5.  Szydłowianka Szydłowiec 32 53 15 8 9 46-35 7 5 4 26-15 8 3 5 20-20
6.  Orzeł Wierzbica 32 50 14 8 10 51-55 9 4 3 26-20 5 4 7 25-35
7.  Sparta Jazgarzew 32 48 14 6 12 65-55 7 2 7 33-28 7 4 5 32-27
8.  Okęcie Warszawa 32 46 13 7 12 54-52 5 3 8 24-28 8 4 4 30-24
9.  Znicz II Pruszków 32 45 13 6 13 57-44 8 3 5 35-18 5 3 8 22-26
10.  Wilga Garwolin 32 44 11 11 10 52-57 7 7 2 30-23 4 4 8 22-34 2 4 1 1 0 3-2
11.  Mazowsze Grójec 32 44 12 8 12 51-49 6 6 4 25-20 6 2 8 26-29 2 1 0 1 1 2-3
12.  Oskar Przysucha 32 42 11 9 12 66-46 7 5 4 43-16 4 4 8 23-30
13.  Victoria Sulejówek 32 41 11 8 13 48-49 8 5 3 30-16 3 3 10 18-33
14.  Drukarz Warszawa 32 40 12 4 16 53-47 4 2 10 18-23 8 2 6 35-24
15.  UKS Łady 32 39 10 9 13 37-51 6 5 5 22-23 4 4 8 15-28
16.  Józefovia Józefów 32 24 5 9 18 30-65 4 3 9 22-32 1 6 9 8-33
17.  PKS Radość (Warszawa) 32 2 0 2 30 25-122 0 2 14 11-51 0 0 16 14-71
Sokół Przytyk wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek i zagra w klasie A.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Pogoń II Siedlce    2-0 4-1 3-2 6-0 4-3 2-2 5-4 5-3 2-1 2-1 3-3 4-1 2-1 4-1 2-1 2-1 
 2 Mszczonowianka Mszczonów2-0     1-4 0-0 3-2 5-1 2-0 1-2 3-1 1-2 1-0 6-1 1-2 4-2 2-0 0-0 5-0 
 3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki0-3* 3-2     3-2 0-1 0-0 4-4 2-0 1-0 0-0 1-1 2-1 1-2 3-0 1-0 3-1 3-0 
 4 Energia Kozienice1-2 1-2 4-2     0-1 1-0 1-0 2-1 2-1 3-1 2-3 4-0 2-0 3-1 10-0 6-0 5-1 
 5 Szydłowianka Szydłowiec1-2 2-2 1-1 1-1     2-3 1-2 1-2 0-0 1-0 1-0 0-0 7-1 2-1 2-0 2-0 2-0 
 6 Orzeł Wierzbica5-2 0-3 1-1 1-3 0-0     3-1 0-3 2-1 3-1 3-2 1-1 2-1 1-1 1-0 2-0 1-0 
 7 Sparta Jazgarzew4-0* 1-4 0-1 1-2 1-2 2-0     1-1 1-0 5-1 4-1 1-4 4-1 1-4 0-5 0-0 7-2 
 8 Okęcie Warszawa2-1 0-1 0-1 0-2 0-0 2-2 2-4     2-4 0-3 1-2 1-0 2-1 1-2 2-2 2-1 7-2 
 9 Znicz II Pruszków4-0 0-2 2-1 1-1 1-3 7-0 1-0 1-4     6-1 4-1 3-0 2-2 0-1 0-1 0-0 3-1 
 10 Wilga Garwolin1-0 1-1 1-3 1-0 4-3 2-4 2-2 1-1 1-1     2-1 1-0 4-2 2-2 0-0 1-1 6-2 
 11 Mazowsze Grójec3-3 2-1 1-2 2-2 2-1 2-1 1-2 0-0 0-0 1-1     0-3 1-0 1-2 2-0 1-1 6-1 
 12 Oskar Przysucha5-2 0-0 2-2 5-0 0-1 1-1 3-2 2-3 4-0 1-1 1-2     1-0 1-2 0-0 8-0 9-0 
 13 Victoria Sulejówek0-2 2-2 0-1 1-0 0-1 3-1 1-1 2-0 3-1 3-3 3-1 3-1     3-0 1-1 1-1 4-0 
 14 Drukarz Warszawa3-0 0-1 0-0 1-2 0-0 2-3 1-2 2-3 1-2 0-3* 0-3 2-3 1-0     0-1 2-0 3-0 
 15 UKS Łady3-0* 0-1 0-0 1-1 3-0 0-0 1-4 1-1 1-3 3-0* 0-3 1-0 0-0 0-7     3-0* 5-3 
 16 Józefovia Józefów0-1 1-1 1-1 4-2 0-2 2-3 0-1 1-2 0-2 4-1 1-2 1-1 1-5 0-5 3-2     3-1 
 17 PKS Radość (Warszawa)0-6 1-4 1-2 0-3 0-3 0-3 2-5 2-3 0-3 1-3 3-3 1-5 0-0 0-4 0-2 0-2     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: Victoria Sulejówek.
 
Okęcie Warszawa 1-2 Mazowsze Grójec 10 sierpnia, 11:00
UKS Łady 3-0 Wilga Garwolin 10 sierpnia, 11:00
(wo)
w Raszynie / na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Oskar Przysucha 5-0 Energia Kozienice 10 sierpnia, 17:00
PKS Radość (Warszawa) 0-2 Józefovia Józefów 10 sierpnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Orzeł Wierzbica 9 sierpnia, 18:00
Drukarz Warszawa 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 11 sierpnia, 16:00
Pogoń II Siedlce 5-3 Znicz II Pruszków 11 sierpnia, 11:00
Sparta Jazgarzew 1-4 Mszczonowianka Mszczonów 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pauza: Wilga Garwolin.
 
Mazowsze Grójec 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 14 sierpnia, 17:30
Znicz II Pruszków 1-0 Sparta Jazgarzew 14 sierpnia, 18:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-2 Pogoń II Siedlce 14 sierpnia, 17:00
Orzeł Wierzbica 1-1 Drukarz Warszawa 14 sierpnia, 17:00
Józefovia Józefów 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 14 sierpnia, 17:30
Energia Kozienice 5-1 PKS Radość (Warszawa) 14 sierpnia, 17:30
Victoria Sulejówek 3-1 Oskar Przysucha 14 sierpnia, 19:00
Okęcie Warszawa 2-2 UKS Łady 14 sierpnia, 17:30 (50)

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: Okęcie Warszawa.
 
UKS Łady 0-3 Mazowsze Grójec 17 sierpnia, 15:00
w Raszynie
Oskar Przysucha 1-1 Wilga Garwolin 17 sierpnia, 17:00
PKS Radość (Warszawa) 0-0 Victoria Sulejówek 17 sierpnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-2 Energia Kozienice 17 sierpnia, 17:00
Drukarz Warszawa 2-0 Józefovia Józefów 17 sierpnia, 16:00
Pogoń II Siedlce 4-3 Orzeł Wierzbica 18 sierpnia, 11:00
Sparta Jazgarzew 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 17 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-1 Znicz II Pruszków 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: UKS Łady.
 
Mazowsze Grójec 0-0 Znicz II Pruszków 24 sierpnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Wierzbica 3-1 Sparta Jazgarzew 24 sierpnia, 17:00
Józefovia Józefów 0-1 Pogoń II Siedlce 24 sierpnia, 13:00
Energia Kozienice 3-1 Drukarz Warszawa 24 sierpnia, 17:00
Victoria Sulejówek 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 24 sierpnia, 17:00
Wilga Garwolin 6-2 PKS Radość (Warszawa) 25 sierpnia, 17:00
Okęcie Warszawa 1-0 Oskar Przysucha 24 sierpnia, 11:00 (100)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Mazowsze Grójec.
 
Oskar Przysucha 0-0 UKS Łady 31 sierpnia, 17:00
PKS Radość (Warszawa) 2-3 Okęcie Warszawa 31 sierpnia, 17:00 (100)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Wilga Garwolin 31 sierpnia, 16:30
Drukarz Warszawa 1-0 Victoria Sulejówek 31 sierpnia, 16:00
Pogoń II Siedlce 3-2 Energia Kozienice 1 września, 11:00 (50)
na stadionie ARMS
Sparta Jazgarzew 0-0 Józefovia Józefów 31 sierpnia, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 5-1 Orzeł Wierzbica 31 sierpnia, 16:00
Znicz II Pruszków 1-3 Szydłowianka Szydłowiec 1 września, 11:00
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 4 września

Pauza: Oskar Przysucha.
 
Mazowsze Grójec 2-1 Szydłowianka Szydłowiec 4 września, 17:00
Orzeł Wierzbica 2-1 Znicz II Pruszków 4 września, 16:00
Józefovia Józefów 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 4 września, 17:00
Energia Kozienice 1-0 Sparta Jazgarzew 4 września, 17:00
Victoria Sulejówek 0-2 Pogoń II Siedlce 4 września, 20:00
Wilga Garwolin 2-2 Drukarz Warszawa 4 września, 17:00 (150)
Okęcie Warszawa 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 września, 17:00 (100)
UKS Łady 5-3 PKS Radość (Warszawa) 3 września, 17:00
w Raszynie

Kolejka 7 - 7-8 września

Pauza: PKS Radość (Warszawa).
 
Oskar Przysucha 1-2 Mazowsze Grójec 7 września, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 UKS Łady 7 września, 16:30
Drukarz Warszawa 2-3 Okęcie Warszawa 8 września, 15:00 (250)
Pogoń II Siedlce 2-1 Wilga Garwolin 7 września, 11:00
na stadionie ARMS
Sparta Jazgarzew 4-1 Victoria Sulejówek 7 września, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Energia Kozienice 7 września, 13:00
Znicz II Pruszków 0-0 Józefovia Józefów 8 września, 11:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Szydłowianka Szydłowiec 2-3 Orzeł Wierzbica 7 września, 16:00

Kolejka 8 - 14-15 września

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
 
Mazowsze Grójec 2-1 Orzeł Wierzbica 14 września, 16:00
Józefovia Józefów 0-2 Szydłowianka Szydłowiec 14 września, 14:00
Energia Kozienice 2-1 Znicz II Pruszków 14 września, 16:00
Victoria Sulejówek 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 14 września, 18:00
Wilga Garwolin 2-2 Sparta Jazgarzew 14 września, 11:00
Okęcie Warszawa 2-1 Pogoń II Siedlce 14 września, 11:00 (50)
UKS Łady 0-7 Drukarz Warszawa 14 września, 16:30
w Raszynie
Oskar Przysucha 9-0 PKS Radość (Warszawa) 14 września, 16:00

Kolejka 9 - 18 września

Pauza: Drukarz Warszawa.
 
PKS Radość (Warszawa) 3-3 Mazowsze Grójec 18 września, 16:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Oskar Przysucha 18 września, 16:30
Pogoń II Siedlce 4-1 UKS Łady 18 września, 17:00
Sparta Jazgarzew 1-1 Okęcie Warszawa 18 września, 16:00 (50)
Mszczonowianka Mszczonów 1-2 Wilga Garwolin 18 września, 16:30
Znicz II Pruszków 2-2 Victoria Sulejówek 18 września, 20:15
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Energia Kozienice 18 września, 16:00
Orzeł Wierzbica 2-0 Józefovia Józefów 18 września, 16:00

Kolejka 10 - 21-22 września

Pauza: Pogoń II Siedlce.
 
Mazowsze Grójec 1-1 Józefovia Józefów 21 września, 16:00
Energia Kozienice 1-0 Orzeł Wierzbica 21 września, 16:00
Victoria Sulejówek 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 22 września, 20:00
Wilga Garwolin 1-1 Znicz II Pruszków 21 września, 16:00
Okęcie Warszawa 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 21 września, 11:00
UKS Łady 1-4 Sparta Jazgarzew 21 września, 11:00
w Raszynie
Oskar Przysucha 1-2 Drukarz Warszawa 21 września, 16:00
PKS Radość (Warszawa) 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 21 września, 16:00

Kolejka 11 - 28-29 września

Pauza: Sparta Jazgarzew.
 
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Mazowsze Grójec 28 września, 16:00
Drukarz Warszawa 3-0 PKS Radość (Warszawa) 28 września, 16:00
Pogoń II Siedlce 3-3 Oskar Przysucha 28 września, 11:00 (50)
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 UKS Łady 28 września, 13:00
Znicz II Pruszków 1-4 Okęcie Warszawa 28 września, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Wilga Garwolin 28 września, 15:30
Orzeł Wierzbica 2-1 Victoria Sulejówek 28 września, 16:00
Józefovia Józefów 4-2 Energia Kozienice 28 września, 16:00

Kolejka 12 - 5-6 października

Pauza: Mszczonowianka Mszczonów.
 
Mazowsze Grójec 2-2 Energia Kozienice 5 października, 15:00
Victoria Sulejówek 1-1 Józefovia Józefów 5 października, 19:00
Wilga Garwolin 2-4 Orzeł Wierzbica 6 października, 15:00
Okęcie Warszawa 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 5 października, 11:00 (70)
UKS Łady 1-3 Znicz II Pruszków 5 października, 11:00
w Raszynie
Oskar Przysucha 3-2 Sparta Jazgarzew 5 października, 15:00
PKS Radość (Warszawa) 0-6 Pogoń II Siedlce 5 października, 15:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Drukarz Warszawa 5 października, 15:30

Kolejka 13 - 12-13 października

Pauza: Znicz II Pruszków.
 
Drukarz Warszawa 0-3 Mazowsze Grójec 12 października, 15:00
Pogoń II Siedlce 4-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 13 października, 11:00 (150)
na stadionie ROSRRiT
Sparta Jazgarzew 7-2 PKS Radość (Warszawa) 12 października, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 6-1 Oskar Przysucha 12 października, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 UKS Łady 12 października, 15:00
Orzeł Wierzbica 0-3 Okęcie Warszawa 12 października, 15:00
Józefovia Józefów 4-1 Wilga Garwolin 12 października, 15:30
Energia Kozienice 2-0 Victoria Sulejówek 12 października, 15:00

Kolejka 14 - 19-20 października

Pauza: Szydłowianka Szydłowiec.
 
Mazowsze Grójec 1-0 Victoria Sulejówek 19 października, 15:00
Wilga Garwolin 1-0 Energia Kozienice 20 października, 14:00
Okęcie Warszawa 2-1 Józefovia Józefów 19 października, 11:00
UKS Łady 0-0 Orzeł Wierzbica 19 października, 11:00
w Raszynie
Oskar Przysucha 4-0 Znicz II Pruszków 19 października, 13:00
PKS Radość (Warszawa) 1-4 Mszczonowianka Mszczonów 19 października, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-4 Sparta Jazgarzew 19 października, 15:00
Drukarz Warszawa 3-0 Pogoń II Siedlce 19 października, 14:00

Kolejka 15 - 26-27 października

Pauza: Orzeł Wierzbica.
 
Pogoń II Siedlce 2-1 Mazowsze Grójec 27 października, 13:00 (100)
na stadionie ROSRRiT
Sparta Jazgarzew 1-4 Drukarz Warszawa 26 października, 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 26 października, 11:00
Znicz II Pruszków 3-1 PKS Radość (Warszawa) 26 października, 11:00
na bocznym boisku
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 Oskar Przysucha 27 października, 14:00
Józefovia Józefów 3-2 UKS Łady 26 października, 14:30
Energia Kozienice 2-1 Okęcie Warszawa 26 października, 14:00
Victoria Sulejówek 3-3 Wilga Garwolin 26 października, 18:00

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Pauza: Józefovia Józefów.
 
Mazowsze Grójec 1-1 Wilga Garwolin 3 listopada, 13:00
Okęcie Warszawa 2-1 Victoria Sulejówek 3 listopada, 11:00 (100)
UKS Łady 1-1 Energia Kozienice 31 października, 13:30
w Raszynie
Oskar Przysucha 1-1 Orzeł Wierzbica 2 listopada, 13:00
PKS Radość (Warszawa) 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 2 listopada, 13:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Znicz II Pruszków 2 listopada, 13:30
Drukarz Warszawa 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 2 listopada, 14:00 (100)
Pogoń II Siedlce 2-2 Sparta Jazgarzew 3 listopada, 17:30 (70)

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Pauza: Energia Kozienice.
 
Sparta Jazgarzew 4-1 Mazowsze Grójec 9 listopada, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Pogoń II Siedlce 9 listopada, 13:30
Znicz II Pruszków 0-1 Drukarz Warszawa 9 listopada, 11:15
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 9 listopada, 13:00
Orzeł Wierzbica 1-0 PKS Radość (Warszawa) 9 listopada, 14:00
Józefovia Józefów 1-1 Oskar Przysucha 9 listopada, 11:00
Victoria Sulejówek 1-1 UKS Łady 9 listopada, 17:30
Wilga Garwolin 1-1 Okęcie Warszawa 9 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 16-17 listopada

Pauza: Victoria Sulejówek.
 
Mazowsze Grójec 0-0 Okęcie Warszawa 16 listopada, 13:00
Wilga Garwolin 0-0 UKS Łady 16 listopada, 12:30
Energia Kozienice 4-0 Oskar Przysucha 16 listopada, 11:00
Józefovia Józefów 3-1 PKS Radość (Warszawa) 16 listopada, 11:00
Orzeł Wierzbica 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 listopada, 12:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Drukarz Warszawa 16 listopada, 13:00
Znicz II Pruszków 4-0 Pogoń II Siedlce 17 listopada, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Sparta Jazgarzew 16 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 15-16 marca

Pauza: Wilga Garwolin.
 
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Mazowsze Grójec 15 marca, 14:50
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z siatką w bramce
Sparta Jazgarzew 1-0 Znicz II Pruszków 16 marca, 13:00
Pogoń II Siedlce 6-0 Szydłowianka Szydłowiec 16 marca, 12:00 (20)
Drukarz Warszawa 2-3 Orzeł Wierzbica 15 marca, 14:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Józefovia Józefów 15 marca, 12:00
PKS Radość (Warszawa) 0-3 Energia Kozienice 15 marca, 11:00
Oskar Przysucha 1-0 Victoria Sulejówek 15 marca, 15:00
UKS Łady 1-1 Okęcie Warszawa 15 marca, 14:00
w Raszynie

Kolejka 20 - 22-23 marca

Pauza: Okęcie Warszawa.
 
Mazowsze Grójec 2-0 UKS Łady 22 marca, 15:00
Wilga Garwolin 1-0 Oskar Przysucha 23 marca, 15:00
Victoria Sulejówek 4-0 PKS Radość (Warszawa) 22 marca, 17:00
Energia Kozienice 4-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 22 marca, 13:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Józefovia Józefów 0-5 Drukarz Warszawa 22 marca, 15:00
Orzeł Wierzbica 5-2 Pogoń II Siedlce 22 marca, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-2 Sparta Jazgarzew 22 marca, 15:00
Znicz II Pruszków 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 23 marca, 11:00

Kolejka 21 - 29-30 marca

Pauza: UKS Łady.
 
Znicz II Pruszków 4-1 Mazowsze Grójec 30 marca, 18:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-2 Szydłowianka Szydłowiec 29 marca, 13:30
Sparta Jazgarzew 2-0 Orzeł Wierzbica 29 marca, 16:00
Pogoń II Siedlce 2-1 Józefovia Józefów 29 marca, 11:00 (50)
Drukarz Warszawa 1-2 Energia Kozienice 29 marca, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-2 Victoria Sulejówek 29 marca, 16:00
PKS Radość (Warszawa) 1-3 Wilga Garwolin 29 marca, 11:00
Oskar Przysucha 2-3 Okęcie Warszawa 29 marca, 15:30

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Pauza: Mazowsze Grójec.
 
UKS Łady 1-0 Oskar Przysucha 6 kwietnia, 16:00
w Raszynie
Okęcie Warszawa 7-2 PKS Radość (Warszawa) 5 kwietnia, 11:00 (50)
Wilga Garwolin 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 kwietnia, 15:00
Victoria Sulejówek 3-0 Drukarz Warszawa 5 kwietnia, 18:00
Energia Kozienice 1-2 Pogoń II Siedlce 5 kwietnia, 15:00
Józefovia Józefów 0-1 Sparta Jazgarzew 5 kwietnia, 15:00
Orzeł Wierzbica 0-3 Mszczonowianka Mszczonów 5 kwietnia, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 Znicz II Pruszków 5 kwietnia, 15:30

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Pauza: Oskar Przysucha.
 
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Mazowsze Grójec 12 kwietnia, 16:00
Znicz II Pruszków 7-0 Orzeł Wierzbica 12 kwietnia, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Józefovia Józefów 12 kwietnia, 13:30
Sparta Jazgarzew 1-2 Energia Kozienice 12 kwietnia, 16:00
Pogoń II Siedlce 4-1 Victoria Sulejówek 13 kwietnia, 11:00
Drukarz Warszawa 0-3 Wilga Garwolin 12 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Okęcie Warszawa 12 kwietnia, 16:00
PKS Radość (Warszawa) 0-2 UKS Łady 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Pauza: PKS Radość (Warszawa).
 
Mazowsze Grójec 0-3 Oskar Przysucha 18 kwietnia, 16:00
UKS Łady 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 19 kwietnia, 11:00
w Raszynie
Okęcie Warszawa 1-2 Drukarz Warszawa 18 kwietnia, 16:30 (100)
Wilga Garwolin 1-0 Pogoń II Siedlce 19 kwietnia, 13:00
Victoria Sulejówek 1-1 Sparta Jazgarzew 19 kwietnia, 18:00
Energia Kozienice 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 19 kwietnia, 11:30
Józefovia Józefów 0-2 Znicz II Pruszków 17 kwietnia, 17:00
Orzeł Wierzbica 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
 
Orzeł Wierzbica 3-2 Mazowsze Grójec 26 kwietnia, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Józefovia Józefów 26 kwietnia, 16:30
Znicz II Pruszków 1-1 Energia Kozienice 27 kwietnia, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-2 Victoria Sulejówek 26 kwietnia, 13:30
Sparta Jazgarzew 5-1 Wilga Garwolin 26 kwietnia, 16:00
Pogoń II Siedlce 5-4 Okęcie Warszawa 27 kwietnia, 19:00
Drukarz Warszawa 0-1 UKS Łady 26 kwietnia, 11:00 (50)
PKS Radość (Warszawa) 1-5 Oskar Przysucha 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 26 - 3-4 maja

Pauza: Drukarz Warszawa.
 
Mazowsze Grójec 6-1 PKS Radość (Warszawa) 3 maja, 16:00
Oskar Przysucha 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 maja, 17:00
UKS Łady 3-0 Pogoń II Siedlce 4 maja, 17:00
(wo)
w Raszynie / na boisku 3-2 / / w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Bartosz Kaszubowski
Okęcie Warszawa 2-4 Sparta Jazgarzew 3 maja, 11:00 (50)
Wilga Garwolin 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 4 maja, 16:00
Victoria Sulejówek 3-1 Znicz II Pruszków 3 maja, 18:00
Energia Kozienice 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 3 maja, 14:00
Józefovia Józefów 2-3 Orzeł Wierzbica 3 maja, 16:00

Kolejka 27 - 10-11 maja

Pauza: Pogoń II Siedlce.
 
Józefovia Józefów 1-2 Mazowsze Grójec 10 maja, 16:00
Orzeł Wierzbica 1-3 Energia Kozienice 10 maja, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 7-1 Victoria Sulejówek 10 maja, 17:00
Znicz II Pruszków 6-1 Wilga Garwolin 11 maja, 11:00
na bocznym boisku
Mszczonowianka Mszczonów 1-2 Okęcie Warszawa 10 maja, 11:00
Sparta Jazgarzew 0-5 UKS Łady 10 maja, 17:00
Drukarz Warszawa 2-3 Oskar Przysucha 10 maja, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 PKS Radość (Warszawa) 10 maja, 17:00

Kolejka 28 - 17-18 maja

Pauza: Sparta Jazgarzew.
 
Mazowsze Grójec 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 maja, 16:00
PKS Radość (Warszawa) 0-4 Drukarz Warszawa 17 maja, 11:00
Oskar Przysucha 5-2 Pogoń II Siedlce 17 maja, 17:00 (250)
UKS Łady 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 18 maja, 17:00 (50)
w Raszynie
Okęcie Warszawa 2-4 Znicz II Pruszków 17 maja, 11:15 (50)
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych
Wilga Garwolin 4-3 Szydłowianka Szydłowiec 18 maja, 16:00
Victoria Sulejówek 3-1 Orzeł Wierzbica 17 maja, 19:30
Energia Kozienice 6-0 Józefovia Józefów 17 maja, 15:00

Kolejka 29 - 24-25 maja

Pauza: Mszczonowianka Mszczonów.
 
Energia Kozienice 2-3 Mazowsze Grójec 24 maja, 17:00
Józefovia Józefów 1-5 Victoria Sulejówek 24 maja, 16:00
Orzeł Wierzbica 3-1 Wilga Garwolin 24 maja, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-2 Okęcie Warszawa 25 maja, 18:00
w Wierzbicy / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Znicz II Pruszków 0-1 UKS Łady 25 maja, 11:00
Sparta Jazgarzew 1-4 Oskar Przysucha 24 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 2-1 PKS Radość (Warszawa) 24 maja, 17:00 (50)
Drukarz Warszawa 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 24 maja, 16:00

Kolejka 30 - 28 maja

Pauza: Znicz II Pruszków.
 
Mazowsze Grójec 1-2 Drukarz Warszawa 28 maja, 18:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-3 Pogoń II Siedlce 28 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-1 / / w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Bartosz Kwiatkowski
PKS Radość (Warszawa) 2-5 Sparta Jazgarzew 28 maja, 18:00
Oskar Przysucha 0-0 Mszczonowianka Mszczonów 28 maja, 17:30
UKS Łady 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 28 maja, 18:00
w Raszynie
Okęcie Warszawa 2-2 Orzeł Wierzbica 28 maja, 16:30
Wilga Garwolin 1-1 Józefovia Józefów 28 maja, 17:30
Victoria Sulejówek 1-0 Energia Kozienice 28 maja, 19:00

Kolejka 31 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Szydłowianka Szydłowiec.
 
Victoria Sulejówek 3-1 Mazowsze Grójec 1 czerwca, 11:00 (170)
Energia Kozienice 3-1 Wilga Garwolin 1 czerwca, 16:00
Józefovia Józefów 1-2 Okęcie Warszawa 31 maja, 16:00
Orzeł Wierzbica 1-0 UKS Łady 31 maja, 17:00
Znicz II Pruszków 3-0 Oskar Przysucha 31 maja, 19:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Mszczonowianka Mszczonów 5-0 PKS Radość (Warszawa) 31 maja, 14:30
Sparta Jazgarzew 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 31 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 2-1 Drukarz Warszawa 1 czerwca, 19:30

Kolejka 32 - 7-8 czerwca

Pauza: Orzeł Wierzbica.
 
Mazowsze Grójec 3-3 Pogoń II Siedlce 8 czerwca, 17:00
Drukarz Warszawa 1-2 Sparta Jazgarzew 7 czerwca, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-2 Mszczonowianka Mszczonów 7 czerwca, 12:00
PKS Radość (Warszawa) 0-3 Znicz II Pruszków 8 czerwca, 17:00
Oskar Przysucha 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 7 czerwca, 17:00
UKS Łady 3-0 Józefovia Józefów 8 czerwca, 17:00
(wo)
w Raszynie / goście nie dojechali
Okęcie Warszawa 0-2 Energia Kozienice 7 czerwca, 11:00 (50)
Wilga Garwolin 4-2 Victoria Sulejówek 8 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 14-15 czerwca

Pauza: Józefovia Józefów.
 
Wilga Garwolin 2-1 Mazowsze Grójec 14 czerwca, 17:00
Victoria Sulejówek 2-0 Okęcie Warszawa 14 czerwca, 17:00
Energia Kozienice 10-0 UKS Łady 14 czerwca, 17:00
Orzeł Wierzbica 1-1 Oskar Przysucha 14 czerwca, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 PKS Radość (Warszawa) 14 czerwca, 17:00
Znicz II Pruszków 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 14 czerwca, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 4-2 Drukarz Warszawa 14 czerwca, 15:30
Sparta Jazgarzew 4-0 Pogoń II Siedlce 14 czerwca, 17:00 (50)
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy

Kolejka 34 - 21-22 czerwca

Pauza: Energia Kozienice.
 
Mazowsze Grójec 1-2 Sparta Jazgarzew 21 czerwca, 17:00
Pogoń II Siedlce 2-0 Mszczonowianka Mszczonów 21 czerwca, 17:00 (350)
Drukarz Warszawa 1-2 Znicz II Pruszków 18 czerwca, 18:30 (100)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 20 czerwca, 18:00
PKS Radość (Warszawa) 0-3 Orzeł Wierzbica 21 czerwca, 17:00
Oskar Przysucha 8-0 Józefovia Józefów 21 czerwca, 17:00
UKS Łady 0-0 Victoria Sulejówek 21 czerwca, 17:00
w Raszynie
Okęcie Warszawa 0-3 Wilga Garwolin 21 czerwca, 17:00 (70)

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2013/2014 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2013/2014 (łódzka)
IV liga 2013/2014 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2013/2014 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2013/2014 (Płock)
Tymex Liga okręgowa 2013/2014 (Radom)
Liga okręgowa 2013/2014 (Siedlce)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas