[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2013/2014, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Polonia Warszawa 34 80 25 5 4 83-18 13 3 1 47-5 12 2 3 36-13
2.  Bug Wyszków 34 76 22 10 2 66-29 13 4 0 37-10 9 6 2 29-19
3.  Wisła II Płock 34 68 22 2 10 84-38 13 1 3 51-9 9 1 7 33-29
4.  Mławianka Mława 34 58 16 10 8 50-32 7 6 4 23-14 9 4 4 27-18 2 3 1 0 1 4-3
5.  Błękitni Raciąż 34 58 18 4 12 65-55 9 2 6 33-31 9 2 6 32-24 2 3 1 0 1 3-4
6.  MKS Ciechanów 34 57 18 3 13 68-64 9 3 5 42-27 9 0 8 26-37
7.  KS Łomianki 34 54 16 6 12 48-44 9 4 4 27-19 7 2 8 21-25
8.  MKS Przasnysz 34 53 16 5 13 55-48 6 4 7 25-26 10 1 6 30-22
9.  Narew Ostrołęka 34 49 15 4 15 49-47 8 3 6 26-19 7 1 9 23-28
10.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 34 48 13 9 12 61-59 8 4 5 32-23 5 5 7 29-36 2 4 1 1 0 4-2
11.  Błękitni Gąbin 34 48 13 9 12 37-38 7 1 9 18-24 6 8 3 19-14 2 1 0 1 1 2-4
12.  Wkra Żuromin 34 44 13 5 16 46-64 7 4 6 26-25 6 1 10 20-39 2 6 2 0 0 3-1
13.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 34 44 14 2 18 57-51 7 1 9 30-26 7 1 9 27-25 2 0 0 0 2 1-3
14.  Korona Ostrołęka 34 31 9 4 21 41-85 4 1 12 19-42 5 3 9 22-43 2 3 1 0 1 3-3
15.  Czarni Węgrów 34 31 8 7 19 43-62 6 4 7 31-31 2 3 12 12-31 2 3 1 0 1 3-3
16.  Naprzód Skórzec 34 30 7 9 18 39-68 5 5 7 22-28 2 4 11 17-40
17.  Mazur Gostynin 34 23 6 5 23 28-69 4 2 11 15-27 2 3 12 13-42
18.  Amator Maszewo 34 13 2 7 25 33-82 1 1 15 17-46 1 6 10 16-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 MKS Polonia Warszawa    0-0 0-1 2-2 2-1 6-0 3-0 2-0 1-0 1-1 2-0 6-0 3-0 8-0 3-0 5-0 2-0 1-0 
 2 Bug Wyszków1-1     3-2 3-0 1-0 3-1 1-0 2-1 3-2 5-0 1-1 0-0 1-0 3-0 3-0* 4-2 3-0 0-0 
 3 Wisła II Płock2-0 1-2     1-2 7-0 1-0 1-1 5-0 3-0 5-1 0-1 1-0 2-1 8-0 2-0 1-0 8-0 3-1 
 4 Mławianka Mława0-3 1-1 2-0     0-1 1-2 2-0 1-2 3-1 2-1 0-0 4-0 0-0 1-1 2-1 1-1 3-0 0-0 
 5 Błękitni Raciąż3-1 1-1 0-6 2-4     0-2 3-2 2-0 5-2 1-0 1-0 1-3 1-2 2-2 0-2 3-1 3-2 5-1 
 6 MKS Ciechanów1-3 2-3 4-2 1-1 0-0     4-1 5-4 0-1 3-1 3-2 6-1 1-3 1-2 3-0 4-1 1-1 3-1 
 7 KS Łomianki0-3* 1-1 1-0 1-0 0-0 3-1     0-1 3-1 3-1 0-0 1-2 2-1 6-2 0-0 1-3 1-0 4-3 
 8 MKS Przasnysz2-4 0-1 0-2 1-0 1-5 4-0 1-0     5-2 2-3 0-0 3-2 0-2 3-1 1-1 1-1 0-1 1-1 
 9 Narew Ostrołęka0-2 5-2 3-0 1-1 3-0 0-1 0-1 0-2     1-5 0-0 4-0 0-4 0-0 1-0 4-1 2-0 2-0 
 10 Ostrovia Ostrów Mazowiecka1-1 1-1 1-2 1-2 0-3 2-0 3-1 0-2 0-2     1-1 4-1 3-0 3-1 2-0 2-1 5-2 3-3 
 11 Błękitni Gąbin1-0 0-1 0-2 1-3 0-1 2-3 1-2 1-0 0-2 1-3     2-0 2-1 0-3 2-1 1-0 3-1 1-1 
 12 Wkra Żuromin0-1 1-5 3-3 0-2 2-0 3-0 1-2 0-4 0-0 1-1 1-3     1-0 1-0 2-1 1-1 3-1 6-1 
 13 Bzura Chodaków (Sochaczew)1-3 0-3 5-1 0-2 2-0 1-2 1-3 1-3 2-1 4-1 0-2 1-2     0-1 4-1 1-1 4-0 3-0 
 14 Korona Ostrołęka0-2 0-3 1-2 0-2 2-9 2-3 1-3 0-3* 0-1 1-1 1-3 2-1 0-5     2-0 4-0 2-1 1-3 
 15 Czarni Węgrów1-4 2-2 0-1 0-2 1-2 6-2 1-2 0-0 0-4 2-2 1-2 3-2 5-3 3-1     4-1 0-0 2-1 
 16 Naprzód Skórzec0-4 1-2 3-1 1-0 2-3 2-4 2-1 1-2 3-2 2-2 1-1 0-1 2-1 0-2 0-0     2-2 0-0 
 17 Mazur Gostynin0-1 0-1 1-4 2-2 0-1 0-2 0-0 1-3 0-1 2-3 1-2 0-2 1-2 2-1 2-1 2-1     1-0 
 18 Amator Maszewo0-3 3-0* 2-4 1-2 1-6 1-3 0-2 1-3 0-1 0-3* 1-1 1-3 1-2 2-5 2-4 1-2 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

MKS Polonia Warszawa 0-1 Wisła II Płock 28 sierpnia, 20:00 (2800)
w pierwotnym terminie odwołany z powodu braku pozwolenia na organizację imprezy masowej / w drugim terminie mecz zaplanowany na 19:11 rozpoczął się z 49-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru drużyny gości
Bug Wyszków 1-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 10 sierpnia, 15:00
KS Łomianki 0-1 MKS Przasnysz 10 sierpnia, 16:00
Wkra Żuromin 0-0 Narew Ostrołęka 10 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Skórzec 1-1 Błękitni Gąbin 10 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 1-1 Mazur Gostynin 10 sierpnia, 17:00
Amator Maszewo 1-2 Mławianka Mława 10 sierpnia, 11:00
Korona Ostrołęka 2-0 Czarni Węgrów 10 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Wisła II Płock 2-0 Czarni Węgrów 14 sierpnia, 16:00
Mławianka Mława 1-1 Korona Ostrołęka 14 sierpnia, 17:30
Mazur Gostynin 1-0 Amator Maszewo 14 sierpnia, 17:30
Błękitni Gąbin 2-3 MKS Ciechanów 14 sierpnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Naprzód Skórzec 14 sierpnia, 17:00
Narew Ostrołęka 3-0 Błękitni Raciąż 14 sierpnia, 17:00
MKS Przasnysz 3-2 Wkra Żuromin 14 sierpnia, 17:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-3 KS Łomianki 14 sierpnia, 17:00
MKS Polonia Warszawa 0-0 Bug Wyszków 16 października, 18:00 (3000)
przełożony z powodu braku pozwolenia na organizację imprezy masowej

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Bug Wyszków 3-2 Wisła II Płock 17 sierpnia, 15:00 (250)
KS Łomianki 0-3 MKS Polonia Warszawa 17 sierpnia, 15:00 (1000)
(wo)
przerwany w 36. minucie przy stanie 0-2 z powodu awantur na trybunach
Wkra Żuromin 1-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 17 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż 2-0 MKS Przasnysz 17 sierpnia, 17:00
Naprzód Skórzec 3-2 Narew Ostrołęka 17 sierpnia, 17:00
MKS Ciechanów 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 sierpnia, 17:00
Amator Maszewo 1-1 Błękitni Gąbin 17 sierpnia, 16:00
Korona Ostrołęka 2-1 Mazur Gostynin 17 sierpnia, 12:00
Czarni Węgrów 0-2 Mławianka Mława 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Wisła II Płock 1-2 Mławianka Mława 25 sierpnia, 17:00
Mazur Gostynin 2-1 Czarni Węgrów 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Gąbin 0-3 Korona Ostrołęka 24 sierpnia, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-3 Amator Maszewo 24 sierpnia, 17:00
Narew Ostrołęka 0-1 MKS Ciechanów 25 sierpnia, 16:00
MKS Przasnysz 1-1 Naprzód Skórzec 24 sierpnia, 17:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-0 Błękitni Raciąż 24 sierpnia, 17:00
MKS Polonia Warszawa 6-0 Wkra Żuromin 25 sierpnia, 19:11 (4500)
Bug Wyszków 1-0 KS Łomianki 24 sierpnia, 15:00 (200)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

KS Łomianki 1-0 Wisła II Płock 31 sierpnia, 12:00
Wkra Żuromin 1-5 Bug Wyszków 31 sierpnia, 16:00 (220)
Błękitni Raciąż 3-1 MKS Polonia Warszawa 31 sierpnia, 16:30
Naprzód Skórzec 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 31 sierpnia, 17:00 (150)
MKS Ciechanów 5-4 MKS Przasnysz 31 sierpnia, 17:00
Amator Maszewo 0-1 Narew Ostrołęka 31 sierpnia, 16:00
Korona Ostrołęka 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 września, 12:00
Czarni Węgrów 1-2 Błękitni Gąbin 1 września, 17:00
Mławianka Mława 3-0 Mazur Gostynin 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 4 września

Wisła II Płock 8-0 Mazur Gostynin 4 września, 16:00
Błękitni Gąbin 1-3 Mławianka Mława 4 września, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Czarni Węgrów 4 września, 17:00
Narew Ostrołęka 0-0 Korona Ostrołęka 4 września, 17:00
MKS Przasnysz 1-1 Amator Maszewo 4 września, 17:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 MKS Ciechanów 4 września, 17:00
MKS Polonia Warszawa 5-0 Naprzód Skórzec 4 września, 19:00 (2500)
Bug Wyszków 1-0 Błękitni Raciąż 4 września, 17:00 (300)
KS Łomianki 1-2 Wkra Żuromin 4 września, 17:00

Kolejka 7 - 7-8 września

Wkra Żuromin 3-3 Wisła II Płock 7 września, 16:00
Błękitni Raciąż 3-2 KS Łomianki 7 września, 11:00
Naprzód Skórzec 1-2 Bug Wyszków 7 września, 16:00 (120)
MKS Ciechanów 1-3 MKS Polonia Warszawa 7 września, 16:00
Amator Maszewo 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 7 września, 16:00
Korona Ostrołęka 0-3 MKS Przasnysz 7 września, 12:00
(wo)
na boisku 2-3
Czarni Węgrów 0-4 Narew Ostrołęka 7 września, 16:30
Mławianka Mława 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7 września, 17:00
Mazur Gostynin 1-2 Błękitni Gąbin 7 września, 16:30

Kolejka 8 - 14-15 września

Wisła II Płock 0-1 Błękitni Gąbin 15 września, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-2 Mazur Gostynin 14 września, 12:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Narew Ostrołęka 1-1 Mławianka Mława 14 września, 16:00
MKS Przasnysz 1-1 Czarni Węgrów 14 września, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-1 Korona Ostrołęka 14 września, 16:00
MKS Polonia Warszawa 1-0 Amator Maszewo 15 września, 18:00 (3000)
Bug Wyszków 3-1 MKS Ciechanów 14 września, 15:00 (400)
KS Łomianki 1-3 Naprzód Skórzec 14 września, 15:00
Wkra Żuromin 2-0 Błękitni Raciąż 14 września, 16:00

Kolejka 9 - 18 września

Błękitni Raciąż 0-6 Wisła II Płock 18 września, 16:00
Naprzód Skórzec 0-1 Wkra Żuromin 18 września, 16:30
MKS Ciechanów 4-1 KS Łomianki 18 września, 16:30
Amator Maszewo 3-0 Bug Wyszków 18 września, 16:30 (20)
(wo)
na boisku 3-2
Korona Ostrołęka 0-2 MKS Polonia Warszawa 18 września, 16:30
Czarni Węgrów 5-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 18 września, 16:30
Mławianka Mława 1-2 MKS Przasnysz 18 września, 16:00
Mazur Gostynin 0-1 Narew Ostrołęka 18 września, 16:30
Błękitni Gąbin 1-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 18 września, 16:30

Kolejka 10 - 21-22 września

Wisła II Płock 5-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 22 września, 16:00
Narew Ostrołęka 0-0 Błękitni Gąbin 21 września, 16:00 (250)
MKS Przasnysz 0-1 Mazur Gostynin 21 września, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Mławianka Mława 21 września, 16:00
MKS Polonia Warszawa 3-0 Czarni Węgrów 21 września, 18:00 (2300)
w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / uznano wynik z boiska
Bug Wyszków 3-0 Korona Ostrołęka 21 września, 15:00 (300)
KS Łomianki 4-3 Amator Maszewo 21 września, 12:00
Wkra Żuromin 3-0 MKS Ciechanów 21 września, 16:00
Błękitni Raciąż 3-1 Naprzód Skórzec 21 września, 15:30

Kolejka 11 - 28-29 września

Naprzód Skórzec 3-1 Wisła II Płock 29 września, 17:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru drużyny gości
MKS Ciechanów 0-0 Błękitni Raciąż 28 września, 16:00
Amator Maszewo 1-3 Wkra Żuromin 29 września, 14:00
Korona Ostrołęka 1-3 KS Łomianki 28 września, 12:00
Czarni Węgrów 2-2 Bug Wyszków 29 września, 16:00 (220)
Mławianka Mława 0-3 MKS Polonia Warszawa 28 września, 16:00 (700)
Mazur Gostynin 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 28 września, 16:00
Błękitni Gąbin 1-0 MKS Przasnysz 28 września, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Narew Ostrołęka 28 września, 16:00

Kolejka 12 - 5-6 października

Wisła II Płock 3-0 Narew Ostrołęka 6 października, 11:00
MKS Przasnysz 2-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5 października, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Błękitni Gąbin 5 października, 15:00
MKS Polonia Warszawa 2-0 Mazur Gostynin 5 października, 18:30 (2200)
Bug Wyszków 3-0 Mławianka Mława 5 października, 15:00 (300)
KS Łomianki 0-0 Czarni Węgrów 5 października, 11:00
Wkra Żuromin 1-0 Korona Ostrołęka 5 października, 15:00
Błękitni Raciąż 5-1 Amator Maszewo 3 października, 16:30
Naprzód Skórzec 2-4 MKS Ciechanów 5 października, 15:00

Kolejka 13 - 12-13 października

MKS Ciechanów 4-2 Wisła II Płock 12 października, 15:00
Amator Maszewo 1-2 Naprzód Skórzec 12 października, 12:00
Korona Ostrołęka 2-9 Błękitni Raciąż 13 października, 13:00
Czarni Węgrów 3-2 Wkra Żuromin 13 października, 15:30
Mławianka Mława 2-0 KS Łomianki 12 października, 12:00
Mazur Gostynin 0-1 Bug Wyszków 12 października, 15:00 (180)
Błękitni Gąbin 1-0 MKS Polonia Warszawa 12 października, 15:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 12 października, 15:00
Narew Ostrołęka 0-2 MKS Przasnysz 12 października, 15:00

Kolejka 14 - 19-20 października

Wisła II Płock 5-0 MKS Przasnysz 20 października, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-1 Narew Ostrołęka 19 października, 15:00
MKS Polonia Warszawa 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 października, 18:30 (2100)
Bug Wyszków 1-1 Błękitni Gąbin 19 października, 15:00 (230)
KS Łomianki 1-0 Mazur Gostynin 19 października, 15:00
Wkra Żuromin 0-2 Mławianka Mława 19 października, 15:00
Błękitni Raciąż 0-2 Czarni Węgrów 19 października, 14:30
Naprzód Skórzec 0-2 Korona Ostrołęka 19 października, 15:00
MKS Ciechanów 3-1 Amator Maszewo 19 października, 15:00

Kolejka 15 - 26-27 października

Amator Maszewo 2-4 Wisła II Płock 26 października, 14:00
Korona Ostrołęka 2-3 MKS Ciechanów 27 października, 13:00
Czarni Węgrów 4-1 Naprzód Skórzec 27 października, 14:00
Mławianka Mława 0-1 Błękitni Raciąż 26 października, 14:00
Mazur Gostynin 0-2 Wkra Żuromin 26 października, 14:00
Błękitni Gąbin 1-2 KS Łomianki 26 października, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Bug Wyszków 26 października, 14:00 (200)
Narew Ostrołęka 0-2 MKS Polonia Warszawa 26 października, 15:00 (480)
MKS Przasnysz 0-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 26 października, 14:00

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Wisła II Płock 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 3 listopada, 11:00
MKS Polonia Warszawa 2-0 MKS Przasnysz 31 października, 19:00 (1800)
Bug Wyszków 3-2 Narew Ostrołęka 2 listopada, 13:30 (375)
KS Łomianki 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 listopada, 11:00
Wkra Żuromin 1-3 Błękitni Gąbin 2 listopada, 13:00
Błękitni Raciąż 3-2 Mazur Gostynin 2 listopada, 13:00
Naprzód Skórzec 1-0 Mławianka Mława 2 listopada, 13:00
MKS Ciechanów 3-0 Czarni Węgrów 2 listopada, 14:00
Amator Maszewo 2-5 Korona Ostrołęka 2 listopada, 12:00

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Korona Ostrołęka 1-2 Wisła II Płock 9 listopada, 13:30 (50)
Czarni Węgrów 2-1 Amator Maszewo 10 listopada, 13:30
Mławianka Mława 1-2 MKS Ciechanów 9 listopada, 13:30
Mazur Gostynin 2-1 Naprzód Skórzec 10 listopada, 13:30
Błękitni Gąbin 0-1 Błękitni Raciąż 9 listopada, 13:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-1 Wkra Żuromin 9 listopada, 13:00
Narew Ostrołęka 0-1 KS Łomianki 10 listopada, 13:00
MKS Przasnysz 0-1 Bug Wyszków 9 listopada, 13:00 (85)
MKS Polonia Warszawa 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 9 listopada, 18:00 (2500)

Kolejka 18 - 16-17 listopada

Wisła II Płock 2-0 MKS Polonia Warszawa 17 listopada, 12:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-3 Bug Wyszków 16 listopada, 13:00 (165)
MKS Przasnysz 1-0 KS Łomianki 16 listopada, 11:00
Narew Ostrołęka 4-0 Wkra Żuromin 16 listopada, 12:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-3 Błękitni Raciąż 16 listopada, 13:00
Błękitni Gąbin 1-0 Naprzód Skórzec 16 listopada, 13:00
Mazur Gostynin 0-2 MKS Ciechanów 16 listopada, 13:00
Mławianka Mława 0-0 Amator Maszewo 16 listopada, 13:00
Czarni Węgrów 3-1 Korona Ostrołęka 17 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 15-16 marca

Czarni Węgrów 0-1 Wisła II Płock 15 marca, 15:30
Korona Ostrołęka 0-2 Mławianka Mława 16 marca, 15:00
Amator Maszewo 0-2 Mazur Gostynin 15 marca, 13:00
MKS Ciechanów 3-2 Błękitni Gąbin 15 marca, 15:00
Naprzód Skórzec 2-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 15 marca, 13:00
Błękitni Raciąż 5-2 Narew Ostrołęka 15 marca, 15:00
Wkra Żuromin 0-4 MKS Przasnysz 15 marca, 14:00
KS Łomianki 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 15 marca, 12:00
Bug Wyszków 1-1 MKS Polonia Warszawa 15 marca, 14:00 (800)

Kolejka 20 - 22-23 marca

Wisła II Płock 1-2 Bug Wyszków 23 marca, 11:00 (40)
w Gąbinie
MKS Polonia Warszawa 3-0 KS Łomianki 23 marca, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 Wkra Żuromin 22 marca, 15:30
MKS Przasnysz 1-5 Błękitni Raciąż 22 marca, 14:00
Narew Ostrołęka 4-1 Naprzód Skórzec 22 marca, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 MKS Ciechanów 22 marca, 15:00
Błękitni Gąbin 1-1 Amator Maszewo 22 marca, 15:00
Mazur Gostynin 2-1 Korona Ostrołęka 22 marca, 15:00
Mławianka Mława 2-1 Czarni Węgrów 22 marca, 15:00

Kolejka 21 - 29-30 marca

Mławianka Mława 2-0 Wisła II Płock 29 marca, 16:00
Czarni Węgrów 0-0 Mazur Gostynin 30 marca, 16:00
Korona Ostrołęka 1-3 Błękitni Gąbin 29 marca, 12:00
Amator Maszewo 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 29 marca, 15:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKS Ciechanów 0-1 Narew Ostrołęka 29 marca, 16:00
Naprzód Skórzec 1-2 MKS Przasnysz 29 marca, 13:00
Błękitni Raciąż 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 29 marca, 15:30
Wkra Żuromin 0-1 MKS Polonia Warszawa 30 marca, 15:30 (400)
KS Łomianki 1-1 Bug Wyszków 29 marca, 12:00

Kolejka 22 - 5-6 kwietnia

Wisła II Płock 1-1 KS Łomianki 6 kwietnia, 11:00
w Gąbinie
Bug Wyszków 0-0 Wkra Żuromin 5 kwietnia, 15:00 (200)
MKS Polonia Warszawa 2-1 Błękitni Raciąż 5 kwietnia, 18:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-1 Naprzód Skórzec 5 kwietnia, 16:00
MKS Przasnysz 4-0 MKS Ciechanów 5 kwietnia, 15:00
Narew Ostrołęka 2-0 Amator Maszewo 5 kwietnia, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 Korona Ostrołęka 5 kwietnia, 15:00
Błękitni Gąbin 2-1 Czarni Węgrów 5 kwietnia, 16:00
Mazur Gostynin 2-2 Mławianka Mława 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 12-13 kwietnia

Mazur Gostynin 1-4 Wisła II Płock 12 kwietnia, 16:00
Mławianka Mława 0-0 Błękitni Gąbin 12 kwietnia, 16:00
Czarni Węgrów 2-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 13 kwietnia, 16:30
Korona Ostrołęka 0-1 Narew Ostrołęka 12 kwietnia, 12:00 (450)
Amator Maszewo 1-3 MKS Przasnysz 12 kwietnia, 11:00
MKS Ciechanów 1-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 12 kwietnia, 16:00
Naprzód Skórzec 0-4 MKS Polonia Warszawa 12 kwietnia, 14:00
Błękitni Raciąż 1-1 Bug Wyszków 12 kwietnia, 16:00
Wkra Żuromin 1-2 KS Łomianki 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 19 kwietnia

Wisła II Płock 1-0 Wkra Żuromin 19 kwietnia, 11:00
w Gąbinie
KS Łomianki 0-0 Błękitni Raciąż 19 kwietnia, 11:00
Bug Wyszków 4-2 Naprzód Skórzec 19 kwietnia, 13:00
MKS Polonia Warszawa 6-0 MKS Ciechanów 19 kwietnia, 13:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Amator Maszewo 18 kwietnia, 16:00
MKS Przasnysz 3-1 Korona Ostrołęka 19 kwietnia, 15:30
Narew Ostrołęka 1-0 Czarni Węgrów 18 kwietnia, 16:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Mławianka Mława 19 kwietnia, 15:00
Błękitni Gąbin 3-1 Mazur Gostynin 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia

Błękitni Gąbin 0-2 Wisła II Płock 26 kwietnia, 13:00
Mazur Gostynin 2-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 27 kwietnia, 15:00
Mławianka Mława 3-1 Narew Ostrołęka 26 kwietnia, 17:00
Czarni Węgrów 0-0 MKS Przasnysz 27 kwietnia, 17:00
Korona Ostrołęka 0-5 Bzura Chodaków (Sochaczew) 26 kwietnia, 12:00
Amator Maszewo 0-3 MKS Polonia Warszawa 25 kwietnia, 20:00
w Warszawie; na stadionie Polonii; Amator gospodarzem
MKS Ciechanów 2-3 Bug Wyszków 26 kwietnia, 16:00 (100)
Naprzód Skórzec 2-1 KS Łomianki 26 kwietnia, 15:00
Błękitni Raciąż 1-3 Wkra Żuromin 26 kwietnia, 16:30

Kolejka 26 - 3-4 maja

Wisła II Płock 7-0 Błękitni Raciąż 4 maja, 11:00
Wkra Żuromin 1-1 Naprzód Skórzec 3 maja, 16:00
KS Łomianki 3-1 MKS Ciechanów 3 maja, 11:00
Bug Wyszków 0-0 Amator Maszewo 3 maja, 15:00
MKS Polonia Warszawa 8-0 Korona Ostrołęka 4 maja, 19:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-1 Czarni Węgrów 3 maja, 16:00
MKS Przasnysz 1-0 Mławianka Mława 3 maja, 16:00
Narew Ostrołęka 2-0 Mazur Gostynin 3 maja, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Błękitni Gąbin 3 maja, 17:00

Kolejka 27 - 10-11 maja

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Wisła II Płock 10 maja, 17:00
Błękitni Gąbin 0-2 Narew Ostrołęka 10 maja, 17:00
Mazur Gostynin 1-3 MKS Przasnysz 10 maja, 16:30
Mławianka Mława 0-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 10 maja, 17:00
Czarni Węgrów 1-4 MKS Polonia Warszawa 11 maja, 17:30
Korona Ostrołęka 0-3 Bug Wyszków 10 maja, 12:00
Amator Maszewo 0-2 KS Łomianki 10 maja, 11:00
MKS Ciechanów 6-1 Wkra Żuromin 10 maja, 17:00
Naprzód Skórzec 2-3 Błękitni Raciąż 10 maja, 16:00

Kolejka 28 - 17-18 maja

Wisła II Płock 1-0 Naprzód Skórzec 18 maja, 11:00
Błękitni Raciąż 0-2 MKS Ciechanów 17 maja, 17:00
Wkra Żuromin 6-1 Amator Maszewo 17 maja, 17:00
KS Łomianki 6-2 Korona Ostrołęka 17 maja, 11:00
Bug Wyszków 3-0 Czarni Węgrów 17 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-1 / w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKS Polonia Warszawa 2-2 Mławianka Mława 17 maja, 19:11
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-0 Mazur Gostynin 17 maja, 17:00
MKS Przasnysz 0-0 Błękitni Gąbin 17 maja, 11:00
Narew Ostrołęka 1-5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 maja, 14:00

Kolejka 29 - 24-25 maja

Narew Ostrołęka 3-0 Wisła II Płock 24 maja, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 MKS Przasnysz 24 maja, 13:00
Błękitni Gąbin 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 24 maja, 15:00
Mazur Gostynin 0-1 MKS Polonia Warszawa 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 17:00) przerwany w 60. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Mławianka Mława 1-1 Bug Wyszków 24 maja, 17:00
Czarni Węgrów 1-2 KS Łomianki 25 maja, 18:00
Korona Ostrołęka 2-1 Wkra Żuromin 25 maja, 15:00
Amator Maszewo 1-6 Błękitni Raciąż 24 maja, 15:00
MKS Ciechanów 4-1 Naprzód Skórzec 24 maja, 17:00

Kolejka 30 - 28 maja

Wisła II Płock 1-0 MKS Ciechanów 28 maja, 17:00
Naprzód Skórzec 0-0 Amator Maszewo 28 maja, 17:00
Błękitni Raciąż 2-2 Korona Ostrołęka 28 maja, 17:00
Wkra Żuromin 2-1 Czarni Węgrów 28 maja, 17:00
KS Łomianki 1-0 Mławianka Mława 28 maja, 17:00
Bug Wyszków 3-0 Mazur Gostynin 28 maja, 17:00 (100)
MKS Polonia Warszawa 2-0 Błękitni Gąbin 28 maja, 19:11
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 maja, 17:00
MKS Przasnysz 5-2 Narew Ostrołęka 28 maja, 17:00

Kolejka 31 - 31 maja-1 czerwca

MKS Przasnysz 0-2 Wisła II Płock 31 maja, 17:00
Narew Ostrołęka 0-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 1 czerwca, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 MKS Polonia Warszawa 31 maja, 17:00
Błękitni Gąbin 0-1 Bug Wyszków 1 czerwca, 12:00 (50)
Mazur Gostynin 0-0 KS Łomianki 31 maja, 17:00
Mławianka Mława 4-0 Wkra Żuromin 31 maja, 17:00
Czarni Węgrów 1-2 Błękitni Raciąż 1 czerwca, 18:00
Korona Ostrołęka 4-0 Naprzód Skórzec 31 maja, 12:00
Amator Maszewo 1-3 MKS Ciechanów 31 maja, 11:00

Kolejka 32 - 7-8 czerwca

Wisła II Płock 3-1 Amator Maszewo 8 czerwca, 11:00
MKS Ciechanów 1-2 Korona Ostrołęka 7 czerwca, 17:00
Naprzód Skórzec 0-0 Czarni Węgrów 7 czerwca, 17:00
Błękitni Raciąż 2-4 Mławianka Mława 7 czerwca, 17:00
Wkra Żuromin 3-1 Mazur Gostynin 7 czerwca, 17:00
KS Łomianki 0-0 Błękitni Gąbin 7 czerwca, 11:00
Bug Wyszków 5-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7 czerwca, 15:00
MKS Polonia Warszawa 1-0 Narew Ostrołęka 7 czerwca, 19:11
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-3 MKS Przasnysz 7 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 14-15 czerwca

Bzura Chodaków (Sochaczew) 5-1 Wisła II Płock 14 czerwca, 17:00
MKS Przasnysz 2-4 MKS Polonia Warszawa 14 czerwca, 17:00
Narew Ostrołęka 5-2 Bug Wyszków 14 czerwca, 17:00 (325)
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 KS Łomianki 14 czerwca, 11:00
Błękitni Gąbin 2-0 Wkra Żuromin 14 czerwca, 17:00
Mazur Gostynin 0-1 Błękitni Raciąż 14 czerwca, 17:00
Mławianka Mława 1-1 Naprzód Skórzec 14 czerwca, 17:00
Czarni Węgrów 6-2 MKS Ciechanów 14 czerwca, 17:00
Korona Ostrołęka 1-3 Amator Maszewo 14 czerwca, 12:30

REKLAMA

Kolejka 34 - 21-22 czerwca

Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-3 MKS Polonia Warszawa 21 czerwca, 17:00
w Warszawie; na stadionie Polonii; Bzura gospodarzem
Wisła II Płock 8-0 Korona Ostrołęka 21 czerwca, 17:00
Amator Maszewo 2-4 Czarni Węgrów 21 czerwca, 17:00
MKS Ciechanów 1-1 Mławianka Mława 21 czerwca, 17:00
Naprzód Skórzec 2-2 Mazur Gostynin 21 czerwca, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Błękitni Raciąż 1-0 Błękitni Gąbin 21 czerwca, 17:00
Wkra Żuromin 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 21 czerwca, 17:00
KS Łomianki 3-1 Narew Ostrołęka 21 czerwca, 17:00
Bug Wyszków 2-1 MKS Przasnysz 21 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2013/2014 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2013/2014 (łódzka)
IV liga 2013/2014 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2013/2014 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2013/2014 (Płock)
Tymex Liga okręgowa 2013/2014 (Radom)
Liga okręgowa 2013/2014 (Siedlce)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2013/2014 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas